W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Poznaj Żyda  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 2697
Strona: 1, 2   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:41, 30 Sty '08   Temat postu: Poznaj Żyda Odpowiedz z cytatem

Polecam kazdemu kto chce chcoc troche zrozumiec mentalnosc tego narodu. Nie sa to jakies antysemickie wywody ( dla nie ktorych pewno beda Razz ) tylko normalna rzeczowa analiza, poparta faktami.

Cytat:

Jest to cykl artykulow opublikowanych na soc.culture.polish w miesiacach lipiec - pazdziernik 2002, polaczony w jedna calosc, zawierajacy odcinki 1 - 6.

Wzbudzily one furie i wscieklosc wsrod jawnych i zakamuflowanych Zydow, jacy zapaskudzaja polskojezyczne forum dyskusyjne swymi antypolskimi i antychrzescijanskimi prowokacjami.

Charakterystyczna cecha wszystkich zydowskich wypowiedzi byl zypelny brak rzeczowych, merytorycznych argumentow i wysoki poziom chamstwa, wulgarnosci oraz agresji.

I. Wprowadzenie
1. Religia zydowska nie jest, jak sie mylnie sadzi, oparty na Starym Testamencie mozaizm. Zydzi odrzucili mozaizm, ktory byl religia objawiona a zamiast niego wymyslili sobie wlasnym rozumem religie zwana "judaizmem". Judaizm jest oparty na Talmudzie i praktycznie rzecz biorac nie zajmuje sie relacjami Bog - czlowiek, tylko ma na celu zdobycie dla Zydow absolutnej wladzy nad swiatem. Zydzi beda panami, a cala reszta gojow bedzie im sluzyc jako niewolnicy. To nie sa wymysly antysemitow - Talmud jest pelen takich stwierdzen, co latwo jest stwierdzic u samego zrodla.


calosc jest tu ->
http://solowiecki.boom.ru/jak_rozpoznac_zyda.html
http://solowiecki.boom.ru/
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, śmiszne jest :]
jak wszędzie - w tekście znajdzie się miks tego o czym wiemy (wie już coraz więcej osób) i pomówień Wink
ogólnie - czuję się wzbogacony o ę wiedzę Twisted Evil
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FogManET




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 30 Sty '08   Temat postu: Proszę o uświadomienie... Odpowiedz z cytatem

A czy mógłby mnie ktoś uświadomić Question

Ci wszyscy "MASONI" "WOLNOMULARSTWO"...

Czy to się od Żydów wywodzi, czy nie bo mi się jak na razie z Żydami to kojarzy ale do końca nie jestem pewien co z czym i poco a na co....

Dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FogManET




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaaa tak mi jakoś z tego wyszło że wszyscy są ŻYDAMI w polsce, nawet Owsiak ???
Ciężko w to uwierzyć ale jak większość rzeczy na tym forum powoli trzeba bo to nie są jaja i coś w tym jest.

A tak na marginesie to wydaje mi się że lepiej żyć w nieświadomości,
przeklinam ten dzień w którym odpaliłem tą stronkę i zapisałem się na to forum.
Od tamtej pory spać po nocach nie mogę - PRAWDA ZMIENIA NA ZAWSZE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:28, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@zaqqary
Nie daj sie przytłoczyć nienawiści i strachowi. Pomyśl jak konstruktywnie możesz wykorzystać tą wiedzę i pomóc sobie i innym (wszystkim ludziom).
Taka moja skromna rada.
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
przebudzony




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 968
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 30 Sty '08   Temat postu: Re: Proszę o uświadomienie... Odpowiedz z cytatem

zaqqary napisał:
A czy mógłby mnie ktoś uświadomić Question

Ci wszyscy "MASONI" "WOLNOMULARSTWO"...

Czy to się od Żydów wywodzi, czy nie bo mi się jak na razie z Żydami to kojarzy ale do końca nie jestem pewien co z czym i poco a na co....

Dzięki


Żydów dopiero w 2 połowie XVIII wieku dopuszczono do masonerii i to początkowo jedynie w lożach niemieckich. Dopiero w IXX wieku masoni szerzej się na nich otworzyli.
_________________
Nie sprzeczaj się z Bimim. Nie krytykuj tego tego co mówi Bimi. Zawsze zgadzaj się z tym co mówi Bimi. Kochaj gejów tak jak Bimi. Nie krytykuj gejów. Inaczej dostaniesz 1 post na dzień. To się nazywa wolność słowa w rozumieniu Bimiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:25, 30 Sty '08   Temat postu: Re: Poznaj Żyda Odpowiedz z cytatem

urwis napisał:
Nie sa to jakies antysemickie wywody tylko normalna rzeczowa analiza, poparta faktami.

Och, doprawdy? To może zacytuj najbardziej rzeczowy fragment tej analizy. Smile

Trzeba mieć nie poklei w głowie żeby nie odróżnić żyda od żyda i wszystkich traktować jak syjonistycznych skurwysynków.
To tak jakby mówić, że ja jestem tacy jak wy bo tez urodziłem się w Polsce i dostałem rower na komunię.

Powiedzmy sobie szczerze: judaizm jeszcze długo nie będzie miał na swym koncie tylu ofiar ile ma dziś czczony przez was kościół katolicki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tak,Bimi najlepiej być transem,mieć przykręcane szpilki do butów,nosić koszulkę na ramionkach z odkrytymi plecami,i broń Boże coś o żydach.Co do ofiar masz jakieś statystyki ofiar kościoła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis ty jesteś taki sam jak ci twoi żydzi ,antysemici , tomasz gross i z naszego forum jurji gagarin walczący ,wy nie możecie zrozumieć jak świat
sie z wami bawi w kotka i myszkę .o to chodzi by był konflikt ,jak on jest
to zachodzi sytuacja taka -
gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta .
ludzie dziś powoli się przebudzają i widza ,że to ściema i lache na to kładą
,ale nadal są tacy którzy będą podsycali ogień z dwóch stron by potem w telewizji czy w internecie pokazać że jest taki konflikt i barany rozmnażają
te informacje taki virus umysłu który podtrzymuje ten stan .
my musimy zatrzymać ten głupi proces ,potem będzie tak ,że polska na tym straci jak to już było i ogólnie zawsze tak jest ,że takie rzeczy wykorzystuje sie w polityce tym bardziej ,że teraz jest to w modzie .
rasizm też jest bardzo modny i jest wykorzystywany i co ciekawe jest tu taka
sytuacja ,ze w europie zachodniej jest taki sam problem co w polsce tylko
,że tam chodzi o rasizm w większym stopniu i jest wykorzystywany jak
antysemityzm w polsce przeciwko polakom .
ludzie przecież w polsce żydów nie ma jako społeczność ,jeśli maja interesy to może ludzie maja kompleks ,ale to sprawka polityki
,a ludzie którzy w polsce nie lubią żydów nie atakują zródła problemu tylko gadają nie wiadomo o czym .
że żydzi podkładają świnie ,no to jest śmieszne nawet jak to są w tej
samej drużynie co watykan itp ,wiec o co chodzi ??
pewnie jak zwykle o $$$ .
urwis ty swoim niby wrogom robisz darmowa reklamę i dajesz im zarobić
w różnej postaci ,jesteś takim wolontariuszem za friko mam nadzieje .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:30, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
Tak tak,Bimi najlepiej być transem,mieć przykręcane szpilki do butów,nosić koszulkę na ramionkach z odkrytymi plecami,i broń Boże coś o żydach.Co do ofiar masz jakieś statystyki ofiar kościoła?


oczywiscie "swieta inkwizycja" tylko przekonywala rozmowa... na stosach nie palono czarownic tylko smarzono kielbaski, wyprawy krzyzowe byly "wycieczkami turystycznymi"... przez te 2000lat troszke sie tego jednak uzbieralo i mozesz przeczytac o tym (jeszcze) w kazdej ksiazce do historii...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan widzę że z tobą o tym rozmawiać to jak ze ślepym o kolorach przeczytaj ten link i wymyśl coś lepszego

http://www.datapolis.pl/grzes/inkw_rz.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@waldeklena

Trudno o tym nie mowic i nie pisac, jak wszystkie lub prawie wszystkie stanowiska w panstwie, sa obsadzone przez zydowstwo. Skoro oni sa caly czas u wladzy, to kogo mam winic, Swietego Mikolaja?, a moze zaraz powiesz ze nas rzad to sami chrzescijanie, a zapelenie menory w sejmie to taki gowniarski wyglup? tym wybrykiem przekonali tych co sie jeszcze wachali, i jak tu kurw...nie moza miec fobi? Smile))
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
morgan widzę że z tobą o tym rozmawiać to jak ze ślepym o kolorach przeczytaj ten link i wymyśl coś lepszego

http://www.datapolis.pl/grzes/inkw_rz.htm



ja TYLKO odpisalem na pogrubione twoje pytanie... w czym problem widzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
merdek_69 napisał:
morgan widzę że z tobą o tym rozmawiać to jak ze ślepym o kolorach przeczytaj ten link i wymyśl coś lepszego

http://www.datapolis.pl/grzes/inkw_rz.htm



ja TYLKO odpisalem na pogrubione twoje pytanie... w czym problem widzisz?


edit.1
ciekawe kto jak nie SI nawracala amerykanskich indian mieczem? a moze jeszcze powiesz ze dobrowolnie przechodzili na katolicyzm?!

edit.2
cos mi ten edit.1 niewyszedl:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:11, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
Tak tak,Bimi najlepiej być transem,mieć przykręcane szpilki do butów,nosić koszulkę na ramionkach z odkrytymi plecami,i broń Boże coś o żydach.Co do ofiar masz jakieś statystyki ofiar kościoła?

najlepiej jest wiedzieć co się mówi i dlaczego się to mówi
ty nie potrafisz mówić z sensem ani o transach ani o żydach - jedyne co potrafisz z siebie wydukać to "poznaj..." tego i owego.
i tym się różnimy gościu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy ma zaszczyt być Dostojewskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis napisał:
@waldeklena

Trudno o tym nie mowic i nie pisac, jak wszystkie lub prawie wszystkie stanowiska w panstwie, sa obsadzone przez zydowstwo. Skoro oni sa caly czas u wladzy, to kogo mam winic, Swietego Mikolaja?, a moze zaraz powiesz ze nas rzad to sami chrzescijanie, a zapelenie menory w sejmie to taki gowniarski wyglup? tym wybrykiem przekonali tych co sie jeszcze wachali, i jak tu kurw...nie moza miec fobi? Smile))


urwis winę ponoszą ludzie którzy ich wybrali ,a nie żydzi czy chrześcijanie itp .
to jest taka sytuacja dziewczyna i dwóch chłopaków którzy się o nią bija ,a dziewczyna jest tego niewarta bo wiedziała co sie stanie ,czyli
wybory [dziewczyna ] i dwóch chłopaków czyli np ja lubię pis ,a ty po itp .
jeśli jesteś zły na taka sytuacje w państwie to winę ponosi całe społeczeństwo ,a nie jakaś grupka ludzi .ludzie codziennie oglądają tvn czy mtv i ogólnie wszystko maja gdzieś ,ich wybory polityczne są śmieszne 18 lat ci sami ludzie ,nasze społeczeństwo jest durne ,ale powiedz to mu to wiesz co sie stanie ,w tv sie tak nie mówi bo ludzie wyłączą tv i tyle ,wiec tv ,internet obwinia o problemy jakieś grupy ludzi ,ale nigdy całe społeczeństwo bo nie będzie poparcia ,fundacji,głosów,$$ i to przenosi sie na politykę gdzie muszą być pieniądze by powstała jakaś
partia ,reklama itp ,a nikt w polsce za darmo nic nie zrobi wiec musi być
tak ,że polityka musi być skorumpowana ,a gdy tak jest wymyśla sie jakieś wirtualne problemy polityczne takie jak teraz my ,tvn 24 ,ale
tam sie nic nie dzieje to jest jak serial brazylijski ,a ludzie lubią go oglądać
zawsze jest jakiś winny, dwa obozy, dwa zdania ,a widz ma tylko wybrać
kto ma racje i cieszy sie bo miał dwa wybory ,a naprawdę te całe sondaże
mówią o jakiś mało ważnych rzeczach . samo to ,że oni maja kreowany
wizerunek świadczy o tym ,że kłamią ,pewnie za 20 lat takie numery nie przejdą ,społeczeństwo mam nadzieje ,że sie obudzi ze snu gdzie doda jest dla nich czymś tandetnym ,a jednocześnie wybierają takie dody polityczne .ty jesteś zły ,a w promieniu 100 metrów od ciebie są ludzie ,których głosy na wyborach były zmarnowane ,dookoła ciebie i pewnie ty sam dopingowałeś jakiejś grupie władzy która dawała obiecanki cacanki itp ,to my całe społeczeństwo jesteśmy temu winni ,że 18 lat temu zmarnowaliśmy szanse ,popadliśmy w samo zachwyt niewidząc ,że
wszystko jest po staremu jeśli chodzi o pieniądze ba wszyscy wiedzieliśmy
,że kontakty to klucz do sukcesu ,nawet pieniądze nie grały tak wielkiej
roli .wiec możemy sami siebie winić ,że tak sie stało .a teraz to już nie wiadomo kto jest kim ,wiadomo tylko że pieniądze wiedzą .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwis




Dołączył: 16 Lut 2007
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:07, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldeklena napisał:

urwis winę ponoszą ludzie którzy ich wybrali ,a nie żydzi czy chrześcijanie.


Daj ludzia dostep do prawdziwych informacji ( do prawdy ) a zobaczysz czy pojda glosowac na ktorakolwiek z tych partii. To ze tak glosowalismy jest zasluga propagandy i dezinformacji, nasza wina jest to, ze dalismy sie oszukac, po raz enty. Puki w lapskach zydokomuny beda media w naszym kraju, informacje beda cenzurowane i znieksztalcane, a maja caly rynek medialny, razem z prasa... niestety.

Powoli zaczynamy zyc w panstwie totalitarnym, jak bys nie zauwazyl.
Jak ci sie podobala wymiana dowodow osobistych? a grozby wiezienia lub grzywny za spoznienie lub nie wymienienie, wykrzykiwane przez zydomedia?
Juz tez zaczynaja stosowac srodki przymusu do pracy jak dawniej za komuny. Wysyla sie tez kobiety do ciezkich prac. Nie ma kto na te bande pracowac, a jak wiadomo zydokomuch z "naszego" rzadu, brzydzi sie fizyczna praca, wolalby pohandlować i zyc z lichwy. Chcialbym doczekac dnia kiedy ta Jewuropa rozsypie sie w pyl... a w Polsce beda rzadzic Polacy, nie Zydzi.

waldeklena napisał:

a teraz to już nie wiadomo kto jest kim ,wiadomo tylko że pieniądze wiedzą .chrześcijanie.


Wiadomo, wiadomo. A do tego zeby zmienic caly rzad i stanowiska publiczne w panstwie nie trzeba znac kazdego CV z osobna, bo wiemy kto je zamjmuje. Teraz bede anarchista, antysemita juz bylem Smile)
_________________
"Ci fałszywi Apostołowie, to podstępni działacze.
Oni udają Apostołów Chrystusa, nic dziwnego.
Sam bowiem szatan podaje się za anioła Światłości"
2Kor 11,13-14
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

urwis

Cytat:
Teraz bede anarchista, antysemita juz bylem Smile)



mam lepszy pomysł zostań politykiem .wiem jaka na to jest reakcja ,ale to jest to samo co praca policjanta ,czyli nikt jej nie chce ,a potem każdy sie dziwi ,że policjanci są jacy są .
uwielbionym zadaniem ludzi jest ocenianie ,mamy tą naukę od dziecka wpajana .
urwis to jest automat ,dlatego prawdziwi ludzie nie chcą być politykami
bo wiedza ,że ktoś będzie chciał ich zeszmacić publicznie ,a ludzie wydadzą sąd ten dobry ,a tamten niedobry bo tak w tv powiedzieli i były dowody .
każdy polityk zdaje sobie z tego sprawę wiec wszyscy tak jak w firmie
nie mówią co myślą bo mogą wypaść z obiegu lub wiedzą ,że biorą udział
w wirtualnej grze .
tak czy siak urwis wybierasz cały czas łatwiejsze zadanie dla systemu ,polityka to jest zadanie ,ale w tedy pojawia sie pytanie jak tam sie
dostać i nawet jakbyś mógł ,a ktoś zobaczył by co w necie wypisujesz
to po twojej karierze bo zawsze mieli by haka .
to jest poważna sprawa , trzeba by było już od dzieciaka grać
role psełdopolityka ,wszystko zbierać itp ,aby po 40 latach dzwigania
tzw krzyża ,życia gdzieś i uśmiechania sie itp zająć wysokie stanowisko
np prezydent , tylko po to by opowiedzieć jakim człowiekiem trzeba
być ,żeby takie stanowisko otrzymać i powiedzieć ludziom ,że jest
się nikim i nie ma różnicy pomiędzy prezydentem ,a robotnikiem .
jest się tylko aktorem i nic więcej i sejm to taki teatr lub zoo ,każdy
polityk zachowuje sie jak paw .i na koniec powiedzieć ludziom ,że są
baranami i z baranami nic nie da sie zrobić ,złożyć dymisję i pa pa .
może w tedy ludzie by się zastanowili nad swoimi decyzjami ,a taki prezydent był by prawdziwym anarchistą .
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Waldeklena napisal;jest taka sytuacja -dziewczyna i dwoch chlopakow ktorzy sie o nia bija......

Zaraza zaraz!!! cos mi sie tutok nie zgadza!?!... A czemuz to sa dwa chlopaki ktorzy se bija!!.... a od czego jest dziewczyna???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waldeklena




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 164
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:06, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do zaspany

ja napisałem trochę inaczej z małym błędem []


miejsce dyskoteka

dziewczyna [wybory] ,dwóch chłopaków [po] i [pis].



staram się pisać jak najprościej ,by wyobraznia nie brała góry .
to takie porównanie wspólne w różnych sytuacjach świadczące
o głupocie ludzkiej ,a nie o inteligencji dokonywanych wyborów w życiu .
jeśli jeszcze mnie nie rozumiesz to może dlatego ,że nie chodziłeś
na dyskotrzaski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moody




Dołączył: 19 Gru 2007
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:52, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ze mnie Żyd Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAWLOS




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jechał Żyd pociągiem.W przedziale z nim jechał Polak i zapytał.Dlaczego Wy Żydzi jesteście tacy mądrzy i macie tyle pieniędzy?Jedząc rybę Żyd odpowiedział to od fosforu w rybach jest go mnóstwo.Sprzedaj mi tą rybę dobrze zapłacę powiedział Polak.No nie wiem odparł Żyd.Po wielkich namowach Żyd zgodził się.Polak zjadł rybę i czekał na efekty.Przejechali dwie stacje i nic Polak zawiódł sie.Na trzeciej stacji gdzie wysiadał Polak nagle go oświeciło.Przecież gdybym poczeka trochę to bym kupił tą rybę za dwa złote nie za dziesięć!!!
No widzisz już działa,już działa odparł spokojnie Żyd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil.k




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety ale z żydami to wszystko prawda.ten temat przypomnial mi opowiesci mojego wuja ktory służył w AK. jak bylem maly to opowiadał mi co nieco o wojnie i pamietam jego podejscie do żydów.niestety nie miał o nich dobrego zdania podobnie jak ja dzisiaj.mam kontakt z kilkoma żydami i musze przyznac ze juz jak byłem młody dziwiło mnie to dlaczego nie przyznaja sie do tego Question dlaczego mimo tego ze bankrutowali ciagle było widac ze maja pieniadze ;ze potrafia byc dwulicowi itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zaspany




Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

waldeklena napisał:
do zaspany

ja napisałem trochę inaczej z małym błędem []


miejsce dyskoteka

dziewczyna [wybory] ,dwóch chłopaków [po] i [pis].



staram się pisać jak najprościej ,by wyobraznia nie brała góry .
to takie porównanie wspólne w różnych sytuacjach świadczące
o głupocie ludzkiej ,a nie o inteligencji dokonywanych wyborów w życiu .
jeśli jeszcze mnie nie rozumiesz to może dlatego ,że nie chodziłeś
na dyskotrzaski


Walduslena!!

To byl oczywiscie zart!! Ale nie w celu -by Cie obrazic, moze raczej -otrzezwiec,bys na swiat patrzyl oczyma szeroko otwartemi! Czyz Ty mowiac o wyborach wierzysz ze jest w nich chociaz za grosz demokracji ???... czyz Ty wierzysz ze Twoj ,moj czy innego Polaka glos moze cos znaczyc?... czyz ty nie slyszales ze ludziom ktorym sie marzy rdzennie polska partia zdarzaja sie dziwne smiertelne wypadki?...Przeciez polityka to tylko brudne pieniadze!.. wierzysz ze kontrolujacy ten brudny rynek pozwolili by na gre przypadkowi czy sumieniu Polakow?... Pytan sa tysiace!!! ... odpowiedz jest jedna- to swiat zydowskiej bohemy i gangsterow ,ktorzy chodza w maskach politykow, biznesmenow, filantropow, bankowcow i wszelkiego barachla ktorych miejsca w naszym kraju -jesli ma byc nasz polski- powinni zajmowac POLACY!...

Pozdrawiam i zapraszam na "Net Zaprasza" do przeczytania art "True fact zlodziej story".. otworzysz moze troche szerzej oczy?!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2   » 
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Poznaj Żyda
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile