W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kopuła na skale. Ile jeszcze postoi?   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 9846
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 24 Cze '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początek Trzeciej Świątyni? Podziemna synagoga pod Ścianą Płaczu


_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 04 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Wracam po latach i odświeżam temat. Przeczytajcie bo warto.
Już się zrobiło cieplutko,

dawajcie materiały bo to się dzieje właśnie teraz.

Szury znowu miały rację.
Pozdrowienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janek.K




Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 57
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 20:40, 04 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejam co napisałem prawie 13 lat temu

Dzieki Jerzy , bardzo fajna wklejka jak najbardziej na temat .


1. Jałówka jest .
2. Kadra do obsługi Świątyni jest.
3 . Kasa na budowę jest .patrz google map ile znajomych nazw mają budynk i ulice i w Jerozolimie a tak na marginesie to kto sponsorował pierwszych osadników . wg mojej wiedzy wszystkie banki w składzie FED.
4 .za wikipedią zróżnicowanie religijne żydów.
Wyznaniem dominującym w Izraelu jest judaizm. Istnieje jednak duże zróżnicowanie religijne izraelskich żydów: 55% przestrzega tradycji, 20% jest świeckich, 17% jest ortodoksyjnych i 8% ultraortodoksyjnych[200]. Judaizm wymienia cztery święte miasta: Jerozolimę ze Ścianą Płaczu i Wzgórzem Świątynnym, Hebron z Grobowcem Patriarchów, Tyberiadę z grobowcami słynnych rabinów oraz Safed, będący centrum żydowskiego mistycyzmu koncentrującego się wokół kabały.
5.Zielone światełko ze strony administracji USRaela i UE jak mi sie wydaje włączone, obalanie władzy w Afryce Północnej trwa , a rozpierdol zapowiada się jeszcze większy .bo kto po.
6.W świecie arabskim wszędzie dymy tylko nie u Sałdów a oni wiadomo , że siedzą w kieszeni u koncernów paliwowych i zbrojeniowych.Jakoś oni się o siebie nie boją choć są najbardziej islamskim krajem w regionie.
7.O Iranie coś cichutko , ale jak sądzę jest to cisza przed burzą pewnie za kilka tygodni lub miesięcy polecą tam myśliwce bo raczej na ulicę płatni demonstranci z kamieniami nie wyjdą .
8. W Pakistanie jakby przejrzeli na oczy i zakumali ,że Usrael jest kukułczym jajem i wiedzą już ,że potwora za sojusznika sobie obrali, który ich wydyma i jeszcze wpierdoli w konflikt z Indiami , lub zorganizuje rewolucję .
9. Światowy kryzys .Trwa szukanie frajerów , którzy za to zapłacą , jakoś mało prawdopodobne jest to , żeby zapłacili za to Amerykanie a co za tym idzie Chinole i Saudowie .Więc potrzebna bedzie iskierka coby zrobić światową rozpierduchę .Konflikt bliskowschodni pasuje jak ulał.Wszystkim to wyjdzie na dobre nawet UE .
10.Premier Izraela do świętoszków nie należy , ja osobiście ten typ osobowości określam mianem psychopatów.
11. Barak Obama, jako kukiełka sprawdza się znakomicie , zdaje się , że druga kadencja przy jakiejś rozpierdusze światowej jak w banku , glosy nie mal kupi cała diaspora żydowska , kontrkandydat , na bank zostanie skompromitowany.No chyba ,że dzielna niezatapialna Clintonówna zastąpi nieudolnego prezydenta co to kasiory na kryzys , wojny i reformy zdrowotne nadrukował.
11a.Putin zostanie przyspawany do stołka premiera a za kilka mc na dożywotniego prezydenta , on trzęść będzie dupą coby mu Chinole połowy Syberii nie zabrali .
11b Chiny , siedzieć badą cicho jak na razie bo kryzys hula i nie chcą się dać wydymać ekonomicznie nie mniej za kilka lat , wydaje mi się , że to oni będą rozdawać karty w światowej polityce , więc o Świątyni będzie mozna zapomnieć , bo pustkę w Afryce Północnej mogą wykorzystać Chiny , instalując się tam gospodarczo i politycznie.
11c .EU co najwyżej troszkę pokrzyczy i wezwie do zawieszenia broni czy tam innych pierdół , zwycięży oczywiście interes Niemiec i Francji . A tam również niebawem wybory , a Sarco to idealny przydupas lobby żydowskiego , Angela w łapkach zajebistych koncernów , Cameron mało się z popieraniem polityki USA nie posra , Sylwio może mieć zawał podczas dymania 16 letniej modelki , i też pęka przed kryzysem i wyborami,
12 . Główny sponsorzy Izraela starzeją się , oczywiście , że familia układy i monopol bankowy zostaje , no ale nie wierzę by Ci psychopaci nie chcieli zapisać się na stałe w odbudowę Świątyni , przy ich charakterkach , przygotowanie gruntu politycznego i finansów jak mi sie wydaje to troszkę za mało .

ps Jak dla mnie sytuacja jest jasna , tylko cholera nie wiadomo kiedy , mi się wydaje , że cholernie blisko jest ten czas .

Zadaje sobie pytanie czy byli kiedyś bliżej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kopuła na skale. Ile jeszcze postoi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile