W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Panie Boże chroń mnie od przyjaciól, bo   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1942
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 16 Wrz '11   Temat postu: Panie Boże chroń mnie od przyjaciól, bo Odpowiedz z cytatem

Panie Boże chroń mnie od przyjaciól, bo od wrogów uchronię się sam!

Ciekawi mnie tylko , dlaczego żaden z Tumanów nie wyobrazi sobie, co to będzie jak ktos będzie chciał zniszczyć to bazę

Libijczycy już wiedzą co to znaczy ochrona NATO


Ja już wolę , żeby przyjaciele z NATO pozostawili nas na pastwę wroga!Smile



============================================
To już pewne: Polska tarczą USA

Opublikowano: 16.09.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Planowana od 2008 roku umowa między rządami Polski i Stanów Zjednoczonych, dotycząca rozmieszczenia w Polsce elementów amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej właśnie weszła w życie. Prace instalacyjne systemu obrony przeciwrakietowej rozpoczną się za kilka dni w bazie wojskowej w Redzikowie (woj. pomorskie).

System obrony przeciwrakietowej ma zostać umieszczony w bazie w Redzikowie do 2018 roku, jako część etapowego systemu obrony przeciwrakietowej USA w Europie. Umieszczenie antybalistycznych rakiet SM-3 (typu Block IIA) będzie trzecim, końcowym etapem budowy systemu amerykańskich baz rakietowych. W pierwszym z nich, przypadającym w tym roku, USA rozmieszczają rakiety typu Block IA na okrętach wojennych na Morzu Śródziemnym oraz wybudują radar wczesnego ostrzegania w Turcji. W drugiej fazie, mniej więcej w 2015 roku, baza antyrakiet SM-3 (typu Block IB) powstanie w Rumunii.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, baza w Redzikowie, potwierdzająca status Polski jako posłusznego pieska Ameryki, ma być „wkładem w budowę zdolności NATO do obrony przeciwrakietowej”. Sam system obrony balistycznej dla całego sojuszu jest częścią natowskiej koncepcji strategicznej.

Na podstawie: PAP
Źródło: Autonom
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Panie Boże chroń mnie od przyjaciól, bo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile