W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
50 km/h za szybko? Tracisz prawko   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1984
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:07, 05 Maj '14   Temat postu: 50 km/h za szybko? Tracisz prawko Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/jedziesz-.....azdy/brc88
Cytat:
Jeśli kie­row­ca prze­kro­czy pręd­kość o 50 ki­lo­me­trów na go­dzi­nę, stra­ci prawo jazdy. Żeby je od­zy­skać, bę­dzie mu­siał po­now­nie zdać eg­za­min. Z kolei jazda bez upraw­nień bę­dzie już prze­stęp­stwem - in­for­mu­je RMF FM, które do­tar­ło do pro­jek­tu zmian w ko­dek­sie dro­go­wym.


Co tu kurwa komentować. Jak to przejdzie to będzie niezła lawina utraconych praw jazdy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ostatnio pokazywali jak motocyklistą zabierali prawko w TVP i mówili że to już będzie normą na naszych drogach i jeszcze Sienkiewicz sam zachęcał do takich działań POlicję.
Od czasu do czasu jak włączę tv i poprzeglądam informacje to przynajmniej wiem jak będą chcieli mnie wyruchać w najbliższej przyszłości.
Swoją drogą to sam nie pamiętam kiedy przekroczyłem prędkość o 50km/h. Masz ograniczenie do 40 a ciśniesz stówą to przesada ,ale żeby komuś za to rąbnąć prawko .. to już kurwa bezsens !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie przekraczam prędkość o 50 i nie jest to żaden wyczyn, tam gdzie można to się leci i nie ma co tu pierdolić głupot. Natomiast zwalniam po wsiach, zabudowanych, krzyżówkach etc. Tak czy owak, jeżdżą dziadki, emeryci, renciści, ślepi, kurwa głusi, gadający przez telefon, najebani i to jest w porządku i nijak nie zagraża innym uczestnikom. To jest dla mnie najgorsza zmora i nieobliczalność na naszych drogach. Ale wiadomo, przyjebać się najłatwiej do szybkości...

Edit, chyba piszesz o tym jak ojciec z synem lecieli ciut szybciej Smile Jechali równo i bezpiecznie i tam gdzie się dało pocisnąć ale przecież prędkość zabija więc mordercom trzeba zabrać prawko. Skurwysyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Ja regularnie przekraczam prędkość o 50 i nie jest to żaden wyczyn, tam gdzie można to się leci i nie ma co tu pierdolić głupot. Natomiast zwalniam po wsiach, zabudowanych, krzyżówkach etc. Tak czy owak, jeżdżą dziadki, emeryci, renciści, ślepi, kurwa głusi, gadający przez telefon, najebani i to jest w porządku i nijak nie zagraża innym uczestnikom. To jest dla mnie najgorsza zmora i nieobliczalność na naszych drogach. Ale wiadomo, przyjebać się najłatwiej do szybkości...


Tu masz rację , najłatwiej za prędkość staną ci takie kurwy na ekspresówce i masz przejebane .żniwo grube ,tym bardziej że jak masz nowsze auto to tych prędkości tak nie czuć. Ja jak mieszkałem w UK to tam lubiłem szybką jazdę i się nie pierdoliłem w dodatku bez żadnego mandatu ,jednak w naszym kraju to 2 razy na licznik wolę spojrzeć niż tym kurwą ze 3 stówy oddać i jeszcze z 10 punktów karnych.
rostowski chciał 1,5 miliarda do budżetu z mandatów ,nie wyszło to teraz będzie upierdalał prawka ,jak najwięcej, a przy tych nowych pojebanych przepisach to ludzie będą zdawać po 5 razy i już kasa jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:27, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chodzi o kasę?
Ludzie, przecież rząd dba aby żyło się lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Ja regularnie przekraczam prędkość o 50 i nie jest to żaden wyczyn, tam gdzie można to się leci i nie ma co tu pierdolić głupot. Natomiast zwalniam po wsiach, zabudowanych, krzyżówkach etc. Tak czy owak, jeżdżą dziadki, emeryci, renciści, ślepi, kurwa głusi, gadający przez telefon, najebani i to jest w porządku i nijak nie zagraża innym uczestnikom. To jest dla mnie najgorsza zmora i nieobliczalność na naszych drogach. Ale wiadomo, przyjebać się najłatwiej do szybkośc

King Crimson , tobie cały czas jebie się w głowie różnica , jazdy moturem po autostradzie , a po polskich drogach , Very Happy oj wiem ty masz refleks i dobre hamulce ,,,, tylko inni kierowcy to niemoty takie jak ja Very Happy .Osobiście , jeżeli jeździsz ścigaczem to wprowadził bym wam prawo 90 km poza terenem zabudowanym , a w terenie zabudowanym 300 ,wtedy ludzie zaczęliby na was polować i skończyłoby się pajacowanie na moturze .A jeżeli masz spokojną naturę chopperowca to i rozsądek masz ,a te skurwesyny zaostrzają przepisy bo to element zniewalania i wychowywania niewolników .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1978
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię szybką turystykę, gdzieś tam już pisałem o tym. Uchowaj Panie też chcę cieszyć się jazdą jak najdłużej i nie po drodze mi z rozjebaniem się. Przyjdzie dzień, w którym zamienię swoje plastikowe pudło na chromowanego dziadka kiedy refleks i kondycja już nie pozwolą na dalsze przecinanie powietrza, ale zdaje sobie z tego sprawę. Generalnie, kurwa mam dość opiekuńczo-opresyjnej roli państwa.

Z resztą po co takie zaostrzanie prawa. Można przecież zakazać pojazdów szybszych niż 90 km/h i silniejszych niż 50 kucy. A powyżej sterta badań, niekaralność itp. Będzie po problemie. Tylko kurwa nie chodzi tu o rozwiązanie problemu tylko o ujebanie społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
freshman




Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 279
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 05 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli za przekroczenie prędkości o pięć dych chcą zabierać prawko, to złapanym na jeździe po pijaku powinni od razu dożywotnio je odbierać. Bo durny przepis, to fakt, ale chociaż kurwa trochę przyzwoitości autorzy takiego bubla mogliby mieć i pomyśleć o jakiejś skali zagrożenia. Jest różnica zasuwać bardzo szybko np. na prostej, równej i pustej drodze, a jeździć w stanie nieważkości, gdy nie dość, że widzisz wszystko jak przy migającym stroboskopie, to jeszcze w 5-krotnie zwolnionym tempie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:16, 07 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





i każdy by się respektował wzajemnie na drodze
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 08 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinni zatrzymywac prawko za wyprzedzanie na zakazie tak jak jest we Wloszech. Slyszalem, ze za zajebiste przekroczenie predkosci tez potrafia zabrac i kurna dziala - Wlosi jezdza jak jezdza ale pewnych norm sie trzymaja.
Teraz Niemcy chca wprowadzic podobne zasady takze nie zdziwi mnie, ze i u nas sie cos takiego pojawi. W koncu nie ma sie co oszukiwac - nie jestesmy juz osobnymi panstwami tylko regionami, euroregionami..
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:25, 10 Maj '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to popiredolone niewolnikin , Jerzy Trzymj sIJĘ /CZEKAN / TAK TEGO /NIE /PRRZEPUSCIMY/
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


50 km/h za szybko? Tracisz prawko
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile