W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Holenderska pedofilia  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 5969
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jokkr




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 100
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Jokkr kolejne -5 za uzycie zbyt dużej czcionki Laughing

No i co? Podnieciło cie to w jakiś sposób? Mi to wisi i powiewa, dowodzisz tylko swojego idiotyzmu, pozatym po to są czcionki, żeby je używać, wymyśl chociaż solidniejszy argument bo jesteś żałosny..

Voltar ty jesteś ślepy? Zobacz na strone przed co bimi wypisywał! Bez powodu nałożył mi limit, obaliłem wszystkie jego chore tezy i mnie cenzuruje. Zreszta co ja bede gadał, ja doszukuje prawdy i to ile jestem na forum niema nic do rzeczy, jezeli ktos kto nie podstawi przedstawic chociaz jednego kontrargumentu cenzuruje bez powodu to nie jest nikim innym jak egoistycznym debilem.
Sram na wasze limity, ja juz wam zrobie skuteczna antyreklame o to sie niemartwcie.
Tak, dokładnie była dyskusja a bimi nie potrafi dyskutować, jezeli masz inne poglady od niego to cie cenzuruje lub banuje, to nazywasz dyskusją?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denerwują mnie osoby, które weszły na forum kilka dni temu i czują się jak u siebie w domu. Ojej Bimi wielki terrorysta-dyktator! Czy to jest k..a wasze forum czy Bimiego ?! Zapraszał was ktoś tu?

Przez blisko dwa lata był spokój i rzeczowa dyskusja, naraz wielkie niezadowolenie i ferment. Niczym agenci z kopalni Budryk.

Bimi, ja bym mu dał 1 post na dzień przez najbliższy tydzień. Nie chodzi mi o treść o o kulture dyskursu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natomiast w temacie: njus dnia z wp.pl:

Cytat:
Molestował na imprezie - on miał 17 lat, ona 14
policja.pl - dodane 1 godzinę i 32 minuty temu

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Starachowic, który po zakrapianym spotkaniu towarzyskim molestował 14-letnią dziewczynę.

Z ustaleń starachowickim policjantów wynika, że dwie 14-latki wraz z trzema starszymi kolegami w ustronnym miejscu pili piwo i wódkę. Prawdopodobnie chłopcy alkohol kupili wcześniej, w jednym ze starachowickich sklepów. W trakcie imprezy pod gołym niebem, jedna z dziewczyn źle się poczuła i odeszła od reszty towarzystwa. 17-latek zaniepokojony jej stanem, postanowił jej "pomóc".

Reszta grupy w pewnym momencie zorientowała się, że koleżanki i kolegi nie ma już dłuższy czas i poszła ich szukać. Znaleźli częściowo rozebraną 14-latkę, leżącą na ziemi.

Kiedy dziewczyna wytrzeźwiała (prawie 1 promil alkoholu w organizmie), opowiedziała rodzinie o tym co się wydarzyło. Policjanci szybko namierzyli sprawcę.

Sąd aresztował na trzy miesiące nastolatka, który jest podejrzany o obcowanie płciowe z nieletnią. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają także, w jaki sposób i kto udostępnił nieletnim alkohol.

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....caid=15443

"molestował na imprezie" - co to za impreza picie wódy w lesie? Jak gównażeria idzie pić wódę do lasu to chyba wiadomo w jakim celu i jak to sie może skończyć. I facet ma stracić całe swoje życie w więzieniu? Do kicia to bym wsadził rodziców tych małolatów.

Inna sprawa, Rywin dostał chyba 2 lata w zawieszeniu, a gościu ma odpowiadać jak morderca-gwałciciel? Czy dla takich przypadków nie powinny być wprowadzone jakieś inne kary ? Nie wiem, powinni go zatrudnić przy pomocy osobom niepełnosprawnym, to by może nabrał szacunku dla innych osób...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Do kicia to bym wsadził rodziców tych małolatów


Tak to dzisiaj się dzieje.. obwinia się mniej winnych niż winowajców. Człowiek to nie narzędzie zbrodni. To nie rodzice zmolestowali tę dziewczynę ich synem.

"Widzę to co widzę i w ogóle się nie wstydzę, niech się wstydzi ten co robi, nie ten co widzi". Sz. P. Kazik Staszewski.

Kto zrozumie analogie ten zrozumie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi nie rozumiem dlaczego obniżyłeś limit postów dla Jokkra i Kacpra. Rozumiem ,że ten co popiera twoje "chore tezy" to ma limit 20 ,a ten kto ma własne zdanie to już 10 albo 5. ŻAŁOSNE. Niby forum "prawdy". Może powinieneś zmienić nazwę na forum bimowskiej prawdy.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:10, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prezentowane tu poglądy na temat "pedofilii" nie mają żadnego związku z prawdą. ani moje ani wasze. są to subiektywne opinie do których wyrazania każdy ma prawo. obniżając limit postów nie pozbawiam nikogo tego prawa, daję mu jedynie do zrozumienia aby swoją energię skierował na tematykę, której nie znajdę z łatwością na forum onetu. jeśli ktoś tego nie pojmuje to obniżam mu dalej, a jak zejdzie do jedynki i dalej nie pojmie, to jego strata - nie moja Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm?

Czyżbym się tutaj jakoś agresywnie wyładowywał?

Hm..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
natomiast w temacie: njus dnia z wp.pl:

Cytat:
Molestował na imprezie - on miał 17 lat, ona 14
policja.pl - dodane 1 godzinę i 32 minuty temu

Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca Starachowic, który po zakrapianym spotkaniu towarzyskim molestował 14-letnią dziewczynę.

Z ustaleń starachowickim policjantów wynika, że dwie 14-latki wraz z trzema starszymi kolegami w ustronnym miejscu pili piwo i wódkę. Prawdopodobnie chłopcy alkohol kupili wcześniej, w jednym ze starachowickich sklepów. W trakcie imprezy pod gołym niebem, jedna z dziewczyn źle się poczuła i odeszła od reszty towarzystwa. 17-latek zaniepokojony jej stanem, postanowił jej "pomóc".

Reszta grupy w pewnym momencie zorientowała się, że koleżanki i kolegi nie ma już dłuższy czas i poszła ich szukać. Znaleźli częściowo rozebraną 14-latkę, leżącą na ziemi.

Kiedy dziewczyna wytrzeźwiała (prawie 1 promil alkoholu w organizmie), opowiedziała rodzinie o tym co się wydarzyło. Policjanci szybko namierzyli sprawcę.

Sąd aresztował na trzy miesiące nastolatka, który jest podejrzany o obcowanie płciowe z nieletnią. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci wyjaśniają także, w jaki sposób i kto udostępnił nieletnim alkohol.

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....caid=15443

"molestował na imprezie" - co to za impreza picie wódy w lesie? Jak gównażeria idzie pić wódę do lasu to chyba wiadomo w jakim celu i jak to sie może skończyć. I facet ma stracić całe swoje życie w więzieniu? Do kicia to bym wsadził rodziców tych małolatów.

Inna sprawa, Rywin dostał chyba 2 lata w zawieszeniu, a gościu ma odpowiadać jak morderca-gwałciciel? Czy dla takich przypadków nie powinny być wprowadzone jakieś inne kary ? Nie wiem, powinni go zatrudnić przy pomocy osobom niepełnosprawnym, to by może nabrał szacunku dla innych osób...


Tak oto 17 latek ze zwykłej imprezy (kiepskiej dla półmózgów ale to nie zabronione) został pedofilem.

Znamienne ,że obrońcy obecnego status quo wykazują taką agresje i wyzywają.O czymś to swiadczy.....
Przedewszystkim trzeba sobie jasno powiedzieć/ustalić ,że funkcja prawa nie jest nauka moralności , dojrzałości , pozwalanie na sex w odpowiednim wieku , zakazywanie bekania , pierdzenia itp.
Prosze zauważyć że prawo nie zakazuje zamordowania kogoś !!
Tylko dopiero każe za to.
Nadmuchiwanie prawa o limity wiekowe na sex , karanie za tz uczucia religijne , molestowanie sexualne i inne to niepotrzebna troska prawa , typowe socjalne zapędy.

Jeżeli ktoś poczuł sie lub poczuje skrzywdzony przez inna osobe to niech idzie do sądu i ząda satysfakcjii.
Tak jak np podczas tz parad homosiów (że zacytuje Korwina M).Mnie takie parady nie zrania i nie rania ,ale może ktoś sie tak poczuje.Jeśli udowodni przed sadem swoją szkode super.
To samo z np naturystami albo golizna w miejscach publicznych.Mi by to nie przeszkadzało , a innemu może tak.Ale zakazu nie ma.
Tyle.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez sensowny temat bo i tak nie dojdzie sie do żadnych wniosków każdy ma swoje zdanie(do czego ma prawo) musicie jeszcze rozpatrzeć kwestie czy facet który pójdzie z trzynastolatka do łóżka chociaż ona tego chciała i była świadoma co robi tez jest pedofilem(nie chodzi mi o prawo)
W sumie jak czytam wasze posty to trzeba stwierdzić ze to strasznie popieprzone.jak masz 25 i prześpisz sie z czternastolatka jesteś pedofilem jak masz 50 i prześpisz sie z 25 jest ok, cyganie mogą chociaż to krzywdzi małe cyganeczki które z kolei niczemu sie nie dziwią i skrzywdzone sie nie czuja bo są wychowywane tak ze to jest dla nich czymś normalnym.Dwunastolatki trzepią sobie konia wiec jak można mówić ze nie maja potrzeb seksualnych ups przepraszam onanizują sie.a trzynastolatka(niech będzie ze ta bardziej dojrzała) jeśli sie zakochała i chce sie przespać z partnerem.. chłopakiem..dziewczyna i on jest starszy to musi sie bać ze pójdzie za to do wiezienia(on)chociaż ona tego chciała (bo jest naprawdę wiele tych które tego chce jakby nie patrzeć)nie ma takiego mądrego co to pookłada i rozwiąże wiec nie wiem o co sie tak sprzeczacie!Czy jest skrzywdzona..tylko ta która nie chce.Mam siostrę w wieku dwunastu lat i często słyszę o czym rozmawia z koleżankami nie mogę powiedzieć ze to są głupie naiwne istoty które pójdą z jakimś starym żulem za lizaka.W naszych czasach na nowo powinna zostać na poczatek ustalona granica wieku -do kiedy dziecko- od kiedy nastolatka/nastolatek
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:29, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KALIZANTIN napisał:
W naszych czasach na nowo powinna zostać na poczatek ustalona granica wieku -do kiedy dziecko- od kiedy nastolatka/nastolatek

Od narodzin do 13lat, to dziecko, od 14 roku życia do 21 to nastolatka. Ponoć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze czlowiek przestaje byc dzieckiem wtedy gdy przestaja nim sie interesowac rodzice... bo jak nie ma OPIEKI (nie uzylem slowa kontoli) rodzicow wtedy rozne "dziwne" mysli przychodza do glowy... ogulnie kazdy oczywiscie ma swoje (czesto inne niz wiekszosc) zdanie na ten temat... ale osobiscie uwazam ze dzieci w wieku 13 lat powinni sie bardziej przykladac do nauki niz lasowac sobie mozg glupotami... bo nieraz jak jade autobusem na uczelnie zdaza mi sie "podlsuchac" rozmowy takich mlodych ludzi to nieraz juz nie mam sil tego sluchac...



najlepiej to dzieciom na wszystko bo ONE tak chca!!! a potem sie dziwicie skad tyle niewyksztalconych ludzi, tyle biedy, i tak alatwa podatnosc czlowieka na to co mu przekazuja media...



a co do pedofilii to jestem kategorycznie przeciwny! poniewarz co takie male dziecko moze wiedziec o swiecie doroslych? i nawet jezeli sie zgodzi na sex z osoba pelnoletnia i odpowiedzialna... (czytaj taka co ma 20 lat, gdyz chlopaki pozniej dojzewaja! i wiekszosc traktuje pewnie taki "zwiazek" jako popisywanie sie przed kolegami) to i tak czesto jest do tego celu "zmanipulowana" zarowno przez samego zainteresowanego jak i przez rownie "doswiadczone" kolezanki... I nie to zebym niewierzyl w milosc pomiedzy 2x-letnim chlopakiem a 14-letnia dziewczyna... tylko jezeli jest to prawdziwa milosc... to chlopak powinien "powstrzymac hormony" i poczekac na odpowiedni moment... a nie pierwsza mysla jaka mu przyjdzie do glowy jest stosunek z "malolatka"... ; jednakze w milosc pomiedzy "starych chlopem" a dzieckiem NIGDY nie uwierze! jest nic innego jak krzywdzenie mlodej dziewczyny i zaspokojenie wylacznie swojej "zachcianki" o ktorej i tak szybko zapomni... czego nie da si epowiedziec o tej nastolatce...


podsumowujac jezeli ktos uwarza ze kilkunastoletnia (11-14) dziewczyna jest juz KOBIETA to ma BARDZO nierowno pod sufitem... i powinien skontaktowac sie z psychologiem (to jako dobra rada, nie to abym kogokolwiek obrazal).


a i jeszcze jedno... kim jest "ów" dwudziestparoletni "kochanek" takiej dziewczyny? osobiscie mysle ze jest nieudacznikiem jezeli nie mogl zainteresowac swoja wlasna osoba dojzalej partnerki... tylko szuka "glupich malolat"... a same zainteresowane nic innego nie mowia tylko: "on jest super bo ma 2x lat"...


a i jeszcze jedno zeby niebylo swoj "pierwszy raz" mialem w wieku prawie 18 lat z niecale 2 lata mlodsza odemnie dziewczyna... i nieuwazam sie za kogos gorszego bo "musialem sie masturbowac przez kilka lat"... latwiej jest pisac ze "chcialo by sie" niz "robilo sie" i krytykowac ze "dzieci niemaja zadnych praw"... wiec zachecam wszystkich do zrobienia tzw "rachunku sumienia" i POMYSLENIA (wiem w niektorych przypadkach to bedzie trudne) co jest w zyciu wazne... przeciez nie tylko o SEX tu chodzi...

<kurwa ale mi sie na szczerosci zebralo>


<edit> a wszytkich "zwolennikow" zachecam do postawienia sie w roli ojca 13-letniej corki ktora jest w zwiazku z owiele starszym facetem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndSmo napisał:



Jesteś tak głupi czy tylko udajesz? Dla Ciebie obowiązki dorosłych kobiet to malowanie się i noszenie szpilek? Raczej dbanie o zafajdany dom cygana, którego nierzako musza utrzymywać. I to też jest odpowiedź na pierwszy punkt (nawiasem mówiąc dlaczego znów pisesz w nim o sexie przez 24 na dobę?Masz jakieś problemy?). To, że nastolatka zostaje matką to dla Ciebie tez normalne? Dziś tak... Tyle, że nastolatki chyba marza o czymś innym w wieku powiedzmy 15 lat niż płaczące dziecko i mąż.


Mylisz sex z małżeństwem.Nie mówimy tylko o Cyganach.
Nie tylko 15 latki marza o czymś innym niż mąż i bachor , 30 latki tez czasami.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
a wszytkich "zwolennikow" zachecam do postawienia sie w roli ojca 13-letniej corki ktora jest w zwiazku z owiele starszym facetem...

a ja zachęcam wszystkich "przeciwników" do postawienia się w roli tej córki Twisted Evil
pewnie niejeden pedofil by chciał Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sprzeciw




Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 152
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morgan666 napisał:
wydaje mi sie ze czlowiek przestaje byc dzieckiem wtedy gdy przestaja nim sie interesowac rodzice...

Dla matki i ojca zawsze będziesz dzieckiem, zawsze będziesz ich interesował, dyskusja na temat tego, kiedy się kończy być postrzeganym jako własne dziecko dla rodziców jest śmieszne.

Chyba, że "dziecko" w innej formie, dziecko - dziecinny itp. Wtedy w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:12, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny post Morgan666. Zacytuje fragment:
Cytat:
kim jest "ów" dwudziestparoletni "kochanek" takiej dziewczyny? osobiscie mysle ze jest nieudacznikiem jezeli nie mogl zainteresowac swoja wlasna osoba dojzalej partnerki... tylko szuka "glupich malolat"... a same zainteresowane nic innego nie mowia tylko: "on jest super bo ma 2x lat"...


A kim jest 30 latek albo 40 latek (i wzwyż) marzący o seksie z małymi dziewczynkami? Jestem ciekawy ile ty gnosis albo bimi macie lat?
_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:19, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
morgan666 napisał:
a wszytkich "zwolennikow" zachecam do postawienia sie w roli ojca 13-letniej corki ktora jest w zwiazku z owiele starszym facetem...

a ja zachęcam wszystkich "przeciwników" do postawienia się w roli tej córki Twisted Evil
pewnie niejeden pedofil by chciał Very Happy


ani ty ani ja tego "niedoswiadczymy" ale bedziemy prawdopodobnie rodzicami... a co do tego "czy 13-letnia tego by chciala" to juz pisalem: dzieci duzo chca! ale co z tego jak dorosna to dostana!


czasami mysle ze lepiej bylo by wprowadzic alkohol i narkotyki bez ZADNYCH ograniczen wiekowych ( i refundacje z NFZ-tu) "bo dzieci chca"

jakby tak WSZYSTKO dzieciom pozwalac to wtedy juz zadne NWO niebyloby potrzebne...

a zapomnialem o broni kto jest za tym aby "pozwolenie na bron" bylo wydawane od 12 roku zycia?



po pierwsze NAUKA! bo bez tego gowno sie osiagnie w zyciu... a dopiero potem przyjemnosci...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 29 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz coś z innej beczki.
kłócicie się, zapominając trochę o temacie.
ktoś tu dobrze napisał (chyba bimi) że państwo holenderskie i cała afera z partią polityczną to dobra rzecz, gdyż państwo zamiast czekać i walczyć z zaistniałym problemem, przewiduje i walczy z problemem nim jeszcze się pojawi. to faktycznie dobra strategia i tak należało by robić, chociaż wątpię czy to akurat holendrzy są tak przywidujący i zapobiegają problemowi nim się pojawił, to przecież składowisko i wylęgarnia wszelkiego rodzaju zboczeń.
z pedofilia w pierwszej trójce na liście.
wątpię też czy samej ów pedofilskiej partii zależy tak naprawdę na rozwiązaniu problemu, i kierują się dobrem tych dzieci, ale tu nie o tym.
Inna sprawą jest to, że traktujecie tych holendrów jako zgorszonych, patrząc sie na polskę, jako kraj który jeszcze przynajmniej w tej kwestii zachował jako taką moralność. i tu moi drodzy się mylicie.
tak jak w holandii tak i w polsce i na cyprze, pedofile są, i mają się dobrze. co za tym idzie doskonale też działa ich pornobiznesik, i mają dużo okazji dla zaspokojenia swoich wynaturzeń.
różnica jest tylko taka że w NL powiedzmy pedofilia (małokarna) jest dla wszystkich a w PL pedofilia (małokarna) jest dla bogatych wpływowych szuj, zresztą jak wszystko w tym kraju. więc mit nie przegnitej brudem i grzechem polski można sobie wsadzić.

no a teraz sedno tego o czym piszę, słyszeliście o takim zjawisku, nazwanym w naszym kraju "szlauf"? (po niżej umieszczam dwa linki które wam coś wyjaśnią)
szlauf, lub szlaufy to dosłownie legalna prostytucja młodych dziewczynek (napewno bardzo dojrzałych psychicznie) prowadzona za ich zgodą i ku ich uciesze.


Link do świetnego reportażu o zjawisku "szlauf" koniecznie wysłuchaj http://www.polskieradio.pl/reportaz/reportaz.asp?id=3218




a tutaj coś więcej do przeczytania http://splecionedlonie.blox.pl/2006/08/Szlaufy.html


więc jak widzicie problem ma dwa końce, a może początki?
jednego jestem pewny materialna-popkultura-dobrobytu to nic dobrego, a za wszystkim stoi szatan

edit : aha no i bym zapomniał, wiecie co mnie w tym najbardziej drażni?
to że dzieje się to pod czujnym okiem policji, która doskonale wie, o takim zjawisku, ale nie reaguje, od czasu do czasu, przymkną jakiegoś kolesia który na dysku ma takie pedofilskie pornusy i wali przy nich gruchę, dla uspokojenia głodnego tłumu i stworzenia pozorów walki z pedofilią.
a bogate wpływowe szuje robią to wszystko pod ich okiem i mają na to ciche zezwolenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wysłannik




Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 297
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:50, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa wypowiedz:
Cytat:
W opinii wielu psychologów pedofil dlatego skłania się ku aktywności seksualnej wobec dzieci, że ma kłopoty z zaspokajaniem swoich potrzeb w normalnym kontakcie z dorosłymi. Idzie na skróty. Dojrzały związek w świecie kobiet i mężczyzn wymaga szacunku, równego traktowania, pracy i ponoszenia odpowiedzialności. Wobec bezbronnego dziecka pedofil czuje swoja siłę, dominację, zaspokaja te jego potrzeby, których nie potrafi zrealizować w relacji z dorosłymi. Nie ma mowy tu o normalnym, głębokim i dojrzałym kontakcie osoby dorosłej z dzieckiem.

Dziecko bardzo często nie jest w stanie powiedzieć pedofilowi: „nie”. Za doświadczenie wykorzystania seksualnego najmłodsi płacą często bardzo wysoką cenę. Zraniona niewinność odbija się później w dorosłym życiu. Według prof. Rogera Collinsa z Uniwersytetu Montana, 77% ofiar pedofilów ma trudności z założeniem rodziny, 49% stosuje przemoc, 35% wkracza na drogę przestępstw seksualnych, 28% potrzebuje stałej opieki psychiatrycznej.

Ochrona

Podstawową ochroną bezbronnych, niewinnych dzieci przed wykorzystaniem seksualnym są normalne więzy rodzinne. W relacji z matką i ojcem dziecko może znaleźć bezpieczeństwo i miłość, które w jego dorosłym życiu zaowocują dojrzałością i otwartością na głębokie, dojrzałe kontakty z bliźnimi.

GŁOS DLA ŻYCIA, 3/2004

_________________
Miłość niszczy strach i rozwija intelekt. A strach niszczy miłość i inteligencje. Więc co wybierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@simonwron

Szlaufy to efekt komercjalizacjii wartości i złego bądż tez żadnego wychowania.Nie widze zwiazku z zalegalizowaniem kontaktów <16.
Jest duzo kobiet , które np w pracy daja dupy za awans i jest ich coraz więcej.Pojawiaja sie tez tacy mężczyżni:)

To smutne i wiaże sie z ogólnym materialistycznym i tylko takim podejściem już od najmłodszych lat...

Smutne , ale nie widze związku z tematem.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
simonwron




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 129
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:28, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gnosis napisał:
@simonwron

Szlaufy to efekt komercjalizacjii wartości i złego bądż tez żadnego wychowania.Nie widze zwiazku z zalegalizowaniem kontaktów <16.
Jest duzo kobiet , które np w pracy daja dupy za awans i jest ich coraz więcej.Pojawiaja sie tez tacy mężczyżni:)

To smutne i wiaże sie z ogólnym materialistycznym i tylko takim podejściem już od najmłodszych lat...

Smutne , ale nie widze związku z tematem.


tak gnosis zgadzam się z tobą. ładnie podsumowałeś to co napisałem.
ale ja tu chce zwrócić uwagę na to że pedofil ma otwarte pole do działania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 30 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

simonwron napisał:


tak gnosis zgadzam się z tobą. ładnie podsumowałeś to co napisałem.
ale ja tu chce zwrócić uwagę na to że pedofil ma otwarte pole do działania.


Jak ktos cjce popełnić jakies wykroczenie to je popełni.
Remedium to sprawny i skiteczny system sądowniczy ,a nie mnożenie i wchodzenie w prywatnośc z tuzinem przepisów i paragrafów.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie o czym tu dyskutować.

Pedofilia jest złem i tyle.Dyskutowanie o tym,czy bzykanie 11tki jest dobre czy złe to tak jak zastanawiać sie nad tym,czy morderstwo z premedytacją napewno jest złe.Są rzeczy,które są złem i tyle i jest to oczywiste.

Co najwyżej dyskutować można o tej granicy wieku poniżej której osoba może być ofiarą pedofilii.I ja myślę że powinno zostac tak jak jest czyli 16 lat.Myślę też,że wiele osób [oprócz gnosisa i bimiego Smile ] się ze mną zgodzi.16-17 latka nie poczuje się skrzywdzona sexem z powodu że jest za młoda.Za to 12-13 latka to jeszcze dziecko i bzykanie jej to zbydlęcenie,a sama 12-13latka poczuje się napewno skrzywdzona,chyba że ma zadatki na wielką zdzirę.

Pozdro.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:35, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:

Csama 12-13latka poczuje się napewno skrzywdzona,chyba że ma zadatki na wielką zdzirę..


kilka przykładów na przyszłe zdziry!

Boję się, ale nie chcę go stracić...
Hej! Mam 13 lat a mój chłopak 15. Tydzień temu, zapytał się mnie, czy w najbliższym czasie mam zamiar stracić dziewictwo. Nie odpowiedziałam i cały czas ztym zwlekam. Kiedyś postanowiłam, że zachowam dziewictwo do ślubu, ale zastanawiam się, czy nie złamać swojego postanowienia, bo kocham swojwgo chłopaka i nie chcę go stracić. Boję sie tego, bo wiem, że błony dziewiczej już nie odtworzę. Myślałam, że od tamtego czasu on już o to nie zapyta, ale pyta się o to prawie codziennie. Kiedy ostatni raz całowaliśmy się u mnie w domu (rodzice byli) na moim łóżku, zaczął maistrować przy moich spodniach. Oderwałąm się od niego, a on wyszedł. Czy sądzicie, że dla świętego spokoju powinna sie zgodziń na uprawienie sexu, czy może zostawić mojego chłopaka? Błagam pomóżcie.

http://mydziewczyny.tenbit.pl/1,191,8,24057849,66856620,1824934,0,forum.html
http://www.plotek.pl/plotek/1,78648,4172681.html

Dziewczyny w wieku 12 lat moga się zakochać sama o tym wiem coś bo mam 12 lat i mam chłopaka.I nie opchodi mnie to co muwią inni bo to moja sprawa ile mam lat i ,że w tym wieku mam chłopaka.Wiem ,że jestem smarkata ale zakochać się mogę ,a rodzice zabraniają się spotykać z chłopakami ,a sami w tym wieku też się spotykali z chłopakami.Pozdrawiam Haneczka

~haneczka , 25.11.2007 12:53

http://mydziewczyny.tenbit.pl/1,191,8,20385770,101791114,2271347,0,forum.html

Zbyszek
Co prawda mam tylko 13 lat, ale w pełni zgadzam się z Iwoną. Sam długo rozmyślałem nad tym co to jest "miłość" i doszedłem do wniosku, że nie tylko chodzi o sex, ale równierz o uczucia i przyjemne chwile spędzone np. w parku z ukochaną osobą. Monika radził bym ci poczekać przynajmniej do chwili, aż będziesz pełnoletnia.

- Martyna_14_LAT -
NIE NIO SPOKS. JESLI CHCESZ UPRAWIAC SEKS TO TY MUSISZ SAMA PODJADZ DECYZJE. JESLI JESTES NA TO GOTOWA. BO PRZECIEZ SEKS SIE NIE UPRAWIA OD. 18 LAT TYLKO JA SIE JEST NA TO GOTOWY .... ;o) TYLKO POAMIETAJ O KONSEKWENCJACH JAKIE MOGA Z TEGO WYNIKNAC ;o) POMYSL NA TYM . I NIE PODEJMUJ DECYZJI POCHOPNIE BO BEDZIESZ MOGLA W PRZYSZLOSCI TEGO ZALOWAC. PRZYNAJMNIEJ JA TAK UWAZAM. POZDROWIONKA ;o)


Maciej
Dziewczyno, jak chcesz wspolzyc ze swoim chlopakiem to nie pytaj sie tylko zrob to. Mysle, ze naczytalas sie za duzo gazet w ktorych wszyscy sie chwala o swoich stosunkach w wieku 14-15 lat. Mam pytanie do zosi: Kto powiedzial ze sex jest dla doroslych? Czy ty myslisz ze szkola jest najwazniejsza? Musze sie zgodzic z pania psycholog!

...........@.......pl .............. .........................
niemartw sie ja mam 12 lat jak miałam 10 już to przeżyłam tzn kochałam sie a w uproszczeniu robiłam sex z chopakiem o imieniu kamil który był o demnie starszy o 3 lata pa

http://www.szkola.net/dladziewczyn/?id=4106



mam 13 . i stracilam dziwictwo . z Moim chlopakiem ktory ma 19 . bardzo go kocham . i jestem z nim szczesliwa . kazdy mowi ze bardzo boli pierwszy raz . owszem bolalo ale nie tak bardzo jak to kazdy wyolbrzymia . nie bujcie sie dziewczyny . to jest rzecz normlana . na pocztku bedziecie mialy chwile zwatpienia a potem bedzie cudownie i jak sie z nowy z nim spotkacie bedziecie to robic tak jak ja 3 razy na dzien . a nawet 5 .

http://moje-grzechy.pl/8901/13_lat.html


Dwunastoletnia mama

Według ostatnich badań wciąż, rośnie liczba porodów wśród nastolatek.

Wyniki badań pokazują, że w 2001 roku liczba urodzeń przez dziewczęta w wieku do 15 roku życia wynosiła 349, aż 55 urodzeń dotyczyło dziewczynek w wieku 14 lat i mniej, w tym wśród 13-latek odnotowano siedem urodzeń. Jedno dziecko zostało urodzone nawet przez dwunastoletnią dziewczynkę. Liczba urodzeń wśród dziewcząt między 15 a 19 rokiem życia wynosiła ponad 25 tysięcy.

http://www.durex.pl/dwunastoletnia_mama-k27186.html
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morgan666




Dołączył: 30 Paź 2007
Posty: 378
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@KALIZANTIN

ja pierdole... a pozniej rosna rzesze nie wyksztalconych pielegniarek i gornikow co sie buntuja ze malo zarabiaja i STRAJKUJA...

<powyzszy text napisany pod wplywem SILNYCH emocji>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalizantin




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:54, 31 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ma pokazać ze dziewczyny o tym myślą bo są ciekawe itp ze i tak to robią a nie ze wszystkie to przyszłe''wielkie zdziry''!!!
co to w ogóle znaczy wielka zdzira!!
''oprócz gnosisa i bimiego''oni maja zadatki na pedofili(zdaniem niektórych) a one na zdziry pojeb..dyskusja
_________________
Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.

— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9   » 
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Holenderska pedofilia
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile