W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rada  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2315
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SirMarciniak




Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 21
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:45, 18 Cze '11   Temat postu: Rada Odpowiedz z cytatem

Chyba trzeba co niektórym przetłumaczyć co się tak naprawdę ostatnio dzieje. Obecne pospolite poruszenia i tym podobne jest pomysłem rządów(nieważne jakich ale tych na górze). Jak każdy wie ma wejść NowyorządekŚwiata, jest nas za dużo, ogłupianie populacji, masowe zbrojenia i stan gotowości na niby terroryzm, i tak dalej i tak dalej. Jakoś parę miesięcy może nawet rok temu w telewizji podali krótką wiadomość że DNA zostało poznane. Ale nie o tym mowa. Dziś w historii świata znów nadchodzi to co było wieki temu:
* początek rewolty
* ogłupianie(wczasach przeszłych wiedza była tylko dla bogatych i kościołów)
* podwyższane specjalnie podatki, zaostrzanie prawa itp.
* przeludnione miejsca.
Bo po co rząd robi w wbrew obywatelowi? Po co powolutku go wkurwia? Przecież w świecie z NWO nie będziesz przecież z zapędami do buntu. A też trzeba mieć pretekst by wejść do każdego domu. Każdy ma swój świat i swoje zabawki, ale ludzie zacznijcie czerpać z tego co was uczono kiedyś w historii kiedyś, każdej ciekawostki, każdej daty. Mam nadzieje że ktoś kto tu sam niedeziformuje pomyśli na tymi paroma zdaniami i odejdzie od komputera i zacznie szykować. Na co? Na coś co już od lat 90' się krzyczy. Czyli co? Odp. Moja jest taka niewiesz? To powtórz wszystko czego się uczyłeś w szkole, powtarzam wszystkiego. Pewnie znowu mi utnie ważne zdania z tego co napisałem. Mam 'gościa' na łączu i nieda się go usunąć... Shalom
_________________
My tattoo dragon with sentece =>
"Odi profanum vulgus et arceo"
Next tattoo with sentece =>
"Que, que scelesti ruitis"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:13, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekujemy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cat-unit




Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, czekam na te depopulacje. Serio. W niej jedynie nadzieja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:17, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cat-unit napisał:
Kurwa, czekam na te depopulacje. Serio. W niej jedynie nadzieja...

nie wiem czy to prawda ale słyszałem kiedyś że wszystkie wynalazki jakie trafiają do biur patentowych zostały stworzone przez ludzi których liczebność stanowi mniej niż 1% światowej populacji, można więc powiedzieć że 99% nie ma wkładu w rozwój cywilizacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3512
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 02 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle, ze zostana tylko ci wszyscy, ktorym pozwola zejsc w podziemie. Reszta nie przezyje. Pod ziemia juz dzisiaj zyja miliony, a caly czas budowa podziemia trwa. To co na ladzie zniknie z powierzchni Ziemi, wtedy wyjda ci z podziemia i zostanie zaprowadzone nowe zycie na Ziemi.

http://www.youtube.com/watch?v=lT9k7C2Agwk&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=1VBsIK4mHyY&NR=1

Jesse Ventura - Secret Underground 2012 Base at Denver Airport

http://www.youtube.com/watch?v=B9EpqBf0oCY&NR=1


What May Happen In 2012, Part 1.
http://www.youtube.com/watch?v=Eu7YgRXh1Nw&NR=1

What May Happen In 2012, Part 2.
http://www.youtube.com/watch?v=fxhPAJrfVWU&NR=1

What May Happen In 2012, Part 3.
http://www.youtube.com/watch?v=UTI6FoZVog4&NR=1

What May Happen In 2012, Part 4.
http://www.youtube.com/watch?v=O-7GgbsYz6M&NR=1

What May Happen In 2012, Part 5.
http://www.youtube.com/watch?v=g25PpmqJ_l8&NR=1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 03 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem twoją aluzję. Też zastanawiałem się czy aby te wszystkie rewolty i inne ruszenia nie są niczym innym jak z góry zaplanowaną akcją panów od NWO. A nawet jeżeli akcja była niezależna od nich, to mogli sobie oni przywłaszczyć owoce buntowników. Wystarczy dokonać skrytego zamachu i podstawić swego człowieka przy władzy, która nada kierunek "wyzwolonym rewolucjonistom".

Problemem dzisiejszej ludzkości jest to, że nikt nie myśli samodzielnie. Każdy wzoruje się na kimś innym. Wszędzie są liderzy, autorytety, guru. Bardzo niewielu ludzi chce z własnej woli wziąć odpowiedzialność na siebie. W istocie, ludzie są od małego uczeni aby słuchać przełożonego.. rodzica, nauczyciela, księdza. A ci z kolei słuchają szefa w pracy, urzędników, polityków, biskupów czy papieży..

Kto ma rozum, ten już pojął tą prostą rzecz - ludzkość na tej planecie ma strukturę piramidy. Od dołu, najliczniejszej warstwy, do góry, do zarządców czy jak kto woli - architektów.

Ale cóż ci architekci konstruują? Czy może ich krzywa i wadliwa konstrukcja nie jest winą ich samych, a winą materiału - zwykłych ludzi? Może architekci dążą do sprawienia, aby materiał był coraz lepszy, tak by ich dzieło w końcu stało się doskonałe?

Czym jest doskonałość dla architektów? Czy jest to niewolniczy motłoch podzielony na ścisłe specjalizacje na wzór insektów czy też może, są to pojedyncze MYŚLĄCE JEDNOSTKI ?

Miałem skończyć post w tym miejscu, jednak postanowiłem wyjaśnić co rozumiem przez to, że niby architekci mogą nam pomóc w staniu się samodzielnymi jednostkami? Wielu znana jest ta teoria, mówiąca o tym, że w istocie doktryna Lucyfera jako niosącego światło jest jak najbardziej dosłowna. Poprzez swoje działania architekci wymuszają ewolucje świadomości ludzi. Kto chce, ten działa. Nikt przecież nikomu nie zabrania czytać książek, praktykować, szukać rozwiązań, innym słowy - rozwijać się. A jednak większość ludzi woli stagnację w nieświadomości, pogoń za pragnieniami i swoje popędy, których nie rozumieją. A architekci to wykorzystują.

Dlaczego genialne wynalazki Tesli czy innych ludzi są niszczone, plany ukrywane a sami wynalazcy uciszani lub zabijani? Pawlak napisał, że wynalazki które zmieniły oblicze świata, są autorstwem mniej niż 1% ludzi. Trochę więcej jest w stanie zrozumieć zasadę działania wynalazków. Co z resztą?
Dlaczego osiągnięcia geniuszy mają być użytkowane przez próżnych ludzi? Na co zdała się praca i wysiłek, skoro owoce są konsumowane przez nigdy-nie-nasyconych ludzi? Najbardziej drastyczny przykład jaki mogę zapodać, to ta sytuacja kiedy otyła (+250kg) baba jeździ na elektrycznym wózku, który kupiło państwo za socjal. A baba jeszcze ma czelność mówić, że ta kupa tłuszczu to choroba genetyczna, tak jak jej wmawiają lekarze.

Mówię o sytuacji, kiedy praca jednego człowieka jest wykorzystywana do spełniania zachcianek drugiego. Przykład: chłop i pan. Chłop produkuje mięsa, warzywa, zboża, owoce, miody a pan korzysta. Kto oglądał Przedwiośnie ten wie, jak wygląda sielanka szlachty, a jak bieda chłopa. A kto powiedział, że chłop nie inteligentniejszy?
Antagonizmem tej sytuacji jest wzajemna współpraca ludzi, gdzie praca każdego jest tak samo ważna dla istnienia całości i nie ma sytuacji gdzie ktoś ma więcej. Nie dlatego że nie może (ze względu na prawo), lecz dlatego, że jego praca w gruncie rzeczy nie daje odpowiednio więcej owoców. Praca inżyniera jest ważniejsza niż praca robola, ale co może inżynier bez robola, który zrealizuje jego plany?

Natomiast kasta posiadająca, nie produkuje nic ważnego. Zamiast tego korzysta w najlepsze z luksusów i pracy innych, a w kręgu ich zainteresowania jest utrzymanie swego statusu quo. W takim przypadku w pełni zasługują na miano pasożytów. Szkoda jednak, że tak mało ludzi na tym świecie ma tego świadomość.

Zastanawia mnie jeszcze kwestia, czy ludzie pozostawieni sami sobie, w końcu znów zaczęliby prowadzić prymitywne wojny czy też może żyliby w mniejszym lub większym pokoju? I w którym przypadku ludzie się rozwijają? W czasie wojny, czy w czasie pokoju?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:08, 03 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
nie wiem czy to prawda ale słyszałem kiedyś że wszystkie wynalazki jakie trafiają do biur patentowych zostały stworzone przez ludzi których liczebność stanowi mniej niż 1% światowej populacji, można więc powiedzieć że 99% nie ma wkładu w rozwój cywilizacji

Rozjebało mnie to myślenie.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rada
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile