W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jackowski  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3832
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 02 Gru '08   Temat postu: Jackowski Odpowiedz z cytatem

http://interwencja.interia.pl/news?inf=1220974


Cytat:
- Mam wrażenie, że będzie wojna. To będzie poważna. To będzie jedna z większych wojen - twierdzi Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Podobno jasnowidzenie to dar. Zdolność przewidywania rzeczy, które mają się zdarzyć. Są jednak tacy, którzy uważają to za przekleństwo. Często widzą bowiem to, o czym zwykły człowiek wolałby szybko zapomnieć.

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Sławę zdobył, pomagając policji w poszukiwaniu zaginionych osób. W swojej karierze rozwiązał ponad 600 spraw. Mimo to, rozmawiając o nim, wielu ludzi wciąż puka się w głowę.

- Ja mam argumenty w postaci trafności. Sceptyk może tylko powiedzieć, że w to nie wierzy. Dla mnie jest w tym momencie idiotą. Skoro ja posiadam dokumentację - mówi Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Wszystko zaczęło się w grudniu ubiegłego roku. Krzysztof Jackowski udzielił wtedy wywiadu lokalnej gazecie. Poproszono go, aby przepowiedział, jaki będzie kolejny rok. To, co powiedział, przeszło jednak wszelkie oczekiwania:

- To będzie rok wstrząsu bankowego w Polsce. Nie takiego zwykłego wahania stóp, tylko prawdziwego wstrząsu. Banki zadrżą. Może źle to nazywam. To będzie wyjątkowo nieprzychylny rok dla tych, którzy mają kredyty albo zamierzają je wziąć.

Wypowiedź z 28.12.2007



- Kiedy zostały pokazane te słowa analitykom giełdowym, to oni go wyśmiali. Uznali, że na jesieni były wahania, będzie jakaś korekta i wszystko się naprawi - mówi Mikołaj Jastrzębski z Fundacji "Nautilus".

Jak w przypadku większości przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, reakcje na jego słowa były bardzo sceptyczne. Nikt nie wierzył w to, że może dojść do kryzysu na skalę światową. 15 września upadł jednak amerykański bank Lehmann Brothers. Przepowiednia zaczęła się więc potwierdzać. A to dopiero początek tego, co zapowiada Jackowski.

- Kiedy poczułem, że to się sprawdza, to pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, to odszukałem ten plik na nowo. Powiem, że ciarki przechodzą po plecach - mówi Michał Makarczyk, analityk giełdowy.

Według Krzysztofa Jackowskiego, w najbliższej przyszłości świat czeka największa od lat tragedia. Wybuchnie wojna - budynki spłoną, a na ulicach poleje się krew. Machina zdarzeń ruszyła i nie da się jej już zatrzymać. Trzeba więc przygotowywać się na najgorsze.

- Wojna zacznie się od prowokacji, mam takie odczucie. Uważam, że jest ona od dawna planowana. Ma być wojną kontrolowaną, jednak wymknie się spod kontroli i wtedy będzie niedobrze - twierdzi Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Słowa Krzysztofa Jackowskiego postanowiliśmy przedstawić ekspertom, na bieżąco śledzącym wydarzenia na świecie. Niestety, okazało się, że jasnowidz po raz kolejny może mieć rację. Punktów zapalnych na świecie przybywa bowiem w zastraszającym tempie.

- Jeżeli ktoś się zapyta, czy dzisiaj Polska jest bezpieczna, no to raczej tak. Nie stoją przy granicach żadne armie. Ale, gdy ktoś się zapyta, czy Polska jest bezpieczna w perspektywie najbliższych 10 lat, to ja nie powiem, że jest bezpieczna, bo w ciągu 10 lat mogą nastąpić tak istotne zmiany strategiczne, że nasze położenie zupełnie się zmieni - twierdzi gen. Stanisław Koziej, były wiceminister obrony narodowej.

- Nie wiem, kiedy wybuchnie ta wojna, ale myślę, że to są miesiące. Państwa zdziczeją. Tam, gdzie jest bieda, zaczyna po jakimś czasie być nienawiść, a potem agresja. Każdy chce coś zjeść. Wydaje mi się, że pierwszy raz od II Wojny Światowej zdarzy się coś takiego, że słowo wojna w każdym z nas spowoduje lęk, przestrzega Krzysztof Jackowski, jasnowidz. *

* skrót materiału

Reporter: Rafał Zalewski

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:59, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na dokladke :

http://www.foxnews.com/story/0,2933,459927,00.html

http://wiadomosci.onet.pl/1873072,12,item.html

Cytat:
Ameryce grozi atak nuklearny przed 2013 rokiem
AFP

Stany Zjednoczone mogą spodziewać się terrorystycznego ataku nuklearnego lub biologicznego jeszcze przed 2013 rokiem – do takich konkluzji dochodzi raport zaprezentowany przez wiceprezydenta elekta Joe'a Bidena - informuje serwis Fox News.
Raport sporządziła Komisja ds. Zapobiegania Rozprzestrzeniania Broni Masowego Rażenia i Terroryzmu prowadzona przez senatorów Boba Grahama i Jima Talenta. Donosi on, że grupy terrorystyczne - choć wciąż nie dysponują odpowiednimi środkami do skonstruowania śmiercionośnej broni, to jednak ta luka może być łatwo wypełniona, przez gotowych do współpracy z zamachowcami naukowców.

- Zagrożenie biologiczne jest dużo większe niż nuklearne. Nabycie śmiercionośnych patogenów, które - w formie areozolu - mogą być skuteczną bronią, pociąga za sobą mniej technicznych przeszkód niż kradzież czy produkcja broni opartej na uranie bądź plutonie – czytamy w raporcie.
REKLAMA Czytaj dalej



Sprawozdanie również stwierdza skąd może pochodzić największe zagrożenie dla USA. Największy potencjał niebezpieczeństwa produkcji czy przerzutu elementów niezbędnych do produkcji bomby nuklearnej czy biologicznej pochodzi z terenu Pakistanu. To tam, jak pisze Fox News, przecinają się wszystkie "terrorystyczne nitki" na mapie świata.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:21, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Jackowski może być agentem, który dostaje informacje ubierając je pod płaszczykiem przepowiedni ze szklanej kuli. Może któryś z wywiadów chce ostrzec przed III wojną? Nie mam pojęcia. Dla mnie to wszystko śmierdzi na kilometr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z przypadkowymi złoczyńcami, których Jackowski pomógł nakreślić? byli podstawieni? Jaki w ogóle jest sens tego, żeby ktoś mu podawał informacje od - w którym miejscu zabito Joasię - do - III wojna światowa (kontrolowana)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogli budować jego postać od początku i uwiarygadniać jako osobe. To są tylko moje przypuszczenia. Nie wierze w żadne przepowiednie. Wszystko jest zaplanowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki wpadliście w totalną paranoje. W każdym widzicie agenta MI6, CIA, albo zwyczajnego agenta dezinformacji. Iluminaci znowu zwyciężają. I to nie z byle kim, bo z niedoszłymi pogromcami " illuminati ".( tak, to wy ) Szkoda ! Myślałem, że zwyciężycie z " systemem " poprzez propagowanie ( haseł, ilustracji, pism ) w internecie i w realu, ale jak widzę większości z was to się już nie uda. szkoda !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Chłopaki wpadliście w totalną paranoje. W każdym widzicie agenta MI6, CIA, albo zwyczajnego agenta dezinformacji. Iluminaci znowu zwyciężają. I to nie z byle kim, bo z niedoszłymi pogromcami " illuminati ".( tak, to wy ) Szkoda ! Myślałem, że zwyciężycie z " systemem " poprzez propagowanie ( haseł, ilustracji, pism ) w internecie i w realu, ale jak widzę większości z was to się już nie uda. szkoda !


pierwszy raz sie z XTC zgadzam Laughing Cool



btw tez jestem iluminat, niby po co wrzucilem te newsy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Killuminati

No ale po co? Czy oglądałeś Eksperyment Jasnowidz? Musieliby inwigilować przynajmniej rodziny ofiary i je same oraz przestępców, potem przekazywać panu Krzysztofowi info. Czy te osoby też były podstawione? Albo cały program był po prostu sfabrykowany? Pewnie nie on jeden "przewidział" krach, trzeciej wojny nie trzeba przepowiadać, a jeszcze nie jednego się zdziwisz killuminati, radziłbym być bardziej powściągliwy w takich ocenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killuminati




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 213
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:59, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
Myślałem, że zwyciężycie z " systemem " poprzez propagowanie ( haseł, ilustracji, pism ) w internecie i w realu, ale jak widzę większości z was to się już nie uda. szkoda !


Życze powodzenia, bo z nimi sie nie wygra. Patrz historia świata. No chyba, że czekacie na mesjasza lub zielone ludzki z zeta reticuli, które oświecą i uwolnią ludzkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rEvolution




Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 872
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 02 Gru '08   Temat postu: Jackowski Odpowiedz z cytatem

Masz na myśli fałszywego mesjasza w postaci obcych przebierańców?

Ich technologie są takie, że 99,9 % da się nabrać.


W Biblii tak to jest opisane:

"Gdy będą Wam mówić oto tam jest mesjasz nie idźcie tam"

"pojawi się wielu fałszywych proroków, wielu zwiodą a nawet niektórych wybranych"


sorry, że czasem coś zapożyczę z Biblii ale jakoś tak głupio się składa, że to się po prostu potwierdza; nie jestem jakimś fanatykiem religijnym ale wygląda na to, że Biblia po części opisuje obecne wydarzenia choć na swój sposób i język.

W ciekawych czasach żyjemy ale czasem mam już dosyć tej ciekawości zważywszy na to co i kto za tym stoi od wieków.

Obszerny wywiad z Jackowskim w aktualnych Faktach i Mitach



Numer: 48(456)
28 XI – 4 XII 2008 r.

Niestety podtrzymuje, że wojna nie jest przypadkowa i wszystko do niej zmierza, może być dość rozległa ale nie światowa choć oczywiście może wymknąć się spod kontroli i rozlać po świecie.

Ludzie głodni i ci którzy wszystko tracą są nieobliczalni nie mając właśnie nic do stracenia.

Komuś de facto zależy na wywołaniu III w. św. - to najprostszy sposób na redukcję populacji (depopulację) i można nieźle zarobić przy okazji tak jak do tej pory miało to miejsce nie raz.

"komu wojna a komu krowa dojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Volv




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:20, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojna jest najprostszym sposobem redukcji populacji, jednak jest niewygodna z jednego, bardzo istotnego powodu. Wojna prowadzi do podziałów społeczeństwa, a tego nie chcą. Chcą zjednoczyć wszystkich w imię wspólnego wroga. W tej chwili stwarzają problemy epidemii grypy, globalnego ocieplenia, braku żywności. Poprzez skuteczną propagandę ludzie to kupują, jednocześnie niszcząc samych siebie. Nie potrzebują już wojny, chyba, że nastąpiłby nagły przewrót.
_________________
Więcej zrozumiesz patrząc oczami zamkniętymi. Więcej dostrzeżesz, mając otwarty umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:27, 02 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za leszcz.
Przepowiedział wojnę w listopadzie,
a tu już grudzień stuknął.

Wojny w Gruzji nie wyczuł.
To teraz przesunął wersję na 2009.

Niech powie, kto na kogo napadnie,
i w jakim mieście zginą pierwsi ludzie,
to chylę przed nim czoła ! Smile

A tak na marginesie, to oszust.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:57, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy się z Tobą zgodzę. Wojna mogła się już rozpocząć - może to być Gruzja bądź ataki w Bombaju. Możliwe jest, że to właśnie będzie miało podłoże tej wojny i kiedyś w zeszytach uczniowie będą rozpisywać chronologicznie wydarzenia wojny rozpoczynając od "Ataki terrorystyczne w Bombaju". Dlatego lepiej poczekać, a nie spekulować. Jasnowidzenie to nie jest czarne na białym lecz zarysy i niedokładne wizje - nie wiem tego, ale śmie tak przypuszczać, bo inaczej nie da się tego wg. mnie wytłumaczyć. Jackowski sam mówił w jednym ze spotkań, że gdy widzi w wizji jakieś ciało - gdzie leży itp. - to on chce i pragnie tego żeby tam leżało. To podświadomość i wiara we własne możliwości powoduje wyprzedzanie niewydarzonych zdarzeń. Ja tak to sobie wyobrażam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:52, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak qski pisze, wizja to zarys czegos, trzeba miec nielada wyczucie i umiejetnosci by dobrze to zintepretowac, jesli jackowski to oszust, dlaczego w wielu przypadkach to dzieki niemu odnajdywano zagubionych? nie wazne z czesto byly to zwloki
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 03 Gru '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja często odnajduje zaginionych i ofiary.
Sprzedali po prostu kilka spraw Jackowskiemu, do realizacji programu.
Zresztą, Jackowski w wielu przypadkach przypisuje sobie sukces,
który jego sukcesem nie był, jak np. z tym wypadkiem policjantów.

Chwalił się, że to on odkrył miejsce tragedii, a tak naprawdę znalazł ich przypadkowy przechodzień.

Gość jest analitykiem. Znakomicie się orientuje w sytuacji na świecie, co widać w wypowiedziach. Świetnie zna się na sytuacji bankowej, widać że jest zorientowany jeżeli chodzi o wojny i sytuację na świecie. Jego jasnowidzenie polega na obserwacji i przewidywaniu. Nie ma nic wspólnego z sprawami nadprzyrodzonymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:14, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwłoki Łukasza Przybysza znaleziono tam, gdzie wskazał jasnowidz

(pim)

Suchowola (pow. radzyński). We wtorek policjanci i strażacy znaleźli zwłoki 23-letniego Łukasza Przybysza. Zaginiony mężczyzna był widziany po raz ostatni w święta Bożego Narodzenia, w suchowolskiej dyskotece, na którą wybrał się z siostrą i kolegami.

Znaleziono zwłoki zaginionego Łukasza Przybysza

(Fot. Fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zwłoki odnaleziono w rowie melioracyjnym niedaleko szpitala w Suchowoli. Miejsce wskazała rodzina 23-latka, twierdząc, że zostało ustalone przez jasnowidza.

– Przy zmarłym był portfel z dokumentami. Dopiero sekcja zwłok pozwoli na ustalenie przyczyny śmierci mężczyzny – mówi Dariusz Łukasiak, oficer prasowy radzyńskiej policji.

Kilak tygodni temu Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, polecił szukać zwłok w chaszczach obok boiska w Suchowoli.

Kilkakrotnie w zimie poszukiwania ciała Łukasza Przybysza prowadziła policja i rodzina zaginionego. Nie natrafiono jednak na żaden ślad.

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs...../538683252
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan Jackowski "zdobył" pierwsze miejsce w konfrontacji jasnowidzów w Japonii, w skrócie napisze że zrobił na wszystkich ogromne wrażenie, był rozpoznawalny na ulicach niczym Doda w Międzyzdrojach, rozwiązał zagadkę morderstwa z przed lat i wprawił w zdumienie Japończyków
http://pomorze.naszemiasto.pl/jasnowidz/specjalna_artykul/39315.html






A co do tego czy jest agentem, to wcale nie trzeba nikogo specjalnie szkolić, żeby zrobił, czy powiedział coś, co jest komuś na rękę, "wystarczy" tego kogoś zastraszyć ...

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackowski niech lepiej odnajdzie zwłoki Bin Ladena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rasta Soul




Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 241
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
Jackowski niech lepiej odnajdzie zwłoki Bin Ladena

Albo życie pozaziemskie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafał




Dołączył: 07 Mar 2009
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:05, 09 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mógłby stanąć przy piramidzie i w końcu powiedzieć jak ja zbudowano, lub wziąć do ręki meteoryt i przeprowadzić wizje gdzie się podziewał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jackowski
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile