W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
dopalacze, ja i wy  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1121
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 24 Sty '12   Temat postu: dopalacze, ja i wy Odpowiedz z cytatem

moi drodzy Smile mam dla was propozycje na pewna zabawe, ktora moze (ale na 99% to sie nie stanie) przyniesc osobom w niej partycypujacym jakas kase oraz satysfakcje. otoz jak pewnie niektorym z was wiadomo mialem swego czasu sklep z dopalaczami. oczywiscie ostatecznie przygoda zakonczyla sie pamietnego drugiego pazdziernika podczas akcji sanepidu. w sumie luz, nie mam zalu, mimo ze wlasnie niemal go sprzedalem za zajebista cene. trudno - panta rhei. nie omieszkalem jednak dla zasady zlozyc skargi do sanepidu. potem bylo to co moze slyszeliscie, czyli prawie poltoraroczne odwlekanie decyzji, az w koncu dostalem to co bylo oczywiste od samego poczatku - calkowite odparcie zarzutow. pewnie bedzie o tym jakis nius na onecie za jakis czas - takich jak ja, ktorzy zlozyli skarge bylo jeszcze kilkunastu/kilkudziesieciu. na czym mialaby polegac zabawa? ano na tym, ze mi sie nie chce juz szarpac samemu (w miedzyczasie byla jeszcze lekka zadyma z kosztami za badanie probek ktora udalo mi sie w sumie wygrac) tym bardziej, ze sprawa wydaje sie bez szans na powodzenie. od czterech lat bujam sie po sądach i ma to swoje dobre i zle strony - z jednej mam wyjebane na sędziow, prawnikow i caly ten cyrk, ale z drugiej chcialbym zaznac juz troche spokoju. jezeli ktos z was ma doswiadczenie prawnicze i chcialoby mu sie pisac jakies sensowne pisma (oczywiscie wraz ze mna) za udzial w ewentualnym odszkodowaniu Laughing to zapraszam. zeby bylo smiesznie proponuje robic to wszystko w tym temacie. wrzuce tu skany wszystkich pism - mojej skargi i odpowiedzi sanepidu (oczywiscie bez danych osobowych), a co? kazdy kto bedzie chcial bedzie mogl dorzucic swoj pomysl. wiadomo jednak jak jest - to smierdzaca sprawa polityczna i chuj z tego bedzie. wiec jak? znajdzie sie tu jakis don kichot? Wink mamy na to jakies trzy tygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


dopalacze, ja i wy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile