W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga! Znajdujesz się w jednej z sekcji autorskich forum.
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za ewentualną cenzurę w tym wątku.
Moderatorem tego tematu jest jego założyciel czyli autor pierwszego posta.

Banowanie za treści antysemickie - wykop.pl  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Odsłon: 2537
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PanDante




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 09 Maj '11   Temat postu: Banowanie za treści antysemickie - wykop.pl Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu wena popchnęła mnie do podzielenia się ze społecznością wykopu inspirującym i uderzającą we swojej prostocie sentencją na temat sposobu w który działają syjoniści (który zamieszczę w dalszej części postu).

Ci którzy korzystają z wykopu wiedzą, że proces dodawania znaleziska wygląda tak, że najpierw dodajesz link/wpisujesz własną treść która potem pojawia się w tzw. wykopalisku, z którego dane znaleziska mogą zostać "wykopane" na główną stronę.
No nic, dodałem owe znalezisko w sobotę wieczorem, a wyglądało ono tak:

Cytat:

Tytuł:
Kwintesencja działań syjonistów
Treść:
Cytat:
Ogrom zbrodni hitlerowskich oraz tragedia Żydów, głównie biedoty, pomogły Żydom stworzyć żydowski aparat szantażu wobec nie-Żydów, za pomocą pomawiania ludzi o antysemityzm. Jest to skuteczne, zwłaszcza w krajach zdominowanych przez Żydów, gdzie takie pomówienia mogą oznaczać koniec kariery, utratę pracy etc.

W USA i w krajach Unii Europejskiej Żydom udało się przeprowadzić tresurę nie-Żydów, podobną do tresury, jaką stosował profesor Pawłow w eksperymentach dokonywanych na psach. Podobnie wywołuje się odruch warunkowy, który objawia się w formie oskarżenia o antysemityzm człowieka nie lubianego przez jakiegoś Żyda albo kogoś, kto krytykuje nieetyczne postępowanie Żydów, działających w tradycji Talmudu.


http://www.grupy.banzaj.pl/GEGEN,JAYS,ge.....10_02.html


Tekst nie jest mój, nie dodałem nic poza tytułem, dodatkowo podałem źródło aby ludzie mogli sobie poczytać.
Dzień później moje konto, które użytkowałem od 32 miesięcy zostało zbanowane. Nigdy wcześniej nie dostałem żadnego upomnienia, ani nic w tym stylu. Za treści antysemickie od razu dostałem permanentnego bana. Kiedy chciałem założyć drugie konto, zostało ono zbanowane na drugi dzień z powodu rzekomego multikonta. Z pierwszego nijak nie mogłem korzystać, więc gdzie tu aktywne multikonto? Później dowiedziałem się, że dostałem bana na użytkownika, czyli to koniec mojej kariery na wspaniałej, respektującej wolność wypowiedzi stronie, tworzonej przez użytkowników, a moderowanych przez tchórzów.

Napisałem list to redakcji, odpowiedź dostałem dzisiaj. Oto on:
Cytat:
2011-05-08 10:48:14

Dzień dobry.

Jestem właścicielem kont G_v (http://www.wykop.pl/ludzie/G_v/) i reborndanty (http://www.wykop.pl/ludzie/reborndanty/). Ob a konta zostały zbanowane i zdaję sobie sprawę dlaczego. Pierwsze za treści "antysemickie", drugie za multikonto (sądziłem że skoro zbanowano mi moje pierwsze i nie mogąc z niego korzystać, mogę bez przeszkód założyć drugie).

Skupmy się na treściach antysemickich. Mój wykop dotyczył krótkiego cytatu nie mojego autorstwa, w którym zostały treściwie sformułowane działania syjonistów podających się za rodowitych Żydów, a więc także tych którzy doświadczyli cierpień wojny i holocaustu. Nie neguje tego, że Żydzi wiele wycierpieli podczas wojny, jednak nie mniej niż inne narody razem wzięte. Wszyscy byliśmy tutaj poszkodowani i ciągle doświadczamy skutków tamtej wojny.

Jednak syjoniści, zwłaszcza ci wpływowi, wykorzystują to jako narzędzie do swych własnych celów (niedawno na głównej pojawiło się znalezisko traktujące o organizacji HEART, mającej za zadanie odzyskania włości Żydowskich). Dlaczego my, Polacy mamy siedzi eć cicho, godzić się na grabienie naszego kraju przez obce siły? Nie nawołuje do nienawiści, nie dodałem do tamtego krótkiego cytatu nic poza tytułem "Kwintesencja działań syjonistów". Chciałem podzielić się tym prostym, obnażającym działania syjonistów tekstem z innymi. Zbanowanie mojego konta jest rzeczą dziwną, na tle tego, że podobne znaleziska (takie jak chociażby wezwanie do bojkotu produktów pochodzących z Izraela) przechodzą bez problemu.

Oto owy cytat:
"Ogrom zbrodni hitlerowskich oraz tragedia Żydów, głównie biedoty, pomogły Żydom stworzyć żydowski aparat szantażu wobec nie-Żydów, za pomocą pomawiania ludzi o antysemityzm. Jest to skuteczne, zwłaszcza w krajach zdominowanych przez Żydów, gdzie takie pomówienia mogą oznaczać koniec kariery, utratę pracy etc.

W USA i w krajach Unii Europejskiej Żydom udało się przeprowadzić tresurę nie-Żydów, podobną do tresury, jaką stosował profesor Pawłow w eksperymentach dokonywanych na psach. Podobnie wywołuje się odruch warunkowy, który objawia się w formie oskarżenia o antysemityzm człowieka nie lubianego przez jakiegoś Żyda albo kogoś, kto krytykuje nieetyczne postępowanie Żydów, działających w tradycji Talmudu."
http://www.grupy.banzaj.pl/GEGEN,JAYS,ge.....10_02.html

Postuluje o odbanowanie jednego z moich kont. W innym wypadku, będę musiał upublicznić na jednym z blogów wasze bezpodstawne banowanie. W regulaminie punkt 3c zakazuje: treści propagujących przemoc bądź nawołujących do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii lub konfliktów między narodami,

Nie bardzo rozumiem jak odkrywanie sposobu w jaki działają syjoniści (przy czym nie wszyscy Żydzi są tacy sami) może być podstawą o posądzenie o antysemityzm.
Czy też odkrywanie prawdy (lub innego punktu widzenia) jest dzisiaj niewłaściwe? Czy też wolność słowa przestaje mieć rację bytu i jest zwalczana prymitywną formą cenzury jaką jest usuwanie znalezisk i banowanie użytkowników?
W tym całym bajzlu sprawdza się powiedzenie, że antysemitą nie jest ten kto nie lubi Żydów, ale ten kogo Żydzi nie lubią.

Z poważeniem.


Odpowiedź:
Cytat:
9:20 AM (1 hour ago)

Witaj,
Ban nakładany jest na użytkownika, nie na jego login. W związku z powyższym konta utworzone na miejsce zbanowanego także są blokowane.
Zamieszczony przez Ciebie cytat oraz link do materiału zostały uznane przez naszych moderatorów za treści niewłaściwe i niezgodne z naszym regulaminem mówiącym m.in. o treściach naruszających zasady współżycia społecznego oraz dobre obyczaje, dlatego nie ma tu mowy o bezpodstawnym banowaniu.

Pozdrawiamy

Dział Pomocy
Wykop.pl

Wykop Sp. z o.o.
ul. Zakręt 8, 60-351 Poznań
NIP: 7792308851, Kapitał Zakładowy: 600 000,00 PLN
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, KRS 0000280651


Zastanawiam się, czy to nie ociera się o paranoję. Gross mówiący o Polakach jako o hienach cmentarnych nie zostałby dotknięty, natomiast ja, cytując jak syjoniści ograbiają żywych zostaje potraktowany banem, a mój wykop zostaje skasowany. Czyżby władza syjonistów sięga tak daleko, że moderacja z wykopu sra w gacie na samą myśl o konfrontacji?

Zabawne jest tłumaczenie "naruszających zasady współżycia społecznego oraz dobre obyczaje". A więc panowie, oto prawda objawiona: syjoniści mogą nas ruchać w anal, a wszelkie wypowiedzi człowieka demaskujące ich działania są "naruszeniem dobrych obyczajów i współżycia".
Jeżeli nasze współżycie z syjonistami ma polegać na naszej bierności i ignorancji w stosunku do działań, które ograbiają Polskę i Polaków z ich owoców ciężkiej pracy, to już teraz czas głośno mówić o tych niesprawiedliwościach.
Niech widzą, że próba uciszenia jednego głosu, spotka się z rykiem całego tłumu.


Zezwalam na kopiowanie i upublicznianie (bez zmian w powyższym poście) na blogach, stronach internetowych, forach oraz innych bez mojej wiedzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 09 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zamieszczony przez Ciebie cytat oraz link do materiału zostały uznane przez naszych moderatorów za treści niewłaściwe i niezgodne z naszym regulaminem mówiącym m.in. o treściach naruszających zasady współżycia społecznego oraz dobre obyczaje, dlatego nie ma tu mowy o bezpodstawnym banowaniu.


Ty się tak napociłeś w poście do nich , a oni cię z paragrafu jeb , koniec gadki ( strzał w potylice )

Pozostaje Ci , tylko ich wyśmiać

Ich moderatorzy to reporterzy kontakt24 Laughing
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Autorskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Banowanie za treści antysemickie - wykop.pl
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile