W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Ogniwa zapalne do III wojny światowej   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 35155
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1771
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 07 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Moim zdaniem pierdolicie glupoty, daliscie we zepchnac w kozi rog i straciliscie czujnosc.
Te wszystkie niby nielogiczne wyniki wyborow, zachowania politykow itd etc - zgoda - sa totalnie z dupy i przyprawiaja o bol glowy. Mimo wszystko uwazam jednak, ze zaden plan nie upadl, nikt niczego nie odpuscil a caly spektakl idzie linijka w linijke z rozpisanym scenariuszem. Od pewnego czasu przechodzimy kontrolowana faze 'przebudzenia' ludzi stad wysyp calej masy madrali opowiadajacych o spiskach i zlej woli ludzi, ktorzy maja wladze. Zeby tego bylo malo pojawia sie cudowne WikiLiks, ktore wyciaga od czasu do czasu jakies kwiatki ze swiata polityki, Snowdeny i inne dziwne przypadki pokazuja sie oficjalnie w TV i nagle moga bezkarnie opowiadac o tym jak to sie zle dzieje na swiecie. Ludzie to kupili a w nagrode w 'demokratycznych wyborach' dostalismy tych, ktorzy najglosniej krzyczeli i kiwali palcem. Ludzie sa zadowoleni, obalamy system.
Niestety nie. Gowno mozna zrobic, plan jest realizowany zgodnie z wytycznymi, cala absurdalna sytuacja jaka zapanowala na swiecie to wisienka na torcie tych, ktorzy trzymaja nas wszystkich za mordy. Moga nam oficjalnie powiedziec jakie robia przekrety, przeklamywac historie oraz aktualne wydarzenia, moga wszystko bo wiedza w jakiej iliuzji zyjemy. Stworzyli nam taka mydlana banke, w ktorej tkwimy i w przerwach od gapienia sie w smartfon lub jakies idiotyczny serial stalismy sie specami od polityki i wydarzen na swiecie, baa do tego jeszcze dostalismy 'antysystemowych' ktorzy zrobia porzadki Smile
Nie badzcie naiwni, to sie nie skonczy dobrze. Zlo bedzie narastalo wprost proporcjonalnie do prob odsuniecia dolara na boczny tor. Jesli nie konflikt zbrojny to calkowity chaos zapanowac musi, nie ma innego wyjscia i nie przyjdzie nikt kto obronna reka uchroni nas od zlych ludzi zza kurtyny.


W odpowiedzi na twój zacny wywód, dam odpowiedź którą sam sobie nakreśliłeś:
" pierdolicie glupoty, daliscie we zepchnac w kozi rog i straciliscie czujnosc."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 08 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dane Pentagonu zebrał w raporcie amerykański ekspert do spraw bezpieczeństwa narodowego Micah Zenko na stronie Rady Stosunków Międzynarodowych.
Łącznie amerykańskie samoloty dokonywały w 2016 r. nalotów w 7-miu krajach i zrzuciły tam ponad 26 tys. bomb. Najwięcej – na oddziały tzw. Państwa Islamskiego w Syrii – 12.192 bomb i Iraku – 12.095. Na kolejnych miejscach pod względem bombardowań znalazły się Afganistan – 1337 bomb, Libia – 496, Jemen – 34, Somalia – 12 i Pakistan – 3.
Amerykańskie lotnictwo zrzuciło w 2016 roku o 3.027 bomb więcej niż rok wcześniej i bombardowało o jeden kraj więcej, czyli Libię. Ekspert zastrzega jednak, że w rzeczywistości liczba zrzuconych bomb była prawdopodobnie jeszcze większa, gdyż dane z Syrii i Iraku mogą być niepełne.


Umieszczam to tutaj, bo chcę z tym dotrzeć do jak największej ilości ludzi.
Biblia liczy ok 700 stron. Gdyby 1str była 1 bombą, to przez rok uzbierało by się 37 sztuk Biblii. To ok 1,7 metra na półce w regularnym rzędzie .
Do tego trudna do określenia ilość amunicji pancernej , karabinowej, pocisków moździerzowych, rakiet, granatów.....
Czego to się nie robi dla demokracji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:48, 08 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styczen 2017

We Wroclawiu wyladowalo 250 zolnierzy amerykanskich uzbrojonych tylko personalnie. Dwa statki z ciezkim sprzentem amerykanskim dobily do portu w Niemczech. Amerykanie z tym sprzetem przejda przez Niemcy do Polski. Czyli wejda do nas od strony Niemiec. Nie wiemy, ile tego bedzie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 08 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Rewolucja w Meksyku! Kompletny chaos, 6 zabitych. Ludzie masowo rabują supermarkety.

Drastyczna podwyżka cen paliw i gazu oraz dewaluacja waluty wywołały eksplozję wściekłości społecznej.
Władze Meksyku przestają panować nad sytuacją. Tłumy wdzierają się do supermarketów i na stacje benzynowe i plądrują je. Wiadomo już o co najmniej 300 obrabowanych placówkach. W kilku miastach doszło do brutalnych starć z policją. W ruch poszły kije, maczety, noże i kamienie. Policja użyła broni palnej.
Jest co najmniej 6-ciu zabitych – podaje Associated Press. BBC donosi o 1500 aresztowanych demonstrantach. Do starć z policją doszło też w Veracruz, Monterrey i w Ixmiquilpan. Dojazdy do blisko 20-milionowej aglomeracji stolicy kraju – Mexico City zablokowali kierowcy ciężarówek.
W Nogales przy granicy z USA około 250 osób zablokowało linię kolejową z Meksyku do Arizony. Protestujący rozbili namioty na torach. Pociągi ze Stanów nie kursują. W wyniku blokady wstrzymany zostały dostawy części do montowni Forda w Hermosillo. Zakład, który daje pracę 10 tys. ludzi – stanął.
Rząd nic z nas już więcej nie wyciśnie. Wraz z gazem wszystko podrożeje. Nie przeżyjemy za nasze minimalne pensje. Tak dalej być nie może!” – mówi jedna z uczestniczek protestu na torach.
Demonstranci w całym kraju wzywają prezydenta kraju Enrique Pena Nieto aby podał się do dymisji. On z kolei wzywa naród do spokoju. Tłumaczy, że ropa drożeje na całym świecie, a rządu nie stać na dotowanie paliw.
Najbardziej napięta jest sytuacja w regionach przy granicy ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie paliwo podrożeje najbardziej – nawet o 50 proc. Oficjalnie podwyżka wynieść ma 20 proc. Kierowcy są oburzeni, że teraz za minimalną dniówkę będą mogli kupić najwyżej 4 litry benzyny. Mówią, że w tym warunkach nie mogą pracować.
Tymczasem nieoficjalnie wiadomo już, że w lutym nastąpi kolejna podwyżka. Dewaluacja meksykańskiej waluty peso oznacza też kłopoty dla przygranicznej Arizony – Meksykanie drastycznie ograniczają zakupy w tym stanie. Jeszcze 2 lata temu zostawiali w tamtejszych sklepach równowartość 2,5 mld USD.

Kilka spostrzeżeń :
1/ nie zauważyłem,  by serwowane nam mendia bąknęły coś o sprawie. Mnie to nie dziwi,  bo ostatnia rzecz,  jaką się od nich spodziewam jest prawda i wyczucie spraw istotnych.

2/ To może być początek wrzenia,  które ogarnie cały świat.  Na sUkkrainie też idzie w tym kierunku. Kto zyska na takim wrzeniu?  - na pewno nie szary człowiek. Kto decyduje o cenach (tu paliwa) ,  ten steruje temperaturą wrzenia,  całym procesem.
Cui Bono
(łac. "kto korzysta", pytanie zwykle zadawane na scenie zbrodni). Z tego co wiem,  jeśli nie znajdowano zyskującego,  nie wszczynano dalszego dochodzenia.
Cena sztucznie zniżona w grze na osłabienie Rosji,  teraz odbija w drugą skrajnośc.  Układ jest tak skonstruowany,  że co nie zrobią - zyskują.

3/ Czy rozpoczyna to czas żniw banksterów,  czy to tylko kolejny etap?
Do dziś nie mogę zrozumieć jak to jest,  że coś funkcjonuje w miarę poprawnie,  a potem z dnia na dzień pada.  Samo z siebie.  Nie można przewidzieć krachu,  czy też skrywa się go.  Jak dół,  który maskuje się by wykorzystać go jak śmiertelną pułapkę.  Przecież ekonomia to matematyka.  Nie można przewidzieć,  wyliczyć ?

4/ Kto dalej od trupa (ameryki)  ten bezpieczniejszy?  (patrz Rumunia).

5/ Jeśli tak,  to nasze zbratanie źle wróży,  a przyjazd yankee w ostatnim czasie może nabrać nowego wymiaru.

6/ Czy panujący nam nie-rząd POLINezyjczków może wystąpić o wsparcie jankeskiego żołdactwa w przypadku ewentualnego wrzenia u nas ? Jeśli nie ma takich przepisów, to co za problem je wprowadzić?

7/ Mundurowe służby siłowe - jak zwykle dowodzą swej wierności. Oplacani przez podatnika wystąpią przeciw niemu. W Meksyku, w Polsce..... Dla wczesnych, wysokich emerytur. Leją ludzi zarabiających równowartość 4 litrów paliwa dziennie. Każą im, to będą strzelać. Mundurowe bydło zrobi to też i u nas, jak padnie polecenie. Skazaniec opłacający swego kata !
______________________________
Kto następny w wojnie wszystkich przeciw wszystkim ?
Czy w 2017 padnie kolejny rekord zrzuconych bomb. Czy na liście bombardowanych znajdzie się także niesforna Polska?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 09 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:


Umieszczam to tutaj, bo chcę z tym dotrzeć do jak największej ilości ludzi.

Czas tu jest nieistotny . W takie wyliczanki bawią się dzieci , bo dzieci interesują wyliczanki i trafia to tylko do dzieci Wink
Świniopas , a policz mi proszę 26 tysi bomb ile to hajsu . A potem dolicz koszta poboczne , transport , serwis sprzętu , ludzie itd.
Policz , ale ja ci już mówię , że jest to suma dla której warto zabić . Przynajmniej tak to widzą ludzie którzy działają w tym biznesie . Jankesi odpierdalaj w Syrii dziki zachód , polowanie na bizony . Zawsze musi być rzeź i zawsze chodzi o hajs . Masz hajs , zabijasz bez mrugnięcia , piękna żona prowadzi fundację dobroczynną , przeciwatomowy bunkier z basenem i wielkim akwarium z rekinami płaszczkami i innymi paparuchami , masz realną władzę . Żyć nie umierać , a wy umierać nie żyć , bym ja mógł żyć Wink .


A co do tej wielkiej wojny , co ją co chwilę zapowiadają . Najbardziej zesrani są ci co najwięcej fantów posiadają . Zamiast bunkry budować , to oni sobie wille . Ogólnie to media podkręcają atmosferę , przeprowadza się sondaże , tak by można było o czym popierdolić . Bo nudą wieje .


Kolejną kwestią jest to jak ludzie sobie wyobrażają tę wojnę . Wielu myśli o niej patrząc przez pryzmat II wojny światowej . Ale tak nigdy nie jest . Każda kolejna wojna różni się znacząco od poprzedniej . Wojna to postęp .
Ja obstawiam broń biologiczną , taką hiszpankę na miarę XXI wieku , w sumie niedługo stuknie jej 100 latek więc na rocznicę mogliby festyn zorganizować pod hasłem : wszyscy zdechniecie na syfa Wink





PS. Przeżyją tylko Słowianie , po czym skolonizują świat Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:35, 09 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z racji że forum pada na pysk spróbuje je tym skromnym postem troche podnieść z kolan:

A sole mijo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:24, 10 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..... dziecinne wyliczanki.....
Może. Chodziło mi o uzmysłowienie skali.

Cytat:
Przeżyją tylko Słowianie , po czym skolonizują świat

Dlaczego Słowianie ? Bo to grupa, którą łatwo manipulować?
Kierunek myślenia uważam za dobry.
Gdybyście chcieli przez wybuch wojny dokonać depopulacji, to jaką grupę ludzi chcieli byście oszczędzić?
Młodych (bo plastyczni)? Czy starych i bogatych.
Czarnych czy białych?
Kto najlepiej pasował by planowanemu światowemu rządowi?
Idąc tym tokiem można próbować odgadnąć przebieg ewentualnej wojny, rodzaj użytej broni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:15, 10 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim ludziom [niezaleznie od ich pozycji] - chata, fura i komóra. Tylko na tym wszystkim ludziom zalezy !!!

Wojna pewnie musi byc, zeby czesc tych ludzi wyeliminowac, bo nikt sie nie zastanawia nad mineralami i ich widocznym juz wyczerpywaniem sie. Ziemia tego ludzkiego snu o chacie, furze i komunikacji nie wytrzyma. Wojna tez moze unicestwic Ziemie, ale to juz inna sprawa. Wlasnie mysla, jak do tego nie dopuscic. To, ze staje jakis zaklad, to nikogo to nie interesuje i juz interesowac nie bedzie. Mozni maja swoje korporacje !

Jeszcze na Ziemi tlumy pastuchow czekaja na swoja chate, fure i komóre. Pastuchy tylko tym sa zainteresowane, a jest ich miliardy !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 10 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:
..... dziecinne wyliczanki.....
Może. Chodziło mi o uzmysłowienie skali.


No ja rozumiem , uzmysławiasz skalę na przykładzie przeliczania na czas . Ale to rusza so najwyżej młodzież . Chcesz rozmawiać z dorosłymi , by brali cię na poważnie , przeliczaj na kasę .
Zawsze idź do kasy . Ktoś mówi o ISIS i pierdoli głodne kwiatki , a ty mu zaraz zaraz , a kto za to płaci , żołnierz kosztuje i żołd , wyposażenie , żarcie itd . A on że ONI ropę sprzedają , na ale komu , kto płaci Wink .



Cytat:
Dlaczego Słowianie ? Bo to grupa, którą łatwo manipulować?

Ironizowałem , kapujesz .
Przetrwają najgorsi , najbogatsi
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 10 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Islamizacja Europy jest rzeczą dobrą”

Rabin Baruch Efrati uważa, że Żydzi powinni „cieszyć się z tego, że Europa płaci za to co robiła nam przez setki lat poprzez utracenie swojej tożsamości”. Chwali islam za promowanie skromności, szacunku do Boga.

Kiedy wzrasta niepokój z powodu zwiększającej się liczby muzułmanów w Europie, wygląda na to iż nie każdy przejmuje się ta sprawą, łącznie z izraelskim rabinem, który nawet pochwala to zjawisko.

http://tradcatknight.blogspot.com/2016/1......html#more

Niektórym zamienienie Europejczyków na islamistow było by na rękę? Zaczynają o tym mówić otwarcie. Sugerowalem kiedyś coś takiego ? Pisałem, czemu islamisci są lepszym rozwiązaniem dla sługusów archonta-stworcy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
good why




Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 537
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 10 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sądzę tylko, że stron tego konfliktu nie rozpoznajesz, chodzi mi o prawdziwe strony... A są to: MY zwykli ludzie, kontra ONI władze, rządy mocarstw, państw... Będę to powtarzał do znudzenia. Wszystko inne jest teatrem, grą... Mordercze elity wszystkich krajów spiskują ze sobą, knują intrygi, robią wszystko by napuścić na siebie ludków, by się mordowały. Są odpowiedzialni nie tylko za wojny, ale i za cały terroryzm oraz za większość klęsk tzw. "naturalnych", katastrof jak Fukushima...


tutaj sie zgadzam z Mirkasem, a wy sie tasujecie dalej Smile dodał bym tylko że te elity są napędzane od stuleci okultyzmem arrow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kacdor




Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 180
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 12 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Wiem że nigdy tego nie przyznasz, ale dam sobie rękę uciąć, że boisz się śmierci z dokładnie tego samego powodu co każdy; przeraża cię myśl, że śmierć to już tylko koniec, a nie żaden początek.

Świetny tekst Bimi, będę go używał w stosunku do ludzi z mojej mieściny nawiedzonych przez Jezusa pozostając z nadzieją, że nie ścigniesz mnie w końcu za naruszenie własności intelektualnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 14 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy witają wojska amerykańskie c.d.

https://www.youtube.com/watch?v=qL5gtsU_0c0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:53, 15 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Oby podobieństwo Polski i Jugosławi nie powieliło się w całej rozciągłości . Szczególnie w kwestii najnowszej historii .
Dziś słuchałem w "Skandalistach " suspensowanego księdza Międlara .
Cytował on jakieś mądrości niezbyt lubianego przeze mnie ścierwo-narodu . Stoi tam zapisane , że NIE-ŻYDZI są zwierzętami .
Jak się tak patrzę na naszą bierność , brak reakcji na gry prowadzone przez żydowskich popychli ( Macierewicza i układ z którego wyszedł , i który go do dziś wspiera ) to budzi się we mnie pewien niepokój . Niepokój o to , czy przypadkiem żydzi nie mają racji !
Jak to możliwe , że istoty rozumne nie widzą gry , jaką prowadzą przeciw nim żydowscy lobbyści , wysługujący się sprzedajnymi popychlami ?
Jak to możliwe , że istoty rozumne godzą się na to ?
Jakich dowodów oczekujemy , by przejrzeć na oczy ? Jakiej sterty trupów ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gea




Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 937
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 16 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytuję pewien komentarz. Do zweryfikowania prawdziwości. O ile to możliwe.

"opowiem wam jak ta sciema z ta ciezarowka w Berlinie zostala zaaranzowana. Wiec oni wieczorem krotko przed zamknieciem tego jarmarku spokojnie tylem zaparkowali ta cie zarowke w poprzek ulicy, otoczyli ja plotem zeby nikt nie widzial co sie dzieje, narobili paniki wyganiajac ostatnich gosci ktorych zastapiono przez tak zwanych „crisis actors”, spokojnie spreparowano „zniszczenia” na Weihnachtsmarkcie i ciezarowce, pozwolono Reuterowi narobic zdjec i filmikow ktore mysmy potem ogladali sobie z przyjemnoscia w mediach masowych. A skad to wiem? Proste. Ten plac byl chroniony przez specjalne slupki z lanego zelaza wzmocnionego stala ktore maja za zadanie powstrzymac samochody przez przypadkowe wjechanie na miejsce z przechodniami i jesli ta ciezarowka by tam wjechala jak nam sie opowiada to dlaczego uszkodzona jest tylko szyba a chlodnica nie ma ani zadrapania? A slupek lezy sobie obok, co widac na niektorych zdjeciach. To taka sama sciema jak wszystkie inne napady terrorystycze. A ten wlasciciel firmy transportowej imieniem Ariel z zona Judytha nalezy do diaspory i pomaga gdzie moze, ale tylko swoim"

Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:19, 17 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Zastanawiałem się, czy dać komentarz do filmiku (wszak komentarz zbędny)- ale pewnie psy będą wieszane, a najwięcej przez tych którym marzy się ta wojna, już od dawna, no i reset.
Not talking
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 18 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybuchnie to "oni" mają najwięcej do stracenia. Po prostu. "Oni" tego nie chcą, ale pewne rzeczy są nieuniknione.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:07, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jeśli wybuchnie to "oni" mają najwięcej do stracenia..........

Lista bankierów, polityków i podobnej maści ponadnarodowych decydentów, którzy mają/mieli wpływ na losy świata, i którzy stracili majątki bądź życie wskutek działań wojennych :
1/.......................
2/........................
3/........................
4/........................
5/........................
Proszę o uzupełnienie tej listy choćby 5 nazwiskami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiesz zjawiska jakie może nadejść, kiedy już do WW3 dojdzie.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 19 Sty '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i nie rozumiem .
Na pewno nie marzy mi się wojna .
Jeśli jednak będzie , to mam już dla niej nazwę : WOJNA SELEKCYJNA
Bo będzie w niej szło o wyeliminowanie wyselekcjonowanych ( przeznaczonych na odstrzał jako osobniki będące nadmiarem ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 02 Lut '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michaił Gorbaczow: wszystko wygląda tak, jakby świat przygotowywał się do wojny
"Obecny świat jest przytłoczony problemami, a politycy wydają się zagubieni i zmieszani" - napisał Michaił Gorbaczow na stronach amerykańskiego tygodnika "Time". Były prezydent ZSRR uważa, że obecna sytuacja jest zbyt niebezpieczna i "przypomina przygotowania do wojny". "Żaden problem nie jest tak poważny, jak militaryzacja polityki i nowy wyścig zbrojeń" - dodaje polityk.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/michail-.....ny/72d1z10
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 01 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roiło mi się kiedyś w tym temacie, że pełne zrozumienie świata bez kwestii religii jest niemożliwe. Tyczy to losów tak wierzących, jak i niewierzących.

To tylko opinia jednego rabina!
Czy napewno tylko jednego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Świniopas




Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 657
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 04 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Ktoś może wie , jaki termin przydatności ma taka flaga?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 04 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świnipas poszukaj zamówień FEMA na leki, wodę, zapasy żywności, itd. To dopiero Ci zmrozi krew.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8566
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 05 Mar '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świniopas napisał:

Ktoś może wie , jaki termin przydatności ma taka flaga?
do kolejnej rewolucji .
Ale nie wiem czy wiesz taka informacja nie powinna nas martwić . Jeśli przyjdzie "co do czego" i będzie grubo , to te 49 tysi nie starczy na dzień . Ludzie będą tak szybko ginęli , że nawet nikt ich nie będzie chował , a w niektórych wypadkach to nawet nie będzie co w końcu wyparuje te 70% wody i co najwyżej na chodniku cień pozostanie Wink .
No chyba że użyją broni biologicznej .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Ogniwa zapalne do III wojny światowej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile