W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 269689
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawia mnie kto ustala kurs tej waluty ?
Użytkownicy ? Wątpię, chociaż teoretycznie kurs złotówki też mogę ustalić sam, ale tylko swojej. Bez problemu sprzedam ją taniej niż za złotówkę, ale jak będę ją chciał sprzedać drożej niż za złotówkę, to nikt nie kupi.
Podobnie z walutą bitcoins. Teoretycznie użytkownik może sobie decydować za ile sprzeda,
ale ktoś musi ustalać kurs.

A teraz uważajcie - najlepsze:
I tutaj jest ryzyko, że kurs bitcoinsów będą ustalały banki !! Smile Właśnie tak. Bo bitcoinsy są ściśle zależne od waluty.
Bitcoinsów jest i będzie zawsze ograniczona ilość. Pieniędzy zaś, banki mogą sobie nadrukować ile chcą. Jeżeli bitcoins w miarę się rozbuja, to największe banki po prostu wykupią po atrakcyjnej cenie przeważającą liczbę bitcoinsów i przejmą nad nimi całkowitą kontrolę , tzn. będą ustalały ich kurs ! Bo jeżeli zdecydowana liczba bitcoinsów będzie po 2 zł, to tylko głupi sprzeda za złotówkę. Kurs będzie ustalał ten, kto ma tych wirtualnych monet najwięcej, a najwięcej będzie miał ich ten, kto może drukować pieniądze. Smile
Czarna wizja przyszłości tej waluty... Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pieniądz jest towarem. Różni się
od innych towarów tym, że popyt nań wiąże się przede wszystkim z funkcją środka wymiany jaką pełni. Podobnie jak inne towary, ma własną, wyrażaną w innych towarach „cenę”.


Murray_Rothbard-Co_rzad_zrobil_z_naszym_pieniadzem

Widac, ze chluma o pieniadzach nie ma wiekszego pojecia.
Swoja prace lub wyroby, ktore sa jak najbardziej realne wymieniasz na "dulary", ktore sa reprezantacja twojej pracy i sa tak samo wirtualne jak bitcoiny. Jesli nie rozumiesz jak wazne jest to, ze danej waluty nie mozna tworzyc z powietrza to moze ta fota z Zimbabwe cos ci uswiadomi. Very Happy


BTW ciekawe czy po kupieniu dwoch chlebow i mleka z tej kasy zostaloby mu na puszke browaru. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Pieniędzy zaś, banki mogą sobie nadrukować ile chcą. Jeżeli bitcoins w miarę się rozbuja, to największe banki po prostu wykupią po atrakcyjnej cenie przeważającą liczbę bitcoinsów i przejmą nad nimi całkowitą kontrolę , tzn. będą ustalały ich kurs ! Bo jeżeli zdecydowana liczba bitcoinsów będzie po 2 zł, to tylko głupi sprzeda za złotówkę. Kurs będzie ustalał ten, kto ma tych wirtualnych monet najwięcej, a najwięcej będzie miał ich ten, kto może drukować pieniądze. Smile
Czarna wizja przyszłości tej waluty... Smile


Calkiem prawdopodobne.
Tylko, ze im wiecej takich akcji tym wieksza mozliwosc destabilizacji obecnego status quo.
Kazda waluta rosnie na tym, ze jest legalnym srodkiem platniczym. Jesli bedzie bardzo duzo roznych srodkow platniczych to ludzie sami wybiora sobie to w czym beda chcieli najchetniej uzywac jako pieniadza. Niezaleznie czy to BT, dolary, nasiona kakao czy sol. Takie srodki platnicze istnialy i ludzie radzili sobie jakos bez bankow centalnych.
Im wiecej roznych nazwijmy to walut tym zmniejsza sie znaczenie dominujacej waluty i tym bardziej traci ona swoich wyznawcow.
Poniewaz wartosc waluty opiera sie na wierze w jej wartosc to razem z "wyznawcami" odchodzi jej wartosc.
Co do BT to jeszcze daleko mi do huraoptymizmu, ale sam pomysl jest jak najbardziej godzien pochwaly.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Zastanawia mnie kto ustala kurs tej waluty ?
Użytkownicy ? Wątpię, chociaż teoretycznie kurs złotówki też mogę ustalić sam, ale tylko swojej. Bez problemu sprzedam ją taniej niż za złotówkę, ale jak będę ją chciał sprzedać drożej niż za złotówkę, to nikt nie kupi.
Podobnie z walutą bitcoins. Teoretycznie użytkownik może sobie decydować za ile sprzeda,
ale ktoś musi ustalać kurs.

A teraz uważajcie - najlepsze:
I tutaj jest ryzyko, że kurs bitcoinsów będą ustalały banki !! Smile Właśnie tak. Bo bitcoinsy są ściśle zależne od waluty.
Bitcoinsów jest i będzie zawsze ograniczona ilość. Pieniędzy zaś, banki mogą sobie nadrukować ile chcą. Jeżeli bitcoins w miarę się rozbuja, to największe banki po prostu wykupią po atrakcyjnej cenie przeważającą liczbę bitcoinsów i przejmą nad nimi całkowitą kontrolę , tzn. będą ustalały ich kurs ! Bo jeżeli zdecydowana liczba bitcoinsów będzie po 2 zł, to tylko głupi sprzeda za złotówkę. Kurs będzie ustalał ten, kto ma tych wirtualnych monet najwięcej, a najwięcej będzie miał ich ten, kto może drukować pieniądze. Smile
Czarna wizja przyszłości tej waluty... Smile


@AQuatro, rozbawia mnie niewinność twoich pytań Smile
Nie wiesz jak działa giełda? Kurs ustala prawo podaży i popytu.

A na tej zasadzie co podałeś to równie dobrze możesz powiedzieć, że banki ustalają kurs surowców.
Bo i ustalają. Ale to działa tylko na krótką metę. I tylko dlatego, że ludzie handlujący surowcami pokładają jeszcze wiarę w ich dennej walucie i papierach bez pokrycia. Ale któregoś dnia może się to zmienić.
A jak ludzie stracą wiarę w pieniądz produkowany przez banki to banki nie będą mogły wpływać na kurs BTC. Bo nikt już nawet nie będzie chciał wymieniać swoich bezcennych BTC które przyjmuje już każdy na jakieś gówniane dolary które każdego dnia tracą kolejne 50% wartosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin napisał:

Widac, ze chluma o pieniadzach nie ma wiekszego pojecia.


ma, czy nie ma - nic to nie zmienia.
Jak to wszystko pierdolnie, to ludzie najpierw będa chcieli sie nażreć i odziać, zeby przetrwać- i to prędzej stanie sie walutą, niz jakies tam bitcoiny z internetu. A ostatnia rzeczą jaka by w czasie chaosu chcieli to nafaszerowac się gównem proponowanym przez melasek, zeby być na haju przez kilka chwil. Ble. A potem i tak wrocą "dulary" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Bo nikt już nawet nie będzie chciał wymieniać swoich bezcennych BTC które przyjmuje już każdy na jakieś gówniane dolary które każdego dnia tracą kolejne 50% wartosci Smile

Na dolary może nie, ale na cos bedą musieli je wymienić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chluma napisał:
Jak to wszystko pierdolnie, to ludzie najpierw będa chcieli sie nażreć i odziać, zeby przetrwać- i to prędzej stanie sie walutą, niz jakies tam bitcoiny z internetu. A ostatnia rzeczą jaka by w czasie chaosu chcieli to nafaszerowac się gównem proponowanym przez melasek, zeby być na haju przez kilka chwil. Ble. A potem i tak wrocą "dulary" Smile
bronisz się nie wiem przed czym, jakby ktoś cię tu próbował do czegoś zmusić.
zrozum człowieku, że jak znajdziesz się w świecie bez pieniędzy to i z kartofla zrobisz monetę - nikt cię do tego zmuszać nie musi, tak po prostu się stanie bo tak ludzie działają.
a dzień w którym zabraknie dolarów, euro i złotówek to już tylko kwestia czasu. więc zamiast się wzbraniać lepiej już się zacznij zastanawiać nad tym jak zamierzasz się wtedy nażreć i odziać, skoro jedyne co potrafisz robić to np. kopanie rowów.
ja ci daję odpowiedź: znajdziesz kolesia który ci zapłaci 1btc za wykopanie rowu, a potem zużyjesz ten kredyt na nażarcie się i odzianie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:52, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
...a dzień w którym zabraknie dolarów, euro i złotówek to już tylko kwestia czasu. więc zamiast się wzbraniać lepiej już się zacznij zastanawiać nad tym jak zamierzasz się wtedy nażreć i odziać, skoro jedyne co potrafisz robić to np. kopanie rowów.
ja ci daję odpowiedź: znajdziesz kolesia który ci zapłaci 1btc za wykopanie rowu, a potem zużyjesz ten kredyt na nażarcie się i odzianie. Smile

bzdety... człowiek od początku istnienia umiał przetrwać bo umiał się wyżywić i odziać -bez jakiejkolwiek waluty. Inaczej by cię nie było Smile Zastanawiać się jak przetrwac to juz nie muszę, bo nie należe do tych co nawet nie wiedzą że mozna się wyżywić czymś innym niż hamburgerami w McDonaldzie- kupionymi za dulary vel bitcoiny oczywiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:56, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chluma napisał:
bzdety... człowiek od początku istnienia umiał przetrwać bo umiał się wyżywić i odziać -bez jakiejkolwiek waluty. Inaczej by cię nie było Smile

również i bez pisania oraz czytania, co nie znaczy że potrafi o tych rzeczach ot tak zapomnieć.

chluma napisał:
Zastanawiać się jak przetrwac to juz nie muszę, bo nie należe do tych co nawet nie wiedzą że mozna się wyżywić czymś innym niż hamburgerami w McDonaldzie- kupionymi za dulary vel bitcoiny oczywiście.
tak, teraz jesteś twardy, bo myślisz, że sobie pomidory na działce zasadzisz, bimber zapuścisz w piwnicy i będzie sielana...
acha.
z tym, że jak ci się skończy mydło, długopis, czy kawa to inaczej będziesz kombinował Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chluma




Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 62
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 12 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi ja nie jestem płci męskiej -hehehe ale to szczegół. Smile Spadam, a wy produkujcie te walute.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 13 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, w takim razie sorry: twój mąż będzie inaczej kombinował... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 13 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet gdybym był największym sceptykiem tej waluty, to kupiłbym 1 BTC, aby przekonać się o słuszności mojego subiektywnego sceptycyzmu. I kupiłem, bo sceptycyzm ma swoje granice dużo powyżej 20 zł Smile
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poniek




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 13 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=FThX1cDg-tg

http://www.alloscomp.com/bitcoin/calculator.php
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adam Polo




Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 1118
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 13 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Bitcoin zmieni wszystko, albo...go zamkną" - słowa prowadzącego.

http://thisweekin.com/thisweekin-startup.....rtups-140/
_________________
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melasek




Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:00, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorąca prośba jeśli macie niepotrzebne przedmioty a moglibyście to 'opchnąć' za BTC to wystawcie je na aukcje na http://www.a50.pl/ jest to jeden z pierwszych polskich portal aukcyjny na którym obracamy Bitcoin. Wystawienie przedmiotu nic nie kosztuje. Trzeba rozkręcić Bitcoin w Polsce !
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają jednak każdy chce się przekonać o tym osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

melasek napisał:
Wystawienie przedmiotu nic nie kosztuje. Trzeba rozkręcić Bitcoin w Polsce !
Strona w donmenie .pl... Tylko czekać aż ci się fiskus dobierze do dupy... Smile

Rząd Tuska nie potrzebował nawet ustawy by zamknąć wszystkie sklepy z dopalaczami - bitcoiny zdelegalizuje w przerwie między telefonem od swojego pana, a poranną kupą której potrzebę zrobienia poczuje w trakcie owej rozmowy Smile

Bitcoinów nie wyeliminują, za ciency są w uszach, ale taka strona a50.pl to byłby dla nich solidny sukces propagandowy w walce z nielegalnym hazardem, szarą strefą oraz pedofilią Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
melasek




Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitcoin z natury są nielegalne:) zaś pojęcie legalne oznacza tylko tyle że nasi włodarze na coś nam pozwolili, a wszystko inne co im się nie podoba jest nielegalne.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają jednak każdy chce się przekonać o tym osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:23, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem że ten kto ma lepszy sprzęt to ma więcej kasy?? przynajmniej do momentu wygenerowania wszystkich monet. w takim razie jakieś duże firmy obliczeniowe mają spore fory.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WildEye




Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 11
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:15, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co wiecie o BitCoin, nie wiem co wiecie o mocy obliczeniowej jaką dysponują połączone na polach wydobywczych (tzw minnig pool ) komputery. Ja mam tylko jedno pytanie co do tego projektu.

Kto wpadł na genialny pomysł, aby zwerbować tysiące jak nie miliony ludzi do tego , aby połączyli się w sieć, zakupili super szybkie jednostki liczące i poszukiwali pewnych wartości. Nie wiem czy liczymy trajektoria komety, czy może próbujemy złamać jakiś super tajny szyfr, odkodować sygnał z kosmosu, a może nasze obliczenia mają posłużyć rozwiązaniu czegoś z listy Problemów Hilberta. Pojęcia nie mam, ale zastanawiam się bo pierwsza myśl jaka mi przyszła kiedy zobaczyłem ten projekt brzmiała: Dla kogo i co obliczamy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WildEye napisał:
Dla kogo i co obliczamy ?


Wymieniasz swoje pieniądze na Bitcoin'y pośrednio płacąc za prąd zużyty podczas generacji. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:26, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WildEye napisał:
Nie wiem co wiecie o BitCoin, nie wiem co wiecie o mocy obliczeniowej jaką dysponują połączone na polach wydobywczych (tzw minnig pool ) komputery. Ja mam tylko jedno pytanie co do tego projektu.

Kto wpadł na genialny pomysł, aby zwerbować tysiące jak nie miliony ludzi do tego , aby połączyli się w sieć, zakupili super szybkie jednostki liczące i poszukiwali pewnych wartości. Nie wiem czy liczymy trajektoria komety, czy może próbujemy złamać jakiś super tajny szyfr, odkodować sygnał z kosmosu, a może nasze obliczenia mają posłużyć rozwiązaniu czegoś z listy Problemów Hilberta. Pojęcia nie mam, ale zastanawiam się bo pierwsza myśl jaka mi przyszła kiedy zobaczyłem ten projekt brzmiała: Dla kogo i co obliczamy ?
Kurwa, dlaczego zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci co wiedzą akurat najmniej?
Po chuj się ludzi pytasz "dla kogo i co obliczacie" skoro gdy ci mówią, że obliczacie hasze do transakcji by baza danych mogła być mniejsza, to i tak im nie wierzysz? Zapewne dlatego, że jedyne co wiesz o haszu to że nieźle trzepie w czajnik.

Masz człowieku kod źródłowy, nie jest on wcale taki wielki, język C++ znany od zarania dziejów - to weź sobie sprawdź co on tam liczy, zamiast drzeć ryja po forach, że spisek i kosmici. A jak jesteś za głupi żeby czytać kod to weź się chociaż nie kompromituj rozgłaszając to wszem i wobec, bo chuj nas wszystkich obchodzi to czego nie wiesz, a w co nie chcesz uwierzyć tym co wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby Saddam Hussein umiał przewidywać, to nigdy przenigy by nie zaproponował, żeby się rozliczać w handlu iracką ropą w euro, zamiast w dolarach.
Po tej propozycji wypadki potoczyły się szybko. "Znaleziono" mu broń masowego rażenia, nazwano Strasznym Tyranem i powieszono.
Wasze bitcoiny po prostu będą nielegalne i ścigane, a ci co nimi obracają będą mieć poobcinane palce u rąk i na wszelki wypadek nóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no co ty dromek takie teorie spiskowe wygadujesz? znowu sobie zapomniałeś receptę wypisać?
kto jak kto, ale ty powinieneś wiedzieć doskonale, że amerykanie zaatakowali irak w odwecie za to, że husain współpracował z bin ladenem przy wysadzaniu wtc... a nie jakieś euro - człowieku zejdź na ziemię; euro i dolar to to samo gówno, tylko innego koloru.

powinieneś też wiedzieć, że delegalizacja nie rozwiązuje problemów - wręcz przeciwnie, stwarza jedynie kolejne.
narkotyki np. też zdelegalizowali - i co? i nic; jak były, tak są i tak będą...
no ale rozumiem polską mentalność, wiarę w słuszność idei: przez delegalizację do dobrobytu - widać żeś prawdziwy patriota Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 14 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Steven Forbes przewiduje, że w ciągu 5 lat w Stanach wprowadzą standard złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melasek




Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 61
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:00, 15 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przewiduję, że w ciągu 5 lat do centrów polskich miast zawitają furmanki,bicykle, hulajnogi, deskorolki, wrotki, a i wszyscy będą chodzić pieszo. (w końcu ropy naftowej zaczyna brakować).Tak na poważnie to mamy pierwszy pieniądz przy którym bankierzy nie umieją kontrolować.
_________________
Pieniądze szczęścia nie dają jednak każdy chce się przekonać o tym osobiście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4 ... 167, 168, 169   » 
Strona 3 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile