W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ogniwa zapalne do III wojny światowej   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 35140
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 24 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
BIMI - nic o mnie nie wiesz, jak żyje, jak traktuję siebie i inych. Daruj sobie tą psychoanalize, bo tracisz swój cenny czas. Pozdro salut pig salut

Ja nie muszę wiedzieć nic o nikim, żeby wiedzieć że boi się śmierci.
To nie psychoanaliza, lecz zwykła empatia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 24 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:


Komentarz od tłumacza: świadectwo Pani inżynier Emilii Dominikas, która budowała tajne podziemne bazy w Niemczech. Chora na białaczkę w ostatnim stadium, zdecydowała się ujawnić prawdę. Prawdopodobnie już nie żyje.
OD REDAKCJI III Rzym:


Pierwszy punkt "Art of War" Sung Tzu brzmi : WOJNA TO SZTUKA WPROWADZANIA W BŁĄD.
Muszę przyznać, że nie doceniałam Świniopasa. Jak wszyscy kurwiący się mentalnie za pieniądze, najpierw mnie lekceważą, potem usiłują obrazić () a następnie ignorują.
Mimo aktualnych profitów z tytułu profesji: pierdolenie na zlecenie, jest to działalność wysoce autoimmunologiczna.
Skutku je to po czasie objawami podobnymi do AIDS. Ponieważ człowiek, nawet jeśli całe życie miał wyłączoną empatię, na koniec życia zbiera „tego te skutki”. A jest to moment bardzo przykry z powodu pozostawania w niemocy.
Tak jak moja ciotka, artystka, której portret naturalnej wielkości ma ramy o szerokości 20 cm i nie mieści mi się w mieszkaniu. W wieku 90 lat, przed śmiercią, zwróciła się z prośbą do opiekuna: „zrób mi dziecko”. Spełnienie przedśmiertnej prośby, mimo „nieograniczonych” możliwości medycyny byłoby niemożliwe. Z powodu usunięcia narządów rodnych wraz z częścią przyległych narządów, 30 lat wcześniej. Jako efekt biologiczny wielokrotnych aborcji (czytaj www.learningnm.com)
Nie mogę zadowolić osób, które wytykają mi rozwlekłość i trudny styl. Czytającym może się wydawać, że moim celem jest OŚWIECANIE, NAWRACANIE, i ZBAWIANIE świata.
Prawda jest jednak taka i dotyczy wszystkich piszących bez „zlecenia”, że każdy piszący regularnie i dużo, jest w stanie MANII. I pisanie jest rodzajem odreagowania. Reaguję na bzdury zaśmiecające sieć i mózgi.

Tyle wstępu.
[b]Odnoszę się do zamieszczonego przez Świniopasa tekstu. I jego wiarygodności. Ponieważ tekst poniżej jest dłuższy niż 4 zdania podaję mój wniosek w skrócie. Tekst załączony przez Świniopasa w części zacytowanej zawiera GÓWNOPRAWDY.

Wg. cybernetyka Józefa Kosseckiego nauka zawiera tezy, które zawsze są potwierdzane naukowo. Jakąkolwiek dyskusję rozpoczynając należy zacząć od definicji.
W przypadku tekstu podpisanego nazwiskiem dr Emilia Austeya Dominikas, nie jestem w stanie zweryfikować, czy WSZYSTKIE zawarte informacje są prawdziwe/ półprawdziwe czy są dezinformacją.
Nazwisko jej w wyszukiwarce istnieje tylko w powiązaniu z szeroko komentowanym jej „listem”. Którego wiarygodność ma utwierdzać stan „wyznanie na łożu śmierci”.
Nie jestem w stanie zweryfikować żadnej podanej w treści tekstu informacji o zaistniałych faktach.
Ale do niektórych informacji mogę się odnieść.

Cytat: „ 1/ UNIKAJCIE BARÓW SZYBKIEJ OBSŁUGI (fast food), MROZONEJ PIZZY I PRODUKTÓW SILNIE ZAMROŻONYCH. Bez żartów, w niektórych produktach do szybkiego przygotowania zawarte są katalityczne przetwarzacze (преобразователи), powodujące masowe umieranie – WYKONANE SĄ W BAWARII.
2/ NIE PRZYJMUJCIE ŻADNYCH SZCZEPIONEK, W JAKICHKOLWIEK OKOLICZNOŚCIACH, W ZADNYM WYPADKU! Wszystkie aktywne składniki są już w pełni ZAINFEKOWANE!
3/ Dom Wydawniczy KOPP, a także inni, informują o aspartamie i jego skutkach ubocznych, ale ci ludzie, niestety, po prostu znają tylko pół prawdy. Aspartam jest dużo gorszy, niż większość ludzi może sobie wyobrazić.
NEOTAM I ASPARTAM – to są takie katalityczne przetwarzacze, które mogą szybko każdego zwalić z nóg. Aspartam został opracowany, aby przynieść zyski Jakubowi Creutzfeldtowi i zarobić miliardy na chorobie Alzheimera, w przypadku, kiedy ludzie trafili w pułapkę cukrowo / insulinową.
NIE PIJCIE WODY Z MENU I NIE UŻYWAJCIE NAPOJÓW NESTLE, COCA-COLI I FANTY.”

Ad 1. Twierdzenie o "masowym umieraniu po pizzy" czy produktach głeboko zamrożonych wydaje mi się mocno nieprawdopodobne. Jak miałoby to masowe umieranie wyglądać ? Natychmiastowy zgon musiałaby spowodować jakaś trucizna. Z tego, co można się doczytać o truciznach, to przyjmowane doustnie trafiają na biologiczną reakcję ze strony enzymów biologicznie czynnych. Tylko duże dawki trutek mogłyby mordować, co byłoby nieekonomiczne z uwagi na koszty. Co do mordowania retard, to nawet pochodne iperytu stosowane w „leczeniu” nowotworów, działają z ostatecznym (śmiertelnym) skutkiem po długotrwałym stosowaniu. Podawane doustnie torturę umierania przedłużają, domięśniowo- skracają.
Każdy sam może sprawdzić. Iperyty azotowe – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Iperyty_azotowe
Iperyty azotowe (HN) – organiczne związki chemiczne, chlorowcopochodne amin .... dotyczy HN-2, z uwagi na jego przeszłe stosowanie jako leku cytostatycznego. ... Obecnie niektóre pochodne iperytów azotowych, o znacznie mniejszej ...
Historia • Właściwości • Działanie • Pochodne

Ad 2. Jest oczywistym, że szczepionkarstwo jest zbrodniczą koncepcją ideologiczną. Opartą na doktrynie „zarazka” – konfabulacji guru zaraźnictwa, oszusta L. Pasteura.
(Wpisujemy: fragment artykułu z 1886 roku autorstwa dr Odo Bujwida pt. „Metoda Pasteura leczenia wścieklizny” zamieszczonego w tygodniku „PRAWDA” i zawsze można wrócić do źródła podstaw wiedzy szczepionkarskiej)

Ad.3 Wpisujemy frazę aspartam i neotam. Neotam jest pochodną aspartamu.
Z Wiki wiarygodną jest informacja cyt; „Chemicznie aspartam jest estrem metylowym dipeptydu zbudowanego z dwóch reszt aminokwasowych – fenyloalaninyi kwasu asparaginowego. W organizmie człowieka rozkłada się on na te dwa naturalne aminokwasy(…)Poza ww. aminokwasami podczas hydrolizy aspartamu powstaje też metanol (w ilości ok. 0,1 g na każdy gram spożytego aspartamu; jest to znacznie mniejsza ilość niż przyjmowana z różnych produktów spożywczych w codziennej diecie, np. soku pomidorowego, soku z winogron, czerwonego wina”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Aspartam

Pytanie brzmi, kto i dlaczego zastępuje cukier aspartamem.
Znam kilka osób, które w celach uniknięcia „niezdrowego słodzenia” z powodu cukrzycy stosowały aspartam.
Powiązanie choroby Alzheimera z aspartamem i „pułapką cukrzycowo insulinową” jest totalną brednią.

Właściwie, to wszystkie wypowiedzi dotyczące wyników jakichkolwiek badań CZEGOKOLWIEK związane z medycyną a właściwie reakcjami biologicznymi można sobie wsadzić w dupę.
Właśnie z powodu NIEZNAJOMOSCI BIOLOGII.
Np. tutaj w linku jest mowa o reakcji insulinowej na różne rodzaje śr. słodzących i nie tylko. Podawane są w sieci różne indeksy glikemiczne czy insulinowe ( to NIE TO SAMO). http://www.zapytajtrenera.pl/question/q,.....t_insuliny

A PRAWDA o reakcjach leży w BIOLOGII.

Reakcje biologiczne są sprzężone. Z chemicznymi, fizycznymi i matematycznymi. A reakcje są skutkiem INFORMACJI.

Nie potrafię należycie (bez emocji) przekazywać informacji. Zdaję sobie sprawę, że jest to ze szkodą dla rozumienia Praw Natury.
Skutek jest taki, że Bimi odebrał informację, że zlekceważyłam jego intelekt. I zareagował redukcją możliwości wypowiedzi.
Czyli jest to b. dobry przykład reakcji biologicznej. Może mu przez chwilę potem było niedobrze (reakcja złości) Czego mu bardzo życzę - małych rzygów po jakiejś akcji, która go wkurzyła. Gdy odreaguje. Nie ma innej możliwości sprawdzenia wiarygodności Praw Natury, jak na sobie. Więc bynajmniej nie jestem złośliwa.

Z dyskusji na temat Praw Natury (bardzo śmieszna dyskusja), zawsze wychodzi to samo. Mowa jest o mnie, nie o Prawach Natury.
Z Ihleta ulało się troszkę zółci (mimo wschodnich technik emanacji niebiańskim spokojem ( patrz np.Wprowadzenie do Treningu Zen - Mahajana.net
mahajana.net/teksty/osogen_zazen/zazen_osogen.html
1.
2.
JAK SIEDZIEĆ W MEDYTACJI ZEN. PRZYGOTOWANIE PRZED SIEDZENIEM. Wstępna wiedza czytelnika o zazen może ciągle jeszcze być niewystarczająca)

Trudno mi zorientować się, dlaczego Ihlet nie zdystansował się unikając złośliwości pod moim adresem ( może nie przygotował się SIEDZENIEM) Nie pomogły mu też fluidy prany wydzielanej przez buddyjskiego guru ( tego co lubiał kobitki), którymi się nasączył podczas audiencji. Że dokonał psychoanalizy sytuacyjnej oraz stwierdził, że (mnie) „w kwestii germańskiej trafiło się złote ziarno”.
Trafiać to się może gównem w płot albo postem w fp2.
Na zrozumienie Praw Natury pracowałam całe życie. Traktuję tę wiedzę jako spóźniony dar od losu. Wiedzę, która w bolesny sposób odmieniła moje widzenie rzeczywistości, moje życie. Nie jestem w stanie powiedzieć sobie :” teraz będę szczęśliwa”, wiedząc o masakrze dokonującej się każdego dnia na ludziach, dzieciach chorych.
Jeśli Ihlet potwierdza, że jestem „oszołomem” to ja uważam, że jest akurat odwrotnie. W którym miejscu to co piszę wykazuje „oszołomstwo” ?
Chyba, że w ogóle po całości się NIE PODOBAM.
NIE MUSZĘ.
Ihlet jest wyjątkowym endodynamicznym, egoistycznym, wrednym pierd Zielem. Jego postawa życiowa jest (mimo świątobliwych deklaracji) indyferentyzmem z niehumanistycznych cywilizacji Świętego Spokoju. Aż się dziwię, że się w ogóle odezwał w kwestii poparcia Praw Natury.

Troszkę mu tego uszczęśliwiania w życiu zniesmaczyłam, mam nadzieję.



Z PEWNOŚCIĄ szybciej i taniej niż aspartamem można eliminować choroby i wszelkie problemy nadmiaru demograficznego.

Cytat: „W USA Skonstruowano nową bombę jądrową, wprawdzie o małej mocy niszczącej, równej około 5 kiloton TNT, lecz o potwornym działaniu zabójczym. Oblicza się, że państwa zachodnie posiadają kilkanaście tysięcy tego rodzaju bomb i pocisków, zwanych neutronowymi. Chodzi tu o pewien rodzaj bomby atomowej lub wodorowej o nasilonym promieniowaniu neutronów, będących składnikami minicząstek materii, jądra atomowego. Ponieważ nie posiadają one ładunku elektrycznego, mają zdolność przenikania materii na znaczne odległości. Moc detonacji, natężenie fali niszczącej powietrza i promieniowanie radioaktywne są ograniczone do minimum. Bomba o mocy jednej kilotony TNT wykazuje moc niszczącą jedynie na powierzchni około dziesięciu hektarów, to jest w promieniu około 180 metrów., Działanie zabójcze neutronów rozciąga się jednak do powierzchni 300 hektarów, tj. na obszarze o promieniu około 900 metrów. W przeciągu kilku minut napromieniowane ofiary tracą świadomość na okres godziny, potem przychodzą do siebie, lecz na skutek dokonanych zniszczeń tkanek giną po kilku dniach. Na tym terenie nie ma żadnej osłony przed neutronami. Na nic się nie przyda gruby mur mieszkania lub piwnicy czy też stalowa płyta czołgu. Neutrony przenikają przez te zasłony jak woda przez sito i sieją zniszczenie. W strefie o promieniu do 1300 metrów śmiertelność sięga 50% i zachodzi w ciągu kilku tygodni od eksplozji ładunku nuklearnego.”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 25 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Nie da się kogokolwiek nawrócić. Nawet Jezus tego nie potrafił.
Zbawienie nie jest pewne, można się jedynie kierować w jego stronę. Dlatego mam takie a nie inne zdanie na temat sprzedawców zbawienia, ich kuglarskich sztuczek.
Tematem jest :
OGNIWA ZAPALENE.....
Wy twierdzicie, że nie ma takiej opcji by jakąś grupa kierując się jakaś wiarą mogla by dokonać jakiejś światowej rozpierduchy. Ja twierdzę, że jeśli coś się zdarza, to podłoże wyznaniwe ma tu duże znaczenie.
BIMI - nic o mnie nie wiesz, jak żyje, jak traktuję siebie i inych. Daruj sobie tą psychoanalize, bo tracisz swój cenny czas. Pozdro salut pig salut


Ja nie twierdzę że religia nie ma wpływu na politykę. Ja twierdzę że jakaś wydumana wiara w archonta/diabełka nie ma wpływu na politykę. W historii ludzkości więcej zła wyrządzono w imię dobrotliwego Jahve, Jezusa i Allaha niż "złego" pod jakąkolwiek postacią.

Poza tym jeszcze raz przypomnę że taki plan jest logistycznie nierealny bo 75 mln ludzi na obszarze ok 500 tyś km2 to jednak spore wyzwanie przy planowanym holokauście. Taki holokaust przy założeniu że Niemcy byli by wobec niego bierni jak owieczki idące na rzeź - w co nie wierzę - trwałby co najmniej kilka dekad.

Całą tą teorie można co najwyżej obśmiać i popukać się w czoło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:39, 25 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren napisał:
de93ial napisał:
To próba opisania zjawisk i wydarzeń, których autorzy byli świadkami, a których nie rozumieli.


Noo czyli fantastyka.


Jeśli w Twoim słowniku "opis niezrozumiałego zjawiska" = "opis rzeczy wymyślonej" to ja się nie dziwię, że masz problemy ze zrozumieniem.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:25, 25 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Azyren napisał:
de93ial napisał:
To próba opisania zjawisk i wydarzeń, których autorzy byli świadkami, a których nie rozumieli.


Noo czyli fantastyka.


Jeśli w Twoim słowniku "opis niezrozumiałego zjawiska" = "opis rzeczy wymyślonej" to ja się nie dziwię, że masz problemy ze zrozumieniem.


Chodziło mi raczej o to że jeśli człowiek czegoś nie rozumie to puszcza wodzę fantazji i tłumaczy to po swojemu. A ty masz już faktycznie mózg przeżarty od kwasu czy czegoś skoro nie rozumiesz najprostszych ironii, uproszczeń czy aluzji. Weź się ogarnij.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:36, 25 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiesz jak działa kwas skoro takie rzeczy piszesz.

Weź sięgnij do pracy przykładowo Mauro Biligno, który od wielu lat zajmuje się przekładem tak zwanego starego testamentu i posłuchaj co ma do powiedzenia. Bo aby opisać samolot wystarczy napisać "robiące hałas w górze".

Ironia i sarkazm są dla ludzi inteligentnych. Nie dla ciebie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 25 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
gea
.............. Twierdzenie o "masowym umieraniu po pizzy" czy produktach głeboko zamrożonych wydaje mi się mocno nieprawdopodobne. Jak miałoby to masowe umieranie wyglądać ?..............

Trudno nie przyznać Ci racji, że sprawy mogą przybrać całkiem inny obrót. Że puszcza się falszywki, by oglupić stado. O tej nowej bombie jądrowej wiedzy nie mam.
Ale co do tej żywności.....
Niczym nowym jest, że pewne substancje odkładają się w organizmie. Są tam sobie, ani szkodzą, ani pomagają.
Wiadomo też, że pewne substancje same nie są niebezpieczne, ale w połączeniu z innymi równie bezpiecznymi tworzą zabójcze związki.
Trótki z opóźniony zapłonem, dwuskladnikowe, najpierw jedno, potem przerwa, następnie drugi składnik i BINGO.
Nie znam dranstwa, które można było by zrobić dla zysku bądź dla pozbycia się jakiegoś problemu, a którego ludzie by nie zrobili dla swych sfiksowanych idei.
Wymieniać nie będę.
Pamiętacie chorobę szalonych krów? Powodowały ją priony. Krowa ma w sposób naturalny ileś tam prionów, ale dynda jej to koło cycka. Jednak gdy poziom prionów wzrósł na wskutek karmienia krów mączką z innych krów, poziom prionów wzrósł i zaczeło się krowie szaleństwo.
A zatem pewne sprawy zależą od poziomu bądź też reakcji dwuch sammych w sobie bezpiecznych związków.
Historia zna wiele przypadków opuźnionych reakcji.
Któryś z chińskich cesarzy pił rtęć, dla zdrowotności, w dobrej wierze.
Lub przypadki śmierci spowodowanych w USA po urzyciu leczniczo radu. To akurat działania niezamierzone.
NIECH KTOŚ MI POWIE, JAK BEZPIECZNIE BANKSTERZY ROZBROJĄ BOMBĘ FINANSOWĄ, JAKĄ SAMI ZMAJSTROWALI! LITOŚCI, NIECH KTOŚ UKOI MOJE OBAWY. BĘDĘ WDZIĘCZNY.
Co do niku ŚWINIOPAS to pochodzi in z przypowieści o synu marnotrawnym, który odszedł od ojca, wszystko przehulał, i podjął się najbardziej upokarzającego zajęcia. Pasł świnie, stał się z nimi niemal równy.
Te świnie to moje popędy, obawy itp.
Nie są nimi Ci, których rzekomo próbuje nawracać. Nawrócenie kogokolwiek jest niewykonalne. Mogę jedynie mówić do tych, którzy żyją w niewiedzy. Jeśli mimo tego co piszę ktoś chce żyć po staremu, to już nie moja broszka.

pig Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:11, 26 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de93ial napisał:
Ironia i sarkazm są dla ludzi inteligentnych. Nie dla ciebie.


Nie no co ty? Shocked

Nie dla mnie? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:45, 26 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Portal internetowy defence24.pl donosi, że rosyjskie ministerstwo obrony zamówiło usługę kolejową na transport ogromnej ilości sprzętu i żołnierzy. W porównaniu do lat poprzednich, gdy rosyjska armia jeździła na Białoruś na manewry, zamówiono transport aż 80 razy większy. Zamiast 50 wagonów kolejowych, aż 4126 wagonów!!!
Białoruskie media zastanawiają się dlaczego następuje tak nagły wzrost zamówień kolejowych i wskazują, że to może być zapowiedź jakichś niepokojów w naszej części Europy. Z kolei rosyjskie ministerstwo obrony uspokaja, że nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ w przyszłym roku odbywają się białorusko-rosyjskie manewry "Zapad 2017".
Jednak jeśli przyjmiemy takie wyjaśnienie trzeba zrozumieć, że to oznacza, iż podczas tych manewrów w użyciu będą całe dywizje zdolne do wkroczenia do walki, Czy to oznacza, że konfrontacja między NATO, a Federacją Rosyjską, nastąpi już w przyszłym roku? Wskazują na to niektórzy analitycy sugerujący, że w obecnej sytuacji konflikt z Rosją jest jedyną logiczną konsekwencją trwającej konsekwentnie od wielu miesięcy nagonki.
Rosjanie szokują deklaracjami, że na wypadek wojny z NATO, zamierzają użyć broni jądrowej, która zniszczy wiele celów w Europie, w tym przynajmniej kilka w Polsce. Nasze władze zdają się tego nie zauważać i dalej przodują w antyrosyjskiej retoryce. Najwyraźniej nasz los musi być jednak przesądzony i koniecznie jest wyzwolenie w społeczeństwie tak dużej nienawiści do sąsiedniego mocarstwa, aby Polacy chętnie ginęli w imię bliżej niesprecyzowanych interesów.
Warto zaznaczyć, że białorusko-rosyjskie manewry od lat zakładają scenariusz przewidujące atak atomowy na Warszawę. Rosyjski MON nie ukrywa, że spory arsenał nuklearny tego kraju, będzie stosowany do przeciwdziałania rosnącej roli NATO w regionie Eurpy Wschodniej, uważanym dotychczas tradycyjnie za rosyjską strefę wpływów. Co jest bardzo niepokojące, nowa doktryna obronna Federacji Rosyjskiej, zakłada prewencyjne ataki nuklearne. Jeden z nich planowany jest podobno na znajdujące się obok Słupska, Redzikowo, gdzie powstaje cześć amerykańskiej tak zwanej "tarczy antyrakietowej", ale jako cele podaje się przynajmniej kilka miejsc w naszym kraju. Obecność w Kaliningradzie, zdolnych do przenoszenia broni jądrowej, rakiet balistycznych typu Iskander, nie jest przypadkiem.
Skutkiem obecnie prowadzonej polityki zagranicznej, wymierzonej przeciw Rosji jest to, że staliśmy się oficjalnie jednym z głównych wrogów największego państwa świata. Nie lubią nas tam chyba nawet bardziej niż Amerykanów, co jest osiągnięciem samym w sobie. Utożsamia się nas najczęściej ze zdrajcami Słowiańszczyzny, co jest jednak sporym nadużyciem, bo przecież Rosjanie nie mają monopolu na określanie tego co jest dopuszczalnym katalogiem zachowań w polityce zagranicznej. Jednak konsekwencje obecnej polskiej polityki mogą być równie tragiczne jak tej z 1939 roku.



[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:03, 28 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ma służyć ta bajka o "planie zagłady dla Niemiec na 2017 rok", ale jest to dość popularny fake news skoro nawet polscy blogerzy tworzą o tym filmy na yt. Na czystą logikę jest to plan niemożliwy do zrealizowania ze względów logistycznych i wygląda mi to na kolejną dezinformacje dla odwracania uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:09, 28 Lis '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Elita przygotowuje się do czegoś wielkiego.
Soros sprzedał akcje warte miliony dolarów poniżej ceny i zamienia je na złoto! Soros i „Stowarzyszenie”(ang. -‘Association’) planują spowodować chaos finansowy. Wielki strach w USA spowodowało otwarcie masowych obozów koncentracyjnych, otoczonych kilkoma rzędami drutów i zbudowanych we wszystkich częściach Stanów Zjednoczonych. Obozy te mogą pomieścić miliony ludzi.
Dlaczego miliarderzy Georg Soros i John Paulson skupują złoto?”

Artykuł z takim nagłówkiem i bardzo ciekawym tekstem opublikowany został kilka dni temu na niezależnym portalu informacyjnym  napisany przez dziennikarza Michaela Snudera w oparciu o zachowanie się multimilionera w ciągu ostatnich dni. Informację uzyskano od dobrze poinformowanego maklera giełdowego.

Coś wielkiego może się wydarzyć w najbliższej przyszłości! – znawcy z Wall Street oraz wiodący bankierzy w ostatnim czasie robią bardzo nietypowe ruchy, z których można wnioskować, że przygotowują się do czegoś „bardzo wielkiego”, co wkrótce może się wydarzyć, – mówi w przedmowie dziennikarz, a następnie dodaje, że według wszystkich wskaźników, można zrobić wniosek, że w Stanach Zjednoczonych i poza ich granicami, w niedługim czasie nastąpi wielki krach finansowy.

Jego wniosek opiera się między innymi na tym, że magnat finansowy i miliarder Georg Soros niedawno sprzedał wszystkie akcje z najbardziej znanych banków świata (JP Morgan, Goldman Sachs), a także inne akcje, i jednocześnie kupuje złoto w dużych ilościach. Dlaczego ktoś chciałby sprzedawać poniżej kosztów wszystkie akcje i kupować złoto, jeśli nie spodziewa zawalenia się?

Po co ktoś chciałby sprzedawać akcje wiodących banków na świecie na setki milionów dolarów, poniżej ceny, i w tym samym czasie kupować ogromne ilości złota. Tylko wtedy, gdy myślicie, że wkrótce nastanie prawdziwe załamanie światowego systemu finansowego – powiedział dziennikarz, powołując się na niektóre wcześniej ogłoszone oświadczenia Sorosa.

Nie mogę ucieszyć was dobrą wiadomością, ponieważ sytuacja jest bardzo poważna i ciężka. Czeka na nas bardzo trudny czas, coś w rodzaju kryzysu, jaki miał miejsce w latach trzydziestych ubiegłego wieku, tylko gorzej, a to może doprowadzić do całkowitego załamania się całego systemu finansowego.

Po tym mogą się rozpocząć poważne zamieszki na ulicach Ameryki, które mogą posłużyć jako uzasadnienie dla użycia broni przez władze oraz wprowadzenia restrykcyjnego systemu politycznego, w którym wolności indywidualne zostaną jeszcze bardziej ograniczone” – oświadczył Soros w niedawnym wywiadzie dla Newsweeka.
W Ameryce masowy zakup amunicji, nie przeznaczonej dla wojska!

Amerykańskie służby socjalne zbroją się, jak na wojnę! Nabywa się złoto w dużych ilościach przez Sorosa i innych miliarderów, takich jak John Paulson. Ponadto, w ostatnim czasie, dobrze informowani maklerzy giełdowi masowo sprzedają akcje firm za duże sumy (mowa o miliardach dolarów), podczas gdy w tym samym czasie zauważono, że oprócz złota, ostatnio w Ameryce aktywnie kupowana jest amunicja dla służb socjalnych.

>Ostatnio okazało się, że amerykańskie służby socjalne nabyły 174.000 sztuk amunicji, które zostaną podzielone wśród stanów w Ameryce. A nieco wcześniej w tym roku przez Departament Bezpieczeństwa Państwa Stanów Zjednoczonych zakupił ponad miliard naboi, i co ważne jest do podkreślenia, nie było to zamówienie dla armii Stanów Zjednoczonych!

Oczywistym jest, że makler giełdowy, rząd amerykański i bank centralny, przygotowują się do czegoś wielkiego, dlatego ani wy, ani ja, nie powinniśmy chować głowy w piasek – podsumowuje dziennikarz.

Miliarderzy stawiają na upadek euro? Jeśli do całej wyżej powiedzianej informacji dodać dziwne zachowanie Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona i Sorosa, a także pogłoski o rychłym upadku euro, to możemy mówić o nieuchronnym finansowym krachu świata.

Kto tak naprawdę wywołuje ten najgorszy z możliwych wynik wydarzeń i kto w trybie rzeczywistym pociąga za sznurki, z powodu których USA i Europie grozi jeszcze większy kryzys lub katastrofa ekonomiczna, jakiej świat nie widział od lat trzydziestych ubiegłego wieku, a która poprzedziła największą wojnę w historii wojen?

P.S. Daniel Estulin, znawca światowej zakulisy, otrzymał od poufnego urządzenia pierwszego dostępu  jedno zdanie z rozmowy Sorosa z przedstawicielem najwyższego eszelonu władzy Iluminatów: „(C) – To rozpocznie się 25-go. Koniec grudnia, wszyscy zrelaksowani. Cukierki i zabawki na choinkach, lampki choinkowe i fajerwerki. To dobry czas, aby rozpocząć przemiany. Ameryka i świat zostaną wstrząśnięci i państwa zaczną się rozpadać.

Może nie najnowsze, ale....
Wiem, wiem, temu podobnych rewelacji było już wiele. Różne końce świata itp.
Jednak wieści o odbudowie 3 świątyni połączone z tym co powyżej.... Do tego rotschild sprzedający olbrzymie złoża ropy.... Coś posmiarduje, czy mi tylko się wydaje.?
Wyzbycie akcji banków może być zapowiedzią totalnego krachu finansowego. Czas, gdy to ewentualnie nastąpi będzie czasem, gdy mało kogo będzie obchodzić np zaburzenie kopuły na skale, lub temu podobne duperele.
Krach zniszczy słabszych i umocni bogatych. Po to są krachy.
Pozostaje jedynie czekać?
Chcę wykazać, że my większość ludzi nie mamy wpływu na losy świata. Nic nie możemy. Czy to nie chore?
Będzie jeszcze wiele fałszywek, ale jedna z nich okaże się prawdziwa. Która?
No i ta najgorsza opcja z możliwych!
Moi drodzy przyjaciele : CZASOWY BRAK INTERNETU ! MOŻE TEZ BRAK TELEFONII ? Yebał pies, że wojna! Ale ilu przeżyje to bestialstwo? Jak młodzi będą żyć? Nie będą, nie da się!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 15:22, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Osobiście stawiam na fake bo wspominają o "korporacji rockefelera" co wg mnie jest standardową kotwicą dla spisko-rządnych internetowych podróżników.
Ale co wy o tym sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:39, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie fake. Dlaczego?:
- Podawany tutaj rzekomy motyw działania elit to absurd. Niby po co im coś takiego? Co im to da?
- Logistycznie jest to niewykonalne.
- Przygotowania do takiej akcji i to jeszcze na taką skale nie uszły by uwadze ludzi.
- Nie uszło by to uwadze opozycyjnych elit. Szeroko rozumiane elity to nie jest jeden monolit, ale nawet tam na górze są frakcje, stronnictwa i koterie. Jeśli by jedna frakcja z elit do czegoś takiego dążyła, to z pewnością inna chciała by ją powstrzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:19, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba poczytac druga czesc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goska napisał:
Trzeba poczytac druga czesc.


Druga część jest mniej absurdalna i oderwana od realiów jak pierwsza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:57, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogniwa ogniwami, wg mnie mnie, żadnej wojny nie będzie, tym bardziej III-ciej.
Patrzę na to w ten sposób, że żadnemu z dużych graczy (USA, Rosja) nie opłaca się wojna, bo jeśli mówimy o wojnie totalnej, to nasuwa się pytanie - komu jest na rękę pozostawienie świata w ruinie?

Tym bardziej, że w dzisiejszym, cywilizowanym, zachodnim świecie, nie napada się już na sąsiada i zagarnia jego dóbr, ustalając nowe granice. Zdecydowanie lepiej jest handlować.

Jeśli chodzi o małych graczy, typu Korea Płn. to nie należy traktować jako ogniwo zapalne, mimo, że zginęłyby miliony po stronie Południa, to Północ przestałaby istnieć, z pewnością byłaby to największa największa katastrofa w XXI w. ale nie sądzę, by wymknęło się to spod kontroli.
Ogniwo Indie - Pakistan, tu sytuacja troszkę gorsza..

Osobiście, głowicami nuklearnymi się nie przejmują, przechodzę nad tym do porządku dziennego i podobnie jak 99,9% ludzi, normalnie żyję. Jasne, że nie można wykluczyć globalnego konfliktu, ale nakręcanie się niczego tu nie zmieni.
Bycie w 0,01% i ogłaszanie wojny na każdym kroku jest kompletnie bez sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

AZIZAMI
PostWysłany: 16:57, 03 Gru '16 Temat postu:
Ogniwa ogniwami, wg mnie mnie, żadnej wojny nie będzie, tym bardziej III-ciej.
Patrzę na to w ten sposób, że żadnemu z dużych graczy (USA, Rosja) nie opłaca się wojna, bo jeśli mówimy o wojnie totalnej, to nasuwa się pytanie - komu jest na rękę pozostawienie świata w ruinie?

A komu opłacała się I i II.?
Nie wiadomo, jaką bronią będą dysponować. Nie musi być to coś, co zostawi świat w ruinie.
Francuzi także nie przewidzieli wojny błyskawicznej. A jako zwycięzcy I wś powinni!
Siedzieli w bunkrach spodziewając się czegoś, co znali.
Oby historia się nie powtórzyła.
Zbyt mało wiemy nt najnowszych broni. To może być, a nawet BĘDZIE coś zaskakującego. O ile będzie.
Wyludnienie świata było by na rękę hipotetycznemu rządowi globalnemu. Luzik, pełna kontrola nad ocalonymi, wszystko eko ... RAJ !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz świniopas coś konkretnego poza spekulacjami? I jak logistycznie mieli by tego dokonać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 03 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczegółów nie pamiętam, ale....
Dawno temu Australia miała problem z niechcianymi imigrantami. Stworzono tajny program, mający wybić to, czego nie chcieli, a oszczędzić swoich. Nadzorował to jakiś noblista. Jak sprawa się rypła, powiedzieli że program został zawieszony. To przychodzi mi jako pierwsze z brzegu.
To było daaaawno. Co mają dziś?
Więcej nie napiszę bo muszę spadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Polsce NATO nie wystarczy.
Teraz będzie się bronić razem z Ukrainą

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz oraz minister obrony Ukrainy gen. armii Stepan Połtorak podpisali umowę w sprawie wzajemnej współpracy w dziedzinie obronności.....
..... Do umowy dołączono protokół o wzajemnych dostawach uzbrojenia, techniki wojskowej i świadczeniach usług o charakterze wojskowo-technicznym „dotyczy podjęcia współpracy przemysłowej w sferze technologii rakietowych, w tym wykorzystywanych w systemach wynoszenia na orbitę, a także innych technologii przeznaczonych dla wojsk lądowych".

Jeśli chcesz pokoju szykuj się do wojny?
Lub inaczej : jeśli chcesz żyć, szykuj się na śmierć.
Czy to ma sens?
PS
Dlaczego na tym forum nie można pisać brzydkich wyrazów o ludziach, którzy chcą naszej śmierci? Ktoś to może wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:22, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy chca takiej infrastruktury podziemnej jak ma USA. W USA tez sa podziemne miasta polaczone podziemną szybką koleją. Podziemne Stany Zjednoczone istnieja juz dawno. Dzisiaj USA moga zarabiac na budowaniu podziemnych miast i instalacji i na pewno to robia.

Niemcy sobie umyslili osiedlic u siebie pod ziemia islamistow. Niemcy wiedza, ze pod ziemia dlugo byc nie mozna. Po pol roku trzeba wyjsc na powierzchnie. Dluzsze przebywanie pod ziemia grozi smiercia. Beda to teraz eksperymentowali pewnie na islamistach ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:22, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pamięta ktoś jeszcze Prrivana? Stare czasy, ten to dopiero nakręcał...spiralę Laughing
viewtopic.php?t=3055&postdays=0&postorder=asc&start=1775
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1070
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:18, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby była jasność, Prrivana już nie ma, a ja się nie czepiam, był z niego ciekawy typ Very Happy
Każdy news o nadchodzącej katastrofie, przeważnie przyozdabiał swoim krótkim komentarzem Very Happy Laughing

Podsumowanie by się przydało, jak wiadomo w tych ostatecznych czasach, youtubowe antychrysty jebane, będą siać spustoszenie - w tym ciężkim okresie dla ludzkości, zamierzam dobrze się bawić Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:55, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
Cytat:

AZIZAMI
PostWysłany: 16:57, 03 Gru '16 Temat postu:
Ogniwa ogniwami, wg mnie mnie, żadnej wojny nie będzie, tym bardziej III-ciej.
Patrzę na to w ten sposób, że żadnemu z dużych graczy (USA, Rosja) nie opłaca się wojna, bo jeśli mówimy o wojnie totalnej, to nasuwa się pytanie - komu jest na rękę pozostawienie świata w ruinie?

A komu opłacała się I i II.?
Nie wiadomo, jaką bronią będą dysponować. Nie musi być to coś, co zostawi świat w ruinie.
Francuzi także nie przewidzieli wojny błyskawicznej. A jako zwycięzcy I wś powinni!
Siedzieli w bunkrach spodziewając się czegoś, co znali.
Oby historia się nie powtórzyła.
Zbyt mało wiemy nt najnowszych broni. To może być, a nawet BĘDZIE coś zaskakującego. O ile będzie.
Wyludnienie świata było by na rękę hipotetycznemu rządowi globalnemu. Luzik, pełna kontrola nad ocalonymi, wszystko eko ... RAJ !!!


A byś się zdziwił jak wielu opłacały się I i II wojna. Ale I i II wojna nie dążyły do całkowitej anihilacji populacji Europy by ich zastąpić... Muzułmanami? Niby w jakim celu? A czemu nie zastąpić np. Hindusami albo Papuasami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:57, 04 Gru '16   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To towarzystwo rzadowe uwaza, ze kolorowi ich bardziej cenia i uwielbiaja. Te rzady skladaja sie z ludzi prymitywnych bez zadnej szkoly wiec trudno znalezc im poklask wsrod wyksztalconych bialych ludzi. Od dawna celem tych prymitywow jest zniszczenie bialej rasy ludzkiej i to jakos im sie udaje !!!

Ze nikt w pore tego dziadostwa nie ogarnal !?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ogniwa zapalne do III wojny światowej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile