W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wywiad z Nergalem w Newsweeku  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 12814
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:08, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Napisałaś w jednym poście słowa wykluczające zwarty i jednolity tok myślenia, oraz jakąkolwiek konsekwencję w procesach myślowych.

To już Ci tłumaczę o co mi chodziło.. W pierwszym zdaniu napisałam, ze ja bym nie zniszczyła czegoś, co jest symbolem dla rzeszy ludzi. Zniszczenie takiego symbolu spowoduje duże niezadowolenie wśród
wierzących. Wykorzystają to partie, Kościoły, stwowarzyszenia religijne itd itp, podpuszczając nieświadomych i w gruncie rzeczy niewinnych ludzi, którży oglądając telewizję (bo powiedzmy to jest ich jedyne źródło masowego przekazu) jeszcze bardziej są niezadowoleni. Niezadowolenie przerodzi się w frustrację, a to może prowadzić do różnych negatywnych zdarzeń, które w konsewekcji mogą być groźne dla otoczenia.
Ktoś nas stworzył, ktoś nas wychował, ktoś nas nauczał. Mało rzeczy odkrywamy, bardziej dostosowujemy się do otaczającego nas środowiska, wykorzystując pracę innych do naszych celów. Tak samo jest z religią. Ona istnieje o wiele dłużej niż my, dlatego też mamy wybór. Ale nie musimy odbierać tego wyboru komuś innemu poprzez obrażanie, poprzez śmianie się i poprzez udowadnianie swojej wyższości nad drugą osobą. To nie jest potrzebne.

Ordel napisał:
Jeżeli ty masz prawo obrazać Nergala za jego przekonania, to on ma prawo drzeć "Biblię" jako wyrażenie swojego zdania. Możesz ewentyalnie spalić jego płytę

Myślę, że nazwanie kogoś palantem lub głupkiem w bezpośrednim kontakcie lub pisząc na temat jego działań, nie jest złe. Ja wyrażam się o jego twórczości, natomiast on niszczy symbol ludzi wierzących, których jest o wiele więcej.

Ordel napisał:
Po co walczysz o czyjeś poglądy

Nie walczę Smile To jest tylko moja opinia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego mój tekst cytujesz jako Ordela?

Skoro nie zniszczyłabyś, to byś nie zniszczyła, a on zniszczył, chciał coś powiedzieć i ma do tego prawo. Za to ty nazywasz kogoś palantem, ponieważ nie potrafisz zrozumieć jego postawy.
Co z tego, ze wykorzystają to kościoły i inne instytucje?

Ty zobacz co się w około ciebie dzieje. Piszesz, ze prowadzisz działalność gospodarczą, więc zapenw płacisz zus w wysokości ok 890 lub bez chorobowego 840 pln, miesiąc w miesiąc niezależnie od dochodu. Latasz też do us, z dekalracją vat przed 25 kazdego miesiąca, płacisz za zaświadczenia z urzedu utrzymawanego za twoje podatki i mnówstwo innych bzdur, które nie powinny mieć miejsca. Ksiądz natonmiast nie musi robić nic z tych rzeczy, malo tego jest dotowany przez panstwo. I ja sądzę, że jest to oszustwo, wykorzystywanie, kurewskie złodziejstwo ludzi mówiących o równości, sprawiedliwosci, dobroci, tolerancji i szacunku do bliźnich. Więc, jak możesz być na to obojętna? Nergal nie jest i dlatego katabasy piorą mózgi takim pumciom jak ty, troszkę jeszcze nie myslacym trzeźwo, bo on po prostu mowi prawdę. Niewygodną prawdę.


Piszesz, ze ludzi wierzacych jest wiecej niż sluchajacych Behemota? Co z tego! Kurwa, pumcia ogarnij się. Tu nie chodzi o ilość wyznawców, czy słuchaczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:36, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
"Dlaczego mój tekst cytujesz jako Ordela?

Pomyłka Smile

The Mike napisał:
więc zapenw płacisz zus w wysokości ok 890 lub bez chorobowego 840 pln, miesiąc w miesiąc niezależnie od dochodu

Więcej, bo jest jeszcze tzw. Fundusz Pracy, Razem z opłatami pocztowymi płacę 1 017,64 zł.

The Mike napisał:
I ja sądzę, że jest to oszustwo, wykorzystywanie, kurewskie złodziejstwo ludzi mówiących o równości, sprawiedliwosci, dobroci, tolerancji i szacunku do bliźnich. Więc, jak możesz być na to obojętna?

Nie jestem obojętna i również tego nie akceptuję. Po pierwsze ja krytykuję Kościół od bardzo dawna, dlatego prawie w ogóle do niego nie chodzę. To jest mój bojkot, ale jest mój i nie muszę się z tego nikomu tłumaczyć. Również nie muszę obrażać innych ludzi, którzy chodzą do tego kościoła i ich poniżać niszcząc Symbol ich wiary i chwaląc się tym publicznie.

The Mike napisał:
dlatego katabasy piorą mózgi takim pumciom jak ty,

Nikt mi nie pierze mózgu. Ja po prostu go nie lubię, ponieważ robi to pod publiczkę. Sam się przyznał. I co pojechał do Hiszpanii i uczestniczył w chrzcie. W czymś, co człowiek o jego poglądach nie powinien brać udziału prawda? A jednak.. Dał księdzu na "tacę", a ten przymknął oko. Pisze o tym. Czy to nie jest dla ciebie dowodem na to, że facet jest nieuczciwy dla swojej publiczności? Ponieważ jeśli ja przedstawiam poglądy w które wierzę, to żyje według nich, a on robi inaczej. Mogłabym stwierdzić ze to właśnie Nergal pierze mózgi Mikusiom takim jak ty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jego muzyka i on sam jest mi prawie obcy, aczkolwiek sprawa w której walczy bliska. Tym bardziej, że podarcie książki dyskwalifikuje go w publicznej telewizji, co jest niezgodne z prawem. A katabasy wpływają na z założenia świecką instytucję, co także jest niezgodne z prawem.

Nikt nie może zabraniać, lub zmuszać do jakiejkolwiek wiary, co więcej kazdy ma prawo wyrazić swój sprzeciw w jakiejkolwiek formie, dopoki nie robi nikomu krzywdy. Mam nadzieję, że to zrozumiałaś? Podarcie książki, ktorą sam kupił, nikomu krzywdy nie zrobiło, mialo symbolizować sprzeciw w obec zakłamania i fałszu kk, oraz oglnie przekazu, tym bardziej, że nie był to jakiś wyjątkowo cenny egzemplarz (bialy kruk), tylko zwykła "Biblia"!. Nie nakłaniał do działań przeciw katolikom, nienawiści do nich ani nic innego. Nie zlamał też prawa.

Masz prawo go nie lubić, mi też nic do tego, ale nie możesz być obojętna w obec próby katabasowego rządzenia w telewizji i wszędzie indziej! To jest istota zagadnienia. Poszanowanie prawa i równości, nie nasze symatie dla piosenkarzy i osobiste wierzenia, ktore są tak różne i zmienne, że nie moga być realną podstawą zdrowego rozwoju całych społeczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:29, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Tym bardziej, że podarcie książki dyskwalifikuje go w publicznej telewizji, co jest niezgodne z prawem

Jeśli podarcie książki jest dla niego niczym, niech podrze Koran. Przecież ta książka jest symbolem religii, przez którą ludzie znaczniej cierpią w obecnych czasach. Przecież to tylko książki..

The Mike napisał:
Podarcie książki, ktorą sam kupił, nikomu krzywdy nie zrobiło, mialo symbolizować sprzeciw w obec zakłamania i fałszu kk, oraz oglnie przekazu,

Moim zdaniem powinien również podrzeć konstytucję publicznie. I opluwać rządy, pod którymi obecnie się znajdujemy. Przecież one robią również ludziom krzywdę.

The Mike napisał:
Masz prawo go nie lubić, mi też nic do tego, ale nie możesz być obojętna w obec próby katabasowego rządzenia w telewizji i wszędzie indziej! To jest istota zagadnienia. Poszanowanie prawa i równości, nie nasze symatie dla piosenkarzy i osobiste wierzenia, ktore są tak różne i zmienne, że nie moga być realną podstawą zdrowego rozwoju całych społeczności.

Każdy człowiek wie (ten co myśli), że Kościół to mafia. I nie masz szans z nimi wygrać. Nawet jak będziesz głośno krzyczał.
Ale są ludzie, którzy nie chodzą do Kościoła dla księdza.. Są ludzie, którzy wierzą po prostu w modlitwę, która daje im nadzieję. Umacnia ich w swoich postanowieniach, daje im siłę w walce o byt, o własne ja. Czy to jest takie złe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Jeśli podarcie książki jest dla niego niczym, niech podrze Koran.

Hehe. Co rusz widzę ludzi co mu każą drzeć koran.
Myśli że by się bał? Myślisz, ze jakiś fanatyczny muzułmanin zobaczy, że Nergal podarł koran więc go za to zabije? Smile
Ale.... jeśli morderca miałby być konsekwentny, zabić Nergala za podarcie koranu, to powinien też chyba zabić i ciebie? Wszak to ty go do podarcia koranu namówiłaś.... A skoro ty się nie boisz namawiać - to czego on miałby się bać drzeć?
Może zwyczajnie nie drze koranu bo szkoda mu kasy na koran, a biblię se zajebał za darmo z hotelu Smile

I powiedz, jak już kiedyś podrze ten koran to już mu dacie spokój?
Będzie już mógł spokojnie pracować w TVP pomimo zamiłowania do darcia biblii?
Bo ja myślę, że on by poszedł na taki układ.
Choć nie upoważnił mnie do prowadzenia negocjacji w tej kwestii. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Hehe. Co rusz widzę ludzi co mu każą drzeć koran.
Myśli że by się bał? Myślisz, ze jakiś fanatyczny muzułmanin zobaczy, że Nergal podarł koran więc go za to zabije? Smile

Ja nie myślę Smile Ja to wiem.

Bimi napisał:
Wszak to ty go do podarcia koranu namówiłaś.... A skoro ty się nie boisz namawiać - to czego on miałby się bać drzeć?

Prawda, jednakże każdy ma wolny wybór prawda?. Nie dostałam za to pieniędzy więc go do tego nie wynajęłam Smile)

Bimi napisał:
a biblię se zajebał za darmo z hotelu Smile

Smile Smile

Bimi napisał:
I powiedz, jak już kiedyś podrze ten koran to już mu dacie spokój?
Będzie już mógł spokojnie pracować w TVP pomimo zamiłowania do darcia biblii?

Ja się jego karierą nie interesuje, ja tylko wyraziłam swoja opinię na temat tego wywiadu, to wszystko. Nie oglądam jego programu, bo nie mam na to czasu Smile hehe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę że podarcie biblii w Polsce wymaga większej odwagi niż podarcie koranu.
Jeśli jakiś islamista jest w stanie zabić za podarcie koranu to z całą pewnością znajdzie się i jebnięty chrześcijanin co chciałby go zarżnąć za biblię. Mieszkając w Polsce ma się o wiele większą szansę trafić na tego drugiego, niż na tego pierwszego.
Więc tak czy owak, koleś ma jaja - zarzucanie mu że nie ma bo jeszcze nie podarł koranu jest zwyczajnie śmieszne. Podarł biblię więc na pewno niejeden religijny fanatyk czyha już na jego życie. Smile
A jak go w końcu kiedyś dorwą i zajebią - to sama będziesz go mieć na sumieniu. Pomimo że nie zdążył podrzeć koranu Smile
I wtedy na sądzie ostatecznym okaże się co było większym grzechem: jego podarcie ksiązki - czy twoje podstępne nawoływanie do zabicia go za to? I paradoksalnie może się jeszcze okazać, że on pójdzie do nieba - a ty do piekła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 08 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia, mnie gowno obchodzi po co ludzie łażą do koscioła! Tak jak chodzą do marketu, srec za drzewo etc. ich sprawa. Ale Nergal nie ma widocznie nic do konstytucji, koranu ani innych książek, tylko akurat do "Biblii", zrozum to. A ty, ani żaden biskub czy inny przydupas nie macie prawa zabraniać mu wyrażać swojego zdania! Zrozum tą prostą rzecz, bo niedługo jakiś zjeb zabroni ci wychowywac dzieci jak odgrzebie twoje posty na prawda2, bo ma inne zdanie i jest u żloba.

Sądzisz, że nie mamy szansy wygrać z kosciołem? To tylko pokazuje twoje, bez urazy, do bólu infantylne "myslenie". Po co tu jesteś? Takie gadanie mnie, jak sądze nie tylko mnie, wkurwia. Właśnie po to się tu udzielam, oprócz aspektów rozrywkowych, by coś zmienić. Z twoim nastawiniem, to lepiej zapić się na śmierć w burdelu. Porażka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:03, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pumcia wlasnie o tym pisalem - nic nie kumasz. posiadanie wlasnej firmy wcale niczego nie gwarantuje - wrecz przeciwnie, nozka sie powinie i zostajesz na lodzie. wiem bo sam to przerobilem heheh. z reszta nie o to chodzi gdzie kto pracuje. chodzi o to ze minimalizowanie kosztow i maksymalizowanie zyskow powoduje ze tak produkcja jak i uslugi emigruja do azji. zjawisko to w rownym stopniu dotyczy nas wszystkich niezaleznie od tego czy prowadzimy firme czy pracujemy na etacie. lokalny rynek predzej czy pozniej zdominuje kilka najwiekszych podmiotow ktore przetrwaja w nadchodzacych czasach i beda to raczej firmy globalne ktore beda w stanie wyrznac lokalna konkurencje stosujac ceny dumpingowe dzieki wsparciu swych azjatyckich filii na ktorych zarabiaja krocie. to naprawde prosty mechanizm i nie rozumiem jak mozna byc tak tepym aby pisac "nie będę musiała się poniżać by zarobić więcej". niestety bedziesz musiala, to tylko kwestia paru lat (o ile nic wczesniej nie pierdolnie a raczej wszystko do tego zmierza). nie wiem tez skad ci sie uroilo ze ja mam jakas potrzebe walki z ustrojem. po co mialbym to robic? ten system sam sie zawali - wystarczy tylko poczekac. wiec nie, nie ogladam zadnych filmikow z alexem czy innym cieciem bo zwyczajnie mnie to ryra. a ludzi zaczne mordowac (i gwalcic) jak przyjdzie na to czas. spokojna glowa.

wracajac jednak do kosciola bo od niego sie to wszystko zaczelo to nie pierdol ze go bojkotujesz. szanujac tzw. "uczucia religijne" poddajesz w watpliwosc swoj zdrowy osad sytuacji i dajesz innym okazje do utwierdzenia sie w swoich zabobonach. ja to pierdole i zapewniam ze kazde boze narodzenie w mojej rodzinie to traumatyczne wydarzenie dla wszystkich. nikt mi nie bedzie wciskal jakiejs slabej ksiazki fantasy jako kroniki faktycznych wydarzen. czy ty w ogole wiesz co tam jest napisane? czy zastanawialas sie kim jest bog starego testamentu? ni chuja! gdyby tak bylo to bys zdala sobie sprawe ze jahwe to wyjatkowo podly, apodyktyczny i narcystyczny demiurg ktory cynicznie mowi o sobie ze jest "miloscia". jasne, chyba miloscia pedofila, bo tak jak on ruchal swoje dzieci to chyba nikt. to szatan przy nim rysuje sie w biblii niemal jak dobry wujek. wiec jak mozna szanowac uczucia kogos kto ma tak napierdolone we lbie zeby modlic sie do takiego potwora? sory ale w moim przypadku jest to niemozliwe. gdybys wiecej czytala i myslala a nie tylko wyglaszala swoje komentarze rodem z pudelka to moze bys tez doszla do podobnych wnioskow co darski. nie rozumiem tez dlaczego widzisz jakas sprzecznosc w tym ze nergal jest ojcem chrzestnym. ja tez chcialem byc ale w polsce okazalo sie to niemozliwe Very Happy to po prostu jest megasmieszne - dlatego. ale taki nadety koltun jak ty tego nigdy nie skuma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:39, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Pomimo że nie zdążył podrzeć koranu Smile

Ok, to w takim razie niech nie drze Koranu, tylko Konstytucję przed Belwederem. Przecież w naszym kraju ona jest non stop łamana.

Bimi napisał:
że on pójdzie do nieba - a ty do piekła Smile

hihihi..

The MIke napisał:
Sądzisz, że nie mamy szansy wygrać z kosciołem? To tylko pokazuje twoje, bez urazy, do bólu infantylne "myslenie". Po co tu jesteś? Takie gadanie mnie, jak sądze nie tylko mnie, wkurwia. Właśnie po to się tu udzielam, oprócz aspektów rozrywkowych, by coś zmienić. Z twoim nastawiniem, to lepiej zapić się na śmierć w burdelu. Porażka.

Pisaniem nic nie zmienisz Smile) Wyrażasz tylko swoją opinię, nie działasz w żaden sposób, nie jesteś aktywistą, nie jesteś anarchistą, który łazi i się wydziera na niesprawiedliwość tego świata. Piszesz tylko na forum, ale niestety tym nic nie zmienisz.

Al Kohol napisał:
nie będę musiała się poniżać by zarobić więcej"

Ja wynajmuję mieszkania normalnym rodzinom jak i studentom, z których są niezłe pieniądze. Oprócz tego utrzymuje budynki, a także walczę z lokatorami, którzy nie płacą czynszu (2 rodziny). A uwierz mi prawo w tej kwestii całkowicie związuje mi ręce. Ale wiem, ze jak odpowiednio pokieruję swoją działalnością, to żaden rynek mnie nie zdominuje, ponieważ mieszkam w dużym mieście, gdzie popyt na tego typu usługi jest wielki.
Mój ojciec również zajmował się tym przez 35 lat, stąd moje picie do jego walki. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak system zniszczył kamienice i rozpuścił hołotę, którą media nazywają biednymi ludźmi. To są zwykłe cwane szmaty, które niszczą i nie potrafią uszanować czyjeś własności. Wczoraj przeprowadziłam eksmisję rodziny, która od dziesięciu lat nie płaciła czynszu. Musiałam zagwarantować im lokal tymczasowy, za którego zapłaciłam 3800. Delikwent nie dosyć, ze jest nam winien ponad 80 000 zł (i ja tych pieniędzy już nie zobaczę) to mieszkanie, jest tak zniszczone, ze jakbyś je zobaczył (może zobaczysz, bo będę robić dokumentacje fotograficzną), to gdybyś dorwał tych ludzi, to mogłoby dojść do tragedii.

Więc nie mów mi o tym jak mam myśleć, bo ja z systemem walczę codziennie. Wybacz że nie interesuję się Kościołem, ponieważ mam w dupie co robią te wyżarte pasożyty bo oni mi w niczym nie pomogą. Ale mimo wszystko, dla mnie podarcie Biblii jest po prostu głupie, a chwalenie się tym ciągnie za sobą odpowiednie konsekwencje, bo osób, które wieżą w Biblie jest bardzo dużo, znacznie więcej niż wierzących w Nergala... .

Al Kohol napisał:
ni chuja! gdyby tak bylo to bys zdala sobie sprawe ze jahwe to wyjatkowo podly, apodyktyczny i narcystyczny demiurg ktory cynicznie mowi o sobie ze jest "miloscia".

Oj wielokrotnie się nad tym zastanawiałam. Ja wierzę w energię słoneczko, która jest wszędzie i wszystkim, która w pewien sposób kieruje naszym losem (jeśli tak to można określić) i to nazywam Bogiem. W kościół przestałam dawno wierzyć.. W starym testamencie jest jedno prawo, które mi się podoba. Jak ktoś kogoś zamordował, to wtedy prawo mówiło, oko za oko, ząb za ząb, tylko, ze mordowano całą rodzinę mordercy do entego pokolenia. I tak dzisiaj powinno również być. Może mniej oszołomów chodziłoby po tym świecie.

Alkohol napisał:

czy ty w ogole wiesz co tam jest napisane? czy zastanawialas sie kim jest bog starego testamentu? ni chuja! gdyby tak bylo to bys zdala sobie sprawe ze jahwe to wyjatkowo podly, apodyktyczny i narcystyczny demiurg ktory cynicznie mowi o sobie ze jest "miloscia".

Mam wrażenie, że przeczytałeś książkę Richarda Dawkinsa: "Bóg Urojony", ponieważ przekopiowujesz dosłownie jego słowa Smile) Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ty, serio ja tylko pisze na forum? A ty walczysz z systemem bo lokatorzy nie płaca ci czynszu? i wierzysz w energię? A czasem se pójdziesz do kościoła, ale kościołem ani bogiem się nie interesujesz, bo masz swoją energię?

Laughing

Czyli nie wiesz dlaczego Nergal podarł biblię i co za tym stoi, a wypowiadasz się ot tak, bo już cos ci się tam zwarło w główce i chciałaś się wyprodukowac na forum?

Otóż dziecino (pomimo twoich 28 lat) właśnie słowem można dużo zmienić, za słowami idą czyny, kiedy to właśnie ludzie czytający o przekretach kosicoła, pedofilii o okrutnym bogu, który poddaje stworzone przez siebie istoty ciągłemu testowi, otóż słowa budzace wątpliwość i właczające myślenie to jest włąśnie początek. Kiedy ludzie zaczynają myśleć i odchodzą od złego systemu! Zaczynają pytać, gdzie jest kasa z prywatyzacji, dlaczego płacę zus, skoro nie zarabiam na siebie, dlaczego nawoływujący do solidarności skurwysyn z mownicy sejmowej zarabia pół miliona rocznie z publicznych pieniędzy i sam w ramach solidarnosci nie daje nikomu NIC? jak katabas z mownicy nawołuje do skromnego życia, a po mszy wsiada do luksusowej, sprowadzonej bez cła bryki i jedzie na pokera i kurwy?

To są tylko i aż słowa dziecko.

Dlatego tym bardziej nie widzę powodu dla którego się dalej kompromitujesz na tym forum, serio. Nic mądrego nie napisałaś, wręcz przeciwnie. Piszesz, że nic nie zdziałamy budzac swoją i innych świadomość.

Laughing Popieram Alkohola, idź na pudelek, bo jak dotąd czytając twoje posty widzę psychoterapię. Nie chce bawić się w psychologa, ale wszedzie piszesz o tych swoich kamienicach i chyba masz poczucie winy, ze bierzesz od tych ludzi taką kasę a tak naprawdę to nic nie robisz, pilnujesz kapitału który dostałaś więc chcesz podbudować poczucie własnej wartości. Wszedzie piszesz jak to ci kamieniczniarko cięzko, a to kurwa nie jest o twoich problemach z lokatorami. Nikt oprócz ciebie i paru idiotów z pierdolni nie żali się jak mu cięzko. Jak ci ciezko, sprzedaj chałupy i zacznij robić co lubisz.

Oczywiście nie obraziesz się, bo to są tylko słowa, prawda? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Oczywiście nie obraziesz się, bo to są tylko słowa, prawda? Laughing

To nie jest merytoryczna dyskusja to co ty prezentujesz.

Ja przedstawiam problemy jakie są, ty natomiast piszesz ogólnikowo ciągle pijąc na religię. Mogłabym stwierdzić, ze jesteś zazdrosny, że klechy mają takie fajne życie. Chcesz mieć tak jak oni, to stań się jednym z nich, ale nie bierz tylko pomagaj najsłabszym. Są księża, którzy pomagają, wiesz o tym? Tak będziesz uczestniczył w zmianie systemu..

Ty myślisz, że ludzie są tak głupi, że nie widzą co się dzieje? Że musisz ich uświadamiać pisząc na forum? No chyba, że piszesz do ludzi, którzy mają po kilka lat.. i ukradkiem wchodzą na to forum, tak aby rodzice nie zobaczyli.. Wszyscy wszystko mają, ale ciągle wszystkim jest źle. Tak zachowują się Polacy..

Nergala nie szanuję za to, że skorzystał z pomocy pewnej osoby, a potem wypiął się na nią... Ta osoba uratowała mu życie, załatwiając mu dawców szpiku.. Jej inicjatywa spowodowała, że wielu ludzi zaczęło oddawać szpik do przeszczepu. I to jest piękne. Ale on tego nie zrobił, a szczyci się tym.. To jest obrzydliwe.. Wyobraź sobie, że dawcą była osoba, która jest religijna i tę książkę szanuje jako Symbol swojej wiary. A on teraz pluje na poglądy, która uratowała mu życie. Więcej tolerancji kolego.

The Mike napisał:
Popieram Alkohola, idź na pudelek,

A co to jest za serwis? Widzę, że często na nim siedzisz, że go polecasz..

The mike napisał:
Co ty, serio ja tylko pisze na forum? A ty walczysz z systemem bo lokatorzy nie płaca ci czynszu? i wierzysz w energię?

Tutaj nie chodzi o niepłacenie czynszu. Ale o cały przewrót jaki miał miejsce.. Dekret Bieruta spowodował, że miliony ludzi potraciło swoje nieruchomości, które zakupiły sprzedając swoje całe majątki, których się przez wiele pokoleń dorabiano. Następnie urzędasy władowały na mieszkania rodziny (o różnym statusie majątkowym) na tzw. decyzjach, po czym kasowali czynsze, które na tamte czasy były również wysokie, ale budynków nie odremontowywano. Po upadku "komuny" budynki zwracano prawowitym właścicielom, ustanawiając zarówno wysokość czynszu, jak i prawo o niemożności wywalania ludzi na bruk. Z czasem ludzie przyzwyczaili się do prawa, i stwierdzili, że nie muszą wcale płacić (przynajmniej niektórzy). A budynki trzeba było remontować, bo inaczej by się zawaliły. To jest nasza kultura, nasze dziedzictwo budowlane. Zabytkowe budynki przedwojenne. Dzisiaj się już takich nie buduje, a nadal prawo pozwala je niszczyć. Ja tą dziedziną się zajmuję i o niej opowiadam, ponieważ tutaj wychodzi prawdziwe cwaniactwo polaków. Na wszystko mają, ale wszystko by chcieli mieć za darmo. Im się należy jak za komuny..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz nie lubisz Nergala bo sie na kogoś wypiął? Przed chwilą nie lubiłaś, bo podarl książkę pt "Biblia". Krecisz coś.

Może nie lubisz go, bo w twoim otoczeniu nie wypada go lubić i już? Tak to jest w Polsce, w moim otoczeniu też wielu ludzi go nie lubi, z zasady, tak jak ty, bo jest inny i już Smile Pumcie, to widać gołym okiem, że nawet nie czytałaś wywiadu który tak zawzięcie komentujesz, zdajesz niemądre pytania, na które Nergalowski odpowiedział w artykule i z konsekwencją godną pochwały brniesz w ślepy zaułek. Zrób sobie STOP, przemyśl sprawę i zastanów sie co, a przede wszystkim DLACZEGO piszesz.

Ja nie pisze ogólikowo, tylko pokazuje, że ty piszesz bezsensowo.

Np.

Cytat:
Ty myślisz, że ludzie są tak głupi, że nie widzą co się dzieje? Że musisz ich uświadamiać pisząc na forum?


No na ten przykład ciebie trzeba uświadamiać, że w Polsce panuje wolność wyznania i Nergal miał prawo podrzeć "Biblię", co jest moim sukcesem, bo nagle przestałaś go nielubić za podarcie "Biblii" a zaczęłaś za to, że się żekomo wypiął na kogoś. Natomiast czyjąś porażką jest to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniam i do tego zabierasz się za komentowanie nieprzeczytanego artykułu i zdarzenia o którym nic nie wiesz. Ale to nie moja sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:21, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Może nie lubisz go, bo w twoim otoczeniu nie wypada go lubić i już?

Moje otoczenie nie zna go.. nie mają czasu oglądać bzdur, mają ciekawsze pomysły na spędzanie czasu Wink)

The Mike napisał:
No na ten przykład ciebie trzeba uświadamiać, że w Polsce panuje wolność wyznania i Nergal miał prawo podrzeć "Biblię", co jest moim sukcesem, bo nagle przestałaś go nielubić za podarcie "Biblii" a zaczęłaś za to, że się żekomo wypiął na kogoś. Natomiast czyjąś porażką jest to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniam i do tego zabierasz się za komentowanie nieprzeczytanego artykułu i zdarzenia o którym nic nie wiesz. Ale to nie moja sprawa.

Dla Twojej wiadomości przeczytałam ten wywiad. I również wiem, ze w Polsce panuje wolność wyznania. Podarcie Biblii jest dla mnie czymś wysoce niestosownym, to tak jak napluć w twarz 70 % Polakom, którzy są Katolikami. On jest dla mnie dowodem na to, że dla pieniądza i dla kariery zrobi się wszystko. Ja takich ludzi nie szanuje. I mam do tego prawo.

EOT...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 09 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mówię, że nie masz prawa! Masz, tylko to prawo działa w dwie strony. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Ja nie mówię, że nie masz prawa! Masz, tylko to prawo działa w dwie strony. Very Happy

Wiem Smile Tylko nie dziwmy się potem, jak jakiś fanatyk zrobi komuś piekło, bo będzie na tyle sfrustrowany, przekazem np Nergala, ze nie wytrzyma, pójdzie do jakieś szkoły i w imię religii wybije kilkadziesiąt dzieciaków. Albo zacznie strzelać do osób, które słuchają metalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
The Mike napisał:
Ja nie mówię, że nie masz prawa! Masz, tylko to prawo działa w dwie strony. Very Happy

Wiem Smile Tylko nie dziwmy się potem, jak jakiś fanatyk zrobi komuś piekło, bo będzie na tyle sfrustrowany, przekazem np Nergala, ze nie wytrzyma, pójdzie do jakieś szkoły i w imię religii wybije kilkadziesiąt dzieciaków. Albo zacznie strzelać do osób, które słuchają metalu.


A co jak ktoś będzie sfrustrowany twoim przekazem i zacznie strzelac do kamieniczników? Nie dziwmy się, nie dziwmy. Pumcia, pumcia, pumcia, brakuje slów. Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:54, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The MIke napisał:

A co jak ktoś będzie sfrustrowany twoim przekazem i zacznie strzelac do kamieniczników? Nie dziwmy się, nie dziwmy. Pumcia, pumcia, pumcia, brakuje slów. Confused


A czemu do kamieniczników? Za co, że walczymy o swoją własność? Lepiej zainteresować się tymi, co są prawdziwymi złodziejami..

http://www.youtube.com/watch?v=j9ljzDe0n1Q
http://www.youtube.com/watch?v=0ibVgODlsxc&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego do kamieniczników, bo będzie sfrustrowany twoim przekazem!

Jeżeli ma ktoś być sfrustrowany przekazem Nergala i zacząć strzelać, to równie dobrze ktoś moze być sfrustrowany twoim przekazem, rozumiesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:26, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The MIke napisał:
Dlatego do kamieniczników, bo będzie sfrustrowany twoim przekazem!

Jeżeli ma ktoś być sfrustrowany przekazem Nergala i zacząć strzelać, to równie dobrze ktoś moze być sfrustrowany twoim przekazem, rozumiesz?

Nie rozumiem, choćby dlatego, że mój przekaz nie jest adresowany do 70 % ludzi w tym kraju... Nie jest tak medialny jak Nergala... i nie obraża..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
The MIke napisał:
Dlatego do kamieniczników, bo będzie sfrustrowany twoim przekazem!

Jeżeli ma ktoś być sfrustrowany przekazem Nergala i zacząć strzelać, to równie dobrze ktoś moze być sfrustrowany twoim przekazem, rozumiesz?

Nie rozumiem, choćby dlatego, że mój przekaz nie jest adresowany do 70 % ludzi w tym kraju... Nie jest tak medialny jak Nergala... i nie obraża..


Co z tego? Tu statystyka nie działa tak jakbyś chciała, to kwestia trafienia na podatny grunt. A sfrustrowanych sytuacją mieszkaniową jest bardzo wielu, spośród nich jest masa ludzi posiadajacych trudności z zapłatą czynszu dla których twoje posty i postepoanie mogą być obraźliwe i prowokujace Smile

A przez to, ze jest dostępne na dosyć poczytnym forum, jest bardoz medialne, bo Nergal zrobił to na zamkniętym koncercie, dopiero Nowak i spółka to nagłośnili. Ty zaś piszesz publicznie z premedytacją. Skali nie sposób obliczyć, ale mylisz się, że pisząc publicznie to co piszesz nie trafisz na kogoś kto poczuje się urazony twoimi postami.

Ja tylko posługuje się twoim argmentem.

ty twierdzisz, ze ie wolno wyrazac swojego zdania na bardzo wazne społecznie tematy, bo ktos sie może poczuć urażony. Szczególnie jak się chce zmian.

Więc nie wypowiadaj swojego zdania, bądź konsekwentna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:08, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
ty twierdzisz, ze ie wolno wyrazac swojego zdania na bardzo wazne społecznie tematy, bo ktos sie może poczuć urażony. Szczególnie jak się chce zmian.

Ja twierdzę, że podarcie Biblii przed publicznością koncertową, po to by zrobić show.. bo tak to wyglądało najprawdopodobniej, nie jest forma wyrażania swojej opinii, swojego zdania. W moim odczuciu było zrobione to pod publiczkę. I to mi się nie podoba i jestem temu przeciwna.

Jeśli tak bardzo chciał podrzeć Biblię by wyrazić swoją opinię, mógł to zrobić w gronie swoich kolegów. Publiczność koncertowa przychodzi na spektakl po to by zaznać jakieś formy rozrywki, nie bo kochają zespół, wokalistę.

The Mike napisał:
Co z tego? Tu statystyka nie działa tak jakbyś chciała, to kwestia trafienia na podatny grunt. A sfrustrowanych sytuacją mieszkaniową jest bardzo wielu, spośród nich jest masa ludzi posiadajacych trudności z zapłatą czynszu dla których twoje posty i postepoanie mogą być obraźliwe i prowokujace Smile

Prawda, zgadzam się z tym. Jednakże zauważ to, że każdy jest kowalem swojego losu prawda? Należy brać odpowiedzialność za swoje czyny. W Polsce istnieje jeszcze grupa ludzi, którzy uważają, że wszystko należy im się za darmo, dlatego, ze się urodzili w tym kraju, opłacają podatki itd itp. A wiesz, że budynek w którym takie osoby mieszkają, należy w odpowiedni sposób remontować, konserwować? I wiesz, że to są znacznie większe kwoty niż wysokość czynszów.
Mieszkanie, które ostatnio odzyskałam, jest w takim stanie, że będę musiała władować około 100 000 zł, ażeby je wyremontować do stanu pierwotnego... I ja biorę za to odpowiedzialność, a osoby, które zostały wyeksmitowane, śmieją mi się w twarz, bo im się należy.. Idą sobie żyć beztrosko dalej.. Może znowu znajdą mieszkanie u jakiegoś "prywaciarza", gdzie będą mogły żyć za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:22, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pumcia no musze ci przyznac ze czuje sie pokonany Smile masz stalowe nerwy kobieto, nie dalas sie sprowadzic do parteru - gratuluje. po tym wszystkim co napisalas o kosciele naprawde nie wiem czemu przeszkadza ci nergal, ale ok twoja sprawa. tak czy inaczej szczerze przepraszam za swoje epitety pod twoim adresem, cofam wszystko. pozdrawiam

ps.
mimo wszystko dalej bede sie upieral ze najblizsze lata odczujemy negatywnie wszyscy - wlacznie z branza nieruchomosci. natomiast wynajmowanie mieszkan to temat rzeka i mysle ze tyle samo jest bandyckich najemcow co wynajmujacych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:57, 10 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
ps.
mimo wszystko dalej bede sie upieral ze najblizsze lata odczujemy negatywnie wszyscy - wlacznie z branza nieruchomosci. natomiast wynajmowanie mieszkan to temat rzeka i mysle ze tyle samo jest bandyckich najemcow co wynajmujacych

Ja z moją rodziną odczuwam to odkąd pamiętam.. Państwo dyma nas jak chce i kiedy chce. Ale ja się nie przejmuję tylko staram się iść dalej, przed siebie, bo za dużego wyboru nie mam Wink
A jeśli chodzi o bandyckich najemców. Prawda są tacy. Dla takich jest tylko ważny zysk i zrobią wszystko by go osiągnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wywiad z Nergalem w Newsweeku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile