W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi  
Podobne tematy
Co zrobić z tymi co kiszą kapustę?103
Przyszłość bitcoin97
upadek Bitcoin64
Pokaz wszystkie podobne tematy (11)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
98 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 269571
Strona:  «   1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 167, 168, 169   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 12 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bułgaria w szoku. Rząd właśnie zorientował się, że posiada 200 tys. bitcoinów
Cytat:
Dokładnie 213519. Tyle pod koniec maja bułgarskie służby przejęły bitcoinów od zorganizowanej grupy przestępczej działającej na terenie byłych republik Jugosławii. Przestępcy instalowali wirusy do komputerów swoich ofiar, by następnie dokonywać transakcji i przelewów, które od razu zamieniali na bitcoiny. Łudzili się, że dzięki temu będzie trudniej ich znaleźć i wytropić.
Brudne pieniądze umoczone w bitcoinie były w maju tego roku warte 500 mln dol. Teraz ta suma urosła do ok. 3 mld dol., co obecnie stanowi ok. 18 proc. długu narodowego tego kraju.
Pytanie brzmi, co teraz zrobi rząd bułgarski?
https://businessinsider.com.pl/finanse/k.....gu/lrf2gjk
Cytat:
wczoraj wieczorem chciałem się zalogować na BB i zobaczyć jak tam kurs, okazało się że nie mogę się zalogować. Na pocztę również nie mogę wejść (a mam inne hasła do BB i poczty). Odpaliłem tel i byłem zalogowany na BB i okazuje się że 30 min wcześniej zleciłem wypłatę w BTC!!! A takiej wypłaty nie robiłem. Mam adres na który zostały wysłane BTC z mojego konta, mam IP z którego było logowanie na mojego BB. Dzwonie na infolinię BB ale jest oczekiwanie bo dużo ludzi dzwoni. Co robić?
Cytat:
Pogodzić się ze stratą.
Cytat:
zgłoś sprawę na policję. Nic innego nie zdziałasz - zostałeś okradziony, tak samo jak kilkunastu innych użytkowników tego forum.
Cytat:
No właśnie widzę że nie tylko ja mam ten problem, ale kurcze nie wiem jak to możliwe, wszystko zabezpieczone i to mocnymi hasłami które tylko ja znam, nikt inny. A do BB nadal nie da się dodzwonić.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=93&t=23805
Cytat:
Prawda o krypto
Cytat:
okazuje się że ok.40% bitcoinów jest w posiadaniu 1000 właścicieli.

W przypadku problemów z bankiem, certyfikowanym brokerem itp- mam się do kogo zwrócić, do akcji wchodzą instytucje, BFK,SEC ( w przypadku USA). Instytucje te mają gwarancje państwa i są kontrolowane. W przypadku krypto, jak będą kłopoty, jak to się fajnie ktoś wyraził na amerykańskim forum SeekingAlpha : "you can bend over and kiss your bottom goodbye".
Ja wiem- każdy krytykuje waluty fiat, akcje -że to też spekulacja, Zgadza się, ale w przypadku waluty to państwo jest emitentem, i państwo stoi za daną walutą. Jego siła ekonomiczna, potencjał militarny, naukowy, polityczny wraz z instytucjami. To "król bije monety". Im silniejsze dane państwo, tym bardziej jego waluta jest uznana na świecie i kupię za nią przysłowiową kawę i hamburgera na każdym rogu ulicy.
W przypadku akcji- też spekulacja, ale na czymś realnym, firma z jej zapleczem intelektualnym, infrastrukturą i realnie wytwarzanym produktem bądź usługą.
Co w przypadku krypto?
KTO JEST GWARANTEM WARTOŚCI I WYMIENIALNOŚCI KRYPTO?
DLACZEGO JEST NAZYWANE "WALUTĄ" SKORO NIE NOGĘ UŻYWAĆ KRYPTO DO BEZPROBLEMOWYCH PŁATNOŚCI? Nawet entuzjaści krypto przyznają że płatność w miejscach które akceptują Bitcoina to udręka.
I KIEDY BĘDĘ MÓGŁ ZA BITCOINA KUPIĆ W "ŻABCE" NA ROGU ULICY BUŁKI ?
Kto za krypto stoi i do kogo się zwrócić w przypadku problemów? Kradzieży z konta, ataku hakerskiego, pomyłki w przelewie, zwykłej pomyłki itp?
Za bardzo krypto przypominają żetony z kasyna.
A chwilowa wartość krypto jest uzależniona jedynie od napływu nowych graczy, chcących zapłacić więcej.
I niech mi kroś wyjaśni- co jest takiego wartościowego w unikalnym ciągu liczb i znaków, które wygenerował komputer, nawet jeśli ten ciąg liter i znaków jest jedyny i niepowtarzalny na świecie?

Moje linie papilarne na palcu są jedyne i niepowtarzalne na świecie, mój kod DNA jest jedyny i niepowtarzalny, każde drzewo rosnące na tej planecie jest jedyne i niepowtarzalne. I co z tego?
Nie jestem przeciwny technologii blockchain, ale zacznę traktować te wirtualne żetony poważnie jedynie wtedy, kiedy staną się powszechnym środkiem płatniczym, gwarantowanym przez państwo, a nie przez anonimowe grupy przestępcze
.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=25190 https://pl.wikipedia.org/wiki/Bańka_spekulacyjna https://pl.wikipedia.org/wiki/Tulipomania
Cytat:
Najstarsza i jedna z najdonioślejszych baniek spekulacyjnych - tulipomania. Koniec inwestycyjnego szaleństwa rozpoczął się dokładnie 3. lutego 1637 r., kiedy na giełdzie tulipanów w Amsterdamie nastąpił krach.
Cytat:
Zdrowe tulipany stały się symbolem luksusu i pozycji społecznej.

Cebulki zaczęły stawać się coraz droższe. Już w 1623 r., kiedy średni roczny dochód na osobę wynosił w Niderlandach ok 150 guldenów, cebulki potrafiły dochodzić do 1 tys. guldenów za sztukę. W 1635 r. odnotowano sprzedaż 40 cebulek za 100 tys. guldenów. Najwyższą cenę osiągnęła słynna cebulka Semper Augustus (ZOBACZ W GALERII), która została kupiona za 6000 guldenów w Haarlemie. Handel był dość tradycyjny - kupujący w okresie od czerwca do września mógł przyjrzeć się uprawie tulipanów na plantacji i wybrać cebulki odpowiednich kwiatów. Biznes funkcjonował, ale handlarze tracili zajęcie na długi okres jesienno-zimowy.

W 1635 r. powstał rynek "forward" na tulipany. Spekulacja na rynku stała się wtedy ulubionym zajęciem mas. Przedmiotem obrotu stały się certyfikaty wypisywane na papierze - gwarancje dostaw. Towar przerodził się w abstrakcję. Z zachowanych ksiąg wynika, że jedna gwarancja dostawy potrafiła kilkakrotnie w ciągu dnia zmienić właściciela.

Koniec nastąpił bardzo szybko, a rozpoczął się 3. lutego 1637 r. Na aukcji w Haarlemie kilka ofert nie znalazło w ogóle kupca, co pociągnęło ceny innych na niej wystawionych. Drugim ważnym czynnikiem, który przyczynił się do krachu, było niewywiązywanie się kontrahentów ze zobowiązań wynikających z kontraktów gwarantujących zakup cebulek po określonych cenach w przyszłości. W najgorszej sytuacji znaleźli się oczywiście ci, którzy na spekulację cebulkami zaciągali olbrzymie kredyty.

Pozostały im tylko kosze pełne bulw - obietnic pięknego kwiatu.
nie ,nie , ....przecież to nie to samo ... Shocked
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WZBG




Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 3598
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 12 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Cytat:
[...]Już w 1623 r., kiedy średni roczny dochód na osobę wynosił w Niderlandach ok 150 guldenów, cebulki potrafiły dochodzić do 1 tys. guldenów za sztukę. W 1635 r. odnotowano sprzedaż 40 cebulek za 100 tys.[/b] guldenów. Najwyższą cenę osiągnęła słynna cebulka Semper Augustus (ZOBACZ W GALERII), która została kupiona za 6000 guldenów w Haarlemie.
nie ,nie , ....przecież to nie to samo ... Shocked

To samo nie.
Z analogii cenowych mamy:

Average annual wages EUR (2016):
Belgia 43 097
Holandia 46 709
Luxemburg 60 361
http://stats.oecd.org/Index.aspx?DataSetCode=AV_AN_WAGE

43097 EUR*(1000/150) = 287 131,3 EUR
_________________
Dzieje się krzywda dokonywana przez jednych na drugich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glopez




Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 367
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:09, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing


_________________
"Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:20, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ruszyli ułani z NBP do kontrataku Laughing
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Holandii ostatnio jedna gazeta napisała, że każdy komu leży na sercu dobro kraju powinien sprzedać wszystkie bitcoiny jakie ma, bo jak dalej tak pójdzie to bitcoin może się stać realnym zagrożeniem dla banku centralnego, stabilności finansowej kraju i tym samym państwa jako takiego.

Nikt tej tezie nie zaprzeczył... z tym że nikt nie sprzedał - co najwyżej dokupił Smile

W każdym razie miło popatrzeć jak się szamoczą, bo dupa im się pali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:52, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
W Holandii ostatnio jedna gazeta napisała, że każdy komu leży na sercu dobro kraju powinien sprzedać wszystkie bitcoiny jakie ma, bo jak dalej tak pójdzie to bitcoin może się stać realnym zagrożeniem dla banku centralnego, stabilności finansowej kraju i tym samym państwa jako takiego.

Nikt tej tezie nie zaprzeczył... z tym że nikt nie sprzedał - co najwyżej dokupił Smile

W każdym razie miło popatrzeć jak się szamoczą, bo dupa im się pali.
dokupił ? powiada Piotrusia ? a to i dobrze , głupich nie sieją ,sami się rodzą . niektórzy mają nawet dupę na szyi .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ruszyli ułani z NBP do kontrataku
No tak, natomiast PKO BP (30% udziałów posiada Skarb Państwa [istnieje jeszcze Skarb Państwa?]) jako pierwszy bank w Polsce przymierza się do "wdrażania technologii blockchain" (cokolwiek by to miało znaczyć).
Czyżby jakieś rozdwojenie jaźni?? (z jednej strony "polscy" banksterzy straszą - ...a sami zezują w "zakazanym" kierunku? Confused )
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:31, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Bimi napisał:
W Holandii ostatnio jedna gazeta napisała, że każdy komu leży na sercu dobro kraju powinien sprzedać wszystkie bitcoiny jakie ma, bo jak dalej tak pójdzie to bitcoin może się stać realnym zagrożeniem dla banku centralnego, stabilności finansowej kraju i tym samym państwa jako takiego.

Nikt tej tezie nie zaprzeczył... z tym że nikt nie sprzedał - co najwyżej dokupił Smile

W każdym razie miło popatrzeć jak się szamoczą, bo dupa im się pali.
dokupił ? powiada Piotrusia ? a to i dobrze , głupich nie sieją ,sami się rodzą . niektórzy mają nawet dupę na szyi .


szczkan, ty to w ogóle powinieneś dostać medal od prezydenta i prezesa NBP za wieloletnią i niezmordowaną walkę z bitcoinem.
ty przecież ostrzegałeś ludzi przed bitcoinem, na długo zanim oni jeszcze o nim usłyszeli - jesteś w tej kwestii prawdziwym weteranem. myślę, że śmiało można powiedzieć bohaterem.

ci nowicjusze, choćby nie wiem ile kasy rzucili na robienie tych propagandowych filmików, to i tak dorobku twojej desperackiej pełnej poświęcenia i kompromitacji anty-bitcoinowej działalności na prawda2.info nigdy nie przebiją. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 21:54, 13 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

szczkan, ty to w ogóle powinieneś dostać medal

ja bym zaczął od dyplomu

Żródłem "siły" cyfrowych walut jest [w większości] ich ogólnie dostępny algorytm żródłowy - czytaj: Nie ma tajemnicy kto i ile zakupił choćby miał być ukrytym za 32 znakami klucza publicznego. Ważniejsze jest, że choćby się mieli zesrać NIE SĄ w stanie dodrukować.... Takie to proste szczekan..

Resztą rządzi najzwyklejszy marketing.

Więc zamiast zasrywać wątek do spółki z cwemikloo, ruszcie swe tępe banie w końcu.

Polecam ZClassic Smile


Post Scriptum


Kupowanie ZClassic tudzież innych kryptowalut jest wyrazem wolnej woli. Nikt nikogo nie zmusza do tego czynu.

ps^2


I Czekan - to że kiedy przyszedłeś na ten świat a twoi rodzice kupili ci nocnik kołyskę i resztę zabawek za złotówki , to nie oznacza , ze Ty też musisz. Oni nie mieli wyboru. Liczą na Ciebie.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:12, 14 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to tokebit1 dla Ciebie
dziekuję


_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolo




Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 101
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:54, 14 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i kurs jebnoł na łep na szyje Rolling Eyes
_________________
praca czyni wolnym,powiedział pan do niewolnika ,minutę przed śmiercią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 14 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do walki z kryptowalutami włączyła się Krajowa Administracja Skarbowa. Jej funkcjonariusze przejęli na katowickim lotnisku 300 "koparek" do pozyskiwania bitcoinów.

Akcja zatrzymania sprowadzanych z Chin urządzeń do "kopania" wirtualnych walut była wcześniej dokładnie zaplanowana. Funkcjonariusze KAS szukali na lotnisku w Pyrzowicach paczek zawierających "koparki" bitcoinów. Ostatecznie zatrzymali 300 sztuk tego typu urządzeń.

Zatrzymany sprzęt nie spełniał wymogów polskiego i unijnego prawa. Wśród zarzutów znalazły się m.in. brak instrukcji obsługi w języku polskim czy deklaracji zgodności z wymogami dot. elektromagnetyczności. Ten ostatni zarzut potwierdził Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Akcja Krajowej Administracji Skarbowej zbiegła się z kampanią Komisji Nadzoru Finansowego i Narodowego Banku Polskiego, które ostrzegają przed wirtualnymi walutami. "Waluty wirtualne nie są emitowane ani gwarantowane przez NBP, nie są prawnym środkiem płatniczym ani walutą, nie mogą być wykorzystane do spłaty zobowiązań podatkowych i nie spełniają kryterium powszechnej akceptowalności w punktach handlowo-usługowych" - ostrzegają NBP i KNF, które uruchomiły specjalną stronę internetową uwazajnakrypotwaluty.pl.


https://www.money.pl/impact17/kas-koparki-bitcoinow,122,0,2393722.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 14 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

de szambo napisau:
Cytat:
Więc zamiast zasrywać wątek do spółki z cwemikloo, ruszcie swe tępe banie w końcu.
Że niby KTO zasrywa wątek?? Obejrzyj się za siebie, bo jak na razie to sam nic ciekawego w temacie nie napisałeś. Wyłącznie opcje na pumpNdump Laughing , za takie coś na każdym normalnym forum dostałbyś bana!

Cytat:
Polecam ZClassic
no dzięki kryptoszmaciarzu, zainwestowałem w ten szajs po twoim ujadaniu, żeby nie było, i to po blisko 40% wzrostach; nie ma za co.

Posłuchajcie teraz wujka dobra rada, który wskazuje na -> Internet of People (IOP). Kupowanie The Internet of People (IoP) jest wyrazem posiadania oleju w głowie. Do niczego nie przymuszam, ale idź pajacu po rozum do głowy!
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:48, 16 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczemicloo napisał:


Posłuchajcie teraz wujka dobra rada, który wskazuje na -> ]The Internet of People[/size] (IoP) j


No, wszyscy wiedzą na tym forum jakie były twe wskazania zasrańcu.

Tobie prawdopodobnie nic już nie pomoże, siedż na tym foreksie i udawaj że jest ci dobrze
Very Happy
szczekan juz szybciej zakuma.
_________________
a uzyskane w ten sposob fundusze przeznaczyc na zaszczytny cel edukowania plaskoziemcow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:22, 16 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thegłąbo napisał:
czekan juz szybciej zakuma.
zakumałem już dawno . Sekciarze krypto walutowi ,są moim zdaniem mentalnie takimi samymi hienami pseudoludzkimi co banksterzy i reszta antyludzkich kanalii. Taki Venomek np.chwali się ,że zarobił* ...hmm... czy pójdzie mu to na zdrowie ,czas pokaże .
A tu ciekawa ,wielce prawdopodobna koncepcja
Cytat:
No więc tak, Panowie - Bitcoin został stworzony przez elity celem zmonetyzowania długu. Gdy lud zachęcony globalnie do wejścia w krypto ulokuje już tam większość wydrukowanych fiatów to wówczas nastąpi krach i biliony dolarów wyparują z obiegu uwalniając świat od nawisu inflacyjnego i derywatowej bomby. Jednocześnie wzrost popularności bitcoina pomaga trzymać w ryzach cenę złota dzięki czemu banki centralne mogą je taniej skupować.

Czy ktoś mógłby wskazać lukę logiczną w powyższej spiskowej teorii?
http://biznes.radiozet.pl/Inwestycje/Bit.....kop-poleca
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 16 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No, wszyscy wiedzą na tym forum jakie były twe wskazania zasrańcu.
Co było, a nie jest - nie pisze się w rejestr, cienki fiutku. A na przyszłość nie radzę wypowiadać się w imieniu wszystkich, zwłaszcza kiedy snujesz swoje dziwaczne fantazje; to objaw choroby "życzeniowej", uzewnętrzniasz jedynie własne kompleksy - po co ci to? - ta przypadłość ciągnie się za tobą zbyt długo, żeby nie zauważył jej twój weterynarz ...prawdopodobnie żeni cię na zastrzykach.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:33, 16 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wam żal dupę ściska.
i że też wam nie wstyd tak się w tym uzewnętrzniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 17 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
ale wam żal dupę ściska. i że też wam nie wstyd tak się w tym uzewnętrzniać.
??? komu ściska,temu ściska
good way napisał:
ty pomyliłeś fora, kieruj sie na www.nieogary.pl

Przypominam wszystkim szambowcom i bimiozom, którym najwyraźniej żal dupe ścisnął że już dawno temu pozbyli się zbyt dużej ilości kryptośmiecia, ściska im tyłki tak bardzo że gówno wybija do głowy ; więc przypominam że w tytule tematu o bitcoinach jest o ....wolnych ludziach.
nie spieramy się tam o to, czy bitcoin przynosi czy nie przynosi profitów poparańcom, maczanym w szambie hookebitom Surprised itp.. Popychać tezę, że blockchain stanowi antidotum na banksterski monopol władzy mogą dziś wyłącznie naiwni pryszczersi, pożyteczni idioci, albo agenci wpływu. Tak - bitcoin/kryptowaluty były(/są) okazją do wzbogacenia się. CZY BITCOIN PROWADZI DO WOLNOŚCI/JEST JEJ NARZĘDZIEM? NIE. I przestańmy się kurwa w końcu czarować, ok? A CZy za bitcoinem kryje się coś więcej niż tylko prosty środek wymiany? Idę o zakład, że tak. Na tym świecie praktycznie nic nie jest tym, czym się wydaje. Powiedzenie to ma szczególne zastosowanie w odniesieniu do "wynalazków" serwowanych nam przez globalne elity. Za powstaniem i wypromowaniem kryptowalut nie stoi jakiś podstarzały okularnik szmatamokro, tylko (co najmniej) wysokowyspecjalizowany, posłuszny zespół "kontraktowców", z dostępem do black budget'u, na usługach tych samych zbirów, którzy są w posiadaniu amerykańskiego FED'u, i obecnie wielu tzw. "banków narodowych" all over the world. Takie to proste You dont have to like it. Surprised .
Proponuję jednak wysłuchać od około 25 minuty, i przestać się w końcu moczyć w nocy. Autorka filmiku ma dość dobrze poukładane w głowie
o toto ,trafnie ujęte . Greedy
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:47, 17 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Da sie ta lub inna krypto sprzedac i legalnie wyjac pieniadz? Co na to skarbowka?
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:51, 17 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowanych tematem blockchain, i tym co się tak naprawdę kryje za tym ustrojstwem -CZYLI JAK W TEMACIE: ILE SIĘ W TYM KRYJE RZECZYWISTEJ WOLNOŚCI, a ILE DROGI KU TOTALNEMU ZNIEWOLENIU CZŁOWIEKA i PEŁZAJĄCEGO TRANSHUMANIZMU GATUNKU LUDZKIEGO - A NIE CZY BITCOIN OSIĄGNĄŁ KOLEJNY REKORD CENY, zapewne zainteresują filmy z kanału InTruthbyGrace, szczególnie te dotyczące bitcoina i blockchaina. Jaki jest związek między obliczeniami w blockchain, a tzw. sztuczną inteligencją? Ile się jeszcze ukrywa przed zwykłymi użydkownikami (zjadaczami) kryptośmieci? Miliony maszyn na całym świecie wykonują, wydawałoby się bezproduktywne obliczenia, tony węgla i ropy przetwarzane na energię elektryczną idą z dymem. Czy to jest ta Nowa Wspaniała Ekonomia "przyszłości"?? Rolling Eyes Ci, którzy biorą za dobrą monetę wizje snute przez tego pejsatego (dosłownie! - zwróćcie uwagę) nerda w kapeluszu i jego blaszaki (w filmie powyżej, przeklejonym dzięki uprzejmości czekana) muszą być zdrowo naćpani Rolling Eyes . Jeżeli bierzecie tę nowomowę za dobrą monetę, musicie być niespełna rozumu. Trzeba być totalnie pozbawionym elementarnej intuicji, aby nie potrafić sobie dodać dwa do dwóch, nie czytać między wierszami, i nie widzieć że te eventy nie są bynajmniej spontaniczne i oddolne (nie organizują ich jednostki ani inicjatywy wywodzące się z 99% mas z dołów piramidy "kontrujących" ów 1% monopolistów - macherów z wall street, wolne żarty!) - za to przeciwnie: doskonale wpisują się w ideologię marksizmu kulturowego. Pomijam nawet fakt, że te roboty prawie zawsze nie wykazują żadnych oznak inteligencji - bo bicie piany i produkowanie kwiecistych, oralnych bufonad trudno nazwać inteligentną wypowiedzią. Fakty są takie, że tym "androidom" (czort jeden wie jakie biomechaniczne elementy siedzą w środku) nikt jeszcze nie zadał poprawnych pytań, szkoda że ja nie mogę z nimi "pogadać" - na żywo. Albo by się złom zapętlił, niczym WZBG w pierdolni, albo zawiesił ...albo spalił Rolling Eyes . No, nikt jeszcze nie rzucił w ich kierunku, że "pierdolą" od rzeczy, jak na jakimś zlocie hippisów, żadnych konkretów, tak jak mówię: bicie piany i "poklepywanie się po plecach". Hallelujah! Laughing Teatrzyk i przedstawienie. W zasadzie żadnych konkretów i żadnej merytoryki. NA forum p2 przepadly-by z kretesem Cool

Mamy do czynienia z wielkim zwiedzeniem, nie ma żadnej sztucznej inteligencji, ani żadnej "osobliwości" - to hucpa i ciemnota wciskana gojom. Nie ma inteligencji poza żywymi istotami, poza Życiem - inteligencja jest - albo jej nie ma, nie ma czegoś takiego jak "sztuczna" inteligencja. Inteligencja jest atrybutem umysłu, a człowiek, poza zwykłą biologiczną reprodukcją, nie jest, i NIGDY NIE BĘDZiE w stanie STWARZAĆ ŻYCIA. Myślę sobie że cokolwiek przemawia przez tą tzw. AI, nie jest to dzieło rąk ludzkich (poza fizyczną produkcją zewnętrznej powłoki), i jedynie imituje życie, imituje reakcje. Być może coś tam rzeczywiście zresztą siedzi, są to czyjeś reakcje - lecz to coś nie powstało z myśli ludzkiej.



Kto łyka pieprzenie, że nadanie praw obywatelskich kilku kawałkom plastyku i metalu jest zupełnie normalne musi mieć nietęgo z mózgownicą:










_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 00:57, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwyraźniej debile po dziś dzień nie zakumaliście na czym owa "wolność" polega.

chodzi o wolność ekonomiczną, finansową.
odkąd bitcoin istnieje, żaden bank, czy rząd nie ma technicznej możliwości by położyć łapy na mojej forsie - moja forsa stała się faktycznie moja. nie tylko, że nie mogą mi jej zabrać (np. z konta w banku), ale nie mogą też (jak w przypadku gotówki) umniejszać jej wartości poprzez drukowanie kolejnych obietnic bez pokrycia zwanych złotówkami, dolarami czy euro.
co więcej, nie mają technicznej możliwości blokowania moich transakcji w internecie, w tym transakcji międzynarodowych i anonimowych.

bitcoin jest pieniądzem wolnych ludzi, bo daje człowiekowi XXI wieku wyłączność dysponowania własnymi pieniędzmi, a zarazem odbiera naszym (a właściwie to już waszym) panom przywilej kreacji pieniądza, który jest niczym innym jak niewidzialnym biczem na wasze nieświadome niewolnicze dupska.
to autonomia ekonomiczna, będąca naturalnym prawem każdego człowieka - autonomia która niegdyś została nam odebrana, a którą dziś już na nowo posiadamy.

no ale co wy zjeby możecie wiedzieć na ten temat?
przecież nie trzeba was znać od wielu lat żeby wiedzieć, że jedyna autonomia jaka was interesuje to wolność pierdolenia głupot po forach.
i tutaj akurat też wam mogę powiedzieć: nie ma za co, leszcze. choćby nie wiem jak było źle, to doskonale wiecie, że zawsze możecie przyjść do papy na prawda2.info popierdolić sobie głupoty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 01:08, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Da sie ta lub inna krypto sprzedac i legalnie wyjac pieniadz? Co na to skarbowka?


gdzieś ty się chował człowieku? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mirkas




Dołączył: 29 Sty 2014
Posty: 831
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przypominam że w tytule tematu o bitcoinach jest o ....wolnych ludziach

Taa, pieniądze wolnych ludzi - wolne żarty. Jakby to był pieniądz wolnych ludzi, to nie promowała i nie pompowała by go tak światowa finansjera, mega-spekulanci, nie wprowadzali by go na salony (giełdy i inne złodziejskie instytucje). Nie ma się co łudzić. Nie mniej, nie ma się też co łudzić, że to powstrzymamy. Skoro walczyć się z tym nie da, to można albo się przyłączyć i coś zarobić (niekoniecznie na samym btc, ale na innych kryptowalutach bardzo tanich jeszcze, tak zwanych altach) albo stać z boku i patrzyć jak inni się bogacą. Taka prawda. Od systemu się nie odłączysz, nie przestaniesz go karmić, bo musisz płacić podatki, kupować jedzenie, prąd itd... Złoty, Euro czy dolar nie jest lepszą walutą (a może i gorszą, nie mi to oceniać) a używacie ich. Takie czasy, że nie da się żyć bez pieniędzy, bez walut.

Gdyby bitcoin był pieniądzem wolnych ludzi dalej byłby niszowy, jego kurs nie wyskoczyłby w kosmos (jak to miało miejsce w tym roku) i nie dyskutowali by o nim Janusze w komentarzach na Onecie, Wybiórczej, czy w innych łżemediach, nie byłby tak reklamowany na różnego rodzaju "iwentach" sportowych i innych, nie wypowiadała by się o Bitcoinie ta stara okultystyczna wiedźma Christine Lagarde.

"Lagarde nie wykluczyła, że MFW może w pewnym momencie rozwinąć własną kryptowalutę."źr.

I na pewno będzie to waluta wolnych ludzi, Januszy, Johnów... Very Happy
Bitcoin i inne kryptowaluty mają przetrzeć im szlak, przyzwyczaić ludków do wirtualnych walut (w sensie jeszcze bardziej wirtualnych niż dolar Very Happy ), by potem wprowadzili swoją (jedną albo kilka) ogólnoświatową [krypto]walutę, oczywiście "dla wolnych ludzi", bo przecież wprowadzą to rządy wybrane w "wolnych i demokratycznych wyborach" oraz instytucje przez nie powołane, kontrolowane. Kryptowaluty mają też zapewne do odegrania inną ważną rolę, co zrozumiemy dopiero w przyszłości (znaczy nieliczni zrozumieją). Może w nadchodzącym krachu na giełdach? A może w końcu spowodują panikę i pęknięcie tej kryptowalutowej bańki, by stwierdzić, że trzeba wprowadzić światową kryptowalutę odporną na takie bańki, czyli w jakimś tam sposób kontrolowaną przez banksterów. Albo inne tego typu rozwiąznie - jak zwykle stworzą problem, by potem zaproponować jego "rozwiązanie" (wiadomo dla kogo korzystne, a dla kogo nie).

The Economist "przewidział" to już 30 lat temu na słynnej okładce z 1988 roku (było tu na forum zapewne).

Cytat:
Koniec z anonimowością posiadaczy bitcoina. Będą mogli być prześwietlani przez służby

Business Insider Polska

dzisiaj 09:47

Posiadacze bitcoina nie będą już anonimowi przed organami państwa

Giełdy kryptowalut będą obwarowane wymogami i podlegały pod przepisy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Już od drugiej połowy 2018 roku – informuje "Dziennik Gazeta Prawna". Odpowiednie przepisy mają znaleźć się w ustawie wdrażającej unijną dyrektywę AMLD IV. Pracuje nad nimi Ministerstwo Finansów, a popiera Komisja Nadzoru Finansowego i NBP.

Giełdy kryptowalut będą musiały stosować wobec swoich klientów środki bezpieczeństwa finansowego zgodnie z ustawą, podobnie jak inne zobowiązane do tego instytucje.

https://businessinsider.com.pl/finanse/k.....aign=fb_bi

Ciekawe jak to wpłynie na kursy kryptowalut?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20407
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gówno tam nie światowa finansjera.

światowej finansjerze to się akurat dupa pali, czego najlepszym dowodem są przytoczone powyżej artykuły, jak celnicy rekwirujący sprzęt do kopania z uwagi na brak instrukcji obsługi w języku polskim, tudzież NBP wydający miliony z kieszeni podatników na kampanię "informacyjną", której faktycznym celem jest desperacka próba utrzymywania wartości ich napompowanej już do granic wytrzymałości złotówki.


w rzeczywistości jedyna co (dla ciebie) promuje bitcoina, to twoja własna chciwość, mój drogi.
kilka lat temu nawet nie raczyłeś na niego spojrzeć, ni przeczytać jednego artykułu na jego temat. dopóki się nie dowiedziałeś, że jakbyś mnie posłuchał wtedy, to dzisiaj opierdalał byś się już na emeryturze popijając drinki pod palmami.

jedyne co dziś potrafisz z siebie wydukać, to jakieś linki do chuj wie czego, z których nic nie wynika poza tym, że dalej nie masz pojęcia o temacie w którym się wypowiadasz. generalnie to w temacie bitcoina nie dość że dalej nic nie wiesz, to jeszcze jesteś jakieś 6 lat za szczekanami. Smile

twoje żałosne ekspertyzy i dywagacje w tym temacie mają dla mnie charakter wyłącznie humorystyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 18 Gru '17   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszelakiej maści eksperty, ze wschodu, zachodu - otwarcie mówią, o BitCoinie jako walucie w rozliczeniach międzynarodowych, jako walucie mającej zastąpić złoto.
Od Chin po USA.
Tak samo co do wartości BitCoin - to sa małe różnice miedzy ekspertami, od 50k USD do 100k USD na koniec 2018 (obecnie ok. 19k USD).
Na CNBS jeden z finansistów, mówił, o cenie 50k USD w krótkim terminie (parę miesięcy).
Więc tak czy inaczej coś się z tym BitCoinem zaczęło dziać od połowy tego roku, po prawie kilku latach zastoju.
Są jeszcze i tacy, co przepowiadają BitCoina w 2018 na poziomie ~60k USD i gwałtowny zjazd do jego ceny "wydobycia" ok. 1000 USD, dodają, że BitCoin ma zniszczyć Chiny i Rosję.
Ile w tym prawdy, cholera wie.
Jedno jest pewne, bitcoin idzie cały czas w górę, trochę zwolnił ale nadal jest to tendencja zwyżkowa.
Mnie podkurwił serwis giełdy CFD Markets.com który ograniczył czas posiadania BitCoin do 7 dni. Po 7 dniach automat sam zamyka pozycję bitcoina. A tak ładnie się na tym zarabiało....Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 157, 158, 159 ... 167, 168, 169   » 
Strona 158 z 169

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bitcoin - pieniądze wolnych ludzi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile