W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy naprawdę jesteście tak Głupi?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 4635
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 06 Sie '11   Temat postu: Czy naprawdę jesteście tak Głupi? Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 09 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie są nie tyle ,aż tak głupi co zbyt lękliwi.
Lęk jest nam zaszczepiany od dzieciństwa czyniąc z ludzi uległych.

Przytoczę dość ciekawą wypowiedź Gienka Loski:

Społecznie ludzie są gotowi na zmianę. Jak już mówiłem, dziennikarze mówią publicznie co innego niż mają na myśli. Nawet w programie „X Factor” o tym się przekonałem. Każdy wie o co chodzi, a jednak szuka luki gdzie można wskoczyć czy zarobić większe pieniądze. To stało się jedynym celem w życiu: ukończyć studia, znaleźć lukę, wskoczyć w nią i mieć te kilka tysięcy miesięcznie i spokojnie sobie egzystować. Ludzie nie myślą przyszłościowo, lecz tymczasowo. Przecież to kiedyś musi się skończyć. Trzeba trochę własnej inwencji, żeby można było żyć nie łamiąc własnych przekonań. Żyć godnie, co nie znaczy jak zakonnik, rezygnując ze wszelkich dóbr. Poznałem kilku ludzi z wielkich mediów i mówią co innego, a robią co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 10 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Ludzie są nie tyle ,aż tak głupi co zbyt lękliwi.
Lęk jest nam zaszczepiany od dzieciństwa czyniąc z ludzi uległych.

Przytoczę dość ciekawą wypowiedź Gienka Loski:

Społecznie ludzie są gotowi na zmianę. Jak już mówiłem, dziennikarze mówią publicznie co innego niż mają na myśli. Nawet w programie „X Factor” o tym się przekonałem. Każdy wie o co chodzi, a jednak szuka luki gdzie można wskoczyć czy zarobić większe pieniądze. To stało się jedynym celem w życiu: ukończyć studia, znaleźć lukę, wskoczyć w nią i mieć te kilka tysięcy miesięcznie i spokojnie sobie egzystować. Ludzie nie myślą przyszłościowo, lecz tymczasowo. Przecież to kiedyś musi się skończyć. Trzeba trochę własnej inwencji, żeby można było żyć nie łamiąc własnych przekonań. Żyć godnie, co nie znaczy jak zakonnik, rezygnując ze wszelkich dóbr. Poznałem kilku ludzi z wielkich mediów i mówią co innego, a robią co innego.


Genek Loska tylko dlatego został opublikowany, bo jego slowa się sprzedają i Ty to dobrze wiesz, tak samo jak wiedzą ci, którzy co innego mówia Genkowi, co innego do kamery. Wojewódzki spuscił się pod stołem jurorów Xtraktor, bez pomocy tej dziewczyny obok, gdy usłyszał Loskę. Spuscił się, bo zobaczył zera na koncie, gdy wypromuje takiego "niezależnego" gwiazdora. Ten chłopak całe życie grał na ulicy, czy jego talent nagle się zwiększył? Czy nagle dojżal muzycznie tak, że stal się godzien slawy? Nie, jest luka, którą akurat wypełnia i smietankę i tak zgarnie ten na górze.

A Loska uogólnia, wątpie by dostał się do X Factor jakby nie był nieślubnym dzieckiem Krystyny Loski.

Dużo ludzi boi się wolności, bo wolność to odpowiedzialnosć. Wbrew pozorom takie systemy jakie tu mamy odpowiadają większości, większość chce tego, bo takie są systemy, systemy są takie bo większosć tego chce. A system chyba musi być, bo system to zasady. Więc nie bedzie tak, że system zniknie, tylko jeden zastąpi drugi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy naprawdę jesteście tak Głupi?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile