W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 269545
Strona:  «   1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 16 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema debile,

jako że jesteście biedni, to postanowiłem wam nieco ulżyć, acz i tak w osobistym mniemaniu jesteście dnem. A zatem, by nieco Was z niego wydobyć to na początek się ocknijcie może... , by dalej zrozumieć, że Wy debile jesteście aktualnie w dywergencji wznoszącej na interwale 3D, po pierwszej fali mocno odbijającej od dna, na której zarobiłem kolejne dwa samochody. Ale żeby nie było, że manhattanman, Was Guru, się chwali... to takie nie-patriotyczne... więc może dalej i dalej... Kurs BTC[aczkolwiek na nim już nie gram, bo nie jestem frajerem] i ja bym Wam dał więcej... aczkolwiek jak pisałem "nie dla psa kiełbasa", bo wedle mojej opinii jesteście tylko frajerami. Wsiadam w Lotusa i nara, debile. Już mnie tu nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:24, 16 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
bo nie jestem frajerem
Cytat:
Mam nadzieję, że to zaraz opadnie. Taki tydzień conajmniej konsolidacji na 9k-10k by się przydał. Szybkie wzrosty są najgorsze, bo robią niepotrzebny szum, Janusze zaczynają pierdolić itd.
https://www.wykop.pl/wpis/30048413/mam-n.....zien-cona/


https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1FCA1VkZVMGDej5F8xnmclHdzJuda5ls,w400.jpg


Cytat:
26 tys. USD kosztuje wydobycie 1 BTC w Korei…i tylko 530 USD w Wenezueli Arkadiusz Jóźwiak - 16.02.2018

Kryptowaluty są w ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych form inwestycji. Wszystko to za sprawą dynamicznych wzrostów z drugiej połowy 2017 roku. Wiele osób zastanawia się jednak, czy lepiej jest kupić kryptowaluty i czekać na wzrost ich wartości czy może zainwestować w specjalistyczny sprzęt i samemu je wydobywać?



Jeszcze do niedawna odpowiedź na to pytania wydawała się dość prosta. W czasach, gdy trudność wydobycia była niewielka a nagroda za każdy kolejny blok dość spora, mining mógł okazać się bardzo rentowną inwestycją. Dziś, gdy trudność wzrosła a nagroda jest już mniejsza należy dokładnie policzyć, czy w naszym przypadku kopanie będzie opłacalne.



Oczywiście, istnieją profesjonalne farmy i firmy, które umożliwiają “zdalną inwestycje”. Polega to na zainwestowaniu własnych środków w rozwój czyjejś kopalni a w zamian można otrzymać część zysków. Osoby chcące jednak pracować na własny rachunek muszą jednak liczyć się z tym, że koszty sprzętu to tylko jeden z wydatków. Zdecydowanie ważniejszy w przypadku ewentualnej rentowności naszego biznesu okazuje się jednak koszt energii elektrycznej, który przyjdzie nam regularnie płacić.

Duże firmy mają kapitał i możliwości, dlatego też stać je na to, by swoje kopalnie stawiać tam, gdzie koszty energii są najniższe. Już w połowie stycznia informowaliśmy bowiem o inwestorach, którzy kupili dwie rosyjskie elektrownie tylko po to, by wydobywać kryptowaluty.

Firma Elite Fixtures postanowiła dokładnie sprawdzić, gdzie koszty wydobycia są najniższe a gdzie najwyższe. W badaniu przeanalizowano ceny energii elektrycznej z 115 różnych krajów, korzystając z danych dostarczonych przez rządy, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i Międzynarodową Agencję Energetyczną. Raport przedstawia cenę zużycia energii na podstawie średnich z trzech popularnych platform wydobywczych kryptowalut. Z badań wynika, że najwyższe koszty wydobycia BTC ponosi się w Korei Południowej. Tamtejsi górnicy za wydobycie jednego bitcoina muszą zapłącić aż 26 170 USD.

Źródło: Elite Fixtures

Dane Elite Fixtures pokazały również, że Wenezuela jest najtańszym krajem, w którym można wydobywać bitcoiny. Tam koszt ten to zaledwie 531 USD a więc niemal 19-krotnie mniej niż wynosi obecna wartość BTC.

Źródło: Elite Fixtures

Mimo stosunkowo wysokich kosztów, tak zwani górnicy są niezbędni do utrzymania sieci. Sieć blockchain jest zasadniczo ogromną zdecentralizowaną bazą danych, która utrzymuje stale rosnącą liczbę transakcji lub innych danych. Górnicy rozwiązują złożone zadania matematyczne, aby potwierdzić transakcje i dodać je do łańcucha bloków.

Tak wysokie koszty wiążą się oczywiście z bardzo dużym zużyciem energii elektrycznej. W zamian za to górnicy otrzymują jednak nagrody w postaci nowych monet oraz opłaty transakcyjne płacone przez osoby, które dokonują transakcji kryptowalutowych.

Według danych Blockchain.info, całkowity przychód uzyskany przez wszystkich górników bitcoinów osiągnął rekordową wysokość 53 milionów dolarów w dniu 17 grudnia 2017. Był to dzień, w którym bitcoin osiągnął najwyższą jak dotąd cenę 19 666 USD.



Szefowa IMF: Kopanie kryptowalut to marnotrawstwo energii

Oprócz wysokich kosztów związanych z wydobyciem kryptowalut, wiele organizacji pro-ekologicznych zwraca jednak uwagę na inna kwestię, tą związaną z zużyciem energii niezbędnej do wydobycia nowych monet. Koszt to tylko jedna strona medalu. Ilość energii zmarnowanej na wydobywanie bitcoina i innych kryptowalut może wkrótce być odpowiednikiem rocznych potrzeb energetycznych dużego kraju, takiego jak Argentyna – uważa Christine Lagarde, szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego.

Według danych Bloomberga, górnicy zużywają ponad 37 gigawatogodzin dziennie – co odpowiada trzydziestu reaktorom jądrowym pracującym z pełną wydajnością. Z kolei Digiconomist twierdzi, że wydobycie kryptowalut mogłoby zasilić 4,124,115 amerykańskich gospodarstw domowych, a zużycie energii można porównać do potrzeb energetycznych Iraku.

Takie wykorzystanie węgla to poważny problem w kontekście zmian klimatycznych” – dodała Lagarde na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w wywiadzie dla Bloomberga w czwartek.
https://comparic.pl/26-tys-usd-kosztuje-wydobycie-1-btc-korei-530-usd-wenezueli/
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:51, 16 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Siema debile,
jako że jesteście biedni, to postanowiłem wam nieco ulżyć, acz i tak w osobistym mniemaniu jesteście dnem.
Byłeś biednym idiotą - jesteś małobogackim idiotą- a będziesz obesranym frajerem idiotą . W twoim przypadku doskonale sprawdza się twierdzenie iż pieniądze rozumu nie dają .
Cytat:
"Żaden człowiek nie jest dość bogaty, by kupić własną przeszłość."
Módl się imbecylu do swojego boga Mamona ,w dzień i w nocy ,by dał ci możliwą do zniesienia lekcję upadku i zatracenia . Ta lekcja nastąpi durniu,bądź pewny -Mamon dba o swoich wielbicieli .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:09, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema debile,

na wejście, by mniej więcej okiełznać co czuje i jaki jest poziom u mnie osobiście: , i dalej...
Cytat:
Byłeś biednym idiotą
a to dobre...
Cytat:
jesteś małobogackim idiotą
ten etap dawno za mną, nim poznałem administratora i BTC.
Cytat:
a będziesz obesranym frajerem idiotą .
przed śmiercią każdy tak ma.
Cytat:
Módl się imbecylu
Cytat:
,by dał ci możliwą do zniesienia lekcję upadku
Cytat:
Ta lekcja nastąpi durniu,bądź pewny
ja pierdole, ale bieda...

Wzbk mało wiesz. Wcześniej dałem Ci roadmap, ale że jestes zjebem, to nie skorzystales tylko uwiarygadniałeś swoje upośledzenie teorią. Tym razem zamiast siedziec cicho i posluchac swego Pana Guru, to dalej ssiej mi lachę. To jest po prostu dramat, kim Wy tu w ogóle jesteście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:38, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:


Wzbk mało wiesz. Wcześniej dałem Ci roadmap, ale że jestes zjebem, to nie skorzystales tylko uwiarygadniałeś swoje upośledzenie teorią. Tym razem zamiast siedziec cicho i posluchac swego Pana Guru, to dalej ssiej mi lachę. To jest po prostu dramat, kim Wy tu w ogóle jesteście.


Interesuje Ciebie własny zysk pieniężny (własny dodatni cash flow). Stąd piszesz swoje komentarze, które mają sens z Twojego, egoistycznego punktu widzenia, i popierasz bankructwo innych (nierentownych np. w procesie handlu BTC).




26.10.2017 9:01 pm
manhattanman napisał:
Debial miernoto wypierdalaj z wątku bo robisz offtop i daj wzwbk spokoj. Mnie interesuje osobiscie co ma do przekazania, Ciebie zaś nie mozna traktowac normalnie.

Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski choć tym razem, a jak nie, potraktuję ciebie tak jak na to zasługujesz.
viewpost.php?p=353553
viewpost.php?p=353999

16.08.2015 7:18 am
manhattanman napisał:
kompletna bzdura.
Cytat:
manhattanman popiera zamykanie firm, które są nierentowne.
nie popieram zamykania firm, popieram ich bankrutowanie.
viewpost.php?p=353999

Trend wzrostowy (2 godzinny) występujący po trendzie spadkowym.





Cytat:
CFTC nie zamierza ingerować w rynek kryptowalut stawiając na samoregulację. 15.02.2018



Za nami wyczekiwane z niemałą uwagą przez społeczność kryptowalutową, spotkanie Komitetu Doradczego ds. Technologii, amerykańskiej Komisji Towarowych Kontraktów Terminowych (Commodity Futures Trading Commision, CFTC) na temat kryptowalut i technologii łańucha bloków.

W dyskusji wzięły udział osoby reprezentujące zarówno publiczny jak i prywatny sektor. Podejmowano kwestie związane z potencjałem technologii łańcucha bloków – tu w dużej mierze dominował entuzjastyczny ton wypowiedzi rozmówców, doceniających potencjał technologii ksiąg rozproszonych, zarówno dla szeroko pojętych pojęć ekonomii i gospodarki jak i dla rozwiązań administracyjnych sektora publicznego.

Przyglądano się również kryptowalutom, była mowa o Bitcoinie, a nawet jego forkach.

Uczestnicy narady podkreślili, iż na rynku mamy obecnie do czynienia z ilością już ponad 1500 różnych kryptowalut (powołując się w tym miejscu na dane CoinMarketCap.com).

W dużej mierze jednak kryptowaluty analizowano z perspektywy rynków ich wymiany. W tym miejscu nie mogło zabraknąć naturalnie dyskusji na temat potencjalnych regulacji.

Znamienną wydaje się w tej kwestii deklaracja Briana Quintenza, republikańskiego członka komisji CFTC, nawołującego sektor obrotu kryptowalutami do podjęcia prac nad wytworzeniem systemów „samoregulacyjnych” i jednocześnie do komisji, aby ta powstrzymała się przed nadmiernym ingerowaniem w rynek.

„Komisja nie powinna podejmować prób dokonywania osądów wartościujących, które z nowych produktów są wartościowe, a które nie – rynki, inwestorzy i konsumenci muszą sami o tym zdecydować” - podkreślał Quintenz.

Nie wszyscy byli jednak zgodni w tej materii, włączając w to również samych członków CFTC. Niektórzy z nich starali się podkreślać konieczność wprowadzenia nowych, odgórnych regulacji, aby odpowiednio dopasować wykorzystanie technologii do realiów sektora finansowego.

„Futurystyczne wizje nadzoru regulacyjnego muszą obejmować nieustannie rozwijające się i dojrzewające technologie ksiąg rozproszonych” - powiedział Dan Busca, zastępca dyrektora wydziału CFTC ds. nadzoru rynkowego, dodając również:
„Spóźniona próba dopasowania systemu do wymogów regulacyjnych jest często kosztowna i nieadekwatna”.

Busca dotknął również bardzo delikatnej kwestii wykorzystania technologii łańcucha bloków jako potencjalnego, bardzo użytecznego, narzędzia w rękach ustawodawców i urzędów nadzoru:

„Ewolucja technologii ksiąg rozproszonych mogłaby pozwolić osobom sprawującym nadzór na, niczym nie zakłócony, dostęp do danych za każdym razem kiedy w konkretnym łańcuchu bloków dokonywana jest transakcja handlowa, bez konieczności interwencji ludzkiej czy pośrednictwa”.

Na komisji padło bardzo ważne stwierdzenie (którego nasi polscy włodarze niestety nie rozumieją), że Blockchain i kryptowaluty są ze sobą nierozerwalne połączone. Zbyt surowe restrykcje mogą powstrzymać postęp technologiczny oparty na Blockchaine, który jest obecnie jedną z najbardziej popularnych, rozwijanych i uznanych za jedną z najważniejszych technologii na świecie.

Najbardziej wymiernym efektem narady CFTC wydaje się być jednak przegłosowanie wniosku o powołanie dwóch oddzielnych, wyspecjalizowanych podkomisji – jednej ds. kryptowalut i drugiej mającej zgłębiać szerszy aspekt wykorzystania technologii łańcucha bloków w przestrzeni finansowej. Tym samym Komitet Doradczy ds. Technologii CFTC dał wyraźnie do zrozumienia, iż zamierza jeszcze bardziej zintensyfikować swoje prace w tej materii.

Kurs bitcoina i kryptowalut pozytywnie zareagował na ustalenia CFTC. Wcześniej obawiano się surowych regulacji prawnych, tymczasem komisja sugeruję samoregulację rynku i nie zamierza w niego ingerować.
http://bitcoin.pl/wiadomosci/prawo-i-pol.....oregulacje
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:57, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Siema jestem debilem,
na wejście, by mniej więcej okiełznać co czuje i jaki jest poziom u mnie osobiście:
wiem,wiem . idź podwyższ sobie pojebanie jeszcze bardziej. Wrzuć kolejną mega bidobogacką kreskę ,popij drinkiem o smaku ananasowym ,zwal konia ,przypierdol ze szczęścia ryjem o blat ...tylko proszę nie chwal się więcej swoimi schizami. Zdrowia życzę .I koniecznie chroń głowę od wiatru, bo ci jeszcze resztki rozumku wywieje ...
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Użytkowników tego elitarnego forum.
Czytuję Was czasem, bo jest tu dwóch użytkowników, których lubię. Manny i Czeki, Yin i Yang.
Miałem już nie pisać, z prozaicznego powodu, bo nie płacicie wystarczająco za mój czas.
Ale, dlatego, że jesteśmy w połowie drogi do celu, jakiego zmierza BTC, chciałem Wam coś doradzić.

Dla tych, co przegapili moment, kupienia, jak namawiałem, gdy był po jedyne 250$, jest już za późno.
Możecie nadal narzekać. I jak widzę, nic się nie zmieniło, bo nadal to robicie.
Wszystko, jest opisane na tym forum, i miło się do tego wraca. Czas ocenił, że wywody niektórych z Was były do d... .
Miałem rację. Na BTC, Ci którzy nie kupili w czasie jak namawiałem, teraz jesteście już za ciency.

Ale do rzeczy.
Bitcoin, i kryptowaluty to niedługo integralna część gospodarki.
W postach tego forum możecie odnaleźć, że wspomogłem powiększyć zasób portfela, kilku użytkownikom.
I dlatego, już na całkowite pożegnanie, podsunę Wam 2 ostatnie krypto.
EOS, jest teraz w fazie CEO, zastąpi ETH.
STEEM, zajmie 3-cie miejsce.
A BTC, no cóż, zawsze będzie Pierwszy.
Pozdrawiam z tego miejsca Adama Polo.
EOF


viewtopic.php?t=21651
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarondo napisał:
Manny i Czeki, Yin i Yang.
Miałem już nie pisać, z prozaicznego powodu, bo nie płacicie wystarczająco za mój czas.


no manny to chyba przypierdolił baniakiem o sciane w odpowiednim czasie i jak widac mu pomoglo Smile
Natomiast szczekiemu to pozostała juz tylko chyba stymulacja punktu G poniemiecka cegla.
Co do kolejnosci to smiem twierdzic ze Bitcoin Private fork Zclassic bedzie na pewno w pierwszej trojce. Ostatnia szansa na dokup przed forkiem 28 lutego - dla tych co jeszcze nie kupili.
ps/ rozumiem ze obkupiles sie steema?
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:28, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tej narracji wynika że mamy niby zazdrościć, tylko dajcie znać w której chwili bo póki co to widze że usilnie atencji szukacie Laughing

autografów któś chce ? Smile więc co was boli ? Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:34, 17 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
EOS, jest teraz w fazie CEO, zastąpi ETH.
aha, - esoes jest w fazie na gazie, ale już wiadomo (wiadomo), że zastąpi eth.
Otóż nic nie zastąpi eth. Potwierdzone info.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 21 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pora zacząć wyleszcz, Janusze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 23 Lut '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manhattanman napisał:
Pora zacząć wyleszcz, Janusze.
Oszustem jest ten, kto ciągle sprzedaje to samo nie kupując tego.


Cytat:
Bitcoin stracił 20 proc. w ciągu dwóch dni. Czas na wzrosty? 2018-02-23

Dobra passa bitcoina skończyła się we wtorek. W środę i czwartek najpopularniejszą kryptowalutę spotkała bolesna korekta, która sprowadziła kurs niemal 19 proc. poniżej środowego maksimum. Dziś w nocy zadziałały jednak poziomy wsparcia, które podtrzymały rajd bitcoina w połowie lutego. Czy to już czas na wzrosty?

Ostatni raz bitcoin przebywał w okolicach 10 000 dolarów tydzień temu. Wykonując chwilowy taniec wokół tego poziomu, ostatecznie udał się w kierunku północnym, zatrzymując się ostatecznie tuż pod poziomem 12 000 dolarów – wynika z danych publikowanych przez serwis Coinmarketcap. W ciągu ostatni dwóch dni najpopularniejsza kryptowaluta skorygowała swój lutowy rajd, który niemal podwoił jej wartość. Korekta na całkiem rozsądnym poziomie sięgnęła niespełna 19 proc.

Wygląda na to, ze poziom w pobliżu 10 000 dolarów może okazać się kluczowy dla dalszego rozwoju sytuacji. Jeśli kurs najpopularniejszej kryptowaluty ma dalej rosnąć, wsparcia, które zadziałały ostatniej nocy oraz w połowie lutego, nie powinny zostać przebite. Jeśli faktycznie wzrosty się zmaterializują, przeszkodą kolejny raz stanie się poziom 12 000 dolarów. Jego przebicie powinno utorować drogę do dalszych wzrostów.

A wzrostom sprzyja stosunkowo spokojna atmosfera wokół rynku kryptowalut. Wprawdzie tu i ówdzie pojawiają się pojedyncze informacje o regulacji rynku, to jednak nie mają one na razie takiego natężenia jak w styczniu. Temat jednak będzie powracał wraz ze zbliżaniem się szczytu G20, czyli spotkania przedstawicieli państw reprezentujących największe gospodarki na świecie, które odbędzie się na przełomie listopada i grudnia.

Dziś wieczorem warto obserwować informacje o pozycjach dużych inwestorów na rynku kontraktów terminowych na bitcoina. Dane aktualne na 20 lutego opublikuje amerykański nadzór CFTC.

W piątek w południe notowania bitcoina trzymają się ponad poziomem 10 000 dolarów. Wprawdzie kurs notuje spadek o ponad 2 proc. w ciągu ostatnich 24 godzin, to jednak od nocnych minimów bitcoin zyskał już blisko 3 proc. O godz. 12:12 kurs bitcoina wynosi 10 145 dolarów - wynika z danych serwisu Coinmarketcap. Wartość całego rynku kryptowalut zbliża się ponownie do poziomu 450 mld dolarów.

(Coinmarketcap)


Patrząc na największych rywali bitcoina wśród kryptowalut, widać, że odbicie na niektórych tokenach rozpoczęło się wcześniej niż na bitcoinie. Podczas gdy 24-godzinna zmiana kursu bitcoina jest ujemna, to ethereum zyskuje już ponad 3 proc., a ripple i bitcoin cash ponad 1 proc.


(Coinmarketcap)

W dość spokojnym otoczeniu, jeśli chodzi o informacje dotyczące rynku kryptowalut, wyraźniej wybijają się wiadomości dotyczące emisji pierwszej krajowej kryptowaluty. Wenezuela zebrała ponad 4,78 mld juanów z emisji „petro”. Wenezuela nie była jedynym beneficjentem tego wydarzenia. Wzrosty zawitały także na kurs tokena o nazwie PetroDollar, którego wartość w ciągu dwóch dni wzrosła o 150 proc.

Cytat:

dark pill
@DanDarkPill
Unbelievable: website expired, no commits for 4 years, dev was Bryce Weiner, this abandoned dead shitcoin is pumping just because it has a similar name to the Venezuelan Petro.
03:40 - 22 lut 2018
https://twitter.com/DanDarkPill/status/966502993054109696


Jak napisał użytkownik Twittera o pseudonimie „dark pill”, brak jest jakichkolwiek wiadomości na temat tego tokena od 4 lat, strona internetowa nie działa, a kurs rośnie tylko z powodu zbieżności nazw. Być może jednak nie chodzi tu tylko o zbieżność nazw, a po prostu co „sprytniejsi” inwestorzy zastosowali metodę manipulacji kursu zwaną pump-and-dump.

Marcin Dziadkowiak
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Bitcoin.....74119.html
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 05 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Co do kolejnosci to smiem twierdzic ze Bitcoin Private fork Zclassic bedzie na pewno w pierwszej trojce. Ostatnia szansa na dokup przed forkiem 28 lutego - dla tych co jeszcze nie kupili.

To żeś zarekomendował. Nieźle poleciało w dół z tego co widzę. https://coinmarketcap.com/currencies/zclassic/

https://www.reddit.com/r/Bitcoin/comment.....y_the_dip/

jarondo napisał:
I dlatego, już na całkowite pożegnanie, podsunę Wam 2 ostatnie krypto.
EOS, jest teraz w fazie CEO, zastąpi ETH.
STEEM, zajmie 3-cie miejsce.

jarondo już się pożegnał z forum, ale jestem ciekaw co wy myślicie o jego ostatniej rekomendacji?
Jak i gdzie najlepiej zakupić te kryptowaluty (w jednym miejscu)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 09 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mirkas, ale ja juz ci raz naisalem ze jestes debilem i nie musisz tego udowadniac po raz kolejny.
I przy okazji rada z glebi mego golebiego serca- trzymaj sie od kryptowalut z daleka bo wyglada na to ze przy twoim poziomie wiedzy jakakolwiek inwestycja w nie zakonczy sie tragedia finasowa. I oby tylko finansowa. Bo w gruncie rzeczy, nie zycze ci ani zle ani dobrze.
ps/ do lektury baranie
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:50, 09 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty @thecombo odmieniony w polowie kwietnia 2016 roku (jak widać odmieniony wcale nie na lepsze) jesteś za to autorytetem.

Ekspert od kryptowalut się znalazł.
Prognozowanie cen kryptowalut jest zgadywanką, czystą spekulacją i nie ma za wiele wspólnego z wiedzą. Grubasy obracające milionami, które trzęsą tym rynkiem zapewne jakąś wiedzę mają - znaczy się taką wiedzę kiedy którą kryptowalutę będą pompować.
Też w gruncie rzeczy, nie życzę ci ani źle ani dobrze - życzę ci tylko więcej pokory, co wcześniej czy później nastąpi, życie cię jej nauczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:40, 09 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jeszcze nie ekspert od kryptowalut ale na pewno człowiek ktory z pokora, przed wiedza innych, uczy sie całe zycie.
Z pewnoscia nie wykazuje pokory przed aroganckim debilizmem, ktorym tu emanujesz. I badz pewny ze jesli ktos tu mialby sie od kogos cokolwiek uczyc to bardziej ty ode mnie.Ale watpie zebys byl w stanie to zrozumiec w tym zyciu.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:21, 22 Mar '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia przedstawiające nadużycia dziecięce znalezione w blockchainie bitcoina
Cytat:
Naukowcy odkrywają nielegalne treści w rozproszonej księdze rachunkowej, co czyni ich posiadanie potencjalnie nielegalnymi w wielu krajach .Niemieccy naukowcy odkryli, że nieznane osoby używają blockchainu Bitcoina do przechowywania i łączenia ze zdjęciami przedstawiającymi wykorzystywanie dzieci, potencjalnie narażając krypto-walutę na niebezpieczeństwo.
Blockchain to otwarta, rozproszona księga, która rejestruje każdą transakcję bitcoin, ale może również przechowywać niewielkie fragmenty danych niefinansowych. Dane te zazwyczaj zawierają informacje o handlu bitcoinem, zapisywaniu jego zawartości lub innych metadanych. Ale może również służyć do przechowywania linków i plików.
Badacze z RWTH Aachen University w Niemczech odkryli, że około 1600 plików przechowywanych jest obecnie w blockchainie bitcoina. Spośród tych plików przynajmniej osiem zawierało treści o charakterze seksualnym, w tym jedną myśl o obrazie wykorzystywania dzieci, a dwie zawierały 274 linki do treści przedstawiających niegodziwe traktowanie dzieci, z których 142 zawierało linki do ciemnych serwisów internetowych."Nasza analiza pokazuje, że niektóre treści, np. Nielegalna pornografia, mogą sprawić, że samo posiadanie blockchainu jest nielegalne" . "Chociaż orzeczenia sądowe jeszcze nie istnieją, teksty legislacyjne z takich krajów jak Niemcy, Wielka Brytania czy USA sugerują, że nielegalne treści, takie jak [zdjęcia przedstawiające wykorzystywanie dzieci], mogą sprawić, że blockchain będzie nielegalny dla wszystkich użytkowników"....
Podczas gdy wydawanie bitcoinów nie wymaga użycia kopii blockchain, niektóre procesy, takie jak niektóre techniki wydobywania, wymagają pobrania całego blockchaina lub jego części.
"Ponieważ wszystkie dane blockchain są pobierane i przechowywane przez użytkowników, są one odpowiedzialne za wszelkie niepożądane treści dodane do blockchain przez innych. W związku z tym nielegalne byłoby uczestnictwo w systemach opartych na blockchain, gdy tylko zawierają nielegalne treści "- napisali naukowcy.
Ponieważ wydobycie ma kluczowe znaczenie dla funkcji bitcoin, ponieważ proces zapisuje transakcje w blockchain w celu weryfikacji transakcji i generuje nowy bitcoin w procesie, mając nielegalne treści, takie jak obrazy przedstawiające wykorzystywanie dzieci w łańcuchu bloków, mogą powodować poważne problemy dla waluty.
"Przewidujemy wysoki potencjał nielegalnych treści blockchain, aby zagrozić systemom opartym na blockchain, takim jak bitcoin w przyszłości" - napisali naukowcy.
Agencja ostrzegła, że ​​ta technologia może zostać wykorzystana do "dzielenia się obrazami przedstawiającymi wykorzystywanie seksualne dzieci, gdzie blockchain może stać się bezpieczną przystanią do przechowywania takich danych".
Ale po raz pierwszy takie treści rzeczywiście istnieją, tworząc moralne i prawne dylematy wokół posiadania i blockchainu
https://www.theguardian.com/technology/2.....al-content
No to władza* ma haka , ciekawe ... ,może to argument przetargowy ,by mafia odpaliła decydentom* więcej kasy z wypranej gotówki na giełdach bitszekli.
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:36, 03 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@szczekan,nie ściemniaj, powiedz lepiej jak tam poszło z cegłą?

Ze stymulacja punktu G ktory nam tu tak uiohefjhfewvs ohwovehuguguuyyfg Smile

thecombo napisał:
Mirkas napisał:
Jak dobrze, że nie kupiłem tego badziewia na jesień, mimo że mnie korciło.


Ty naprawde jestes debilem @mirkas, nie traktuj tego zbyt osobiscie, po prostu taka uwaga przy okazji. Rownasz do szczekana. Very Happy


_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1409
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 06 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thegłąmbo idioto , ten się śmieje ,kto się ostatni śmieje Very Happy liczę ,że przygłupy twojego pokroju dostaną lekcję rozumu .
Cytat:
Ziobro zakosił depozyty ludzi na giełdzie BITFINEX
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=79&t=28455&start=40
Cytat:
Kolumbijskie kartele prały setki milionów przez spółki z Pruszkowa i okolic
Cytat:
Miliard 270 milionów złotych przejęte w marcu przez prokuraturę CBŚP to najprawdopodobniej pieniądze należące do kolumbijskich karteli narkotykowych – twierdzi informator tvp.info. Wiadomo, że pieniądze znajdowały się na kontach dwóch spółek z okolic Pruszkowa, których właścicielami byli Kanadyjczyk panamskiego pochodzenia i Kolumbijczyk z obywatelstwem Panamy. Jedna z tych firm była udziałowcem internetowego kantoru wymiany kryptowalut. Miliony z takich operacji miały przepływać przez mały bank spółdzielczy w Łódzkiem.
http://www.tvp.info/36692986/kolumbijski.....a-i-okolic idzie rzeź leszczy .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8561
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:18, 09 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
George Soros nagle zdecydował się zainwestować w kryptowaluty. Miliarder zrewidował swoje stanowisko w tej sprawie.


Amerykański finansista George Soros postanowił zainwestować w kryptowaluty, informuje agencja Bloomberg, powołując się na swoje źródła.
Według źródła, szef Soros Fund Management Adam Fisher otrzymał pozwolenie na obrót wirtualnymi walutami.

Warto zauważyć, że nie tak dawno temu na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos, miliarder powiedział, że „kryptowaluta to spekulacja, która opiera się na nieporozumieniu”.

Wówczas twierdził, że kryptowaluty nie są środkiem akumulacji.
https://pl.sputniknews.com/swiat/201804087720981-Soros-kryptowaluty-Sputnik/

Nie ważne co mówią , ważne co robią , czyli po czynach ich poznacie Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 09 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne,że w Polsce rząd nakazał zapłacenie 1% PCC3 od każdej transakcji w krypto i tym samym sprawi,że tysiące osób będzie bankrutami dodatkowo z długami.Brak słów co te Ministerstwo Finansów wymyśliło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:41, 09 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z podatkiem od kryptowalut? Ministerstwo Finansów zmroziło wszystkich handlujących. Mogą stracić majątki

Urzędnicy zbierają dane o handlu kryptowalutami, w tym bitcoinem. Zyski każą wykazywać w zeznaniach i zapłacić od nich podatek - donosi "Rzeczpospolita". Co gorsza nie do końca jest jasne, jaki obowiązuje i jak należy go wyliczać.

Zdaniem dziennika do giełd i kantorów, w których obraca się kryptowalutami dotarły pisma od urzędów skarbowych, w których żąda się udostępnienia informacji dotyczących transakcji zawieranych przez użytkowników portalu. Dane te są urzędnikom niezbędne, by sprawdzić, czy osoby handlujące kryptowalutami zapłaciły należny podatek.

Bo to, że trzeba go płacić i wykazać dochód w zeznaniu rocznym, jest pewne – przypomina „Rzeczpospolita”. Wyraźnie mówi o tym Ministerstwo Finansów w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej. Zastrzega, że chodzi nie tylko o przychody ze sprzedaży, ale także z zamiany. I nie tylko bitcoinów, ale też innych kryptowalut.

Czytaj więcej: Cena bitcoina spadnie do zera – twierdzi Dr Doom, legendarny już amerykański ekonomista

Dziennik zauważa przy tym, że są wątpliwości co do zasad wykazywania takich przychodów. Spory w tej sprawie dochodzą do sądów. - W niedawnym wyroku Naczelny Sąd Administracyjny (sygn. II FSK 488/16) uznał, że sprzedaż wirtualnej waluty należy rozliczyć jako przychód z praw majątkowych. Dochód (czyli przychód pomniejszony o koszty) trzeba zsumować z innymi, np. z etatu czy zlecenia. I opodatkować według skali (18 albo 32 proc. PIT). Potwierdza to też Ministerstwo Finansów – czytamy w artykule „Rzeczpospolitej”.

A jeżeli ktoś działa na dużą skalę, w sposób zorganizowany i profesjonalny, wtedy powinien zarejestrować działalność gospodarczą i rozliczać się tak, jak przedsiębiorca.

Problem wydaje się jeszcze większy. Jeszcze jeden podatek?

To wszystko to jeszcze nic. Wątpliwości, które zauważają potencjalni płatnicy podatków związanych z kryptowalutami, są dużo większe. Dora związane z kryptowalutami w Polsce zmroziła interpretacja przepisów, wskazana w zeszłym tygodniu przez Ministerstwo Finansów.

- Umowa sprzedaży oraz zamiany kryptowaluty, stanowiącej prawo majątkowe, podlega opodatkowaniu podatkiem od czynności cywilnoprawnych (PCC). W przypadku umowy sprzedaży obowiązek zapłacenia tego podatku – w wysokości 1 proc. wartości rynkowej nabywanego prawa majątkowego zbywanej kryptowaluty – dotyczy kupującego. Przy umowie zamiany obowiązek zapłaty podatku – w wysokości 1 proc.wartości rynkowej prawa majątkowego, od którego przypada wyższy podatek – dotyczy solidarnie stron czynności – czytamy w serwisie internetowym Ministerstwa Finansów.

Jeżeli to prawda i faktycznie taki podatek wszyscy co handlowali kryptowalutami muszą zapłacić, może to nawet oznaczać, że muszą oddać fiskusowi, po pierwsze nawet dziesiątki tysięcy złotych, a po drugie, więcej niż zarobili. Zostać mogą nawet bankrutami.

W środowisku polskich traderów krypto walutowych zawrzało. Fundacja Trading Jam opublikowała nawet 6 kwietnia list otwarty do premiera Morawieckiego.

Czytamy w nim, że objęcie zakupu kryptowalut na giełdach obowiązkiem odprowadzenia podatku od czynności cywilnoprawnych sprawi że „handel kryptowalutami w Polsce stanie się nie tylko nieopłacalny, ale również niezwykle uciążliwy ze względu na to, że zakup jednej jednostki kryptowaluty może odbywać się poprzez realizację dziesiątek, setek, a nawet tysięcy pomniejszych transakcji, co w konsekwencji będzie pociągało za sobą konieczność wypełnienia i złożenia w urzędzie skarbowym analogicznej ilości deklaracji PCC”.

W efekcie, jak dalej piszą autorzy listu, w całej Polsce urzędy skarbowe zostałyby zalane setkami tysięcy deklaracji, a wszyscy przedsiębiorcy i osoby fizyczne zajmujące się kryptowalutami i technologią blockchain na stałe opuściłyby Polskę z uwagi na tak restrykcyjną interpretację prawa podatkowego, która w takiej formie jest najostrzejsza w całej Europie.

Tekst pochodzi z blogu „Giełda i gospodarka.pl”.

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,2324.....BizLinkImg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
re-ligio




Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:40, 10 Kwi '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Absurdalne plany polskiego Rządu! Czas zacząć działać!"
W ostatnich dniach wciąż pojawiają się coraz to nowe informacje związane z opodatkowaniem kryptowalut w Polsce. Niestety, nasz Rząd podsyła rozmaite abstrakcyjne rozwiązania, jakby działał w myśl idei: „zabrać jak najwięcej pieniędzy uczciwym obywatelom”.

Potwierdzeniem tych słów jest wprowadzenie kuriozalnego dodatkowego opodatkowania – PCC od każdej zawartej transakcji na giełdzie. Co to oznacza? Już spieszymy z wyjaśnieniami. To nic innego, jak obowiązek odprowadzenia 1% podatku od wszystkich wymian kryptowalut na fiat (PLN,USD itd) czy w stosunku z innym krypto (BTC/LTC, ETH/LSK itd.). Do czego może to doprowadzić? Ten jeden – malutki z pozoru procencik -poskutkuje doprowadzeniem do bankructwa dużej rzeszy traderów i osób, które często wymieniają swoje tokeny na inne.

Ten jeden – malutki z pozoru procencik -poskutkuje doprowadzeniem do bankructwa dużej rzeszy traderów i osób, które często wymieniają swoje tokeny na inne.



Garść szybkich, przykładowych wyliczeń. Jan z początkowym kapitałem 10 000zł dokonuje dziennie 100 transakcji – jest typowym traderem, który chce zarabiać na dziennych ruchach kursów. Ile powinien zapłacić podatku w ciągu 1 miesiąca (w obliczeniach pominiemy przychód i jego opodatkowanie)? Zobaczcie absurd i bezsens planowanego przez Rząd opodatkowania:

1 transakcja *10 000 zł * 1% = 100 zł (podatek PCC należny Państwu z tytułu transakcji)

100 transakcji dziennie * 30dni = 3000 transakcji

3000 transakcji * 100 zł (podatek PCC) = 300 000 zł

Po miesiącu grania na giełdzie Jan jest winien Państwu 300 000 zł!!! Ile w tym czasie zarobił? Być może 5,10, 20 tysięcy złotych. Najbardziej kuriozalne jednak przed nami… Uwaga, uwaga! Jan, nawet w przypadku jeśli nic nie zarobił – nadal jest winien Państwu 300 000 zł!!!

Idziemy dalej. Według przepisów, Jan musi do każdej dokonanej transakcji dołączyć w ciągu 14 dni do US druk PCC (4 strony A4), gdzie na każdym druku może zawrzeć tylko jedną transakcję. Jak dobrze wiadomo, na giełdach bardzo często wystawiając ofertę kupna/sprzedaży kryptowaluty, są one dzielone na kilka transakcji cząstkowych (np. chcąc kupić BTC za 10 000 zł, bardzo często kupimy go od kilku, kilkunastu osób w częściach po 0.02, 0.01,0,05 BTC itd). Niestety do każdej z tej części musimy złożyć osobny druk PCC do US (sic!). Krótko mówiąc, absurd goni absurd. Jan oprócz konieczności zapłacenia 300 000 zł podatków, do końca życia będzie wypełniał blankieciki PCC.

Plany Rządu? Tam absurd goni absurd. Zobaczcie nasze proste wyliczenia. Z nich wynika, że oprócz konieczności zapłacenia ogromnych podatków, Polacy zajmujący się wymianą rynku kryptowalut do końca życia będą wypełniali blankieciki PCC.



Oczywiście poza podatkiem PCC musimy opodatkować swoje przychody (np: 18%/32% osoby fizyczne, 19% osoby z działalnością).

Ten prosty przykład powyżej pokazuje niekompetencje osób, które wprowadziły ten durny zapis (bo jak inaczej można go nazwać?).

Jakie my widzimy rozwiązanie problemu opodatkowania kryptowalut w Polsce?

1). Najważniejsze, to danie czasu i przemyślenia podejście do uregulowania opodatkowania kryptowalut

2). Wycofanie opodatkowania PCC z obrotu kryptowalutami

3). Wprowadzenie jasnych i przejrzystych zasad opodatkowania przychodów (tak przychodów, a nie wszystkich transakcji czy strat)

Jak to wygląda w innych Państwach, w naszym sąsiedztwie?

Niemcy – całkowite zniesienie podatków od transakcji kryptowalut (płatności w sklepach, barach, hotelach itd.) Brak podatków dla osób, które po zakupie kryptowaluty nie przeprowadzają na niej transakcji co najmniej przez 1 rok.

Rosja – rozwój technologii blockchain, legalizacja kryptowalut do końca lipca 2018. Na MŚ w 2018 – możliwość płatności za noclegi i inne atrakcje turystyczne za pomocą Bitcoina

Białoruś – od 28 marca 2018 całkowita legalizacja kryptowalut (w tym ICO). W myśl „Rozwoju cyfrowej gospodarki” prezydenta Aleksandra Łukaszenki zwolnienie z podatku kryptowalut do końca 2023 roku.

Technologia Blockchain, czy tego nasz Rząd chce czy nie, to nieodległa przyszłość. Dlaczego więc rządzący chcą nam jej zakazać i utrudnić dostępu do kryptowalut?



Technologia Blockchain, czy tego nasz Rząd chce czy nie, to nieodległa przyszłość. Dlaczego więc rządzący chcą nam jej zakazać i utrudnić dostępu do kryptowalut? Przecież tak dziwaczne podejście do obrotu kryptowalutami do tego się w konsekwencji przyczyni.

Może właśnie nadszedł czas, żeby nasza całą społeczność przeciwstawiła się tak radykalnemu podejściu do technologi, która mogłaby wywindować naszą całą gospodarkę i kraj przed inne Państwa?

Jedno jest pewne – w takich okolicznościach i przy takim podejściu Rządu musimy działać! Kryptowaluciarz jest gotowy! Oczekujemy także i od Was zaangażowania w upublicznianiu i naświetlaniu błędnego podejścia naszego Rządu.

http://kryptowaluciarz.pl/absurdalne-plany-polskiego-rzadu-czas-zaczac-dzialac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 12 Cze '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, będzie niebawem (na przestrzeni najbliższych tygodni) pompowanie następnej bańki?
Jak się spojrzy na 6-ciomiesięczny wykres bitcoina, to widać że kurs trzeci ras opiera się na wartości ok. 6-7 tys. $ i nieznacznie odbija, chociaż coraz słabiej . Co dalej? Konkretne odbicie bitcoina, które pociągnie za sobą cały rynek kryptowalut? Obstawiam, że są spore szanse na taki scenariusz.
_________________
Gdy przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1992
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 13 Cze '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze mamy z czego spadać, ale powoli można się pakować. Czas na ładną krechę z byczej krwi, wtedy dopiero zima i miśki pójdą w kimono. Okolice 4700 powinny już dać mocny opór. Patrzymy na miesiące.

BTW:
https://www.youtube.com/user/MinisterstwoFinansow - tutaj zerknijcie na film "A ty kim będziesz kiedy bańka pęknie?"
https://www.youtube.com/channel/UCzmVS90LL_XC5f5OeZPqG-w - kanał Polska Bezgotówkowa

Także ministerstwo propagandy powołuje kolejne fundacje, które mają za zadanie wyjebać resztki naszej wolności.

Co ciekawe ludzie ostro minusują te filmiki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 167, 168, 169   » 
Strona 164 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile