W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Znamię Bestii  
Podobne tematy
Posąg bestii a prawo niedzielne43
Znamie bestii10bez ocen
chipy RFID w TVP42
Pokaz wszystkie podobne tematy (13)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 20006
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harmagedon może oznaczać górę Megiddo w północnym Izraelu.

A opis przyjścia Jezusa podany KiaOra wygląda jak jakieś przybycie obcych.

Armia z niebios? Aniołowie będą zabierać ludzi?

To może oczywiste 2000 lat temu nie było, ale teraz trudno mi się oprzeć wrażeniu, że Biblia opisuje konflikt międzyplanetarny.


Jest jeszcze jedna możliwość. A jest to totalne sfingowanie inwazji w celu zjednoczenia ludzi pod banderą Światowego Rządu. Kosmici jako wspólne zagrożenie dla świata. A przynajmniej tak wyglądał plan.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joordano




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moody napisał:
Niby forum PRAWDA, a tu tak gorąco o Jezusie i Biblii, która to ponad w połowie jest przekłamana. To co jest uznawane za podstawę Wiary jest mitem...

btw chyba już Kasjopejanie są bardziej przekonujący niż wy, z tymi interpretacjami apokalipsy Very Happy jak chcecie to coś poszukam i wrzucę na forum.

Mógłbyś to jakoś udowodnić ?.
Oczekuję dowodów ,nie bicia piany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:12, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdziwisz się jeszcze Zulugula, jak zobaczysz obcych nadlatujących po swój kościół Laughing

To tylko niewiedza naszych "pradziadków" i ludzka niezdolność do opisywania zjawisk oraz tysiące lat, jak nie więcej + ludzka fantazja sprawiła, że dziś mamy takie wyobrażenie o Bogu, a nie inne.

Cokolwiek to będzie, czy malowniczy Jezus w białych ciuszkach z chordą skrzydlatych nadludzi, czy jakby to nazwać - UFO, nie będzie zaprzeczeniem lecz wyjaśnieniem Biblijnego opisu przyjścia Pana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ się wcale nie zdziwię, bo to właśnie najprawdopodobniej tak to będzie wyglądać.

I nikt nawet nie pomyśli, że to zostało opisane w Biblii, bo będzie to dla nas oczywiste obcy statki, technologia.

Gdybym żył 2000 lat temu i miał opisać czołg, napisałbym "metalowy potwór ziejący ogniem ogniem"

A dzisiaj napisałbym po prostu czołg.

Nawet jakbym dziś zobaczył wojnę, która będzie za 1000 lat w przyszłości to dysponuje odpowiednią wiedzą by to opisać, nie pisałbym nazw broni, ale zapewne byłbym wstanie rozpoznać ich rodzaj.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:12, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra

Dzięki że mi odpowiedziałeś na pytanie dot.chipa.Jednak wszystko wskazuje na to,że znamieniem szatana bdą chipy.Po 1.będzie to środek płatniczy,i prawdopodobnie wyprze pieniądze 2.na pewno wszczepienie chipa zostawi ślad na ciele,pozatym cholerstwo bdzie nieusuwalne,więc będzie znamieniem [znamię oznacza coś trwałego] 3.było już o tym wtym temacie-eksperymentalne chipy u zwierząt wywołują wysypki nowotwór wokół chipa,a u ludzi wysypki.Jak na pewno wiesz,Objawienie mówi o ohydnych wrzodach u ludzi posiadających znamię-wiesz na pewno gdzie się ten fragment znajduje.

Tak więc wszystko wskazuje na to,że znamieniem zwierzęcia będzie chip-oczywiście tak być nie musi,to nawet może być zmyła szatana żeby odwrócić nasz wzrok od prawdziwego znamienia.

Co do niedzieli-zgadzam się z Tobą,że dniem "uświęconym" powinna być sobota a nie niedziela-Jezus niepowiedział przecież że likwiduje sabat.A znaczenie niedzieli jest wynalazkiem Watykanu...Niestety w moim kościele obchodzi się niedzielę mimo że jest to kościół protestancki Sad.

Na pewno znasz Biblię lepiej odemnie jednak nie pisz że inni fantazjują i piszą bzdety a tylko Ty bierzesz wykład Biblii od Ducha Swiętego.Boje się,że popadniesz w pychę,a wiesz że pycha kroczy przed upadkiem...Nie zganiam Cię,ale pamiętaj o tym.

Pozdro
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra za bardzo się umieszałeś z tym i nie dyskutujesz tylko opowiadasz jakieś bajki wymyślone przez ciebie... biblia a szczególnie proroctwa to są oparte na znakach a nie faktach więc nigdy nie masz pewności że to będzie tak a tak więc nie mów nic więcej lepiej bo okażesz się antychrystem... Razz co do UFO to raczej nie przybędzie do nas inna istota dobrze rozwinięta tylko Bóg i jego aniołowie z tym się nie zgodzę że to jest napisane z wyobraźnią i ludzie nie wiedzieli jak co opisać... zresztą opis zrzucenia szatana jako smoka to raczej nigdzie na ziemi nie widziałem jakiejś maszyny którą nazwano kiedyś smokiem Wink trzeba poczekać i nie przesadzać z tym co się mówi bo pewni będziemy po fakcie Smile tak jak potop i te sprawy które już były... można się domyślać... mnie nikt nie złamie i mogą mi wszystko zabrać a nawet zabić... nienawidzę zła i szatana więc niech spada... Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pneuma napisal: Więc jak Gwiezdne Wojny czy jednak coś na ziemi sie wydarzy?
Napewno nie Gwiezdne Wojny, ani tez zadna tzw. konwencjonalna wojna, ktora miota sie nie wiedziec czemu po glowach wielu nie przecze, ze i szczerych studentow Biblii z tego forum, ale moi drodzy wezmijcie w koncu pod uwage, co w tej kwestii mowi samo Słowo Boże, a nie fantazje, moze i urokliwie brzmiace w ustach roznych fantastow, jednak ze Slowem Boga nie majace niestety nic wspolnego. Wystarczy bowiem chocby jedno zdanieapostola Pawla z listu do Efezjan, by w perzyne obrocic wszelkie tego rodzaju rojenia o tzw. Gwiezdnych Wojnach, czy wojnach bardziej z realu czlowieka czyli bron konwencjonalna lub atomowa jak, kto woli rodem z konceptow Lucas Film Ltd., tylko nie Boze wyjasnienie, ktorejest bardzo proste, a brzmi: ,,GDYZ BOJ TOCZYMY NIE Z KRWIA I Z CIALEM, LECZ Z NADZIEMSKIMI WLADZAMI, ZE ZWIERZCHNOSCIAMI, Z WLADCAMI TEGO SWIATACIEMNOSCI, ZE ZLYMI DUCHAMI W OKREGACH NIEBIESKICH'' Efez.6;12. Gdy przeczytacie calykontekst tej wypowiedzi i jakiej broni winnismy uzywac w tej walce, wersety od 10 po 20, wtedy wszelkie tego typu majaczenia o wojnach gwiezdnych lub innychrozsypia sie jak domek z kart lub tez czlowiek, ktory je przeczyta odrzuci slowa Pawla, li tylko z tego powodu bo nie pasuja do jego wlasnych koncepcji. Tyle, tytulem odpowiedzi w kwesti wojen gwiezdnych lub innych.
Co do odpowiedzi na glowne Twoje pytanie Pneuma o miejsce, na które zmierzają sprzymierzone potęgi wojskowe ziemi, to takiego jednego miejsca w Biblii nie ma,no chyba,ze to znow kwestia osobistej interpretacji, ale pozostanie tylko osobista. Masz i do niej prawo, nikt Ci nie broni.
Co Biblia mowi na ten temat: 1. Demony udaja sie na CALY SWIAT, aby zwiesc krolow ziemi, a tym samym wszystkich mieszkancow ziemi Obj.16;14, 2.Har-Magedon Obj.16;16=Obj.12;17 Szatan i jego koalicja krolow ziemi wyrusza, by stoczycwalke z resztka potomstwa niewiasty, z tymi, ktorzy strzega Przykazan Bozych i wairy Jezusa. Tymsamym ruszaja do walki, wojny z Bogiem, jak to powiedzial sam Bog, ze kto sie dotyka Mego Ludu, dotyka sie zrenicy Mojego Oka. 3.Armagedon-Joel mwoi o tzw. miejscu armagedonie jako o dolinie sadu wszystkich narodow. Joel3;19-21; Joel4;14-15. 5Armagedon obejmie cala ziemie: Ap.14,20. Slowow Megiddo wystepuje w Biblii 13 razy, za trzynastym jako Har-Megiddo jako apogeum rebelii mieszkancow ziemi przeciwko Bogu Obj.16. 6. Koalicja krolow ziemi przeciwko ludowi Bozemu w czasach krola Jozafata 2Kronik 20. Wielka koalicja narodow ziemi zebrana z inicjatywy Smoka, Bestii z morza i Falszywego proroka, aby perswazja i represjami wyniszczyc lud Bozy, skonczy podobnie jak armie, ktore chcialy unicestwic lud Bozy w czasach Jozafata Sdz.7;22, 2Kron.20;222-24, jednakmiecz jednego skieruje sie przeciwko drugiemu. Ezech38;21. Objawienie idac za mysla proroka Joela nadaje temu konfliktowi charakter ogolnoplanetarny, nazywajac to dolina sadu, wyroku i zniszczenia buntownikow na obszarze calej ziemiJoel3;17-19 oraz Obj.14;19-20. Biblia w ksiedze Jeremiasza mowi,ze Bog maspor ze wszystkimi narodami i wszystkie poddapod miecz Jer.25;30-38. Ci, ktorzy wyruszyli by walczyc ludem Boga,a tym samymz samym Bogiem zamiast zniszczenia Jego ludusami stanasie pastwa dla zerujacego ptactwa zywiacego sie padlina na calymobszarze ziemi Obj.19;17-21.

Innym tematem satakze Krolowie ze wschodu slonca i wcale nie oznaczaja zadnych Iranczykow, Chinczykow i innych tym podobnych bzdur, ktorzy chca rzekomo zaatakowac panstwo Izrael, ktore rzekomo ma wyjatkowe wrecz znaczenie w wydarzeniachczasowkonca.Problem tylko w tym, ze Biblia nic takiego nie mowi o tym panstwie i jego rzekomej wyjatkowosci przed powtornym przyjsciem Chrystusa. Cala wyjatkowosc tego panstwa sprowadza sie bowiem do tego, ze jego nadzwyczajnosc w swietle Biblii jest ZADNA, slowem ZERO ABSOLUTNE! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:37, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochopne oceny i wnioski. Apokalipsa i inne księgi prorockie są pełne symboli , których dosłowna interpretacja nie ma żadnego sensu. KiaOra wyłożył Wam pewne zagadnienia prosto i zrozumiale, a Wy brniecie dalej, zarzucając Mu pychę? Proroctwa są natury duchowej i należy je duchowo rozsądzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier napisał:
biblia a szczególnie proroctwa to są oparte na znakach a nie faktach więc nigdy nie masz pewności że to będzie tak a tak więc nie mów nic więcej lepiej bo okażesz się antychrystem... Razz


Ty za to możesz gadać bzdury ile się da, tak?

Klakier napisał:
co do UFO to raczej nie przybędzie do nas inna istota dobrze rozwinięta tylko Bóg i jego aniołowie z tym się nie zgodzę że to jest napisane z wyobraźnią i ludzie nie wiedzieli jak co opisać...


A Bóg to już nie inna istota dobrze rozwinięta?

Klakier, Bóg tylko pokazał Janowi co się stanie, nie dyktował mu "pisz teraz helikopter.. samo "h".. ". To było zadanie Jana, człowieka żyjącego 2000 lat temu. Uważasz, że żyjemy w czasach, kiedy Apokalipsa się spełnia, więc co miał Jan na myśli pisząc o tym opisie szarańczy z 9 rozdziału (od 7 wers.) i najważniejsze - wyjaśnij dlaczego Jan ciągle do czegoś to przyrównywał zamiast konkretnie napisać co widzi.

Klakier napisał:
zresztą opis zrzucenia szatana jako smoka to raczej nigdzie na ziemi nie widziałem jakiejś maszyny którą nazwano kiedyś smokiem Wink


A to teraz każdą wizje należy odczytywać jako rodzaj maszyny?

Klakier napisał:
trzeba poczekać i nie przesadzać z tym co się mówi bo pewni będziemy po fakcie Smile


A jak rozpoznamy ten "fakt"?

Klakier napisał:
tak jak potop i te sprawy które już były... można się domyślać...


No ja nie wiem czy Noe musiał się domyślać co wtedy miał na myśli Bóg mówiąc mu o potopie..

Klakier, mów konkretniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klakier, czy ja napisalem, ze po zbawionych przybedzie jakies UFO? Raczej odwrotnie,, ze przybedzie sam Chrystus z cala armia niebios, o czym Slowo Boze mowi wyraznie w Obj.19;11-16. Co do smoka, to nie zadna maszyna, ktora zrzucono z nieba, tylko jest to jedno z imion szatana. Czytaj Biblie uwaznie.
iarO znam ten tekst dotyczacy wrzodow, o ktorych mowi ksiega Objawienia i wiem o co w tym chodzi. Nie odbieraj mnie w ten sposob, ze pozjadalem wszystkie rozumy, bo za cienki i za maly jestem co do tego. Nie jestem zadnym uczonym, tylko prostym listonoszem po liceum, studiujacym od kilkunastu lat Biblie i historie. Zapewniam Cie, ze bardzo wiele zawdzieczam wielu mezom Bozym, ktorzy na przestrzeni wiekow, przetarli sciezki w studiowaniu Slowa Bozego. Bog nigdzie nie zabrania zdobywania wiedzy, wrecz odwrotnie zacheca do poszerzenia swoich granic poznania, ale jako Ten glowny prowadzacy nasza edukacje zarowno w studiowaniu Pisma Swietego i zwyklej edukacji manim byc Bog, bo Jemu zawdzieczamy wszystko i to wszystko ma sluzyc Jego Chwale!
Codo znamienia bestii, jestem przekonany, ze bedzie to niedziela. Tu chodzi o prawo Boze lub prawo ludzkie, za ktorym stoi szatan. Bo to drugie prawo wywyzsza tylko jego, a nie Boga. USA probowaly w XIX wieku wprowadzic prawa niedzielne, lamiac tym samym swa wlasna konstytucje, a dokladnie jej 2ga poprawke, ktora stoi na strazy wszelkiej wolnosci. Teraz probuja znow wprowadzenia tego prawa. Wiekszosc skaldu Sadu Najwyzszego Stanow Zjednoczonych jest na dzien dzisiejszy juz ZA. Sama ustawa tez jest gotowa, czeka tylko na odpowiednia chwile. Jak myslisz, dlaczego tak bardzo rzad USA i jego Sad Najwyzszy tak bardzo pra do przepchniecia tej ustawy i z czyjego poduszczenia to sie dzieje? Zauwaz tez, ze wiedza o tym tylko nieliczni,ja sam dowiedzialem sie od swojego przyjaciela z poludnia Polski, ktory bedzie tlumaczyl szczegolowy artykul o tym z j. niemieckiego. O tzw.chipie mowia wszyscy i jest juz wlasciwie zaklepane, ze bez zadnej ustawy, bo wystarcza te, ktore juz w tej chwili obowiazuja, dotyczace walki z tzw. terroryzmem, ze chipy na terytorium USAstana sie obowiazkowe od 2010 roku. Raczej nikt do nich nie zmusza, gdyz krzykliwa propaganda do tego czasu zrobi swoje w ten sposob, ze wiekszosc poleci sie ,,zakolczykowac'' jak przyslowiowe bydlo, li tylko dlatego, ze stanie sie to trendy jak swego czasu czeki, a potem karty kredytowe. Natomiast niedziela i ustawa zmuszajaca wszystkich bez wyjatku na ich przekonania jest jakims dziwnym cichaczem przepychana niemal pod stolem, niezauwazalnie dla wszystkich. Dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek napisał:
Proroctwa są natury duchowej i należy je duchowo rozsądzać.


Nie wszystkie Moońku. Wiele proroctw łączyło sferę duchową z materialną. Np zaparcie się Piotra poprzedzone pewnym wydarzeniem, a mianowicie zapieniem koguta. Przykładów jest wiele, ale ja już muszę kończyć, i myślę, że nie muszę wymieniać więcej, wiesz o co chodzi.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:16, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra ciekawi mnie Twoja teoria o niedzieli,bo możliwe że to chodzi o to.jednak dlaczego uważasz,że to nie chip?słabo znam Biblię,brakuje mi mądrości do tego,by zrozumieć ją dobrze-zresztą młody i głupi jeszcze jestem Smile :/ mimo to uważam,że wszystko na to wskazuje,że chodzi o ten cholerny chip...:/

Ostatecznie wszystko sprowadza sie do tego,że trzeba zaufać JEZUSOWI by przetrwać czasy ostateczne.

Swoją drogą-Objawienie mówi o gwiazdach spadających z nieba.Jak myślicie o co może chodzić???
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwiazda i gwiazdy spadające? To szatan i jego demony zrzucone z okręgów Nieba tu na Ziemię, by szkodzić ludziom. "Jakże nisko upadłeś, gwiazdo zaranna". Mówi Ci to coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakier




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kuźwa mówię to co wy twierdzicie (nie wszyscy) ale widze że zaczyna się fantasty robić więc się smieje z tym szatanem... i ja czytam uważnie biblię a ty chyba zabardzo uważnie i nie zauważasz pewnych faktów tylko poierasz si na jednej czy dwóch wypowiedziach.. więc z tego co czytam od ciebie śmiać mi się chce bo wygląda na to że wszystko wiesz.. Russel też badał biblię i co wyszło mu coś innego a teraz bada ją dużo jego następców i wychodzi im co innego a ty jesteś tylko jeden więc twoje wymysły to fantazja Bóg nie daje zrozumieć każdemu z osobna biblii bo jeśli by tak było to wiedizeli byśmy to samo... więc tej bajki zostaw dla siebie... pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:32, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mooniek,mi to ostatnie zdanie nic niemówi:).

Hm,ja myślałem zawsze że ztymi gwiazdami w wizji św.Jana to idzie o bomby...no bo jak w tamtych czasach apostoł miał to nazwać???to o czym Zulugula pisał:

"Gdybym żył 2000 lat temu i miał opisać czołg, napisałbym "metalowy potwór ziejący ogniem ogniem"

A dzisiaj napisałbym po prostu czołg."
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 21 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko o upadek szatana ijego demonow tu chodzi. Biblia mowi w Lukaszu 21;26, ze tuz przed powrotem Pana:,,moce niebios porusza sie''.Byc moze chodzi o zaklocenie grawitacji miedzygwiezdnej i planetarnej, nie wiem, a byc moze o palge gradu, o ktorej Biblia mowi w Obj.16;21. Takie Boze ,,cwiczenia'' z gradem i to ogromnych rozmiarow mialy miejsce w drugiej polowie XIX wieku na terytorium USA.M.i.n. w miasteczku Peshtigo w stanie Wisconsin zginelo od 1300 do 3000 tysiecyludziw 1871 roku. Na bezludnych obszarach Alaski w grudniu w 1956 spadl deszcz gradu doslownie cetnarowego o wadze od 15 do okolo 165 kilogramow kamieni przez okolo 7 minut. Cala sprawe utajniono. Oto fragment dotyczacy tej sprawy:
W 1956 roku stała się dziwna rzecz na naszej Ziemi. Stacje meteorologiczne na Alasce, zostały zbombardowane przez olbrzymi grad. Grad bagatela ważył od 15 kg do 165 kg. Meteorolodzy zaczęli badać to zjawisko i zastanawiać co się dzieje. Jeden ze światowej sławy naukowców doktor [Loaszer] - niewiem czy jeszcze żyje, nie mam danych. Napisał raport do centralnego ośrodka w Greenwich. Doktor [Loaszer] był szefem jednej z najbardziej znanych stacji badawczych, meteorologicznych, astronomicznych na Mount Palomar, gdzie znajduje się jeden z największych teleskopów świata, to jest południowo-wschodnia Kalifornia. Raport jego brzmiał bardzo pesymistycznie.: "Jako mieszkańcy Ziemi spotkaliśmy się z dziwnym zjawiskiem i musimy się spodziewać inwazji z kosmosu. A tej inwazji na imię grad."
Jednym z ostatnichnajbardziej znanych epizodow gradu z kosmosu byl upadek asteroidy o srednicy okolo 50-100 metrow na poludniowych lodowych obszarach Grenlandii 9 grudnia 1997 roku. Pomimo calej super techniki upadek i eksplozje tego meteorytu zaobserwowano dopiero w kilka dni po uderzeniu, gdy unosilsie jeszcze nad miejscem katastrofy kilkukilometrowy slup dymu i oparow lodowego sniegu. Jak ocenily sejsmografy eksplozja byla kilkakrotnie wieksza od wybuchu bombyatomowej zrzuconej na Hiroszime i Nagasaki. Informacja z niewielkimi tylko szczegolami ledwie zostalawspomniana przez media. Dlaczego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 23 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie wykluczasz,że w Apokalipsie jest opisana wojna atomowa.Przecież gwiazda spadająca z nieba to może być np.bomba..
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
the end




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:58, 23 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi brainwashu. W 1996 r. mój kolega wracając ze stanów, przywiózł ze sobą kilkadziesiąt skserowanych stron. W większości dotyczyły one micro chipów, które zostaną wszczepione ludziom. Pierwsze co mi się skojarzyło po przeczytaniu tych informacji to właśnie Apokalipsa św. Jana. Wtedy kiedy czytaliśmy o tym z kolegami, brzmiało to jak s-f, jednak po 12 latach od tamtej pory, słowa te mogą okazać się proroczymi.
_________________
... ludzi światłych i inteligentnych,
od ludzi prymitywnych i głupich,
odróżnia mądrość, czyli wiedza o
przeszłości ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 23 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0 napisał:
Ale nie wykluczasz,że w Apokalipsie jest opisana wojna atomowa.Przecież gwiazda spadająca z nieba to może być np.bomba..


W Apokalipsie nie tylko jest opisane użycie broni atomowej, ale również chemicznej i cząsteczkowej.

Poza tym, Apokalipsa opisuje wiele lat. Prawdopodobnie to już się zaczęło skoro mowa o chipach.

Też mnie niepokoi fragment o nierządnicy z nad wielu wód. Czyżby Hilary miała wygrać wybory? Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pneuma, jeszcze jedno, a gdzie w Objawieniu pisze, ze sa to krolowie ziemscy? Tam pisze, ze to sa Krolowie ze wschodu slonca! Najwyzszym krolem, ktory przybyl dwa tysiace lat temu byl Jezus Chrystus: ,,Przez wnętrzności miłosierdzia Boga naszego, w ktorych nawiedził nas WSCHOD Z WYSOKOSCI'' Luk.1;78 BG. Krolami ze wschodu slonca wraz z przychodzacym powtornie Chrystusem jest 24 starcow ( krolow). O Chrystusie jako Krolu ze Wschodu slonca pisze tez Izajasz 41;1-2. Jakie to wody wyschly, aby przygotowac droge dla krolow ze wschodu slonca? Na pewno nie tej literalnej rzeki Eufrat w Iraku, bo koryto tej rzeki akurat przez spora czesc roku mozna bez trudu przejsc w brud niemal na kamasz. Kiedy Biblia mowi o wodach, to podaje wyjasnienie, czym lub teez kim sa wody i gdybys zajrzal do Obj17;15, to bys wiedzial, ze sa to ludy, narody i jezyki na ktorymi rozsiadla sie NIERZADNICA! Czyli duchowy Babilon konca czasu! I o jego zniszczenie na samym koncu, a tym samym cofniecie poparcia dla jego dzialan, zupelnie tak samo jak dla starozytnego Babilonu (Jer.50;3Cool w czasach panowania Belsazara, tak i teraz te wody, czyli poparcie narodow, ktore go dotad wspieraly zakonczy sie, czyli wody wyschna, by wlasnie przygotowac droge dla Krolow z kosmicznego wschodu slonca, z najdalszej polnocy, o czym jest mowa w Obj.17;12-13 (wsparcie dla nierzadnicy), i Obj.17;16-18 (cofniecie poparcia, wody wyschly!!!). Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:18, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Kia0ra mnie trochę wyprzedził, ale wyślę com napisałWink)

w 15 wersecie 17 rozdziału jest wyjaśnienie czym są wody

"I rzecze do mnie:
«Wody, które widziałeś,
gdzie Nierządnica ma siedzibę,
to są ludy i tłumy,
narody i języki"

Owa wszetecznica okaże się odstępczym kościołem, ponieważ by pasowało to do kontekstu (czyli "królowie ziemscy upijali się winem nierządnicy" Obj. 17-2) musi nastąpić zmiana religii, tak by ziemscy władcy mogli bawić się religią na lewo i prawo. Mógłbym zaryzykować stwierdzenie, że ta nierządnica to oblubienica Pana, czyli kościół, a właściwie kościoły, ponieważ to one pójdą na ugodę by stworzyć nową światową instytucje i stać się nierządnicą (oczywiście nie wszystkie), reszta zostanie zniesiona pod pretekstem prawa, grzecznie mówiąc.

Kolejnym poparciem dla tej teorii jest werset 2 z Obj.

"ale mam przeciw tobie to,
że pozwalasz działać niewieście Jezabel,
która nazywa siebie prorokinią,
a naucza i zwodzi moje sługi, by uprawiali rozpustę
i spożywali ofiary składane bożkom."

jest to również wszetecznica, która działa w ten sam sposób co tamta wyżej opisana.

Ta wszetecznica będzie miała we władaniu wiele narodów, a nic innego tak łatwo nie trzyma w garści kraju, jak religia. Tym bardziej jeśli jest ona przez większość popierana, w tym również przez samą bestię i królów ziemi, bo przecież ona daje władzę) no i w końcu tego będzie się domagała większa ludność. Rewolucja w religii będzie niezbędna.

Nierządnica będzie siedzieć na bestii odziana w różne ozdóbki, m.in. szkarłat, który wg Iz. 1,18 został utożsamiony z grzechem, na pustyni. Obraz pustyni ukazuje nicość i nigdy nie zaspokojone pragnienie, jest to pustka duchowości jaką przyniesie nowa religia (w przeciwieństwie do Jezusa, który mówił, że ma wodę, która zaspokaja pragnienie), ale to już wychodzę poza linię, miałem tylko powiedzieć o co chodzi z tymi wodami;)

Pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pneuma




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiaOra napisał:
Pneuma, jeszcze jedno, a gdzie w Objawieniu pisze, ze sa to krolowie ziemscy?


Objawienie 16 rozdział ( werset 14 ale należy odczytać kontekst ) koresponduje 14 werset z Psalmem 2:2

Objawienie 19:19

przyłączyłem do rozmowy bo zrozumiałem twoją wypowiedz dotyczącą Armagedonu jako konfliktu czy tez kwestii spornej która została/zostanie rozwiązana na Syjonie ( góra na dalekiej płn )

Fragmenty miały zwrócić uwagę że decydujące starcie rozegra sie w taki czy inny sposób na naszych oczach ( naszych niekoniecznie znaczy moich )

AP. Jan zanotował ze zostaną władcy świata zgromadzeni w ''miejscu'' ( kwestie ''miejsca'' opisałem poprzednio ) w konkretnym celu.- by stoczyć wojnę z siedzącym na koniu i jego wojskiem.

konkluzja: ''zło'' zostanie pokonane przez Pana tu na ziemi nie w dalekim ''kosmosie''

ps. Psalm 37:10,11 ku pokrzepieniu wszystkich

ps.2 KiaOra jeżeli zamierzasz odpowiedzieć proszą krótko i treściwie z podaniem rozdziału z danej księgi bez oderwanych od reszty wersetów. THX
_________________
Zapytał Go znowu Piłat: ''A cóż to jest prawda?''
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiaOra




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 24 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kacper AMEM do tego co napisales!!!, w kwestii Nierzadnicy i jej corek.Pneuma, tez dobrze piszesz, ze zlo zostanie pokonane tu na ziemi, tylko ze Bog trzyma palecc nad ty co sie tutaj dzieje i wszelkie ostateczne decyzje, nawet dotyczace tych wszystkich wydarzen zmierzajacych do ostatecznego zakonczenia panowania zlego nad tym swiatem, w ktorym my zyjemy i wymazania definitywnego przeklenstwa grzechu podejmowane sa w niebie, a nie tutaj. Tak wiec Ci krolowie, ktorzy nadejda wkrotce ze wschodu slonca i wody, ktore wyschna, aby otworzyc Im droge do ostatecznego Triumfu nad zlym i jego panowaniem tutaj to Jezus Chrystus i 24 krolow (starcow) wraz z cala armia niebios. Prywatnie powiem Wam, ze oczekuje juz z wielkim utesknieniem tego dnia wyzwolenia, studiujac te wszystkie proroctwa i widzac na wlasne oczy, ze zyjemy wlasciwie juz na ostatnim odcinku ostatniej prostej i jesli Bog pozwoli, to za kilka krotkich lat zobaczymy przychodzacego Pana w calej Swojej hwale i Potedze na wlasne oczy! W kazdym razie w tej chwili, jak powiedzial to kiedys Pan Jezus:,,Bo zaprawde powiadam wam: Wielu proroków i sprawiedliwych pragnęło ujrzec to, o wy widzicie, a nie ujrzeli, i usłyszeć to co wy słyszycie, a nie usłyszeli'' Mat.13;17 Moidrodzy, konczac ta puenta, pragne zwrocic wasza uwage na te wlasnie slowa Jezusa, ze sprzeczamy sie o jakies glupoty, a tymczase naprawde widzimy i slyszymy to, co bylo udzialem tylko tych, ktorzy 2 tysiace lat temu zywo doczekali pierwszego przyjscia Pana Jezusa, potem przez prawie dwa tysiace lat wszystkie nastepne pokolenia zyjace na tej planecie mogly tylko marzyc o ujrzeniu i uslyszeniu, tego co dzis jest NASZYM udzialem, gdy Chrystusa w czalej Swojej Chwale juz bardzo, bardzo niedlugo ma powrocic, by zabrac nas stad, do Swego domu. Czy uwazacie, ze jest to przypadek, ze to co sie dzieje i to wrecz blyskawicznie. To co mozemy widziec na nasze wlasne oczy i slyszec jest dzielem przypadku i nie zwiastuje niczego nadzwyczajnego, tj powrotu Pana? Ktorego ujrzenia żywo zycze wszystkim uczestnikom tego forum! Serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego powodu rozpocząłem temat ''znamienia besti'' jako ostrzeżenie. Nie tylko Ty czekasz
na powrót Pana Jezusa LWA Z POKOLENIA JUDY z czego i ja się cieszę niezmiernie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mooniek




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 1979
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 25 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórne przyjście Pana bez wątpienia będzie najważniejszym wydarzeniem, zamykającym znany nam bieg historii świata. Jednak nie należy zapominać o ważnych wskazówkach zawartych w pismach Pawła, tyczących wydarzeń je poprzedzających. W drugim liście do Tesaloniczan w rozdziale 2, 1-12 pisze on:

"Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was bracia, abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.
Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi sie ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. [...] A wiecie, co go teraz powstrzymuje, tak iż się objawi dopiero we właściwym czasie. Albowiem tajemna moc nieprawości już działa, tajemna dopóty, dopóki ten, który teraz powstrzymuje, nie zejdzie z pola. A wtedy objawi się ów niegodziwiec, którego Pan Jezus zabije tchnieniem ust swoich i zniweczy blaskiem przyjścia swego. A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstepnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. Dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osadzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości."

Zatem otrzymaliśmy wyraźne ostrzeżenie. Przyjście Pana w chwale poprzedzi ujawnienie się antychrysta - "człowieka grzechu", "syna zatracenia". Faktem jest, że było już wielu "antychrystów" - postaci historycznych, symbolizujących ową demoniczną osobowość, która ma się ujawnić we "właściwym czasie". Antychryst ma reprezentować system bestii, ma być jego głową, genialnym pomysłodawcą i organizatorem za którym pójdą miliony ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12   » 
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Znamię Bestii
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile