W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
wybory parlamentarne 2011  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2799
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W wyborach do parlamentu 2011 zagłosuje na:
Prawo i Sprawiedliwość
21%
 21%  [ 3 ]
Platforma Obywatelska
14%
 14%  [ 2 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej
14%
 14%  [ 2 ]
Prawica Rzeczpospolitej
14%
 14%  [ 2 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
0%
 0%  [ 0 ]
Liga Polskich Rodzin
0%
 0%  [ 0 ]
Samoobrona RP
0%
 0%  [ 0 ]
Polska Jest Najważniejsza
0%
 0%  [ 0 ]
Ruch Poparcia Palikota
21%
 21%  [ 3 ]
Unia Pracy
14%
 14%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Azizami




Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 28 Maj '11   Temat postu: wybory parlamentarne 2011 Odpowiedz z cytatem

W wyborach do parlamentu 2011 zagłosuje na:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 28 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosuję na SLD, mimo że nie zgadzam się z większością jego założeń, bo jak na razie to jedyna licząca się partia, która może odepchnąć od koryta PO-PiSowską rozjebundę. Jak się obali tych silnych graczy, można myśleć jak oderwać SLD na rzecz jakiejś przyzwoitej partii (byle nie skrajnie prawicowej) - małymi kroczkami do celu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:38, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h3xer

możesz dodać "Kongres Nowej Prawicy" i "Unia Polityki Realnej" ?

Ja głosuję ciągle na partię z którą najbardziej zgadzam się ideowo, chociażby miała poparcie na poziomie promila, a to dlatego że każdy tak powinien zrobić. Myślenie Aiedail'a jest dla mnie trochę dziwne,
Cytat:
zagłosuję na xxx bo yyy i zzz już się nakradli
. Korwin mówił, że ideowo te partie parlamentarne niczym się nie różnią, ale walka o kasę jest REALNA. Głosujcie na partie, którym wierzycie, nie ważne czy to będą hardkatole, socjaliści czy TRV kapitaliści. Chyba, że wierzycie w SLD to sorry... którzy ni to socjalisci ni to chuj wie co Cool



Kukiz się wstydził SLD podobnie jak wszyscy my, a teraz wstydzimy się PO-PIS, błędne koło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolę zabawy w demokrację przy tak pojebanej ordynacji wyborczej i pozostawiającej sporo do życzenia konstytucji.

W ankiecie brak opcji "wybory są dla debili - nie głosuję!" - dlatego uważam temat za wyjątkowo chójowy i oceniam go jedynką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:35, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
Pierdolę zabawy w demokrację przy tak pojebanej ordynacji wyborczej i pozostawiającej sporo do życzenia konstytucji.

W ankiecie brak opcji "wybory są dla debili - nie głosuję!" - dlatego uważam temat za wyjątkowo chójowy i oceniam go jedynką.


Właśnie, gdzie jest opcja "Mam to w dupie"?

No a dla tych co na wybory się wybierają pierwszy ochłap może zsunie się ze stołu:

Cytat:
Wicepremier Waldemar Pawlak chce przed wyborami obniżyć akcyzę na paliwa

W ten sposób Pawlak odpowiedział na pytanie, czy wysokie ceny benzyny nie będą wpływać na nastroje wyborców. Zdaniem wicepremiera należałoby tak zmniejszyć podatki, aby obniżyć ceny benzyny o 20 groszy na litrze. A budżet na tym nie straci, bo zarobi na podatku akcyzowym i podatku VAT.

Czy obniżkę akcyzy na paliwa akceptuje minister finansów Jacek Rostowski? - Minister Rostowski nie jest doktrynerem - odparł Pawlak.

W tym roku o obniżkę akcyzy na paliwa apelowały już do rządu SLD i PiS. Jednak Ministerstwo Finansów nie zgadzało się. Fiskus przypominał, że gdy rząd SLD obniżył akcyzę na paliwa przed wyborami parlamentarnymi w 2005 r., kierowcy tego nie odczuli, bo sprzedawcy paliw podnieśli swoje marże. Obecnie stacje benzynowe także mają niskie marże i analitycy rynku paliwowego mówili "Gazecie", że teraz byłoby podobnie.

Pawlak stwierdził też, że koncerny paliwowe mają "odjazdowe zyski", sugerując, iż można je uszczuplić. Ale w pierwszym kwartale Orlen i Lotos wskazywały, że mają niskie zyski ze sprzedaży paliw, a duża część ich zysków ma tylko księgowe znaczenie i wynika z przeszacowania wartości obowiązkowych zapasów ropy.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9675.....nizyc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 29 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóżcie partię "mam to w dupie". Wkurza mnie obojętność obywatelska. Sracie tu o illuminatach, HARPach, chujowej policji, słabym wojsku, a nie głosujecie i nie staracie się w żaden sposób zmieniać rzeczywistości. Mam dla was wiadomość, jest w Polsce wiecej niż 4 partie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 16:37, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
Załóżcie partię "mam to w dupie". Wkurza mnie obojętność obywatelska. Sracie tu o illuminatach, HARPach, chujowej policji, słabym wojsku, a nie głosujecie i nie staracie się w żaden sposób zmieniać rzeczywistości. Mam dla was wiadomość, jest w Polsce wiecej niż 4 partie.


Ja pier... d'oh! Miałem malutką nadzieję że przynajmniej tutaj są ludzie w jakimś stopniu zorientowani. Patrząc jednak na robiony ranking partyjny czy pisane posty widzę że macie wylasowane mózgi do końca shakng2
Kolejne partie, czyli usankcjonowane prawnie mafie i ci sami ludzie którzy się w nich przewalają robią was w bambuko przez cały czas a wy z uporem maniaka dyskutujecie kto was po raz kolejny mniej czy bardziej wydyma Laughing
Bo czy nie nazwać największym przekrętem tego, że niecały 1% lawirantów i kombinatorów należących do różnych klanów mafijnych i śmiejących się ze wszystkiego robi z pozostałymi ludźmi co tylko sobie zażyczy Question
Kiedyś napisałem na podobną okazję parę zdań, które myślę, są wciąż aktualne (przynajmniej dla nielicznych): http://raynold.blog.onet.pl/Z-kim-sie-zadajesz-takim-sie-s,2,ID408700496,n

PS. A gdzie w rankingu kolejna partyjka Jego Królewskiej Mości, który tak nienawidzi polityki i polityków ale pomimo to lezie tam z butami Rolling Eyes

A możne by tak zamiast wybierać kolejnych/tych samych mafiozów, zrobić do sejmu losowanie? Przynajmniej będzie naprawdę demokratycznie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 30 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie każe Ci głosować na "Jego Królewską Mość", tylko chodzi mi o zasadę że skoro Ty masz to w dupie to oni (politycy) nadal będą nas mieli w dupie. Załóż sobie stowarzyszenie "mam to w dupie" zrzeszające ludzi, którzy "mają to w dupie" i tyle, powiedzc ie głośno, ze macie ich w dupie i nie chcecie by Wami rządzili i to w systemie partyjnym, to by coś znaczyło.
Pewnie siedzisz w rozsypce jak inni (jeśli się mylę to przepraszam) i czekasz na rozwój wydarzeń, który w ostateczności doprowadzi do upadku obecnego systemu, a stary system zostanie zastąpiony nowym systemem bo "miałeś to w dupie", a cwaniaki działają. Jedni chcą se poruchać i wypić w weekend by w pijackich majakach ponarzekać na rząd, a na trzeźwo zapierdalają do roboty jak zwykle od poniedziałku do soboty po kilkanaście godzin by spłacić kredyt na chatę. Na tyle ludzi stać. Wejdą póxniej na prawdę2 i ponarzekają Wink powo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 31 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde napisał:
Nikt nie każe Ci głosować na "Jego Królewską Mość",

Na szczęscie mamy jeszcze demokrację nieobowiązkową w tym względzie

Cytat:
tylko chodzi mi o zasadę że skoro Ty masz to w dupie to oni (politycy) nadal będą nas mieli w dupie.

A teraz politycy nie mają nas w dupie co jednak nie przeszkadza plebsowi tłoczyć się przed urnami a nawet wszczynać waśnie rodzinne i sąsiedzkie wychwalając swoich guru

Cytat:
Załóż sobie stowarzyszenie "mam to w dupie" zrzeszające ludzi, którzy "mają to w dupie" i tyle,

Również tutaj "demokracja" nie jest jeszcze obowiązkowa i nie zmusza do tego by się zrzeszać mając kogoś w dupie
Cytat:
powiedzc ie głośno, ze macie ich w dupie i nie chcecie by Wami rządzili i to w systemie partyjnym, to by coś znaczyło.

Głośno to znaczy jak i gdzie Question Na środku lasu, drogi ulicy, rynku miejskiego...a może w televizji jak oczywiście załatwisz parę wejść w dobrej porze antenowej
Cytat:
Pewnie siedzisz w rozsypce jak inni
inni to znaczy kto ci co oglądają televizję po kilka godzin dziennie ?
Cytat:
(jeśli się mylę to przepraszam)

przepraszać nie musisz, ale miło słyszeć że nie jesteś fanatykiem
Cytat:
i czekasz na rozwój wydarzeń, który w ostateczności doprowadzi do upadku obecnego systemu, a stary system zostanie zastąpiony nowym systemem bo "miałeś to w dupie", a cwaniaki działają.

Jesteś niczym prorok wiedząc co nastąpi a nie wiesz co robić konkretnie by "cwaniaki" nie działali
Cytat:
Jedni chcą se poruchać i wypić w weekend by w pijackich majakach ponarzekać na rząd, a na trzeźwo zapierdalają do roboty jak zwykle od poniedziałku do soboty po kilkanaście godzin by spłacić kredyt na chatę. Na tyle ludzi stać. Wejdą póxniej na prawdę2 i ponarzekają Wink powo

Widzisz, dajesz sobie sam odpowiedź jacy są ludzie którzy to mają ponoć według Ciebie zbawić Polskę a może i świat. I po tej wypowiedzi nadal uważasz że najlepszym rozwiązaniem jest zrobienie organizacji ze wspomnianych, która będzie przeciwwagą dla obecnej, dobrze zorganizowanej mafii Question

PS. A może, zachwalając głosowanie chcesz żeby ta kilka robiąca z ludzi niewolników była jednak u władzy Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 31 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raynold napisał:
Cytat:
Załóż sobie stowarzyszenie "mam to w dupie" zrzeszające ludzi, którzy "mają to w dupie" i tyle,

Również tutaj "demokracja" nie jest jeszcze obowiązkowa i nie zmusza do tego by się zrzeszać mając kogoś w dupie

dodam tylko, że działania takie byłyby sprzeczne z ideą "ciał obcych w dupie" - skoro mam coś w dupie, to wysoce prawdopodobne jest, że mam w dupie także innych, którzy coś tam w dupach mają, a przecież inni coś tam w dupach przechowujący zapewne też mają w dupie to, że ja i ktoś tam mamy coś w dupach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 01 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK same samoluby, blisko Wam do randyzmu. Jesteście bardzie libertairańscy niż ja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zainteresowany




Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 19 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

He he he


_________________
Myśl jest bronią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 20 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja protestuję!!!!
Sondaż jest nierzetelny, bo nie ma punktu
NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ lub ewentualnie:
MAM TO W DUPIE, choć nie jestem pedałem
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:43, 11 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co jest najśmieszniejsze w tym całym przedstawieniu? Gdy podawano wyniki z 99,4 z hakiem % komisji wyborczych. To stawkę zamykała Polska Partia Pracy Ziętka z 0,5% poparciem, ostatecznie okazało się, że zamyka ją Nowa Prawica z ponad 1 % poparciem. Jak to KURWA możliwe? Smile jeszcze ta historia z PKW.

Co by nie mówić, że Korwin jest imbecylem, agentem, żydem czy kim jeszcze. W Polsce nie ma miejsca na prawicowe ugrupowanie, które podczas kryzysu odważy się zrobić wielkie cięcia i oszczędności. Polacy będą ruchani nadal, ale przez deorganizację i obojętność ponad 50% uprawnionych (w tym mnie i Was).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 11 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin spierdolił jak zwykle!
Za to Palikot pokazał, że ma pieniądze i potrafi je wykorzystać.
Zgrzybiałe SLD i PSL jeszcze dogorywają,
A większość ludzi nie dała się nabrać na zagrywki z kibolami i wybrali PO.
Jeszcze tylko na południowych wschodzie i wschodzie Polski PiS i wartości katolickie rządzą. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


wybory parlamentarne 2011
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile