W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
PO partia marzeń kolejny filmik  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1228
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maglore
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 17:16, 19 Lip '11   Temat postu: PO partia marzeń kolejny filmik Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do oglądania i powiedzmy komentowania.

http://www.youtube.com/watch?v=pmfk73udUDk
Powrót do góry
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 19 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich spotów brakuje w tiwizorni Very Happy. I like it Very Happy
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 21:51, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmiki coraz lepsze... czekam na nastepny.
Powrót do góry
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:57, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że ubliża hymnowi ZSRR że porównują go do PO
A poza tym to filmik spoko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 22:42, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Filmiki coraz lepsze... czekam na nastepny.


Cytat:
Mi się wydaje że ubliża hymnowi ZSRR że porównują go do PO
A poza tym to filmik spoko



Bimi jest problem, a moze nie ma, albo mnie sie zdaje albo masz prawie takie samo zdanie na temat filmiku jak ja.
"Dziwny jest ten swiat" jak spiewal ktos.
Zadaje sobie jeszcze raz pytanie czy ptak i ryba...

PS. Bimi chce Cie uprzedzic nie szukam awantury, to tylko takie moje subiektywne spostrzezenia.

PS 1 Bimi mozesz mi powiedziec dlaczego nie moge wyslac dwoch wpisow bez zamkniecia internetu, jak chce wyslac jeden wpis a pozniej drugi, to za drugim razem mam informacje ze wynik dodawania nie jest prawidlowy mimo ze cyfry sa jednakowe jak przy pierwszym wpisie.
Powrót do góry
bolekilolek
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 00:43, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko do jakiego typu ludzi i w jakim celu są tworzone tego typu filmy.
Żeby uświadamiać "świadomych" to to sie chyba nieco mija z celem, bo chyba chodzi o to by zainteresować i pokazać
sprzeczna z głównym nurtem wiadomości wizją świata (najwarzniejsze zainteresować tematem poznawania wszechobecnego
zakłamania ) w sposób krótki, zwięzły,na temat i co najwarzniejsze szokujący by po oglądnięciu kilku minutowego filmu gość
powiedział : o kurwa to tak mnie ruchają bez wazeliny, nie możliwe, musze to sprawdzić.
Zamieszczając chociażby tytuł - doda robi loda - gośc wchodzi a tam treść nieco odbiega od tego czym sie sugerował klikając
tam - tylko tez więkrzośc to ma w dupie bo nie są zdolni dojrzeć bezposredniego powiąznia swojego życia z tym co ich
faktycznie zniewala i uwarzają to za naturalny postep ludzkości Laughing bo są tak zindoktrynowani że wręcz nakazane
im jest samemu nie mysleć i po potknięciu sie o prawde, wstać, otrzepać sie i zapierdalać z prądem.
Ale pewnie nie jednego możesz natkntąc, tylko musisz celować w tych którzy nie mają pojęcia zbytnio ocb.
a i jak dla mnie napisy są za małe Wink i chyba lżejsze do przyjęcia w ich wypaczonej postrzegalności są obrazki
urozmaicone nie zbyt skaplikowaną treścią (by zwojów nie popalić bo może zniechęcić ) ale prostą i dobitną.
kurwa haarpem nas biorą szmaty, wprowadzają pożądane stany emocjonalne i to jest proces dość skąplikowany bo
wiąże ze sobą chemitralsy jak i żywność nasączoną huj wie czym dla lepszegp przewodnictwa i odbioru w nas tych fal
które nie tylko wywołuja trzęsienia ale po odpowiednim dostrojeniu wpływają na fale muzgowe stymulując je w pożądanych
przez siebie kierunkach, czyli dla nas negatywnych yyyyyyy i Very Happy
Powrót do góry
krova
Gość
Znajdź posty / tematy




PostWysłany: 10:15, 21 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bolekilolek napisał:
Tylko do jakiego typu ludzi i w jakim celu są tworzone tego typu filmy.
Żeby uświadamiać "świadomych" to to sie chyba nieco mija z celem, bo chyba chodzi o to by zainteresować i pokazać
sprzeczna z głównym nurtem wiadomości wizją świata (najwarzniejsze zainteresować tematem poznawania wszechobecnego
zakłamania ) w sposób krótki, zwięzły,na temat i co najwarzniejsze szokujący


Do wszystkich ludzi, ciagle cos robimy, ogladamy, chodzimy do fabryki etc i wiele razy nie bardzo wiemy co robimy i dlaczego, nasze zachowania sa podobne do zachowan psow Pawlowa.
Czasem dobrze jest jak ktos pokaze nam psa i powie ze to pies, wtedy wszystko jest jasne i nikt nie ma watpliwosci wie ze pies jest psem i nie ma co sie zastanawiac czy jest krokodylem czy zyrafa.
Kiedy napisalem ze filmiki coraz lepsze mialem na mysli to ze "sa coraz lepsze" a nie to ze sa super odkrywcze.

Cytat:
a i jak dla mnie napisy są za małe i chyba lżejsze do przyjęcia w ich wypaczonej postrzegalności są obrazki


Jak ktos chce (znowu pies) psa uderzyc to kij znajdzie...

Bolekilolek co sie dzieje o godz 0:43 super wazne problemy zaprzataja Twoj genialny umysl
Cytat:
kurwa haarpem nas biorą szmaty, wprowadzają pożądane stany emocjonalne i to jest proces dość skąplikowany bo
wiąże ze sobą chemitralsy jak i żywność nasączoną huj wie czym dla lepszegp przewodnictwa i odbioru w nas tych fal
które nie tylko wywołuja trzęsienia ale po odpowiednim dostrojeniu wpływają na fale muzgowe stymulując je w pożądanych
przez siebie kierunkach, czyli dla nas negatywnych


Jedno jest pewne wiesz gdzie jest problem postaraj sie go rozwiazac...przed 0:43


PSSSSSSSSSSSSSSSSS.

W kazdym z nas gdzies gleboko tkwi mesjanistyczne przeslanie i kazdy jest przeznaczony do tego zeby zbawic swiat, kazdy jest przeznaczony do do wielkosci, wznioslosci, swietosci, boskosci kazdy jest "jedyny i niepowtarzalny", nieprawdaz ?.("kazdy ma racje", ale tak naprawde...to ego podpowiada : "to Ty jestes najpiekniesza w swiecie"i jak tu nie wierzyc, przeciez tak jest, to ja istota wyjatkowa i genialna, {na pewno})
Kazde dziecko jest madre, piekne, genialne ale najczesciej wyrasta na sporego idiote dlaczego? moze tu jest problem?
Nasza zapedy mesjanistyczne towarzysza nam od kilku tysiecy lat, odkad nieszczescie pojawilo sie na tej pieknej planecie.
Miliony ludzi o tym mowia ale nikt nic nie robi....
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


PO partia marzeń kolejny filmik
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile