W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Tajne Dokumenty Koncernów Papierosowych  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2340
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 29 Mar '06   Temat postu: Tajne Dokumenty Koncernów Papierosowych Odpowiedz z cytatem

Kiedyś jeden z naszych czytelników przysłał mi linka do ciekawego tekstu na stronie Zielonych Brygad.

Troche mi to zajęło i tekst już zniknłą z tamtej strony (pojawia sie tylko to), jednak udało mi się odzyskac jego treść.
Oto kopia tekstu z tamtej strony

W artykule były jeszcze linki do dokumenów, nawet chyba ich zdjęcia, ale niestety już nie działają.

Przyznam, szczerze że nie dałem rady przeczytać wszystkiego, ale pomyślałem, że moża zachowam tekst, żeby nie zginął, na wypadek jakby jednak miał w sobie wystarczająco wiele prawdy.
Jeśli ktoś ma jakies komentarze, albo opinie n.t. tego tekstu, to bardzo prosimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:35, 31 Mar '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, że tekst wrócił na stronę ZB: http://www.zb.eco.pl/zb/157/papiero1.htm
Cytat:
W r. 1989 firma adwokacka w Louisville Kentucky w USA pracująca na rzecz producenta papierosów Brown and Williamson, czyli amerykańskiego oddziału British American Tobacco (BAT), dostała setki tysięcy wewnętrznych dokumentów swojego klienta celem ustalenia jednolitej linii obrony w nasilających się procesach przeciwko nim. Z wytwórcami papierosów procesowano się w USA od początku lat pięćdziesiątych, czyli od kiedy ustalono związek raka płuc z paleniem. Na parę tysięcy spraw, producenci nie przegrali ani jednej. Powodom zawsze brakowało dowodów pozwalających na wykazanie działania w złej wierze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
.:Brak-Podejżeń:.




Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:22, 22 Maj '06   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się dziwiłem dlaczego niemoge żucić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 07 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w "family guy" była przedstawiona podobna sytuacja.
Czego ludzie nie zrobią aby skasowań flote...
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kombajndosalatek




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 4
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:46, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee.. FG jest ok, ale widac ze lewacki. PROchoice, PROgay, PROpodatki+socjal. Wole South Park- przekaz jasny, ale niejednoznaczny, tak ze kazdy moze sobie wybrac co woli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:50, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie w temacie ale South Park wydaje mi sie dużo bardziej dziecinny niż FG. Głowy rodziny obejrzałem prawie wszystkie odcinki (kreskowki.fani.pl) i jestem tym zauroczony Very Happy SP zdołałem kilkanaście odcinków i film ale humor tam wydawał mi sie oklepany i przewidywalny.
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi. Wrzucę to do wątku na temat spisków przemysłu.

kombajndosalatek napisał:
Wole South Park- przekaz jasny, ale niejednoznaczny, tak ze kazdy moze sobie wybrac co woli


South Park to humor dla 12-16 latka, a Family Gay dla minimum 16 latka. Nie zauważyłem, zeby FG był lewacki (stacja FOX promująca lewactwo? ha ha stary!), za to SP jest po prostu prymitywny.

Jest jeden wspólny mianownik tych seriali. Otóż szytskie "obrazoburcze" amerykanskie kreskówki są wbrew pozorom bardzo poprawne politycznie. NIGDY nie zadają poważnych pytań, NIGDY nie nadepną na odcisk rządzących światem. To by nie był zarzut, gdyby sobie nie rościły praw do bycia nie wiadomo jak odważnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spaczony




Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 94
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy gdybyś nie powiekszył NIGDY nie napisałbym że nie sa tak do końca poprawne. W którymś odcinku FG (nie pamiętam którym bo jest ich ponad 100) była sytuacja gdy rozgoryczony Braian krzyczał "kto wymyslił tak idiotyczne prawo!!!"które dotyczyło psów, juz nie pamięta jakie ale które faktyczne istnieje. Wtedy przedstawiona była sytuacja gdy Bush bawi się taka dziecinną plastikowa sprężyną która nie chciała "zejść" bardzo mnie to rozbawiło. Inna scena która tez zapadła mi wpamieci jest podczas końca świata gdy prezydent usa ukrył sie w domku na drzewie nie chcąc słuchac doradców którzy prosili go aby odszedł do schronu...obecnie nie pamiętam więcej ale nie jest tak do końca poprawna
_________________
"...mam swoje prawa, nikt nie zabroni mi sie zastanawiać..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grand




Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 141
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym powiedział, że SP jest bardziej inteligentny - mistrzostwo dla mnie to odcinek, w którym Diabeł wyzwał Jezusa na pojedynek: zwroty akcji i puenta, której nie powstydziłby się Molier Wink (ale na przykład film to dno..)

z kolei FG to kopia Simpsonów.. ale humor całkiem w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 08 Gru '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spaczony. Tak, nabijanie się z Busha to chyba szczyt awangardy w mainstreamie, w sytuacji gdy wszysyc widzą jaki z niego kretyn. Przypomina mi sie filmik na ktorym Alex Jones zarzucał M.Moorowi, że w Fahrenheicie zrobił z Busha ciamajdę. To jest kanalizowanie niezadowolenia i podejrzeń na bezpieczne tory. W PRL też działały kabarety, ktore dokopywały władzy. Pod kontrolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 11 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

According to an article from the European Journal of Public Health, the tobacco companies have been implicated in adding a number of drugs to tobacco products (PDF) to enhance their weight-reducing properties. Discovery News explains the neurological process for appetite suppression, which involves activating pro-opiomelanocortin cells in the hypothalamus.
http://science.slashdot.org/story/11/06/.....Loss-Drugs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 11 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wprowadzili legalne narkotyki. 70 dol. kosztuja trzy "dzialki".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 11 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi głupiemu się wydawało, że legalne narkotyki dostępne są od dawna ( obecnie 10-12 zł paczka, lub 20 zł pół litra) Razz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Tajne Dokumenty Koncernów Papierosowych
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile