W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Turlaki,Mikołaj Rozbicki,Joanna Rajska itp  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 12931
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 10 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie da się zhakować forum przez atak DDoS.
można je co najwyżej unieruchomić.
i najwyraźniej na bardzo długo, kiedy informatyk "jest dobry w te klocki". tudzież ma to w dupie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2584
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 10 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
............
Na szczęście z pomocą przyszła jej rodzina i w tej chwili dziewczyna od nowa buduje swoje życie.
Czy jednak potrzebna jej była kolejna trauma? Ona szukała pomocy w rozwiązaniu swoich problemów.
Przecież te skurw****y dobrze wiedzą co robią i nie mają żadnych skrupułów.

..........
taka jest rola pasożytów we wszechświecie .
popatrz na to inaczej : w sztuce "Faust " Goethego jest jakoś tak - ukazuje się bohaterowi sam książę piekieł i przedstawia się :" Jam częścią tej siły, która starając sie zaszkodzić nieustanne dobro stwarza"

Twoja znajoma dzięki spotkaniu z czarnym mistrzem ujrzała swoje niedostatki . To one zezwoliły na tę relację - bez nich by nie zaistniał ten związek . Jeśli kobieta odebrała bolesną lekcję właściwie to będzie już doskonalszym człowiekiem -bardziej świadomym siebie.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 10 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie da się zhakować forum przez atak DDoS.
można je co najwyżej unieruchomić.
i najwyraźniej na bardzo długo, kiedy informatyk "jest dobry w te klocki". tudzież ma to w dupie Smile


Wiesz mnie tam możesz mówić, ja się na tym nie znam, ale masz rację najpierw zostało unieruchomione tak jak i RBC, potem zaczęło sukcesywnie wszystko znikać. O szczegółach nic nie wiem ale wstępnie już namierzyli gościa. Trochę jest do ogarnięcia. Mam nadzieję że sobie poradzą, bo to zresztą nie pierwszy raz atak się zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 10 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:

taka jest rola pasożytów we wszechświecie .
popatrz na to inaczej : w sztuce "Faust " Goethego jest jakoś tak - ukazuje się bohaterowi sam książę piekieł i przedstawia się :" Jam częścią tej siły, która starając sie zaszkodzić nieustanne dobro stwarza"

Twoja znajoma dzięki spotkaniu z czarnym mistrzem ujrzała swoje niedostatki . To one zezwoliły na tę relację - bez nich by nie zaistniał ten związek . Jeśli kobieta odebrała bolesną lekcję właściwie to będzie już doskonalszym człowiekiem -bardziej świadomym siebie.



Może i tak, tylko dlaczego te pasożyty i czarni mistrzowie nie uświadamiają niedostatków samym sobie i sobie nawzajem? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porfirij




Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 507
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redek nie pitol, po informacji z radia wolne media wiedziałem że na forum będzie "atak". szkoda tylko że "łyk - end" wzieliście sobie na cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
phillip
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 09:36, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem 359 reinkarnacją Mojżesza. Poznałem Monikę Rajską w Egipcie. Razem wyprowadziliśmy swój lud z niewoli. W tamtych czasach byłem 59 reinkarnacją Boga Ra więc z łatwością rozstąpiłem morze by przeprowadzić męczenników pod górę Synaj, gdzie Monika dostała od Asztara - 'Hiperfizykę' czyli kosmiczne prawa wyzwolenia. Lud wybrany otrzymał te zapiski w formie pdf by ułatwić przejście na wyższe gęstości w których teraz obcujemy wraz z Buddą i Jezusem.
Jeżeli jesteś niewtajemniczonym robakiem, kup książkę i jedz przez 50 dni kaszankę by urosnąć w szerz jak Monika. Wtedy będziesz miał szansę zachować swój robaczy pre-corpus.

Pozdrawiam

Plajedianin z Konfederacji, z ramienia Asztara -
Mojżesz
Powrót do góry
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2584
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
.....


Może i tak, tylko dlaczego te pasożyty i czarni mistrzowie nie uświadamiają niedostatków samym sobie i sobie nawzajem? Smile
Very Happy ależ właśnie to robią !
Na pewnym pułapie jesteśmy jednością tak jak lewa ręka i prawa są cząstkami tego samego ciała i razem by nic nie uniosły gdyby każda nie napierała w przeciwną stronę . Jeśli Twoja znajoma będzie teraz bardziej świadoma zasad we wszechświecie ( zasada przeciwieństw , ying - yang, dzień- noc itd. ) to w podobnym przypadku zareaguje już dużo ostrożniej i rozważniej . Ufam,że będzie silniejsza skoro przetrwała te lekcję ( "Co nas nie zabije to nas wzmocni " ).
My się uczymy współdziałać - to tak jak utrzymanie równowagi na rowerze. Każde przegięcie spowoduje wypadek zamiast radości podróżowania . Równowaga jest konieczna i świadomość OBU STRON " jezdni " . Przewrotka - czy to w lewo czy w prawo jest równie niebezpieczna i bolesna .


@redmuluc jak zwykle belki na swoim podwórku nie dostrzega i gadać o tym nie chce udając ,że problem nie istnieje . Pisałem w poprzednim poście o świrze tolerowanym ( edytuję : hołubionym to właściwsze słowo) na forum , niejakim Hakunie czyli Sewerynie Ebertowskim. Proponowałem dopisanie go do listy świrów ( pojebów jak sie wyraził autor ) listy redmuluca.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc przecież te twoje forum davidicke niczym się od tej sekty nie różni, po prostu jedna sekta pokłóciła się z drugą sektą której członkowie mają już urojenia psychiczne i totalny odlot schizofreniczny, w tym przypadku davidicke wypada trochę lepiej i jest bardziej racjonalny (ty jesteś zdrowy psychicznie i jeszcze racjonalnie dobierasz różne dowody, książki itp) ale to nie zmienia faktu, że to wszystko śmeirdzi sekciarctwem NEW AGE- NOWA ERA którą tak bardzo chcą wprowadzić Illuminaci i masoneria
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 14:59, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co, to są, kurwa, turlaki? Rolling Eyes ... Idea Very Happy
http://www.miejski.pl/slowo-Turlaki :
Cytat:
Zaschnięte kawałki kału przyczepione do włosów w okolicach odbytnicy, powstałe na skutek nieprawidłowości w higienie intymnej, w niektórych kręgach znane jako Digi Dongi.
- A najgorsze to jest jak papier się skończy i ci zostaną turlaki ;/
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w mieście mówi się na to kokołaje Smile
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 15:30, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wcześniej słyszałem tylko o "farfoclach". Very Happy Turlaki to dla mnie nowość. Very Happy
Powrót do góry
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ironia_ON]
Jak smiecie naigrywac sie z osoby oficjalnie wybranej na przedstawiciela ludzkosci przez galaktyczna elite ! Do tego obdarzona przywilejem poczecia galaktycznego serwera ! Oj mali ludkowie, nie wiecie co czynicie wysmiewajac ten majestat galaktyczny.

Swoja droga ciekawe jakimi kryteriami kierowaly sie te (przypuszczalnie) wysokorozwiniete cywilizacje typujac przedstawiciela ludzkosci w postaci pani Rajskiej. Wedlug tego co slyszalem w nagraniu to wystarczy jej poparcie 5000 (slownie: pieciu tysiecy) ludzi zeby mogla oficjalnie reprezentowac Ziemie. Przy szacunkowej liczbie ponad 6 miliardow (czy tez prawie 7) ludzi na planecie to nawet nie jest promil. I mysle ze gdyby wyszla ze swoim apelem na swiat to znalazlaby te 5k poparcia.
[/ironia_OFF]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I mysle ze gdyby wyszla ze swoim apelem na swiat to znalazlaby te 5k poparcia.

albo kule w łeb
Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczowłosa




Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 1232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

phillip napisał:
Witam, jestem 359 reinkarnacją Mojżesza. Poznałem Monikę Rajską w Egipcie. Razem wyprowadziliśmy swój lud z niewoli. W tamtych czasach byłem 59 reinkarnacją Boga Ra więc z łatwością rozstąpiłem morze by przeprowadzić męczenników pod górę Synaj, gdzie Monika dostała od Asztara - 'Hiperfizykę' czyli kosmiczne prawa wyzwolenia. Lud wybrany otrzymał te zapiski w formie pdf by ułatwić przejście na wyższe gęstości w których teraz obcujemy wraz z Buddą i Jezusem.
Jeżeli jesteś niewtajemniczonym robakiem, kup książkę i jedz przez 50 dni kaszankę by urosnąć w szerz jak Monika. Wtedy będziesz miał szansę zachować swój robaczy pre-corpus.

Pozdrawiam

Plajedianin z Konfederacji, z ramienia Asztara -
Mojżesz


Mam orgazm jak cię czytam, nie możesz przestać pisać bo nie przeżyję.
phillip to twój czas nie zmarnuj go Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menell
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 18:33, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
[ironia_ON]
Jak smiecie naigrywac sie z osoby oficjalnie wybranej na przedstawiciela ludzkosci przez galaktyczna elite ! Do tego obdarzona przywilejem poczecia galaktycznego serwera ! Oj mali ludkowie, nie wiecie co czynicie wysmiewajac ten majestat galaktyczny.

Swoja droga ciekawe jakimi kryteriami kierowaly sie te (przypuszczalnie) wysokorozwiniete cywilizacje typujac przedstawiciela ludzkosci w postaci pani Rajskiej. Wedlug tego co slyszalem w nagraniu to wystarczy jej poparcie 5000 (slownie: pieciu tysiecy) ludzi zeby mogla oficjalnie reprezentowac Ziemie. Przy szacunkowej liczbie ponad 6 miliardow (czy tez prawie 7) ludzi na planecie to nawet nie jest promil. I mysle ze gdyby wyszla ze swoim apelem na swiat to znalazlaby te 5k poparcia.
[/ironia_OFF]


5k popierających.. Niech każdy da 10zł miesięcznie na utrzymanie serwera, i interes się kręci. Nie trzeba będzie pracować jako kosmetyczka czy coś. Grubsze kwoty wpłacać można w intencji załatwienia pracy w mającym powstać porcie kosmicznym (2015 rok jeśli dobrze zrozumiałem). Ciekawe ile książek swego autorstwa trójca oświecona sprzedała. Czy rzeczywiście dałoby się znaleźć 5k wyznawców? W Polsce oczywiście, nie sądzę by znali jakikolwiek język poza polskim. Coś mi się wydaje, że wypowiedzi publiczne, ich styl i maniera nie przysporzą jej zwolenników. Pewnie książka lepsza (bo gorzej być nie może).
Ta młodsza kobieta w nagraniu to młodsza rajska?
Mikołaj Rozbicki chyba spalony w waszym małym światku przebudzonych? Zostanie już oświeconym na zawsze?
Powrót do góry
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zauważyliście, gdy Rozbicki z entuzjazmem stwierdził, że na pewno dałoby radę szybko uzbierać te 5000 to Rajska trochę wystraszonym głosem zaczęła coś kręcić, że "oni" mają inne ,własne sposoby liczenia? Very Happy
Do tego, powiedziała im prosto w twarz, że szuka WYZNAWCÓW jej własnej osoby lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menell napisał:
Niech każdy da 10zł miesięcznie na utrzymanie serwera, i interes się kręci.

Nie wiem czy to by wystarczylo ... moze samej pani Monice Rajskiej ktora jest tym serwerem/komunikatorem galaktycznym (mam nadzieje ze przemogles sie i wysluchales nagrania Razz ), ale tam jest jeszcze mama i kolega do podzialu (i kij wie kto jeszcze siedzi na "szczycie" do podzialu). Mysle ze na dobry poczatek trzeba by ta kwote pomnozyc x3 Smile

A wezcie pomyslcie ze oni moga sie rozmnazac ... to zwieksza koszta. Kazda nowa wyjatkowa jednostka galaktyczna bedzie miala zapewne swoje potrzeby ! I pewnie to beda potrzeby nie do ogarniecia przez nasze male, ziemskie umysly.

Nie wiem jak wy, ale bioracpod uwage powage sytuacji musze szybko podjac jakas prace :/ Koszta beda coraz wieksze i glupio mi bedzie nie uczestniczyc w tak donioslych wydarzeniach dla naszej planety/galaktyki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
booyah
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:03, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale jak można słuchać takiego Rozbickiego, który nie ma żadnych własnych teorii na tematy przez siebie samego poruszane tylko napierdala niczym kserokopiarka, która właśnie skończyła skanować nowowydaną książkę o WTC, NWO i KGB Wink
Zrozumiałbym jeszcze, gdyby on tak sobie popierdolił na jakimś forum, jak ja to właśnie robię, ale żeby pchać się na wykłady i pieprzyć o rewelacjach, które przed chwilą zobaczył na Youtube-ie i wyczytał z sieci... to nie lepiej zapodać całej naiwnej publiczności linki do oryginalnych źródeł, a nie słuchać jakiegoś przekaźnika???
To jakbym przed chwilą wyczytał newsy na tvn24 i zapierdalał na wykład, by ludziom głosić, jakiej to ja kurwa Ameryki nie odkryłem... no bez jaj...
... a jak nie ma się własnych teorii, to przydałby się chociaż dar przekazywania informacji i oddziaływania na ludzi, jak miał np. Adolfik, a u Rozbickiego ani jednego ani drugiego.
Powrót do góry
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

booyah napisał:
No ale jak można słuchać takiego Rozbickiego, który nie ma żadnych własnych teorii na tematy przez siebie samego poruszane tylko napierdala niczym kserokopiarka, która właśnie skończyła skanować nowowydaną książkę o WTC, NWO i KGB Wink

Uwielbiam takie hasełka-szufladki, może jeszcze rzucisz hasełko szufladkę teorie spiskowe? TRzeba mieć otwarty umysł człowieku, musisz mi uwierzyć to co ja mówię, bo każdy który się ze mna nie zgadza tkwi w pudełku w którym go ktoś zamknął, zresztą co ja będę sie starał jak ty jestes turlakiem z 2 poziomu gęstości i za 20 lat staniesz się zombie bez duszy i mózgu? A ja w tym czasie wyewoluuję na 6 poziom hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@booyah
Jak by nie patrzec to kazdy z nas ma swoja wlasna wolna wole. Ja osobiscie podziwiam ludzi ktorzy z tego zyja i dziwie sie ze sa tacy ktorzy to dotuja.
Fakt, wiekszosc z tego jest ogolnie dostepna tylko ze nie kazdemu sie chce szukac i czytac. Moze potrzebuja "przewodnikow". Nie wiem, nie znam sie, zarobiony jestem ...
Niestety, jestesmy bombardowani roznego rodzaju informacja - od prawdopodobnych, az po s-f czy tez nawet fantasy Smile Ciezko z tego bagna cos senswnego wyciagnac i widocznie potrzeba ludzi ktorzy to wszystko usystematyzuja i wyjasnia zagubionym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
booyah
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 19:34, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain, nie musisz się ujawniać od razu, że jesteś wiernym czytelnikiem forum DI, pewnie nawet jeździsz na te same wykłady z Rozbickim i też robisz za przekaźnika, który napierdala ludziom o gęstościach.
Powrót do góry
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale obiecali mi po tym pracę strażnika na tym porcie międzyplanetarnym i będę miał własny statek międzygwiezdny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
booyah
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 20:57, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na statek bym nie liczył, ale szansę na wstąpienie do "białego bractwa" i zdobycie własnego, unikatowego, białego kombinezonu, masz wielką.



... nie, nie, raczej myślałem o czymś takim

Powrót do góry
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain napisał:
redmuluc przecież te twoje forum davidicke niczym się od tej sekty nie różni, po prostu jedna sekta pokłóciła się z drugą sektą której członkowie mają już urojenia psychiczne i totalny odlot schizofreniczny, w tym przypadku davidicke wypada trochę lepiej i jest bardziej racjonalny (ty jesteś zdrowy psychicznie i jeszcze racjonalnie dobierasz różne dowody, książki itp) ale to nie zmienia faktu, że to wszystko śmeirdzi sekciarctwem NEW AGE- NOWA ERA którą tak bardzo chcą wprowadzić Illuminaci i masoneria


Już o tym pisałem korzystając z oficjalnego testu informacyjnego dotyczącego sekt 100% odpowiedzi nie było trafionych, jesteśmy własnowiercami. Po prostu nasza tematyka obejmuje te obszary o których trzeba dyskutować. Każdy może się wypowiedzieć w rożnych tematach. Fakt poruszania tematów związanych z rozwojem duchowym nie kwalifikuje żadnego forum do sekty. W NewAge chodzi o coś zupełnie innego niż napisałeś. KK jest niemal w całości ideowej czystym okultyzmem nie licząc kasy. Dyskusje na te tematy są konieczne i wskazane, podobnie jak i na każdym forum obejmującym tak szeroką tematykę, u nas to zajmuje zaledwie dwa działy. Musiałbyś sprecyzować zarzuty bo ten zarzut sekty promują w stosunku do mnie Świadkowie Jehowy, Adwentyści czy inni Zielonoświątkowcy. Te osoby ostatnio...hm przeszły "chrzesty" i im ostro odwaliło...po chrześcijańsku, drgawki, bełkot...podczas inicjacji...zdefiniuj TO. Klasyfikowanie wszelkich form poszukiwań obszarów związanych z naszymi możliwościami duchowymi to fascynującą przygoda. Problem jest w tym że właśnie Iluminaci wprowadzają właśnie w te obszary okultystyczne rytuały niszcząc potęgę duchową człowieka. Rozpracowanie tego wymaga wiedzy i czasu. Zresztą widziałem ludzi którzy potrafili robić takie rzeczy przy których Rajscy by wymiękli w 5 sek. Powinieneś zauważyć już że podstawowo różnica jest w podejściu i źródle. Bo kiedy my piszemy że moc duchowa jest w nas i nie potrzebujemy nikogo aby to rozwinąć i co udowadniam, to piszesz że jesteśmy sekta, Baptyści nawet całą kampanie przeciwko Ickowi rozpętali. Druga strona jak Rajscy i inni są "źródłem".
Szukamy drogi (ja też szukam) bo taka jest ciekawość ludzka. Ignorancja w tym temacie jest niebezpieczna a termin New Age idiotyczny. Wrzucając wszystko do jednego worka z tego obszaru do NewAge jest oznaką niewiedzy i chwytem marketingowym godnym inteligencji Natanka.

Co do Rajskich to oni mieli znacznie ambitniejsze "plany"... jak przejęcie rządu Tuska Cool (ale o tym nie powiedzieli) tak słyszałem o tym kiedy po raz pierwszy ich spotkałem od jednego z "wyznawców"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2584
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 11 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

redmuluc napisał:
...........

Już o tym pisałem korzystając z oficjalnego testu informacyjnego dotyczącego sekt 100% odpowiedzi nie było trafionych, jesteśmy własnowiercami. Po prostu nasza tematyka obejmuje te obszary o których trzeba dyskutować. Każdy może się wypowiedzieć w rożnych tematach.........."
Laughing Laughing Laughing 'dofcip" tygodnia .

taaaa.... każdy się może .......po czym trafi do śmietnika jeśli ośmieli się mieć inne zdanie w jakimś temacie niż na przykład jaśnie oświecony Hakun, Jacolo czy inny redmuluc lub redmix. bana na forum można dostać pod byle pretekstem - na przykład za stwierdzenie ,że woda jest idealnym rozpuszczalnikiem . Przedstawiałem już tutaj skany takiego wydarzenia gdy jeden z użytkowników ośmielił się mieć inne zdanie w sprawie "terapii sokami z supermaszynek za 10 tysi " -celowo pomijam nazwisko pod jakim lansuje się tę kosztowną terapię by nie robić fałszywej reklamy.

Hakun reklamuje tam swoje płatne wykłady , redmix leczy kompleksy mając nadzwyczajne uprawnienia.

było już o tym w pierdolni kilka razy ale nie zaszkodzi przypomnieć . Nowym czytelnikom polecam dział z głównego forum viewtopic.php?t=13831
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Turlaki,Mikołaj Rozbicki,Joanna Rajska itp
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile