W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Mieszkańcy nie chcą kościoła  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 2344
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 13 Cze '11   Temat postu: Mieszkańcy nie chcą kościoła Odpowiedz z cytatem


_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocne Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 15 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sekciarscy terroryści-złodzieje i oszołomieni dzwonami fanatycy niedorozwinięci fizycznie i umysłowo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:33, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jabane zlodziejskie mafijne układy. Jakim prawem oddał tą ziemie? Czy to jest legalne? Co w zamian? Nastepne miejsce strzyżenia jebanych baranków?

Jak w normalnym kraju można tak bezwzględnie i beszczelnie w zywe oczy kraść.......? Bo palant prezydent jest katolikiem?

Prywata, jebane złodziejstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaję że ładnie wyciągnęli brudy.
Ale co zrobią ? Proboszcz pojedzie do innego miasta.
Ziemi nie oddadzą. A sprawa będzie się ciągnąć , aż dzieci podorastają i brak szkoły nie będzie przeszkadzał -.-

Ehh... szkoda że religia jest potrzebna pewnym grupom ludzi :/
Wiem że tutaj większość nie chciała by katolicyzmu w postaci KK ale pomyślcie co zrobiły by te "Ludowce" jakby nie mieli gdzie swych sumień oczyścić ?
Sam nie wiem do końca :/
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant napisał:
ale pomyślcie co zrobiły by te "Ludowce" jakby nie mieli gdzie swych sumień oczyścić ?


Niestety.
Spójrzmy prawdzie w oczy - ludzie to głupki.
Najprawdopodobniej znaleźli by sobie inne religie lub stworzyli własną. Zawsze znalazłby się ktoś kto dostrzega możliwość łatwiejszego życia, kto zauważa potrzebę wiary u prymitywnych ludzi i zapewnia im odpowiedzi na dręczące ich pytania.

Najprawdopodobniej, gdyby zabrakło księży, kościołów i nadzoru watykanu, ludzie ogłosiliby swoich duchownych, którzy czerpaliby zyski dla siebie. Oczywiście spora część ludzi zrezygnowała by całkowicie z religii, bo to delikatny bat nad głową, ale duża część, tych głupszych próbowałaby realizować swoje dotychczasowe zapędy.

Najprawdopodobniej, pojawiliby się wtedy liczni prorocy i ludzie, którym objawił się bóg lub Maryja i kazali stanąć na czele narodu Smile Otrzymywaliby regularne wizje, a zaciekawiona ludność przychodziłaby co tydzień dowiedzieć się co też bóg powiedział przez widzących.
W końcu widzący, stwierdziliby, że bóg żąda drobnej ofiary w zamian za kontakt i w ten sposób powstawałoby to samo co mamy dzisiaj - tylko to dzisiaj wyglądało mniej więcej tak 2000 lat temu.

Jezus miewał wizję, dostawał żarcie za darmo.
Zresztą sprawa Jezusa jest lekko podejrzana, bo apostołowie chodzili uzbrojeni. Jak pamiętamy Biblia wspomina, że nosili miecze. A jeden nawet odciął żołnierzowi Rzymskiemu ucho.
Pytanie więc, jak można w okupowanym kraju chodzić uzbrojonym ??? To tak jakby za hitlerowców chodzić po ulicach z karabinem maszynowym i nauczać.
Więc skoro apostołowie mieli miecze, to nie dziwi mnie tak bardzo, że wszyscy ich karmili i pomagali im... Smile W każdym razie tak rodzą się religie.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 23:27, 16 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Zresztą sprawa Jezusa jest lekko podejrzana, bo apostołowie chodzili uzbrojeni. Jak pamiętamy Biblia wspomina, że nosili miecze. A jeden nawet odciął żołnierzowi Rzymskiemu ucho.

Więc skoro apostołowie mieli miecze, to nie dziwi mnie tak bardzo, że wszyscy ich karmili i pomagali im... Smile W każdym razie tak rodzą się religie.


Uzbrojeni apostolowie mieli/nosili miecze? Ooo. A z jakiej to Biblii wyczytales jak mozna wiedziec?

Trzymajmy sie prawdy.
Jedyny fragment w Biblii o uzyciu miecza przez apostola? jaki znam to

Mt 26:47-56 BW:
Cytat:
Gdy On jeszcze mówił, oto nadszedł Judasz, jeden z Dwunastu, a z nim wielka zgraja z mieczami i kijami, od arcykapłanów i starszych ludu. Zdrajca zaś dał im taki znak: "Ten, którego pocałuję, to On; Jego pochwyćcie!". Zaraz też przystąpił do Jezusa, mówiąc: "Witaj Rabbi!", i pocałował Go. A Jezus rzekł do niego: "Przyjacielu, po coś przyszedł?" Wtedy podeszli, rzucili się na Jezusa i pochwycili Go. A oto jeden z tych, którzy byli z Jezusem, wyciągnął rękę, dobył miecza i ugodziwszy sługę najwyższego kapłana odciął mu ucho. Wtedy Jezus rzekł do niego: "Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną. Czy myślisz, że nie mógłbym poprosić Ojca mojego, a zaraz wystawiłby Mi więcej niż dwanaście zastępów aniołów? Jakże więc spełnią się Pisma, że tak się stać musi?" W owej chwili Jezus rzekł do tłumów: "Wyszliście z mieczami i kijami jak na zbójcę, żeby Mnie pojmać. Codziennie zasiadałem w świątyni i nauczałem, a nie pochwyciliście Mnie. Lecz stało się to wszystko, żeby się wypełniły Pisma proroków". Wtedy wszyscy uczniowie opuścili Go i uciekli.


To, ze ludzie to glupki to masz racje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:15, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ma Jezus do tego, ze mafijny układ kradnie ziemie za bezcen?

Po co zapędzać się w religijne gadki, skoro mamy czarno na białym jeden z przekretow z udziałem kleru. Dostali ziemię za bezcen (ZNOWU) i mają głęboko w dupie ludzi (ZNOWU), nie licząc się ze zdaniem "plebsu" i tak robią swoje obściskujac się z prezydentem dużego i bogatego miasta na wizji (ZNOWU).

Prezydent zaś, chce obrocić kota ogonem, twierdząc, że to normalne i fajne, ze dają klerowi ziemie za bezcen, a jak już ktoś robi wałki? To go rozliczą! Taaaa, kurwa, rozliczą. Rozliczają już dziesięć lat! A spróbuj kurwa, szaraczku mandatu w terminie nie zapłacić! Hehehe.

O tym rozmawiajmy, bo nic tu nie ma do rzeczy, czy apostołowie nosili miecze, czy Jezus był lunatykiem, czy jeden z dwunastu i piętnastu grabil swoim grzebieniem świętą brode Hermengildy i inne bajki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
8N




Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 267
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 17 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wobec tego typu inicjatyw jesteśmy zupełnie bezsilni. Możemy jedynie się cieszyć, że nie wszystkie media publiczne w Polsce mają jednego właściciela, bo o sprawach takich jak te byłoby jedynie głośno w kręgach lokalnych. Gdyby chodziło o meczet, wystarczyłoby podrzucić jakąś świnie na teren budowy i sprawa byłaby załatwiona. Moje zdanie jest takie, że niech sobie budują kościoły, pomniki i inne monumenty bez końca. Przecież mają na to społeczne przyzwolenie zarówno władz jak i plebsu. Ludzie światłego umysłu stanowią w Polsce mały ułamek ogółu społeczeństwa. Dopóki nadal będą stanowić tą mniejszość, dopóty nigdy nie braknie funduszy na wybudowanie i utrzymanie rajskich świątyni. Mnie ta cała sytuacja już nawet nie denerwuje, zwyczajnie nie obchodzi mnie to i jestem szczęśliwszym, mniej poddenerwowanym człowiekiem. Społeczeństwo polskie skalkulowało, że zamiast wybudowania kolejnych szpitali, szkół, parków czy innych obiektów użyteczności publicznej można przecież postawić kościoły, w których można pobierać naukę, zostać uleczonym, odpocząć na klęczniku... niebywała promocja!
_________________
Everything is OK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Mieszkańcy nie chcą kościoła
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile