W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kim jest bimi?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4968
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 03 Cze '10   Temat postu: Kim jest bimi? Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8588
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli że co, łyknąłem czerwoną , czy jak ?
Filmik sugeruje, że ci co mają 8/18 postów (ktoś zapomniał o 4 postowcach) są jakimiś agentami/ botami.
Czyli jestem z wami, albo przeciwko ( już to kiedyś słyszałem- pewien amerykański prezydent tak nawijał) .

Życie to nie matrix, a ja nie biorę piguł od ledwo co poznanego "faceta", co najwyżej za takie podejście mógłbym jebną mu z bańki.

Moje piguły sam "produkuje" i zapewniam was nie są ani czerwone ani niebieskie.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy google i już wiadomo, kim jest Bimi Wink
http://www.bimi.eu.com/index.htm

http://www.bimi.org/

http://1.bp.blogspot.com/_7v8CSr9_K3Q/SR.....+front.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi Ombale Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najciekawsze jest to ,że eutanasta bimi , zaczął szczekać w szeregu jak JKM .

Podtrzymuję tezę ,że eutanasta bimi ,sprzedał forum i rozmawiamy z INNYM ,tzn z policaj . Ja wątpliwości nie mam / . I karzdemu glinie mogę powiedzieć to samo/ wal się ciulu.

Może tym bardziej warto pisać ,aby się $$ ystemowe hieny dowiedziały .że już czas na pozytywne zmiany.


,,

03 czerwca 2010
Korwin-Mikke - Olechowski
Sprawozdanie z debaty w Łodzi jest tutaj:
http://www.halolodz.pl/wiadomosci/artykul,1417,1,1.html
Za parę godzin powinien tam znaleźć się wywiad ze mną. Dość żywy - i o tyle zabawny, że prezenter z uporem mówił do mnie per "Ty"...
JKM (02:22)
53 komentarzy

02 czerwca 2010
Spokojnie: to tylko potop

Miałem drobne opóźnienie w dotarciu do domu: nad Warszawą omal nie doszło do oberwania się chmury. Samochody i tak jeździły po osie w wodzie. Na szczęście nastąpiło to nad Warszawą – a nie w górach.
Rzecz w tym, że gdy na równinie spadnie i pół metra deszczu, to poziom rzeki podnosi się o te pół metra – z hakiem: trochę wody, która spadła obok rzeki też do niej się dostanie.

Gdy natomiast ta woda spadnie w górach, gdzie grunt w dodatku jest kamienisty, to cała wlewa się do płynących w żlebach rzeczułek, rzeczek, strumyczków potoczków - i po kwadransie kilometr niżej wezbrana fala wylewa się z rzek.

Właśnie dlatego tę wodę byłoby najlepiej, poprzez małe zbiorniki retencyjne, zatrzymać tam – a nie czekać, aż wleje się w doliny...

Na razie potop chyba nie grozi... ale: zobaczymy! Niezbadane są wyroki Opatrzności!

O kampanii za jakąś godzinę na portalu. Natomiast proszę się nie podniecać, że „urosło mi o 1%”:

http://www.tvn24.pl/0,1658699,0,1,komoro.....omosc.html

to wszystko są igraszki w granicach błędu statystycznego...

Zabawne, że tego nie chcą podawać; ciekawe: czy, gdy wyjdę na drugie miejsce, będą podawali wyniki tylko dla tego na I miejscu?

Jednak ONI wiedzą, co robią. Dziesięć lat temu UPR przebiła w sondażach 6%. Jestem absolutnie przekonany, ze gdyby to opublikowano w TV, to już by poooooszło! Bo ludzie, zahipnotyzowani wskaźnikami, po prostu nie wierzą w możliwość przebicia 5%.

Nie opublikowano - i znów zdechło...
Zobaczymy, jak będzie teraz.
JKM (23:5Cool
39 komentarzy

01 czerwca 2010
Czeskie wybory

My tu o wyborach w Polsce - a nad Wełtawą i Morawą już się takowe odbyły. Co skomentowałem tak:

W Czechach, na Morawach i Śląsku Morawskim - wybory. Wynikiczytam z mieszanymi uczuciami.

