W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
technologia przodków  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Odsłon: 9344
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AndrzejH




Dołączył: 12 Cze 2007
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
ale nie wierze ,że nie ma badań nad antygrawitacją!!
http://www.eioba.pl/a1461/antygrawitacja_historia_i_realia


Też myślę, że są prowadzone takie badania ale proszę aro_klb nie ośmieszaj się wrzucając takie linki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:57, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie twierdzę,że nie mogli: twierdzę tylko, że spodki były co najwyżej tak samo durnym projektem jak superczołg P.1000 albo bombowiec Sangera: niemożliwym do wykonania, bezsensownym i bezużytecznym.


Antygrawitacja i spodki głupim, bezużytecznym pomysłem? No i po co ja z Tobą w ogóle gadam. Wiem, że wolałbyś żeby ludzie balonami latali do końca świata. Właśnie podziwiam Niemców za te ich "głupie" projekty, może nawet lepiej by było gdyby wygrali wojnę.


Cytat:

Uhm. No tak,wszystko co nie jest ropą to żaden biznes. Np. ogniwa słoneczne albo wiatraki...

A tak swoją drogą: skoro projekty są supertajne, nikt nimi nie lata, a prowadzi je wojsko...

To skąd ta pewność z twojej strony?


A czy krajami rządzą organizacje charytatywne?
Nie porównuj wiatraków i ogniw do napędu antygrawitacyjnego, bo to nie ten film nie ta bajka. Wiatraki i ogniwa nie są takie tanie, a i nie wytwarzają tyle energii ile trzeba.

Raczej do napędu spodków się nie nadadzą przynajmniej napędzanego wiatrakiem nie widziałem jeszcze.


Dość jest ludzi, którzy pracowali przy tych projektach i nie podoba im się że jest to ukrywane przed zwykłymi ludźmi, a i choćby przeczytaj cytat w poprzednim poście, szef Lockheeda chyba wie o czym mówi.


Cytat:
Znowu temat V-7, jak dla mnie bzdura kompletna. Nie wykluczam, że Niemcy coś takiego projektowali ale na pewno nie udało im się tego pomysłu dokończyć i zrealizować. Tego typu maszyny nie wzięły udziału w walce i nawet dziś ponad 60 lat po wojnie taka technologia jest czystym science-fiction. Zdjęcia rzekomych V-7 to podróby, zresztą wystarczy zwrócić uwagę, że prawie każde przedstawia inny obiekt.


To nie był tylko jeden spodek. Istniało kilka wersji w tym, o ile się nie mylę 2 rodzaje napędu.

Dla ludzi to się może wydawać bzdurą, gdy padają osiągi 2000 do nawet 40.000 km/h w atmosferze. Wielu nie potrafi pojąć, że wtedy ludzie mogli coś takiego zmajstrować, że za głupi, że za prymitywni itd. A od tego czasu nastąpił jak na 70 lat znikomy postęp. Dalej rakiety, dalej silniki odrzutowe i jak patrzę to już w początku lat 70 i to i to osiągnęło swój limit.


Co do avrocara na zdjęciu to porażka była, chociaż Avro prowadził próby nad wersją spodka opartą o 6 silników odrzutowych tak potężnych, że musieli zbudować specjalną wzmocnioną konstrukcję, aby je testować.
Ciekawe jakby to latało niestety Avro podupadł i nie dokończono projektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aro_klb napisał:
ale nie wierze ,że nie ma badań nad antygrawitacją!!
http://www.eioba.pl/a1461/antygrawitacja_historia_i_realia


Daj linka na opis prowadzonych badań. Jakiś instytut, uniwerek, firma itp. Ten artykuł co podałeś to faktycznie żenada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że Niemcy już w czasie wojny pracowali nad antygrawitacją. A to m.in za sprawą Wiktora Schaubergera.

Kto nie wierzy niech zbuduje !!!

http://evg-ars.narod.ru/shauberg1.htm

http://www.rexresearch.com/schaub/schaub.htm

...jest jeszcze sprawa Jewgienija Podkletnowa

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jewgienij_Podkletnow

http://www.pureenergysystems.com/news/2004/08/04/6900035EugenePodkletnov/

No i przemilczany przez główny nurt nauki


Thomas Townsend Brown

i jego artykuły z zakresu elektrograwitacji.

Zwróćcie uwagę na datę publikacji.


http://www.rexresearch.com/ttbrown/ttbrown.htm

http://www.rexresearch.com/gravitor/gravitor.htm

i kontrowersyjny, a nawet wątpliwy
SEG
http://www.americanantigravity.com/articles/675/1/Searl-on-YouTube/Page1.html

Można jeszcze poprosić o wyniki eksperymentów laboratoria NASA i firmy

BAe Systems , Boeing. Oczywiście jeżeli komukolwiek udostępnią prawdziwe dane na ten temat Twisted Evil

I na koniec ciekawy projekt

http://www.grc.nasa.gov/WWW/bpp/

Oficjalnie nikt tego nie potwierdził, ale antygrawitacja została opanowana już dość dawno temu. Potwierdzają to byli pracownicy kontraktowi wojska i laboratoriów badawczych, w ramach tajnych rządowych projektów.

Znany brytyjski ekspert od awioniki, dr Dan Marcus, stwierdził, że sekrtety antygrawitacji w niewłaściwych rękach sprawiłyby, że broń jądrowa byłaby przy tym jak petarda
_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonwalk




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 466
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spektrometr napisał:
Jasne, że Niemcy już w czasie wojny pracowali nad antygrawitacją. A to m.in za sprawą Wiktora Schaubergera.


Nad okultyzmem tez prowadzili.
Tak samo jak z antygrawitacja gowno im to dalo.

Spektrometr napisał:

Znany brytyjski ekspert od awioniki, dr Dan Marcus, stwierdzil...


Przepraszam, a kto go zna oprocz jego szwagra?
Gdzie wyklada, jaki jest jego dorobek naukowy i komercyjny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh...jak widzę ludzi podniecających się pomysłami wziętymi z sufitu, to mi się od razu przypomina spektakularna katastrofa zderzaka Łagiewki Very Happy

Chcecie tego czy nie, jesteśmy niewolnikami praw termodynamiki i mechaniki klasycznej.

zulugula napisał:
Antygrawitacja i spodki głupim, bezużytecznym pomysłem? No i po co ja z Tobą w ogóle gadam. Wiem, że wolałbyś żeby ludzie balonami latali do końca świata. Właśnie podziwiam Niemców za te ich "głupie" projekty, może nawet lepiej by było gdyby wygrali wojnę.


Napędy, które faktycznie zrewolucjonizowały transport zawsze były efektem fundamentalnych prac naukowych (wliczając w to balony). Tak więc nie, nie chcę żeby ludzie latali balonami, ale też mogę sobie wymyślić Perpetuum Mobile i będzie to tak samo durny pomysł jak spodek napędzany wodą i latający 40 000 km/h w atmosferze (siłę tarcia też niwewluje?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, iż naukowcy zakładają istnienie grawitonu, cząsteczki grawitacji, jak dotychczas nie potwierdzonego, ale oczywistego z punktu widzenia fizyki.
To jednak jakakolwiek antygrawitacja nie będzie niczym innym jak tylko pokonaniem grawitacji, do którego w każdym przypadku potrzebna jest konkretna energia.
Znam teorie dr. Pająka i innych na temat latających spodków i źródeł ogromnych energii, i powiem tylko tyle, że są to bzdury.
Zresztą sam przedstawiając schematy magicznych źródeł energii nie jest w stanie żadnego z nich wykonać, gdyż kosmici mu utrudniają Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook zastanów się. W przypadku użycia antygrawitacji mogę nawet zrobić pojazd z drewna i będzie latał szybciej niż jakikolwiek samolot odrzutowy.

Sceptycy podają prawa, że to nie możliwe, że tamto.

A tu chodzi o to, że powietrze, tarcie i inne rzeczy nie działają bezpośrednio na sam pojazd, tylko na bąbel (tak to mogę nazwać) grawitacyjny otaczający owy pojazd. Przy czym ten bąbel praktycznie nic nie waży.

Więc sam pojazd jakby cały czas stoi, a tylko bąbel otaczający go porusza się.

I dlatego np. zwrot o 90 stopni przy 10 mach nie powoduje żadnych uszkodzeń pojazdu, ponieważ pojazd ten cały czas stoi w miejscu.

Przy takiej technologii można nawet osiągać prędkość dźwięku pod wodą tymi samymi pojazdami.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:57, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
PeZook zastanów się. W przypadku użycia antygrawitacji mogę nawet zrobić pojazd z drewna i będzie latał szybciej niż jakikolwiek samolot odrzutowy.

Sceptycy podają prawa, że to nie możliwe, że tamto.

A tu chodzi o to, że powietrze, tarcie i inne rzeczy nie działają bezpośrednio na sam pojazd, tylko na bąbel (tak to mogę nazwać) grawitacyjny otaczający owy pojazd. Przy czym ten bąbel praktycznie nic nie waży.

Więc sam pojazd jakby cały czas stoi, a tylko bąbel otaczający go porusza się.

I dlatego np. zwrot o 90 stopni przy 10 mach nie powoduje żadnych uszkodzeń pojazdu, ponieważ pojazd ten cały czas stoi w miejscu.

Przy takiej technologii można nawet osiągać prędkość dźwięku pod wodą tymi samymi pojazdami.


Właśnie popełniłeś brutalne morderstwo na fizyce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:11, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, może i brutalne na tej znanej, którą uczą nas szkole. Ona ma od początku ze wszystkim problem dlatego, że jest już stara i przereklamowana.

Oglądając dziesiątki materiałów o UFO, takie wytłumaczenie jest najbardziej logiczne. Sam fakt możliwości pojazdów zastanawia dlaczego nie zamieniają się w miazgę.

No i oto wytłumaczenie. A gdy się przyjrzeć temu tłumaczeniu wszystko staje się jasne. Co prawda wymyśliłem sobie to kiedyś przed snem, ale póki co lepszego nie znam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Tak, może i brutalne na tej znanej, którą uczą nas szkole. Ona ma od początku ze wszystkim problem dlatego, że jest już stara i przereklamowana.


Uhm...

Dlaczego zawsze takie rzeczy wypisują dzieci na forach, które o fizyce nie mają zielonego pojęcia? Very Happy

Po raz kolejny przywołam zderzak Łagiewki. Też podniecali się nim entuzjastycznie ludzie krzyczący "Newton sie mylił! Tradycyjna fizyka odeszła do lamusa!"

Ale kiedy okazało się, że zderzak tak naprawdę nie działa...cisza.

zulugula napisał:
No i oto wytłumaczenie. Wybacz, ale i tak wszystkie książki do fizyki i przy tym wymagają przepisania na nowo.


Jak dotąd podstawowe zasady fizyki trzymają się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podaje jedyne sensowne wytłumaczenie bazując na latach zainteresowania tematem, zeznaniach świadków i zjawisk towarzyszących pojawieniu się UFO.

Na razie żaden z was geniusze nie podał lepszego wytłumaczenia.

Tylko słychać "Nieee to niemożliwe, a gdzie prawa termodynamiki, a gdzie to gdzie tamto. To nie może istnieć, bo w książce piszą, że wg tego i tamtego prawa to nie powinno działać"

Skoro się wam nie podoba tamta teoria to podam to samo w innym wydaniu.

Akurat tutaj jasno widać, że UFO nie łamie wcale żadnych zasad, bo w rzeczywistości nic nie waży, ponieważ pole antygrawitacyjne niweluje jego wagę do zera. Czyli zawsze niezależnie od prędkości w odniesieniu do ziemi waga pojazdu wynosi 0.

Mówię tutaj o antygrawitacji, a nie o zwykłych samolotach.

A jak coś nic nie waży to nie ulega przeciążeniu. Opór powietrza przechodzi na pole otaczające spodek. Sądząc po różnych prędkościach w próżni i w atmosferze widać, że dalej minimalnie występuje.

Jednak prędkości do 50,000 km/h jest zadawalającym rezultatem jak na atmosferę. I do ok 3000 pod wodą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:

Akurat tutaj jasno widać, że UFO nie łamie wcale żadnych zasad, bo w rzeczywistości nic nie waży, ponieważ pole antygrawitacyjne niweluje jego wagę do zera. Czyli zawsze niezależnie od prędkości w odniesieniu do ziemi waga pojazdu wynosi 0.


Wiesz w ogóle, jakie wartości występują we wzorze na pęd?

Podpowiem: masa oraz prędkość.

Nawet jeżeli grawitacja działająca na obiekt wynosi zero, obiekt nadal będzie zbierał pęd przyspieszając.

A ponieważ pęd układu musi być zachowany...

zulugula napisał:
Mówię tutaj o antygrawitacji, a nie o zwykłych samolotach.


Heh...antygrawitacja, jak widzę, oznacza tyle co "łamacz praw fizyki". Czyli - właściwości "antygrawitacji" są takie, jak akurat chce Zulugula.

zulugula napisał:
A jak coś nic nie waży to nie ulega przeciążeniu.


Ulega, tak jak napisałem powyżej.

zulugula napisał:
Opór powietrza przechodzi na pole otaczające spodek. Sądząc po różnych prędkościach w próżni i w atmosferze widać, że dalej minimalnie występuje.


Ok, kolego: opór powietrza "przechodzi" na antygrawitacyjny bąbel (pominę debilność tego pojęcia). I co dalej? Pilot macha rękami i zium, po sprawie? Z tego zdania wynika tylko, że jakiś "bąbel" stawia teraz opór powietrzu zamiast kadłuba pojazdu. Oooh, co za zmiana na lepsze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Akurat tutaj jasno widać, że UFO nie łamie wcale żadnych zasad, bo w rzeczywistości nic nie waży, ponieważ pole antygrawitacyjne niweluje jego wagę do zera. Czyli zawsze niezależnie od prędkości w odniesieniu do ziemi waga pojazdu wynosi 0.


Pojazdy na orbicie tez nic nie waza (w stosunku do ziemi) Very Happy Klapka na oczy - napis UFO ISTNIEJE na suficie i juz nic w glowie wiecej sie nie zmiesci.


Cytat:
Mówię tutaj o antygrawitacji, a nie o zwykłych samolotach.


Antygrawitacja - zjawisko odwrotne do grawitacji - jak wlaczysz taki naped to wylecisz w kosmos w lini prostej od Ziemi. Skoro babel izoluje pojazd to ciekawe jak np leci w prawo skoro jedyne co robi to odpycha sie od Ziemi ? Very Happy

Cytat:
A jak coś nic nie waży to nie ulega przeciążeniu.


Jak nie ma masy (foton powiedzmy) to moze i owszem Very Happy Brak ciezaru nie zwalnia od przeciazen Smile

Cytat:
Opór powietrza przechodzi na pole otaczające spodek. Sądząc po różnych prędkościach w próżni i w atmosferze widać, że dalej minimalnie występuje.


No tak - opor dalej jest (przechodzi na babel) ale go nie ma Very Happy

Cytat:
Jednak prędkości do 50,000 km/h jest zadawalającym rezultatem jak na atmosferę. I do ok 3000 pod wodą.


Daj zdjecia, zasade dzialania i przeprowadzone doswiadczenia z uzyskiwana predkoscia Very Happy

Ja mam niezly ubaw jak czytam te rzeczy - ciekawe jak inni ? Smile
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba zapomniałem dodać, że jeżeli tak się upierasz na ten pęd to patrz teoria 2-3 posty wyżej. Prędkość pojazdu również wynosi 0, waga wynosi 0 wg teorii. Nikt nie ma lepszej.

Tym co się porusza jest pole (bąbel). Nie wiem jakie wzory fizyczne należy stosować do tego pola, wypadałoby nowe napisać. Zauważ, że spodki nie mają żadnych silników. Poruszanie się następuje podczas zmian wartości pola. Natężenia? Nie wiem.

Gdyby na kadłub miały działać wszystkie siły to by po prostu spłonął, albo się rozleciał drobny mak.

Są filmy i zeznania wojskowych pilotów o statkach mający ponad 1.5 km długości, nie posiadających, żadnego zewnętrznego napędu. Idealnie równa powierzchnia. Żadnych skrzydeł . Uważasz, że ilu machających rękami pilotów potrzebnych jest do napędzenia takiego czegoś?


Powiedz mi jak Ty byś wytłumaczył, że pojazd przyśpiesza w sekundę do powiedzmy 2000 km/h, robi przy tej prędkości zwrot o 90 stopni, albo osiąga prękości po 50 000 km/h w atmosferze i więcej (wg niektórych doniesień). Zastanawiam się może ktoś ma lepsze wytłumaczenie.

Nie uznaje odpowiedzi niemożliwe, bo dziesiątki materiałów filmowych, zeznań wiarygodnych światków, wojskowych i pilotów potwierdzają, że jest to możliwe.


Cytat:


Pojazdy na orbicie tez nic nie waza (w stosunku do ziemi) Very Happy Klapka na oczy - napis UFO ISTNIEJE na suficie i juz nic w glowie wiecej sie nie zmiesci.

Pojazdy na orbicie nie są napędzane generatorami antygrawitacji.

Cytat:

Antygrawitacja - zjawisko odwrotne do grawitacji - jak wlaczysz taki naped to wylecisz w kosmos w lini prostej od Ziemi. Skoro babel izoluje pojazd to ciekawe jak np leci w prawo skoro jedyne co robi to odpycha sie od Ziemi ? Very Happy


Chyba czytać nie umiesz. Bąbel jest polem antygrawitacji otaczającym pojazd. Taki napęd działa stopniowo jak każdy inny a nie na full mocy zawsze. Co do sterowania. Prawdopodobnie używa się dodatkowych generatorów i steruje się za pomocą zmian natężeń pola. Nie wiem dokładnie Spodkiem nigdy nie leciałem.


[qutoe]
Jak nie ma masy (foton powiedzmy) to moze i owszem Very Happy Brak ciezaru nie zwalnia od przeciazen Smile


Pojazdy napędza generator antygrawitacji, a nie generator fotonów.


Cytat:

No tak - opor dalej jest (przechodzi na babel) ale go nie ma Very Happy


Nie będę udawał, że nie ma żadnego oporu skoro widzę, że coś powoduję jednak mniejszą prędkość w atmosferze.

Cytat:

Daj zdjecia, zasade dzialania i przeprowadzone doswiadczenia z uzyskiwana predkoscia Very Happy


Wybacz nie zaprosił mnie nikt do udziału nad tymi badaniami, ani też nikt nie podesłał mi planów i zasady działania.

Cytat:
Ja mam niezly ubaw jak czytam te rzeczy - ciekawe jak inni ? Smile


Też mam ubaw czytając twoje wypociny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:05, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:
Chyba zapomniałem dodać, że jeżeli tak się upierasz na ten pęd to patrz teoria 2-3 posty wyżej. Prędkość pojazdu również wynosi 0, waga wynosi 0 wg teorii. Nikt nie ma lepszej.


No w mordę...

Czyli wg.twojej teorii, torebka na siedzeniu w autobusie nie powinna spaść z siedzenia w trakcie hamowania...

Bo porusza się przecież tylko autobus!

Może i nikt nie ma lepszej,ale twoja teoria jest wybitnie błędna Very Happy

zulugula napisał:
Są filmy i zeznania wojskowych pilotów o statkach mający ponad 1.5 km długości, nie posiadających, żadnego zewnętrznego napędu. Idealnie równa powierzchnia. Żadnych skrzydeł . Uważasz, że ilu machających rękami pilotów potrzebnych jest do napędzenia takiego czegoś?


Pokaż może taki film statku o długości 1.5 kilometra.

Wiesz w ogóle, jak takie coś by wyglądało? Jeżeli taki obiekt pojawiłby się np. nad Gdańskiem, miałbyś dziesiątki tysięcy świadków i kamery stacji TV.

Że nie wspomnę o wskazaniach radarów...

zulugula napisał:
Powiedz mi jak Ty byś wytłumaczył, że pojazd przyśpiesza w sekundę do powiedzmy 2000 km/h, robi przy tej prędkości zwrot o 90 stopni, albo osiąga prękości po 50 000 km/h w atmosferze i więcej (wg niektórych doniesień). Zastanawiam się może ktoś ma lepsze wytłumaczenie.


Zacząłbym od ustalenia, czy takie coś w ogóle istniało.

zulugula napisał:
Nie uznaje odpowiedzi niemożliwe, bo dziesiątki materiałów filmowych, zeznań wiarygodnych światków, wojskowych i pilotów potwierdzają, że jest to możliwe.


Aha...

"Pilot widział UFO" = Jest to obiekt poruszający się 50 000 km/h przy wykorzystaniu antygrawitacyjnego bąbla

"Wykonałem zdjęcie tajemniczego obiektu" = Jest to obiekt poruszający się 50 000 km/h przy wykorzystaniu antygrawitacyjnego bąbla

Bo jest oczywiste, że tajemnicze światła na niebie albo niewyraźne zdjęcia nie mogą być niczym innym niż statkiem obcych. A już na pewno człowiek może określić jednym rzutem oka ich prędkość i kurs Very Happy

Chyba zaczynam rozumieć zulugulski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:25, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook dawno myślałem o układzie odniesienia, ale to nie to. Ponieważ w tym przypadku pojazd zostałby zniszczony.

Że niby co pole sobie samo poleci dalej? Troche głupie to jest.

W przypadku antygrawitacji we wnętrzu panuje idealna próżnia. To jest antygrawitacja, a nie zwyczajny układ odniesienia. Nie chce już tutaj pisać o ujemnym ciśnieniu i takich różnych rzeczach, które wymyślają obecnie naukowcy.


Co do mojej gimnastyki umysłowej to mój umysł jest nastawiony na wyjaśnianie a nie zaprzeczanie. Nie mogę po prostu tego zignorować. Chuj mnie obchodzi, czy ktoś się będzie ze mnie śmiał czy nie, bo mam odmienne zdanie.

Kilka filmików przedstawiających jak mniej więcej wyglądają tzw statki matki







I jeden z ciekawszych masywnych obiektów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zulugula napisał:

W przypadku antygrawitacji we wnętrzu panuje idealna próżnia. To jest antygrawitacja, a nie zwyczajny układ odniesienia. Nie chce już tutaj pisać o ujemnym ciśnieniu i takich różnych rzeczach, które wymyślają obecnie naukowcy.


Twoja gimnastyka intelektualna jest wyjątkowo zabawna. Więc teraz idealna próżnia pozwala łamać zasadę zachowania pędu?

Czemu nie opublikujesz tego w "Nature"? Dostałbyś Nobla...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim sceptykom polecam zapoznanie się w pomysłami i wynalazkami Tony'ego Cuthberta. Cuthbert wywodzi się z tradycji Michaela Faradaya, to znaczy fizyków eksperymentatorów, dla których teoria jest zawsze drugorzędna w stosunku do eksperymentu.

Znajdziecie tu MODEL PRZEZWYCIĘŻENIA BEZWŁADNOŚCI W NAPĘDZIE UMOŻLIWIAJĄCYM PODRÓŻOWANIE Z PRĘDKOŚCIAMI WIĘKSZYMI OD PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA (sic!)

musi być coś na rzeczy bo jego projektami zainteresowane są
( i wspierają, nie tylko finansowo) BAE Systems, DERA. Z pewnością DERA I BAE Systems nie udzieliłyby mu wsparcia, gdyby było to nierealne. W końcu musiało to ocenić odpowiednie grono naukowców.

http://cuthbert-physics.com/sussex.html

http://cuthbert-physics.com/

Widać więc, jak jeden człowiek, nie posiadający całego zaplecza finansowo-doświadczalnego, może mieć wiele genialnych pomysłów.
A co tu dopiero mówić o korporacyjnych i rządowych, wysoce zaawansowanych, posiadających najlepszych badaczy i sprzęt, laboratoriach działających od kilkudziesięciu lat. Nie trzeba dużej wyobraźni by przyjąć do wiadomości, że z pewnością TAJNE projekty jakie opracowali i nad jakimi pracują, mogą się wydać science-fiction

_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil.k




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PeZook zapierasz sie dokladnie tak samo jak zapierali sie ludzie gdy widzieli ze ktos chce zbudowac samolot i nim latac Very Happy

niestety za tym wszystkim ktos stoi i na razie nie wypusci tego na swiatło dzienne

a tu masz namiastke zderzaka Łagiewki http://moto.allegro.pl/item306062467_amortyzator_zderzaka_bmw_e34_520.html Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spektrometr




Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 132
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:10, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil.k napisał:
PeZook zapierasz sie dokladnie tak samo jak zapierali sie ludzie gdy widzieli ze ktos chce zbudowac samolot i nim latac Very Happy

niestety za tym wszystkim ktos stoi i na razie nie wypusci tego na swiatło dzienne

Zgadzam się z tobą
mam na to odpowiednie cytaty. To przykład ograniczonego, pozbawionego perspektyw myślenia.

Cytat:
Maszyny latające cięższe od powietrza są niemożliwe

Lord Kelvin przewodniczący Królewskiego Towarzystwa Naukowego,
1895


Cytat:
Wszystko co było do wynalezienia już wynaleziono

Charles H.Duell
komisarz amerykańskiego biura patentowego, 1899

Cytat:
Lądowanie na Księżycu i poruszanie się po nim stawią przed człowiekiem tak wiele poważnych problemów, że nawet ich liźnięcie, nie mówiąc o rozwiązaniu, może zająć nauce jeszcze co najmniej 200 lat.
Science Digest, sierpień 1948

_________________
Błędem jest jedynie założenie, że w świecie obowiązują prawa logiki klasycznej.
Tymczasem świat trzeba badać, a nie przyjmować założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PeZook




Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 467
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamil.k napisał:
PeZook zapierasz sie dokladnie tak samo jak zapierali sie ludzie gdy widzieli ze ktos chce zbudowac samolot i nim latac Very Happy


Tyle tylko że latanie samolotem nie łamało zasady zachowania pędu. Ani żadnych innych praw fizyki.

Bracia Wright zbudowali Flyera bazując na wyniku szeregu eksperymentów, przeprowadzili testy i mieli dobrą podstawę teoretyczną.

W ich pierwszym locie nie było nic z typowego wrzeszczenia o rewolucjach,które odstawiają niemal wszyscy entuzjaści latających spodków.

kamil.k napisał:
niestety za tym wszystkim ktos stoi i na razie nie wypusci tego na swiatło dzienne


Tak, tak. Wszystkie niesamowite wynalazki stawiające świat na głowie są tłamszone przez wielkie spiski.

Tymczasem prawda jest zupełnie prozaiczna: żaden z nich nie działa!

kamil.k napisał:
a tu masz namiastke zderzaka Łagiewki http://moto.allegro.pl/item306062467_amortyzator_zderzaka_bmw_e34_520.html Laughing


Nope,sorry.Zderzak Łagiewki miał robić dużo więcej, niż zwykły amortyzator-niestety,żeby działał, Łagiewka musiał zignorować zasadę zachowania pędu.

Seria crashtestów wykazała, że zderzak Łagiewki to po prostu zwykły zderzak, a zasada zachowania pędu ma gdzieś, czy jej działanie komuś się podoba czy nie.

Spektrometr napisał:
Wszystkim sceptykom polecam zapoznanie się w pomysłami i wynalazkami Tony'ego Cuthberta. Cuthbert wywodzi się z tradycji Michaela Faradaya, to znaczy fizyków eksperymentatorów, dla których teoria jest zawsze drugorzędna w stosunku do eksperymentu.

Znajdziecie tu MODEL PRZEZWYCIĘŻENIA BEZWŁADNOŚCI W NAPĘDZIE UMOŻLIWIAJĄCYM PODRÓŻOWANIE Z PRĘDKOŚCIAMI WIĘKSZYMI OD PRĘDKOŚCI ŚWIATŁA (sic!)
musi być coś na rzeczy bo jego projektami zainteresowane są
( i wspierają, nie tylko finansowo) BAE Systems, DERA. Z pewnością DERA I BAE Systems nie udzieliłyby mu wsparcia, gdyby było to nierealne. W końcu musiało to ocenić odpowiednie grono naukowców.


Ehh...gdzie tu zacząć...

po 1) Eksperyment zawsze jest ponad teorią, bo teorie formułuje się w oparciu o wyniki obserwacji. Natomiast nie, "Piloci wojskowi widują UFO" nie jest uzasadnieniem dla formułowania zulugulowych teorii o napędzie antygrawitacyjnym.

po 2) Nie rozumiesz natury eksperymentów Cuthberta. Bada naturę bezwładności, natomiast nic w dotychczasowych wynikach nie sugeruje możliwości budowania latających spodków ignorujących aerodynamikę, ani nie ma nic wspólnego z zasadą zachowania pędu!

po 3) Zauważyłeś słusznie, że Cuthbert prowadzi fundamentalna pracę naukową. Nie korzysta ze starożytnych buddyjskich tekstów zdobytych przez Indianę Jonesa w grobowcu pierwszego dalai lamy.

po 4) Sam Cuthbert nie wysnuwa zulugulowych wniosków na temat swojego odkrycia! Jest całkiem możliwe, że źle interpretuje wyniki swoich eksperymentów i sam to przyznaje.

Naprawdę nie widzisz różnicy między Cuthbertem, który zauważył pewien fenonem i próbuje (albo próbował...) go eksperymentalnie udowodnić,dyskutując z kolegami po fachu, a zulugulą, który mówi "antygrawitacja" i ignoruje aerodynamikę, zasadę zachowania pędu, termodynamikę (energia z niczego...) i inne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Incognito77




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 239
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni poprostu myla badania nad mozliwoscia istnienia antygrawitacji z bablem czasoprzesztrzennym ze StarTreka.
_________________
http://pl.wikipedia.org/wiki/Obni%C5%BCenie_poziomu_rozwoju_intelektualnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incognito możesz się śmiać, ale nad podobnymi napędami co w star treku pracuje NASA, dobrze, że im nie szefujesz, bo by furmanką na Marsa lecieli.

Co do łamania praw przeze mnie. To ja ich nie łamię tylko spodki, ja tylko staram się dociec jak to się dzieje, że się nie rozlatują przy tych manewrach. Dodatkowo to są znane prawa, no chyba że ktoś uważa, że wszystko w dziedzinie fizyki zostało osiągnięte, ale to jego problem.

To, że spodki istnieją to dla mnie fakt, jak mogę zignorować masę dowodów, filmów zdjęć, zeznań. Czy to ziemski czy obce, są i coraz trudniej temu zaprzeczać.

Wiem, że dopóki wasz dobry wujek USA nie wypowie się na ten temat to będziecie się dalej wyśmiewać.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy są na forum osoby wierzące w opanowanie przez Amerykanów antygrawitacji, latające dyski Hitlera itp. i podwarzający lądowanie na Księżycu. Dancing

A jak już o spodkach mowa. Skoro one są takie szybkie, niewykrywalne, zwrotne i w ogole, to czemu USA za ich pomocą nie zniszczyło ZSRR?

Think

Wystarczy zrobić ich kilka setek i puścić na wroga. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Technologia i Kosmos Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


technologia przodków
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile