W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Nie żyje aferę podsłuchową  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1306
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shanyo




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:12, 19 Lip '11   Temat postu: Nie żyje aferę podsłuchową Odpowiedz z cytatem

"W Watford pod Londynem zmarł wieloletni reporter od showbiznesu w tabloidach "News of the World" i "Sun", Sean Hoare, który jako pierwszy publicznie przyznał, że kierownictwo obu gazet wiedziało o zdobywaniu informacji z użyciem podsłuchów.

Zwłoki Hoare'a znaleziono w poniedziałek przed południem. Policja nie zna przyczyny zgonu, ale okoliczności śmierci nie budzą jej podejrzeń - pisze dziennik "Guardian" na swym portalu.

We wrześniu 2010 r. Hoare powiedział dziennikowi "New York Times", że ówczesny naczelny redaktor "NotW" Andy Coulson nie tylko wiedział o podsłuchach, ale zachęcał podwładnych, w tym i jego, by zdobywali tą drogą sensacyjne doniesienia. "

wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Nie-zyje-reporter-ktory-naglosnil-afere-podsluchowa,wid,13608264,wiadomosc.html

A ja myślałem że tylko u nas samobójcy są tak zdesperowani jak Sekuła, który strzelił sobie dwukrotnie w brzuch, albo ci od sprawy Olewnika, co to zanim sami się powiesili w celi, to najpierw powykręcali sobie ręce i narobili siniaków na całym ciele. Jak jednak widać policja na całym świecie tak samo skuteczna: niema śladów działań osób trzecich.

Kurwa co za czasy, to że sprawa jest nagłośniona nie daje bezpieczeństwa osobą ujawniającym. A czepiają się Putina o tych paru dziennikarzy.

ps. Tytuł postu taki, jak był orginalny wywaliło mi że za długi............ pozdro dla Bimiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Nie żyje aferę podsłuchową
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile