W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
schroniska dla zwierząt gminy jako krowa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1359
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 16 Kwi '13   Temat postu: schroniska dla zwierząt gminy jako krowa Odpowiedz z cytatem

To jest dopiero kasiora http://www.sadeczanin.info/gospodarka,6/.....W22PEqvO5U

Na kilkaset psów trzeba wydać 2 banie czyli na jednego ok 5 gnoi BY MIAŁ BUDĘ a przyczepa campingowa z roku 1985 cała z aluminium o powierzchni 8 m2 kosztuje 3 tys. dłużej postoi jak buda z OSB i kilka metrów siatki za 5tys PLN
Słyszałem ,że fundacje robią wszystko gratis ale gmina buli za samo złapanie czworonoga cos ok 650 PLN a potem za każdy dzien pobytu 12 PLN do tego odrobaczenie i opieka weterynaryjna owkors również za darmo CZASEM TO SĄ GRUBE TYSIĄCZKI , słyszałem , że na psiaka potrafią wydać nawet 6tys PLN po to tylko by go za 2 miechy uśpić .

Fundacyjki potrafią nawet mieć mniej piesków w budach jak na papierkach no bo przecież rozdali :-) no ale w braniu kasy od gmin zawsze jest podany pełny stan .

Nie mam nic do piesków i kotków tylko piję do tych niby charytatywnych co to niby za darmo robią społecznie a za dowóz pieska do schroniska kasują 500PLN + VAT .

myślę , że temat jest ciekawy i wymaga przemyślenia bo jak mi się wydaje w tej dziedzinie działa z całą pewnością wielu ŚPIEWAKÓW ;-)))))

POZDRAWAIM I ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


schroniska dla zwierząt gminy jako krowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile