W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Turlaki,Mikołaj Rozbicki,Joanna Rajska itp  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12932
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Omg, a @latwemu_ruskowi zal dupe sciska bo wiekszosc ma gdzies bzdury jego guru oszoloma Trehlebowa Very Happy Niby wielce sie honorem sie uniosles i skasowales konto na DI a nadal napierdalasz te ruskie banialuki jako @Barbara_mala ...

P.S.: @ redmuluc, kiedy ruszycie z forum ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

Hakun reklamuje tam swoje płatne wykłady , redmix leczy kompleksy mając nadzwyczajne uprawnienia.

było już o tym w pierdolni kilka razy ale nie zaszkodzi przypomnieć . Nowym czytelnikom polecam dział z głównego forum viewtopic.php?t=13831


No i dlatego właśnie mówiłem ze mam dosyć fanatyków, bo do niech się też zaliczasz. jak każdy kto uważa ze wszystkie rozumy pozjadał, oświecony przez ruskiego guru z kolei.
Model postępowania zawsze ten sam, jesteście przewidywalni aż do bólu.


DarkRaven napisał:
Omg, a @latwemu_ruskowi zal dupe sciska bo wiekszosc ma gdzies bzdury jego guru oszoloma Trehlebowa Very Happy Niby wielce sie honorem sie uniosles i skasowales konto na DI a nadal napierdalasz te ruskie banialuki jako @Barbara_mala ...
P.S.: @ redmuluc, kiedy ruszycie z forum ?


Postaramy się w poniedziałek bo odpowiednie zaplecze jest niestety gdzie indziej, informatyk ruszy z robotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimii
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:47, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:


taaaa.... każdy się może .......po czym trafi do śmietnika jeśli ośmieli się mieć inne zdanie w jakimś temacie niż na przykład jaśnie oświecony Hakun, Jacolo czy inny redmuluc lub redmix. bana na forum można dostać pod byle pretekstem - na przykład za stwierdzenie ,że woda jest idealnym rozpuszczalnikiem . Przedstawiałem już tutaj skany takiego wydarzenia gdy jeden z użytkowników ośmielił się mieć inne zdanie w sprawie "terapii sokami z supermaszynek za 10 tysi " -celowo pomijam nazwisko pod jakim lansuje się tę kosztowną terapię by nie robić fałszywej reklamy.

Hakun reklamuje tam swoje płatne wykłady , redmix leczy kompleksy mając nadzwyczajne uprawnienia.

było już o tym w pierdolni kilka razy ale nie zaszkodzi przypomnieć . Nowym czytelnikom polecam dział z głównego forum viewtopic.php?t=13831



A ciekawe ruski pajacu jaki masz tu limit postów na tym zacnym forum hę ?
Poziom waszych wypowiedzi jest poniżej krytyki...
Tak wiem, ale jaki poziom taki mój post...
Powrót do góry
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:01, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

booyah napisał:
No ale jak można słuchać takiego Rozbickiego, który nie ma żadnych własnych teorii na tematy przez siebie samego poruszane tylko napierdala niczym kserokopiarka, która właśnie skończyła skanować nowowydaną książkę o WTC, NWO i KGB Wink
Zrozumiałbym jeszcze, gdyby on tak sobie popierdolił na jakimś forum, jak ja to właśnie robię, ale żeby pchać się na wykłady i pieprzyć o rewelacjach, które przed chwilą zobaczył na Youtube-ie i wyczytał z sieci... to nie lepiej zapodać całej naiwnej publiczności linki do oryginalnych źródeł, a nie słuchać jakiegoś przekaźnika???
To jakbym przed chwilą wyczytał newsy na tvn24 i zapierdalał na wykład, by ludziom głosić, jakiej to ja kurwa Ameryki nie odkryłem... no bez jaj...
... a jak nie ma się własnych teorii, to przydałby się chociaż dar przekazywania informacji i oddziaływania na ludzi, jak miał np. Adolfik, a u Rozbickiego ani jednego ani drugiego.

1000% racja, polać temu panu! Dokładnie takie same odczucia miałem, kiedy tego chłystka po raz pierwszy zobaczyłem na yt. Do tego wszystkiego, ma się za jakiegoś jebanego oświeconego guru. A to przecież tylko, jak napisałeś, "kserokopiarka".
Na moje to będzie taki sam wyrachowany pasożyt jak ta cała jakaś tam rajska, tsariony i inne, wie, że pierdoli bzdury jak mało który, ale nie przeszkadza mu to brać ciężkich pieniędzy od tych naiwniaków za wstęp na swoje "wykłady". Laughing
Powrót do góry
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:15, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
jest oznaką niewiedzy i chwytem marketingowym godnym inteligencji Natanka.

Weź ty się człowieku ogarnij, może i na starość mu trochę odjebało, ale inteligencji to ja bym mu nie odmawiał. On się może poszczycić stopniem naukowym doktora habilitowanego historii, do tego ma doktorat z teologii, a więc 2 fakultety.
A ty czym się możesz pochwalić? Przyganiał kocioł garncowi. Trochę pomyślunku, bo się kompromitujesz jeszcze bardziej. Kuriozalnie to wygląda, jak człeniu bez wykształcenia zarzuca brak inteligencji naukowcowi. Rolling Eyes
Powrót do góry
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek napisał:

A ty czym się możesz pochwalić? Przyganiał kocioł garncowi. Trochę pomyślunku, bo się kompromitujesz jeszcze bardziej. Kuriozalnie to wygląda, jak człeniu bez wykształcenia zarzuca brak inteligencji naukowcowi. Rolling Eyes


Owszem mogę ale tego nie robię, doktorat z teologii...bardzo twórcze. Znam wielu doktorów magistrów którzy są zwykłymi debilami. Moje wykształcenie nie ma nic do rzeczy bo to inna kategoria wiedzy, tytuł nie świadczy ani o wiedzy ani o inteligencji. Może to robi na tobie wrażenie... ale nie na mnie. Mam tego dowody na co dzień poprawiając projekty właśnie takich debili. Mam też dowody że nawet dziekan wydziału geografii (nie powiem na jakiej uczelni) robił idiotyczne baboki.
Znam też osoby które miały historię w małym palcu a nigdy jej nie studiowali. Znam takich co całą historię II wojny mają w małym palcu nawet jeśli chodzi o detale pojazdów i mundurów z całej kampanii wrześniowej. Nie kompromituj się takimi tekstami bo może to na małolatach robi wrażenie ...ale nie na mnie. Znam też takich co siedzą w więzieniu i są geniuszami" (to słabe słowo) fizyki. Znam też osoby które kasują najlepszych inżynierów w NASA. Znam też osoby które opublikowały prace które są biblia na MIT a same zajmują się artrologią. Przy okazji proponuje jak to mówi Natanek "czytanie z moczu" tzn oczu... Jeśli chodzi o moje wyniki w nauce i inteligencję to nie napiszę ci swojej średniej aby ci wstydu nie robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc, to, że obejrzysz jakiś filmik na youtube wcale nie oznacza, że ty znasz te osoby Smile
tak ci podpowiadam po przyjacielsku, bo widzę, że swoją wiedzą zaginasz czasoprzestrzeń , znasz chyba samego beorga gusha i wioslarke bin ladena? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2584
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:43, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bimii napisał:
...........


A ciekawe ruski pajacu jaki masz tu limit postów na tym zacnym forum hę ?
...
a ty kurwa ćwoku myślisz ,że limit postów jest odwrotnie proporcjonalny do inteligencji ? Ja wiem, czytając posty @Kusej yamy można odnieść takie wrażenie .
Nie wiem jaki mam - chyba 4 posty na dzień . Co jeszcze chcesz wiedzieć barani łbie ?


DarkRaven napisał:
Omg, a @latwemu_ruskowi zal dupe sciska bo wiekszosc ma gdzies bzdury jego guru oszoloma Trehlebowa Very Happy Niby wielce sie honorem sie uniosles i skasowales konto na DI a nadal napierdalasz te ruskie banialuki jako @Barbara_mala ...

większościa to ja sobie dupę podcieram . Liczy sie tych kilku rozgarniętych . Większość jest zawsze głupsza - jeszcze nie zatrybiłeś ?
Baśka swoje pisze - ja coś jej czasem podpowiem gdy zapyta , owszem znamy się jeśli o to pytasz .
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 16:39, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
grzanek napisał:

A ty czym się możesz pochwalić? Przyganiał kocioł garncowi. Trochę pomyślunku, bo się kompromitujesz jeszcze bardziej. Kuriozalnie to wygląda, jak człeniu bez wykształcenia zarzuca brak inteligencji naukowcowi. Rolling Eyes


Owszem mogę ale tego nie robię, doktorat z teologii...bardzo twórcze. Znam wielu doktorów magistrów którzy są zwykłymi debilami. Moje wykształcenie nie ma nic do rzeczy bo to inna kategoria wiedzy, tytuł nie świadczy ani o wiedzy ani o inteligencji. Może to robi na tobie wrażenie... ale nie na mnie. Mam tego dowody na co dzień poprawiając projekty właśnie takich debili. Mam też dowody że nawet dziekan wydziału geografii (nie powiem na jakiej uczelni) robił idiotyczne baboki.
Znam też osoby które miały historię w małym palcu a nigdy jej nie studiowali. Znam takich co całą historię II wojny mają w małym palcu nawet jeśli chodzi o detale pojazdów i mundurów z całej kampanii wrześniowej. Nie kompromituj się takimi tekstami bo może to na małolatach robi wrażenie ...ale nie na mnie. Znam też takich co siedzą w więzieniu i są geniuszami" (to słabe słowo) fizyki. Znam też osoby które kasują najlepszych inżynierów w NASA. Znam też osoby które opublikowały prace które są biblia na MIT a same zajmują się artrologią. Przy okazji proponuje jak to mówi Natanek "czytanie z moczu" tzn oczu... Jeśli chodzi o moje wyniki w nauce i inteligencję to nie napiszę ci swojej średniej aby ci wstydu nie robić.

Jakoś dziwnym trafem, zawsze kiedy wypowiadane są takie słowa, ich autorem jest właśnie burak bez wykształcenia, któremu żal dupę ściska. Otóż jesteś w wielkim błędzie. Twoje pierdolenie o tym, że tytuł nie świadczy o wiedzy ani inteligencji to popis czystej wody snobizmu, bo doświadczyłeś procesu dochodzenia do tego tytułu tak, jak przysłowiowa świnia widziała niebo. Słowem bredzisz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Również znam wielu doktorów, w przeciwieństwie do ciebie, z autopsji, i każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Jednak byle idiota nie przechodzi przez gęste sito egzaminów, obrony magisteriów, dysertacji, itp. by skończyć jako posiadacz stopnia NAUKOWEGO.

I śmiało, pochwal się swoimi średnimi z liceum, albo lepiej - jeszcze z podstawówki, na pewno zrobią na nas, maluczkich, przeogromne wrażenie... Rolling Eyes
Powrót do góry
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykształcenie wykształceniem a wiedza wiedzą, czasem to nie idzie w parze, zdarza się.

A tak ogólnie, każdy kto uważa siebie za tzw"medium" nieźle trzepię kasę z tego to fakt.
Ogólnie jednakże astronomia mówi, że planet w całym wszechświecie może być miliony, takich na których oprócz naszej rozwinęło się życie (czysta nauka).
Uważanie, że jesteśmy sami w kosmosie to przejaw ignorancji. Ale wiara w bajdurzenia za kasę to wyraz niejednokrotnie głupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala,
nie liczy się wielkość - liczy się kształt Wink
_________________
'..nie wiadomo, czy motyl był snem Czuang Czou, czy też Czuang Czou był snem motyla..'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek napisał:

I śmiało, pochwal się swoimi średnimi z liceum, albo lepiej - jeszcze z podstawówki, na pewno zrobią na nas, maluczkich, przeogromne wrażenie... Rolling Eyes


Sam się pochwal trolu swoim stopniem naukowym, rozumiem magisterium z religii masz czy wiejskiego debilizmu.
Sam jesteś burakiem, studiowałem fizykę techniczną i mechanikę przygłupie. Przymieram się do czegoś pociągnięcia w moim zawodzie związanego z lotnictwem (poza pilotażem) ale czesne wynosi 600 zł. Przy okazji swoimi stopniami naukowymi z religii możesz sobie dupę podetrzeć bo jak życie pokazuje i tak góra są pasjonaci bo fachowców nie ma wcale poza paroma na świecie. Zastanów się szmaciarzu do kogo piszesz zanim zaczniesz pisać. Bo inteligencją mojego psa raczej nie przerastasz. Gnij pacanie w Pierdolni bo tutaj twoje miejsce bo nic więcej w życiu nie osiągniesz. To tyle co do twojego wykształcenia, bo gdybyś miał coś więcej do powiedzenia to byłoby co czytać. I nie wypowiadaj się cieciu w liczbie mnogiej NAS, bo wątpię by ktoś chciał się podpisać razem z tobą. Ponadto razem smarkaczu do piaskownicy nie szczaliśmy więc łaskawie nie otwieraj gęby bo na Ty nie jesteśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:11, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redmulucu skąd w tobie tyle nienawiści i negatywnych emocji ? Ja myślałem że jesteś wysoko rozwiniętą duchowo istotą a tu taka niespodzianka, widać pozory mylą. Po zatym ile mam czekać na maila rejestrującego na forum DI, bo już chyba
z trzy mieśiące mineły i jeszcze nie dotarł.
Jak nikt nie chce sie pochwalić swoim stopniem to ja to zrobie- jestem doktorem rechabilitowanym i sie tym nie chwale Very Happy
Powrót do góry
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:36, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turlaki Laughing Laughing Laughing Laughing dobre Laughing u mnie mówią rodzynki Laughing
Powrót do góry
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:43, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
grzanek napisał:

I śmiało, pochwal się swoimi średnimi z liceum, albo lepiej - jeszcze z podstawówki, na pewno zrobią na nas, maluczkich, przeogromne wrażenie... Rolling Eyes


Sam się pochwal trolu swoim stopniem naukowym, rozumiem magisterium z religii masz czy wiejskiego debilizmu.
Sam jesteś burakiem, studiowałem fizykę techniczną i mechanikę przygłupie. Przymieram się do czegoś pociągnięcia w moim zawodzie związanego z lotnictwem (poza pilotażem) ale czesne wynosi 600 zł. Przy okazji swoimi stopniami naukowymi z religii możesz sobie dupę podetrzeć bo jak życie pokazuje i tak góra są pasjonaci bo fachowców nie ma wcale poza paroma na świecie. Zastanów się szmaciarzu do kogo piszesz zanim zaczniesz pisać. Bo inteligencją mojego psa raczej nie przerastasz. Gnij pacanie w Pierdolni bo tutaj twoje miejsce bo nic więcej w życiu nie osiągniesz. To tyle co do twojego wykształcenia, bo gdybyś miał coś więcej do powiedzenia to byłoby co czytać. I nie wypowiadaj się cieciu w liczbie mnogiej NAS, bo wątpię by ktoś chciał się podpisać razem z tobą. Ponadto razem smarkaczu do piaskownicy nie szczaliśmy więc łaskawie nie otwieraj gęby bo na Ty nie jesteśmy.


Redmuluc a teraz przeczytaj co napisales, a pozniej wez bardzo goracy prysznic, zreszta, Tobie nawet to nie pomoze Bimi przy Tobie to wielkie panisko i dziwie sie ze byl w stanie Cie tak dlugo znosic .

Ty smiesz mowic o argumentach, Twoje orgumenty to obrazanie innych, myslalem ze potrafisz nieco wiecej a pan Bimi to zrobi Ci wielka laske jak pozwoli Ci swoje buty czyscic.

Czym Ty sie przechwalasz, ze nie masz nawet 600 zl.

Jakim prawem nazywasz grzanek szmaciarzem ? super argument, potrafisz cos jeszcze wal pokaz kim jestes, zreszta juz sporo pokazales, mysle ze Twoje mozliwosci sa o wiele wieksze, wal smialo rzuc kilkoma szmaciarzami, pacanami bo, na wiecej Cie nie stac a mozez sie myle ?

Po raz pierwszy na tym forum sie wkurwilem, redmulec jestes super star, cos Ci sie udalo ...

Powrót do góry
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:55, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No redmulucu teraz to sie doigrałeś, pewnie masz turlaki Laughing
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:00, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beznadzieja. prowizoryczne konta są beznadziejne.

redmulc trochę swoje forum poprowadził i też zrozumiał, że z bydłem nie ma się co bawić w savoir vivre, bo ci tylko wejdą na głowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:23, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
beznadzieja. prowizoryczne konta są beznadziejne.

redmulc trochę swoje forum poprowadził i też zrozumiał, że z bydłem nie ma się co bawić w savoir vivre, bo ci tylko wejdą na głowę.


Nastepna prowokacja, Bimi chcesz ze mnie zrobic swoja kukielke, probuj moze sie uda, juz mi przeszlo.

Dawno nikt mnie tak nie w...wil, redmuluc ma talent w tej materii, Ty Bimi do piet mu nie dorastasz (przyjmij to jako komplement), coz kazdy cos tam potrafi.

Redmuluc juz sie wykazal, mysle ze nie do konca, ma jszcze rezerwy.


♣.
Powrót do góry
fufek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:14, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się bawią Turlaki Laughing
Powrót do góry
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:49, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzam czy pierdolnia działa jeszcze dla nie zarejestrowanych
Powrót do góry
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:57, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOLEK napisał:
Sprawdzam czy pierdolnia działa jeszcze dla nie zarejestrowanych


Myslisz ze nasz Admin cos knuje ?, ja Go oto nie podejrzewam...




Powrót do góry
LOLEK
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:17, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, no skądże bym śmiał o coś takiego podejżewać bimów Laughing ale coś tam wyżej sie skarzży że konta prowizoryczne są
beznadziejne. Myśle że planuje zdjąć podania i limity a zamiast tego wprowadzić moderatorów- xtc, yamakuse i w ramach
równo uprawnienia małą Laughing
Powrót do góry
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:45, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOLEK napisał:

Myśle że planuje zdjąć podania i limity a zamiast tego wprowadzić moderatorów- xtc, yamakuse i w ramach
równo uprawnienia małą Laughing



To bedzie wesolo, znaczy sie ze zostal mi tylko jeden wpis...



Powrót do góry
phillip




Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 20
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 12 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaburzenia umysłowe, zaburzenia gospodarki hormonalnej, kompleksy, nadpobudliwość, impertynencja, chamstwo + prostactwo.
Welcome to Pierdolnia Zone.
_________________
'..nie wiadomo, czy motyl był snem Czuang Czou, czy też Czuang Czou był snem motyla..'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yezalel
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:37, 13 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phillip napisał:
Zaburzenia umysłowe, zaburzenia gospodarki hormonalnej, kompleksy, nadpobudliwość, impertynencja, chamstwo + prostactwo.
Welcome to Pierdolnia Zone.



Philip normalnie szacun, jak ty się tu dostałeś tak szybko z prowizorki Question



Co do tematu to Rajscy Sp. B o.o. mają jakiś tam zalążek tej wiedzy, tylko dużo też w tym pomieszania z poplątaniem.
Myślę że ktoś ich w konia robi w tym astralu nieźle.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Turlaki,Mikołaj Rozbicki,Joanna Rajska itp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile