W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
10% Niemców chce nowego Hitlera?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2801
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:43, 18 Cze '11   Temat postu: 10% Niemców chce nowego Hitlera? Odpowiedz z cytatem

http://www.wykop.pl/link/784215/10-niemcow-chce-nowego-hitlera/ Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:32, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10% Niemców wydaje się , że grają przeciwko Żydom . A tak naprawdę , Żydzi zapłacili już za wynik tego spotkania.
Trzeba zaznaczyć , że oprócz 10% Niemców , także media tego chcą . Żydzi stosują prosta strategię : ignorancja to siła , wiec skoro w mediach pokazują takich ulizanych papudraków , to znaczy , że ci użyteczni idioci , naprawdę sie spisują na medal .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Ordel
A jaki będzie ten opłacony wynik ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:54, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
@Ordel
A jaki będzie ten opłacony wynik ?


Powtórka z historii . Ale tak zaaranżowana byśmy myśleli , że to nie powtórka .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 19 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzy procent Turkow, to juz Niemcy. Oni moga pociagnac na Europe ! Ich rekami wymorduje sie kogo trzeba. A mordowac trzeba, bo stara wiara wladzy jest juz mocno wiekowa i nie daj Boze jak kogos nieodpowiedniego po sobie zostawi, to moze sie wolnosc odrodzic abo co gorsze panstwowosc z dobrobytem !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:28, 20 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Powtórka z historii . Ale tak zaaranżowana byśmy myśleli , że to nie powtórka .

Czemu to Żydzi mieli by chcieć powtórkę z historii? Ja jestem po trosze krwi żydowskiej i nie chce żadnych powtórek, tyle tylko że co ja mogę wiedzieć nie jestem syjonistą i nie należę też do żadnej międzynarodowej elity. Confused Question Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 22 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Ordel napisał:
Powtórka z historii . Ale tak zaaranżowana byśmy myśleli , że to nie powtórka .

Czemu to Żydzi mieli by chcieć powtórkę z historii? Ja jestem po trosze krwi żydowskiej i nie chce żadnych powtórek, tyle tylko że co ja mogę wiedzieć nie jestem syjonistą i nie należę też do żadnej międzynarodowej elity. Confused Question Exclamation


Syjonizm to żydowska wiara. Ale nie każdy żyd wyznaję tę wiarę.
A problem z żydowskimi wierzeniami , ma swoje źródło w tym , że uznają się ( żydzi ) narodem wybranym przez boga.
Wiara ta jest tak silna , że stymuluje ona do działań , które prowadza wybrańców do celu. A celem jest rządzenie , które polega na wyciskaniu soków życiowych
z rządzonych.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 22 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
pawlak napisał:
Ordel napisał:
Powtórka z historii . Ale tak zaaranżowana byśmy myśleli , że to nie powtórka .

Czemu to Żydzi mieli by chcieć powtórkę z historii? Ja jestem po trosze krwi żydowskiej i nie chce żadnych powtórek, tyle tylko że co ja mogę wiedzieć nie jestem syjonistą i nie należę też do żadnej międzynarodowej elity. Confused Question Exclamation


Syjonizm to żydowska wiara. Ale nie każdy żyd wyznaję tę wiarę.
A problem z żydowskimi wierzeniami , ma swoje źródło w tym , że uznają się ( żydzi ) narodem wybranym przez boga.
Wiara ta jest tak silna , że stymuluje ona do działań , które prowadza wybrańców do celu. A celem jest rządzenie , które polega na wyciskaniu soków życiowych
z rządzonych.

I jak im ma w tym pomóc odradzający się Nazizm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 22 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano pomoze żydom tak, jak pomogl w 45r i do dzisiaj pomaga.. powstal izrael i nikt nie smie podniesc reki na zydowskich mordercow.. palestynczykow zarzynaja dalej.. i co ? Izrael sie piwieksza i co ?
Ach przeciez to biedni zydzi.. tyle przeszli .
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 23 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Ano pomoze żydom tak, jak pomogl w 45r i do dzisiaj pomaga.. powstal izrael i nikt nie smie podniesc reki na zydowskich mordercow.. palestynczykow zarzynaja dalej.. i co ? Izrael sie piwieksza i co ?
Ach przeciez to biedni zydzi.. tyle przeszli .

Tylko Żydzi tak robią? A co z czarnoskórymi w USA którzy popełniają więcej rasistowskich przestępstw niż biali a i tak za rasizm tępieni są tylko biali, co więcej w Kalifornii najwięcej przestępstw na tle rasowym wobec czarnych dokonują nie biali oprawcy a latynosi.

pawlak napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
Pawlak,
wszyscy ,ktorzy maja jeszcze jakies zludzenia odnosnie Zydow powinni ogladac ten film do oporu Smile
Wspanialy przyklad glupoty i tepoty jaka stanowi kamien wegielny zydowskiego postrzegania swiata.

Naiwnych zapraszam do zrobienia malego eksperymentu;wyobrazcie sobie ,ze mozecie zadawac pytania tym demonstantom.
jak myslicie-czy mozliwy jest jakis dialog z ta "czarna sotnia?"

Jerzy Ulicki-Rek

widzisz Jerzy:
Ty nie lubisz żydów za syjonizm, żydzi jako usprawiedliwienie podają holocaust
Ja nie lubię czarnoskórych za to co robią białym w RPA, czarni za usprawiedliwienie podają apartheid
Zachodzi tu pewna analogia, nie uważasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 23 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mydoij oczu @pawlak. Zapytales o nazistow, to Ci odpowiedzielem. A Ty mi tu o murzynach piszesz ! Jak dla mnie to typowa zydowska zagrywka. Mowisz izraelicie o Palestynczykach, a on napierdala jezorem o powstaniu w gettcie warszawskim. Trzymaj sie tematu a nie postepuj jak "zaklamywacz historii jan romasz gross.
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:05, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Nie mydoij oczu @pawlak. Zapytales o nazistow, to Ci odpowiedzielem. A Ty mi tu o murzynach piszesz ! Jak dla mnie to typowa zydowska zagrywka. Mowisz izraelicie o Palestynczykach, a on napierdala jezorem o powstaniu w gettcie warszawskim. Trzymaj sie tematu a nie postepuj jak "zaklamywacz historii jan romasz gross.

Jeszcze będziesz zazdrościł Żydom Izraela, to będzie ostatni kraj gdzie biały człowiek będzie mógł spokojnie przejść ulica, Europa przez swoją głupotę zginie, Żydzi walczą o przyszłość swoich dzieci, a europejskie kobiety w tym czasie skrobią się u ginekologa, masz pretensje do Żydów że się rozmnażają i walczą o przyszłe pokolenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:16, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pretensje do izraels, ze morduje ludzi. Mam pretensje do zydow, ze po45r mordowali polakow, ze cale kierownictwo MBP bylo pod ich zarzadem. Europa jest multikulti, wlasnie dzieki takim zydom jak michnik, ktorzy od lat tlukacym do glow: tolerancja, tolerancja..
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:50, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Mam pretensje do izraels, ze morduje ludzi. Mam pretensje do zydow, ze po45r mordowali polakow, ze cale kierownictwo MBP bylo pod ich zarzadem. Europa jest multikulti, wlasnie dzieki takim zydom jak michnik, ktorzy od lat tlukacym do glow: tolerancja, tolerancja..

mniej skrobania , więcej płodzenia i nie oddawać się kolorowym Laughing ludzie nie lubią Żydów bo ci są ślini, solidarni i zaradni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:38, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale manipulacja - juz sam tytul. powinno byc: 90% niemcow nie chce nowego Hitlera. Widac ze bankierka chce pograc stara sprawdzona karta :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 24 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ludzie nie lubią Żydów bo ci są ślini, solidarni i zaradni


Mógłbyś w zasadzie użyć sformułowania, że , żydzi to naród wybrany...

Chyba kurwa we własnej głowie, odpowiedzieć bym musiał Smile

A Ty nadal @pawlak zmieniasz temat tak jakby trochę trolujesz, zamydlasz, robisz uniki.. Nie podoba mi się to, ale będę kulturalny i nie dodam Ciebie do ignora i dam szansę. Ale ale, troszkę mim się wydaje, że coś jakby za Tobą stała jakaś instytucja (instytut propagandy żydowskiej, np), ponieważ te posty co piszesz są jakieś takie personalne. Może się mylę, dlatego obserwuje nadal.

Cytat:
ludzie nie lubią Żydów bo ci są ślini, solidarni i zaradni


Złodziej i kryminalista też często jest silny, zaradny i solidarny w swoim bandyckim gangu. Tak oto ja postrzegam izrael, państwo którego być nie powinno, bo jest na ziemi okupowanej, jest na ziemi spływającej krwią wielu niewinnych ludzi.

I wiem @pawlak, że teraz napiszesz, że Polacy też kiedyś pod Włodawą w 43r pobili dwie żydowskie staruszki i zabrali im chleb..wiem wiem.. czyń swoją powinność
_________________
Genezyp_Kapen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Astan




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo narody generalnie się krzywdzą, Genezypie. Narody to narody, muszą dbać o swoją dupę zgarniać jak najwięcej. To nie jest godne pochwały, ale szanuję taką postawę po stokroć bardziej niż pizdowate prawa człowieka. A że wpierdalają ludziom, że to w imię jakiś wyższych celów, z jakiś powodów historycznych, to tylko dlatego, że dzisiejsi ludzie są zbyt głupi, by wiedzieć, że to nie o to chodzi.

Wiesz w czym rzecz? Że w normalnym świecie za swoją bezczelność już dawno by ich na mapie świata nie było.
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:48, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Ordel napisał:
pawlak napisał:
Ordel napisał:
Powtórka z historii . Ale tak zaaranżowana byśmy myśleli , że to nie powtórka .

Czemu to Żydzi mieli by chcieć powtórkę z historii? Ja jestem po trosze krwi żydowskiej i nie chce żadnych powtórek, tyle tylko że co ja mogę wiedzieć nie jestem syjonistą i nie należę też do żadnej międzynarodowej elity. Confused Question Exclamation


Syjonizm to żydowska wiara. Ale nie każdy żyd wyznaję tę wiarę.
A problem z żydowskimi wierzeniami , ma swoje źródło w tym , że uznają się ( żydzi ) narodem wybranym przez boga.
Wiara ta jest tak silna , że stymuluje ona do działań , które prowadza wybrańców do celu. A celem jest rządzenie , które polega na wyciskaniu soków życiowych
z rządzonych.

I jak im ma w tym pomóc odradzający się Nazizm?


Patrz historię . Policzy zyski , nad stratami . Liczy się ostateczny bilans. To nie jest gra w oczko , to jest cholernie długa pokerowa rozgrywka.
Analogicznie spójrzmy tak : Z perspektywy czasu spójrzmy , kto najwięcej zyskał ( i zyska ), np po 09/11 - ten stoi za ta akcją .
Cel uświęca środki - nikt tego tak , świetnie nie pojmuje , jak Żydzi. Niektórzy goje , twierdzą że motto owe zostało wypowiedziane pierwszy raz przez Żydów : Historia ludzi którzy po wypowiedzeniu tych słów ( ze zrozumieniem ) stali się narodem wybranym , a co za tym idzie rasą stworzona do panowania ( nad innymi ) Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 25 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genezyp_Kapen napisał:
Mógłbyś w zasadzie użyć sformułowania, że , żydzi to naród wybrany...

nie Żydzi a Ashkenazi są narodem wybranym, tylko Ashkenazi mają wysokie ilorazy inteligencji, wszystkie rodziny bankierów to Ashkenazi , reszta to tylko przebierańcy, marzyciele i podlizuchy Laughing
Genezyp_Kapen napisał:
Ale ale, troszkę mim się wydaje, że coś jakby za Tobą stała jakaś instytucja (instytut propagandy żydowskiej, np), ponieważ te posty co piszesz są jakieś takie personalne. Może się mylę, dlatego obserwuje nadal.

To nie ja jako obrońca Żydów jestem problemem , tylko Goje którzy sami się podkładają, dzisiaj wdziałem ładną parkę: Polkę z Arabem, jakaż ona była dumna Laughing , kiedy już wyginą biali przez własną głupotę, to tych tamtych już nikt nie powstrzyma, bo czarni to tylko umieją podpalać zaparkowane na ulicy samochody a to dla Masonerii żaden przeciwnik Laughing Laughing Laughing Laughing nawet Alex Jones poruszył kwestie głupoty białych którzy aktywnie działają na rzecz własnej zagłady:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8576
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 26 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:

To nie ja jako obrońca Żydów jestem problemem , tylko Goje którzy sami się podkładają, dzisiaj wdziałem ładną parkę: Polkę z Arabem, jakaż ona była dumna Laughing , kiedy już wyginą biali przez własną głupotę, to tych tamtych już nikt nie powstrzyma, bo czarni to tylko umieją podpalać zaparkowane na ulicy samochody a to dla Masonerii żaden przeciwnik Laughing Laughing Laughing Laughing nawet Alex Jones poruszył kwestie głupoty białych którzy aktywnie działają na rzecz własnej zagłady:


Ale kto kusi ?
Podobno Jezus nie dał się skusić Szatanowi na pustyni. Ale Jezus był żydem , a my goje jesteśmy zbyt ufni .
Nie dość że zbyt ufni to jeszcze niezbyt mądrzy . Nie wiemy , że na pustyni spotkało się dwóch żydów i dogadali się w kwestii rządzenia gojami. Jeden gra złego drugi dobrego, jeden dostał zaszczyty , splendor , boska cześć , drugi realna prawdziwa władza.
Jeden potrzebuje drugiego by móc egzystować .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 28 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja się wcale Niemcom nie dziwię. Najbogatszy kraj europy w którym naprawdę żyje się na wysokim poziomie na socjalu tylko małe ale - w kraju tym coraz mniejszą część stanowią rdzenni mieszkańcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 29 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tytułowy artykuł był na onecie gdzieś z co najmniej pół roku temu
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


10% Niemców chce nowego Hitlera?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile