W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Obywatel Putin  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 28998
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:30, 05 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@czekał, obsrańcoo .. dlaczego wrzucasz tego UKROFILA ZychEwicza Rolling Eyes -szukacjącego taniej sensacji...
Putin to, Putin tamto...
Ach ! .. wszyscy wirusolodzy ostatnio zamięnili się w Putinologów Shocked .. "..a dlaczego , a skąd..? .. to pewnie traumy z dzieciństwa.." - psycholodzy za dychę , psia ich mać,...prześcigają się w wynajdywaniu przyczyn .. może to z bezsenności? .. - a może z niestrawności... Rolling Eyes

Mam już serdecznie dość tej wściekłej nagonki na Rosję i Putina .. a kiedy Żeleński tańczył w damskich szpilkach to jest w porządku??! (dlaczego o to się nikt nie przypieprza ... - no słucham) ...czyli co, taki prezydent-ćpun i zboczeniec jest okey ..ale Putin już nie jest okey!! bo wjechał na wschodnią ukrainę z misją stabilizacyjną! ... Tak się zastanawiałem o co chodziło sztabowcom Putina .. i wiecie co? doszedłem do wniosku że to od początku był zamiar ustabilizowania sytuacji na wschodzie ukrainy .. jasne była jeszcze próba szybkiego zajęcia Kijowa, ale to tylko w ramach "testu" - a nóż wyjdzie... Raczej nie wyszło, ale to była, że tak powiem, tylko misja poboczna.... Śmiech pusty ogarnia kiedy słucham tych wszystkich szpecjalistów od "wojny nowoczesnej, hybrydowej" kiedy perorują iż jakoby celem miało być zajęcie całej Ukrainy .. Laughing .... Confused ... -- Shocked .. - w główki wy się puknijcie!! ....... Natomiast ów ZychEwicz, upaińska kanalia, niech lepiej przestanie podjudzać Polaków do wojny , bo jeszcze karma go spotka przypadkiem gdzieś za rogiem !!! ... co najątrzył to i tak już najątrzył ... ja mu spokoju nie wróżę Rolling Eyes

Dość mam już słuchania tych gejzerów niechęci, nienawiści, i abominacji do Rosjan... papka dezinformacyjno-biegunkowa jak za pierwszej wojny plandemicznej. Dzisiaj to samo sikanie po majtkach, zmienił się tylko fetysz : kolory na żółtoniebieskie zamiast maseczek --- a kto wie, może za chwilę staną się modne maseczki antykowidowe w barwach ukrainy? ..! Eh? ... . A Klaun Żołędzki to już odlatuje po prochach w stronę andromedy!!! Idea HELLOU !
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 05 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uch..! jak pacze na tę mende, na ten zakazany upaiński ryj, to nic tylko chciałbym wziąć czekan, ostro przypierdolić .. -i zmazać ten głupawy uśmieszek z hebrajskiej gęby .. .. ech!! marzenia! Angel



(( przy okazji : zauważyliście jego zrośnięte brwi? ... chińska sztuka czytania z twarzy mówi o tego rodzaju zjawisku, iż jest typowe dla ludzi, którzy są przewrażliwieni na swoim punkcie i nie bardzo rozumieją zarówno porządek świata, jak i zamieszkujących ten świat ludzi. Skutkiem takiej właściwości charakteru ludzie ze zrośniętymi brwiami łatwo się obrażają. Zajęci sobą czują się często niedoceniani i niespełnieni, i dlatego nawet z błahych powodów wpadają w stany depresyjne. Ludzie o takich brwiach sądzą, że wiele im się od życia należy, nie potrafią więc docenić dobrej woli innych, okazując często niewdzięczność. Z tych samych przyczyn potrafią okazać się niezbyt skorzy do dzielenia się dobrami materialnymi. (...) ludzie powyżej opisani są zaborczy, a ponadto mają potrzebę odreagowywania domniemanej niesprawiedliwości losu. W kontaktach erotycznych bardzo łatwo - a jakże czasem mylnie - te postawy mogą być wzięte za objawy namiętności. ))
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:18, 06 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemogłem się, i pchnięty ciekawością, a zarazem podejrzeniami o jego ukrowskie korzenie, wysłuchałem dykteryjek tego typka (z niejakim prof. Grzegorzem Motyką) na temat zbrodni Wołyńskiej; co też on o niej "wie".... Confused Rolling Eyes .. -mając w pamięci że jakoś przed rosyjską inwazją na ukrainie miałem go za dość rozsądnego gościa (np. wypowiadał się z dużą rezerwą, czy wręcz dezaprobatą o Piłsudskim, czy też bodajże dość negatywnie oceniał powstanie warszawskie)... Jednak jego aktualna wyjątkowa, zapiekła antyrosyjskość, ewidentna ślepota polityczna połączona z fanatycznym ukrofilizmem pozapalały mnie teraz wszystkie lampki alarmowe - coś z tym klientem jest nie tak (delikatnie ujmując), "podejrzany" -to mało powiedziane!

Dlaczego UPA dokonała ludobójstwa Polaków na Wołyniu?


Kto chce niech sobie wysłucha i wyrobi własne zdanie, jednak według mnie słuchacz ma wyjść z tego słuchowiska z pewnym określonym obrazem tamtej masakry. Oczywiście, jak można się domyślać, nie neguje on faktu piekielnego bestialstwa upaińców, jednak podsumuję to tak: -jest to perfidna próba RACJONALIZACJI działań UPA (coś w stylu: takie były czasy.. takie metody działania.. była w tym pewna "logika"..). Niebywałe jak ten ukraiński parch (teraz już - niemal - nie mam żadnych wątpliwości co do jego koligacji z ukrami -nie licząc braku dowodu genealogicznego jego rodzinki w tym względzie w postaci jakiejś metryki Confused ) próbuje -tąże audycją- rozmydlać coś , co jest po prostu ANTYLUDZKIE. Shocked
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:10, 18 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja go szanuję, ponieważ trafnie przepowiedział wojnę. W sumie powtarzając za amerykanami. Trochę dziwne, że to właśnie strona amerykańska wiedziała, że Putin zaatakuje a wszyscy zwolennicy Rosji twierdzili wręcz przeciwnie, że na pewno nie zaatakuje. Jest szczery. Nie kryje swoich poglądów ale też lubi rozmawiać na trudne tematy jak Wołyń, UPA, banderowcy.
Chętnie obejrzałbym jego konfrontację z jakimś mocnym prorosyjskim redaktorem.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MENTAT




Dołączył: 24 Lis 2020
Posty: 167
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 18 Kwi '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja go szanuję, ponieważ trafnie przepowiedział wojnę. W sumie powtarzając za amerykanami.
che che ,.. dobre sobie .. 'przepowiedział"... -i jeszcze "trafnie!" ... sorry, razem z tym całym bartosiusiaczkiem siedzą w kieszeni anglofiutków w tej swojej masońskiej dziupli "strategy and futures" - to i mają odpowiedni cynk, co i jak było w planach aby miało się wydarzyć ... Takie z nich "proroki", jak z tego paJackowskiego. Ależ ty @Quatro jesteś naiwny jak dziecko LOOL . Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie tej żałosnej makulatury p.t. "Nadchodzi III wojna światowa" — pan doktor Napierała masakruje wypociny dwóch gogousi, ZychEwicza i Bartosiusiaczka, BEZLITOŚNIE Surprised :

recenzja

_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 12:01, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
.......pan doktor Napierała masakruje wypociny dwóch gogousi, ZychEwicza i Bartosiusiaczka, BEZLITOŚNIE ....

bądź ostrożny bo może być tak, że jeden promuje drugich - oni działają według starej zasady: "nieważne czy mówią o nas dobrze czy źle - ważne żeby mówili" (w wersji wypowiedzianej przez Marylin Monroe było: "ważne by nie przekręcali nazwiska").
Trolle tak mają, że wychodzą na arenę i się obrzucają gównem, ich zadaniem jest przyciągnąć uwagę gawiedzi a w międzyczasie po sali krążą kieszonkowcy i wyjmują ludziom portfele z kieszeni.
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 22 Cze '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ostrzeżenie Wink

p.s. Napierała może być kimkolwiek - nawet użytecznym idiotą - ale na pewno nie jest Trollem. Surprised
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 784
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:31, 12 Lip '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktokolwiek wciąż jest zafascynowany tandemem drobnych cwaniaczków: Zychewicz-Bartosiusiak, koniecznie musi posłuchać doktora Napierdały, wzorowo ich zamiata pod dywan:



.... końcówka jest megazabawna - Napierdała dziwi się że Wolski "nie ma czasu" się z nim spotkać, a do Zychewicza popierdala (1:16:00). LOL .. no ale przecież Wolski, Zychewicz i Bartosiusiak to wielcy p-żyjadziele ... -doktor jakby trochę nieogarnięty plemiennie (może to dobrze) - i nie rozumie, że jeżeli nie zostawia suchej nitki na Bartościeku i Zychewiczu, to ich szczery od serca kumpelek Wolski nie będzie się z nim nawet *zadawał. Surprised
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 03 Paź '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od 20 minuty Wowa jedzie mocno po zachodzie
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8564
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:40, 24 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem




I więcej : https://topwar.ru/85277-kak-vidyat-nas-za-rubezhom.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1052
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 27 Sty '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetna analiza bartościeku

Gejopotylik szykuje się do inwazji na Rosję

_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Obywatel Putin
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile