W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Pytanie o Pierdolnię  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1171
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kreatywny




Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 06 Lip '11   Temat postu: Pytanie o Pierdolnię Odpowiedz z cytatem

Założyłem tutaj ten temat ze względu na:
Cytat:
Uwaga! Poniższy wątek zostanie usunięty po upływie miesiąca od jego założenia.

żeby nie zginął.

Moje zdanie odnośnie pierdolni jest takie że powinna istnieć żeby każdy miał szanse choć w ograniczonej formie pisać na tym forum.

Propozycja do Bimiego aby dodał przycisk "ignore" również przy gościach tak żeby można poprzez jedno kliknięcie pozbyć się wszystkich postów jak i tematów np takiego innomine...

Do tego mogło by być prowizoryczne logowanie dla gości tak żeby każdy mógł się zalogować i zapisywać swoje ustawienie czyli np na powyższym przykładzie listę ignorowanych użytkowników.

Oczywiście taki innomine będzie mógł dalej obejść to przez zakładanie za każdym nowego konta ale jak będzie miał przy tym więcej pracy to szybciej mu się to znudzi.

I jeszcze jak ktoś wcześniej zauważył "ignorancja to siła" także moim zdaniem im mniej będziemy wchodzić z trolami w dyskusje tym szybciej im się znudzi.


A tak na koniec zastanawia mnie jedno czy ostatnio były poruszane jakieś ciekawe a przede wszystkim nie wygodne dla kogoś tematy?
Bo to co się ostatnio dzieje w pierdolni to moim zdaniem ewidentna próba zniszczenia tego forum czy też zniechęcenia obecnych jak i nowych użytkowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 06 Lip '11   Temat postu: Re: Pytanie o Pierdolnię Odpowiedz z cytatem

Kreatywny napisał:
Bo to co się ostatnio dzieje w pierdolni to moim zdaniem ewidentna próba zniszczenia tego forum czy też zniechęcenia obecnych jak i nowych użytkowników.

Ja to odbieram jako pozytywny bodziec w kierunku prawidłowego rozwoju. Sytuacja w Pierdolni zmusiła mnie do zapoznania się z funkcją, której nie używałem - ustawiłem sobie, aby nie wyświetlały mi się z tematy z Pierdolni i jest ok. Pierdolnia to Pierdolnia - niech się w niej kotłują specjaliści od pierdolenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 06 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to tak jakby w domu, zrobić piwniczkę i pozwolić w niej harcować szczurom i karaluchom -.-
Dla czego ? Żeby też miały gdzie się kurwa mnożyć ?

Szkodniki pierdolone, odciąć. I zablokować pierdolnię...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 07 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Propozycja do Bimiego aby dodał przycisk "ignore" również przy gościach tak żeby można poprzez jedno kliknięcie pozbyć się wszystkich postów jak i tematów np takiego innomine...

Popieram, dla gości również powinna być taka opcja (o ile się da)

Cytat:
Do tego mogło by być prowizoryczne logowanie dla gości tak żeby każdy mógł się zalogować i zapisywać swoje ustawienie czyli np na powyższym przykładzie listę ignorowanych użytkowników.


Takie logowanie mogłoby bardziej odstraszać ludzi niż ich zachęcać do dyskusji.. chociaż, wielu jest takich którzy chętnie by się przyłączyli do dyskusji za wszelką cenę (wiadomo, biedni desperaci nie mogą się przebić przez sito rekrutacyjne).
Dodatkowo można by dawać takim opcje ignorancji, wtedy pierdolnia (zabrzmi to zabawnie) będzie bardziej uporządkowana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Pytanie o Pierdolnię
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile