W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gay Okey?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
21 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 19031
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za tym by pary homoseksualne miały prawo do adopcji dzieci?
Tak
22%
 22%  [ 20 ]
Nie
77%
 77%  [ 67 ]
Wszystkich Głosów : 87

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@PanDante, naprawdę nie wiem kto ci takich głupot naopowiadał, ale mógłbyś się przynajmniej lekko zastanowić, zanim opublikujesz to na forum o nazwie prawda.

"Małżeństwo było przewidziane...", "odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne...", "co z równowagą płci w rodzinie?", albo "to że geje nie idą za mąż, nie oznacza że nie mogą się chajtać... Małżeństwo jest przeznaczone innej funkcji" - przecież ty bredzisz, człowieku! Zmierz sobie lepiej temperaturę bo możesz mieć gorączkę.

"Od kogo te dzieciaki miałyby czerpać wzorce?" - to jest najlepsze.
Mogę odpowiedzieć: nie wiem od kogo, ale dla ich własnego dobra nie powinni czerpać ich do ciebie.
Chyba że mają z nich wyrosnąć intelektualni inwalidzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cez napisał:


"cez" podał tu dobry przykład dwóch puzzli, ale żeby zrozumieć całość układanki potrzebne jest jeszcze znalezienie ich więcej.
Cała dyskusja kręci się koło dupy i nic z tego nie wynika, ponieważ to nie my tu decydujemy o tym jak sprawy się potoczą.
Jak istnieją w świecie tacy fanatyczni ludzie jak Brzeziński i Holdren to niestety żadna grupa ludności nie uniknie tragedii. Dotyczy to oczywiście także homo niepewnych.

Obejrzyjcie sobie to w całości i nie piszcie mi, że to nie jest związane z tematem. Jest to jeszcze jeden z puzzli do tej układanki, a jak będziecie grzeczni to ujawnię jaką rolę mają odegrać tu tymczasowo geje .

Cytat dla wzbudzenia zainteresowania:
Holdren - Chce on wprowadzić "zezwolenia na poród", to znaczy kobieta nie ma prawa urodzić jak nie kupi na to "zezwolenia" dostępnego na wolnym rynku.

Mój komentarz - a więc widzicie, że handlowanie CO2 to dopiero przygrywka i testowanie systemu.



http://www.youtube.com/watch?v=9sMSsoRXf.....30E7988098

Pozostałe części.
http://www.youtube.com/watch?v=3UlYAteh8qo
http://www.youtube.com/watch?v=iA-ySKfp0mg
http://www.youtube.com/watch?v=--eFSGh06_4

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi argumenty ci się skończyły, że nic poza oszczerstwami nie potrafisz wydobyć z siebie? (btw. dzięki za limit z 8 do 4, widocznie na tym forum jest prawda 2 wg. jaśnie Bimiego).

Cytat:
@PanDante, naprawdę nie wiem kto ci takich głupot naopowiadał, ale mógłbyś się przynajmniej lekko zastanowić, zanim opublikujesz to na forum o nazwie prawda.

"Małżeństwo było przewidziane...", "odpowiednie warunki fizyczne i psychiczne...", "co z równowagą płci w rodzinie?", albo "to że geje nie idą za mąż, nie oznacza że nie mogą się chajtać... Małżeństwo jest przeznaczone innej funkcji" - przecież ty bredzisz, człowieku! Zmierz sobie lepiej temperaturę bo możesz mieć gorączkę.

"Od kogo te dzieciaki miałyby czerpać wzorce?" - to jest najlepsze.
Mogę odpowiedzieć: nie wiem od kogo, ale dla ich własnego dobra nie powinni czerpać ich do ciebie.
Chyba że mają z nich wyrosnąć intelektualni inwalidzi.


Konia z rzędem temu kto znajdzie tutaj merytoryczny argument. Bimi, ja generalizuje, wiem, ale do chuja, jeżeli homoseksualizm będzie dalej tak promowany jak jest dotąd, jak sądzisz, czym się to skończy dla białej rasy w Europie? Zabawne jest że przy okazji ładuje się w Europę radykalnych Muzułman z bliskiego wschodu, którzy mają wyjebane na te wasze "europejskie wartości".

Wyjaśnię to jeszcze raz. Małżeństwo było dla zdolnych do prokreacji i wychowania mężczyzny i kobiety. To jest schemat. I od tego schematu są liczne odstępstwa (samotne matki, ojcowie, rodziny patologiczne i cała gama innych przypadków).
A teraz ładuje się do Europy standard homoseksualnych rodzin. Zupełnie jakby było to coś zupełnie normalnego. Mogę tolerować homo, ale nie muszę już uznawać tego za coś normalnego. Mężczyzna ma chuja i wkłada ją tam gdzie natura to zaplanowała. Nikt nie zabrania nabijać chuja w anal, ale panowie, czy tą drogą będą dzieci?

Dzieci bardzo łatwo przejmują wzorce od "opiekunów". Dlatego (bardzo ogólnie mówiąc) Romskie rodziny to banda złodziei, Polacy mają tendencje do narzekania, natomiast Ruscy do nadużywania wódki. To ogólny przykład, nie mniej jednak sprawdza się do większości społeczeństwa. Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci.

Jak myślisz, ilu z dzieci homo wróci znów na heteroskesualność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zważywszy na to że nagminnie powtarzasz nieprawdziwe informacje ciesz się że masz jeszcze aż 4.

Nikt sobie żadnego małżeństwa do niczego nie zarezerwował.
Ja w każdym razie nie widziałem żadnego dowodu na jakąkolwiek rezerwację, a i ty mi go nie dostarczyłeś, pomimo prośby.

Wyjebałeś sobie nieprawdziwą tezę p.t. "małżeństwo zostało zarezerwowane..." i trzymasz się jej jak tonący brzytwy.
Jasne, wiesz że "zostało zarezerwowane", ale nie masz pierdolonego pojęcia kiedy, przez kogo ani w jaki sposób dokonał on owej tajemniczej rezerwacji. I czy przypadkiem nie był np. gejem i nie zarezerwował go dla siebie i swego partnera... Wiesz, w starożytności też było wielu zboczeńców, zwłaszcza wśród tych co mieli przywileje rezerwowania różnych rzeczy Smile

Krótko mówiąc: nie kłam. I nie bredź.

Merytoryczne argumenty to ja mogę przedstawiać komuś kto jest w stanie skumać ich logiczną spójność. A ty najwyraźniej nie jesteś w stanie skumać nawet tego że bredzisz jak potłuczony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:38, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDant, podajesz stek swoich "przemyślen" jako fakty. Natura nie stworzyął chuja tylko do prokreacji, a jeżeli tak uwazasz, to tylko Twoja dewiacja, bo jest wbrew natrurze. Laughing

Pieprzysz o naturze, jak kompletny ignorant, jakbyś nie widział psa zapinającego drugiego w dupe, jak byś nie wiedział, ze wsród szympansów stosunki homoseksualne są równie częste jak hetero, a nawet są istotnym elementem ustalania hierarchii, więc są "pożyteczne" dla ich społeczeństwa. Przykładów jest mnóstwo, nie potrafisz ich obalić.

Możesz powiedzieć, że przeciez jesteśmy ludźmi? Możesz, ale wtedy całe twoje majaki o naturalnych zachowaniach znowu legną w czarnej dupie. Więc zapędzasz się w pułapkę, ale to tylko z braku argumentów. Po prostu powtarzasz ciągle to samo:

-że homoseksualizm jest nienaturalny

Jak widzisz, dla homoseksualistów jest calkowicie naturalny

-że to jakiś wymysł współczesnych czasów

Występuje u eonow, u ludzi i zwierząt

-do wtóru z fobiami ostrożnego doszukujecie się planu homoseksualizowania społeczeństwa.

Homoseksualistą nie zostaje się przez wzorce, jak byś na chwile pomyślal, to byś sam domyślił się dlaczego. Jakby to była kwestia wzorców, to w heteroseksualnym społeczenstwie, nie byloby zachowań homo.

Chociaż te Wasze "argumenty" zostały tu obalone wzdłuż i wszerz, to Wy zdajecie się nie czytać tego co akurat wnosi merytoryczna treść i dalej piszecie to samo, nie zważając na argumenty.

I co już wiecie ile latek miala królowa Jadwiga? Dzisiaj Władysława Jagiełłe zamkneliby za pedofilie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDante napisał:
Mężczyzna ma chuja i wkłada ją tam gdzie natura to zaplanowała.

Jeśli Twoja chója, choćby w wymiarze gramatycznym, jest rodzaju żeńskiego, to Ci nie zazdroszczę... A gdyby Twoja chója chciała się czasem poruchać z prawdziwym, męskim pizdem, to nie wkładaj jej przypadkiem w nieplanowanego przez naturę kondomka...


Kilka postów wcześniej, jakiś oszołomiony fanatyk, nawoływał do mordowania osób, których celem byłoby dostosowanie polskiego prawa np. do prawa obowiązującego w Watykanie. Z tego co się orientuję, to partia "pedofilów" wcale nie była pedofilską. Jeśli ich celem było tylko zalegalizowanie dymanka z osobami, które ukończyły 12 lat, to nie ma mowy o żadnej pedofilii. Co najwyżej pojeby mają na myśli "pedofilię" - czyli potoczne znaczenie tego słowa wszczepione w mózgi niedorozwiniętych popaprańców umysłowych. W niektórych krajach można legalnie rżnąć 9 latki, w wielu krajach 12 latki (np. w Watykanie). Gdzie tu pedofilia jeśli urosły już cycki, dupa i włos na piździe? Odwołujący się do natury nie widzą jakże naturalnego dla każdego zdrowego samca pociągu do zdrowej, wykształconej seksualnie samicy?


Jadwiga miała bodajże 8 lat i była w tym wieku już rozwiedziona...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadwiga miała ok 13 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:51, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, kiedy pisałem że małżeństwo jest zarezerwowane dla heteroseksualnych, sprawa jest prosta - heteroseksualni się rozmnażają. Homo mogą co prawda na innej drodze się "rozmnażać", ale to nie zmienia faktu, że nie takie było założenie "umowy społecznej" czyli małżeństwa. Nie mówiłem o rezerwacji w sensie stricto.

The Mike, to że zwierzęta się zapinają, co mnie to obchodzi, człowieka? Funkcją narządów rozrodczych jest między innymi prokreacja, poza tym jeżeli ktoś odczuwa pociąg do tej samej płci, no dobra, ale pytam po raz enty: czy coś z tego będzie?

connrad, czy ja się gdzieś powołuje na wartości katolickie? lol'd, ja jestem im przeciwny. Ja mówię o TERAŹNIEJSZOŚCI a nie o tym co było kiedyś. Teraz liczą się wartości, które lobby homoseksualne chce rozjebać w pył. Polecam poczytać manifest Michaela Shifta "Gej rewolucjonista".

Panowie, wy po prostu nie rozumiecie prostej sprawy. Obecnie są dążenia do zalegalizowania prawnie homoseksualizmu. Jakby to była normalna część naszego życia. Przypominam że homoseksualizm przestał być chorobą na drodze głosowania.

Cytat:
W korespondencyjnym głosowaniu z roku 1974 członkowie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego (APA) przegłosowali - raczej niewielkim marginesem głosów - usunięcie homoseksualizmu ze swego katalogu zaburzeń psychicznych.


Daje do myślenia? Nie róbmy z tego wojny o rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty dalej nie czytasz PanDante?

Mówisz, ze heteroseksualni sie rozmnazają? Ale jeszcze raz, co z parami hetero nie mającymi dzieci, bo nie chca lub nie mogą? Nie rozmanażaja się, więc? Zadaj sobie pytanie dlaczego się nei rozmanażają.

Powołujesz sie na naturę, więc Ci cierpiliwie tłumaczę, że w naturze wystepuje homosekualizm.

Powołujesz się na klasyfikację, więc podaję Ci przykład, że klasyfikacja zalezy od wielu czynników i choćby nasi królowie poślubiali nastolatki, a starożytniej Grecji tradycją były związki intymne między mężczyznami.

Pytasz, co z tego będzie? Wychodzisz z błędnego zalżenia, że homoseksualizm się rozmnaza, a to sie tylko ujawnia. Jezeli chcesz żyć w świecie swoich urojeń, że pedalstwem zarazili sie ludzi, albo udają bo NWO chce przejąć Polskę, to sobie żyj, ale nie masz prawa zakazywac ludziom żyć jak chcą i być kim chcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak nie mógłbym zakazać. Daj mi gwarancję że po czasie, kiedy Europa stanie się homoseksualnym rajem, nie nastąpi degeneracja i upadek tzw. "demokracji" w której żyli biali Europejczycy, na rzecz lepiej przystosowanych arabów. Dziś wprowadzone prawa, wydadzą swój plon jutro.

A tak w ogóle to lubię cię za to, że tak cierpliwie mi to tłumaczysz Smile


edit:

Cytat:

Pytasz, co z tego będzie? Wychodzisz z błędnego zalżenia, że homoseksualizm się rozmnaza, a to sie tylko ujawnia. Jezeli chcesz żyć w świecie swoich urojeń, że pedalstwem zarazili sie ludzi, albo udają bo NWO chce przejąć Polskę, to sobie żyj, ale nie masz prawa zakazywac ludziom żyć jak chcą i być kim chcą.

Jeszcze jedno. Powiedz mi, ale tak po przyjacielsku, czemu tak agresywnie forsuje się prawa homoseksualne w Europie i Stanach? Tu nie chodzi tylko o Polskę, ale także o resztę Europy. Cokolwiek rozumiesz pod terminem NWO, faktem jest to że ta sama siła która steruje marionetkowymi władzami, sprzedajnymi medialnymi kurwami, która tworzy nowe prawa na rzecz ograniczenia swobód obywatelskich, forsuje także promocje homoseksualizmu. Te same zjawiska występują na tym samym terenie. Zanim zaczniesz mnie wyzywać czy wyśmiewać, wypowiedz się merytorycznie na to co teraz napisałem.

Tak ślicznie się teraz określa homoseksualizm, tak bardzo stara się im dogodzić, daje się im prawa, przywileje, a karze się tych którzy nie chcą afirmować "oczywistych prawd".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 10 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłujący pokój i ultra tolerancyjni namiestnicy sekty rzymskiej dominującej w obszarze pomiędzy Odrą i Bugiem! Jak możecie krytykować zoofilię? Co Wam przeszkadzają ludzie miłujący zwierzęta? Uszanujcie ich prawa i ich uczucia, także uczucia religijne. Niektóre kościoły uznają za naturalne małżeństwa ze zwierzętami, a nawet z książkami:
Cytat:

Żonaty pies
Dziewięcioletnia dziewczynka z plemienia zamieszkującego wschodnie rejony Indii wyszła za mąż za psa, zgodnie z plemiennym rytuałem, według którego czworonożny mąż ma chronić dziecko przed diabłem.


Zgodnie z praktykami plemienia Santhal z okręgu Hooghly w Bengalu Zachodnim, mała Karnamoni Hasda poślubiła psa przybłędę.
Tradycja głosi, że od momentu, gdy na górnych dziąsłach niemowlaka pojawi się pierwszy mleczny ząb, dziecku grozi wielkie niebezpieczeństwo, któremu może zapobiec jedynie małżeństwo z najlepszym przyjacielem człowieka.
Na szczęście dziewczynka będzie mogła wziąć ponownie ślub gdy osiągnie wiek dorosły.
Karnamoni tylko dlatego nie poślubiła czworonoga wcześniej, że kłopoty finansowe jej ojca nie pozwalały na wyprawienie wesela.

http://www.ekumenizm.pl/content/article/2003080100332446.htm
Cytat:

Poślubiła księgę
60-letnia Mina Devi z indyjskiego stanu Assam poślubiła Bhagavad Gita (Pieśń Pana), czyli jedną z świętych ksiąg hinduizmu – informuje szwajcarski serwis "rna". Nie miałam ochoty poślubić mężczyzny – powiedziała kobieta po ceremonii zaślubin z księgą.


Hinduska podkreśliła, że chce poświęcić swoje życie wierze, a poprzez małżeństwo z księgą chce oczyścić swoją duszę. W rodzinnej wiosce Devi była pogardzana ze względu na stan cywilny. Zwyczajowo kobiety wychodzą za mąż około 20. roku życia. Pomysł ślubu z księgą podsunęła pannie młodej jej siostra.

Bhagavad Gita to pieśń błogosławionego boga Wisznu, który ukazuje się wiernym jako Kriszna. Utwór ma charakter epickiego poematu.

http://www.ekumenizm.pl/content/article/20070404135604285.htm

Czy w Waszych pojebanych główkach urodzi się myśl, że dziecko adoptowane przez małżeństwo kobiety i psa, jak urośnie to będzie psem? A dziecko adoptowane przez małżeństwo człowieka i książki kim zostanie? Papierem toaletowym? Jeśli takie wnioski wyciągniecie, to macie jeszcze szanse się uleczyć, gdyż świadczyć to będzie o pewnej logicznej spójności waszych wynurzeń...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:58, 11 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PanDante napisał:
Bimi, kiedy pisałem że małżeństwo jest zarezerwowane dla heteroseksualnych, sprawa jest prosta - heteroseksualni się rozmnażają. Homo mogą co prawda na innej drodze się "rozmnażać", ale to nie zmienia faktu, że nie takie było założenie "umowy społecznej" czyli małżeństwa. Nie mówiłem o rezerwacji w sensie stricto.

Napisałeś, cytuję: "małżeństwo zostało zarezerwowane dla ...".
Zostało zarezerwowane - stwierdziłeś, że ktoś, w jakimś momencie, wykonał czynność rezerwacji.
Choćby nie wiem jak kombinować inaczej się tego nie da zrozumieć, więc nie wiem co rozumiesz przez to swoje senso stricto, ale dalej podtrzymuję, że rozpowiadasz na moim forum nieprawdę.

Poza tym małżeństwo nie służy do rozmnażania się - nie opowiadaj głupot.
Małżeństwo nie ma żadnego związku z rozmnażaniem się. Ludzie rozmnażają się równie skutecznie bez ślubu, jak i biorą ślub bez rozmnażania się. Więc najwyraźniej i heteroseksualiści nie uznają tej twojej rezerwacji w sensie stricto. Czyli dalej bredzisz, w oderwaniu do rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:09, 11 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeszcze jedno. Powiedz mi, ale tak po przyjacielsku, czemu tak agresywnie forsuje się prawa homoseksualne w Europie i Stanach? Tu nie chodzi tylko o Polskę, ale także o resztę Europy. Cokolwiek rozumiesz pod terminem NWO, faktem jest to że ta sama siła która steruje marionetkowymi władzami, sprzedajnymi medialnymi kurwami, która tworzy nowe prawa na rzecz ograniczenia swobód obywatelskich, forsuje także promocje homoseksualizmu. Te same zjawiska występują na tym samym terenie. Zanim zaczniesz mnie wyzywać czy wyśmiewać, wypowiedz się merytorycznie na to co teraz napisałem.

Tak ślicznie się teraz określa homoseksualizm, tak bardzo stara się im dogodzić, daje się im prawa, przywileje, a karze się tych którzy nie chcą afirmować "oczywistych prawd"


A dlaczego nie teraz? A kiedy? Jutro? Za miesiąc? Za dekade?
Teraz walczą o swoje prawa, bo okoliczności są sprzyjające, bo w Europie się pod tym względem rozluźniło. Ty ciągle widzisz to tylko w zakresie swojego pola widzenia, masz klapki na oczach, które jakoś skutecznie filtrują wiadomosci o gejostwie w dziejach, więc widzisz jako poczatek tej walki ostatnie dekady. Nie chesz zobaczyć, że oni nie walczą o nowe prawa, tylko o utraconą normalność. Jako konserwatysta powinieneś popierać gejów Cool Laughing , bo są oni częścią tradycji, byli normalni dopóki nie zaczęli komuś przeszkadzać, więc zmieniono klasyfikacje i chuj, byla to choroba. Wiec rozpatrujac to w aspekcie manipulacji i NWO, to powinieneś troszke podejżliwiej popatrzeć na ludzi, którzy jednym zapisem skazali na chorobę setki tysięcy ludzi, którzy chorzy nie byli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:00, 11 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy dalej o dupie.
Nic się nie rozluźniło tylko kasa idzie w tym kierunku, a ci co mają limit postów 6+6+6 na tym korzystają.

Ale do rzeczy. Następny puzzel w tej układance.

Cytat z tej strony.
http://www.koledzyzwojska.pl/artykul/znow-beda-sypac-brom

Znów będą sypać brom!!!

Opublikowano dnia 31/03/2009 przez redakcja
Brom-Cola-IIa-600.jpg

Nasi reporterzy wykryli, że do pożywienia szeregowych i podoficerów będzie potajemnie dosypywany brom. Ten specyfik tłumi pożądanie seksualne. Dlaczego? Bo żołnierze za często myślą o dupie Maryni – miał powiedzieć szef departamentu zdrowia MON.

Brom to specyfik stosowany przez długi czas PRL. Jest bez smaku i zapachu, dodawano go do kawy zbożowej, którą piło wojsko. Chodziło o stępienie pożądania seksualnego wśród szwejów. Wiadomo, napalony żołnierzyk to same kłopoty. Lubi uciec do baby, a w nocy zamiast się wysypiać, żeby na drugi dzień być sprawnym do morderczej musztry, wojak męczy swoje przyrodzenie, marząc o kobiecie.
A po bromie był spokój. I nawet najbardziej jurne ogiery dziwiły się, że mają trudności z pozycją „baczność”.
Cały nasz cykl „Sex & brom...” wykorzystuje z przymrużeniem oka tamtą PRL-owską złowieszczość bromu. A tu nagle – łubu du... Dowiadujemy się, że brom wraca do armii.
- Owszem, rozpatrujemy taką możliwość – mówi nam ppłk. Jan Heca-Kwietniewski, szef departamentu zdrowia MON. - Zauważyliśmy bowiem, że obecność kobiet w armii wpływa na zbytnie pobudzenie męskiej części wojska. Chłopcy podrywają żołnierki, zakochują się w nich. Za często myślą o dupie Maryni.
- Czy to obniża ich sprawność bojową? - zapytaliśmy podpułkownika.
- Nie, sprawności nie obniża, ale naraża nas na zarzuty UE, że w naszym wojsku dochodzi do molestowania.
Jak się dowiedzieliśmy w naczelnej intendenturze, sprawa bromu nie tyle jest „rozpatrywana”, jak nas usiłował przekonać ppłk Heca-Kwietniewski, co już dawno „zaklepana”. Do kantyn wojskowych i stołówek koszarowych ma wkrótce trafić napój gazowany zamówiony u jednego z producentów krajowych. Jedna butelka 0,33 l ma zawierać brom w stężeniu pozwalającym „ugasić” seksualny apetyt dorosłego mężczyzny aż na tydzień. Wiemy za to, że napój ma mieć smak malinowy lub cytrynowy. Uważajcie zatem, żołnierze, co pijecie!!!
Zadzwoniliśmy do ZPMiM w Kraśniku Małym (Zakłady Pozyskiwania Mikro i Makroelementów), jedynego w kraju producenta bromu spożywczego.
- Owszem, dostaliśmy ostatnio bardzo intratne i bardzo duże zamówienie od wojska. Pracujemy teraz na trzy zmiany – poinformował nas głównym technolog zakładów. - Nawet byli tu jacyś cywile ze służby wywiadu i podsuwali ludziskom do podpisania kwity o zachowaniu tajemnicy. Ludzie dla świętego spokoju podpisali, ale i tak paplają na prawo, lewo.
Czy potajemne dosypywanie bromu do napojów nie jest łamaniem praw człowieka?
- Jest i to potwornym!!!! - piekli się mec. Rzeplicki z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. - Żołnierze, którzy bez swojej woli spożyli brom, będą mogli skarżyć armię za zrujnowanie im życie seksualnego. I domagać się milionowych odszkodowań. O tej nieprawości trzeba krzyczeć jak najgłośniej.
No to krzyczymy. Uwaga, żołnierzu, chcą Ci chemicznie uciąć jaja!!!!!!!


Drugi cytat z tej strony.
http://www.zdrowiej.vegie.pl/viewtopic.php?t=4428
Niektóre linki trzeba sobie ze strony otwierać.

Jeden z filarów zdrowia to unikanie zatruć. Na dzisiejszej lekcji omówimy dwa toksyczne pierwiastki - fluor oraz brom.

Obydwa należą do grupy fluorowców, tej samej do której należy jod. Obydwa też mają toksyczne działanie na tarczycę.

Najpierw brom. Ryby morskie zawierają 5-19 mg bromu na kg. W totalitarnych krajach (np w USA) dodaje się brom do pieczywa i mąki, od 24 do 36 mg/kg. Dodaje się go również do olei spożywczych, jest powszechnie stosowany w kosmetykach a także przy produkcji wszelkiego rodzaju sprzętów domowego użytku.

http://en.wikipedia.org/w...diphenyl_ethers

wszelkiego rodzaju sprzęty domowego użytku, tapicerki samochodowe, dywany etc są nasączane związkami bromu, które w czasie użytkowania pylą, dostając się do organizmu.


http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/6684620

W przypadku szczurów, już dawki rzędu 0,1 mg / kg / dzień wywoływały schorzenia tarczycy. Dozwolona dawka bromu u ludzi to 1 mg/kg, czyli 10 razy wyższa. Ustalono ją podając brom przez kilka tygodni grupie ochotników. Problem w tym, że pierwiastki z tej grupy kumulują się w organizmie (chociaż brom nie kumuluje się tak trwale, jak fluor). Toksyczne efekty niskich dawek pojawiają się niekiedy po latach albo i dziesięcioleciach. Szczury "żyją szybciej", przez co kilka tygodni eksperymentu odpowiada nawet wieloletnim badaniom na ludziach. Nikt takich badań na ludziach nie przeprowadził, widocznie uznano, że nasze zdrowie nie jest tego warte. Dawki dla miliardów mieszkańców tej planety ustalono na podstawie kilkutygodniowej próby. A może ktoś wiedział, że dłuższe badania wykazałyby toksyczność kumulującego się bromu, a tym samym doprowadziły do zakazu jego stosowania - co znacznie zmniejszyłoby zyski koncernów farmaceutycznych?

Nieco więcej o toksyczności bromu:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9140329

Historia pacjenta, który niemal śmiertelnie zatruł się bromem spożywając colę z dodatkiem bromowanego oleju roślinnego. Do szpitala trafił gdy nie był już w stanie samodzielnie chodzić.

http://ajp.psychiatryonli...tract/103/2/229

zatrucie bromem powoduje objawy identyczne ze schizofrenią

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8909694

brom wybijał jod z tarczycy, w krótkim czasie zastępując 30% pierwotnej koncentracjo jodu

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2975792

brom jest w stanie wywołać trwałą głuchotę oraz uszkodzenie nerek.

Fluor.

Toksyczność fluoru jest zbliżona do toksyczności bromu, działa na tej samej zasadzie - wybija jod, zastępując go stopniowo w organizmie. Znowóż w totalitarnych krajach rządy dodają fluoru do wody pitnej, tłumacząc to "walką z próchnicą", chociaż wielokrotnie udowodniono już, że efekt przeciwpróchniczy występuje w czasie kontaktu z zębami, a nie w czasie konsumpcji.




Pomimo tych wszystkich badań, fluor dalej jest na masową skalę dodawany do kosmetyków, wody, żywności. Żadne badania nad jego toksycznością u ludzi nie są prowadzone, albo są prowadzone w krajach, które nie mają siły przebicia (np w Chinach). W związku z tym ciężko ustalić, za ile jeszcze schorzeń odpowiada fluor. Podobnie jak brom, kumuluje się on w organizmie, niskie dawki przyjmowane przez wiele lat powodują ciężkie zatrucie, więc badania trwające kilka tygodni są bezużyteczne.




Najważniejsza rzecz - obydwa te pierwiastki są "konkurentami" jodu. Przeciętne spożycie jodu w Polsce wynosi mniej niż 0,1 mg. Spożycie bromu - 5 do 10 mg, fluoru - kilka mg, jedna herbatka ma od 0,3 mg do nawet 2 mg ( http://www.ajol.info/inde...ile/60662/48899 ). Efektem jest wybijanie jodu z tarczycy i tkanek, wchodzenie na jego miejsce dwóch toksycznych fluorowców. Jeśli do tego dodać jodofobię lekarzy, którzy przed jodem ostrzegają jakby był najgorszą możliwą trucizną, mamy pełen obraz.

Swego czasu grupa lekarzy opublikowała badanie, w którym podanie dużych dawek jodu wymywało z organizmu brom i fluor

http://findarticles.com/p...y/ai_100767875/

Badanie jednak wydało mi się podejrzane. Po pierwsze, owi lekarze to ultrakatolicy, po drugie - zjawisko wybijania fluorowców polega na tym, że wyższe potrafią wybić niższe, nie odwrotnie. W związku z tym podanie fluoru i bromu wybije jod, ale podanie jodu nie powinno wybić tych dwóch. Co więcej, podane w badaniu wartości sprawiały wrażenie wziętych z sufitu - jest fizycznie niemożliwe, aby ciało ludzkie zmagazynowało tyle bromu.

No i proszę:

http://www.celluliteinves...a-research.html

Bardzo się kobieta zdziwiła, gdy po spożyciu gigantyczne ilości jodu jej wydalanie fluoru i bromu nie zwiększyło się ani odrobinkę (a nawet zmniejszyło się).

Jak więc się ich pozbyć?

Najważniejsze to obcięcie ich spożycia oraz zwiększenie spożycia jodu, co może dać nadzieję stopniowego oczyszczania organizmu.

Fluor można bardzo szybko wybić za pomocą boru (szczegóły w tym dziale forum, temat "stosowane megadawek witamin i minerałów")

Nie mam pojęcia, jak pozbyć się bromu, ale jako że nie jest magazynowany w kościach, jedynie w tarczycy, po kilku tygodniach / miesiącach można spodziewać się pewnej poprawy po odstawieniu bromu i włączeniu do diety jodu.

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:45, 11 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ta dyskusja nie doprowadzi już do niczego konstruktywnego. Mam nadzieję że te słowa będą moimi ostatnimi w tym temacie.

Zostawmy tę sprawę rzeczywistości. Albo zalegalizowany prawnie i promowany homoseksualizm będzie miał swój wkład w rozkład Europy, albo po pewnym czasie nastąpi zaakceptowanie homoseksualizmu i uznanie za normalny element życia społecznego, geje będą mogli się żenić, adoptować dzieci i tak dalej. Jeżeli nie przyczyni się to rozwalenia Europy za parędziesiąt lat, to wtedy będę bić się w pierś i uznam że moje myślenie było błędne. I w sumie mam nadzieję że tak będzie, bo to najkorzystniejsza opcja przy obecnym kierunku.

Prawdę mówiąc nigdy geja na oczy nie widziałem. Moje obawy wiążę nie z tym, że homoseksualiści , lecz z tym jak zostaną wykorzystani.

Pardon monsieurs, słowa zostały rzucone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 12 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike: Na próżno to całe ujadanie. Model rodziny jest jeden, to jest fakt niepodważalny. Historyczne wywody na temat homoseksualizmu oraz tego że modele rodziny zmieniały się w zależności od stopnia ewolucji, różnych kultur, cywilizacji itp. nie mają tu nic do rzeczy. Chyba nie sądzisz że od początku ludzkości modelem rodziny było dwóch tatusiów i dziecko z probówki?

Z dwóch fiutów nie urodzi się dziecko, gdyby natura promowała homosiów to dałaby im jak ślimakom obydwa narządy, aby zapładniali się krzyżowo. Patrząc chłodnym okiem ludzkość złożona wyłącznie z "normalnych" homoseksualistów po prostu wymarłaby w ciągu jednego pokolenia. Zatem uznawanie homoseksualizmu za normę jest ogromną przesadą, nie uważasz?

Nie oburza mnie fakt że dwóch facetów może łączyć uczucie, niech sobie robią co chcą. Mierzi mnie natomiast fakt że próbuje mi się wmawiać że to jest normalne. A już naprawdę wkurwia mnie, kiedy próbuje mieszać się w to wszystko dzieci.

Natomiast jeśli chodzi o samą dyskusję, jest to właśnie dobry przykład dyskursu pederastów który widziałem już setki razy. Rura jest kasowana argumentami? No to odkręca wątek i przybija ci metkę zboczeńca. Tak samo rozmawia biedroń jak go trzeźwy człowiek zaczyna kasować merytorycznie. Czyli ścieramy się merytorycznie i przegrywamy? To poddajemy w wątpliwość jego intencję, orientację i moralność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:56, 12 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę możliwości edycji, więc dodam jeszcze słów kilka..
Nie mieszajmy do tego rodziców i wychowania bo nie są to jednoznaczne sprawy. Jak pamiętam, swojej orientacji seksualnej nie wyniosłem ani z domu, ani z żadnych szkolnych nauk. Mogę powiedzieć że stało się to po części niezależnie ode mnie, z drugiej strony miał na to wpływ kontakt z otoczeniem, głównie szkoła i podwórko. To właśnie w szkole zaczęły się pierwsze kontakty z płcią przeciwną poprzez głupie zabawy typu zamykanie kolesi w przebieralni dla dziewczyn minutę przed dzwonkiem na w-f, czy przepychanie się i obmacywanie dziewczyn w szatni po skończonych lekcjach. Pamiętam też mit który chodził po chłopakach, jakoby nasza biologistka w ramach lekcji miała pokazać własną cipkę i na przykładzie pokazać "jak to się robi". Wtedy sprawy pozostawione były same sobie, natomiast dzisiaj próbuje się edukować dzieci na siłę różnymi pierdołami w ramach tak zwanej poprawności politycznej. Co z tego wyniknie czas pokaże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:49, 12 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmita, modeli rodziny jest wiele. Wiem, że urodziłeś się w Polsce i dla Ciebie jedyna słuszna opcja to heteroseksualne katolickie małżenstwo z wesolą gromadką dzieci, ale pewnie zdziwisz się okrutnie dowiadując się, że różnie to bywa na świecie, bo wbrew temu co Ci się do tej pory wydawało ludzie to nie tylko heteroseksualni katolicy z katolickich domostw, pragnących jedynie dokonać żywota w katolicki, jedynie słuszny i od dawna ustalony sposób. Czy coś dla Ciebie jest naturalne, czy nie, nie oznacza, że jest naturalne w ogóle. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć i co najwazniejsze uszanować czyjejś inności i co najwaziejsze czyjegoś prawa do bycia sobą, to będziesz miał coraz bardziej pod górkę, bo jak pewne się domyłsasz, dla kogoś Ty równiesz możesz być nienaturalny i nie z góry ustalony, niewygodny, burzący schemat. Prędzej czy później poczujesz to na własnej skórze, o ile wyjdziesz z domu. I co wtedy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:55, 12 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kampanie społeczne mogą nasilać uprzedzenia

Opublikowano: 12.07.2011 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Kampanie, których autorzy mówią ludziom, że nie powinni żywić uprzedzeń, mogą wywierać skutek odwrotny do zamierzonego. Psycholodzy z University of Toronto Scarborough uważają, że gdy ludziom odbierze się wolność samodzielnej oceny różnych wartości i zachowań, może to skutkować pojawieniem się wrogości wobec docelowego obiektu, np. społeczności.

Akademicy przeprowadzili 2 eksperymenty. Miały one pomóc w ocenie skuteczności dwóch typów motywacyjnej interwencji: kontrolującej, w ramach której ludziom mówi się, czego nie powinni robić oraz autonomicznej, podkreślającej osobiste korzyści wynikające z bycia osobą tolerancyjną, nieuprzedzoną.

W ramach pierwszego eksperymentu ochotników losowo przydzielono do jednej z trzech grup: 1) zapoznającej się z ulotką o wymowie kontrolującej, 2) czytającej broszurę odwołującą się do związanych z tolerancyjnością wartości osobistych lub do 3) grupy kontrolnej, która nie zapoznawała się z żadnymi instrukcjami motywacyjnymi. Zadanie badanych polegało na wzięciu udziału w dyskusji nad nowym programem ograniczenia uprzedzeń na terenie kampusu. Okazało się, że ludzie z grupy 1. byli najbardziej nietolerancyjni, natomiast odbiorcy ulotki wzmacniającej osobistą motywację wykazywali mniej uprzedzeń od przedstawicieli dwóch pozostałych grup.

W drugim eksperymencie badanych wylosowano do grup wypełniających 2 formy kwestionariusza. Pierwsza miała stymulować osobistą motywację unikania uprzedzeń, druga sugerowała podejście kontrolujące. Także i w tym przypadku zauważono, że wolontariusze otrzymujący komunikaty kontrolujące byli o wiele bardziej uprzedzeni od pozostałych.

Dr Lisa Legault podkreśla, że dla autorów kampanii społecznych podejście kontrolujące jest szczególnie pociągające, ponieważ to szybka metoda, w dodatku łatwa do wdrożenia. Mówią ludziom, co powinni myśleć i jak się powinni zachowywać i kładą nacisk na negatywne konsekwencje niesprostania tym wymogom. Ludzie wolą jednak czuć, że mogą wybrać brak uprzedzeń niż być do tego zmuszani.

Opracowanie: Anna Błońska
Na podstawie: Psychological Science
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cez




Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 141
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 13 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za badanie. To tak jak pewien afrykański naukowiec doszedł do wniosku po wnikliwych badaniach, że czym człowiek bardziej głodny tym mu jedzenie bardziej smakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 13 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kręci się bat na zdziczałe tałatajstwo Smile

Cytat:
Szersza karalność mowy nienawiści - kluby za nowelizacją Kodeksu karnego

Większość klubów sejmowych opowiedziała się w środę za dalszymi pracami nad poselskim projektem nowelizacji Kodeksu karnego rozszerzającego karalność za tzw. mowę nienawiści wobec m.in. osób homoseksualnych. PiS chce odrzucenia tego projektu.

Cytat:
"Dziś mamy do czynienia z sytuacją, gdy ludzie znieważeni np. z powodu tożsamości płciowej, orientacji seksualnej, niepełnosprawności nie mają prawnej ochrony" - mówił w imieniu autorów projektu Ryszard Kalisz (SLD).

Cytat:
Na konieczność nowelizacji Kodeksu karnego umożliwiającą skuteczniejsze ściganie mowy nienawiści wobec innych orientacji seksualnych zwracała już uwagę w maju Helsińska Fundacja Praw Człowieka w wystąpieniu do resortu sprawiedliwości. "Regulacje karne powinny zostać dostosowane do nowych zjawisk i problemów społecznych poprzez wprowadzenie szczególnej ochrony osób homoseksualnych, a także transseksualnych" - zwracała wtedy uwagę Fundacja dodając, że kwestia ta jest tym bardziej istotna, bo "aż w 12 państwach UE prawo karne zawiera regulacje zakazujące nawoływania do nienawiści, przemocy oraz dyskryminacji ze względu na orientację seksualną".

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/53.....rnego.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś słusznie zauważył gdzie dobrobyt, tam wieksza tolerancja. Dobrobyt prowadzi do rozwiązłości społeczeństw, a to z kolei stawało się przyczyną upadku cywilizacji. Póki co w Polsce nie ma dobrobytu hehe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:31, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="The Mike]
Problemy emocjonalno psychiczne mogą dotykać w takim samym stopniu gejow jak i hetero.[/quote]

Ale żeś amerykę odkrył.

Cytat:
Ciekawe, skąd sie biorą w takim razie mieszane rodzenstwa, gdzie jedno jest homo a drugie hetero? Ci sami rodzice, te same warunki! He? Rodzice kogoś celowo na geja wychowali?

Tu prawie bingo -nawet nie wiesz jak często w rodzinach jedno dziecko jest faworyzowane, a drugie poniżane - nieświadomie zazwyczaj. Tak delikatnie ciągle przez wiele wiele lat daje się jednemu dziecku do zrozumienia - np w sposób taki: "Popatrz na swojego brata/siostrę...a ty jak się uczysz/zachowujesz/co robisz!" - tu cała litania. To tylko mały przykład. Oczywiście nie każdy wtedy staje się homo, dużo zależy od osobowości i innych czynników, ale poczucie własnej wartości jest wtedy u takiego dziecka -już dorosłego niskie

Cytat:
Dlaczego DDA odpadają w przedbiegach?


Bo nieświadomie przenoszą swoje nie przerobione z tym problemy na innych członków w rodzinie - w tym na dzieci a także mogą powielać zachowania swoich rodziców. Poza tym już pisałam -jest o wiele więcej rodzin czekających na adopcję niz samych dzieci do adopcji, więc jest w czym wybierać.

W dalszym ciągu jestem ciekawa ilu z was rozmawiało z homoseksualistami osobiście np. o ich dzieciństwie, przeszłości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chluma, piszesz jakbyś odkryła przyczynę powstawania homoseksualizmu! Opublikuj swoje "dowody" i czekaj na nagrodę Nobla.

Twoja teoria trzyma sie kupy, no własnie, kupy. Bo wychowanie i podobne spawy moga mieć jakiś wpływ, ale tylko w połaczeniu z podatnym guntem! Zrozum, że można stworzyć pare schematów dorastania, niemal identycznych, gdzie jeden człowiek będzie gejem, drugi hetero! Gdzi eu jednego coś się ujawni, u drugiego nie!

Pytasz, czy rozmawiałem z gejami? Jasne, inaczej bym tu nie pisał, bo bym nie miał wyrobionego zdania! Moje uprzedzenia rozwiała właśnie rozmowa z gejem!

Co do DDA, też wrzucasz wszystkich do jednego wora. Piszesz jakby bycie dzieckiem alkoholika od razu człowieka dyskwalifikowało. Mam nadzieję, że to nie ludzie tacy jak Ty decydują o adopcjach, bo byłby zajebisty problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 15 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie teoria, to praktyka.

Cytat:
Bo wychowanie i podobne spawy moga mieć jakiś wpływ, ale tylko w połaczeniu z podatnym guntem! Zrozum, że można stworzyć pare schematów dorastania, niemal identycznych, gdzie jeden człowiek będzie gejem, drugi hetero! Gdzi eu jednego coś się ujawni, u drugiego nie!


Dokladnie tak. Dlatego jeden zostaje gejem/lesbijką/pedofilem/narkomanem/alkoholikiem/złodziejem/znęcającym się fizycznie nad kobietą/mężczyzną/dzieckiem....wpisz tu co chcesz,a inny nie Smile

Cytat:
Pytasz, czy rozmawiałem z gejami? Jasne, inaczej bym tu nie pisał, bo bym nie miał wyrobionego zdania! Moje uprzedzenia rozwiała właśnie rozmowa z gejem!.

Ja też nie mam uprzedzeń do homo - wypowiadałam się w kwestii adopcji przez nich.

Cytat:
Co do DDA, też wrzucasz wszystkich do jednego wora. Piszesz jakby bycie dzieckiem alkoholika od razu człowieka dyskwalifikowało. Mam nadzieję, że to nie ludzie tacy jak Ty decydują o adopcjach, bo byłby zajebisty problem

Przeważnie ich dyskwalifikuje ale tylko przy próbie adopcji Smile
A na pocieszenie - Twoja nadzieja się spełniła, nie ja decyduje Smile Chyba jeszcze gorsi (wg twojego kryterium) ode mnie Smile Pa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gay Okey?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile