W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Project Camelot - wywiad z Jane Burgermeister PL  
Podobne tematy
Smutny przypadek Jane Bürgermeister9
Jane Burgermeister - Warszawa 20095
Spotkanie z Jane Burgermeister (Kraków)1
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 3873
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 28 Wrz '09   Temat postu: Project Camelot - wywiad z Jane Burgermeister PL Odpowiedz z cytatem


Pani Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka pisząca min. do Nature czy British Medical Journal złożyła w austriackiej prokuraturze oraz FBI (w amerykańskiej ambasadzie) zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia oraz min. firmie Baxter, która produkuje szczepionki, a której włodarze zasiadają min. w WHO. Najnowszy wywiad Billa Ryana.



lista odtwarzania: http://www.youtube.com/view_play_list?p=AFDC648AD8995F8D

Do pobrania:

Rapidshare: Wtopione napisy PL
Kod:
http://rapidshare.com/files/286170064/Project_Camelot_-_wywiad_z_Jane_Burgermeister_PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/286177476/Project_Camelot_-_wywiad_z_Jane_Burgermeister_PL.part2.rar


http://www.theflucase.com


Wywiad z Jane Burgermeister - Project Camelot z 08.09.2009 na temat świńskiej grypy.

Tłumaczenie PL

Cytat:


Prolog

B.R.: Ludzie piszą do nas twierdząc, że uzbrojony policjant nie zapuka do drzwi w towarzystwie lekarza ze strzykawką. Nie mają środków, żeby to zrobić. Jak mieliby to właściwie wymusić na ludziach, jeśliby chcieli? Jakich sankcji mogliby użyć?

J.B.: Rząd francuski puścił w obieg do wglądu szefów departamentów 19-stronicowy wewnętrzny dokument, który całkiem jasno zarysowuje ich metodę. Zakładam, że tak będzie w każdym kraju – zamierzają otworzyć centra szczepień za murami szpitali i ponad głowami lekarzy pierwszego kontaktu. Niektóre z nich będą zabezpieczone. Ludziom powie się, żeby przychodzili, na początku z własnej woli, następnie będą otrzymywali telefony wzywające ich, żeby pojawili się tam o podanej porze. Ci, którzy nie pójdą, będą w końcu zgarnięci. Będą zmuszeni, żeby tam pójść.

B.R.: Czy faktycznie istnieje zaplecze, żeby tego dokonać? Mówisz tu o transporcie, przymuszaniu, spędzie i kontaktowaniu się z setkami tysięcy ludzi.

J.B.: Oczywiście jeśli tak wielu ludzi się sprzeciwi, będzie to nie możliwe. Ale oni zakładają, że przeważająca większość ludzi pójdzie tam z własnej woli lub po otrzymaniu telefonicznego zawiadomienia. Po usłyszeniu takiego nakazu stawią się w tych centrach szczepień niechętnie, aczkolwiek posłuchają. Liczba ludzi, którzy faktycznie odmówią po informacji, że opór jest przestępstwem kryminalnym, będzie niewielka. Jednakże, gdyby okazało się, że miliony odmawiają to nie byliby w stanie przeprowadzić akcji. Dlatego jest tak ważne, żeby każda osoba z osobna powiedziała "nie".

Początek wywiadu

B.R.: Mówi Bill Ryan z ‘Project Camelot’. Jestem w Wiedniu 08.09.2009. Jestem tu wracając z konferencji w Polsce. Właśnie spotkałem się z Jane Burgermeister, która jak dotąd była owiana tajemnicą. Mam ogromną przyjemność przedstawić światu tę twarz, jako pierwsza osoba ze społeczności internetowej, udowadniając, że faktycznie istniejesz. Jaka była twoja reakcja, kiedy uzmysłowiłaś sobie, że masz możliwość przekazać światu to co wiesz przed kamerą.

J.B.: Dziękuję ci Bill, że kłopotałeś się, żeby to dotrzeć. Wiedeń leży na uboczu. Okazuje się jednak, że jest to znaczące miejsce. To tu firma Baxter skaziła 72 kg materiału do szczepionek, aktywnym wirusem ptasiej grypy, co prawie spowodowała globalną pandemię w lutym 2009. Ta próba nie udała się, ponieważ pracownicy laboratorium w Czechach byli bardzo roztropni odkrywając tego wirusa w testach. Jednakże okazuje się, że firma Baxster wciąż ma dużą ilość z tych 72 kg ptasiej grypy. W tej chwili mamy tylko kilka tygodni zanim rząd ogłosi tu w Austrii i w innych krajach zamiar wstrzykiwania tzw. szczepionki na świńską grypę. Mamy podstawy, żeby obawiać się, że szczepionka ta stanowi zagrożenie dla naszego zdrowia i została ona skonstruowana tak, aby stanowić ryzyka dla naszego zdrowia. Nawet jeśli nie jest ona skażona aktywnym wirusem ptasiej grypy, to chciałaby powiedzieć światu, że kończy się nam czas. Wszyscy musimy sobie zdać sprawę ze skali zagrożenia zbiorowego i indywidualnego. Należy podjąć kroki, w kierunku powstrzymania masowego szczepienia jak najszybciej.

B.R.: Wspominałaś przed tym wywiadem o presji czasu, to cię pcha do przodu.

J.B.: Niestety pomimo nasilającego się protestu w USA i tu w Europie ( sondaże pokazują, że w Niemczech 29% ludzi kategorycznie odmówi przyjęcia tej szczepionki), pomimo tego, rząd wciąż bez przerwy popycha do przodu z wielką determinacją ten niepotrzebny, niechciany i niebezpieczny program. I zostało tylko kilka tygodni.

B.R.: Co ciekawe z raportów jakie dostajemy z całego świata wynika, że rządy krajów rozwiniętych przygotowują się do tej sytuacji w sposób bardzo synchronizowany.

J.B.: Dokładnie. Jeśli spojrzysz na ramy prawne, zobaczysz, że wszystkie rządy kierują się tymi samymi międzynarodowymi ustaleniami z 2005 roku, które przekazują Międzynarodowej Organizacji Zdrowia władzę nad tym jak rządy mają reagować na pandemię, którą sama ogłosi. I wszystkie kraje mają podobne plany oddania władzy w ręce WHO, co umożliwia przejęcie przez tą organizację policji i służb zdrowotnych. Każdy z krajów ustanowi też radę kryzysową, żeby ustalić gdzie ustanowić centra szczepień, jakie grupy społeczne będą podane szczepieniom jako pierwsze itd. Wszystko jest tak skoordynowane, ponieważ za tym wszystkim stoi jedna organizacja WHO z ramienia ONZ i ludzie wspierający te organizacje – rodziny bankierskie: Rockefelerowie i Rothchildowie.

B.R.: Cofnijmy się odrobinę. Dla osób, które cię nie znają, czy mogłabyś powiedzieć coś o sobie. Od jak dawna tu jesteś i co tu robisz? Jak się znalazłaś w tej sytuacji? Ja też zadaję sobie często to pytanie.

J.B.: Mój tata jest Austriakiem a mama pochodzi z Irlandii. Urodziłam się w Szwajcarii a studiowałam w Edynburgu gdzie studiowałam literaturę angielską i filozofię. Przyjechałam do Austrii w 2000 i zaczęłam pracować dla czasopisma medycznego specjalizującego się w cukrzycy na stanowisku edytora. Rzuciłam tę pracę i zaczęłam pisać dla brytyjskiego pisma o medycynie, nauce i naturze. Nauczyłam się jak zbierać dane w tej dziedzinie. Następnie przeniosłam się do New Vallengy. Wtedy, ostatniej zimy jeden z moich sąsiadów przyniósł mi artykuł z gazety lokalnej o firmie Baxter, która zaraziła ten materiał wirusem i 36 osób musiało trafić do szpitala. Leczono ich prewencyjnie na ptasią grypę. Wówczas uzmysłowiłam sobie, że jest to potężne zagrożenie, ponieważ przy trzecim stopniu bezpieczeństwa biologicznego stosowanego w tego typu pomieszczeniach, to nie mógł być wypadek.

B.R.: Tak więc doświadczenie, jakie nabyłaś będąc dziennikarzem medycznym przydało się, aby uzmysłowić sobie, że coś ważnego się wydarzyło.

J.B.: Dokładnie. Czułam się też pewnie badając tę sprawę i w końcu stawiając zarzuty, dzięki całej pracy, którą wykonałam wcześniej w tym obszarze. Byłam pewna, że sobie poradzę.

B.R.: Wielu ludzi zapewne zadaje sobie pytanie – skąd się wzięła ta kobieta? Nas też o to pytają. Chodzi tu o ludzi, którzy orientują się w tych obszarach, bo od wielu lat śledzą wydarzenia i widzą nagle kogoś nowego wchodzącego na ich terytorium. Czy miałaś świadomość, że jak zaczniesz pisać o tych tematach, ludzie będą zastanawiali się nad twoją wiarygodnością?

J.B.: Szczerze mówiąc byłam bardziej zatroskana tym, żeby powstrzymać i opublikować coś, co spostrzegałam jako przestępstwo i zagrożenie. Bardzo martwił mnie fakt, że nikt o tym nie pisał, rząd austriacki nie podejmował żadnych działań, a firma Baxter uwolniła ten materiał kolejnego dnia.

B.R.: Ta informacja powinna była być czołówką w gazetach na całym świecie, a jednak nie było odzewu.

J.B.: Tak, kompletnie zignorowana. A przecież ryzyko istniało, że manewr zostanie powtórzony i Baxter rozpęta pandemię. Jako że miałam od samego początku świadomość, że media są w pełni kontrolowane z własnego doświadczenia pracując w mediach, nawet się zbytnio nie wysilałam, żeby zainteresować sprawą gazety. Naczelny brytyjskiego czasopisma, dla którego pracowałam wcześniej, nie był zainteresowany, co mnie nie zaskoczyło. ‘The Lancet’ nie był zainteresowany. Kontaktowałam się też z austriackimi gazetami bez rezultatu. Jedna z tych gazet napisała artykuł wybielający Baxter’a pomimo moich informacji. Tak więc jako jednostka nie widziałam szansy zatrzymania tego mechanizmu pędzącego w kierunku rozpętania pandemii. Dlatego też zdecydowałam się na złożenie pozwu z całym materiałem dowodowym, co wymusiło podjęcie śledztwa. Nigdy nie zrobiłam tego wcześniej.

B.R.: Czy miałaś profesjonalną pomoc? Ja nie wiedziałbym od czego zacząć.

J.B.: Tak. Pewien prawnik powiedział mi, że muszę złożyć pozew i poinstruował mnie co do podstaw prawnych. Uzyskałam tego typu poradę. W rodzinie mojej mamy są również prawnicy, więc moja mama wiedziała jak się poruszać. Tak więc odważyłam się mimo, że nie robiłam tego wcześniej. Dowody już były. To była już tylko kwestia dobrej ich prezentacji i to właśnie zrobiłam. I faktycznie policja zaczęła śledztwo.

B.R.: Policja tu w Wiedniu?

J.B.: Tak. Z tego co się orientuję to trzy różne jednostki tym się zajmują: tu w Wiedniu w Kronerbergu i komórka do spraw ochrony konstytucji i walki z terroryzmem również tym się zajmowała. Tego jestem pewna, ponieważ poproszono mnie tam w celu złożenia zeznań. Jednakże alarmujący jest fakt, że nic się dalej nie dzieje. Rząd austriacki dalej wdraża swój program masowych szczepień szczepionką firmy Baxter. Nie sprawdza się czy przypadkiem ten materiał nie jest skażony. Mój pozew niczego nie zmienił. W tamtym tygodniu szef jednostki do spraw ochrony konstytucji i walki z terroryzmem został zmuszony do rezygnacji i zastąpiony osobą, która wydaje się być lojalniejsza w stosunku do sił, które chcą tego programu masowych szczepień. To samo stało się w przypadku jednostki kryminalnej. Szef policji został zastąpiony kimś, kto pracował wcześniej dla korporacji powiązanych z Nowym Porządkiem Świata. Coraz wyraźniej widzę, że struktury rządowe nie zamierzają skutecznie powstrzymać tego niebezpieczeństwa. Dlatego musimy przekształcić się w ruch obywatelskiego nieposłuszeństwa przeciwko szczepiące.

B.R.: Jestem przekonany, że czujesz się zachęcona faktem, że przy okazji twoich działań cała masa ludzi na całym świecie się ocknęło i w tej chwili są oni bardzo aktywni. Pewnie to podtrzymuje cię na duchu.

J.B.: Oczywiście. Odzew jest zdumiewający i lawinowy. Niesamowicie jest oglądać postęp każdego dnia. Dzisiaj na przykład dowiedziałam się, że policja grecka oficjalnie odmówiła przyjęcia szczepionki, co jest krokiem milowym. Jest to formacja, na której bazuje rząd grecki aby zmusić Greków do szczepionki. Według sondaży Grecy nie chcą tej szczepionki. W końcu dojdzie do tego, że rząd będzie musiał, albo ich zmusić, albo zastraszyć poprzez rozpoczęcie pandemii. Jest to tylko jeden z przykładów. W Niemczech jest potężny opór, nie wspominając o USA i coraz bardziej w Wielkiej Brytanii. Niestety moje umiejętności językowe są dość ograniczone. Nie znam hiszpańskiego czy innych języków. Jestem w stanie śledzić tylko to co się dzieje we Francji, Niemczech i krajach anglojęzycznych.

B.R.: Właśnie wróciłem z Polski gdzie przemawiałem do dużej grupy ludzi poruszając różne sprawy włącznie z tym. Ci ludzie byli zatroskani i bardzo świadomi. To było inspirujące, ponieważ wcześniej nie wiedziałem jaka jest sytuacja w Polsce. Polacy są świadomi tego problemu i mówi się o tym dużo. Dopiero co pokazałem ci dokument przygotowany przez znanego i szanowanego polskiego lekarza, który twierdzi, że to się nie trzyma kupy, to nie powinno mieć miejsca i że szczepionki prawdopodobnie będą skażone. Jest to dowód na to, że ta fala przetacza się obecnie przez cały świat. Część z tego zostało spowodowane twoją cywilną postawą. Cofając się troszkę, najwyraźniej z powodu twojej akcji straciłaś pracę jakiś czas temu.

J.B.: Tak faktycznie. Nawet nie pamiętam dokładnie kiedy. To chyba był początek lipca.

B.R.: Twój pozew był z FBI czy przeciwko tej organizacji?

J.B.: Z FBI

B.R.: Czyli poprosiłaś FBI, żeby rozpoczęli śledztwo?... i złożyłaś go w ambasadzie w Wiedniu? Pewni ludzie w Ameryce próbowali prześledzić ścieżkę tych dokumentów i nie są w stanie znaleźć dowodów na to, że ten pozew został złożony. Czy jest możliwe, że te dokumenty nie opuściły pokoju w Wiedniu gdzie je dostarczyłaś?

J.B.: Nie sądzę, bo wysłałam nawet kopie e-maili do wielu departamentów FBI, ponieważ mam świadomość, że w każdej formacji jest pewna grupa ludzi, którzy blokują śledztwa. Tak więc moim celem nie było tylko złożenie tych dokumentów fizycznie w ambasadzie amerykańskiej, ale również nagłośnić tę sprawę w wielu inny departamentach w USA. Wydaje mi się, że wysłałam te dokumenty do dziesięciu lub dwunastu. Zostałam również zapewniona przez agenta FBI w ambasadzie, że ona wysłała mój pozew, który złożyłam w oficjalnej poczcie, do waszyngtońskiej kwatery głównej jako formę zabezpieczenia.

B.R.: Czy otrzymałaś jakiś paragon lub numer ewidencyjny sprawy, albo jakąś kopię?

J.B.: Nie, FBI nie skontaktowała się ze mną. Zadzwoniłam do nich i poinformowano mnie, że niekoniecznie będą się ze mną kontaktowali. Chodzi o to, że skala moich zarzutów jest olbrzymia. Udowadniam w nich, że rząd USA, firmy farmaceutyczne i kartele bankowe działają wspólnie aby zrealizować ten program masowego mordu na ludziach pod pretekstem oferowania ludziom szczepionki. Byłabym zdumiona gdyby próbowali traktować tę sprawą jak zwykłą skargę przypisując tej sprawie numer identyfikacyjny itd. Nawet policji w Austrii zajęło chwilę, zanim przypisali tej sprawie jakiś numer.

B.R.: Zapytałem o to, ponieważ są ludzie, którzy próbują prześledzić tę drogą i nie są w stanie znaleźć dowodu na to, że te pozwy zostały złożone. Zastanawiam się, czy mogłabyś podać mi jakieś numery ewidencyjne. Możesz znaleźć to tu i jest napisane tu ...

J.B.: Nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Ja mam swoje dowody w postaci kopii e-maili. Niestety nie mogę kontrolować tego, co FBI z tym zrobiła. Jeśli tego nie zarejestrowali ani nie przypisali tej sprawie numeru ewidencyjnego, jeśli tego nie odnotowali, co jest wymogiem i ich obowiązkiem, to jest ich problem. Nie jestem odpowiedzialna za ich uchybienia. To wszystko. Jeśli ktoś życzy sobie moich potwierdzeń w postaci kopii e-maili to zapraszam. Myślę, że są one gdzieś w sieci.

B.R.: Do pewnego stopnia, to co zrobiłaś było przy okazji też aktem symbolicznym, nie tylko złożeniem zarzutów. Zwykle ludzie nie podejmują się takich wyzwań. To trochę jak potyczka Goliata z Dawidem. Było to symboliczne i inspirujące dla wielu ludzi. Czy masz wrażenie, że ludzie tak to odebrali.

J.B.: Myślę, tak jak już wcześniej wspomniałeś, że rośnie świadomość, że jest to zagrożenie. Jest mocny dowód na to, że jest to groźba. To właśnie próbowałam uwypuklić w moich zarzutach. Chciałam pokazać dowody empiryczne dla wyjaśnienia mojego punktu widzenia. Tak więc ludzie mogą to przeczytać i zrozumieć dlaczego doszłam to tych konkluzji. Agenci FBI czy policja też mogą prześledzić mój tok rozumowania. Z drugiej jednak strony nie można zaprzeczyć, że te struktury są wyjątkowo skorumpowane. I jeśli nie podejmą śledztwa i nie przypiszą tej sprawie numeru, to z czasem będzie coraz bardziej widoczne, że my ludzie nie możemy polegać na instytucjach, których zadaniem jest stanie na straży prawa, po to żeby nas chronić. Widać coraz widoczniej, że oni nie wykonują swojej pracy. Dowody są im przekazywane, a oni nie aresztują ludzi, których powinni aresztować, nie zatrzymują całej infrastruktury przygotowywanej do masowych szczepień pomimo niebezpieczeństw. Na tym etapie ludzie uzmysławiają sobie, że system odpowiedzialny za sprawiedliwość i prawo nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością czy prawem. Instytucje te muszą być przebudowane i przekształcone. Całe społeczeństwa powinny być zrekonstruowane na bazie prawa, porządku, sprawiedliwości i konstytucji, jeśli mamy mieć nadzieję na jakąś przyszłość.

B.R.: Zanim zaczęliśmy filmować mówiliśmy o zjawisku UFO, o którym nic nie wiesz i jest to zrozumiałe - to nie twoja działka. Zapytałaś mnie czy wierzę w te informacje i moja odpowiedź była ‘tak’, ponieważ my dokładnie badamy te zjawiska. Jest tu analogia. Śledztwa nigdy nie ruszają na tych alternatywnych obszarach i nie ważne czy chodzi o medycynę alternatywną, lek na raka, darmową energię. Blokowanie całej sfery aktywności rządu trwa dłużej niż nasze życie. Da się zaobserwować opór w strukturach władzy, wojska i w wywiadzie. Da się zauważyć, że gdy jako obywatel zadajesz pytania, to cię to nigdzie nie doprowadzi, musisz wykazać się wielką determinacją. A następnie organizują całą masę psychologicznych operacji przeciwko osobie, która odważy się wystąpić przed szereg.

J.B.: Jest to prawda. Pracując w mediach miałam świadomość, że są one systematycznie kontrolowane, przez centralną grupę, która ma swoje ekonomiczne interesy w produkcji ropy. Nowością był jednak fakt, że media alternatywne, również wydają się być kontrolowane do pewnego stopnia. Kiedy próbowałam opublikować moje zarzuty byłam oskarżana i atakowana za nie złożenie tych zarzutów, cała masa kłamstw. Ludzie którzy to robili zdecydowanie kłamali, ponieważ mieli w posiadaniu kopie moich e-maili. Mogę być odpowiedzialna tylko za to, co ja robię, nie za to co FBI robi. Stało się dla mnie jasne, że ci ludzie próbowali zablokować sprawiedliwość i odkrycie programu masowych szczepień. Prawdopodobnie umiejscowiono tych ludzi w mediach alternatywnych dawno temu, żeby odciągać uwagę ludzi od prawodawstwa, które umożliwia masowe szczepienia. Większość ludzi, z którymi rozmawiałam nigdy o tym nie słyszeli. Nie mają pojęcia o międzynarodowych regulacjach zdrowotnych i narodowych planach pandemicznych, które pozwalają na to. Ktoś kogo znam, napisał nawet do ministerstwa zdrowia z zapytaniem o to. Powiedziano mu, prawnik lub wysokiej ranki urzędnik, że nie ma możliwości, żeby zmusić ludzi w Austrii do tych szczepień. Ta osoba najwyraźniej nie czytała Narodowego Planu Pandemicznego i nie wie nic o międzynarodowych ustaleniach, które przejrzyście stanowią, że w przypadku ogłoszenia szóstego poziomu zagrożenia pandemią mieszkańcy Austrii muszą podporządkować się Międzynarodowej Organizacji Zdrowia. Ta organizacja jest w stanie zmusić ludzi do wzięcia szczepionki lub będą poddani kwarantannie. Stopień ignorancji ludzi z ministerstwa zdrowia zdumiał mnie. Ja też tego nie wiedziałam dopóki nie zbadałam tej sprawy. Można by było myśleć, że media alternatywne powinny były mówić ludziom o tym od lat i informować o tych zagrożeniach. Wygląda jednak na to, że jest tu duża luka, którą trzeba wypełnić.

B.R.: Jest cała lista spraw, które są obecnie poruszane w alternatywnych mediach w reakcji na wyłaniający się obecnie szerszy obraz rzeczywistość. I trzeba przyznać, że media alternatywne jednak zareagowały. Zauważalny jest też ruch oddolny, widoczny we wzroście świadomości i zrozumienia, który dociera do miejsc, do których jeszcze niedawno nie docierał. Coś się ruszyło, prawda?

J.B.: Tak, według mnie, pomimo przeszkód i oporów, wieść się rozniosła z niewiarygodną, fantastyczną szybkością, w którą nigdy w życiu nie uwierzyłabym. Jest to jakiś wręcz cudowny, nie dający się wyjaśnić sposób porozumiewania się.

B.R.: Jeśli jest to jakiś rodzaj gry i nie używam tego słowa w trywialnym sensie, to jaka jest sytuacja na szachownicy. Jakie są prawdopodobne dalsze ruchy? Czy ludzie budzą się szybciej, niż się tego spodziewano? Jaka będzie odpowiedź? Co oni, ktokolwiek to jest, mogą obecnie zrobić?

Wierzę, że tempo w jakim ludzie się budzą, zaskoczyło ich, powodując nerwowość i zmartwienie. To oni wdrożyli plan upadku ekonomii zsynchronizowany z planem masowych szczepień, który ma zabić i zranić wielkie ilości ludzi. Planują też głodówki i wojny, przejęcia kontroli nad państwami przez Światową Organizację Zdrowia i ONZ, która będzie rezultatem tej pandemii i ogłoszenie Nowego Rządu Światowego. Nie wierzę, żeby byli elastyczni w swoich działaniach na tyle, żeby się teraz wycofać. Tak więc prą do przodu, a nawet przyspieszają swe wysiłki aby wprowadzić tę szczepionkę do populacji poprzez podstęp i tajemnicę. Myślę, że będą próbowali rozpocząć pandemię za wszelką cenę. Za kilka tygodni będą wszczepiali tę szczepionkę w szkołach. Nie dawno był przypadek gdzie w pociągu do Szwajcarii, fiolki ze świńską grypą, które miały być przewiezione do Narodowego Centrum Grypy, nagle eksplodowały w szwajcarskim pociągu. Tak to była świńska grypa, w kwietniu. Mamy szansę zobaczyć metodę jakiej chcą użyć po to, żeby rozpowszechnić chorobę. To bardzo ciekawe, że postanowili przewozić tę szczepionkę pociągiem. Poprzez przyspieszenie akcji chcą spowodować panikę, tak żeby ludzie zostali zaszczepieni, co spowoduje prawdziwą katastrofę i żeby można było usprawiedliwić masowe szczepienia. Wierzą, że struktura hierarchiczna i nawykowe posłuszeństwo wystarczą w panice i dezorientacji, aby dopiąć swego. Uważam, że tak właśnie myślą.

B.R.: Nawykowe posłuszeństwo, bardzo mi się podoba to określenie.

J.B.: To jest moment, w którym musimy wejrzeć w samych siebie i zapytać – jak dalece zaakceptowaliśmy zwyczajowe posłuszeństwo i uległość. To nie jest usprawiedliwione. Musimy odzyskać nasz własny zmysł oceny sytuacji i polegać na nim oraz naszą wolę postawienia się skorumpowanej i kryminalnej władzy, i odmówić udziału w tym wszystkim. Obecnie potrzebujemy zorganizowanej, pokojowej rewolucji, po to, żeby odzyskać nasz rząd, system sądowniczy i nasze konstytucje narodowe. Należy odbudować ekonomię, system opieki zdrowotnej, system edukacyjny i w końcu wsadzić do więzienia ludzi odpowiedzialnych za obecną sytuację. Nie mają prawa w dalszym ciągu nas krzywdzić. Nawet tu w Austrii wieści się roznoszą i ludzie zamierzają odmówić przyjęcia szczepionki. To ciekawe jak to wszystko się potoczy. Mam nadzieję, że ten ruch osiągnie taki punkt, że pokojowy opór wystarczy, żeby zniweczyć ten plan.

B.R.: Ludzie piszą do nas twierdząc, że uzbrojony policjant nie zapuka do drzwi w towarzystwie lekarza ze strzykawką. Nie mają środków, żeby to zrobić. Jak mieliby to właściwie wymusić na ludziach, jeśliby chcieli? Jakich sankcji mogliby użyć?

J.B.: Rząd francuski puścił w obieg do wglądu szefów departamentów 19-stronicowy wewnętrzny dokument, który całkiem jasno zarysowuje ich metodę. Zakładam, że tak będzie w każdym kraju – zamierzają otworzyć centra szczepień za murami szpitali i ponad głowami lekarzy pierwszego kontaktu. Niektóre z nich będą zabezpieczone. Ludziom powie się, żeby przychodzili, na początku z własnej woli, następnie będą otrzymywali telefony wzywające ich, żeby pojawili się tam o podanej porze. Ci, którzy nie pójdą, będą w końcu zgarnięci. Będą zmuszeni, żeby tam pójść.

B.R.: Czy faktycznie istnieje zaplecze, żeby tego dokonać? Mówisz tu o transporcie, przymuszaniu, spędzie i kontaktowaniu się z setkami tysięcy ludzi.

J.B.: Oczywiście jeśli tak wielu ludzi się sprzeciwi, będzie to nie możliwe. Ale oni zakładają, że przeważająca większość ludzi pójdzie tam z własnej woli lub po otrzymaniu telefonicznego zawiadomienia. Po usłyszeniu takiego nakazu stawią się w tych centrach szczepień niechętnie, aczkolwiek posłuchają. Liczba ludzi, którzy faktycznie odmówią po informacji, że opór jest przestępstwem kryminalnym, będzie niewielka. Zakładają, że przytłaczająca większość po otrzymaniu niespodziewanego wezwania, tak jak to jest planowane w Szwajcarii, gdzie policja przejrzy rejestr ludzi mieszkających w kantonie, przedzwoni do nich powiadamiając, że mają przyjść do centrum szczepień, to większość ludzi posłucha. Będzie niewiele osób, które będzie trzeba zgarnąć. Będą to specjalne oddziały do walki z pandemią. Nie powierzą tego zadania szeregowym policjantom. Zakładają, że będą w stanie wyłapać te osoby. Jednakże, gdyby okazało się, że miliony odmawiają to nie byliby w stanie przeprowadzić akcji. Dlatego jest tak ważne, żeby każdy człowiek z osobna powiedział ‘nie’.

B.R.: Tak więc jest to wojna propagandowa?

J.B.: Oczywiście. Oni nie mają środków, żeby wszystkich zmusić. Wszystko jest uzależnione od dobrej woli społeczeństwa, żeby pójść do tych centrów szczepień. Jeśli nie wystarczy, to będą telefony mówiące, że to przestępstwo nie pójść tam, w celu wywarcia psychologicznej presji, żeby tam pójść. Mają nadzieję, że stosunkowo mała liczba ludzi zostanie w domach, czekając aż policja zapuka do drzwi i wyciągnie ich z domu. Wystarczy im środków, żeby przeprowadzić taką akcję. Wystarczy niewielka liczba ludzi, którzy to będą robili.

B.R.: Strach i troska o własne bezpieczeństwo jest silną motywacją. Czy spodziewasz się, że tak jak w 1919, będzie druga fala istniejącej świńskiej grypy w postaci zmutowanej, co będzie wielkim problemem wzmocnionym przez raporty w mediach pokazujące ludzi umierających, pogrzeby itd. To przestraszy ludzi do takiego stopnia, że ustawią się w kolejce po szczepionkę.

J.B.: Dokładnie, tak już się dzieje. Naukowcy w Kanadzie przyjrzeli się zgonom spowodowanym tak zwaną świńską grypą i zaobserwowali uszkodzenia płuc, co zdarza się w przypadku ptasiej grypy. Jak to wyjaśnić. Musiano im podać ptasią grypę. Skądś to musiało przyjść. To mogło być spowodowane takim samym skażeniem do jakiego doszło tu w Austrii,

gdzie normalny materiał na szczepionki został skażony ptasią grypą. Tak więc oni zaczynają już próbować rozpętać pandemię. Centrum do Spraw Kontroli Chorób przestało już namierzać te przypadki, prawdopodobnie będziemy widzieli mnożenie się tych przypadków w Kanadzie i USA. W pewnym momencie media zaczną koncentrować się na tych przypadkach i okropnych zgonach spowodowanych dziurami w płucach. W tym czasie paniki zostaną otworzone centra pandemiczne. Ludzie będą przekonani, że ci, którzy przestrzegali przed szczepionkami mylili się, i że prawdziwym powodem problemów jest wirus. Zdezorientowani będą myśleli, że ostrzeżenia przed szczepionką były kłamstwem i popędzą po szczepionkę, która ich zabije. To wytworzy jeszcze złośliwszego wirusa.

B.R.: Niedawno uzmysłowiłem sobie, że po to aby zaaplikować coś bardzo niebezpiecznego dużej ilości ludzi, nie muszą zaszczepić wszystkich. Żeby to zilustrować - jeśli ja się nie zaszczepię ale ty i twój przyjaciel się zaszczepicie i później spotkamy się na obiedzie, żeby o tym porozmawiać, to ja też złapię wirusa, bo podam ci rękę. Tak więc nie trzeba wszystkich szczepić, prawda?

J.B.: Będą również chcieli wykorzystać sytuację i wszczepić ludziom nanoczipy. Są przekonywujące dowody, na to że firma Baxter będzie próbowała dołączyć do swoich szczepionek nanoczipy. Dlatego też Międzynarodowa Organizacja Zdrowia przygotowali ramy prawne i infrastrukturę, żeby szczepić wszystkich. Uważam, że ich celem jest stuprocentowa realizacja tego planu. Aczkolwiek, żeby zabić ludzi, nie muszą zaszczepić wszystkich, wystarczy pewna liczba aby uaktywnić ten wyjątkowo złośliwy wirus. W końcu ludzie założą maki na twarze i użyją srebro koloidalne. Ludzie rozsądni już podejmują te kroki zapobiegawcze, jeśli będzie jakiekolwiek zagrożenie pandemią, będą pamiętali o swoich maskach i wzmocnią swój system immunologiczny witaminą c i d 3. Żeby ograniczyć ilość ludzi, którzy przeżyją, podejmując te kroki, będą próbowali zaszczepić tak wiele osób jak się da. Jako że ta choroba wchodzi bezpośrednio do krwiobiegu, kiedy już tam jest, nie jesteś w stanie już nic zrobić.

B.R.: Tak więc próbujesz zwrócić to uwagę na dwa możliwe scenariusze. Masowa zagłada i pełna kontrola, które się nawzajem uzupełniają.

J.B.: Tak. Wprowadzono już system elektronicznego szpiegowania. Jeśli wprowadzą do nanoczipów dane ze szpitali o naszym zdrowiu i od ubezpieczycieli, będą w stanie z łatwością nas namierzać przez satelity i komputery, które mają, do końca naszego życia o ile przeżyjemy pandemie, szczepienia, głód i wojny. Dzięki temu uda im się ustanowić pełną kontrolę w postać jednego rządu globalnego, ale również strukturę techniczną, żeby kontrolować każdego z nas na planecie.

B.R.: Wielu ludzi z wewnątrz różnych instytucji mówiło nam oficjalnie i nieoficjalnie, że bazy danych już istnieją z całą masą danych o większości z nas. Robią to z jakiegoś powodu i jest to etap kiedy przykłada się zapałkę do rozpalenia ognia. Moje pytanie odnosi się do tego, co ty wiesz na ten temat. Pewnie ty też jesteś informowana przez poufne źródła.

J.B.: Miałam kilka e-maili od osób, które mówią, że zgadzają się z moimi zarzutami co do bioterroryzmu, jednak z powodu stanowisk jakie zajmują, nie mogą mówić o tym otwarcie. Dlatego też nie publikuję takich informacji. Nie jestem jednak kopalnią tajnych informacji. Tak naprawdę wszystko jest dostępne, wystarczy przeczytać plany WHO w przypadku pandemii, czy regulacje międzynarodowe. Powodem dlaczego ludzie nie mają pojęcia o co chodzi, jest fakt, że media systematycznie odciągają naszą uwagę i wprowadzają w błąd poprzez manipulację faktami. Na przykład fakt, że pandemia miała się wziąć od świń. Prawda jest taka, że ten wirus nigdy nie był znaleziony w świniach. Kolejny fakt jest taki, że nie jest to nowy wirus. Są dokumenty i artykuły o przypadkach z roku 2005. Wtedy ten wirus nie był śmiertelny i nie rozprzestrzeniał się. Główne media wprowadzają ludzi w błąd i trzymają w niewiedzy. Ja jedynie patrzę na to, co dzieje się za oficjalną wersją i próbuję powiązać fakty tak, żeby ludzie mogli widzieć szerszy obraz wyłaniający się, i tylko tyle.

B.R.: O jakich ramach czasowych mówisz? Dzisiaj mamy 08.09.2009. Będziemy próbowali umieścić ten wywiad w sieci jak najszybciej, bo czas jest bezcenny. Co według ciebie stanie się w najbliższych tygodniach i przed końcem tego roku?

J.B.: Najbliższe tygodnie są decydujące dla ludzkości. Centra szczepień zaczną działać w październiku. Ludzie z miast np. Boston dostaną zwolnienie z pracy na dwie godziny, żeby się zaszczepić. Dzieci będą miały oferowane szczepienia za darmo w szkołach. Będą robili wszystko, żeby przekonać ludzi do szczepień. Trzeba zorganizować protest, który będzie wystarczająco znaczący, aby powstrzymać te centra pandemiczne przed wstrzykiwaniem choroby naiwnym i niedoinformowanym dzieciom, które będą później zakażały inne dzieci w szkole, rodziców, a ci kolegów z pracy.

B.R.: Szkoła to świetne miejsce do rozpętania wirusa

J.B.: Na nieszczęście armia jest kolejnym miejscem gdzie ludzie są bezbronni. Wojskowi będą pierwszymi, którzy będą zaszczepieni w tej masowej akcji. Nie możemy stracić nawet minuty. Będzie za późno kiedy w końcu otrzymamy zawiadomienia, żeby się stawić na szczepienia, co jak już wspomniałam ma rozpocząć prawdziwą pandemię. Mieli nadzieję, że pandemia rozpocznie się już w kwietniu, kiedy wirus miał się mutować i stać się bardzo złośliwy. Wtedy to się nie udało. Być może tym razem też im się nie uda. Jednak im więcej ludzi zaszczepią, tym większe szanse są na to, że faktycznie uruchomią śmiertelną pandemię. Należy pamiętać, że 2kg żywego wirusa jakiego Baxter przesłał, jest wciąż w posiadaniu tej firmy. I ten materiał może być użyty tu w Austrii. Jeśli każdy mieszkaniec, albo co drugi, trzeci będzie zaszczepiony, to pewnie choroba rozprzestrzeni się do Niemiec, Czech, Słowenii, Polski. Wirus zabije wielu ludzi.

B.R.: Choroby rozprzestrzeniają się błyskawicznie w obecnej erze podróży lotniczych. W 1918 ludzie przemieszczali się parowcami, obecnie to wygląda inaczej.

J.B.: Zwłaszcza z powodu szkół i miejsc pracy. Dlatego nie mamy zbyt wiele czasu. Będą próbowali ruszyć z przymusowymi szczepieniami pod koniec roku, stopniowo w listopadzie, grudniu i styczniu. Musimy jednak powstrzymać już masowe dobrowolne szczepienia zaczynające się od października.

B.R.: Co chcesz przekazać ludziom? Niektórzy mogą myśleć, że jeśli nie dadzą się zaszczepić i użyją srebro koloidalne, wszystko będzie dobrze i podziękują za informację. Czy to wystarczy?

J.B.: To z pewnością nie wystarczy. Nawet jeśli ty będziesz miał maskę na ustach i użyjesz srebro koloidalne, to twój sąsiad może być zaszczepiony albo miał kontakt z kimś z pracy. Ważne jest aby ludzie trzymali się razem i na przykład protestowali przed centrami szczepień. Trzeba żądać aby szkoły były pozamykane, nie ma żadnego powodu, żeby były otwarte, i żeby dzieciom szkoły dostarczyły maski na usta plus inne rozsądne środki zapobiegawcze kiedy dzieci są w szkołach. Musimy troszczyć się o zdrowie innych, bo w efekcie końcowym chodzi on nasze zdrowie w kontekście coraz szybciej rozpowszechniającej się pandemii. Jednakże, jeśli ktoś chce zadowolić się maską na usta i srebrem koloidalnym to świetnie o ile będziesz chciał również później opierać się, bo w końcu będzie musiał stawić czoła obowiązkowym szczepieniom czy groźbie kwarantanny lub więzienia. Wydaje mi się, że w tym momencie będzie już trochę za późno.

B.R.: Jak wiele wsparcia otrzymujesz? Jak to oceniasz? Przecież nie jesteś samotnym żołnierzem walczącym w pojedynkę tu w Austrii, bez kontaktu z resztą świata. Co cię wzmacnia? Na pewno nie jest łatwo walczyć w pojedynkę.

J.B.: Patrzę na dowody i widzę zagrożenie również dla mnie. Ja też jestem jedną z tych osób, które być może będą dotknięte tym pandemicznym wirusem, być może będę zmuszana, żeby przyjąć szczepionkę. Będę uznana za kryminalistę, jeśli jej nie wezmę. Nie jest to zachęcająca perspektywa. Nie chciałaby tak spędzić mojego czasu, chora lub przedwcześnie zmarła z tego powodu. Tak więc kieruję się własnym interesem oprócz chęci zobaczenia ludzi wolnych od tego zagrożenia.

B.R.: Czy jakaś ekipa wspiera cię emocjonalnie, logistycznie, finansowo, czy jesteś tu sama w Wiedniu?

J.B.: Nie. Jest Johan z Szwajcarii, który na ochotnika zgłosił się, żeby założyć moją stronę.

B.R.: Spotkałem go niedawno. To wspaniały człowiek.

J.B.: Zrobił kawał dobrej roboty zakładając piękną stronę i wielu ludzi e-mailuje, przysyła raporty, informacje, które ja umieszczam na mojej stronie. Tu w Austrii jest ktoś z bazą danych 140 000 e-maili i właśnie zaczął rozsyłać informacje. Dzięki temu coraz więcej ludzi ma szansę dowiedzieć się, co się dzieje. Tak więc w tym sensie nie czuję się samotna. Jednakże, nie ma wątpliwości, że mam bardzo niewielkie zasoby finansowe. Muszę bardzo oszczędzać, a to ogranicza moją skuteczność działania na przykład nie mogę zajmować się krajami poza Europą. Nie mogę kontynuować drogi sądowniczej w takim zakresie jakim bym chciała w takich miejscach jak Afryka czy Ameryka Południowa. Nie otrzymałam żadnych znaczących kwot, żeby pomóc w tej potyczce. Są osoby, które przysyłają drobne kwoty lub oferują wykonania czegoś, jak na przykład DVD, co również jest niezmiernie ważne.

B.R.: I można się z tobą skontaktować jeśli ktoś, kto teraz ogląda, miałby możliwość zaoferować wsparcie finansowe, jeśli ktoś ma takie warunki, może złapać cię przez twoją stronę internetową.

J.B.: Albo na mojego e-maila. Staram się być widoczna, dla każdego, kto chciałby się ze mną skontaktować. Jak dotąd nie było fundacji czy bogatej osoby, która by zadeklarowały wsparcie. I nie muszą wspierać mnie osobiście. Nie było wsparcia moich batalii sądowych ani tego ruchu oddolnego. A jest to prawdziwy ruch oddolny. Serce się raduje jaki silny ten ruch się stał pomimo przeszkód i niewielkiego wsparcia.

B.R.: Twoja praca jest inspiracją dla wielu innych. Dałaś przykład potyczki Goliata z Dawidem. Czy masz nadzieję, jesteś optymistką, czy pogrążona w depresji myśląc, że zostaniemy unicestwieni? A może myślisz, że wszystko się ułoży, ale wciąż mamy dużo pracy do zrobienia?

J.B.: Serce mi podpowiada, że bez wątpienia wszystko ułoży się na korzyść dla ludzkości. Mój rozum patrzy na dowody i wtedy zaczynam się martwić. Niestety, uważam, że każdy z nas musi odegrać swoją rolę, ponieważ struktury rządowe i instytucje zawiodły nas. Właściwie obracają się przeciwko nam, próbując nas zniszczyć. Teraz wszystko zależy od jednostek, żeby się postawić, powiedzieć ‘nie’ i usunąć te struktury raz na zawsze, żeby otworzyć drogę dla nas, każdego z osobna, do nowej przyszłości, do wolności i życia w godności. I żebyśmy mogli cieszyć się życiem wolnym od stresu i zmartwień, tak jak to było planowane i utorować drogę dla kolejnych pokoleń aby miały odpowiednie, zdrowe szanse, rozsądne warunki pracy i dobry system edukacyjny. I żeby ludzkość rozpoczęła nową erę, wolna od tych potwornych spisków przeciwko nam.

B.R.: Jane Burgermeister, dziękuję ci bardzo.

Tłumaczenie Andrzeja Siwkowskiego


info:
http://newworldorder.com.pl/artykul.php?id=1502
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:30, 29 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alternatywny serwer:

Plikuś:

http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Plik_Pr.....36097.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 29 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

B.R.: Zanim zaczęliśmy filmować mówiliśmy o zjawisku UFO, o którym nic nie wiesz i jest to zrozumiałe - to nie twoja działka. Zapytałaś mnie czy wierzę w te informacje i moja odpowiedź była ‘tak’, ponieważ my dokładnie badamy te zjawiska. Jest tu analogia. Śledztwa nigdy nie ruszają na tych alternatywnych obszarach i nie ważne czy chodzi o medycynę alternatywną, lek na raka, darmową energię.


Wszystko fajnie, tylko to subtelne i świadome podpinanie (zrównywanie) tematu UFO, ze szczepionkami.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 29 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



wersja do pobrania: RS

http://rapidshare.com/files/286619735/Ja.....009_PL.avi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redmuluc




Dołączył: 08 Wrz 2008
Posty: 462
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 30 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokonałem istotnych poprawek w stosunku do poprzedniej wersji.
Za utrudnienia bardzo przepraszam.



do pobrania RS: http://rapidshare.com/files/287071695/Ja.....isy_PL.avi

do pobrania Plikuś: http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Jane_Bu.....36328.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry to my subscribers but I have been unknowingly involved in a scam



Cytat:
Przepraszam do moich prenumeratorów ale myślę, że zostałem włączony w oszustwie albo przekręt. Wypromowałem Jane Burgermeister w bardzo początek i to był mój kanał YT, który w pewnym sensie zareklamował jej pracę. Zabezpieczyłem jej kilka wywiadów, jeden był na tv edgemedia. Myślę, że flucase jest dobrą stroną internetową dla świadomości szczepionki i informowanej zgody ale nie mogę być częścią oszustwa w pytaniu pieniędzy od ludzi dla oskarżeń, które nie zostały odłożone. Proszę kontaktują się z theflucase.sama strona internetowa com i spytaj grzecznie, gdzie jest dowodem na oskarżenia, który zostały odłożone. Zobacz ją / ich odpowiedź. Odkąd tak bardzo pracowałem, by wypromować ją w początku, pracy, która była wolna i ufna myślałem, że przynajmniej, że ona będzie uczciwa i upfront z mną. Ale tylko otrzymałem tę samą odpowiedź. Nie chcę myśleć, że ona jest jakimś rodzajem agenta ale myślę, że jest przekręt idący dalej z darami, które zdarzają się. Jej strona internetowa jest warta ?40,000 teraz i ona naprawdę nie reklamuje się na tym. Zostałem skontaktowany przez kilku ludzi ponad czasem ale ruszyłem do ponad tematami. Ale, kiedy odkrycia przyjaciela danych $100 0 i wtedy zostałych obrażonymi po poproszeniu o dowód, że to zrobiło myśleć i przesłuchiwać siebie. Wszystka Jane musiała zrobić jest powiedzieć tutaj jest dowodem. Wtedy sprawdziłbym, by zweryfikować i uciszyłbym krytyków z faktami, które znalazłem. Nie mogę znaleźć faktów i to jest problemem dla mnie. To znaczy, że zostałem włączone w oszustwie i mógłbym zostać wplątany.
To jest wiadomością do moich prenumeratorów i ludzi, którzy odkryli, że H1N1 Swineflu był fałszywą pandemią, która to było.
Mam emailed zawartość tego wideo do Jane Burgermeister jako ostatnia próba, by zobaczyć weryfikację, że ona odłożyła oskarżenia jak ona powiedziała, że ona ma i jako ostatnia próba, by zostać dany dowodem, że jej oskarżenia właściwie istnieją. Jeżeli ona odpowie z dowodem usunę to wideo i położę inne wideo promując theflucase.com ale, aż robię to wideo będzie pozostawał.
Aż taki dowód jest dostarczony będę usuwał zupełnie wideo wiążące się z Jane Burgermeister począwszy od następnego tygodnia. Powód jest, ponieważ ona używa jej theflucase strony internetowej.com do fraudulently przyjmuje pieniądze od ludzi, by przykryć koszty fałszywego przypadku sądu i koszty związane z odkładaniem oskarżeń przeciw farmaceutycznym przedsiębiorstwom w Austrii.
O ile rozumiem i znajdź, że to nie jest prawdziwe i to bardzo niepokoi się, dlaczego ona twierdziła to.
Skontaktowałem się z nią i poprosiłem ją zweryfikować jej żądania i dostarczyć dowodu, że ona odłożyła oskarżenia i w odpowiedzi otrzymałem bardzo nieprzyjazne i groźne odpowiedzi.
Rozpoznaję sławnego muzyka, który darował $100 0 i wtedy odkrycia tam nie jest żadnymi oskarżeniami / przypadkiem zupełnie.
Otrzymałem groźby prawnego działania, jeżeli ścigam to pytanie i Jane powiedziała, że groziłem, by skrzywdzić ją. To nie jest prawdziwe i jest głęboko ofensywne, ponieważ nie jestem jak to jako osoba.
Skontaktowałem się z różnym organisations próbujący znaleźć dowód, że Jane Burgermeister odłożyła oskarżenia i nie mogę znaleźć jakiegoś dowodu, by udowodnić, że to przedstawia się tak.
To ma niepokoić mnie jako to był mój kanał, który wypromował jej pracę w początku. Też zabezpieczyłem kilka wywiadów dla niej w przeszłości.
Myślę, że to jest niewłaściwe, że ona prosi o pieniądze od społeczeństwa przykryć koszty dla czego widzę są fałszywymi oskarżeniami odłożonymi.
Tyle sam jak theflucase.com jest dobrą stroną internetową dla świadomości szczepionki i mam nadzieję promuje informowaną zgodę myślę, że to jest niewłaściwe, by przyjąć pieniądze od ludzi dla działań, które nie zostały wzięte, takie jak odkładanie oskarżeń.
Spytałem bardzo grzecznie pokazać mi dowód, że ona odłożyła oskarżenia i wszystkie przyjąć zagości był zaporą oskarżeń, że pracowałem dla New World Order i groziłem jej życie albo bezpieczeństwo.
Dzięki faktowi, że mój kanał ma publicised ją w bardzo początek i moje wideo są użyte, by wypromować jej praca i jej strona internetowa i fakt, że Jane wzięła takiemu stanowisku z mną kiedy grzecznie spróbowałem, by zweryfikować jej oskarżenia mam żaden wybór ale usunąć wszystkie wideo jej i jej praca z mojego kanału.
Nie chcę wypromować disinformation i wypromować przekręt.
Mówiąc, że, są jakieś dobre artykuły, które użytkownicy wysłali jej pod względem świadomość szczepionki i, jeżeli chcesz darować do kosztów działania strony internetowej to jest zupełnie dobrze i dobry. Ale, jeżeli darowujesz do przypadku oskarżeń odłożonych proszę poprosić o weryfikację najpierw.
Przepraszam dla jakiegoś nieporozumienia ale tylko chciałem wypromować świadomość szczepionki i rzeczywistość prawdy.
ARE ACTUALLY CHARGES THE WHERE WEBSITE THE ON ASK PLEASE.
RE - "Odłożyłem zbrodnicze oskarżenia w Austrii przeciw Baxter i Avir Green Biotechnology Hills, ponieważ dając plony i rozprowadzając zanieczyszczony materiał szczepionki grypy ptaka ta zima, utrzymując, że to było umyślnym czynem, by spowodować pandemię, jak również, by dochód z tej pandemii.
Jakieś dary, by opłacić koszty są mile widzianym"
tłumaczenie translatorem , da rade rozkminic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:43, 03 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już łatwiej rozkminić angielski niż ten z translatora. Smile


Wyjaśnienie gościa który promował panią Burgermeister na swoim kanale youtube aby nagle przeżyć rozczarowanie:
Cytat:
I am sorry to my subscribers but I think I have been involved in a con or scam. I promoted Jane Burgermeister in the very beginning and it was my YT channel which in a way advertised her work. I secured her several interviews, one was on edgemedia tv. I think the flucase is a good website for vaccine awareness and informed consent but I can not be part of a fraud in asking money from people for charges which have not been filed. Please contact theflucase.com website yourself and ask politely where is the evidence for the charges which have been filed. See her/their response. Since I did so much work to promote her in the beginning, work which was free and trusting I thought at least she would be honest and upfront with me. But I just received the same response. I don't want to think she is some kind of agent but I think there is a scam going on with the donations which are happening. Her website is worth £40,000 now and she doesn't really advertise on it. I had been contacted by several people over time but I had moved on to over topics. But, when I found out a friend had given $1000 and was then insulted after asking for proof it made me think and question myself. All Jane had to do is say here is the proof. I would then check to verify and I would have silenced the critics with the facts which I had found. I can't find the facts and that is a problem for me. It means I have been involved in a fraud and I could be implicated.
This is a message to my subscribers and people who have discovered that the H1N1 Swineflu was a fake pandemic which it was.
I have emailed the content of this video to Jane Burgermeister as a last attempt to see verification that she has filed charges like she said she has and as a last attempt to be given the evidence that her charges actually exist. If she replies with evidence I will remove this video and put another video up promoting theflucase.com but until I do this video is going to stay.
Until such evidence is provided I will be deleting all videos relating to Jane Burgermeister as of next week. The reason is because she is using her website theflucase.com to fraudulently accept money from people to cover the costs of a bogus court case and the costs involved with filing charges against pharmaceutical companies in Austria.
As far as I can see and find this is not true and it is very worrying why she has claimed this.
I have contacted her and asked her to verify her claims and provide evidence that she has filed charges and in response I received very unfriendly and threatening replies.
I know of a famous musician who has donated $1000 and then found out there is no charges/case at all.
I have received threats of legal action if I pursue this enquiry and Jane has said I have threatened to harm her. This is not true and is deeply offensive because I am not like that as a person.
I have contacted various organisations trying to find evidence that Jane Burgermeister has filed charges and I can not find any evidence to prove this is the case.

This has troubled me as it was my channel which promoted her work in the beginning. I also secured several interviews for her in the past.
I think it is wrong that she is asking for money from the public to cover costs for what I can see are bogus charges filed.
As much as theflucase.com is a good website for vaccine awareness and I hope promotes informed consent I think it is wrong to accept money from people for actions which have not been taken, such as filing charges.
I asked very politely to show me evidence that she has filed charges and all I received was a barrage of accusations that I was working for the New World Order and I had threatened her life or safety.
Due to the fact that my channel has publicised her in the very beginning and my videos are used to promote her work and her website and the fact that Jane has taken such a stance with me when I politely tried to verify her charges I have no choice but to remove all videos of her and her work from my channel.
I do not want to promote disinformation and promote a scam.
Saying that, there are some good articles which users have sent to her in regards to vaccine awareness and if you want to donate to the website running costs that is all well and good. But if you are donating to the case of charges being filed please ask for verification first.
I am sorry for any misunderstanding but I only wanted to promote vaccine awareness and a reality of truth.
PLEASE ASK ON THE WEBSITE WHERE THE CHARGES ACTUALLY ARE.
Jane Burgermeister napisał:
"I have filed criminal charges in Austria against Baxter and Avir Green Hills Biotechnology for producing and distributing contaminated bird flu vaccine material this winter, alleging that this was a deliberate act to cause a pandemic, and also to profit from that pandemic.
Any donations to defray costs are welcome"
http://www.theflucase.com/index.php?opti.....p;lang;=en



Znaczy pani Judemaister zaczęła zbierać fundusze pod pozorem rzekomych kosztów jakie ponosi na skutek procesu który wytoczyła firmom Baxter i Avir Green Hills Biotechnology. Dużo ludzi wpłaciło forsę aby ze zdumieniem odkryć, że nie ma żadnego procesu... W każdym razie wasza bohaterka odmawia darczyńcom dostarczenia na to dowodu - tych co o niego proszą zbywa strasząc procesem, twierdząc że pracują dla NWO i że grożą jej życiem.. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 04 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paranoja, jeśli rzeczywiście brała kasę od ludzi na poczet procesu którego nie ma to jest z niej totalny LOL. Jeśli to prawda to laska w całym "środowisku" poczynając od bardziej radykalnych EKOlogów kończąc na tych co badają latające talerze ma krechę gorszą od całego NWO razem wziętego ... ALE, czy poza tą jedną osobą zajmującą się jej kanałem YT są jakieś inne potwierdzające te rewelacje?

... może to Baxter podpłacił jednego gościa by jej obrobił 4 litery? Jaką mamy pewność że to nie prowokacja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 04 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleś ci powiedział co masz zrobić; napisz i poproś o dowód na to że faktycznie jakiś proces ma miejsce - zobaczysz co/czy odpisze

bo to że zbierała forsę na proces możesz wyczytać na jej stronie.
http://www.theflucase.com/index.php?opti.....p;lang;=en
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 05 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
koleś ci powiedział co masz zrobić; napisz i poproś o dowód na to że faktycznie jakiś proces ma miejsce - zobaczysz co/czy odpisze

bo to że zbierała forsę na proces możesz wyczytać na jej stronie.
http://www.theflucase.com/index.php?opti.....p;lang;=en


OK, właśnie z nią prowadzę wymianę zdań, ale póki co to się nie nadaje do publikacji ;]

Poniżej ciekawy materiał, bo wygląda na to że to jakaś większa zadyma ;/



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 05 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można rzec, że "konwersacja" z Jane dobiegła końca, cytować jej nie będę natomiast w dużym skrócie: zadałem jej pytanie o filmik z YT i czy wie coś o tym, bo trochę z tym zamieszania na sieci, że chętnie przetłumaczę na polski język i zamieszczę w polskiej sieci. Niestety nie dostałem żadnych odpowiedzi tylko kubeł pomyj na głowę, że jestem agentem (już to od jednego pana, jej znajomego z Polski pół roku temu usłyszałem) i że pracuje dla "tamtych" i że wszystko jest na jej stronie. Nie pomogły tłumaczenia że nie mogę znaleźć (większość po niemiecku) i proszę jedynie o przyklejenie linków do konkretnych PDF-ów.

Trudno mi wywnioskować, czy to zasłona dymna i ta pani rzeczywiście okrada ludzi z pieniędzy, czy jedynie jest histeryczką która zamiast spokojnie podesłać papiery poczuła się urażona moim mailem i dostała małpiego rozumu.

Tutaj jej strona z papierami:
http://theflucase.com/index.php?option=c.....mp;lang=pl

Jeśli kto ciekaw to niech do niej napisze sam ;] -> jmburgermeister@gmail.com Ostrzegam jednak by nie podawać swojego nazwiska, Jane w pierwszym momencie zarządzała mojego nazwiska by złożyć przeciwko mnie pozew za zniesławienie (sic!) więc zalecam ostrożność ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 05 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:
Jane w pierwszym momencie zarządzała mojego nazwiska by złożyć przeciwko mnie pozew za zniesławienie (sic!) więc zalecam ostrożność ;]

hehe - to musi być jakaś krewna szklarskiego.
najlepiej zacząć od odszukania jej papierów z psychiatryka - dowiemy się na co cierpi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 05 Kwi '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
SzewczykDratewka napisał:
Jane w pierwszym momencie zarządzała mojego nazwiska by złożyć przeciwko mnie pozew za zniesławienie (sic!) więc zalecam ostrożność ;]

hehe - to musi być jakaś krewna szklarskiego.
najlepiej zacząć od odszukania jej papierów z psychiatryka - dowiemy się na co cierpi Smile


Hehe, tak, razem z pewnym starszym panem doktorem od szczepionek, retoryka i sposób działania obojga brzmią podobnie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aluco




Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 18 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie znajdę informacje jak się skończyła sprawa pozwu złożonego przez Jane Burgermeister? Coś niewiele o niej ostatnio słychać...
_________________
http://petycje.pl/7000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Project Camelot -  wywiad z Jane Burgermeister PL
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile