W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reanimacja pilota na żywo  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2720
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 18 Cze '11   Temat postu: Reanimacja pilota na żywo Odpowiedz z cytatem

SENSACJA!!!

Doświadczony pilot akrobacyjny runął do Wisły po nieudanej akrobacji! Trwa reanimacja NA ŻYWO TYLKO W POLSAT NEWS!!!! Najświeższe komentarze akcji reanimacyjnej na żywo! Dyskusje na temat trudności wykonywanego manewru oraz doświadczeniu pilota! Wszystko na żywo podczas, gdy on jeszcze jest reanimowany przed kamerami! POLSAT NEWS! A wszystko na oczach całej Polski oraz..... rodziny pilota.

No właśnie, kurwa czy te kurwy z TV nie mają już za grosz mózgów? Myślą, że miło się rodzinie i krewnym ogląda jak 30 minut reanimują ich bliskiego komentując jego doświadczenie i trudność manewru oraz jak to niewiele mu brakowało do uniknięcia tragedii? Dla sensacji zrobią wszystko?

Przypomina mi to trochę media z 11 września....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:23, 18 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co to oglądasz?
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:25, 18 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzice oglądają, ja tylko przechodziłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 18 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że co sikor...gdzie przechodziłes??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 18 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Rodzice oglądają, ja tylko przechodziłem.


Ej, nie bądź hipokrytą. Daje się pochlastać że łyknąłeś to bez zagrychy. I nie ty jeden. Ludzie to lubią, ludzie to kupią.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janiekowalsk




Dołączył: 05 Mar 2009
Posty: 1459
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nawet jeśli patrzył i wkurwiło to jego sumienie to chyba lepiej niż łykać to bez zagrychy ...
_________________
Gaza Strefa śmierci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na tych pokazach i widziałem wszystko na własne oczy. I abstrahując tu od postawy mediów oraz śliniących się przy kadrowaniu reanimowanego pilota kamerzystach POLSATU NEWS i TVN24, muszę coś powiedzieć o samej akcji ratowniczej, a bez sensu jest zakładać nowy temat:

Chwila uderzenia w Wisłę, była na tyle nierealna i oderwana od spodziewanej rzeczywistości, że momentalnie wszyscy zaniemówili. Przez 5 sekund od roztrzaskania się samolotu była totalna cisza, jedynie komentator krzyknął z głośników "Jezu Chryste!". Po tej chwili wszyscy doszli do siebie i zaczęli bacznie obserwować rozwój wydarzeń.

I możliwe, że się nie znam, lecz moje subiektywne odczucia są identyczne z resztą osób będących na miejscu. Zresztą oczy miałem sprawne - ZAWIEDLI ORGANIZATORZY. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo ważna była KAŻDA SEKUNDA, przedstawiam oto przebieg akcji ratunkowej (tym bardziej, że w mediach wyglądało to "nieco" inaczej):

arrow Do wraku pierwsza łódź podpływa po minucie. Będący na łodzi przyglądają się. Nikt nie skacze do wody.
arrow Druga po kolejnych kilkudziesięciu sekundach. Obydwie zatrzymują się kilkanaście metrów od tonącego samolotu i krążą, jak sępy nad padliną. Nikt nie wyskakuje.
arrow Podpływają kolejne łodzie z ratownikami. Zbliżają do zatopionego już prawie całkowicie samolotu. Jeden człowiek (NIE NUREK) zdejmuje koszulę i szykuje się do skoku. Skacze.

-Mija kilkanaście minut.-

arrow Tymczasem w oddali widać pędzący na sygnale ponton z nurkami w piankach.
arrow Dopływają. Z brzegu trudno zaobserwować konkretne działania. Widać kilka łodzi ze stojącymi na nimi ratownikami.
arrow Następuje próba doholowania wraku do brzegu. Po chwili ratownicy przerywają.

-W tym momencie wszyscy są już pewni, że pilot nie żyje, nawet jeśli żył tuż po wypadku. Ludzie straciwszy nadzieję na uratowanie pilota zaczynają się rozchodzić, by nie obserwować ludzkiej tragedii (jestem mile zaskoczony reakcją tłumu, spodziewając się raczej napływu gapiów). Komentator łamiącym się głosem mówi jedno zdanie o pilocie, w czasie przeszłym. Informuje, że organizatorzy przerywają piknik i odwołują jutrzejsze pokazy.-

arrow Po kolejnych kilkunastu minutach, gdy jestem już na końcu schodów Wzgórza Tumskiego, zauważam machającego ratownika na dziobie jednej z łodzi płynących do brzegu. Okazuje się, że wydobyli pilota.



PODSUMOWUJĄC:
- Ludzie w pomarańczowych koszulkach pływający pontonami ratowniczymi w trakcie pokazu po Wiśle byli kompletnie nieprzygotowani na ewentualny wypadek. Mieli jedynie patrolować brzeg i robić dobre wrażenie. Nie wiedzieli co robić, przez długi czas nie było nawet komu wskoczyć do wody.
- Nie było pośród nich nurków. Nurkowie zamiast pływać i czekać na ewentualne wezwanie, byli na brzegu i zaczęli się przygotowywać do akcji dopiero po wypadku.
- ORGANIZATORZY odpowiadają za taki rozwój wydarzeń. Być może ten człowiek by przeżył

Polska...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 13:34, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiedli organizatorzy? Bez jaj. Igranie ze smiercia konczy sie smiercia.
Wiadomo, ze zeby taki pokaz byl ciekawszy akrobata bedzie maksymalizowal ryzyko. Jak w ruskiej ruletce.

Po kilkunastu minutach pod woda nie powinno byc mowy o akcji ratowniczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FreeG




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 387
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piioottrr napisał:
Zawiedli organizatorzy? Bez jaj. Igranie ze smiercia konczy sie smiercia.
Wiadomo, ze zeby taki pokaz byl ciekawszy akrobata bedzie maksymalizowal ryzyko. Jak w ruskiej ruletce.

Po kilkunastu minutach pod woda nie powinno byc mowy o akcji ratowniczej.


O tym nie mówię, bo masz rację. Ryzyko było i sam mógł się zorientować, że przegina, ponieważ już za pierwszym wyjściem przeleciał zaledwie kilka metrów nad wodą, drugi raz chciał zrobić to samo i już się nie udało.

Ale nawet jeśli ktoś igra ze śmiercią, to przy imprezie tego typu powinna być mu udzielona specjalistyczna pomoc, a takiej nie zagwarantowano. Ratownicy pływający w pontonach byli niczym stadionowi ochroniarze w kamizelkach fluorescencyjnych - miało być ich widać, by stworzyć pozory, że wszystko jest pod pełną kontrolą. A jak do czegoś dojdzie, to nikt kurwa nie wie, co robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reanimacja pilota na żywo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile