W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Trzęsienie w Libii 8.4 i nikt o nim nie mowi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2998
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 18:13, 21 Maj '11   Temat postu: Trzęsienie w Libii 8.4 i nikt o nim nie mowi Odpowiedz z cytatem

Wielkie trzęsienie ziemi Libii 8.4 w skali Richtera i nikt o nim nie mówi!
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/.....-nie-mowi/

Cytat:
20 Maj 2011

Wczoraj, o 14:57 czasu uniwersalnego czasu koordynowanego w pobliżu wybrzeża Libii na głębokości 30 km, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi o sile 8.4 w skali Richtera. Dane nadal są dostępne na stronie CSEM-EMSC. Co ciekawe, na mapce trzęsień oraz na liście wszystkich wstrząsów agencji CSEM-EMSC nie ma tego trzęsienia!

Dutchsinse potwierdził odkrycie użytkownika youtube dasgoodie, że wczoraj w Libii było wielkie trzęsienie ziemi 8.4 w skali Richtera oraz wiele silnych wstrząsów wtórnych. Zrzuty ekranowe dasgoodie pochodzą chyba ze strony agencji rumuńskiej Institutul National pentru Fizica Pamantului (http://www.infp.ro/), nie ma po nich jednak ani śladu. Informacji o trzęsieniu nie podała też agencja amerykańska USGS. Natomiast dutchsinse sprawdził dane Europejskiej Agencji Sejsmologicznej, które potwierdziły obawy:
Wczoraj, o 14:57 czasu uniwersalnego czasu koordynowanego w pobliżu wybrzeża Libii na głębokości 30 km, nastąpiło wielkie trzęsienie ziemi o sile 8.4 w skali Richtera. Dane nadal są dostępne na stronie CSEM-EMSC: http://www.emsc-csem.org/Earthquake/aler.....2011-05-19
Co ciekawe, na mapce trzęsień oraz na liście wszystkich wstrząsów agencji CSEM-EMSC nie ma tego trzęsienia!
Informację o trzęsieniu ziemi w Libii podaną na rumuńskiej stronie utrwaliły jeszcze inne osoby. Użytkownik youtube ChristiannaGarrett1 także zamieszcza zrzuty ekranowe rumuńskiego instytutu. Dane te zostały obecnie wymazane.
Jest to dowód na konspirację ze strony niemalże wszystkich agencji zajmujących się sejsmiką. Wpisy na Twitterze potwierdzają, że dane o trzęsieniu pojawiły się na stronach wielu agencji i zniknęły! Co jeszcze się przed nami ukrywa?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blog Marka, czyli Podlecki i Bein.
Niewyczerpane źródło informacji niezwykle wiarygodnych. Laughing
Ukrywanie trzęsienia Ziemi 8,4!
Muszę przyznać, że to genialne w swoim kretynizmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że Bein i spółka, to ludzie z jakiejś sekty - ewentualnie niezrównoważeni psychicznie. Myślę, że schizofrenia paranoidalna z tendencjami do prześladowań lub jakaś nerwica będąca wstępem do tego schorzenia. Wystarczy spojrzeć tylko na tę stronę grypa666.com czy monitorpolski.

Niedawno pojawiła się informacja zaczerpnięta przez jednego z ich zwolenników, że UE podniosła tolerancje na skażenia radioaktywne w towarach importowanych. Pisałem o tym w wątku dotyczącym tej sprawy. Gdyby tak chociaż było... nieuki Razz. Niestety jeśli wykorzystuje się (w najlepszym przypadku) google translate bez odrobiny dystansu lub próbuje tłumaczyć artykuły w języku którego nie zna, to potem dochodzi do takich nieporozumień. Najlepsi są ci, którzy to potem bez weryfikacji puszczają dalej.

A ja słyszałem, że w Australii już był koniec świata, tylko nikt o tym nie chce powiedzieć. No cholera, wszyscy milczą. MSPANC.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli było to trzęsienie, czy nie w końcu?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
czyli było to trzęsienie, czy nie w końcu?Smile


chyba nie Smile

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/recenteqsww/Quakes/quakes_all.html
_________________
NIE DAJ SIE ZASZCZEPIC PRZECIW GRYPIE!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:27, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa.
to w takim razie nie dziwota że nikt o tym nie mówi Smile

to może komuś chociaż butla z gazem w libii wybuchła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiadro




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo napakowali plecaki fasola na koniec swiata ,zjedli ja i teraz baki puszczaja Smile
_________________
NIE DAJ SIE ZASZCZEPIC PRZECIW GRYPIE!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurnia, ten monitorpolski blog to jakiś obłęd, co dzień większa sensacja - ogólnie katastofa, katastrofa; regularne końce świata.... a źródła tych informacji pochodzą od z dawna zdemaskowanych syjonistycznych prowokatorów jak alex jones lub fulford albo od etatowych dezinformatorow jak dutchisnse których rola polega na zakopywaniu autentyczych pożytecznych newsów wyssanymi z palca bzdetami;

hity z tego blogu to np. że merkel jest córką hitlera; albo że 11 maja br. nastąpi wybuch tamy na missispi - do tego info podawali źródla z któych po ang. można było wyczytac że żołnierze usa wysadzają wały aby ratować tamę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

midgard napisał:
kurnia, ten monitorpolski blog to jakiś obłęd, co dzień większa sensacja - ogólnie katastofa, katastrofa; regularne końce świata....
Wydaje mi się, że to jest celowe działanie jakiejś sekty, ludzi chorych psychicznie lub ... nazwijmy ich terrorystami... no w końcu zaraz mnie ktoś nazwie agentem, bo podważam święte słowa Beina który uważa się za doktora itp (a może i jest, nie ma czego zazdrościć). Ludzie bez dystansu (czyli chyba większa część tzw. Internautów?) chodzą potem wystraszeni itp. Adrenalinka się podnosi... może to takie kółeczko wzajemnego podnoszenia adrenaliny. Heh, że też ludzie od razu twierdzą, że to co jest napisane w sieci to zawsze 100% prawda. Aż sam czasem mam ochotę uknuć taki numer, rozdmuchać na cały PL lub Europę (podszycie się pod jakąś agencję to nie sztuka, w dobie Internetu to banał) a potem zrobić z ludzi idiotów pokazując naiwność... chociaż nie wiem kto by się tym przejął i zrozumiał "problem" Internetu Very Happy a dokładniej naiwności ludzi z nim związany.

http://www.iris.edu/seismon/ tu też nie widzę żadnej wzmianki o trzęsieniu w tamtym rejonie, ewentualnie jakaś Turcja, Albania itp.

http://www.youtube.com/watch?v=NBfi8OEz0rA
http://www.youtube.com/watch?v=hBgM0ivXOU0 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Aż sam czasem mam ochotę uknuć taki numer, rozdmuchać na cały PL lub Europę a potem zrobić z ludzi idiotów pokazując naiwność... chociaż nie wiem kto by się tym przejął i zrozumiał "problem" Internetu Very Happy a dokładniej naiwności ludzi z nim związany.

nie łudź się, nie byłbyś pierwszy, już to tu praktykowano.
taki np. privan, jakby wierzyć temu co napisano na forum, już dawno ten plan zrealizował Smile
był też inny przypadek zbierania zbiórek - teraz nie pamiętem.
pełen sukces - też możesz spróbować, najwyżej zmniejsze ci limit Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
pełen sukces - też możesz spróbować, najwyżej zmniejsze ci limit Smile

Ojtam ojtam, nie miałem na myśli przecież, że na tym forum Very Happy. Wbrew pozorom aż tak wielu ludzi go nie czyta. Miałem na myśli puszczenie jakiegoś maila z notką do TVN czy wybiórczej z adresu e-mail wyglądającego na taki np z Reuters Razz z nadzieją, że ktoś się nabierze. BTW. Niedawno fajny numer był z Kimem w Chinach. Ciekaw jestem, czy on (a jeśli tak, to który) tam w ogóle był.

Zresztą nie mam za bardzo czasu na obmyślanie i realizację takich numerów Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rusty




Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 269
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to HAARP!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20419
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:01, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Ojtam ojtam, nie miałem na myśli przecież, że na tym forum Very Happy. Wbrew pozorom aż tak wielu ludzi go nie czyta.

Teren łowiecki jak każdy - prawdziwy drapieżnik nie sprawdza nazwy domeny Smile
Wbrew pozorom wielu z tych co czyta ma sporo kasy i brak pomysłów co z nią robić Smile

Cytat:
Zresztą nie mam za bardzo czasu na obmyślanie i realizację takich numerów
a co tu obmyślać? załóż temat, że jesteś śmiertelnie chory, ale masz mieć operację. sprzedajesz kompa, dom i w ogóle, wyprowadzasz się na ulicę. zamykasz konto w banku - jedyne jak możesz od tej pory przyjmować pieniądze to przy pomocy bitcoinów Smile
podaj adres do wpłat i powiedz, ze oddasz w grudniu, bo wtedy spodziewasz się przypływu większej gotówki.
nie uwierzysz ilu ludzi by się tu na to nabrało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie! Piszecie, że ta informacja to bzdura, po została napisana na jakimś blogu, do którego (delikatnie mówiąc) nie macie zaufania. Ale nie wzięła się tam z nikąd...

http://www.google.pl/search?hl=pl&so.....j+w+Google
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:14, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
nie uwierzysz ilu ludzi by się tu na to nabrało Smile
Wiem wiem Wink, ale ja myślałem o czymś większym i z jajem Smile - bardziej w kierunku ośmieszenia jakiejś stacji / redakcji, niż naciągania ludzi na kasę. Coś na tyle realnego, co można było by uwierzyć bez weryfikacji u źródła itp, ale na tyle sensacyjnego, że od razu poszło by. Wydaje mi się, że kiedyś faktycznie już ktoś coś takiego zrobił... albo faktycznie mi się wydaje.

Aiedail napisał:
Ludzie! Piszecie, że ta informacja to bzdura, po została napisana na jakimś blogu, do którego (delikatnie mówiąc) nie macie zaufania. Ale nie wzięła się tam z nikąd...

Ja nie twierdzę, że trzęsienia w Libii nie było, tylko że Bein i spółka moim zdaniem są średnio wiarygodni oraz że wiele serwisów nie zawiera takiej informacji... a wiele zawiera. Może i było, są jakieś zdjęcia z tego? I jak je odróżnić od skutków bombardowania itp? Smile To jest to o czym wspominałem, może napisał sobie ktoś na blogu X, że po bombardowaniach to wygląda jakby było trzęsienie ziemi o skali 8,4 a ktoś to nieudolnie przetłumaczył, że było takie trzęsienie. Głuchy telefon, a potem fora kipią podejrzeniami i różnymi teoriami. Nikt nie sprawdził i nie bardzo wiadomo gdzie takie info pojawiało się pierwsze.

Ja też zaraz zrobię blog: dramacorea.blogspot.com i napiszę, że podczas prób z reaktorem nuklearnym w Korei Pn (btw. tworzonym od wielu lat) nastąpił wybuch, w wyniku którego w Korei Pn zginęło 50 operatorów siłowni a skażenie radioaktywne przenosi się w kierunku Chin. Chiny straszą Phoenian zerwaniem współpracy i odmawiają przesyłania dalszej pomocy itp. Oczywiście po angielsku. Do tego koniecznie jakieś fajne foto. Albo jeszcze lepiej - wojna miedzy Koreami?

BTW to zdaje się, że Północ już dawno miała mieć tam jakiś reaktor czy nawet bombę, o ile mnie pamięć nie myli już w okolicach 2006 miało coś być.

Zaraz się znajdzie wielu, którzy skopiują takie "news" bez weryfikacji i pojawi się to w tylu serwisach, np tak, jak widać w Twoim wyniku wyszukiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beezle




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 522
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z grypa666:
Cytat:
ALERT 3: Utrzymać środki ostrożności wobec niemierzonego skażenia radiologicznego
Parę dni temu Marek napisał: Witam Panie Piotrze! Szukam pańskiej rady, bo przyznam, że mam mętlik w głowie… Otóż – mam małe dziecko ( dwuletnie ).Pragnąc je chronić przed skażeniem, zgodnie z sugestiami Pana,trzymamy je w uszczelnionym domu. Ale… no właśnie… Jak długo można pozbawiać w ten sposób dziecko dopływu tlenu? Czy to czasem też nie spowoduje jakiegoś uszczerbku na zdrowiu rosnącego organizmu? Synek od dwóch miesięcy nie wystawia nosa z domu…Co dalej robić? Przecież problem skażenia może ciągnąć się jeszcze miesiącami (a nawet latami, bo najwyraźniej sytuacja w Dajiczi wymknęła się całkowicie spod kontroli). Pozdrawiam i dziękuję za świetny blog!
Piotr Bein: Oddychać musimy, skażenie rozniosło się po całej półkuli. Najwazniejsze są okresy natarcia dużych skażeń, np. po każdym z wybuchów w Daiiczi. Wiemy z symulacji, że emisje atmosferyczne docierają do Ameryki Płn. w ok. tydzień, a do Europy w ok. 2 tygodnie po wydarzeniu w Daiiczi. Dla ciężarnych, karmiących i dzieci należałoby utrzymać regułę nieskażonego jedzenia i picia oraz zachowań ostrożnych na zewnątrz:
* unikanie świeżego mleka i wyrobów mleczarskich produkowanych po ok. 25.3.2011;
* unikanie warzyw zbieranych na zewn. po tych datach;
* picie i używanie do gotowania, wody butelkowanej lub nałapanej przed katastrofą w Daiiczi;
* unikanie przebywania na deszczu i zabaw w kałużach;
* zmiana odzieży i obuwia przy wejściu do domu…
Zapytuję Prof.Majewską i Dra Jaśkowskiego.
Prof. Majewska: Nie wiem jakie obecnie jest skażenie w Europie czy USA, ale pana porady są moim zdaniem rozsądne. Obawiam się jednak, że już brak wody butelkowanej przed wybuchem w Daiczi.

Aż mam ochotę założyć osobny wątek dot. tego blogu. Ciekaw jestem ile w tym prawdy, że Majewska w ogóle koresponduje z tymi ludźmi. Ciekaw jestem ile Bein zbiera datków Very Happy. To musi być naprawdę opłacalny biznes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
midgard




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 125
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:00, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

joł, z beinem kręcono niedawno wywiady i były nadawane na monitorpolski blog ogólnie powtarzał informacje o fukuszimie dostąpne w internecie ale wrażenie zrobił na mnie jego stan zdrowia, wygląd... depresja - od dwóch miesięcy nie wychodzi w domu siedzi w uszelnionej chacie

i po co to??

w końcu jest ok 70 latkiem i tak nie będzie żył jeszcze 50 lat a te powikłania po fukuszimie nie pojawiają się z dnia na dzień ale w perspektywie co najmniej wieloletniej przy czym uderzają głównie w dzieci u których gruczoły endokrynogenne dopiero się rozwijają
stary zbzikowany skrzat - przygnębiające Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:10, 21 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusty napisał:
to HAARP!


Ej kolego...nie zabieraj chleba Gośce. Wink
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:44, 22 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka jest wiarygodność tych ludzi? Czy takie działanie to nie sabotaż, celowe ośmieszanie ideii szukania prawdy?

Takie trzesienie, tak blisko nas? Utajnione?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 23:12, 22 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5/19/2011 -- 8.4 magnitude Libya --- offically a "false reading"


@The Mike
Chodzi Ci o wiarygodnosc tych, ktorzy juz sie w tym temacie wypowiedzieli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:59, 23 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

beezle napisał:
Cytat z grypa666:
Aż mam ochotę założyć osobny wątek dot. tego blogu. Ciekaw jestem ile w tym prawdy, że Majewska w ogóle koresponduje z tymi ludźmi. Ciekaw jestem ile Bein zbiera datków Very Happy. To musi być naprawdę opłacalny biznes.


Wątków na temat Beina na tym forum cała kupa.
Mój był pierwszy:
viewtopic.php?t=8652
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Trzęsienie w Libii 8.4 i nikt o nim nie mowi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile