W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Obywatel Putin  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
19 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 28991
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez obrazy pszek , ale interesuje mnie zdanie Alkohola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a komu jak nie jemu? Smile

napisalem to w porownaniu do jego poprzednika. skoro z ruskimi sie na swiecie licza, to znaczy ze putin daje rade. nie mam pojecia czy ktos bylby od niego lepszy - moze i by byl. chodzi jednak o to ze jakos na horyzoncie takiego nie widac. z reszta tak jak pisalem - polityczne walki w tzw. "demokracji" (ktora de facto jest partiokracja sterowana przez korporacje) powoduja tylko ze panstwo dryfuje na slepo co ilestam lat targane nieznacznie z tzw. "lewa" na tzw. "prawo". panstwo jest tworem ktore ze wzgledu na swoja wielkosc i co za tym idzie inercje, aby byc jako tako efektywne musi jednolity kurs polityczny utrzymywac minimum kilkadziesiat lat aby zobaczyc jakies pozytywne jego efekty. taka stabilnosc daje jedynie wladca autorytarny tudziez wysoka swiadomosc obywateli. niestety tej drugiej w dzisiejszym swiecie jest tyle co kot naplakal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AL
Cytat:
a komu jak nie jemu? Smile

nikomu Smile

Cytat:
aby byc jako tako efektywne musi jednolity kurs polityczny utrzymywac minimum kilkadziesiat lat aby zobaczyc jakies pozytywne jego efekty. taka stabilnosc daje jedynie wladca autorytarny


Czyli uważasz ,że Putin utrzymuje stabilność w Rosji i musi utrzymywać ją jeszcze przez ileś tam lat ,żeby zobaczyć jakieś pozytywne efekty?

ale co dokładnie rozumiesz przez pozytywne efekty?
------------------------------------------------------------
w tym ostatnim filmiku co pszek zapodał to taka populistyczna gadka: o dzieciach , kobietach, złych złodziejach, wolnym kraju, o pomocy ze strony obywateli, gdzieś chyba już to słyszałam ( No to jak towarzysze pomożecie , pomożemy), a potem ,że wszędzie nastąpią zmiany : w każdym mieście , w każdej wsi na każdej ulicy i w każdym domu ,a także ,że w życiu każdego człowieka dokonają się zmiany na lepsze.
ładne przemówienie:)
Choć uważam ,że ten towar piarowy już na rynku się przeterminował powtarzany od tysiącleci w całej historii przez wszystkich władców.
Chociaż może nie, może się nie przeterminował. Chyba jeszcze działa na wielu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

strasznie mnie dzis pod sciana stawiasz Smile

tyle ze ja pisalem juz co rozumiem przez pozytywne efekty - znaczenie rosji na arenie miedzynarodowej. tak samo z reszta pozytywnie oceniam rzady lukaszenki na bialorusi Smile tylko pamietaj prosze ze moje twierdzenia wynikaja z porownania tych gosci z np. (nie)rzadem polski ktore od dwudziestu lat rujnuja nasz kraj. nie wiem jak na panowanie putina zapatruja sie sami rosjanie, ale tez co oni kurwa moga wiedziec co jest dla nich tak naprawde dobre? tak jak pisalem w innym temacie - moi koledzy z pracy dobrze oceniaja nasze przemiany i sytuacje bo chuja o tym wiedza. wiedza tylko to co przekazuje im oficjalna propaganda i jakos nie chce do nich dotrzec prosty fakt ze przez ostatnie dwadziescia lat zostalismy wywlaszczeni z tego wszystkiego co udalo sie zbudowac za prl-u oraz wielokrotnie obrabowani z oszczednosci. taka wlasnie drogą szla rosja za jelcyna, a putin zmienil ten kierunek i za to go szanuje. moze ty bys dla odmiany napisala czemu on ci tak przeszkadza, hmm? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:23, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tancząca napisał:
Choć uważam ,że ten towar piarowy już na rynku się przeterminował powtarzany od tysiącleci w całej historii przez wszystkich władców

Jasne.W całej historii przez wszystkich władców i tylko nie wiedzieć czemu w końcowym rozrachunku nie "cały świata" a Polacy zawsze dostaja w dupe.Niech pomyślę dlaczego....myśle.....myśle i dochodzę to wniosku czy aby nie dlatego że tu większość "ma opinię" bez znajomości faktów.
Dlatego @Tańcząca proszę o fakty
Cytat:
w tym ostatnim filmiku co pszek zapodał to taka populistyczna gadka: o dzieciach , kobietach, złych złodziejach, wolnym kraju

Ja na podstawie znajomości faktów uważam że to nie populizm ale może jest coś czego nie wiem.A co wiem?
wiem że w wyniku wojny domowej 1989-1993 życie straciło około 100 tysięcy ludzi a 300 tysięcy rodzin pozostało bez dachu nad głową.Natomiast nie wiem dlaczego większość uważa że proces upadku ZSRR odbył się zupełnie gładko i absolutnie bezkrwawo.
Wiem też że w 1999r za zezwolenie na zwołanie Światowego Kongresu Narodu Czeczeńskiego w Warszawie Soros dał miastu 2.000.000 $ (żadna inna europejska stolica nie chciała u siebie narady terrorystów) Ile dał "narodowi czeczeńskiemu" tego nie wiem ale chyba sporo bo na tym tle "naród" bardzo się ze sobą pożarł; Mashadow (dzięki któremu te sekretne sprawy stały się znane) zaczął wyrzynać stronnictwo Zakajewa i Basajewa i na odwrót.
Wiem,bo są to głośne sprawy,że w latach 90-tych była skrajna bieda a lokalnie głód I Sytuacja uległa radykalnej zmianie po zainicjowanej przez Putina rewizji porozumienia o podziale produkcji
Tak więc moja paniusi nim zarzucisz komuś populizm najpierw drogą przyswojenia faktów rozeznaj się w rzeczywistości.
PS
apeluję o skupienie się na faktach,raelnych zdarzeniach i ich konsekwencjach
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:07, 26 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al
Cytat:
taka wlasnie drogą szla rosja za jelcyna, a putin zmienil ten kierunek i za to go szanuje. moze ty bys dla odmiany napisala czemu on ci tak przeszkadza, hmm

Mi Putin nie przeszkadza. Myślę ,że po prostu może zachodzić pomiędzy nami tego typu polaryzacja ,że ja po prostu nie odczuwam potrzeby kultu jednostki.
Natomiast rozumiem ,że można szanować jakiegoś władcę i mieć do niego sentyment mimo ,że sama nie posiadam takich sentymentów wobec liderów w szczególności politycznych.
Al
Cytat:
to sa ludzie ktorych motorem - swiadomym badz nie - jest ich wlasna chwala, to jak zostana zapisani na kartach historii

Rozumiem też potrzebę tworzenia imperium przez mężczyzn Smile

@pszek
Rozumiem też, że na podstawie informacji:
Cytat:
Łączna kwota dochodów uzyskanych przez państwa rosyjskiego z tych projektów wynosiła na początku 2006 roku, około 686.000.000 dolarów [1] , na początku 2010 roku - 5600000000 dolarów [2] , a na początku 2012 roku - ponad 10900000000 dolarów [3] .

można wnioskować ,że obywatelom Rosji będzie z roku na rok żyło się lepiej.
Natomiast nie wiem ,czy faktycznie przeciętnemu obywatelowi Rosji podniósł się styl życia. Jeśli masz takie dane pszek chętnie bym sobie to przestudiowała.
------------------------------------------------
Ogólnie rzecz ujmując intrygujące jest dla mnie to w co gra Putin na arenie międzynarodowej.

The meeting was dedicated to the subject of the Russian capital as new world finance centre and developing cooperation between Moscow and London.:




On May 28, Deputy Mayor of Moscow for Economic Policy Andrey Sharonov held a meeting with Lord Mayor of London Michael Roger Gifford. During the meeting, Andrey Sharonov presented a project of Rublevo-Arkhangelskoye, a big finance settlement in the future. The British delegation was very impressed by the scale of the future international finance centre.The territory of Rublevo-Arkhangelskoye became a part of Moscow quite recently. However, it is the place which is going to be the financial centre of Moscow region. The scope of the project is truly impressive.
However, Rublevo-Arkhangelskoye is a major but not the only project of Moscow Government that will turn Moscow into a new world finance capital. The plans that the city authorities are implementing now were presented by Sergey Cheremin, Head of Department for External Economic and International Relations of the Moscow Government.

http://www.investinmoscow.ru/en/article/.....llionaires

Polecam film o mieście Rublevo-Arkhangelskoye,-Rublówce dostępnym tutaj:

http://vod.pl/rublowka,81531,w.html

Tutaj mieszkają najbogatsi Rosjanie, których majątki szacowane są na wiele miliardów dolarów a także najwyżsi członkowie administracji państwowej z prezydentem Władmirem Putinem i premierem Dymitrim Miedwiediewem na czele. Miejsce to jest domem dla wpływowych artystów i celebrytów oraz innych ważnych postaci z życia współczesnej Rosji.

Rublówka stała się prestiżową lokalizacją jeszcze za czasów Związku Radzieckiego. Włodzimierz Lenin i Józef Stalin ukochali to miejsce, ze względu na ciszę i spokój, której tak brakowało w centrum stolicy. W skład Rublówki wchodzi kilkanaście luksusowych wiosek (osiedli) rozmieszczonych przy paru szosach. Najbardziej prestiżowymi są jednak Żukowka i Barwicha.

http://elegant24.pl/rublowka-stad-rzadzona-jest-rosja/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:53, 27 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego "bogactwa" Putinowi tak naprawdę zazdroszczę. Tego że spełnia sobie takie małe marzenia . Sprowadził sobie postać której zapewne jest fanem . A mam na myśli Gerarda Depardieu . Ma kumpla do chlania, ćpania , ruchania i żarcia ( i to dokładnie w tej kolejności ) i nie musi płacić . I to korzyści są obustronne . Gerard też nie narzeka , nikt mu kasy w Rosji nie opierdoli ,i i pije i je z samym carem, a nie jakimś żydkiem . Myślę że się świetnie bawią . I to jest to, czego brakuje władcom z Zachodu , nie potrafią się bawić Smile


Kilka słów o wspomnianym miasteczku bogaczy Rublowka . Tak sobie myślę że takie miejsce , z takim natężeniem bogaczy musi mieć swój własny system obrony przeciwrakietowej , cieciują komandosi , i pełny monitoring , przynajmniej w HD . W pobliżu musi znajdować się jakaś lojalna jednostka wojskowa - przynajmniej w sile Brygady - w celu ewentualnej manifestacji/demonstracji siły w obronie Smile
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Putin działa tak, jak mu sytuacja pozwala. Nie jestem jego zwolennikiem ani przeciwnikiem, bo obydwa kierunki uderzają w fanatyzm. Putin nie jest, więc ani zbawcą Rosji, ani zamordystą. Pragmatycznie patrząc jest, jednak skutecznym i rozsądnym przywódcą nie pozbawionym wad również osobistych.
Jednak w porównaniu do polskiej klasy politycznej to jest po prostu geniusz polityczny.
To, co zrobił z rosyjskim oraz radzieckim długiem uważam za mistrzowskie posunięcie pokazujące, że nie jest w ciemię bity i postawiło mu u mnie spory plus.
Co do bogaczy to proponowałbym spojrzeć na polskich. U ruskich są więksi bogacze, bo więcej było do ukradzenia podczas lewych prywatyzacji na początku lat 90. W Polsce było mniej do ukradzenia, więc i mamy pomniejszych bogaczy Wink
Różnica jest taka, że u ruskich od czasu Putina kradną już tylko ruscy , a u nas nadal kradną i nasi, i całe tałatajstwo świata, jakie się tylko nawinie.

@Tańcząca

"obywatelom Rosji będzie z roku na rok żyło się lepiej."

Jedno jest pewne Rosja nie zostanie Grecją w przeciągu najbliższej dekady, a obywatele rosyjscy nie będą spłacać długów przez następne minimalno 100 lat, co naszych obywateli niestety nieuchronnie czeka.
W związku z tym w stosunku do naszych obywateli, rosyjskim będzie się żyło lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:36, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ElComendante
A nie jest to tak, że w Rosji jest polaryzacja pod względem posiadanych dóbr. Czyli jest wielu większych bogaczy niż w Polsce, ale także więcej nędzarzy niż w Polsce?

P.S O Polsce to już nawet nie chce mi się gadać bo nie ma o czym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 28 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
@ElComendante
A nie jest to tak, że w Rosji jest polaryzacja pod względem posiadanych dóbr. Czyli jest wielu większych bogaczy niż w Polsce, ale także więcej nędzarzy niż w Polsce?

P.S O Polsce to już nawet nie chce mi się gadać bo nie ma o czym.


Dokładnie to samo można powiedzieć o USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:40, 29 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante
Cytat:
Różnica jest taka, że u ruskich od czasu Putina kradną już tylko ruscy , a u nas nadal kradną i nasi, i całe tałatajstwo świata, jakie się tylko nawinie.


"Jest to podobno największe muzeum historii Żydów na świecie.Elegancko ubrani goście przystawali co chwilę, nie kryjąc zachwytu. Takiego sztetla nie widzieli nigdy w życiu. Nie spodziewali się, jakie atrakcje kryje nowe moskiewskie Muzeum Żydowskie i Centrum Tolerancji - olbrzymi, supernowoczesny kompleks, ufundowany przez oligarchów bliskich prezydentowi Władimirowi Putinowi.

Dotykając ekranu na jednej z ekspozycji w tym ogromnym budynku, każdy może zobaczyć siebie w lustrze w stroju XIX-wiecznego kowala, handlarza lub "przedstawiciela inteligencji". Po naciśnięciu Tory w wirtualnej synagodze słychać głos kantora. Z kolei w komputerowo odtworzonej Odessie można usiąść w interaktywnej kafejce i pogadać z nieżyjącymi od dawna pisarzami.

Putin osobiście wsparł realizację tego imponującego projektu, przekazując na jego rzecz równowartość swej miesięcznej pensji. Budowa pochłonęła około 50 milionów dolarów, a inwestorzy zapewniają, że jest to największe muzeum historii Żydów na świecie. Sama skala przedsięwzięcia świadczy o tym, że Rosji zależy na wizytach Żydów, których przodkowie uciekli lub wyemigrowali z tego kraju. Przesłanie jest jasne: "wracajcie do nas".

Prezydent Izraela Szymon Peres, który wziął udział w uroczystym otwarciu, przyznał, że czuł się głęboko wzruszony. - Moja matka śpiewała mi po rosyjsku. Kiedy przekroczyłem bramę tego muzeum, wspomnienia dzieciństwa od razu do mnie wróciły, a głos mojej matki zabrzmiał w moim sercu - mówił Peres, urodzony na terenie dzisiejszej Białorusi. - Przybyłem, by wam podziękować. Dziękuję wam za tysiąc lat gościnności.

Putin stara się - po części z bardzo pragmatycznych powodów - zrehabilitować wizerunek swojego kraju wśród światowej diaspory żydowskiej. Potomkowie uchodźców bądź sowieckich Żydów, którym odmawiano paszportu, w młodości bez wątpienia nasłuchali się wielu ponurych historii o Rosji. W czasach caratu Żydzi przez długie lata zmuszani byli do zamieszkiwania w małych, gęsto zaludnionych osadach, zwanych sztetlami. Z kolei panujący przez 70 lat komunistyczny reżim praktycznie całkowicie wyrugował kulturę i religię Żydów, za to pozostawił po sobie mocno zakorzeniony antysemityzm.Jeden ze sponsorów, miliarder Wiktor Wekselberg, wyraził nadzieję, że muzeum uświadomi ludziom, jak znakomicie radzi sobie żydowska wspólnota w Rosji Putina, a być może także przyczyni się do złagodzenia napięć na linii Moskwa-Waszyngton(...)"
Reszta tutaj:
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/zydowski-disneyland-putina/pvpp2
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 29 Paź '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ale nie mow ze tytul tego artykulu nie jest w pyte: 'zydowski disneyland putina' Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 18 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ad: 1:05 – co tu robi Kazia Sz.? Albo to jakaś jej krewna? no chyba współplemieniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 18 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek napisał:
Ad: http://www.youtube.com/watch?v=X3ZXQVwBbSE 1:05 – co tu robi Kazia Sz.? Albo to jakaś jej krewna? no chyba współplemieniec.

Opamiętaj się @grzanek.To nie Kazia Sz a Irina Hakamada -córka japońskiego komunisty Yacuo Hakamady.Gdyby nie ta cała pierestrojak Irina była by komunistką jak jej przodek a tak wzięło i poprzewracało się jej w głowie skutkiem czego od 20-stu lat "robi" za naczelną liberastkę. Prawdopodobnie z tej to przyczyny właśnie na jej twarzy zatrzymał się kamerzysta relacjonujący przemówienie.To coś jakby popatrzeć jakąż to ma minę diabeł kiedy wylać na niego kubeł wody święconej.A słynne już przemówienie Putina w klubie Wałdajskim było bardzo ważnym wydarzeniem w skali polityki światowej,powiadają :Putin wypowiedział wojnę zachodniej liberalnej ideologii poprawności politycznej.Nie wiem dlaczego u nas wogóle tego nie komentowano,no ale cóż-nie komentowano to nie komentowano.
Wiem natomiast dlaczego w kilka dni po wydarzeniu polskie media zwłaszcza elektroniczne zalała informacja o nieprzebranym majątku Putina.Zalała tak skutecznie że nawet tak wytrawny poszukiwacz prawdy jak @Tańcząca poszła za tym niczym ze Flecistą z Hameln.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 21 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Putin Man of the Year - Max Kolonko Tells it Like It Is
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 13.200 mBTC

PostWysłany: 22:09, 21 Sty '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ci heca! Zmylił mnie mój niezawodny – jak sądziłem – zmysł, chociaż nie do końca, jak się okazało. Wyraz twarzy tej pani w trakcie perory Zimnookiego Kagiebisty jednak dawał podstawy do stwierdzenia, bez większego ryzyka pudła, że jeśli nawet nie biologicznie, to w każdym razie ideologicznie jest owa dama z Winawerówną blisko spokrewniona.

Ale wy mnie, towarzyszu @pszek nie czarujcie! Dokończcie no lepiej wykład o szarej eminencji z płótna Matejki. Przyłączam się do apelu Tańczącej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 24 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tegoroczne spotkanie w ramach klubu Waladi odbyło się pod hasłem:Porządek świata:Nowe zasady albo gra bez zasad
Nie da się ukryć że na wystąpienie Putina oczekiwano z niecierpliwością.Oczywiście nie u nas, bo u nas za sprawą mediów mało kto wogóle słyszał że istnieje taka instytucja jak Waldaiski Klub.
Tak tedy wszyscy czekali co powie Putin.I powiedział.A to co powiedział powinno wielu ucieszyć ale są (niestety są) i tacy których to zmartwiło.
Wystąpienie (nawiasem mówiąc świetne) składa się z dwu części:przemówienia Putina i dyskusji.
Całość trwa bite 3 godziny ale zainteresowani tematyką tzw NWO zapewne wysłuchają z zapartym tchem.
Nie rozczarują się.
Całość z angielskim lektorem


_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 24 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pszek napisał:
Tegoroczne spotkanie w ramach klubu Waladi odbyło się pod hasłem:Porządek świata:Nowe zasady albo gra bez zasad
]


świetne wystąpienie, grubo wykraczające retoryką ponad sławne przemówienie w Monachium podania.php?i=4551

Tutaj Putin powiedział bardzo dosadnie o tym, że Rosja ma granice swojej cierpliwości, o tym że niedźwiedź lubi swoją tajgę i nie zamierza łazić po świecie bo mu inny klimat nie służy, ma duuużo swojej przestrzeni ale w "tajgę" mu nie leźcie, jeśli Rosja ma być światowym liderem, bo społecznosć międzynarodowa sugeruje że Rosja stara się przejąć globalne liderstwo, to tylko w aspekcie przestrzegania międzynarodowego prawa, kiedy padł ZSRR USA zaczeły robic co chcą, nie licząc sie z żadnym prawem międzynarodowym - a co może w przypadkach JUgosławi, Iraku, Syrii, przestrzegano jakiegoś prawa - pyta retorycznie Putin. ...

Mówił o podwójnych stadnardach Kosowo/ Krym - czy nie mamy prawa bronić swoich interesów opartych na pokrewieństwie i języku

Mówi o terrorze na Ukrainie, o zmowie milczenia mediów, porównywał z mediami opisującymi niegdysiejszy kryzys na Kaukazie, co dzień doniesienia lamenty dziś nikt nie mówi o tym co się dzieje na Donbasie itd...

Odnośnie państwowości Ukrainy i jej części, Putin szanuje suwerenność Ukrainy jako państwa ale jednocześnie mówi o skomplikowanej sytuacji historycznej Ukrainy,


Putin tu mówi o N O W O R O S JI jako historycznej R OS Y J S K I E J krainie ze stolicą w Noworosijsku, o tym że w latach 20 XX wielu bolszewicy zrobili prezent z Noworosji dla Ukrainy, ale to było w ramach jednego pańśtwa potem Chruszczow przekazał Ukrainie Krym - ale nielegalnie bez wymaganej uchwały prawem ZSRR - uchwały paralamentów tych dwóch republik (ukr i krymskiej ). Na zachodzie granice Ukrainy też oderwane z terytoriów Polski, Węgier - czemu mi zadajecie takie pytania? nie znacie historii ?

Prezdent USA uważa Rosję za zagrozenie ale ja nie uwazam że USA to zagrożenie dla Rosji

Kto stworzył Państwo Islamskie, jeśli nie USA? Kto płaci za najemników? USA prowadzą całkiem niecywilizowną politykę. My nie szukami żaden konfrontacji, ale nalezy szanować interesy Rosji.


Jesteśmy krajem tradycyjnej orientacji ...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzanek




Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 368
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:14, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff, przebrnąłem. Niestety, nasz Spasitiel (poniekąd) rozczarował. Już na początku panelu przystał na reguły gry narzucone zapadnikami, wpisując się w narrację o złych arabskich terrorystach, co to rzekomo wysadzili 3 budynki WTC dwoma samolotami uprowadzonymi przy pomocy noży do kartonu. Dalej, mowa była o tym, jakoby Klub Wałdajski dawał rozmówcom możliwość swobodnego wyrażania myśli, zerwania ze sztywnym, obłudnym i bezproduktywnym protokołem dyplomatycznym. Dlaczego zatem nikt na sali (żeby nie było, że się ciągle tego Putina czepiam) nie podniósł sprawy wagi zasadniczej, wobec czego еврейский вопрос pozostał przysłowiowym elephant in the livingroom? Trzy godziny międlenia i nawet nie zahaczyli o temat. Ustami indagowanego o sprawę palestyńską Putina zostało nawet wyartykułowane oświadczenie o wyjątkowo ciepłych relacjach (lub jakoś podobnie – faktycznie użytej frazy nie pomnę) Rosji z Izraelem, wobec faktu, że spora część jego mieszkańców pochodzi z terenów byłego Związku Radzieckiego. Kakże tak? Eta nie prawilna, gaspadin priezidient.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:


-Putin: Prezdent USA uważa Rosję za zagrozenie ale ja nie uwazam, że USA to zagrożenie dla Rosji


I nie ma się co dziwić... myslicie że to zlot frików z zajawą na wojo? A to oficerowie NATO na konferencji poświęconej problematyce transseksualistów w armii














http://vk.com/antimaydan
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde na tym zdjęciu wygląda prawie jak radziu s.

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 21:54, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aximia napisał:
aximia napisał:


-Putin: Prezdent USA uważa Rosję za zagrozenie ale ja nie uwazam, że USA to zagrożenie dla Rosji


I nie ma się co dziwić... myslicie że to zlot frików z zajawą na wojo? A to oficerowie NATO na konferencji poświęconej problematyce transseksualistów w armii

Uważajema @ axima:
Istotnie USA mają powody aby obawiać się Rosji a Rosja nie musi, (już nie musi ), obawiać się USA (czytaj-NATO),ale zapewniam że nie ma to nic wspólnego ze zniewieścieniem natowskich sił.
Wujek Wowa przygotował wujkowi Barakowi kilka niespodzianek i to one ostatecznie rozścieczyły Obamę
do tego stopnia że z trybuny ONZ ogłosił Rosję drugim po eboli zagrożeniem dla świata.
Cóż poradzić skoro ciąge aktualna jest zasada że dobrym słowem można wiele zdziałać ale dobrym słowem i pistoletem mozna zdziałać jeszcze więcej



wersja drukowana
www.zavtra.ru/content/view/syurprizyi-dyadi-vovyi/
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aximia




Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 3996
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ pszek, dzięki za wrzutkę, coś mi się obiło w temacie nowej broni - ale nie wiedziałam o co konkretnie chodzi a tu proszę...

Od Warszawy, przez basen Morza Śródziemnego w tym Izrael i Bagdad wszystko w zasięgu tzw."warszawianek" - tj. dieslowych okrętów wojennych ulokowanych na morzu Kaspijskim, zasięg ponad półtora tysiąca km z basenu tego morza - zamknięty akwen kontrolowany przez państwa, które nie koniecznie przepadają za USA tj Kazachstan Rosja Turkmenistan Iran Azerbejdżan - i niedawno te właśnie państwa kaspijskie miały swoją konferencję, ... teraz rozumien skąd taka zdecydowana retoryka u wujka Wowy na Władaju ... Very Happy
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=a6EnyQ0Dy50
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 22:52, 25 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczyłem te zdjęcia to przez chwilę myślałem, że to chłopaki z Monthy Pythona na starość postanowili sobie jaja z NATO zrobić. Normalnie jakbym widział skecz o wojsku z Jonsem, Cleese i Idle w damskich ciuszkach oraz z ufarbowanymi włosami.
Niestety to nie skecz tylko kurwa rzeczywistość. Kolejnym krokiem będzie cenzura za śmianie się z gejostwa w wojsku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:03, 27 Paź '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grzanek napisał:
Ustami indagowanego o sprawę palestyńską Putina zostało nawet wyartykułowane oświadczenie o wyjątkowo ciepłych relacjach (lub jakoś podobnie – faktycznie użytej frazy nie pomnę) Rosji z Izraelem, wobec faktu, że spora część jego mieszkańców pochodzi z terenów byłego Związku Radzieckiego. Kakże tak? Eta nie prawilna, gaspadin priezidient.

Emocjonalny jesteś @grzanek.Idealny z ciebie materiał dla wszelkiego rodzaju manipulatorów.
Putin powiedział to co należało,może w części zamkniętej (była i taka), wałdaiskiego posiedzenia powiedział coś więcej.Pofantazjujmy sobie.Może,dajmy na to, powiedział:Timeo Danaos et dona ferentes
Jak wiadomo całkiem niedawno bo 12 października, znani dobroczyńcy ludzkości,ci co to niejednemu narodowi a nawet kontynentowi, zrobili tak dobrze że kamień na kamieniu nie ostał,wydzielili ponad 5 miliardów dolarów na "odbudowę Strefy Gazy".
http://wyborcza.pl/1,75477,16792108,Darc.....udowe.html
Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie (ty akurat masz wyłącznie emocje) doskonale rozumie na co pójdzie większa część tych pieniędzy.
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Obywatel Putin
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile