W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holenderska pedofilia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5968
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:21, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scorpio------- np. w Piśmie Świętym ani razu nie użyte jest słowo tolerancja, moim zdaniem bardzo dobrze.

buszujacy_w_brzoskwiniach---------takich przykładów można mnożyć wiele. Szczególnie perfidną i nachalną propagandą jest promocja antykoncepcji (pigułki) u dzieci (12-13 lat).

Bimi--------"twój mózg ma zupełnie inne normy kulturowe i biologiczne niż mój" więc powiedz jakie masz te swoje "normy". Innymi słowy, co byś uznał za narmalne i wprowadził w Polsce, bo tu taki straszny "ciemnogród".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:53, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi też bimi obciął limit:/:/...

A jakbym napisał że od dzisiaj gustuję w 4latkach i koniach to pewnie nadal miałbym limit 20,nie?

Cholernie źle rozumiany postęp.

Co do np. gejów/lesbijek/transów to pozatym że niepopieram ich praktyk to nic do nich niemam bo swoim postępowaniem jednak nie krzywdzą nikogo.
Ale pedofilia jest zboczeniem,krzywdzi dzieci i tyle,a jeżeli dochodzi do niej jeszcze przemoc to moim zdaniem jedyną skuteczną karą za gwałt na dzieciach jest kastracja-tylko wtedy jest pewność że taki człowiek (?) nieskrzywdzi już żadnego dziecka.

Wkurza mnie,że coraz więcej osób niedługo zacznie uważać kontakty z dziećmi i zwierzętami za normalne-coś czuję że szykuje się nowa sodoma:/:/.Postęp-ok ale do pewnego stopnia.

Niezdziwie się jak za 4-5 lat zobaczę w gównowizji paradę pedofilów albo zoofilów ze swoimi pupilkami.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:33, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Holandii najbardziej w kur..ją mnie rowerzyści,to cud że rzadnego nie potrąciłem.Co do pedofilii holenderskiej uważam że nie różni się niczym od każdej innej.są nastolatki i są nastolatki zdemoralizowane najczęściej z rodzin patologicznych.wszystko zależy od rodziców.Zboczeńcy to wykorzystują i tyle.trzeba mieć oczy otwarte i tępić dziadostwo.Często bywałem w Holandii i nie zauwarzyłem niczego dziwnego na ulicach może oprócz architektóry w niektórych miastach ,no i bezczelni rowerzyści oczywiście Smile.Pedofilia to problem światowy a nie regionalny.Fakt że w NL jest więcej luzu i kilku debili partyjnych próbuje coś wskórać o niczym nie świadczy,przecież jeszcze nikt pedofili nie zalegalizował i granicy wieku nie obniżył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też ja niepiszę że holandia jest be tylko że pedofilia i durne rozumowanie postępu są złe dla świata.Za co Bóg zniszczył Sodomę?myślę że większość osób wie,nawet jeżli niewierzy wto.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:14, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek napisał:"nie zauwarzyłem niczego dziwnego na ulicach może oprócz architektóry w niektórych miastach "

oczywiście architektury.ale wstyd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:53, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawo i państwo nie powinno sie zajmować (np poprzez kodeks karny) sexem , wyznaniem itp.Państwo nie jest od tego jak kto wychowuje dzieci itp.Jak ktos chce przeleciec psa to mu wolno i wara innym moralizatorom od tego.Podobnie jest np z uczuciami religijnymi!Co to k...wa jest w ogóle?!
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przelecenie psa jest przejawem maltretowania zwierząt,a tym panstwo jednak powinno sie zajmować.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Przelecenie psa jest przejawem maltretowania zwierząt,a tym panstwo jednak powinno sie zajmować.


Potrafisz udowodnić tą teze Laughing
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla niektórych seks z własną żona jest przejawem maltretowania, o ile nie służy reprodukcji. założę się, że część forumowiczów i tego by zakazała, zaraz za aborcją, antykoncepcją, homoseksualizmem i paleniem w samochodzie... a wszystko oczywiście w ramach walki z NWO Smile

zasadniczo panowie niczym się nie różnicie od islamskich ekstremistów.
może z wyjątkiem tego co sądzicie o poligamii.
oni też są za rodziną i przeciwko komercji oraz szeroko rozumianej edukacji (w tym seksualnej).

człowiek to nie zwierze więc nie traktujcie ludzi jak bydła - każdy z nas ma rozum i wolną wolę nie po to żeby religijne patałachy z przepranymi mózgami mówiły mu jak ma żyć, co jest dla niego dobre a co nie... trochę skromności panowie nie-pedofile. wcale nie wiecie o życiu więcej niż inni.

a o tym czy w holandii i norwegii jest gorzej niż w polsce to możemy prozmawiać gdy holendrzy i norwedzy zaczną emigrować do polski.
bo jak na razie to polacy spierdalają na potęgę z tego waszego ukochanego ciemnogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...........ukochanego ciemnogrodu, w poszukiwaniu chleba, a nie nowomodnego stylu życia, w którym żyć się nie da
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:06, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
w poszukiwaniu chleba, a nie nowomodnego stylu życia, w którym żyć się nie da

jasne. tyle samo wiesz na ten temat co i na wszystkie pozostałe.

do czego to doszło, że najwięcej o życiu za granicą i powodach emigracji polaków wiedzą ci, którzy nigdy tam nie żyli. myślą, że jak obejrzeli w tv kilka reportaży o polakach na wyspach to już wszystko wiedzą.

jeśli myślisz, ze kraj pozbawiony rządu złożonego z katolickich ekstremistów jest "nowomodny" to widać mentalnie ciągle tkwisz jeszcze w średniowieczu.
to jest po prostu kraj na etapie na którym polska będzie za 50 lat. a i to tylko pod warunkiem, że już dziś tacy jak ty zaczną przepraszać polaków za swoją głupotę i błagać ich o powrót do kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczynisz mnie islamskim ekstremista BIMI po to byś mógł wykorzystywać seksualnie dzieci , ale wedle prawa, TWOJEGO....
Normalnie mam dziwne skojarzenie, że skądś znam taką polityke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam potrzeby wykorzystywać seksualnie dzieci - nie jestem zboczony. może kiedyś to pojmiesz, gdy dojrzejesz do tej myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za to bronisz ideii GNOSISA , który własnie to miał na mysli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od kiedy to gnosis ma monopol na idee? Smile
bronię prawdy i poszanowania ludzkiej godności - państwu nic do tego kiedy nastolatki zaczynają życie seksualne.
to sprawa pomiędzy nimi, ich partenrami oraz ewentualnie rodzicami.
dopóki wszystko jest dobrowolne nie widze potrzeby nikogo za nic karać.

skoro cygan może się ożenić z małoletnią cyganką i wszystko jest (waszym zdaniem) ok to dlaczego w przypadku nie-cyganów jest to już pedofilia?
bo co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o sposób zadowolenia swojego seksualnego popędu przez pedofilów.

Pedofilia - rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z osobami nie posiadającymi trzeciorzędowych cech płciowych (z dziećmi).
Jeśli dziecko, dziewczynka nie ma jeszcze nawet włosów łonowych i nie urasły mu piersi to jak moze mieć POPĘD SEKSUALNY!!!???? Uprawiając seks z dzieckiem brutalnie ją skrzywdzisz bo nie ma wykształconych narządów rodnych jak u dorosłej kobiety.
W imię czyjej przyjemności ma wejść to prawo BIMI ?


Może pokażesz co napisałeś swojej kobiecie i zapytasz ją o obiektywne zdanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co mnie obchodzą pedofile? myślisz, że pedofile przejmują się prawem i twoim katolickim fanatyzmem?

temat ten zaczyna się od posta który wspomina o tym, że jakaś tam mniejszościowa grupa chce zmienić wiek, od którego współżycie z osobą nieletnią nie jest już ścigane z urzędu przez prawo.

jeśli uważasz, ze taka zmiana prawa umożliwi pedofilom bezkarne gwałcenie dziewczynek i chłopców to pozostaje mi jedynie współczuć intelektu.

holanderskie prawo ma to do siebie, ze stara sie zapobiegać absurdom w postaci martwych przepisów.
spójrz na polskę: jaki jest sens posiadania prawa zakazującego seksu z nastolatką, skoro takie prawo nie dotyczy np. cyganów?
w zasadzie dotyczy... ale sąd odstępuje od wykonania kary, gdyż uznaje, że byłoby to niemoralne.
prostota waszego rozumowania nie pozwala wam zrozumieć, że jeśli prawo mówi "więzienie" to oznacza to więzienie dla konkretnego czlowieka. jeśli więzienie jest w pewnych przypadkach niesprawiedliwe, to nie sąd, ale parlement powinien coś z tym zrobić.
i holenderski parlement robi co do niego należy - naprawia prawo, za co ja osobiście jestem mu wdzięczny Smile

swoją drogą nie sądzę, żeby zmienili ten wiek więc nie macie się czym podniecać - jeśli chcecie sobie pogwałcić dziewczynki ciągle będziecie musieli pojechać do tajlandii Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skończcie ten temat,bo jak się pedofile dowiedzą że na tym forum takie temaciki to się ich tu namnoży i dopiero wtedy agentów będzie od groma.Pedofile to bydlaki i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
skończcie ten temat,bo jak się pedofile dowiedzą że na tym forum takie temaciki to się ich tu namnoży i dopiero wtedy agentów będzie od groma.Pedofile to bydlaki i tyle.

no tak, szczególnie po tym jak wypłoszyłeś wszystkich cyklistów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
a co mnie obchodzą pedofile? myślisz, że pedofile przejmują się prawem i twoim katolickim fanatyzmem?

Przejmują sie, dlatego chcą zmienić prawo.
Gdyby to było dobre dla dzieci to pewnie mieli by poparcie organizacji przynajmniej takiej jak UNICEF.
Moja dbałość o moje dzieci nie wynika z fanatyzmu, a już tym bardziej katolicjkiego dyletancie.
Twoja prostota przekonań utwierdza mnie tylko w tym że jesteś z jakiejś małej wioski i troche ci sie zakręciło w głowie po przyjeździe do Holandii...ach ten wielki świat. Możesz zaprzeczać ale to samo widze tutaj, pianie z zachwytu nad wspaniałością norwegów, że są tacy wyzwoleni i otwarci na wszystko. Norwegów,którzy chlubią się otwartością na świat,a 30% popiera skrajnie nacjonalistyczną partie LIV JENSEN, tej samej z filmu ZEITGEIST .Tylko, że oni pogardzają wszystkimi bez wyjątku. Wasza krótkowroczność, dupolizostwo i tepy zachwyt sprawia że pogardzam takimi ludźmi .

Limit postów jest Ci potrzebny by usunąć krnąbrnych, przeciwnych twemu zdaniu, mających lepsze argumenty. buhahahaah
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:19, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcą zmienić prawo - no i co z tego? odmawiasz im prawa do chęci zmiany prawa? to, że w polsce, po wysunięciu takich postulatów, od razu zlinczowałaby ich młodzież wszechpolska nie znaczy, że na całym świecie tak musi być.
zresztą, tyle samo im wyjdzie z tego postulatu co i z pozostałych, jak np. bezpłatnych podróży koleją dla wszystkich.

to nie w holandii ale w polsce skazano niedawno sławnego psychologa, gwiazdę TV za pedofilię. chcesz walczyć z pedofilią zacznij od własnego podwórka, zamiast ograniczać wolność słowa na cudzym.
i nie tłumacz swoich totalitarnych poglądów dbałością o dzieci, bo kto jak kto ale to własnie nasze dzieci ucierpią najbardziej na totalitaryźmie, który tacy jak ty im gotują.

limit postów jest mi potrzebny do tego, abym na swoim forum mógł pogadać również z wartościowymi ludźmi, zamiast całymi dniami prostować bzdury produkowane przez przedstawicieli programu prawa i sprawiedliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby twoja walka o wolność dla wszystkich nie doprowadziła Cie do miejsca w którym usiądziesz i zapłaczesz nad własną bezsilnością w obliczu tragedii, której sam byłeś autorem.

Post 10 i ostatni. pozdrawiam nawet ciebie Bimi, bo nie moge Cie winić za Twoją krótkowzroczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:33, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@buszujacy_w_brzoskwiniach

Partia pedofilów to zła nazwa.
Nie jestem za pedofilami tylko za zniesieniem limitu wieku lub obniżeniem go.
Natura sama wyznacza tu normy.
Nie mówie o zboczeniu np o sexie z 5 latka.
Więc nie przypisuj mi geby pedofila.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:24, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polskim prawie legalne jest współżycie od 16 roku życia - czy waszym zdaniem seks z 16-latką to nie pedofilia? Czy 16-latka to nie dziecko?

Poza tym, jeszcze nie tak dawno normą były śluby z kilkunastoletnimi dziewczynkami (pomijam ocenę moralną) jak Jagiełło pociskał 12-letnią Jadwige to było ok?

Dodam tylko, że nasz ksiądz proboszcz stwierdził kiedyś że Maryja miała 12 lat jak urodziła Jezusa... bo w tym wieku wychodzono za mąż w Judei... no ładnie ładnie... czyżby Bóg Ojciec tez gustował w dziewczynkach? :/

A tak poza tym: to jestem przeciw, są pewne granice... dobrego smaku... wole 30-latki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holenderska pedofilia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile