W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 5597
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 21 Sie '11   Temat postu: Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem dziś rano syntezę najważniejszych zagrożeń dla Polski i Polaków i do takiego właśnie wniosku doszedłem, czym postanowiłem się podzielić. Rozwijając pokrótce tę myśl: Polską rządzi od 20 lat agentura i Magdalenka, a ich narzędziem jest stado 460 sprzedawczyków o kryptonimie POPISPSLD. Kondycja państwa i morale władzy staczają się po równi pochyłej. Ma to przede wszystkim daleko idące konsekwencje dla naszych portfeli. Z miesiąca na miesiąc stajemy się coraz biedniejsi - biedniejsi o kolejny haracz dla tych złodziei. Wczoraj VAT i podwyżka benzyny, dziś CO2, opłata recyklingowa, jutro podatek od deszczówki i oddychania, albo... kataster. To, że kataster sprowadzi nasze społeczeństwo w etap koczownictwa, wyłożył już kolega poniżej. Ten podatek dobije nasze elity (ludzi starszych, którzy dorobili się własnych domów), spowoduje masową wyprzedaż nieruchomości, spadek ich cen i w efekcie wykupienie ich przez bogate społeczeństwa UE głównie Niemców. Oznacza to koniec naszego samostanowienia o sobie. Suwerenność polityczną już utraciliśmy wraz z TL, teraz utracimy nasze mienie i naszą ziemię. Jedyna legalna droga, by to powstrzymać, to wybory. Są jeszcze nielegalne, ale skoro dziś wszyscy zasiedli wygodnie przed swoimi pecetami, to kto wyjdzie na ulicę i krzyknie LIBERUM VETO (wolnego, nie pozwalam)? Kibole? Tylko im zostały jeszcze jaja. No a skoro jedyną metodą dla maluczkich są wybory, to należałoby wesprzeć jedyną partię, która jest spoza i ma realne szanse na przekroczenie progu wyborczego. Takim ugrupowaniem jest Nowa Prawica. Jak JKM nie wejdzie do sejmu teraz, to za 4 lata z naszych emerytur Donald pozostawi już tylko wspomnienie. A JKM ma teraz poważny problem z zebraniem podpisów, chociaż wielu rozczarowanych poparłoby i poprze jego idee w nadchodzących wyborach. A zatem ruszcie dupy i pomóżcie uświadomić trochę najbliższe otoczenie, zebrać podpisy i pokazać, że mają realne szanse, a głos na bandę czworga jest właśnie "głosem zmarnowanym". Pomóżcie zniszczyć reżym fiskalny, przywrócić nam wolność decydowania o swoim losie i perspektywy ekonomiczne na przyszłość. W przeciwnym razie Polska zostanie do końca rozebrana, a my zostaniemy rozegnani po świecie. Wieki miną, zanim kolejna praca u podstaw da wymierne efekty. Uczcie się na swojej historii, aby nie było, że historia jeszcze nikogo niczego nie nauczyła. Amen.
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:33, 21 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc.
Zacznij czasem uzywac enteru bo sie nie chce tej kupy czytac.
Pozdrawiam.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 21 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni to mają we chuju Absolutarianie. ;] Może tak musi być. Niech bydło zostanie zaprzęgnięte i chuj. Ja się staram- mam 30 podpisów. Nie wiem nawet czy zbierzemy podpisy, nie wiem czy wejdziemy do sejmu, nie wiem czy w ogóle JKM cokolwiek będzie w stanie zmienić (lub cokolwiek będzie chciał zmienić), ale zbieram... Bo widzę cień szansy... A resztę aparatczyków na tym forum to jebie więc daj sobie spokój Absolutarian na tym forum.
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
absolutarianin




Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:49, 21 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ben napisał:
Czesc.
Zacznij czasem uzywac enteru bo sie nie chce tej kupy czytac.
Pozdrawiam.


Pozdrów swoje jaja, bo z nimi chyba nie najlepiej... Właśnie o takich jak ty napisałem, co zasiedli przed pecetami i przypierdalają się do pierdołów.

ENTER

Wiecie dlaczego ONI ciągle mają władzę? Bo 10 % procent inteligentnych olało wybory, 20% w miarę inteligentnych poprztykało się o pierdoły, 50 % wybrało co im w telewizorni powiedzieli, a kolejne 20% albo było zalanych, albo nie mieli czasu, bo zapierdalali za jakimiś pierdołami. Demokracja to dla nich idealny system, dla was niestety nie.

ENTER

Popatrzcie na Libię. Tam nie ma demokracji. A jak ich napadli, lider otworzył arsenały i rozdał ... pół miliona sztuk broni!!! Wyobrażacie sobie coś takiego w POlsce? Niepodobna! Przecież POlacy to stado baranów, pieniądze na starość by przehulali, lekarza, szkoły dla dziecka, ubezpieczenia, nic nie potrafią sami wybrać, prawda? Ale też nie muszą się bać, że ktoś ich napadnie i obrabuje. Wszak jak się zastawiło auto w lombardzie u dresa, to już o złodziei nie trzeba się martwić, no nie? Złoty łańcuch przypilnuje, jemu przecież nie ukradną, no chyba, że grubszy złoty łańcuch.

ENTER

Żeby nie było, że wujek nie ostrzegał. Potem będziecie płakać, że nie macie czasu, bo będziecie zapierdalać na CO2 i kataster 10 tysia rocznie.
_________________
"Na szczęście wszelakie - serce trza mieć jednakie" J.Kochanowski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz tylko co korwinek zdziałać może w tych sferach:
-cofnie czas kiedy to wojsko nie było sprzedane jako mięso najemne?
-sprawi aby polska stała się monopolistą gazu w europie i prześlizgnie się między lobbingiem rosji i ue?
-Wypierdoli stąd okupacyjną mafię watykanu?
-Podaruje ludziom pieniążki z afgańskiej hery i haszu?
-wywinie się z pod ręki europejskich imperialostów?
-kupi polskie banki, które są sprzedawane?


Człeniu. Polski suwerennej już nie ma, a ty chcesz ją ratować wyborami? To jak tamowanie krwotoku tętniczego ujebaną w kale gąbką.

Tak jak i wasze marzenia moje są nie osiągalne, bo marzy mi się frek. bliska 0%.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ben




Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 77
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem maly enterek i wszystko staje przejrzyste.
Pozdrow swoje jaja?? moze puchar za suchar??
Ciezko sie znizac do Twojego poziomu ale chyba musze zeby moc Ciebie zrozumiec.Nie sadze by pisanie Twojego typu bylo pierdola ....znaczy ze co ?zainteresowany postem ma sobie go edytowac?
Moze i wypociles cos tam konstruktywnego ale piszac jak lamer marnujesz czas innych.
Co tam napisales o takich "aparatczykach" jak ja co dosiedli sie do pecetow nie wiem.Widze natomiast ze czepianie sie jest wymowka lenistwa.
Zacznij pisac przyzwoicie to moze zwiekszysz swoja poczytnosc.
Moja wypowiedz w tym temacie w zaden sposob nie jest zwiazana z JKM,systemem,globalizacja,marsjanami.
_________________
Tylko skur..el chce wladzy nad innymi a sa tacy ktorzy maja wladze nad Twoja dusza.Wszystkich ich trzyma za morde pieniadz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:59, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to JKM?
Czy to jakaś odmiana dUPRu? A może jakiś nowy Kononowicz?
Czy JKM to jakaś bajka dla młodzieży i dzieci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolis




Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:18, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa. Skoro według was JKM nic nie zrobi i jest pajacem to przynajmniej będzie się z czego pośmiać jak się jąka na mównicy czy jedzie po wszystkich. Ale może "przypadkiem" coś zrobi. Jasne, lepiej pierdolić i niech wszystko zostanie jak jest bo przecież jest cudownie i lepiej być nie może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:32, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie lepszy Kononowicz?
Ten sam poziom a więcej kabaretu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra głosujmy na JKM i nie ma opierdalania się. W sumie to z pustego i Salomon nie naleje, ale dajmy im szansę. Co mamy do stracenia? I tak jest wójnia i tak.

Wóz, albo przewóz.

Albo inaczej - jak się wam nie chce głosować to lepiej leżta i oglądajta jutuba bo chyba to umieta tylko.

Skoro pasuje wam taki układ no to mi ręce opadają. A wiecie co będzie dalej. Będziecie płakać, oj będziecie. Tylko po cichu i w kącie.

Nie mówię, że JKM coś zrobi, ale czy mamy wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:42, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
Powiedz tylko co korwinek zdziałać może w tych sferach:
-cofnie czas kiedy to wojsko nie było sprzedane jako mięso najemne?
-sprawi aby polska stała się monopolistą gazu w europie i prześlizgnie się między lobbingiem rosji i ue?
-Wypierdoli stąd okupacyjną mafię watykanu?
-Podaruje ludziom pieniążki z afgańskiej hery i haszu?
-wywinie się z pod ręki europejskich imperialostów?
-kupi polskie banki, które są sprzedawane?


Człeniu. Polski suwerennej już nie ma, a ty chcesz ją ratować wyborami? To jak tamowanie krwotoku tętniczego ujebaną w kale gąbką.

Tak jak i wasze marzenia moje są nie osiągalne, bo marzy mi się frek. bliska 0%.



Ja tam jestem spokojny, lubie i szanuje Korwina ale cieszy mnie to że nie wygra (oby) szkoda go żeby sie powiesił(zbyt wartościowy dla mnie człowiek)....
Sluchajcie a może by tak spojrzeć na to z innej strony .Popierajmy ten podatek , 1% 2% może nawet i 3% , do tego dojdzie akcyza i podatek co2 za prąd w 2013 roku , przecież to najszybsza droga na wykolejenie systemu.Wg mnie masa krytyczna głupot i obciążeń już bardzo blisko.Tutaj gdzie ja mieszkam nikt napewno nie przeznaczy 110% swoich rocznych zarobkow na to zeby ratowac tych przyglupow i ich posady.... spokojnie ,nie spinajcie sie .
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
papabempa




Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszeta wszystkie jak głupawe przygłpki.Jakie k. wybory,demokracja!Przecież już jest po wyborach.
Nie wiecie co znaczuje pierwszy,drugi na liście.Idż i głosuj do usranej śmierci o nic się nie zmieni.
Ustawka ustawiona.A liczyć na tego feflota w muszce to już największa durnota.
On anarchizuje/taki im wiedać tyż potrzebien/np.jazdę bez pasów,nich się jeszcze więcy gojostwa zabija,
ale k.o państwowym przymusie płacenia haraczu od niby ubezpiczenia samochodu naszy prywatny
to ni.A to by miało mieć syns.Jak mnie stać nakupno samoch. to i na jego naprawę po jakiejś stłucze
na zasadzie zniesienia wzajemnych roszczeń,zwłaszcza,że okazało się iz i tak leczy za frico ZUS.
Tego temata to taki fircyk nie ruszy,wi kogo się bać.
Jakby wygrał/znaczy wlazł/to wraz z nim czereda oportunistów jak jego mentor stasiek m.co 40 lat czyli
sorok popisuje jak mniejszy prorok.Czasami stać go na pisane obciachy,jak ostatnio"watachy".
Zbiera to powiedzonka po różnych ksiunrzkach,mozolnie dopasowuje je do przyszłych fejletonów,
by błysnąć jak g. w porcelanie. Krótkimi nózki przebiera do korytka bo chciałby jeszcze raz żryć,pić i tancować.
Oni wszyscy już byli i to w przełomowym momencie gdy ważyły się losy tego kraju,ale wtedy robili sobie
ze sprawy jajca /PPP i inne/.
Jeśli chceta prawdziwej zmiany to promujta wybory przeż powszechne LOSOWANIE jak w totka/oby uczciwie/
W takim może by wygrało paru mańków spod budki,ale na ogół doszli by być może wcale nie tacy głupi=WY.
A tak to nigdy wam się to nie zdarzybo jesteście na zawsze wykluczeni i możecie sobie popierdalać na różnych
blogach do końca świata.

no na tyle polecam Miasto Zakazane na fredroman.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie strasz ludzi katastrem, bo on nie ma szans u nas się pojawić. Na pewno nie w tym dziesięcioleciu Smile Pzdr Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fosfor




Dołączył: 04 Cze 2008
Posty: 160
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pumcia napisał:
Nie strasz ludzi katastrem, bo on nie ma szans u nas się pojawić. Na pewno nie w tym dziesięcioleciu Smile Pzdr Wink


Z całą pewnością nie będzie tego podatku PRZED wyborami. Natomiast PO wyborach to już nie byłbym taki pewien... Deficyt rośnie lawinowo a z czegoś go trzeba załatać. Przecież "swoim" nie obniżą pensji.

I tak zagłosuję na KNP (po cholerę znowu zmienili nazwę...) No chyba, że faktycznie nie zbiorą tych wymaganych podpisów - wtedy najzwyczajniej wyniosę kartę do głosowania.
_________________
"... Pierwszy krok do zrzucenia niewoli to odważyć się być wolnym ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JKM to kretyn który jest za GMO oraz twierdzi że Wyjaśniono w 100% smoleńsk chociaż nie mamy nawet wraku - kij mu w oko - bolszewicki agent i błazen ośmieszający prawice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicram




Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:
JKM to kretyn który jest za GMO oraz twierdzi że Wyjaśniono w 100% smoleńsk chociaż nie mamy nawet wraku - kij mu w oko - bolszewicki agent i błazen ośmieszający prawice.


moge Cię poprosić o dowód tego co mówisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 22 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Kto głosował za GMO?

Głosowało - 421
Za - 233
Przeciw - 186
Wstrzymało się - 2
Nie głos.- 39


PO (206)
głosowało - 191
za - 190
przeciw - 0
wstrzym. - 1
nie głos. - 15

PiS (147)
głosowało - 140
za - 0
przeciw - 140
wstrzym. - 0
nie głos. - 7

SLD (45)
głosowało - 35
za - 2
przeciw - 33
wstrzym. - 0
nie głos. - 10

PSL (31)
głosowało - 29
za - 29
przeciw - 0
wstrzym. - 0
nie głos. - 2

PJN (15)
głosowało - 13
za - 0
przeciw - 12
wstrzym. - 1
nie głos. - 2

SDPL (3)
głosowało - 3
za - 3
przeciw - 0
wstrzym. - 0
nie głos. - 0

Niezrzeszeni (13)
głosowało - 10
za - 9
przeciw - 1
wstrzym. - 0
nie głos. - 3

http://bezznieczulenia.nowyekran.pl/post/21959,kto-glosowal-za-gmo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:40, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego nie dać szansy Kononowiczowi?
Powiedzcie mi, przecież chłop dokładnie to samo proponuje co JKM!!!
Zamiast na JKM proponuję na Kononowicza! To o stokroć lepszy wybór.
Te same propozycje, te same metody.
Czy są jakieś różnice między JKM a Kononowiczem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:27, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie jest kogo potrzebujemy? Myślę, że kogoś bardzo sprawiedliwego i wrażliwego na krzywdę ludzką. To tyle. Reszta układa się sama.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 23 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbierałem podpisy, ale nie na partię Korwina bo polityk z niego kiepski, zaś dobry publicysta wydający tygodnik z 40 tysięcznym nakładem Smile

Ludzie mają w dupie to co się wokół nich dzieje to ja mam w dupie ludzi. Do zaistnienia na scenie politycznej trzeba mieć wielu liderów, którzy odwalają robotę na niższych szczeblach, a więc struktury gdy przekroczysz 3 % masz dofinansowanie, wtedy do partii przyczepiają się gówna widzące w polityce profity, jak wejdziesz do sejmu przyczepi się więcej gówien.
Ogólnie rzecz biorąc system partyjny to jedna kloaka.
NIE DA SIĘ WYGRAĆ WYBORÓW NA ICH ZASADACH. Koniec

ps zbierałem podpisy dla UPR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 20.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 23 Sie '11   Temat postu: Re: Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku Odpowiedz z cytatem

absolutarianin , i to wszystko tak rano ogarnąłeś Wink

Rzeczywiście , elity rządzące stanowią pewien problem. Ale to tylko czubek piramidy który można po prostu ściąć . Ale to nie rozwiąże problemu. Gdyż demokracja ( ta której doświadczamy ) to system ułomny , źle działający.
Do tego największy problem stanowią ludzie którzy będą bronić tego status quo . A kim są ci syci niewolnicy. ONI są wokół nas to może być twój tata który może mieć świetną posadę , to może być twój wujek który dostał świetny kontrakt od państwa, twoja koleżanka pracująca w korporacji za 20 kawałków miesięcznie , w końcu twoja druga połowa która myśli już tylko o nowym aucie, nowej sukience, nowy gajerze , nowym wibratorze itd.
Syci niewolnicy , to oni stanowią największy problem , to na ich barkach ludzi wykształconych , majętnych itp., opiera się system .
A ja po prostu, chciałbym IM wszystko zabrać i zacząć wszystko od nowa.
Zmiany muszą nastąpić , nie na papierze , nie w słowach czy działaniach polityków. Zmiany muszą nastąpić w naszym myśleniu i postępowaniu . Nie ja jestem najważniejszy, tylko my jesteśmy najważniejsi .
Tylko jak tu , zmusić ludzi do myślenia o nas , a nie o sobie ?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 23 Sie '11   Temat postu: Re: Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

Zmiany muszą nastąpić , nie na papierze , nie w słowach czy działaniach polityków. Zmiany muszą nastąpić w naszym myśleniu i postępowaniu . Nie ja jestem najważniejszy, tylko my jesteśmy najważniejsi .
Tylko jak tu , zmusić ludzi do myślenia o nas , a nie o sobie ?

Ordel aż Ci dałem bitcenta za te słowa Wink

To jest najprostsze rozwiązanie żeby cokolwiek w tym świecie zmienić lub po prostu normalnie żyć trzeba "po prostu" nie myśleć o sobie tylko "o nas".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 23 Sie '11   Temat postu: Re: Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku Odpowiedz z cytatem

Kreatywny napisał:
Ordel napisał:

Zmiany muszą nastąpić , nie na papierze , nie w słowach czy działaniach polityków. Zmiany muszą nastąpić w naszym myśleniu i postępowaniu . Nie ja jestem najważniejszy, tylko my jesteśmy najważniejsi .
Tylko jak tu , zmusić ludzi do myślenia o nas , a nie o sobie ?

Ordel aż Ci dałem bitcenta za te słowa Wink

To jest najprostsze rozwiązanie żeby cokolwiek w tym świecie zmienić lub po prostu normalnie żyć trzeba "po prostu" nie myśleć o sobie tylko "o nas".


co myślisz pod pojęciem "o nas" i pod pojęciem "o sobie"? Rozwiń. Jak to się przekłada na nasze relacje z ludźmi, rodziną, zarabianie pieniędzy etc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 23 Sie '11   Temat postu: Re: Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku Odpowiedz z cytatem

erde napisał:

co myślisz pod pojęciem "o nas" i pod pojęciem "o sobie"? Rozwiń. Jak to się przekłada na nasze relacje z ludźmi, rodziną, zarabianie pieniędzy etc?


Np zamiast pracować jako sprzedawca w sklepie Media coś tam i wciskać ludziom kit żeby zgarnąć prowizje od sprzedaży (a z reguły najlepsze prowizje są od tych towarów co nie schodzą czyli są do dupy), zamiast być telemarketerem i wciskać ludziom kit przez telefon, zamiast być "doradcą ds finansów i ubezpieczeń" i naciągać ludzi na ubezpieczenia, wciskać fundusze inwestycyjne bo niezłe są od tego prowizje itp można np być mechanikiem samochodowym, murarzem, informatykiem itd i dobrze wykonywać swoją pracę. A po godzinach trochę podyskutować i przemyśleć jak coś ulepszyć zamiast kombinować jak tu jutro ludzi w huja zrobić itd itp
Nie jest to takie proste jak się wydaje ale możliwe.

P.S. Oczywiście uczciwie podchodząc do innych pewnie w łatwy sposób się nie dorobisz ale to Twój wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 25 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ok. myślałem że chodzi o przyjęcie postawy, gdzie troszczysz się o innych zapominając o sobie. Tak jak to z tymi maskami spadającymi w samolocie. Najpierw trzeba założyć sobie samemu maskę by pomóc innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ruszcie dupy,JKM nie ma podpisów,a kataster w toku
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile