W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holenderska pedofilia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5954
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

170 postów a Wam sie jeszcze chce...
ja wysiadłem kilka stron wczesniej temat jeździ od jednej skrajności do drugiej a po środku gnosis pedofil udaje,że nie wie o co nam naprawde chodzi i wywija kota ogonem ciesząc sie, że jedyne co możecie to pogadać sobie.
Gnosis jedź do holandii, krainy szczęścia porządnych i otwartych na wszystko ludzi. takich jak ty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On by raczej nie dyskutował z niektórymi z was

http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=457797
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze koleś zrobił,choć może trochę przesadził z siłą.Nie powinien być ukarany,zresztą prawdopodobnie nie bdzie.

ciekawe co na ten artykuł powiedziałby GNOSIS??Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:00, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zachowuje się normalny facet, a nie zastanawia się czy jego dziecko przypadkiem nie pragnie kontaktu z pedofilem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pete




Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 84
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze zrobil ten bokser-popieram
Mam nadzieje ze nie pojdzie siedziec
Wg mnie gnosis nie jest pedofilem a tylko zastanawia sie jak prawo moze zdecydowac czy dziecko jest juz dojrzale czy nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny artykuł.Popieram działanie ojca.


Cytat:
Nad pobitym i nieprzytomnym dzieckiem pochylał się pedofil. Bokser rzucił się na zboczeńca i zaczął go bić.


Zdecydujcie najlepiej w głosowaniu/ankiecie czy jestem ,bede czy może byłem pedofilem.


...żenada Panowie
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:16, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź jest tak prosta jak ty chłopaku, nie trzeba głosowac.
Jesteś i będziesz.
Badania nad pedofilami pokazują, że nie da sie ci pomóc.
Jedynie kastracja przynosi efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oo, pan doktor się odezwał Smile
alfa kurwa i omega Laughing

ciekawe czy sam też byłby taki mądry jakby go małolata zbajerowała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10 lat za barem... i ani jednej poniżej 16 roku życia, a w większości klubów w których pracowałem szczylów sie po prostu nie wpuszczało...
nie trzeba być doktorem, żeby pewnych rzeczy sobie odmawiać lub raczej trzeba być chorym by na nie miec ochote
Masz mózg żeby knuć teorie spiskowe to w tym temacie tez go używaj.
Twój sarkazm miał oznaczać, że ty na bajere małolat lecisz, oj chyba to odwrotnie ?...
Trzeba miec prosty kręgosłup moralny żeby móc swobodnie spojrzeć w lustro, a gwałcenie małolat to nie jest kwestia wyzwolenia tudzież tolerancji poglądów,a skoro sie ze mną nie zgadzaszj i ci mało to mi limit jeszcze przytnij... Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaa.. czyli 16tki były?
ech ty pedofilu nikczemny! Smile ciekawe co by na to powiedzieli ich rodzice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:02, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem mitomanem więc słowo ICH to przesada.
Najmłodsza miała 17 ja miałem 19 i pewnie jej rodzice też by nie byli dumni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe
to ciesz się, że nie była córką Aleksandra Kuzniecowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wracając do domu Kuzniecow zobaczył, że na klatce kamienicy leży jego rozebrany syn. Nad pobitym i nieprzytomnym dzieckiem pochylał się pedofil

no ładne porównanie, ale to temat gnosisa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą uważam, że powinno się podnieść granicę wieku do 18 lat.
nie chciałbym żeby moja niedojrzała 17 letnia córka puszczała się z byle barmanami po dyskotekach. niech się dziewczyna lepiej na nauce skupi.

a jakbym takiego pedofila dorwał to... też bym został bohaterem narodowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
niech się dziewczyna lepiej na nauce skupi.


gratulacje Bimi trafiles w samo sedno sprawy! NAJPIERW nauka a POTEM przyjemnosci... przeciez nie chcemy aby poziom inteligencji w spoleczenstwie spadal przez nas samych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli poświęcisz jej tyle czasu co temu forum to pewnie Ci sie uda.
Swoją drogą w Oslo wszędzie w klubach pytają sie o ukończone 21 lat, znajomi w Wawie też mi mówili że sie u nas z tym powszechnie można spotkać.
Najlepsze jest to, że wcale nie wynika to z dbałości o małolatów tylko o klijenta "z kasą", który nie lubi gówniarstwa i przestaje przychodzić do klubu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 01 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buszujacy_w_brzoskwiniach napisał:
Jesli poświęcisz jej tyle czasu co temu forum to pewnie Ci sie uda.
czyżbyś udzielał mi instrukcji jak wykorzystać małolatę? a fe Smile
wcale o nie nie prosiłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:48, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/1707363,11,item.html



Tak wiem - powyższy artykuł to tylko nagonka GW na KK. Smile
Co innego ten z pierwszego posta tego wątku - tamto to rzetelna informacja.

Czekam na komentarze obrońców dzieci, choćby i nienarodzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bedzie straszna nagonka i szczekanie na GW ze atakuje Kosciol katolicki. jest mi przykro ze ksieza robia takie rzeczy, jesli ktos ma jakies dewiacje i nie jest zbyt normalny niepowienien zostac ksiedzem. Smiesza mnie komentarze ze oni sa takimi samymi ludzmi jak my - owszem to prawda, z tym ze zostajac ksiedzem wyrzekasz sie pewnych rzeczy i przyjmujac słuzbe Bogu musisz zachowywac wstrzeiezliwosc. niestety take sa realia. A tak na marginesie skoro liczba tych przypadkow jest duza (sam znam przypadki gdzie ksiez maja dzieci ale temat jest skrzetnie skrywany) to zniesmy w koncu celibat i skonczmy z ta fikcja. nie moze byc tak ze ktos głosi prawa ktore nakazuja nei grzeszyc a sam popełnia wiele błedów i pare sprw ma na sumeiniu to cos tu jest nie tak i mozna to nazwac obłuda. Skonczmy z fikcja i zneismy celibat dodatkowo powinno sie karac takich osobnikow tak samo jak zwyczajnych ludzi a zapewen ta sprawa rozejdzie sei po kosciach jak wiele innych podobnych , no bo to w koncu ksiadz i trzeba mu wybaczyc chwile słabosci... he he. typowe myslenie prostych ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:30, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Czekam na komentarze obrońców dzieci, choćby i nienarodzonych.


Nie wiem co tu jest do komentowania. Jeżli chodzi Ci o to, że wszyscy protestujący przeciw obniżaniu wieku itd są pod wpływem kościoła (co sugeruje ironia w "obrońców dzieci, choćby i nienarodzonych) to chyba nie trafiłeś. Zastanawiam się chciałeś przez artykuł pokazać. Jeżeli to że księża są be to nie ten wątek. Na dobrą sprawę ten artykuł jest strzałem do Twojej bramki. Jak ciężko będzie udowodnić pedofilowi (czy to będzie ksiądz czy ktoś inny) że zgwałcił dziecko, które będzie w "odpowiednim" wieku? Chyba każdy wie jak trudne są sprawy o gwałt i czasami z góry przegrane. Teraz przynajmniej Ci zwyrodnialcy odpowiadją z innego paragrafu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam bramki Smile
Chciałem pokazać tylko tyle, że "Holenderska pedofilia" jest teorią, gdy "Polska (katolicka) pedofilia" kolejny raz okazuje się praktyką.

Skoro tak wam zależy na walce z pedofilią to dlaczego krytykujecie ją tylko w Holandii? Na podstawie jakiś śmiesznych newsów prasowych...
Gdy w Polsce duchowna śmietanka jak gwałciła ministrantów 30 lat temu, tak nic się do dzisiaj nie zmieniło... I pewnie jeszcze długo się nie zmieni, o ile w ogóle kiedykolwiek. Hipokryzja - przemawia tak samo przez was jak i przez tych księży.

Chcecie zmienić świat: zacznijcie od własnego podwórka, bo macie sobie o wiele więcej do zarzucenia niż innym. W każdym razie powinniście...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeeeeeee

Kopara opadła mi po sam dół. Nie krytykujemy holendrów za pedofilię bo pedofile (podejrzewam tak) trafiają się w każdej części ziemi. Moje podejście do takiego drania nie zmienia się gdy jest polakiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:58, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem krytykujecie.
Za pedofilię, homoseksualizm, prostytucję, aborcję, eutanazję, narkotyki i wiele innych rzeczy...
Krytykujecie Holendrów za podejście do tych problemów - zupełnie inne niż to które wy macie wpojone w swoich katolicko-konserwatywnych głowach.

Np. tutaj:
wysłannik napisał:
Moim zdaniem Holandia to jest poletko doświadczalne pseudo naukowców, socjologów i innych wynajętych kłamców społecznych.

Eksperymentują w w wielu dziedzinach na żywych ludziach (nawet eksperymenty na zwierzętach są już wątpliwe moralnie) Te eksperymenty są o wiele gorsze, gdyż dotykają nie tylko kwestii fizycznych, ale psychicznych. Widać to na przykładzie narkotyków(które podobno dają wolność), wszelkiego rodzaju wynaturzeń dogadzających swoim chorym skłonnościom (np pedofilia, zawarta w temacie) ludzi którzy zabili w sobie człowieczeństwo , a którzy są jeszcze bardzo inteligentni.
Mało tego człowieczeństwo zabijają już u dzieci. Szerzy sie przestarzałość dotychczasowych zacofanych metod np wychowania.( nie doskonałych ale po stokroć lepsze od bezstresowych, w których "wszystko" można). Pozwolenie na wszystko wyczerpuje siły ludzkie i czyni człowieka słabszego. Np brak dyscypliny(ukierunkowaniu sił intelektualnych) w zdobywaniu wiedzy powoduje zaprzepaszczenie tych sił i zdobywanie informacji mało ważnych, nigdy nie dających satysfakcji , a nawet do zniechęcenia do nauki. Tak jest również w dziedzinie seksualności i ogólnie w całym życiu ludzkim, a szczególnie widoczne jest to w sferze duchowej(intelektualnej i emocjonalnej) To się dzieje w Holandii, na masową skale odczłowiecza sie ludzi, pozbawia się ich najważniejszych sił, próbuje się z nich "ogłupiałe zwierzęta' w najlepszym wypadku "inteligentne bestie" (tacy jak twórcy tego systemu) po prostu niewolnictwo i upadek moralny jak mówili poprzednicy na tym forum.

...



Sęk w tym, że jak na razie nie podaliście ani jednego przypadku który dowodziłby że podejście konserwatywno-katolickie jest lepsze od podejścia liberalno-ateistycznego.
Moim zdanie jest o wiele gorsze gdyż, jak pokazuje życie, ludzie którzy je głoszą najbardziej zawzięcie sami stanowią najgorszy przykład takich patologii.
Wystarczy spojrzeć na Ziobrę - od razu wiadać, że to ciota Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AndSmo




Dołączył: 20 Gru 2007
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:13, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Owszem krytykujecie.
Za pedofilię, homoseksualizm, prostytucję, aborcję, eutanazję, narkotyki i wiele innych rzeczy...
Krytykujecie Holendrów za podejście do tych problemów - zupełnie inne niż to które wy macie wpojone w swoich katolicko-konserwatywnych głowach.


A tak. Za rozwiązania prawne krytykujemy. Czy za podejście do problemów. Jak zwał tak zwał. Tyle, że to co wy macie wpojone w swoich ateistyczno - liberalnych głowach nie rozróżnia totalnego zlewania to co ktoś robi ze swoim życiem do tego co jest unormowane prawem. Majac gdzieś co robią homosie nie zgadzamy się na możliwość adopcji dzieci. No, ale i to jest poglądem rodem z katolandu i ciemnogorodu. Podobnie jest np z eutanazją. Samobójstwo? Dlaczego nie, wolna wola człowieka. Zabijanie przez lekarza - nigdy.


Bimi napisał:
Sęk w tym, że jak na razie nie podaliście ani jednego przypadku który dowodziłby że podejście konserwatywno-katolickie jest lepsze od podejścia liberalno-ateistycznego.
Moim zdanie jest o wiele gorsze gdyż, jak pokazuje życie, ludzie którzy je głoszą najbardziej zawzięcie sami stanowią najgorszy przykład tych patologii.


Ojojojoj. Dlaczego nazwałeś to patologiami? Myślałem, że dla liberalno - ateistycznego umysłu aborcja, eutanazja i inne nie są patologiami. Nie chce się spierać, które pojeście jest lepsze. Wierze głęboko że podjeście konserwatywne bo to europejczycy, którzy opierali się na prawie rzymskich i naukach kościoła kolonizowali cały świat i wnieśli 99% do rozwoju współczesnej cywilizacji. Ludzie, którzy żyją dalej poglądami "jak Kali ukradnie - dobrze, jak Kalemu - źle" biegają z dzidami w buszu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:11, 10 Mar '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co pisze wyborcza trzeba dzielić na cztery.Trochę to dziwne że nie zgłosili sie na policję a zwierzają się dziennikarzynie z tego brukowca.podaję link warty uwagi:

http://www.okiem.pl/cnota/sex/pedofilia.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holenderska pedofilia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile