W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holenderska pedofilia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5973
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Następny sie znalazł.
Chyba niechcący to Ty dałeś upust swoim fantazjom bo sex nie kojarzy sie z przemocą i cierpieniem tylko z przyjemnością.


Już widze te tłumy niedojrzałych w pełni płuciowo 12 letnich dziewczynek i chłopców, którzy marzą o tym byś je obleśnie dotykał i wsadzał... to rzeczywiście musi być dla nich przyjemność a nie cierpienie.
Jebany pedofilu.
Pies cie jebał , chociaż był by to dla niego mezalians
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wyszło z ciebie chamstwo i prymityw.
Widocznie ty tylko bys umiał obleśnie dotykać i wsadzać...
Cóż taki typ..

Bimi czy zareagujesz na "jebany pedofilu"??
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:49, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnosis,nie trzeba było tak uparcie bronić swojej teori o napalonych 11-12-latkach.

Co innego jeżeli 13latka zrobi TO z 14latkiem a co innego jeżeli zrobi to znią stary 40 letni koleś!!!Z racji wieku będzie odczuwała zależność od starszego partnera,a od rówieśnika już nie!!!Wogóle nie rozumiem całej dyskusji,prawo jest jakie jest i się sprawdza,ogranicza wszelkiej maści pedofilię.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 27 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo... nieładnie tak mówić.

a wracając do samego tematu, poraża mnie prostolinijność waszego myślenia. dla was holandia to wylęgarnia szatana (tudzież poligon nwo).

w istocie każdy holender jest w szoku gdy słyszy o tym, ze w polsce rodzice potrafią mieszkać z beczkami wypełnionymi zwłokami ich własnych dzieci, pogotowie uśmiercało staruszków dla kasy z zakładów pogrzebowych, policjanci pałują parady gejów, a wiadomości telewizyjne relacjonuja na bieżąco wszystkie pielgrzymki papieża (o kazaniach biskupów nie wspomnę)...
im takie rzeczy nie mieszczą sie to w pale, jak wam nie mieści się choćby to, że alkohol i fajki można sprzedawać od 16 lat i wcale świat się nie zawali.

aby zrozumieć holenderskie podejście musielibyście sie najpierw uwolnić ze sposobu w jaki myślicie. myślę, ze to wam nie grozi, dlatego lepiej że mieszkacie w polsce.
w każdym razie rozumowanie na zasadzie zniesienie kary za seks z 15 latką = popieranie pedofilii doskonale obrazuje niedojrzałość myślenia.
holenderski rząd myśli dojrzale dlatego skupia się na zapobieganiu nieporządanym skutkom, zamiast za populistycznych zabiegach żywcem wyjętych z programu pis i lpr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Gnosis,nie trzeba było tak uparcie bronić swojej teori o napalonych 11-12-latkach.

Co innego jeżeli 13latka zrobi TO z 14latkiem a co innego jeżeli zrobi to znią stary 40 letni koleś!!!Z racji wieku będzie odczuwała zależność od starszego partnera,a od rówieśnika już nie!!!Wogóle nie rozumiem całej dyskusji,prawo jest jakie jest i się sprawdza,ogranicza wszelkiej maści pedofilię.


Zależność będzie odczuwała?
Prawo sie sprawdza,wolne żarty .
Prawo sie zajmuje tym co nie trzeba.
Prawo nawet nie zakazuje Ci morderstwa (tylko każe za nie) ,ale za sex idziesz do pierdla.

Brawo Holandia.
Przyznaje ,że na początku tez patrzyłem "z pewna taka nieśmiałością " na poczynania władz Holandii , ale teraz szczerze przyklaskuje.

Co prawda kroi im sie inny problem .Mianowicie z muzełmanami i ich coraz większa rola we władzach .Na razie lokalnych.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:39, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak. Holandia jest poletkiem doświadczalnym dla przyszłego NWO.

W Polsce jak ty to nazwałeś:"ze w polsce rodzice potrafią mieszkać z beczkami wypełnionymi zwłokami ich własnych dzieci, pogotowie uśmiercało staruszków dla kasy z zakładów pogrzebowych, policjanci pałują parady gejów, a wiadomości telewizyjne relacjonuja na bieżąco wszystkie pielgrzymki papieża (o kazaniach biskupów nie wspomnę)..." są to przykłady sporadyczne, nie są podnoszone do rangi prawa obowiązującego, jak to może, a w niektórych sprawach ma miejsce w Holandii.

"aby zrozumieć holenderskie podejście musielibyście sie najpierw uwolnić ze sposobu w jaki myślicie" uchowaj Boże Smile

Zrozum, ja nie widzę żadnego poszanowania życia ludzkiego w Holandii. Traktowanie człowieka w sposób przedmiotowy jest nagminne. Osobiście uważam, że społeczeństwo tam mieszkające jest spisane na straty. Podobnie miało być w Szwecji w latach 70'. Jednak ten pęd ku "swobodzie" w jakiś sposób został zachamowany.

Pierwszym krokiem jest pozbycie się jakichkolwiek zakazów moralnych, praw, przykazań, które są zniewalającym "kagańcem" to jest podstawa, dalej już idzie z górki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:42, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do gnosis:
Człowieq,jeżeli dla Ciebie normalne jest że 40latek bzyka 13 latka/latkę [nawet jeżli ona chce tego] to już mam na Twój temat zdanie wyrobione.

Sory,niejest to normalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:56, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Do gnosis:
Człowieq,jeżeli dla Ciebie normalne jest że 40latek bzyka 13 latka/latkę [nawet jeżli ona chce tego] to już mam na Twój temat zdanie wyrobione.

Sory,niejest to normalne.


No i własnie wychodzi z ludzi ich ..nie wiem jak to nazwać.
Jeżeli sądzisz ,że nie jest to normalne to powiedz mi co jest.
15 z 30 jest już normalna?
Kto te normy wyznacza jest jakas tabela?
Zresztą odsyłam do literatury powiesci historycznych tam raczej było to normalne (że powtórze przykład Krzyżaków)

A o opini na mój temat mi tu nie wyjeżdżaj bo takie zdanie swiadczy o tym ,że nie umiesz argumentowac.

Po pierwsze dla mnie tez 13 latka z dajmy nawet 60 latkiem nie jest widokiem apetycznym wrecz powiem ,że dla mnie nie jest to "zdrowe".

Ale daleka droga od oceny do prawnego zakazu i ingerencjii w czyjes zycie tym bardziej erotyczne.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jednak ten pęd ku "swobodzie" w jakiś sposób został zachamowany.

Nie został i to samo jest teraz w Norwegii.
Głupota ludzka tutaj poraża, dlatego widząc, że Polska zmierza w tym samym kierunku jestem zaniepokojony do czego wróce, czy będzie do czego jeszcze wrócić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:58, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

the end napisał:
Dokładnie tak. Holandia jest poletkiem doświadczalnym dla przyszłego NWO.

W Polsce jak ty to nazwałeś:"ze w polsce rodzice potrafią mieszkać z beczkami wypełnionymi zwłokami ich własnych dzieci, pogotowie uśmiercało staruszków dla kasy z zakładów pogrzebowych, policjanci pałują parady gejów, a wiadomości telewizyjne relacjonuja na bieżąco wszystkie pielgrzymki papieża (o kazaniach biskupów nie wspomnę)..." są to przykłady sporadyczne, nie są podnoszone do rangi prawa obowiązującego, jak to może, a w niektórych sprawach ma miejsce w Holandii.

"aby zrozumieć holenderskie podejście musielibyście sie najpierw uwolnić ze sposobu w jaki myślicie" uchowaj Boże Smile

Zrozum, ja nie widzę żadnego poszanowania życia ludzkiego w Holandii. Traktowanie człowieka w sposób przedmiotowy jest nagminne. Osobiście uważam, że społeczeństwo tam mieszkające jest spisane na straty. Podobnie miało być w Szwecji w latach 70'. Jednak ten pęd ku "swobodzie" w jakiś sposób został zachamowany.

Pierwszym krokiem jest pozbycie się jakichkolwiek zakazów moralnych, praw, przykazań, które są zniewalającym "kagańcem" to jest podstawa, dalej już idzie z górki Wink


hamulec bo oczy boląSmile

A po drugie możesz udowodnić swoje tezy?
Np "nie widzę żadnego poszanowania życia ludzkiego w Holandii" oraz jak to Szwecja sie zmieniła?
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:59, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polsce bylo glosno niedawno o przypadku cygana co poslubil jakąś małolatę. nawet go sądzili, a przecież nikt tam nie czuł sie pokrzywdzony. nikt, z wyjątkiem waszej subiektywnej moralności. Smile
kompletny bezsens.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
w polsce bylo glosno niedawno o przypadku cygana co poslubil jakąś małolatę. nawet go sądzili, a przecież nikt tam nie czuł sie pokrzywdzony. kompletny bezsens.
nikt, z wyjątkiem waszej subiektywnej moralności. Smile


Jedynej obiektywnej i przypisanej wszystkim , a jak nie to wp...ol.
Typowe.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra ale cyganie szybciej dojrzewają,tojest co innego,inne normy kulturowe i biologiczne
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:04, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz - i tu doszedłeś do sedna problemu.
twój mózg ma zupełnie inne normy kulturowe i biologiczne niż mój. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi czyli nie masz nic przeciwko żeby gnosis wpadł na 12 urodziny Twojej córki lub syna ?
Jak przyjdzie do ciebie z zdeflorowanym odbytem zawsze możesz mu powiedzieć,że nic sie nie stało bo wujek zrobił to zgodnie z prawem lub zgodnie ze swoim sumieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:13, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to zaraz się dowiem że sex z 6 latkiem to coś normalnego...bimi może wywal ten temat do kosza co?
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:14, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stary, weź sobie idź pogadaj o odbytach z kolegami na podwórku.
a córkę trzymaj krótko już od kołyski, aż po grób, bo jeszcze ci ją jakiś turysta z holandi przeleci, czy inny gej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zasady moralne w Holandii umarły śmiercią nader tragiczną i gwałtowna. A może ja się nie zorjętowałem, czy takowe były?

Trza być postępowym jak gnosis, czy bimi, bo inaczej jesteś troglodytą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:20, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz tylko kolorystyka wypowiedzi przemawia do co poniektórych bimi. Choćbyś nie wiem jak sie starał zawsze znajdzie sie ktoś kto może skrzywdzić Twoją rodzine, tym bardziej jesli dasz mu taką możliwość prawną.
Co do samych pedofilów, czytałęm kiedyś , że większość z nich sama była molestowana w dzieciństwie i przekazują ten "zły dotyk" dalej.
To właśnie jest wypaczony młody umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie 14-15 latki nie sa jeszce dojrzale emocjonalnie, nie wiedza czesto co to niechciana ciaza, dojrzale zwiazki itp. skrzywdzenie takeigo czlowieka pozostawia slad na cale zycie, ludzie jaka droga wy rozumujecie? Oj grozi nam Sodomia oj grozi... Najpierw nieletni a pozniej nie bedzie wam przeszkadzalo jak np. panienka zabawia sie ze swoim pieskim albo konikowi wyluzuje nasienie... Wolnosc swoja droga ale jakies zasady niech do diaska obowiazuja bo wejdziemy na droge z ktorej powrotu juz nie bedzie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:04, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda mi na was słów - jesteście bardziej zacofani niż moja 65-letnia mama. to co piszecie mozna nazwać jednym słowem: paranoja.
a paranoję, jak wiadomo, trzeba leczyć.

ponieważ forum na którym siejecie swoją lpr-owską demagogię ma charakter liberalno-ateistyczny na razie dostajecie w nagrodę -5 do limitu postów... z wyjątkiem tych którzy już wcześniej dostali -10, za bezczelność. Smile

tyle na temat zasad moralnych w holandii, które przecież umarły śmiercią nader tragiczną i gwałtowna Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:25, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to juz wiem dlaczego dostalem kolejne -5 do limitu postow. Bimi z lpr nie mam nic wspolnego od wielu lad jestem dzialaczem lewicowej dosyc znanej i jeszce niedawno popularnej organizacji lewicowej, ale skoro tak uwazasz nie mam mozliwosci udowodnic Ci ze jestem w błedzie. lubie Holandie, szcególnie ich piłkarzy i dj choc z pewnymi rzeczami sie nie zgadzam jak dostepnosc narkotyków i zezwolenie np na zwiazki partnerskie tej samej płci. I powiem Ci jeszce jedno, swego czasu z zaciekawieniem przegladalem strony poronograficzne zawierajace szzcegolnei brutalne sceny jak seks ze zwierzetami (psy, ryby, weze, konie) jak i seks ludzi starszych (55+) z nastolatkami ponizej lat 18 i powiem Ci ze okolo 60 procent tych stron powstalow Holandii. cenieliberalizm ale niechze ona ma swoje granice. Jakiekolwiek. Bimi nie denerwuj sie bo nie masz powodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu nie chodzi o holandie

problem tkwi w tzw tolerancji
pedofilia nie jest chorobą ,jest zbrodnią
człowiek bez pojęcia i wyobraźni nie zrozumie co to jest gwałt na dziecku
tzw tolerancja powinna być karana identycznie jak zachowania pedofilskie
lepiej przecież zapobiegać niż leczyć

jeśli ktoś nie zauważa problemu to albo jest ślepy ,albo sam jest pedofilem do odstrzału
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bezczelność Exclamation

A gdybym się zgadzał z bimim to bym w nagrodę dostał lizaka, a tak to mam kolejny limit postów. I tak ich w pełni nie wykorzystam.

Cytując któregoś z forumowiczów: "pierdolę poprawność polityczną", nie mam zamiaru zmieniać poglądów, za marne 5 postów, w dupę se je wsadź Exclamation Exclamation Exclamation

Widać, kto tu jest równy i równiejszy. To ma być wolność słowa i wypowiedzi? Najlepiej wyrzuć tych którzy ci przeszkadzają swoimi poglądami Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
buszujacy_w_brzos




Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:59, 28 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może na początek zapytacie sie 12letnich dziewczynek czy mają ochote na sex.
Chyba w tej Holandii za dużo trawy palicie kolego Bimi.
W norwegii darmowe pigułki rozdaje sie już 13 letnim dziewczynkom do 19 roku życia. Czym to skutkuje ?
Rozwiązłością moralną o jakiej Ty Bimi w Holandii możesz pomarzyć.
80% !!!!!rozwodów wśród młodych małżeństw, norwżeki robią sobie dzieci z różnymi ojcami żeby mieć większe alimenty (do 50% pensji każdego),nie ma czegoś takiego jak wierność małżeńska, wspólna kasa, statystycznie każda norweżka ma przynajmniej 1 chorobe weneryczzną, dziwczyny sikające na chodnikach, dymające sie na przystankach autobusowych, podczas imprez firmowych na kładce nad ulicą. To tylko promil tego co widziałem.
W Polsce mieszkałem w Warszawie i też wiele rzeczy widziałem i doświadczyłem jako barman podczas imprez, ale takie cuda co tutaj nie są nikomu potrzebne, na pewno nie normalnemu społeczeństwu. Dlatego bimi wydaje mi sie ,że pojechałeś z jakiejś wioski do Holandii i sie troche zachłysnąłeś ich rzekomą "wolnością". przyklaskujesz im jak klakier.
Jak patrze na tych ćwoków norweskich to mi sie tęskni za polską normalnością. Wracając do LPR to przeginają w wielu miejscach, ale w wielu też mają racje, bo jeśli Polska podążą za Norweską moralnością to nie chce w takim duchu "wolności" wychowywać swoich dzieci

Rozumiem, że zostałem ukarany za to ,że nie jestem pedofilem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holenderska pedofilia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile