W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gay Okey?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 19034
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za tym by pary homoseksualne miały prawo do adopcji dzieci?
Tak
22%
 22%  [ 20 ]
Nie
77%
 77%  [ 67 ]
Wszystkich Głosów : 87

Autor Wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 23 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
Żałosne są niektóre wypowiedzi. Szkoda, że to dzieje się właśnie na forum, gdzie świadomość powinna być wyższa.
Dzisiaj rządy są marionetkami, a media już nie są nasze. Niedługo założą nam kajdany, a wy nadal będziecie się kłócić na temat pozornej wolności. Założenia są takie, aby zakłócać wszystkich ze wszystkimi i na to idą odpowiednie pieniądze. Są tacy, którzy ten moment wykorzystują aby zarobić, a inni dają się na tą propagandę złapać.

Obwieszanie się ze swoją innością to nic innego jak prowokacja. Tak się manipuluje tępym narodem, a skutki widać choćby tutaj.

Porównywanie do zwierząt to juz jest poniżej krytyki. Tak nisko to jeszcze nie upadłem, aby zachowywać się jak psy na trawniku.

Już niedługo się okaże, że wszyscy jedziemy na jednym wózku. Państwo polskie już nie istnieje, ale wy to zauważycie dopiero jak popęd seksualny zmaleje i rozum wróci z dupy do głowy.

Dla niektórych zaspokojenie swoich potrzeb fizjologicznych jest najważniejsze, aby poczuć się wolnym. Czy tak nisko już upadła kultura ludzka?

Nawet jak by była dowolność w dobieraniu sobie ilości i płci swoich członków rodzin to i tak muszą istnieć jakieś zasady. Jak nie pisane to przynajmniej kulturowe. Zwolenników życia bez zasad zachęcam do tworzenia niezależnego państwa. Wcześnie czy później będziecie się tam nawzajem zabijać.

.


Państwo Polskie będzie istniało tylko wtedy, gdy będziesz mógł być kim chcesz, a najważnieszą zasadą społeczną będzie działanie dla wspólnego dobra, a nie życie w określonym stylu!

A u Ciebie widze odwrotną zasadę, która jest w Polsce skutecznie kultywowana. Nie ważne co robisz, obyś byl nasz chlop i myślał jak my.

Zaprzeczysz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 23 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Szkoda, że to dzieje się właśnie na forum, gdzie świadomość powinna być wyższa.

Ponieważ jest wyższa, stąd i burzliwa dyskusja. Gdy świadomość niższa i nie rozumie się słyszanych, czy czytanych pojęć nie ma dyskusji tylko kazanie, którego słuchają niewiele rozumiejące baranki na dodatek musząc za to płacić.
Cytat:
Dzisiaj rządy są marionetkami, a media już nie są nasze.

Większość rządów zawsze było marionetkami, a media nigdy nie były moje czego wciąż bardzo żałuję i liczę na zmianę Very Happy
Cytat:
Niedługo założą nam kajdany, a wy nadal będziecie się kłócić na temat pozornej wolności.

90% ludzi na świecie nosiło, nosi i będzie nosić kajdany. Najgorsze jest jednak to, że większość z nich nawet tego nie zauważa. W tym tumulcie dziś problemem jest to, że część z nich sama zgadza się na to, by owe kajdany były jeszcze cięższe uznając ów proces za wzrost własnej wolności. To jest dopiero paradoks.
Cytat:
Obwieszanie się ze swoją innością to nic innego jak prowokacja. Tak się manipuluje tępym narodem, a skutki widać choćby tutaj.

Powiedz to jeżdżącym na wózkach i chodzącym o kulach. To jest dopiero manifestacja. Faktycznie zamknąć ryja i siedzieć w domu słuchając odpowiedniego radia i wpłacając rentę na pocieszycieli głoszących od wieków niezrealizowane farmazony.
Cytat:
Porównywanie do zwierząt to juz jest poniżej krytyki.

Rozumiem, że trudno CI to przyjąć do wiadomości, ale niestety jesteś zwierzęciem.
Cytat:
Państwo polskie już nie istnieje, ale wy to zauważycie dopiero jak popęd seksualny zmaleje i rozum wróci z dupy do głowy.

Cytat:
Dla niektórych zaspokojenie swoich potrzeb fizjologicznych jest najważniejsze, aby poczuć się wolnym. Czy tak nisko już upadła kultura ludzka?

Jesteś już, tak zapętlony w fanatyzmie wypowiedzi, iż w jednej z nich boisz się o zmniejszenie popędu, czyli jak rozumiem w Twoim pojęciu rozrodczości na dodatek uzależniając ów popęd od racjonalności głowy. Za to linijkę później stwierdzasz, że zaspokajanie potrzeb fizjologicznych, czyli owego popędu jest upadkiem ludzkiej kultury.
Uzmysłów sobie, że popadasz w ten sam paradoks, co patriarchalne religie, których marzeniem było, a może i jest namnażanie się bez owego zbędnego balastu w postaci całej seksualnej otoczki.
Nie można, jednak jednocześnie być ojcem dziesiątki dzieciaków i ascetycznym mnichem.
Cytat:
Nawet jak by była dowolność w dobieraniu sobie ilości i płci swoich członków rodzin to i tak muszą istnieć jakieś zasady. Jak nie pisane to przynajmniej kulturowe.

Zasady kulturowe oparte na tzw. bezwzględnym kanonie moralnym wcale nie muszą istnieć. Wystarczy przyjąć, że póki sąsiad nie wpierdala się na Twoją posesję ze swoimi koncepcjami niech nawet ma harem dziwek i setkę dzieciaków. To już jest zasada, więc funkcjonowania bez zasad zdecydowanie sobie nie wyobrażam. Na poziomie logiki przyjmij, że nawet jeśli stwierdzisz: żyjmy bez zasad - to już stworzyłeś zasadę, taki kolejny paradoks. Wink

Cytat:
Państwo natomiast chce im dać wolność i uczy ludzi akceptacji dla nich.

To jest chore podejście w drugą stronę. Państwo i jego instytucje nie są od uczenia akceptacji czegokolwiek. Ma stać na straży równego dostępu do wszystkich praw wszystkich obywateli. Mam w dupie, czy Pan Heniek akceptuje homosiów, czy nie. Ważne, że bez względu na opinię Pania Heńka homosie są obywatelami i korzystają z wszystkich praw tych samych, co inni, co gwarantuje właśnie Państwo.
Cytat:
Myślę, że rodziny homoseksualne będąc pod obserwacją państwa, zapewnią takiemu dziecku lepszą opiekę, niż niektóre rodziny katolickie

Bezsensowne gdybanie. Zapewne będzie tyle samo udanych prób wychowawczych, co patologii. Przecież są to tacy sami ludzie, a nie jakaś pod, czy nad rasa. Jakakolwiek, zaś obserwacja Państwa w tym względzie to łamanie praw obywatelskich.
Cytat:
Myślę, że niejedno dziecko nie patrząc na orientację seksualną, wolałoby rodziców, którzy zagwarantują mu finansowanie na ukończenie studiów i dostatnie życie.

Myślę, że każde dziecko wybrałoby rodziców nie pierdolniętych na punkcie jakiegokolwiek fanatyzmu. Oczywiście przed etapem indoktrynacji.
Cytat:
Porównanie do Murzynów i inwalidów związane było z ograniczaniem praw. Dzisiaj homoskom ogranicza się prawo chociażby do wychowywania dzieci.

Ograniczanie praw Murzynów to był kompletny brak kanonu dzisiejszych - też łamanych zresztą praw człowieka - nikt homosiów nie zmusza do ciężkiej pracy, nie napierdala biczem, a jedynie ogranicza im się prawo adopcyjne. Nikt nie zabiera im przecież ich własnych dzieci.
Przyjmij, że owa matka dziecko owo urodziła. Para homosiów urodzić dziecka z natury nie może, więc różnica jest jednak diametralna.
Ja osobiście stwierdzam, że skoro pojedyncza osoba, czyli osoba nazywana samotną lub dziś poprawnie politycznie singlem, a przeze mnie nazywana po prostu osobą może adoptować dzieci. Skoro dzieci adoptować mógł taki Jackson, który był zdecydowanie pierdolnięty to nie widzę problemu, by dzieci mogło adoptować stado kobiet, czy plemię facetów nie mówiąc o dwójce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:48, 23 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:


Państwo Polskie będzie istniało tylko wtedy, gdy będziesz mógł być kim chcesz, a najważnieszą zasadą społeczną będzie działanie dla wspólnego dobra, a nie życie w określonym stylu!

A u Ciebie widze odwrotną zasadę, która jest w Polsce skutecznie kultywowana. Nie ważne co robisz, obyś byl nasz chlop i myślał jak my.

Zaprzeczysz?


Zaprzeczę.
To jest nic innego jak rozwalanie państwa od środka. Niszczenie kultury i tradycji posługując się w tym celu różnymi grupami etnicznymi i nie tylko. Idą na to duże pieniądze, a widać to w tej chwili na przykładzie Białorusi. Scenariusz wielokrotnie przerabiany w innych krajach. Grupa, której się wydaje dzisiaj, że dostaje wolność tak naprawdę jest manipulowana i jak będzie już niepotrzebna to i tak dostanie równo z nami po dupie. Tak samo jest z Żydami, których się miesza z innymi narodami, chwilowo finansuje, a później .....
Najbardziej dziwię się tym naiwnym, którzy nic na tym nie zarabiają, ale wspierają tą działalność prawdopodobnie nieświadomie. Jak ktoś to nazywa stylem życia, modą to jest naiwny aż do bólu.

To samo dzieje się teraz w Afryce, ale specyfika tych narodów jest inna i tam wykorzystuje się ich inne słabe punkty. Zawsze się szuka grupy, która czuje się najbardziej uciskana i zadowolić ją można byle ochłapami. Wychodzi to taniej niż wjechanie czołgami do danego kraju. Czołgi i tak będą, ale jak już kręgosłup państwa nie będzie istniał. Kilku psychopatów na samych szczytach władzy bawi się nami jak na grze planszowej, a my tu spieramy się o mniej istotne tematy.

Ten wątek też traktuje jako manipulację.
Że kobiety są bardziej podatne na manipulację to wiedziałem, ale tu widzę większość wypowiadających się facetów więc tego nie rozumiem. Chyba że już tak zniewieścieli.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wostok




Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam teraz czasu przeczytać wszystkich wpisów w temacie ale dodam jedno: od paru lat jesteśmy jako społeczeństwo zmieniani przez dokładnie przygotowany plan zmian w prawie i w mentalności społeczeństwa.
Polecam ciekawy raport: http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw.....i_Taty.pdf

Zimą robiłem nawet listę artykułów propagandowych ale po paru tygodniach przestałem bo zbyt dużo tego jest:
Cytat:


16 listopada 2010

Tak, jestem transseksualistką

Tolerancja wobec drugiego człowieka, jeżeli nie czyni on krzywdy innym, to za mało.
http://supermozg.gazeta.pl/supermozg/1,9.....pomoc.html

16 listopada 2010
Szalikowcy Lecha skrzykują się na Marsz Równości
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....nosci.html

20 listopada
Żądają ustawy o związkach partnerskich
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,86909.....skich.html

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,881504.....iesie.html

15 grudnia
Miłość w praktyce

Kościół twierdzi, że niehetero powinni żyć w czystości. - Bóg jest miłością. Seksualność jej ekspresją. Bóg nie ma więc interesu w tym zakazie.
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,8720781.html

Brytyjskie matki nie lubią Rachel Cusk, bo w swoich książkach konsekwentnie odczarowuje macierzyństwo. Z brutalną szczerością pisze o frustracji, złości, osamotnieniu i o tym, że w byciu matką nie ma niczego kreatywnego. Nie boi się powiedzieć wprost, że 'kiedy rodzisz pierwsze dziecko, po prostu umierasz'. To brzmi jak bluźnierstwo, szczególnie dla tych, którym z trudem przychodzi wypowiedzenie zdań typu: 'Dzisiaj dałam mojemu synkowi parówkę' albo 'Nienawidzę układać puzzli i czytać książeczek przed snem'.

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obca.....ienia.html


http://www.rp.pl/artykul/2,579025.html

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,951.....ienic.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....pedal.html

http://wyborcza.pl/1,76842,8570474,Czy_jestem_pedofilem_.html?as=1&startsz=x

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,9007.....gejem.html


Na bazie tego co się dzieje, wydaje mi się że ich system chce zniszczyć małżeństwo, bo (proszę usuńcie na moment narzucone nam uprzedzenie do PIS, moherów i wszystkiego co tradycyjne i religijne) małżeństwo to jednak najpiękniejszy związek jaki może zaistnieć między ludźmi, komórka gdzie rodzą się najpiękniejsze uczucia i przeżycia, miejsce gdzie mogą być powoływane do życia i wychowywane nowe, silne, z poczuciem wartości istoty ludzkie, miejsce gdzie można doświadczać i rozwijać miłość, troskliwość, ojcostwo, macierzyństwo. Związki LGBT to chora podróba. Oni o tym wiedzą i dlatego propaganda się nasila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest nic innego jak rozwalanie państwa od środka. Niszczenie kultury i tradycji

Kultura i tradycja to nic innego, jak rodzaj zniewolenia. Coś jest słuszne, ponieważ tak robiono od lat lub tak się czyni robić, bo jest to słuszne i basta. Jeśli coś nie pasuje do kanonu jest odrzucane, a to blokuje kreatywność i rozwój. W ten sposób zabraniano przetaczania krwi, czy przeszczepów ludzkich organów, co niektóre grupy stosują po dziś dzień.
Rozumiem, że w średniowiecznym Państwie nie było manipulacji oraz władza nie bawiła się ludźmi, jak pionkami.
Widzę, że zabranianie jednostkom lub pewnym grupom praw należących się wszystkim innym obywatelom jest wg. Ciebie zmniejszaniem sfery wolności oraz manipulacją władzy.
Przedni żart. Widzę, że niektórzy należą do tych, którzy zabraniając innym pewnych praw czują większą wolność, nie wiedząc, że zabieranie kolejnych praw skończy się dopiero na nich. Doskonały przykład tworzenia własnymi rękami Nowego Wspaniałego Świata.

Tak, macierzyństwo to nic wielkiego. Dziś kobiety są słabe psychicznie w porównaniu do naszych prababć. Moja na przykład podczas I wojny wychowała trójkę swojego młodszego rodzeństwa, a spadło to na nią gdy miała 14 lat. Jak mi mówiła miała jedną kieckę i żyła głównie ze zbierania jedzenia w lesie i na polach. Dziś babom popierdoliło się w głowach. Czytają tysiące książek, jak być lepszą, dobrą, w ogóle matką, jak rodzić, łatwo, przyjemnie, skutecznie. To nie jest kurwa skok w dal. Nikt nikogo i niczego uczyć nie musi. Nie mające żadnej wiedzy kobiety z jakiejś amerykańskiej głuszy rodzą po kilkanaście dzieci. Potrafią je karmić, wychować i opiekować się nimi. To jest tak naturalne, jak odlanie się z rana. Po jakiego chuja tworzyć do tego jakąś wysublimowaną ideologię.

Cytat:
ich system chce zniszczyć małżeństwo
,
Cytat:
małżeństwo to jednak najpiękniejszy związek jaki może zaistnieć między ludźmi, komórka gdzie rodzą się najpiękniejsze uczucia i przeżycia, miejsce gdzie mogą być powoływane do życia i wychowywane nowe, silne, z poczuciem wartości istoty ludzkie, miejsce gdzie można doświadczać i rozwijać miłość, troskliwość, ojcostwo, macierzyństwo.


Jaki system chce to zniszczyć. Jeśli chcesz żyć w czymś, co nazwiesz małżeństwem to żyj. Ja chcę, zaś żyć w czymś co nazywam Wesoła Banda ElChe w modelu JA i cztery kobiety różnych ras oraz gromada dzieci - na jakiej podstawie Twój system nawet nie niszczy, ale nie pozwala mi w czymś takim funkcjonować, a nawet jak pozwala to obrzuca mój sposób życia błotem i to od wieków. Moja Wesoła Banda nie dostanie kasy od Państwa, a wręcz owo Państwo nadal obciążać mnie będzie podatkami mimo, że dzieci będę miał 20-ścioro, dodatkowo dokładnie prześwietli mnie różnymi organizacjami wyparcia nienormalnego modelu tzw. rodziny, ale ograniczona umysłowo blond Pani Krycha i menel Zdzichu już tak tylko dlatego, że przyjęli coś, co nazywa się małżeństwem. To jest dopiero bydło, które dzieje się od stuleci.
Twierdzisz, że poza małżeństwem powstają słabe i bez poczucia istoty ludzkie. Po czym wnosisz taką konstatację? Ojcostwo można rozwijać zawsze wtedy, gdy ma się dzieciaka, czyli jest się ojcem. Dla ciebie najpiękniejszym związkiem jest ten z jedną kobietą na dodatek usankcjonowany odpowiednimi papierami. Ktoś za taki uzna związek z drugim facetem. A JA za taki uznaję związek z dwoma uczynnymi Azjatkami.
Nie przekładaj swoich chorych subiektywizmów na moją rzeczywistość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Ja chcę, zaś żyć w czymś co nazywam Wesoła Banda ElChe w modelu JA i cztery kobiety różnych ras


Niestety... zostaje ci tylko ręka... Laughing marz sobie dalej i marnuj na to życie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej Wasza naiwność poraża. Niszczenie kultury i tradycji?

Raczej poprawianie. Czy pisanie emaila zamiast listu to tez niszczenie kultury i tradycji? Nie, po porstu pewna ewolucja. Tak samo jak my stajemy się powli na tyle otwrtym środowiskiem, że zaczynamy rozumieć, że każdy kto działa na rzecz wspólnego dobra i nie szkodzi innym ma prawo tutaj żyć i należy to zrozumieć i wprowadzać w życie.
Jezeli jesteś takim zwolennikiem tradycji, powinienieś założyć korespondencyjne forum, gdzie posty będą rozwozic listonosze na koniach.

Kulture i tradycje kultywuje się przede wszystkim w rodzinie i Ty w swojej kultywuj! Nie nakazuj z kolei kultywować tej tradycji w mojej rodzinie, bo moge nie chcieć. Rozumiesz?

Jaki macie pomysł na życie homoseksulistów w Polsce? Powinni sie ukrywać? Być dyskryminowani? A może leczeni? eksterminacja? Wywózka na Sybir? Czy maja dlaej żyć z żonami i udawać?

Bo jak narazie to wniosek z Waszych postow jest jeden: Nie ważne co robisz, nie ważne co sobą reprezentujesz, czy robisz dobrze cyz źle, dopóki jesteś białym heteroseksualistą, jesteś ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:45, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że dalej nie dotarło o co mi chodzi. Czepiacie się argumentów, które są mniej istotne. To nie ja mam zamiar was ograniczać w zaspokajaniu waszych pragnień. Powodując kłótnie na drugorzędne tematy ułatwiacie tylko tym na górze dopełnić swojego szatańskiego dzieła.

Może ten tekst coś wyjaśni:

Proszę! Obudźcie się!

Opublikowano: 23.06.2011 | Kategorie: Społeczeństwo

Człowiek nie został stworzony, aby być niewolnikiem, aby służyć innym ludziom, ale aby rządzić i tworzyć siebie samego!!! Człowiek to nie jest rzecz czy narzędzie, dzięki któremu inni zdobywają władze…

Naród Polski od 200 lat przypomina starą ladacznicę, która pójdzie z każdym niezależnie od ceny i uwierzy każdej obietnice i kłamstwu! Sprzedano nas już tyle razy,że na targu niewolników uchodzimy za towar wymienny łatwy w prowadzeniu, podburzaniu i prowokowaniu wymuszonych zachowań…

Co ciekawe jesteśmy tak próżni, ogłupiali, obojętni, iż nawet nie zauważamy, że ktoś nami handluje,że ktoś coś nam obiecuje za pomocą kukiełek, którym wsadzona w dupska drewniany patyczek (stąd takie demoralizujące upodobanie upadłych sprzedajnych rządów do homoseksualizmu, hedonizmu i wiary w mamona…).

Polak myśli,że pada, kiedy polski minister żydowskiego pochodzenia pluje mu w twarz, kiedy okrada jego portfel, zabiera jego moralność i godność narodową! Tak zabrano, Polaczkom wszystko… pozostawiając wolność zewnętrzna opartą na deprawacji,nałogach i popędach… Tak bijmy brawo rewelacja jesteśmy wolni na, tyle aby się upić, naćpać i pójść do pracy, aby zarobić na drążące nas nałogi i podatki…

Popatrzmy na młode pokolenie na ich styl życia, zachowane, wartości, idee!?

Gówniarze wierzący wszystkiemu, co pochodzi z zachodu, ufają każdej lobującej strukturze np. farmaceutów, którzy najpierw zniewolili ich szczepionkami,później jedzeniem i resztkami ludzkich płodów w Pepsi, aby w ostateczności wmusić im potrzebę spożywania tzw. lekkich narkotyków i dopalaczy! I kto tu jest kretynem?!

Brak mózgu jest coraz powszechniejszy wśród napuszonych, zdemoralizowanych Polaczków sprzedających siebie za garść dolarów, funtów i euro padliny…

Bo w Polsce nie można, nie da się… A może nie da się, bo tak wybraliście, takim ludziom dajecie się poganiać i unicestwiać?!… Proces, którego tak piętnujecie trwa od 200 lat w różnych formach ustrojowo politycznych…za waszą zgodą, za waszym przyzwoleniem i za waszym wyborem… zmanipulowanym, ale jednak wyborem…

…Tak, bo wystarczy dokonać dobrych wybór politycznych, aby zmienić sytuacje na rynku pracy, zniwelować bezrobocie i podnieść pensje czy obniżyć podatki od wynagrodzeń…

No, ale cóż kochacie cyrk, show, tandetę i martwych pseudo idoli, którzy rozkradli i sprzedali Polskę! I o co macie pretensje?! O waszą bezradność, uśpienie, nonszalancje, głupotę?!

Robicie,że złodziei celebrity, pozwalacie, aby żydów porównywano do Polskich królów!!!

Profanujecie Polskę swoimi wyborami… Kiedy ostatnio Polaku pomyślałeś Polska to ja?!

I zrobiłeś to z dumą?! Na razie większość z nas wstydzi się swojej narodowości, nazwiska i pochodzenia… O jaką wolność wam chodzi?! Zastanówcie się o czy wolność opartą na burdelu, chaosie, nałogach i popędach?? Czy o wolność demokratyczną,ekonomiczną, ustrojową i wewnętrzną opartą na moralności i zasadach…?!

Zastanówcie się rodacy i obywatele świata, w co wierzycie?! W Boga i siebie?!

Czy wszelakiej maści bożki… I nie mówcie mi, że wierzycie w Boga, bo nie można wierzyć w Boga oddając cześć bożkom… Tak, tak oddajecie cześć bogom fałszywym, mówicie o nim codziennie po trzykroć… pragnąc go, marzący o nim, oddając mu cześć…

Tak! Tańczycie dookoła złotego cielca, wyznajecie narzucony wam przez banksterów i rząd kult mamona… Mówicie o nim: pragniemy go, oddajecie mu w ofierze siebie i dzieci posyłając je do wojska, aby oddały się w akcie samo ofiarowania…

Pragniecie go całym sobą, codziennie coraz bardziej, bo rząd odbiera wam ten fetysz i pseudo boga, więc błagacie, aby mamon przyszedł do was…

Kiedy wreszcie zrozumiecie,że pieniądz to środek – nie cel!

Kiedy zrozumiecie, że nie można dla pieniądza zabijać i piętnować ludzi zabierając im w imię pieniądza dorobku całego życia!

Kiedy zrozumiecie,że to produkcja, dzieło waszych rąk jest jedynym pieniądzem…

Kiedy to zrozumiecie? I przestańcie modlić się do mamona, do cielca?

Kiedy?! Bo teraz jesteście śmiesznie bezradni,oszołomieni wiarą w pseudo boga lub w ateizm pokładający wiarę w tego samego mamona…

Oto bożek stający za waszym upadkiem i niewolą, degeneraci wierzący w siłę pieniądza… Przestańcie płacić, obracać pieniądzem, odrzucie spłaty kredytów, nękanie komorników i piętnowania bik-iem a zobaczycie jak wasz bożek i pseudo państwo, banki rozpadają się w bezradności…

Bowiem nie można przekładać pieniądza nad dobro, szczęście i życie człowieka…

Pieniądz jest tworem fałszywej władzy, symbolem ołtarza ofiarnego, mamona i złotego cielca…

Zastanówcie się czy rolnik, rybak… Potrzebuje pieniądza?

Nie on potrzebuje pracy, tworów własnych rąk, aby wymienić je na produkt innych rąk oto cała magia i prawda…

A wtedy pieniądz stanie się tylko nie oprocentowanym wsparciem dla obrotu towarem a nie fetyszem, bożkiem, lichwą, zarazą, powodem do grzechu, zbrodni i demoralizacji… Opamiętajcie się… To jest takie proste a wy uczyniliście bożka górą i kamieniem nie do przebycia…

Polityka nie może się kojarzyć z demoralizacją, telewizyjnym show i załatwianiem własnych interesów oraz interesów anty polskich… a niestety Polaczki (nie patrioci, lecz sprzedawczyki uśpione snem obojętności, bezradności i manipulacji grupowej) wybierają nie Polaków, lecz ludobójców, złodziei i kanibali sterowanych rękoma spin doktorów, czyli zwykłych kłamców, manipulantów i dewiantów o typowym psychopatycznym nastawieniu do życia, ludzi i państwa…

Polsce potrzebni są patrioci starego pokolenia, którzy w państwie widzą idee nadrzędną a nie zarobek… Takich patriotów, którzy poza swoją słabo opłacaną ciężką pracą badawcza nie widza świata… jest ich kilku ukrytych w jaskiniach wiedzy, poszukajmy ich, bo telewizyjnych dziwek i świętych krów naród Polski ma dość!

Ludzie kochają cyrk kłamstwo krew i igrzyska…

Zastanówmy się, zatem czy tak w istocie nie jest…

Ludzie, którzy niezależnie od opcji politycznej, światopoglądu i wyznawanej Religi uważają, że nie tylko w Polsce, ale na całym świecie bardzo źle się dzieje: wojny, rewolucje, zatrute jedzenie, woda, zabójcze szczepionki, terror…Dalej pozostają obojętni na własny los! Dziwne! Jak daleko ludzi tych dotknęła manipulacja psychologów, lekarzy i spin doktorów?!

Mimo iż ludziom otwiera się oczy pokazując winnych tego stanu rzeczy ludzie dalej śpią przewracając się w koszmarze swego życia na drugi bok…

I wiecie, co ten koszmar nie kończy się wraz z pobudka, nie znika, kiedy go omijamy i lekceważymy, ponieważ te procesy tylko potęgują terror, niesprawiedliwość, deprawacje…

Tak, tak to sam człowiek jest sobie winien…, dlaczego?! Bo pozwala na ten cyrk i burdel… Bestie się topi, kiedy ta nas woła… nie wstępuje się w szeregi jej armii, nie pozwala się, aby ta uczyniła z nas niewolników i niemych świadków mordów i deprawacji…

Mimo iż teoretycznie naród nasz to 99 procent katolików mało, kto poważnie traktuje walkę ze złem… Zło to kłamstwo, manipulacja i show poparty demoralizacją w tym wolnością zewnętrzna: nałogami i popędami… Obudźcie się czas wykopać miecze i ściąć żydowskiemu mamonowi łeb!!!

Człowiek w swoim ograniczeniu i głupocie wybierał sobie od wieków ciemiężycieli za sprawą obojętności… godził się na cesarzy, królów, papieży, kleryków, kasty, elit… patrząc jak ich własne dobra, ziemie, pieniądze, godność i życie przechodzą na rzecz cwaniaków uważających się za panów o błękitnej krwi lub naród wybrany…

Ponoć naród chce prawdy, bogactwa, wolności… To, po co pcha łeb pod topór godząc się dobrowolnie na władze, obowiązek obrony kraju ?! Obrony, przed kim?! Skoro to nie inne narody pragną wojny, lecz ich kłamliwe władze) wybory…

Sami drodzy rodacy z podatków utrzymujecie cyrk pawianów, ludobójców, kłamców, obcokrajowców, deprawatorów, pijaków… Ludzie, którzy są patriotami, są uczciwi nie mogą prowadzić państwa (nie rządzić nie, ale je „prowadzić”), ponieważ nie mają pieniędzy na kampanie wyborcze,na medialny show, obfitujący w kłamstwa i obietnice, ulotki, hasła i propagandę oplecioną psychologicznym bełkotem usypiającym masy!

Sam jesteś sobie narodzie winien zamiast pójść po rozum do głowy 200 lat temu uległeś kłamstwom sejmików i wolności zewnętrznej, za która naród przypłacił rozbiorami, po drugiej wojnie światowej zamiast złapać Sowietów i Amerykanów razem z całym żydostwem za dupę i wysiedlić ich na Kamczatkę przyjęliśmy potulnie wyrok śmierci upajając się śmiercią faszystów, kłamstwami i zbrodniami UB.

W 1989 roku zamiast chwycić polityków za twarz pozwoliliśmy im na zakrapianą imprezę, podczas której żydokomuna z żydokapitalizmem podzieliła i sprzedała wszystko, co było do podzielenia i sprzedania…

I do kogo macie pretensje?! I komu chcecie się wyżalić skoro od 22 lat robicie dokładnie to samo wybieracie zmieniających się złodziei, którzy podzielili się na kilka grup, aby sprawiać wrażenie opozycji: PO czy UW, PiS czy PC, Samoobrona czy PSL a może SLD i LPR…

Szkoda, że większość ludzi mając możliwość wyboru dokonuje go biernie we własnym domu… Bezradność i głupota to cechy, które można zmienić… jednak obojętność można tylko wyrwać z korzeniami…

Społeczeństwo musi tak jak nasi przodkowie wybierać ludzi skromnych o nienagannej moralności, którym obcy jest bóg mamon i tani telewizyjny show …

Człowiek nie został stworzony, aby być niewolnikiem, aby służyć innym ludziom, ale aby rządzić i tworzyć siebie samego!!!

Wstydem jest, że człowiek człowiekowi daje się upokorzyć i poniżać…

Człowiek to nie jest rzecz czy narzędzie, dzięki któremu inni zdobywają władze…

Zrozum człowieku, że władza, hierarchia, struktura systemu to narośl, to grzyb, to rak, to coś, co żeruje na wiedzy, tworach i pieniądzach całych populacji przelewając ich krew w celu realizacji prywatnych interesów…

W wojnach, terrorze nie ma mowy o jakimkolwiek przejawie myśli narodowej czy państwowej… Są to tylko manipulacje, podczas których zwykły człowiek pozwala zarobić finansistą stojącym po obu stronach barykady…

Nigdy nie przelewaj człowieku swojej krwi… celem ataku rewolucji zawsze musi być góra i siła sprawcza rewolucji tak, aby na polu bitwy pozostali tylko zwykli ludzie, którzy odrzucą kasty i systemy finansowe…

Jeśli chcecie być żołnierzami pamiętajcie, że zarabiacie w ten sposób dla kogoś pieniądze, jeśli chcecie być wyborcami wspierajcie tylko tych, którzy szukają prawdy a nie pieniędzy i igrzysk!!!

Autor: Wojciech „Dydymus” Dydymski
Nadesłano do „Wolnych Mediów”

OD AUTORA
Tekst ten poświęcam mojemu przodkowi – Tomaszowi Dydymusowi – zwanemu Bliźniakiem.

[url]
http://wolnemedia.net/spoleczenstwo/prosze-obudzcie-sie/[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla Ciebie tolerancja i poszanowanie inności to są malo istotne argumenty a z przykład podajesz wypowiedź katolickiego nacjonalisty, to już rozumiem Twoją postawę.

Pokaz mi religijne państwo narodowe odnoszace sukcesy, w którym żyje się dobrze i uczciwie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wostok




Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:

Twierdzisz, że poza małżeństwem powstają słabe i bez poczucia istoty ludzkie. Po czym wnosisz taką konstatację? Ojcostwo można rozwijać zawsze wtedy, gdy ma się dzieciaka, czyli jest się ojcem. Dla ciebie najpiękniejszym związkiem jest ten z jedną kobietą na dodatek usankcjonowany odpowiednimi papierami. Ktoś za taki uzna związek z drugim facetem. A JA za taki uznaję związek z dwoma uczynnymi Azjatkami.
Nie przekładaj swoich chorych subiektywizmów na moją rzeczywistość.


Naprawdę twierdzisz, że dzieci będą spokojne mając 4 mamy? A co jeśli potem przyprowadzisz 5 murzynek i wyrzucisz azjatki, a jeszcze potem zmieni ci się na 4 mulatów? Nadal dzieci będą szczęśliwe? Cofnij się do dzieciństwa i przypomnij sobie jaką świętością dla dziecka jest ojciec i matka? Co się dzieje w głowie dziecka jeśli rodzice się kłócą, jeśli matka straszy odejściem z domu? Badania dowodzą, że trauma, którą przeżywają małe dzieci jest porównywalna tylko do śmierci jednego z rodziców.
http://www.mamaitata.org.pl/index.php?op.....p;catid=35
Myślę, że jako ludzie nie mamy myśleć penisem ale kierować się wyższymi uczuciami. W Afganistanie (twoja ulubiona Azja) młode dziewczyny chcą by wybrano im takiego męża, który będzie dobry dla ich rodu. Pytane o to czy będzie im się podobał odpowiadają, że to nie ważne, bo liczy się dobro ich przyszłej rodziny i dzieci a nie ich. Nie twierdzę, że tak ma być, ale podaje jako przykład, że na wschodzie liczą się inne wartości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:41, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając kwestie ładowania w dupe dla czystej przyjemności, myślę że najistotniejszym problemem jest tutaj pytanie kto ma być odpowiedzialny za los dzieci czekających na adopcję, bo na pewno nie głosy organizacji gejowskich czy rząd. Zatem taką wolę powinni wyrazić biologiczni rodzice, lub sama matka. Ciekaw jestem ilu rodziców podpisałoby oświadczenie ze zgodą na ewentualną adopcję dziecka przez parę homoseksualną.
Przy czym trzeba tutaj rozróżnić parę lesbijską od pary gejowskiej. Jeśli już pozostajemy przy hasłach takich jak 'wolność jednostki', to panie sobie jakoś poradzą i nic komu do tego. Natomiast domaganie się dzieci przez pary gejowskie jest jakąś kpiną. Poza tym jest wiele heteroseksualnych rodzin czekających na adopcję i tam powinny trafiać dzieci w pierwszej kolejności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:03, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy wniosek o adopcje jest z automatu rozpatrywany indywidualnie. Zakładam czysto teoretyczną sytuację, że o adopcje starają sie dwie pary, jedna homo druga hetero. Czysto hipotetycznie, jezeli warunki i perspektywy u pary homo są subiektywnie i obiektywnie lepsze, to ktora para ma miec pierwszenstwo?
Myślimy o dobru dziecka, czy o naszych kompleksach i uwarunkowaniach?

Oczywiście należy brać też pod uwagę środowisko i fakt, że w najbardziej tolerancyjnej (jak to ktos tu napisał) Polsce takie dziecko może mieć zajebiste problemy z powodu dzieci "rozgarnietych" rodzicow, narodowo chrześcijańskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niestety... zostaje ci tylko ręka... marz sobie dalej i marnuj na to życie

Sikorski nie przekładaj swoich życiowych pasji na moją rzeczywistość.
Cytat:
Proszę! Obudźcie się!

Tak ostrożny obudź się wróć do liceum albo podstawówki przeczytaj odpowiednią ilość historycznych książek autorów wszelakich, a następnie z powrotem przeczytaj ten tekst będący stekiem bzdur niedouczonego szlachciury z pod Targowicy udających intelektualne zacięcie.
Cytat:
Naprawdę twierdzisz, że dzieci będą spokojne mając 4 mamy?

Naprawdę tak twierdzę.
Cytat:
A co jeśli potem przyprowadzisz 5 murzynek i wyrzucisz azjatki, a jeszcze potem zmieni ci się na 4 mulatów?

A, co jeśli co dwa lata będziesz się rozwodził i przyprowadzał inną babę. Jakoś nie zauważyłem, żeby odpowiednio wychowywane w takich sytuacjach dzieci, czyli bez egoizmów dorosłych zwanych rodzicami dbających jego o swoje partykularne cele, były gorzej przygotowane do życia.
Generalnie ten model z wieloma kobietami wychowującymi dzieci sprawdzał się w życiu ludzkości wiele setek tysięcy lat życia plemiennego.
Cytat:
Co się dzieje w głowie dziecka jeśli rodzice się kłócą, jeśli matka straszy odejściem z domu?

Dlaczego i na jakiej podstawie zakładasz, że inny model, niż małżeństwo w każdym przypadku doprowadzi do patologii.
Cytat:
Badania dowodzą, że trauma, którą przeżywają małe dzieci jest porównywalna tylko do śmierci jednego z rodziców.

Fakt i co z tego Question Kolejny z dupy argument.
Cytat:
W Afganistanie (twoja ulubiona Azja) młode dziewczyny chcą by wybrano im takiego męża, który będzie dobry dla ich rodu. Pytane o to czy będzie im się podobał odpowiadają, że to nie ważne, bo liczy się dobro ich przyszłej rodziny i dzieci a nie ich. Nie twierdzę, że tak ma być, ale podaje jako przykład, że na wschodzie liczą się inne wartości.

Ja w odróżnieniu od Ciebie mam w dupie, co one myślą. Jeśli chcą tak żyć to proszę bardzo mi nic do tego. Jednak, jeśli nie chcą to winny mieć do tego prawo, którego niestety nie mają, a to inna para kaloszy. Toż samo z homosiami. Jeśli chcą sobie tak żyć to niech żyją - mają prawo, bo są obywatelami, pełnoprawnymi tego kraju - jeśli ty chcesz żyć po swojemu wchodząc w jakieś małżeństwo to krzyż ci na drogę i baw się po swojemu. Jednak Ty twierdzisz i na dodatek chcesz to wymusić na innych, że Twój sposób życia jest nie dość, że lepszy to na dodatek każdy musi według niego funkcjonować.
To jest właśnie bydło.
Cytat:
Zatem taką wolę powinni wyrazić biologiczni rodzice, lub sama matka.

W znacznej ilości przypadków szanse są na to małe, bo biologicznych rodziców tych dzieci nie ma Wink
Procedura adopcyjna wygląda inaczej. Skoro może do niej podejść osoba nie żyjąca w żadnym związku to tak samo ma do tego prawo homoś. Występuje w niej X kryterium, jeśli się je spełni to ma się prawo do adoptowania dziecka, nawet jeśli jest się homosiem, bo to jest właśnie równość wobec prawa.
Cytat:
Przy czym trzeba tutaj rozróżnić parę lesbijską od pary gejowskiej.

Co to kurwa za kolejne różnicowanie.
Cytat:
Natomiast domaganie się dzieci przez pary gejowskie jest jakąś kpiną. Poza tym jest wiele heteroseksualnych rodzin czekających na adopcję i tam powinny trafiać dzieci w pierwszej kolejności.

Nie jest kpiną tylko prawem podejścia do procedury na prawach wszystkich obywateli danego Państwa.
Homosie w takiej procedurze też będą czekali, aż nie spełnią konkretnych kryteriów. Procedura ma być tak stworzona, że jeśli jest czasochłonna to w tym samym wymiarze czasu dla wszystkich. A, jak ktoś nie spełnia kryteriów to zapewne czeka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link do raportu o promocji homoseksualizmu w Europie i Stanach.
http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw.....i_Taty.pdf
Cytat:

Streszczenie
Strategia globalna LGBT


Cel - akceptacja i afirmacja, skutek - ograniczenie wolności

Podstawa sukcesu: znieczulić opinię publiczną

O gejach często, głośno i wszędzie gdzie się da

Wykorzystać film i telewizję, atakować Kościoły

Moralnie niewinna ofiara, a nie agresywny rywal

Ofiary losu i społeczeństwa, dramatyczne historie

Prawa człowieka przeciw wolności sumienia

Piękni, zwyczajni, mądrzy „geje” i gwiazdy show biznesu

Zmieszać z błotem, wzbudzić poczucie winy i wstyd

Stan realizacji strategii LGTB: Europa, USA i świat

Wprowadzanie przywilejów dla LGTB w Europie

Wprowadzanie przywilejów dla LGTB na świecie

Stan realizacji strategii LGTB: Polska

Dwie strategie polskich środowisk homoseksualnych

Prowokacje, wymuszenia i fakty dokonane

Polska – poziom realizacji. Znieczulenie

Polska – poziom realizacji. Przywileje prawne

Polska – poziom realizacji. Co dalej?

Polska – edukacja

Prawa, które mają. Dyskryminacja, której nie ma. Przywileje, których żądają

Sytuacja prawna osób homoseksualnych w Polsce

Mity o dyskryminacji w Polsce osób homoseksualnych

Żądania przywilejów dla osób homoseksualnych w Polsce

Efekty znieczulania: Polska opinia publiczna wobec kampanii żądań homoseksualistów

Polacy wobec homoseksualistów - CBOS

Polacy wobec homoseksualistów - Fundacja M&T

Polacy wobec homoseksualistów - podsumowanie

Oni są chorzy. Trzeba ich zwalczać przepisami (Joanna Senyszyn)

Dominacja mniejszości: Homoseksualna tolerancja i wolność w codziennej praktyce krajów Unii Europejskiej


Dominacja mniejszości – wstęp do rozdziału

Atmosfera zastraszenia

Kalifornia, czyli wolność i demokracja wg LGTB

Sprawa Harry’ego Hammonda

Sprawa Christiana Vanneste

Sprawa Andrew McClintock

Sprawa arcybiskupa Bagnasco

Sprawa Gary’ego McFarlane

Sprawa szkoły im. George’a Tomlinsona

Sprawa Fernando Ferrin Calamita

Hiszpania – kraj „Alibaby i 40 pedałów”

Sprawa Pauline Howe

Sprawa Lillian Ladele

Sprawa dr Sheili Matthews

Sprawa Kazimierza Kapery

Post Scriptum



Tak apropo, niedawno napisałem temat o manifeście Michaela Shifta "Gej rewolucjonista". Oto link: viewtopic.php?t=16566
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 20.000 mBTC

PostWysłany: 22:01, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytujesz jakieś fanatyczne organizacje homosiów i ich przedstawicieli, niby co próbując udowodnić. Mam CI zacząć cytować przywódców mudżahedinów, szefów organizacji nacjonalistycznych, przedstawicieli świadków Jehowy, czy kumpli Tadzia z grona polskich biskupów. Wiadomo, że tacy ludzie są pierdolnięci na punkcie swoich fanatycznych przekonań, ale właśnie, dlatego nie dopuszcza się ich do majstrowania przy wolnościach i prawach obywatelskich. Jednak zawsze, żeby zamknąć ryja fanatykom wystarczy traktować wszystkich równo wobec praw przysługujących wszystkim. Wtedy tacy jebnięci w baniak szaleńcy mają posłuch w znikomej części promila równie szurniętych, jak oni. Skala tego, bowiem o co walczą nie porusza nikogo o zdrowych zmysłach, gdyż każdy wie, nawet zapewne znaczna część homosiów, by wiedziała, że korzysta z tych samych unormowań, co inni. Jednak, gdy zaczyna się pierdzieć o podrzędności jakiś grup społecznych prędzej, czy później odbija się to czkawką. Tematu, by nie było, gdyby w ogóle wobec przepisów prawa nie stosować nomenklatury homoś, a jedynie obywatel. Obywatel ma do tego prawo lub nie ma takowego prawa, a nie obywatel ma prawo do czegoś, ale homoś nie ma.
Gdyby ekipa pierdzących w stołek arystokratów i kleru dałaby równość praw mieszczanom we Francji przedrewolucyjnej to nigdy na arenie historii nie ujrzałbyś Robespierre'a, czy Dantona. Tak samo, gdyby trzymający stołki władzy monarchiści nie kopali dołków pod rządami Kiereńskiego to nie wyskoczyłby Lenin z Trockim.
Jeśli homosie będą mieli te same prawa, co inni obywatele 90% z nich nie będzie toczyć piany, bo ludzie generalnie o gruszki na wierzbie się nie tłuką, lecz chcą w spokoju bawić się na swoim poletku, a tak robiąc jakieś chore kategorie moralne i wprowadzając je na grunt prawa masz prędzej, czy później rewolucję społeczną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
kosmita napisał:
Zatem taką wolę powinni wyrazić biologiczni rodzice, lub sama matka.

W znacznej ilości przypadków szanse są na to małe, bo biologicznych rodziców tych dzieci nie ma Wink
Procedura adopcyjna wygląda inaczej. Skoro może do niej podejść osoba nie żyjąca w żadnym związku to tak samo ma do tego prawo homoś. Występuje w niej X kryterium, jeśli się je spełni to ma się prawo do adoptowania dziecka, nawet jeśli jest się homosiem, bo to jest właśnie równość wobec prawa.
kosmita napisał:
Przy czym trzeba tutaj rozróżnić parę lesbijską od pary gejowskiej.

Co to kurwa za kolejne różnicowanie.
kosmita napisał:
Natomiast domaganie się dzieci przez pary gejowskie jest jakąś kpiną. Poza tym jest wiele heteroseksualnych rodzin czekających na adopcję i tam powinny trafiać dzieci w pierwszej kolejności.

Nie jest kpiną tylko prawem podejścia do procedury na prawach wszystkich obywateli danego Państwa.
Homosie w takiej procedurze też będą czekali, aż nie spełnią konkretnych kryteriów. Procedura ma być tak stworzona, że jeśli jest czasochłonna to w tym samym wymiarze czasu dla wszystkich. A, jak ktoś nie spełnia kryteriów to zapewne czeka.


Chcecie żeby państwo nie mieszało się w relacje partnerskie, a sami piszecie o regułach i procedurach według których mają być adoptowane dzieci. Czyli kto ma tworzyć te reguły? Nie jest jednoznacznie stwierdzone która rodzina będzie dla dziecka najlepsza, podobnie jak decyzja matki która oddaje dziecko do adopcji - nie zawsze będzie słuszna. Jednak nadal skłaniam się ku stwierdzeniu że to matka powinna decydować o losie swojego dziecka, a nie ktoś inny. Być może po narodzinach powinien być spisywany stosowny dokument orzekający wolę matki w sprawie ewentualnej adopcji.

Jeśli chodzi o same równouprawnienia pomiędzy kobietami a facetami, to w tej kwestii zwyczajnie takowych nie ma. To kobieta nosi i rodzi dziecko. Decyzja o tym czy będzie je wychowywała z facetem, z druga kobietą czy z babcią, jest jej wyborem. Natomiast faceci obojętnie czy homosie, czy samotni, mają najzwyczajniej w świecie pecha i pretensje mogą mieć tylko do matki natury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="PanDante"]Link do raportu o promocji homoseksualizmu w Europie i Stanach.
http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw.....i_Taty.pdf
Cytat:

Streszczenie
Strategia globalna LGBT


Cel - akceptacja i afirmacja, skutek - ograniczenie wolności

Podstawa sukcesu: znieczulić opinię publiczną

O gejach często, głośno i wszędzie gdzie się da

Wykorzystać film i telewizję, atakować Kościoły

Moralnie niewinna ofiara, a nie agresywny rywal

Ofiary losu i społeczeństwa, dramatyczne historie

Prawa człowieka przeciw wolności sumienia

Piękni, zwyczajni, mądrzy „geje” i gwiazdy show biznesu

Zmieszać z błotem, wzbudzić poczucie winy i wstyd




I to jest sedno o którym pisałem.

Cytat z tego dokumentu:
"Sformułowana przez Kirk’a strategia – choć opisywana jako amerykańska - była i
jest realizowana przez grupy i aktywistów LGTB na całym świecie, a od kilku lat
także intensywnie w Polsce.
Głównymi narzędziami realizacji tej strategii są media oraz zmiany prawne.
Celem jest doprowadzenie do społecznej akceptacji i afirmacji homoseksualizmu.
Skutkiem zaś, coraz śmielsze próby wykluczania a w konsekwencji także
prześladowania inaczej myślących.
"

Nie przypadkowo wspomniałem tutaj o żydach bo jest to ta sama strategia posługiwania się grupą naiwnych ludzi do osiągnięcia swoich celów, a w tym wypadku do rozbijania państw od środka.
Będzie potrzebne nowe słowo, które byłoby odpowiednikiem "antysemita"

Skoro mają być prześladowania inaczej myślących to prawdopodobnie poleje się czasem krew, a to może być pretekstem do rozruchów i podziałów w społeczeństwach. Czarno to widzę jak tak dalej nas będą napuszczać na tych niewinnych ludzi, a oni będą się dawać manipulować.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty dalej, ostrożny, żyjesz w świecie swoich imaginacji. Węszysz spisek, bo ludzie chcą żyć jak ludzie?

Odbierasz prawo do normalnego życia, bo ktoś ma inne preferencje seksualne, a swoje dewiacje z tym związane zrzucasz na bliżej niekoreśloną grupę fanatyków, mieszasz w to żydów.

Dla Ciebie akceptacja gejów to jakieś uczkniecie Twojej wolności? I ponawiam pytanie. Co chcesz zrobić z gejami? Wyjebać w kosmos? Zakopać w kopalniach?

Nikt Cię tu biedaku nie przesladuje z myslenie inaczej, raczej masz problem bo nie potrafisz zaakceptować czyjejś inności i wolności. chcesz ingerować w czyjeś życie!

Elcomendante, słuszne słowa. Czasem trudno merytorycznie rozmawiać z czyimiś emocjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:42, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Ty dalej, ostrożny, żyjesz w świecie swoich imaginacji. Węszysz spisek, bo ludzie chcą żyć jak ludzie?

Odbierasz prawo do normalnego życia, bo ktoś ma inne preferencje seksualne, a swoje dewiacje z tym związane zrzucasz na bliżej niekoreśloną grupę fanatyków, mieszasz w to żydów.

Dla Ciebie akceptacja gejów to jakieś uczkniecie Twojej wolności? I ponawiam pytanie. Co chcesz zrobić z gejami? Wyjebać w kosmos? Zakopać w kopalniach?

Nikt Cię tu biedaku nie przesladuje z myslenie inaczej, raczej masz problem bo nie potrafisz zaakceptować czyjejś inności i wolności. chcesz ingerować w czyjeś życie!

Elcomendante, słuszne słowa. Czasem trudno merytorycznie rozmawiać z czyimiś emocjami.


Nie manipuluj moimi tekstami.
Gdzie ja pisałem, że jestem przeciwko gejom. Chcę pomóc tym naiwnym ludziom i uświadomić ich, że są narzędziem grupy fanatyków chcących rządzić światem. Niedługo się okaże, ze geje już swoją rolę spełnili i nie będą już potrzebni do grania w tym teatrze. Przyznaj się lepiej jaką ty rolę tu spełniasz to będzie łatwiej z tobą rozmawiać.

Odwracanie kota ogonem to twoja specjalność. Nie atakuj mnie jak nadal nie rozumiesz co chcę przekazać. Albo w ogóle nie czytasz, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj może ten dokument w pdf tam jest szerzej opisane. Atakując mnie właśnie realizujesz jeden z punktów tego planu.
Skieruj lepiej swoją energię na dobre uczynki bo maże ci się to niedługo przydać.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:22, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój głos 35 jestem przeciw.

Uważam, że dzieci powinny same zadecydować kim chcą być, a zaadoptowane przez parę homoseksualną nie będą miały takiego wyboru, no chyba że się zbuntują.

Historia naszej rasy to prokreacja celem przedłużenia gatunku i jakkolwiek by to płytko zabrzmiało tak jest. Istniejemy i będziemy istnieć dopóki będziemy się rozmnażać i to powinno być na piedestale. A TRENDY moda typu homoseksualizm i parady równości to tylko wybryk krótkowzrocznej konsumpcyjnej mody, która mam nadzieje minie.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:59, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak zwykle temat o pedałkach normalnych inaczej niech się zapinają w swoich mieszkaniach jak mają taką potrzebę a nie domagają się praw do adopcji dzieci chorych trzeba leczyć najlepiej przy pomocy wstrząsów lub rozżarzonego prętu wsadzonego w odbyt szybko przestaną czuć potrzebę aby w pupala coś wtykać! Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:18, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
Uważam, że dzieci powinny same zadecydować kim chcą być, a zaadoptowane przez parę homoseksualną nie będą miały takiego wyboru, no chyba że się zbuntują.


Parafrazując, ja również uważam, że dzieci powinny same zdecydować kim chcą być a zaadoptowane przez parę heteroseksualną nie będą miały takiego wyboru, no chyba, że się zbuntują. Jak widzisz Twój argument jest raczej kiepski.

A historia naszej rasy (powinno być chyba gatunku, ale nie czepiam się słówek) to nie żadna prokreacja celem przedłużenia gatunku. Chyba, że uważasz się za dorsza, żabę czy innego bociana. Historia naszego gatunku to poszukiwanie przyjemności i rozkoszy poza prokreacją.

re-ligio napisał:
szybko przestaną czuć potrzebę aby w pupala coś wtykać!


Jak strasznie ograniczone musi być Twoje życie seksualne skoro jedyne co dopuszczasz to seks dla prokreacji w pozycji klasycznej (po ciemku i pod kołdrą oczywiście by nie dopuścić brudnych myśli). Omijają Cię takie przyjemności jak oral, anal, zmiany pozycji, pieszczoty. Współczuję, szczerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Cytat:
Porównanie do Murzynów i inwalidów związane było z ograniczaniem praw. Dzisiaj homoskom ogranicza się prawo chociażby do wychowywania dzieci.

Ograniczanie praw Murzynów to był kompletny brak kanonu dzisiejszych - też łamanych zresztą praw człowieka - nikt homosiów nie zmusza do ciężkiej pracy, nie napierdala biczem, a jedynie ogranicza im się prawo adopcyjne.
Ostatnie lata obowiązywania przepisów o segregacji rasowej można śmiało porównywać ze współczesnością, gdzie prawo sankcjonuje segregację za względu na upodobania seksualne. Murzyn miał wyznaczone miejsce w autobusie, a jego dzieci chodziły dla szkoły dla "kolorowych". Dzisiaj w Polsce jedynie dwie osoby odmiennej płci mają prawo zawrzeć umowę zwaną małżeństwem (btw. państwo polskie upoważniło niektóre sekty do stwierdzania zawarcia tej umowy). A zatem osoby, które chciałyby taką umowę zawrzeć w innej konfiguracji ze względu na liczbę stron umowy, ich płeć czy upodobania seksualne - takiego prawa nie mają. Homoski nie mają także prawa do adoptowania dzieci.

A podobno wszyscy mają być równi wobec prawa. Nawet konstytucja RP o tym wspomina.

Ciekawą sprawą jest, że pytanie w ankiecie brzmi:
„Czy jesteś za tym by pary homoseksualne miały prawo do adopcji dzieci?” – czyli innymi słowy:
„czy jesteś za tym, aby prawo równo traktowało wszystkich?”,
„czy jesteś za tym, aby społeczeństwo nie było dzielone na grupy bardziej lub mniej uprzywilejowane?”
… co się okazuje?

..na tym forum większość (80% - nie, 20% -tak) stanowią nierządnice, które nie potępiają dyskryminacji, a wręcz przeciwnie – uzasadniają za wszelką cenę zasadność gwałcenia podstawowej zasady państwa prawa – równości wobec prawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:47, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostrożny napisał:
The Mike napisał:
Ty dalej, ostrożny, żyjesz w świecie swoich imaginacji. Węszysz spisek, bo ludzie chcą żyć jak ludzie?

Odbierasz prawo do normalnego życia, bo ktoś ma inne preferencje seksualne, a swoje dewiacje z tym związane zrzucasz na bliżej niekoreśloną grupę fanatyków, mieszasz w to żydów.

Dla Ciebie akceptacja gejów to jakieś uczkniecie Twojej wolności? I ponawiam pytanie. Co chcesz zrobić z gejami? Wyjebać w kosmos? Zakopać w kopalniach?

Nikt Cię tu biedaku nie przesladuje z myslenie inaczej, raczej masz problem bo nie potrafisz zaakceptować czyjejś inności i wolności. chcesz ingerować w czyjeś życie!

Elcomendante, słuszne słowa. Czasem trudno merytorycznie rozmawiać z czyimiś emocjami.


Nie manipuluj moimi tekstami.
Gdzie ja pisałem, że jestem przeciwko gejom. Chcę pomóc tym naiwnym ludziom i uświadomić ich, że są narzędziem grupy fanatyków chcących rządzić światem. Niedługo się okaże, ze geje już swoją rolę spełnili i nie będą już potrzebni do grania w tym teatrze. Przyznaj się lepiej jaką ty rolę tu spełniasz to będzie łatwiej z tobą rozmawiać.

Odwracanie kota ogonem to twoja specjalność. Nie atakuj mnie jak nadal nie rozumiesz co chcę przekazać. Albo w ogóle nie czytasz, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj może ten dokument w pdf tam jest szerzej opisane. Atakując mnie właśnie realizujesz jeden z punktów tego planu.
Skieruj lepiej swoją energię na dobre uczynki bo maże ci się to niedługo przydać.

.


Pisze kolego, ze odbierasz ludziom o odmiennej niż Ty oreientacji seksualnej prawa które Ty masz. To bradzo proste i logiczne i jak najbardziej prawdziwe. To raczej Ty wijesz sie jak piskoż chcąc usprawiedliwić swoją fobie.

Jesteś przeciwko gejom, ewidentnie. Widać też Twoją pogardę, dla tych "naiwnych ludzi".

A tak ogólnie to Ty jesteś dzieckiem manipulacji, wypowiadasz się bazując tylko na czyichś sopiniach, samemu nie znajć prawdopodobnie żadnego pedała, więc nie zarzucaj mi odgrywania jakiejś roli.

Ale wiesz co? Masz prawo mieć odmienne zdanie. Masz prawo być homofobem. Dopóki nie robisz nikomu krzywdy i nie ingerujesz w czyjąs wolność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy anal taka przyjemność i mam nadzieję, że się nie dowiem Very Happy W dupie mam konstytucje nie raz była łamana i jeszcze nie raz będzie, dlatego od dzieci won. Może jestem dewiant czy homofob, ale mam 16 lat i jakbym miał 2 ojców to chyba bym z domu spierdolił. Pomijając, że nawet 1 z nich nie byłby moim biologicznym ojcem (ale i tak pewnie nic by to nie zmieniło gdyby 1 był). Tak nas wychujała matka natura i tak jest mogą se cipke strzelić wszystko mi jedno, nie wiem co tam dzisiejsza medycyna oferuję, niech się zapinają w kakao, już nawet leje moczem na te ich parady, ale dziecko to wynik pracy kobiety i mężczyzny. Narzekacie na te multikulti, a to też jest jakaś odmiana, a może skoro u nas będzie taka akceptacja prawa i w końcu społeczeństwa homosie będą do nas emigrować, nie wiem może to takie moje pierdolenie. Nie znam żadnego homoseksualisty, ale patrząc na pewna dziewczynę z naszej szkoły, która stara się być to myślę, że to moda taka sama jak na chodzenie nago po ulicy .

abstrahując

[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=1aMqPUaz0WU [/youtube]
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gay Okey?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile