W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Turlaki,Mikołaj Rozbicki,Joanna Rajska itp  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12932
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi.
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 01:04, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phillip napisał:
Zaburzenia umysłowe, zaburzenia gospodarki hormonalnej, kompleksy, nadpobudliwość, impertynencja, chamstwo + prostactwo.
Welcome to Pierdolnia Zone.


Jak ci kurwa pojade po limicie to sie nauczysz troche szacunku dla innych, ciolku, od kilku godzin na forum i sie madrzy kurwa, ciolek jeden
Powrót do góry
Antenka .
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 01:19, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi kiedy mnie zerżniesz? Przyjdź do sypialni a nie się użerasz na forum. Może tym razem ci stanie??
Powrót do góry
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklonowaliście się ?
Propos mojego wcześniejszego postu - nic już nie musicie udowadniać Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi.
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 09:24, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antenka . napisał:
Bimi kiedy mnie zerżniesz? Przyjdź do sypialni a nie się użerasz na forum. Może tym razem ci stanie??


Zamknij sie kurwa tylko ci stawanie w lbie kurwa, NOT Cool polezec tez troche trzeba, gadasz jak te ciolki z pierdolni tylko choj ci w glowie Question , te ciolki z pierdolni cialge cos wymyslaja, chca mnie zajebac Crying or Very sad
Powrót do góry
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszą obroną, nie jest atak.
_________________
'..nie wiadomo, czy motyl był snem Czuang Czou, czy też Czuang Czou był snem motyla..'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi.
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 09:40, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phillip napisał:
Sklonowaliście się ?
Propos mojego wcześniejszego postu - nic już nie musicie udowadniać Cool



Pisze sie "a propos" ciolkui, czlowiek przygarnie idiote na forum a pozniej trzeba sie urzerac kurwa spierdalaj z pierdolni na forum ciolku, moze cos w koncu madrrego napiszesz chociaz watpie Rolling Eyes a jak bedziesz pierdolil to jebne po limicie i chuj bedzie z twojego pierdolenia, zrozumiales kurwa
Powrót do góry
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:42, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grozisz mi ? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysztofit




Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:44, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum DI wreszcie ruszyło, philip idziemy na swoje podwórko !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOLEK napisał:
Redmulucu skąd w tobie tyle nienawiści i negatywnych emocji ? Ja myślałem że jesteś wysoko rozwiniętą duchowo istotą a tu taka niespodzianka, widać pozory mylą. Po zatym ile mam czekać na maila rejestrującego na forum DI, bo już chyba
z trzy mieśiące mineły i jeszcze nie dotarł.
Jak nikt nie chce sie pochwalić swoim stopniem to ja to zrobie- jestem doktorem rechabilitowanym i sie tym nie chwale Very Happy


Napisałem krótko i prosto, nawet Reiko Roshi się może się wkurzyć na ciołków. Twoje konto jeśli nie jest aktywne, a powinno napisz na priv, konta są aktywowane aktualnie samodzielnie. To nie jest kwestia nienawiści tylko stawiania sprawy jasno, no sory ale nie pozwolę sobie na takie traktowanie.
Znam swoje ograniczenia i swoją wartość. Nigdy nie napisałem o sobie że jestem "wysoko rozwinięty" w 2010 roku osiągnąłem zaledwie stan wyzwolony z dwóch kart kredytowych. Pomyliłeś mnie z Joanną Rajską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOLEK napisał:
Po zatym ile mam czekać na maila rejestrującego na forum DI, bo już chyba
z trzy mieśiące mineły i jeszcze nie dotarł.

Bolek a nie przyszło ci do głowy, żeby zmienić adres i skorzystać z innego dostawcy? Może zwyczajnie nie dochodzić.


________________________
Hah no nie mogę się powstrzymać

z di:
fufek napisał:
A tak się bawią Turlaki, akcja rozgrywa się w głowach LW. Mr. Green

_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:03, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
grzanek napisał:

I śmiało, pochwal się swoimi średnimi z liceum, albo lepiej - jeszcze z podstawówki, na pewno zrobią na nas, maluczkich, przeogromne wrażenie... Rolling Eyes


Sam się pochwal trolu swoim stopniem naukowym, rozumiem magisterium z religii masz czy wiejskiego debilizmu.
Sam jesteś burakiem, studiowałem fizykę techniczną i mechanikę przygłupie. Przymieram się do czegoś pociągnięcia w moim zawodzie związanego z lotnictwem (poza pilotażem) ale czesne wynosi 600 zł. Przy okazji swoimi stopniami naukowymi z religii możesz sobie dupę podetrzeć bo jak życie pokazuje i tak góra są pasjonaci bo fachowców nie ma wcale poza paroma na świecie. Zastanów się szmaciarzu do kogo piszesz zanim zaczniesz pisać. Bo inteligencją mojego psa raczej nie przerastasz. Gnij pacanie w Pierdolni bo tutaj twoje miejsce bo nic więcej w życiu nie osiągniesz. To tyle co do twojego wykształcenia, bo gdybyś miał coś więcej do powiedzenia to byłoby co czytać. I nie wypowiadaj się cieciu w liczbie mnogiej NAS, bo wątpię by ktoś chciał się podpisać razem z tobą. Ponadto razem smarkaczu do piaskownicy nie szczaliśmy więc łaskawie nie otwieraj gęby bo na Ty nie jesteśmy.


Pacan to cię chyba popełnił, pajacu zajebany. "Studiowałem fizykę..."... A ukończyłeś? Tylko to się liczy. Nie neguję, że są tzw. pasjonaci, ale często gęsto (bynajmniej nie piszę, że jest to regułą) są zupełnie zieloni chociażby w materii metodologi danej dziedziny nauki. Zresztą, chciałem się jedynie zwrócić uwagę pewnemu Chamowi, że w niezbyt dobrym tonie jest przysrywanie komuś, komu się zapewne do pięt nie dorasta (w tym wypadku chodzi oczywiście o wykształcenie). Ale jak widać, trafiłem na kogoś, czy raczej coś, do czego zastosowanie ma powiedzenie "mów do dupy, to cię osra". I hamuj pięto z tym niewyparzonym ryjem, człowieczku, bo naprawdę cię kiedyś to twoje hiper-ego rozsadzi, jak już ktoś przede mną słusznie zauważył. Nigdzie nie twierdziłem, że mam stopień naukowy z "religii" (cokolwiek to znaczy Rolling Eyes), ani tym bardziej z teologii. I przypominam, że to nie ja wyraziłem chęć "chwalenia się" swoim wykształceniem, a ty, więc nie zapluwaj z łaski swojej ekranu, bo sam się ćwoku podłożyłeś, to nie ja przysrywam doktorowi habilitowanemu, że jego inteligencja jest na poziomie ameby (~twoim). Dla twojej wiadomości, konta stałego nie posiadam, bo w przeciwieństwie do ciebie, mam tę krztę godności, żeby adminowi nie włazić w dupę jak jego ulubiony dildo-friend, zresztą nie czuję potrzeby zarejestrowania się. Aha, a rozkazywać, ty skrobankowy failu, to możesz swoim butom.

Nie pozdrawiam i żegnam soczystym: wypierdalaj na to swoje forum dla zjebanych wyznawców ufo, czy innych scjentologicznych pojebów równych tępotą tobie.
Powrót do góry
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wam po tym, że znacie parę prawd, jak drugiego człowieka utopili byście w łyżce wody.. Mówię tu oczywiście tylko o większości użytkowników tego zacnego działu. Zachowujecie się jak ofiary i będziecie traktowani jak ofiary losu.
_________________
'..nie wiadomo, czy motyl był snem Czuang Czou, czy też Czuang Czou był snem motyla..'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najśmiesniejsze jest to ,że gdyby redmuluc posiadał tytuł chociażby magistra fizyki to by produkował wręcz przeciwne przemówienia o tym jak dużo tytuł naukowy znaczy, i wyśmiewałby całą resztę. A co dopiero jakby posiadał doktorat, ohoho, chyba by go zeskanował i wkleił sobie w avatar... niestety ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:25, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PHILIP ZA PRZEPROSZENIEM ALE CO TY PIERDOLISZ ? MY SIE TU WSZYSCY KOCHAMY TYLKO TAKIE POZORY NA PIERWSZY
RZUT OKA Laughing NO WIESZ Z DYSTANSEM TRZA PODCHODZIĆ A NIE WSZYSTKO NA POWAŻNIE Laughing
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phillip napisał:
Co wam po tym, że znacie parę prawd, jak drugiego człowieka utopili byście w łyżce wody.. Mówię tu oczywiście tylko o większości użytkowników tego zacnego działu. Zachowujecie się jak ofiary i będziecie traktowani jak ofiary losu.


Stary jesteś pierwszy na liście do utopienia w łyżce Laughing To, że wyzywamy się od debili itp nie oznacza, że mamy ochotę sobie oczy wydrapać. Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak to przepraszam ;]
_________________
'..nie wiadomo, czy motyl był snem Czuang Czou, czy też Czuang Czou był snem motyla..'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aikido
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:01, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieżle nie którym z tego wątku sztywny sytem podokręcał śrubki i trzyma mocno w swoich objęciach i chyba przez to zachciało im się krytykować forum DI i osobe redmuluca
Laughing
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze znajdzie się ktoś do hejtowania, a i tak w końcu będą hejtować samych siebie.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi.
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:19, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
Zawsze znajdzie się ktoś do hejtowania, a i tak w końcu będą hejtować samych siebie.




kurwa!!!, yamkuza, jeszcze jeden taki post i pojade ci po limitach ciolku ... i tak polowy nie wykorzystujesz na forum dla tych lepszych i caly czas przesiadujesz w pierdolni, co to ma byc kurwa
Powrót do góry
fufek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:52, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo haters gonna hate, fuck them all Smile
Powrót do góry
Bimi.
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:34, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fufek napisał:
wiadomo haters gonna hate, fuck them all Smile


ty kurwa fufek czy jak ci tak ty ciolku jebany za takie chamstwo i to w obcym jezyku to cie ty mendo zajebie, czego ty szukasz na moim ekskluzuwnym forum, kurwa ty ciolku ty mendo
Powrót do góry
fufek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:50, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję ci skarbie, a teraz idź się jebać z pedałami Laughing
Powrót do góry
Aikido
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:26, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[/quote]
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 14 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
kurwa!!!, yamkuza, jeszcze jeden taki post i pojade ci po limitach ciolku ... i tak polowy nie wykorzystujesz na forum dla tych lepszych i caly czas przesiadujesz w pierdolni, co to ma byc kurwa

Robię co chcę i nie muszę się nikomu tłumaczyć, a ty co najwyżej możesz robić z siebie pośmiewisko licząc na zauważenie.

Niszczę Cię jednym wersem. Cool


@fufek
Hail Admirale! Very Happy Gdzie żeś podział chustę?


Z dedykacją dla wszystkich tych, którzy lubią małe dzieci:

_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Turlaki,Mikołaj Rozbicki,Joanna Rajska itp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile