W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Islam i Jezus w/g nieznajomego- ku zastanowieniu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 1145
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 03 Lut '08   Temat postu: Islam i Jezus w/g nieznajomego- ku zastanowieniu Odpowiedz z cytatem

Arabia Saudyjska - prejście na chrześcijaństwo - oficjalne prawo przewiduje za taki czyn KARE SMIERCI prez ścięcie ( wyrok wykonywany publicznie ku przestrodze dla tych, ktorym cos podobnego by się przyśniło)
2. Czytanie Biblii dla samego siebie- KARA SMIERCI
3. Posiadanie Biblii na półce z książkami w domu. Nawet nie musisz jej czytać ani wierzyć w Chrustusa. Wystarczy, że porasta kurzem na półce Twojej domowej Biblioteki - KARA SMIERCI ZA JEJ SAMO POSIADANIE!
Emiraty Arabskie - W 1992 roku przywrócona kara śmierci przez ukrzyżowanie dla muzułmanów, którzy odważą się przyjąć Jezusa Chrystusa jako JEDYNEGO PANA I ZBAWICIELA. Postęp niezaprzeczalny!
Pozostałe kraje ISLAMU przewidują karę wieloletniego ciężkiego więzienia ( co w praktyce równa się powolnej, sadystycznej smierci w męczarniach i cierpieniach) do kary śmierci włącznie za przejście na chrześcijaństwo, posiadanie Biblii czy otwarte głoszenie Boga Biblii. Zbory i kościoły są równane z ziemią, a chrześcijanie prześladowania i mordowani tysiącami w sposób najokrutniejszy z możliwych. Tak się mają sprawy na dzień dzisiejszy. A tak poza tym wszystkim, no to jakżeby inaczej, islam uznaje Jezusa. :D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Islam opisuje dzieje Jezusa (i jego samego) bardziej prawdziwie niz chrzescijaństwo .
Jego historia jest podobna do tych utrwalonych w ewangeliach apokryficznych.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apokryfy są tak samo prawdziwe jak moje pretensje do dziedziczenia tronu carów Rosji. Zastanów sie przedtem, niz ponownie zapragniesz zabłysnąć takimi mądrościami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:17, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie!Kościół tak mówi.Dowiedz sie więcej.
Tylko trzeba je umieć odczytać.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kościół Rzymu nic mnie nie obchodzi, ani to co mówi, bo to wogóle nie jest zbór chrześcijański. Tylko naucz się najpierw czytać we wcześniejszych postach co piszę na temat papiestwa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chrystus w Islamie jest jednym z proroków.

Cytat:
chrześcijanie prześladowania i mordowani tysiącami


Masz gdzieś zdjęcia z egzekucji, masowych grobów lub obozów co ?
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przebudzony napisał:




Masz gdzieś zdjęcia z egzekucji, masowych grobów lub obozów co ?


Pewnie mu chodziło o walki o wpływy w Afryce.
Ale (o czym pani Pochanke nie mówi) muzełmanów też sie morduje często.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co mówi pani pochanke interesuje mnie jeszcze mniej, niż zeszłoroczna zima w najwyższych partiach Himalajów. Ponadto musiałbym nie mieć mózgu, żeby oglądać i wysłuchiwać debilizmy wygadywane w różnych TVNach czy Polsatach, a jeszcze bardziej byłbym głupi wierząc choć w jedną rzecz którą pokazują czy zapodaja wam do wierzenia, a którymi to chyba jesteście wręcz zachwyceni. I wy chcecie mi wciskać ciemnotę, że jesteście przeciwnikami NWO. HA, HA, HA! Kolego widziałeś zdjęcia z egzekucji chrześcijan w Arabii Saudyjskiej, innych krajach bliskiego wschodu czy Indonezji lub krajach Azji takich chociażby jak Chiny? Widziałeś głowy ścinane chrześcijanom w czasie wojny na Bałkanach przez muzułmanów w latach 90ych ubiegłego wieku? Więc o czym wy tu trujecie jeden z drugim? Wejcie sobie na strone internetową Głos Męczenników i poczytajcie sobie statystyki coroczne chrześcijan zamordowanych za wiarę w Chrystusa, której odmówili się wyrzec. Tego wam nie pokażą w CNN, TVNach i innych odmóżdżających badziewiach. to wtedy pogadamy o tym, kogo każdego roku morduje się więcej na tej planecie za wiarę: muzułmanów czy chrześcijan. Bo bzdury, które wypisujecie tu pod moim adresem są po prostu żałosne. Inteligencja inaczej próbuje robic już nie tylko za mędrców, ale i za najwyższe autorytety. To tylko kolejny dowód na to, że ten świat zbliża się do swego ostatecznego końca!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:01, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kia0ra byś mógł chociaż mój nick z dużej litery napisać ,gdzie Cię uczyli dobrych manier. Twisted Evil panie "dziecko Torquemady".
Ach Ci straszni muzułmanie wszystkich by tylko mordowali Laughing
Na poważnie w Iranie jak się nie mylę istnieje kara chłosty za posiadanie biblii ,ale tyczy się to tylko muzułmanów. Biblia nie jest zakazana dla chrześcijan. Poza tym nie wiem czy wiesz ,ale w Iranie żyją Irańczycy wyznania Judaistycznego. Jakoś nie słychać o nękaniu ludzi ,którzy są innego wyznania. Byś poczytał relacje ludzi ,którzy byli w Iranie w celach turystycznych. Są pozytywnie zaskoczeni.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:33, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
Widziałeś głowy ścinane chrześcijanom w czasie wojny na Bałkanach przez muzułmanów w latach 90ych ubiegłego wieku? Więc o czym wy tu trujecie jeden z drugim? Wejcie sobie na strone internetową Głos Męczenników i poczytajcie sobie statystyki coroczne chrześcijan zamordowanych za wiarę w Chrystusa, której odmówili się wyrzec. Tego wam nie pokażą w CNN, TVNach i innych odmóżdżających badziewiach. to wtedy pogadamy o tym, kogo każdego roku morduje się więcej na tej planecie za wiarę: muzułmanów czy chrześcijan. Bo bzdury, które wypisujecie tu pod moim adresem są po prostu żałosne. Inteligencja inaczej próbuje robic już nie tylko za mędrców, ale i za najwyższe autorytety. To tylko kolejny dowód na to, że ten świat zbliża się do swego ostatecznego końca!


Rozumiem że mam Ci podać głowy męczenników islamskich tak?
P....e szczerze twoich męczenników chrześcijańskich za wiare.
Kiedys słyszałem i czytałem jak to oni pomagają w Afryce.
Dam Ci troche żarcia tylko wybierz jedyna prawdziwa wiare.
Rzygać sie chce.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:34, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Nieznajomy

Dlaczego masz w avatarze morderce?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:30, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@Nieznajomy

Dlaczego masz w avatarze morderce?


Nie wiem o kogo Ci chodzi tego pana co mam w avatarze to z niczym nie kojarze. Zaraz, zaraz coś mi się przypomniało. To jakiś znany kapitalista i prywaciarz. HAHAHAHA Laughing

Na poważnie mam i już. O proszę od razu wywnioskował ,że morderca. Nie pytałem się ciebie dlaczego wcześniej miałeś krzyż prawosławny w avatarze. Sorry ale twoje poglądy obrażały prawosławie. Przecież jesteś taki liberalny to czemu się pytasz ?
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Che czysty na pewno nie jest. Jest symbolem niszczenia imperializmu.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krzyż prawosławny!?
Nie ztym co było tam napisane.
I dlaczego obrazałem?
Jestem bardzo liberalny i dziwie sie jak ktos sie zachwyca mordercami.
Mój liberalizm kaze mi zachować ostrozność z takimi osobnikami.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 03 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie ja napisałem ,że się nim zachwycam ?? Rozumiem ,że przejaw lewicowych poglądów jest zakazany na forum natomiast po Żydach można jechać ile wlezie.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:48, 04 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muzułamanie swa nienawisc kieruja głównie w kierunku zydów, jesli chzrescijanin nie obnosi sie ze swoja wiaraa anie na sile nie prowadzi ewangelizacji n a ziemiach muzułmanskich to raczej nic mu nie grozi. Tzeba znac swoje miejsce a nie wpychac wiary na sile ludziom ktorzy tego nie potrzebuja. Zdaje sobie sprawe z konicznosci ewangelizacji ale nic na sile. Maj prawo wierzyc w to co wierza pod warunkiem ze nie narzucaja swoje wiary innym. To dziala w obie strony, zyj wierz w co chcesz i pozwol w to wierzyc innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sqoorviatek




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 5
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:49, 08 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkalem wiele lat na bliskiem wschodzie, zentralnej i polnocnej afryce... nie jestem muzulmaninem, znam w samem kairze chyba z dziesiec synagog i tylez samo kosciolow... znam w teheranie yeshiva (szkola zydowska0 kilka synagog, i kilka kosciolow... zyje w iranie ponad 20cia tysiecy zydow... przed atakiem usa na iraq zylo tam takze dosc sporo zydow...

przez stulecia w ottoman empire zydzi byli wezyrami i zajmowali sie mennincami i gospodarka pieniezna imperium...

nie jest prawda iz jest kara smierci za posiadanie talmudu czy biblii, jest prawda natomiast iz w wielu krajach muzulmanskich zmiana religii z islamu na cokolwiek innego jest karalna - czasami nawet smiercia - specjalinie w wahabi (saudi arabia).

pozatem jest zakazana w wiekszosci krajow islamu jakakolwiek propaganda religijna...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Islam i Jezus w/g nieznajomego- ku zastanowieniu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile