Nasz serwer sponsoruje CJ2 Hosting & Development

 
jackowski: polska upadnie w listopadzie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 7017
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adgolek
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 435
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:27, 17 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: JACKOWSKI: Polska upadnie w listopadzie Odpowiedz z cytatem

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/krzyszt.....05653.html

JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie, pogoda ZACZNIE WARIOWAĆ, Europą wstrząśnie ZAMACH - PRZEPOWIEDNIA na LISTOPAD


Co wy na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pr0meteusz
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:13, 17 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jackowskiego nie słucham bo kazano nie mieć cudzych bogów chrześcijaninie adgolek.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał
Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:35, 18 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego dojdzie atomowo-wodorowy armagedon, po czym na skutek promieniwania, oraz użytej przez "terrorystów" broni biologicznej i chemicznej 95% ziemskiej populacji zmieni sie w mutantów, lub zombi, w zdewastowanych miastach i na opuszczonych drogach będe się naparzać o paliwo, lub wodę ... ZAJEBIOZA !!!
Już czuje ten klimat Very HappyPowrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:47, 18 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchanie Jackowskiego, to jak słuchanie przedwojennej płyty, która zacina się wciąż w tym samym miejscu. Nie mam już na to sił, czasu ani ochoty.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rusty
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 11:18, 18 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafał napisał:

Już czuje ten klimat Very Happy

Ja też Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2432
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:06, 18 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może Jackowski kopiuje nie jakiego Pana:

Gerald Celente – prognostyk światowych trendów i zdarzeń
Apokalipsa 2011 jest nieunikniona!
(Wolny przekład z niemieckiego. W nawiasach komentarze tłumacza.)

Czytelnicy stron internetowych niemieckiego wydawnictwa Kopp Verlag przyzwyczali się już zapewne do niepokojących wiadomości, które wydawnictwo to rozpowszechnia. Jednak w porównaniu z tym co serwuje nam Gerald Celente – jeden z renomowanych prognostyków światowego rozwoju zdarzeń – w swoim najnowszym Newsletter „The Trends Journal”, wiadomości prezentowane przez wspomniane wyżej wydawnictwo mogą wydawać się jeszcze bardzo dobre. Najnowsza prognoza Celente nosi w tłumaczeniu na język polski tytuł „Pierwsza Wielka Wojna XXI wieku – przygotujcie się na walkę o przetrwanie”. Przy tym Celente nie pisze w niej o Kongo albo jakimś innym odległym państwie w którym mają miejsce militarne konflikty. On prognozuje ogólnoświatową (globalną) wojnę o przetrwanie – i to tuż przed drzwiami naszych mieszkań – jeszcze na rok 2011! Przy tym z całą pewnością jest on jedynym prognostykiem, który swoich czytelników zupełnie otwarcie nawołuje do zaopatrzenia się w broń.

Celente już od ponad 20. miesięcy prognozuje upadek USA i Europy – jednak do tej pory przewidywał go na rok 2012. Ostatnio skorygował swoje prognozy i ostrzega w nich przed wybuchem wspomnianej wyżej wojny jeszcze w roku 2011 – tak w USA jak i w Europie. Za podstawę swoich przewidywań przyjmuje: powrót kryzysu gospodarczego, który spowoduje wręcz nieopisanie wielkie imigracyjne ruchy olbrzymich rzesz ludzi, którzy za chlebem napłyną do nas z biednych państw.

Przy czytaniu kolejnych fragmentów prognozy Celente należy mieć stale przed oczyma fakt, że ich autor straciłby raz na zawsze opinię wiarygodnego prognostyka, gdyby nawet tylko mała część z tego co przepowiada się nie spełniła. Należy w tym miejscu również zauważyć, że Celente jest częstym gościem w najbardziej popularnych, cyklicznych audycjach amerykańskich stacji TV. Prowadzi on także instytut, który zajmuje się przewidywaniem i prognozowaniem światowych trendów gospodarczych i społecznych. Przyznasz drogi czytelniku, że jego dobrze prosperujący instytut zbankrutował by, gdyby Celente rozpowszechniał niedorzeczności. Jednak to o czym zaraz przeczytasz zdaje się w pierwszym momencie być tak wielkim absurdem, że radzę Ci – zanim to uczynisz – wykonać głęboki oddech.

Wydarzenia, które stoją przed ludzkością rozpoczęły się wg Celente już dawno. Niepokoje w Azji czy w krajach islamskich aż po Amerykę Łacińską, „demokratyczne demonstracje” w Afryce Północnej i krajach arabskich – wszystko to zdaje się być zapowiedzią jakiegoś wielkiego, globalnego poruszenia, które nie zatrzyma się na naszych granicach. Celente ostrzega i nawołuje wszystkich obywateli rozwiniętych państw do przygotowania się do prawdziwej wojny (na śmierć i życie) – poprzez zaopatrzenie się w broń i zapasy żywności. Zaleca również opracowanie planów na wypadek konieczności ucieczki. Jest on – jak sam pisze – całkiem świadom tego, że będzie poczytywany za „szerzyciela niepokoju”, „pomyleńca” czy „pesymistę”. Jednak jednocześnie w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że jako jeden z niewielu jeszcze na miesiące przed wybuchem kryzysu gospodarczego w 2008 roku przewidział go w szczegółach. Urodzony w 1946 roku Celente, syn włoskiego emigranta, przepowiedział w minionych dziesięcioleciach wiele światowych zdarzeń. Spełniały się one być może parę miesięcy wcześniej czy później jak zapowiadał, jednak zawsze stawały się rzeczywistością. Dlatego właśnie słucha się go dziś na całym świecie z wielką uwagą.

Celente nazywa obietnice zachodnich rządów, które zapowiadają dziś tzw. „ożywienie gospodarcze” czystą propagandą. Jest dogłębnie przekonany, że wojny w których biorą udział państwa NATO, jak np. ta w Libii, służą tylko jednemu celowi: odwróceniu uwagi społeczeństw od panujących realiów życia. Wg jego opinii młodzież świata nie ma żadnych perspektyw i to co np. dzieje się w takich krajach jak Tunezja, Egipt czy Libia może przenieść się (jak zaraza) na inne kraje. Celente jest przekonany, że brak perspektyw dla młodych ludzi zjednoczy i połączy ich na całym świecie, i wystąpią oni przeciwko tym wszystkim, którym wiedzie się (jeszcze) dobrze (patrz najnowsze wydarzenia w Anglii i Czile).

Przy tym rząd amerykańskiego prezydenta Obamy nie jest znowu taki szlachetny jak by się mogło wydawać. Waszyngton wykorzysta wojnę w Libii, która będzie eskalować, do zminimalizowania chińskich wpływów w Afryce i sprowokuje do wojny w Syrii albo o Syrię, aby zmniejszyć tym samym wpływy Rosji na Bliskim Wschodzie. Wszystkie te wojny, poprzez które prezydent Obama chce odciągnąć uwagę amerykańskiego społeczeństwa od (niezwykle trudnej) sytuacji gospodarczej USA (niebotyczne zadłużenie państwa, obniżenie ratingu wiarygodności kredytowej, turbulencje na Wall Street) były już wcześniej zaplanowane i każda z nich bardzo szybko pociągnie za sobą kolejną. Równolegle do tego zostaną w zglobalizowanym świecie zerwane łańcuchy zaopatrzenia w żywność. Ludzie, którzy np. w krajach eurpejskich uważają za rzecz normalną spożywanie hiszpańskiej sałaty czy tureckich ogórków przekonają się wkrótce, że polegali na imporcie warzyw, którego już więcej nie będzie. Wtedy właśnie rozpocznie się walka o pozostałe jeszcze zapasy żywności. Także imigranci, którzy napłyną za chlebem do USA czy Europy przywleką ze sobą społeczne niepokoje ze swoich krajów. Obok wiekiego kryzysu żywnościowego wybuchnie nienawiść do obcokrajowców i nacjonalizm, i to w stopniu jakiego sobie nie można nawet wyobrazić. Ogarną one sobą wszystkie warstwy społeczne, gdyż każdy w jednej chwili będzie chciał ratować siebie i swoją rodzinę (i dla realizacji tego celu będzie gotów na wszystko – prawo dżungli).

Najgorzej będzie w Unii Europejskiej. Bardzo szybko obywatele EU zorientują się jak bardzo byli okłamywani i oszukiwani. Ich pieniądze, oszczędności, ich zabezpieczenie finansowe na przyszłość – wszystko to jak za pociągnięciem czarodziejskiej różdżki nagle zniknie (przestanie mieć jakąkolwiek wartość). Polisy ubezpieczeniowe, długoterminowe książeczki oszczędnościowe – wszystko to w jednym momencie stanie się jedynie kolorowym, bezwartościowym papierem. Bogatymi pozostaną jedynie niektórzy politycy Unii Europejskiej i ci, którzy innych okradli z pieniędzy (kapitaliści, spekulanci i złodzieje). Przetrwają także ci, którym udało się w czas wymienić pieniądze na metale szlachetne (złoto, srebro).

Wybuch gniewu społeczeństw europejskich wymknie się spod kontroli. Unia Europejska się rozpadnie. Wybuchną konflikty pomiędzy krajami europejskimi, z których każdy będzie czuł się wykorzystany przez drugi. Wybuchnie wiele lokalnych konfliktów w samym sercu Europy. Historyczne i tradycyjne już niechęci do innych narodowości (dotyczy to przede wszystkim krajów graniczących ze sobą /np. Polacy-Niemcy/) w ciągu jednej nocy wybuchną na nowo i przerodzą się w gwałt, i przemoc. Ponieważ Europa swoje armie (z braku środków finansowych) drastycznie zredukowała lub zaangażowała w działania z dala od kraju ich pochodzenia, nikt ani nic nie będzie już w stanie powstrzymać wybuchu wewnętrznych europejskich konfliktów. Do tego dojdą – wg Celente – rozruchy i konflikty z udziałem europejczyków, którzy znaleźli się za chlebem w innych europejskich krajach.

Gdy czyta się to co renomowany prognostyk przewiduje dla świata na nadchodzące miesiące (a nie lata), przeciera się z niedowierzaniem oczy.
Przyznasz drogi czytelniku, że gdyby prognozy te miały się nie nie spełnić, Celente wystawiłby się na pośmiewisko . A jeśli on ma rzeczywiście rację to co wtedy?

W swoim najnowszym Newsletter Celente nawołuje do wymiany posiadanych pieniędzy na metale szlachetne, do zaopatrzenia się w broń i w zapasy żywności. Przy tym rzeczą jeszcze ważniejszą jest psychiczne przygotowanie się na nadchodzące wydarzenia. Wg Celente, kto tego nie uczyni i z niniejszych prognoz się naśmiewa, ten dozna psychicznego załamania i nadchodzących wydarzeń z całą pewnością nie przeżyje.

Grozą napawa przede wszystkim to, że Celente nie przepowiada jednego czy dwóch konfliktów (wojen), ale wiele różnych, których już żaden człowiek nie jest w stanie powstrzymać, ponieważ przyczyny ich wybuchu będą bardzo zróżnicowane. A więc będą to konflikty pomiędzy różnymi warstwami społecznymi – wewnątrz tego samego kraju – biedni przeciwko bogatym, wystąpienia przeciwko rządom, które wciąż podnoszą podatki, gdyż same są już bankrutami, konflikty etniczne – wewnątrz tego samego kraju lub pomiędzy krajami sąsiadującymi ze sobą, wojny domowe, konflikty na tle religijnym, wojny terytorialne np. o rolnicze obszary użytkowe (słowem wojna globalna – wszystkich ze wszystkimi) – lista jest nieskończona. Celente prognozuje, że chodzi tu o totalny konflikt w którym cała posiadana broń zostanie przez każdą ze stron bez skrupułów użyta (globalizm gospodarczy i finansowy zrodzi globalną wojnę).

Celente jest przekonany, że za rozwojem przewidywanych zdarzeń kryje się (jak zawsze) czyjaś ręka, która wszystkim steruje. Przy tym nie chodzi tu o jakąś religijną władzę ale o finansową oligarchię, spekulującą (jak zawsze) na wojnie (tym razem globalnej), która uczyni wszystko, aby wypadki potoczyły się tak a nie inaczej. Oligarchia ta będzie czerpać korzyści z (galopujących) cen ropy, wysokich cen żywności, handlu bronią a przede wszystkim z pęknięcia finansowej bańki (finansowego kryzysu). Koniec końcem tak czy inaczej zapłacą za to wszystko zwyczajni obywatele. Wielcy finansowi magnaci świata skasują tylko (jak zawsze) swoje i staną się jeszcze bogatsi.

Można mieć jedynie nadzieję, że tym razem te jakże gorzkie prognozy Celente na drugą połowę 2011 r. będą nietrafne.

Rozpowszechnij jak najszerzej!

Wersja do wydruku:
http://www.pomagamysobie.pl/Apokalipsa_2011.pdf

Jak przygotować się do nadchodzącej „Apokalipsy”?
Patrz: http://www.pomagamysobie.pl/forumdis…-o-przetrwanie

http://monitorpolski.wordpress.com/2011/...../#comments

P.S Nie uważacie ,że ostatnio jest jakaś histeria grupowa z tą wojną? patrz chociażby w wykonaniu Rostowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Papekk27
Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 309
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 09:33, 19 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski: POLSKA UPADNIE w listopadzie, pogoda ZACZNIE WARIOWAĆ, Europą wstrząśnie ZAMACH - PRZEPOWIEDNIA na LISTOPAD


Ha ha po wyborach wszystko możliwe POlska upadnie... i znowu zamach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2432
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 10:22, 19 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie obśmiewam takiej hipotezy ,że lll wojna światowa może rozpocząc się np. w ciągu roku lub dwóch. Każdy kto śledzi sytuację na świecie widzi , że eskalacja konfliktów międzynarodowych, zamieszek ,protestów nasila się stosunkowo w krótkim okresie czasu. Każdy dostrzega fale kryzysu ekonomicznego , każdy widzi sytuacje na bliskim wschodzie, teraz protesty w Nowym Jorku, każdy słyszy polityków jak np. Nigel Fargae mówiących między innymi o rozpadającej sie Uni Europejskiej. Mówienie o lll wojenie światowej jeszcze 10 lat temu to może było jakimś kuriozum. Natomiast w dniu dzisiejszym jest wystarczająco danych, aby takie hipotezy wysuwać.
Pytanie do Pana Jackowiskiego jest tylko takie na ile rzeczywiście używa On swojej zdolności jasnowidzenia , a na ile wysuwa swoje wnioski na podstwie ''łączenia puzzli''?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 13:41, 19 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje oko to co przepowiada Jackowski, a to co Celente to są dwie różne bajki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eNKa
Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:13, 19 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie płacz i zgrzytanie zębów a kto zębów nie ma, będzie cierpieć podwójnie!
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk
Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1303
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:41, 19 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot mi prorocy nawet Onet dziś pisze o wojnie w Europie...

http://biznes.onet.pl/the-times-jesli-ru.....news-detal

Wygląda na to ze decyzję już ktoś podjął lub ewentualnie do jej podjęcia potrzebuje nas wystraszyć groźbą wojny ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua
Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:18, 19 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że te prognozy to takie wywoływanie wilka z lasu. Powiem więcej. Jak elity nie wykrzeszą wojny, to lud rozniesie elity. To nie ludzie będą dążyć do wojny tylko kartel banksterski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak
Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 584
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 07:46, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

privilege napisał:
Wygląda na to ze decyzję już ktoś podjął lub ewentualnie do jej podjęcia potrzebuje nas wystraszyć groźbą wojny ...

decyzja została podjęta już dawno temu i oficjalnie ogłoszona w roku 1991 przez niejakiego Rockefellera


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aza
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 12:37, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wszystko jest przesądzone i jesteśmy z góry skazani na porażkę, to najlepiej poczekać do pierwszych zamieszek i załapać się na kulkę w czoło.
Jeśli ktoś ma wiedzę o rychłym wybuchu III WŚ i uważa, że nie mamy żadnych szans to powinien wręcz namawiać nas teraz do przyjemnego spędzania czasu i oswajania się z myślą o śmierci.
Nic mi nie wiadomo o powstawaniu podziemnych organizacji i ruchów oporu, a przecież będzie wojna na skalę globalną!!!
Jedyne informacje jakie się pojawiają to BÓJ SIĘ I KUPUJ :żywność, leki, broń, złoto, srebro.

Na szczęście nie mam tyle pieniędzy, żeby teraz dać się zwariować i robić zapasy. Mnie tam rybka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 12
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 14:25, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Mnie tam rybka Smile


Nie masz dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:39, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy krzyczą kupuj broń!, kupuj złoto! kupuj żywność!
a ja się pytam, w jaki sposób mogę kupić broń skoro trzeba pozwolenie? w jaki sposób mogę kupić złoto skoro w polsce nigdzie nie można kupić a tymbardziej odsprzedać złota inwestycyjnego bez ogromnych prowizji? po co mam kupować żywność która się zepsuje za 3 miesiąc a wojna jest zapowiadana od 5 lat już?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 12
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 15:49, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trzeba kupować żywność, która się nie zepsuje zanim ją wykorzystasz - puszki, zapas ziemniaków na zimę, jest wiele wątków na ten temat tutaj i gdzie indziej.
Jak to pisał Ordel, zamiast złota kup siekierę Wink
Wojna jest zapowiadana długo, ale chyba lepiej przez 2 miesiące zeżreć zapasy na pół roku nie odwiedzając sklepów niż obudzić się z ręką w nocniku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:48, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Ja nie obśmiewam takiej hipotezy ,że lll wojna światowa może rozpocząc się np. w ciągu roku lub dwóch. Każdy kto śledzi sytuację na świecie widzi , że eskalacja konfliktów międzynarodowych, zamieszek ,protestów nasila się stosunkowo w krótkim okresie czasu. Każdy dostrzega fale kryzysu ekonomicznego , każdy widzi sytuacje na bliskim wschodzie, teraz protesty w Nowym Jorku, każdy słyszy polityków jak np. Nigel Fargae mówiących między innymi o rozpadającej sie Uni Europejskiej. Mówienie o lll wojenie światowej jeszcze 10 lat temu to może było jakimś kuriozum. Natomiast w dniu dzisiejszym jest wystarczająco danych, aby takie hipotezy wysuwać.
Pytanie do Pana Jackowiskiego jest tylko takie na ile rzeczywiście używa On swojej zdolności jasnowidzenia , a na ile wysuwa swoje wnioski na podstwie ''łączenia puzzli''?


Mówienie o III W Ś to nigdy nie jest kuriozum. Ja natomiast widzę pewien mechanizm, ludzi e w danym momencie ZAWSZE przekonani są, że jest źle i będzie jeszcze gorzej.

Eskalacja konfliktów? Niepokojące wydarzenia? Tańcząca, podaj proszę choćby jedna spokojną dekadę z ostatnich stu lat, bo ja jak dotąd przezyłem:

Rozpad "supermocarstwa" atomowego
Zjednoczenie Niemiec
Reformę, "transformację" ustrojową
Pare wojen w które zaangazowane było większość Europejskich i spora część światowych armi
Trzęsienia ziemi i katastrofy w których ofiary idą w dziesiątki milionów.
Dwie powazne katastrofy nuklearne i paredziesiąt pomniejszych.

Za kazdym razem ktoś straszył!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 864

PostWysłany: 17:37, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.schodamidonieba.pl/index.php?.....Itemid=125
Cytat:
Bardzo oficjalne straszenie?

Rzadko odnotowuję na Schodach wydarzenia stricte polityczne, ale tym razem nie mogę się oprzeć… Temat nakręcania spirali cywilizacyjnego strachu jest wszechobecny w mediach i tzw. kulturze masowej, ale to, co zrobił Barack Obama w trakcie oficjalnych obchodów rocznicy zamachów 11 września jest posunięciem wartym udokumentowania.

Prezydent USA udzielił krótkiej wypowiedzi bezpośrednio po minucie ciszy, którą obecni na terenie Ground Zero uczcili pamięć ofiar tragedii sprzed 10 lat. Wypowiedź trwała 1:47 i była odczytaniem… psalmu 46. Nie było żadnego komentarza. Prezydent wszedł na mównicę, wygłosił psalm i zszedł z mównicy. Hm… niby nic, ale treść psalmu wprawiła w osłupienie całkiem spore rzesze oczekujących nadejścia apokalipsy…
Treść psalmu w oryginale:
God is our refuge and strength, a very present help in trouble.
Therefore, we will not fear,
even though the earth be removed,
and though the mountains be carried into the midst of the sea.
Though its waters roar and be troubled,
though the mountains shake with its swelling,
there’s a river whose streams shall make glad
the City of God; the holy place of the Tabernacle of the Most High.
God is in the midst of her.
She shall not be moved.
God shall help her just at the break of dawn.
The nations raged, the kingdoms were moved.
He uttered his voice.
The earth melted.
The Lord of Hosts is with us.
The God of Jacob is our refuge.
Come behold the works of the Lord, has made desolations in the Earth.
He makes wars cease to the ends of the Earth.
He breaks the bough and cuts the spear in two.
He burns the chariot in fire.
Be still and know that I am God.
I will be exalted among the nations.
I will be exalted in the Earth.
The Lord of Hosts is with us.
The God of Jacob is our refuge.Nowa Biblia Gdańska
PSALM 46Przewodnikowi chóru Korachitów.

Pieśń dla chóru dziewic.

Pan nam ucieczką i obroną,

pomocą w utrapieniach,

bardzo bliskim.

Dlatego się nie zatrwożymy,

kiedy zostanie wstrząśnięta ziemia i zapadną się góry w łono mórz.

Niech szumią, niech wzburzą się jej wody,

niech zadrżą chmury przed Jego majestatem. Sela.

Oto strumień, a jego potoki rozweselą miasto Pana,

święte przybytki Najwyższego.

Pośród niego jest Bóg, dlatego się nie zachwieje;

Pan go ocali zanim zaświta poranek.

Burzyły się narody,

runęły królestwa,

rozległ się Jego głos i struchlała ziemia.

WIEKUISTY Zastępów jest z nami,

naszą twierdzą jest Bóg Jakóba. Sela.

Pójdźcie, spójrzcie na działanie WIEKUISTEGO,

który zrządził spustoszenia na ziemi.

Uśmierza wojny aż do krańców ziemi;

druzgocze łuki,

kruszy kopie,

a wozy pali ogniem.

Przestańcie i poznajcie, że Ja jestem Bogiem;

góruję nad narodami i będę wywyższony na ziemi.

WIEKUISTY Zastępów jest z nami,

naszą twierdzą jest Bóg Jakóba.

Sela.Jakie tam straszenie.


"Co za wspaniałe Słowo. Czytałem ten fragment wiele razy, ale nadaj jestem tym oszołomiony. Boże Słowo skierowane tu do nas jest tak potężne, tak nieporuszone i mówi nam: „Już nigdy się nie musisz bać. Nie ma znaczenia to, że cały świat jest w chaosie. Może drżeć ziemia, mogą się burzyć oceany, a góry mogą wpadać do morza. Wszystko może być w całkowitym chaosie, zupełne zamieszanie wszędzie wokoło.

„Ale ty dzięki Mojemu Słowu będziesz miał pokój jak rzeka. Kiedy wszystkie narody się niepokoją, do Mojego ludu będzie płynął potężny strumień radości. Ona wypełni ich serca szczęściem.”

Obecnie cały świat żyje w strachu. Narody drżą przed terroryzmem, wiedząc, że żaden region nie jest obojętny na te zagrożenia. Mnożą się osobiste kłopoty i cierpienia. W tej sytuacji Psalm 46 jest takim echem ludu Bożego po całym świecie: „Jestem wśród was i jestem z wami w tym wszystkim. Mój lud nie będzie zniszczony ani poruszony. Ja będę zawsze gotowy, aby pomóc mojemu kościołowi.”

Bóg wie, że my wszyscy mamy wielkie potrzeby; wszyscy przeżywamy doświadczenia, pokusy i problemy, które sprawiają niepokój w naszej duszy. Jego poselstwo dla nas w Psalmie 46 jest przeznaczone właśnie na takie czas. On mówi, że jeżeli poddamy się strachowi, będziemy przybici i pełni rozpaczy, to żyjemy przeciwnie do tego co On ma dla naszego życia."

David Wilkerson
http://www.biible.info/biible-share.jsp?.....E+POTRZEBY


"Therefore, we will not fear"
Z za pancernej szyby, z ust mordercy. Jak to rozumiec?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2432
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:10, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@The Mike zauważyłeś u siebie taką tendencję jaką jest pragnienie ciągłej konfrontacji?

Oczywiście ,że na naszej planecie w każdym momencie zachodzą jakieś zmiany typu: trzęsienia ziemi , huragany i powodzie czy wybuchy wulkanów to jest naturalne.
Czym innym natomiast są różnorodne łańcuchy powiązań i zależności politycznych relacji międzynarodowych.
Nie dostrzegasz eskalacji konfliktów szczególnie w krajach arabskich zwanych arabską wiosną ludów?
No to może Ty i ja żyjemy w jakiejś różnej rzeczywistości.

W samym 2011 roku mamy:
rewolucje w Tunezji
rewolucje w Egipcie
wojnę w Libii
narastający konflikt między Turcją ,a Izraelem.
zobaczymy też co przyniesie 23 września decyzja ONZ i czy wbrew Izraelowi zostanie uznana autonomia Palestyny, a co ważniejsze jakie to przyniesie konsekwencje...
A rewolucja w Iranie jest tylko kwestią czasu.

za lada moment zbankrutuje Grecja, a wtedy już krótka droga do wybuchu konfliktów wewnętrznych w UE.

No i oczywiście nie można zapomnieć ,że w ostatnich latach trwa eskalacja zbrojeń, gdyż USA narusza strategiczną stabilonść co powoduje napięcie w stosunkach niędzynarodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon
Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 12
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:14, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Lord of Hosts is with us. Yes we can!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike
Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 20:41, 20 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
@The Mike zauważyłeś u siebie taką tendencję jaką jest pragnienie ciągłej konfrontacji?


Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa
Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 902
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 16:33, 21 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wkurwia mnie to, że wszystko jest generowane sztucznie, od kryzysów począwszy a na wojnach skończywszy. Czy wiecie, że Polska sama jedna byłaby w stanie wyżywić całą Europę?? A tak, ziemniaków i zboża mamy pod takim dostatkiem, niestety zła polityka ogólnoświatowa doprowadza do takich paradoksów, gdzie w naszym kraju nie dość, że w tą Europę tego nie wysyłamy to jeszcze tysiące rodzin jak nie więcej głoduje.

Poza tym Jackowskiemu sprawdza się poniżej 50%, a część sprawdza z 2 letnim obsunięciem, ale wierzcie w co chcecie, ja wam też mogę popierdolić i większość się sprawdzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomeq
Dołączył: 12 Lip 2009
Posty: 211
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 17:36, 21 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala napisał:
No i wkurwia mnie to, że wszystko jest generowane sztucznie, od kryzysów począwszy a na wojnach skończywszy.


Polecam wykład "Rewolucje Tyrani i Wojny"
tam jest trochę więcej o planowaniu elit.


Myślę że bardzo wiele może on Tobie wyjaśnić.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aiedail
Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 344
Post zebrał 0.00 mBTC

PostWysłany: 19:33, 21 Wrz '11    Pojedynczy post Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackowski jest bardziej obeznany w temacie niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka:


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


jackowski: polska upadnie w listopadzie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.