"Zieloni", mający poparcie p.Wacława Havla, nieweszli do sejmu. I to jest duży plus, bo pomysły tych zacnychwariatów są bardzo kosztowne. Partia "Suwerenność",poparta przez obecnego prezydenta, JE Wacława Klausa, też nieprzebiła bariery 5%. - i to jest duży minus. Za to do ichniegosejmu weszła VV czyli partia "Sprawy Publiczne". Wzywającado cięć budżetowych, zmniejszenia podatków i zdecydowanej walki zkorupcją. Będzie to dobre wzmocnienie "centro-prawicy".

Najważniejsze jednak, że Czerwoni plus ODS mają znacznie mniejniż 50%. To oznacza kres rysującej się dominacji tych dwóch,forowanych przez media, wielkich partyj. Być może sytuacja unaszych południowo-zachodnich sąsiadów zacznie się normalizować.

A skoro Republika Czeska już nie jest suwerenna - to trudno siędziwić, że "Suwerenność" przegrała.
JKM (23:54)
140 komentarzy
Jestem w Rzeszowie - zmiana miejsca
i zgodnie z zapowiedzią w godz. 14-16 będę koło Rynku (w Costa Coffee) a o 18.15 (zmiana miejsca!) będzie spotkanie w Jazz-Clubie "GRAMOFON" ("Galeria Paniaga", 3.maja 13)
W SD rozłam: ta część, która nie zgadza się z przejęciem władzy w SD przez posądzanego o aferalność p.Pawła Piskorskiego, postanowiła poprzeć b. członka SD, czyli... mnie.
http://partiawip.pl/wydarzenia/2010/05/28/stronnictwo-demokratyczne/
Bardzo mi miło!
JKM (14:01)
50 komentarzy
V-BLOGu nie ma, ale proponuję obejrzeć ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=lUkVrH_LhYI

- a także miłą wypowiedź p.Szymona Majewskiego:

http://www.onet.tv/refleksje-szymoneta-nt-kampanii,6858634,1,klip.html#


JKM (13:49)
17 komentarzy
Rano opuszczę gościnną Stalową Wolę...
W Stalowej Woli panuje, niestety, republika, ale zostałem przez Prezydenta tego miasta, p.Andrzeja Szlęzaka, przyjęty po królewsku. Zaangażował osobiście swój autorytet w poparcie mojej kandydatury - choć pesymistycznie powiedział, że na spotkanie przyjdzie co najwyżej 50 osób, bo w Stalowej Woli na nikogo nie przychodzi więcej.
Trudni ludzie żyją w tym mieście. W innych przychodzą setki albo i tysiące.

Przyszło jednak prawie 200, sprawozdanie video niezadługo będzie - a ja przepraszam: nie mogę teraz zamieścić jakiegoś konkretnego wpisu....

Natomiast:: Moi Drodzy!

Kampania idzie tak, jak idzie - ale teraz wkraczamy w decydującą fazę, a w szkatule zaczynamy widzieć dno. Bardzo proszę o możliwie hojne wpłaty na konto: Komitetu Wyborczego JKM w BZ WBK:
44 1090 1694 0000 0001 1401 3946

i jeszcze jedna BARDZO WAŻNA SPRAWA:

Bardzo proszę wejść na stronę

http://www.korwin-mikke.INFO

następnie kliknąć na zakładkę u góry:

"POPROS O GLOS NA JKM"

zarejestrować się - i wysłać to do 12 znajomych - niektórzy potrafią do 200!!!) - z prośbą, by uczynili to samo!

Proszę im też co jakiś czas przypominać, by to uczynili!

To sposób wypróbowany przez zwolenników p.Rona Paula z USA - i przez nich zrealizowany.
JKM (07:44)
68 komentarzy

31 maja 2010
JKM w Stalowej Woli
Jeżeli pole będzie, to i wpis będzie....
JKM (23:49)
24 komentarzy

30 maja 2010
D***kracja po islandzku; i coś ze Szwecji:
Dzięki {PLrc} mamy piękny "Szwedzki sen o JKM"; hehehe bomba!
http://en.tackfilm.se/?id=1275141248453RA40

Ledwo napisałem w "Dzienniku Polskim" taki oto tekst:

Najlepsza Partia

Czyli po islandzku „Besti Flokkurinn”, założona przez p.Jana Gnarra i kilkunastu aktorów, zazwyczaj komicznych, ma w sondażach przed wyborami 43,1% (konserwatyści: 28,8%, socjaldemokraci – 16,6%). Jej główny punkt programu: „Nie dotrzymamy żadnej obietnicy złożonej przed wyborami”.

D***kracja dochodzi już szczęśliwie do kresu. Politycy tylko bełkocą sloganami. Jeden mówi: „Islandia jest najważniejsza” - a drugi już kontruje; „Liczy się tylko Islandia”. A trzeci: „Wszystko dla Islandii!”

W tym zestawie sloganów obietnica „Najlepszej Partii” brzmi ożywczo. I bardzo intrygująco. Bo jeśli rzeczywiście nie dotrzymają żadnej obietnicy – to właśnie jednej obietnicy dotrzymają: tej, że nie dotrzymają. A jeśli jakiejś dotrzymają – to dotrzymają...

Gdy mają Państwo do czynienia z paradą zwyczajnych oszustów, to oszuści otwarcie mówiący, że Was oszukają, wydają się być ludźmi – może nie kryształowo – ale: uczciwymi.

Takimi, na których warto zagłosować.

- gdy przyszły już pierwsze wyniki tych samorządowych wyborów. „Besti Flokkurinn” uzyskała w Reykiaviku 36,7% głosów i 6 mandatów - stając się w 15-osobowej Radzie Miasta najsilniejszą frakcją.
Islandia jest tym krajem w Europie, w którym d***kracja panuje najdłużej. Słuszne więc, by tam pierwsza zeszła do grobu.
=====
Zapis z konferencji: "Rodzina niszczona przez państwo" jest już u mnie na WOLNA TV:
http://korwin-mikke.pl, konkretnie:
http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/sposob_na_bezpieczenstwo_kraju_/767
oraz pod adresem http://www.youtube.com/user/UPRTV
a tu migawki z "Marszu dla Życia i Rodziny":

http://www.youtube.com/watch?v=NfgWRhGEOkA
JKM (23:50)
149 komentarzy

29 maja 2010
Tolerencja, tolerancja...
Tym razem pisałem o tolerancji p/t:



Nie ma już cienia wątpliwości, że Rosjanie są bez winy - no, może kontroler o sekundę za późno krzyknął: "Horyzont" - ale załoga i tak go nie posłuchała.

Polscy piloci powinni to odpowiednio ocenić - zamiast bronić zmarłych Kolegów.

,,
WYJDĄ ZE MGŁY .

Dobre duchy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Ordel ,sny są fajne ,ale nareszcie się budzisz.

5 krąg/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zAczyna być zrozumiałe ,że eutanasta bimi ,NIE ROZUMIE SŁOWIAN . bo niby jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zastanawia dlaczego Bimi nie pisze nic na Pierdolni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo tu się nie obroni ,przed stawianymi mu pytaniami , musiałby poprosić antenke do pomocy ,albo xfc88 malbo jk huj zwał tak zwał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:13, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie martwcie się . eutanasta bimi ,za niedługo === obstawiam 3 msc. zlikwiduje i ten kaał KOMUNIKACJI = I O I Q FRASOBLIWY , ZNOWU BĘDZIE MIAŁ RACJĘ /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak też i ja myślę - Pierdolnia albo przestanie istnieć albo i tu będą limity.
Śmiech na sali - forum Prawda Smile Jaka prawda, jaka wolność?
Prawda jest taka, że wolność to bujda - i tyle. Chuj do dupy - ogłaszam strajk włoski Wink - będę pisał tylko w pierdolni bo admin Bimi mi nie odpowiedział (cham jeden) dlaczego mam limit postów.
Moje podanie było odpowiedzią na post kogoś (już nie pamiętam kogo), kto chciał opuścić to forum... Teraz ja sam widzę, że to forum z prawdą ma tryle wspólnego co PiS z Prawem i Sprawiedliwością ...
Zapewne moja obecność nic tu nie zmieni i nikogo nie poruszy ale mam szczerze dość kompromisów.
Na pohybel czarnym i czerwonym! Na pohybel wszystkim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, zajebisty filmik PrawdoWyszukiwato Very Happy
pomyśleć ze prawie nie obejrzałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film roku:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ty chamie, czytasz czasem pw? A odpowiadasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
borgo
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:31, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiałem się czy to wkleić, ale niech będzie.
Długo już szukacie odpowiedzi......
Cytat:

v.c - 23.08.02, 16:10
KTO TO JEST BIMI, prosze o jakies namiary!
Czytam i czytam i naprawde nie moge uwierzyc ze Bimi pisze powaznie. On sobie
z nas robi jaja? Prosze o jakies wytlumaczenie bo naprawde nie moge uwierzyc
ze ktos moze byc az tak naiwny.
VC
Gość: Ed - 23.08.02, 17:17
Bimi to jest najwiekszy idiota na tym forum. Absolutny mistrz świata w pisaniu
rzeczy, z których zdrowy na umysle człowiek, może się tylko smiać.
Bimi wierzy, ze 11.09 został dokonany przez samych Amerykanów w porozumieniu z
panem Sharonem, wówczas przewodniczacym partii Likud.
Bimi wierzy też w ogólnoswiatowy spisek medialny, który uniemozliwia
ujawnienie "prawdy" o 11.09.
Powrót do góry
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:37, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się kim jest Bimi, a może on nie istnieje Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 03 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to że nawet jeśli ktoś pucuje się do bimiego to tez może nieoczekiwanie dostać jedynaka i będzie płacz.
Po co zakładacie jakieś zjebane tematy kim jest bimi jakby to była najważniejsza zagadka. To jest jego forum i robi co mu się podoba, tak jak każdy robi to co mu się podoba we własnym domu. Na pewno w jakimś stopniu te forum otworzyło wam oczy, między innymi właśnie temu się tutaj zarejestrowaliście. Jeśli komuś coś nie pasuje może zawsze przejść na inne fora bez limitów, czy założyć swoje strony/fora co paru już zrobiło, zamiast napierdalać o limitach wędrujcie dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brawurka
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 23:46, 04 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogubiliście się już wśród swoich teorii spiskowych Smile Pierniczenie o bzdurach na forum, jakich wiele, urosło do rangi ważności na skalę światową. Zapewne te nasze wypociny forumowe czytaja zastępy agentów, samyj władnyj Pan Bóg i najwyżsi władcy świata astralnego Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
avedis88




Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 05 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam niektóre posty i zaczynam rozumieć, dlaczego ten dział nazywa się pierdolnia. Zaczynam też poopierać idee limitów postów, nie byłoby sensu rejestrowania się na tym forum, gdyby taki poziom był w pozostałych działach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 06 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedz Bimi ,ilu twój tatuś zadenunoncjował POLAKÓW ,bo jak już ,łapię ,to nie waszych rodaków .
Masz dalej w uszach dżwięk ,tatusia ,że POLACY TO GOJE I BYDŁO? Napisz ,proszę PRAWDA1.INFO/ ....czekam....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 06 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedz ,PrawdoWyszukiwato , że ta strona przestała być STRONĄ FORUM , jak byś chciał zauważyć , teraz chłopie to jest WYTYCZNA/PRZEZ/WYTYCZNE/ ,a pajacyk BIMIsterowanaPrawda ma hujec do gadania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1415
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 06 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno ,obserwujcie gdzie jesteście banowani/wykluczeni ,a szybko zrozumiecie ,kto trzyma brudną łapę na przepływie informacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 08 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest, dlatego trzeba wędrować Dalej, nikt nas nie trzyma. Ale takie tematy nie przynoszą nam żadnych korzyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szczypior




Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:29, 07 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem nawet fajny tekst ale mi go szkoda bo tutejszy zidiociały admin wysmażył taką deklarację że aż szkoda jej nie skomentować.

Tekst jest w Pierdolni więc go cytuję: https://prawda2.info/viewpost.php?p=252238

Bimi
Cytat:
jak widać, niektórym od tej wolności słowa to się już totalnie w głowach popierdoliło.

czy ja kurwa chodzę po komisariatach, kółkach różańcowych, albo innych pisowskich spędach dla łysych pedałów i płaczę, że macie tam "żałosny poziom"?
nie, bo nie jestem jebnięty.
więc mając to na uwadze, wyobraźcie sobie jak ja was, debile, postrzegam gdy przypełzacie jak ostatnie żule na moje, najbardziej prestiżowe forum w polsce, by mi się tu żalić na jego poziom.

z faktu, że się tego nie wstydzicie wnioskuję, że najwyraźniej liczycie na to, iż do końca życia pozostaniecie anonimowi...
he - dream on, frajerzy... no, chyba, że planujecie umrzeć już w tym roku? bo jak nie, to wspomnicie moje słowa: w internecie nic nie ginie, więc i wasze kurestwo pozostanie w nim na wieki, a z dnia na dzień będzie coraz mniej anonimowe... już ja się o to zatroszczę.

co do tematu, jedyny żałosny poziom jaki jestem w stanie tu wyodrębnić, to zerowy poziom wstydu w waszych ubeckich baniach, wy pierdolone maleszkowe cioty.
to forum jest o prawdzie, a prawdy się nie stopniuje, więc słowo "poziom" ma się nijak do słowa "prawda" - trzeba być idiotą waszego pokroju, by stopniować prawdę.
w kwestii prawdy natomiast, jedno wam mogę zagwarantować; że wasz idol, nasz dyżurny antysemita szczypior, jest w prostej linii następcą jebanego ubeckiego kapusia maleszki, vel brusa_zły_lisa, czynnego działacza niezalezna.pl i innych pseudo-patriotycznych portali dla odmóżdżonych debili waszego pokroju.

a że maleszka, onegdaj zagorzały ubecki kapuś, a później (w "wolnej polsce") czynny pisowski antysemita (tak samo jak m.in. szczypior czy listopad) miał przypadkiem jedynych dwóch facebookowych przyjaciół akurat w izraelu.... eeee, to zbieg okoliczności, o którym nie warto nawet rozmawiać

tak że podsumowując, moja odpowiedź na poruszony tu temat brzmi: chuj wam w dupę, wy pierdolone ubeckie rzadziochy. a im bardziej się cietrzewicie, tym większą mam satysfakcję, więc dogadzajcie sobie małpy w moim cyrku do woli, w ramach tych możliwości, które wam jeszcze dobrodusznie zostawiłem.

Przygłup który radzi jak chronić swoją prywatność (https://prawda2.info/prawda.php#privacy) ostrzega że on będzie kitrał adresy IP i nic się nie ukryje.

Ciekawe czy ten idiota ulepi sobie gliniane figurki i będzie wtykał w nie igły?

Admin który używa przekreślonej piramidy wyzywa od „antysemitów” jak jego patron Adam Michnik.

Jeśli ktoś nie wierzył to teraz ma dowód w postaci deklaracji Admina. Prawda2 to projekt polskojęzycznej policji politycznej która wysłała tę ofermę do Amsterdamu bo się do niczego nie nadawał w kraju.

Admin przynajmniej w Amsterdamie sobie legalnie zajara i zaliczy owcę w tej jaskini rozpusty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bóg z nami




Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 266
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 08 Maj '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nop, Bimi ma rację - jego forum i on rozsadza gości....
Nie ma co się pchać....
Założyć forum można zawsze ale jakoś nie znam równie czytelnego.



Strony czy fora są przy tym jak pizza przy spisie zakupów... poszczególne składniki są przykryte innymi.
Niemniej z gorszego wolę wybrać orynarną obsługę ale obre jedzenie zamiast bogatego wystroju i parówek trzeciej kategorii...


To jest prawda kwarant więc trzeba być czujnym...
_________________
2 palce i 2 palce to 1-szy,2-gi... 4 palce
a^2+b^2=c^2=> trójkąt jest prostokątny

A heliocentryzm? To jeszcze wiedza, czy już wiara?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kim jest bimi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile