W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prawda a zatajanie informacji  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 732
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pgrom




Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 18
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 04 Maj '08   Temat postu: Prawda a zatajanie informacji Odpowiedz z cytatem

11 września 2001 zmienił oblicze USA i świata. Wielu z forumowiczów prowadzi dyskusję odnośnie tamtych wydarzeń, tego co się stało z bliźniaczymi wieżami, WTC7, w Pentagonie, Shanksville, wielu wysuwa argumenty za i przeciw oficjalnej wersji wydarzeń, tej którą karmi wszystkich Komisja 9/11, administracja Busha i media. Nie pytam tutaj dlaczego WTC się zawaliło, gdzie się podział samolot po uderzeniu w Pentagon czy co się stało z samolotem z Shanksville. Pomijająć to która wersja jest prawdziwa chciałem zadać kilka prostych pytań. Skoro 19 islamskich terrorystów zaatakowało USA, zniszczyło WTC, część Pentagonu, za atakami stał ponoć Osama Bin Laden, dlaczego rząd USA nie przedstawił do dzisiaj jakichkolwiek dowodów jego winy? Dlaczego Komisji 9/11 nie zależało na znalezieniu winnych ataków (pieniądze porywacze skąś mieli)? dlaczego nie badano rumowiska WTC tylko wszystkie pozostałości wywieziono pośpiesznie za Ocean? Gdzie są nagrania wideo z uderzenia Lotu 77 w Pentagon, dlaczego ic nie ujawniono? Gdzie są pełne nagrania z czarnej skrzynki Lotu 93? Co zawierała czarna skrzynka z Pentagonu? Dlaczego Armia USA nie zareagowała na porwania samolotów? Dlaczego nie ujawniono zeznań Busha przed Komisją 9/11, co miał do ukrycia i dlaczego chciał zeznawać wspólnie z Dickiem Chenneyem?

(Dziennikarz) - Pytałem czemu idziecie razem, a nie osobno jak chciała komisja?
(Bush) - Bo to wspaniała okazja dla nas obu, by odpowiedzieć na pytania, które Komisja 9-11 chce nam zadać, a ja chcę na nie odpowiedzieć. (!!??!?!?)

Czy można poświęcić 3000 osób aby w imię walki z terroryzmem inwigilować obywateli, atakować inne kraje? Każdy sam niech odpowie sobie na to pytanie i pomyśli o następstwach wydarzeń 9/11.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DrabikPany




Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 177
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 04 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powiedzieć ci mogę tyle: Wszystkie odpowiedzi na pytanie które zadałeś są ze sobą związane i odpowiadają za nie organizatorzy tamtych wydarzeń (Mówię tak ponieważ jest wiele z torii na ten temat i nie chcę stanąć po jednej ze stron). Szukaj odpowiedzi, może ty poznasz prawdę........!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marinho




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 181
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 05 Maj '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ktoś się zainteresowal tym o co walczyłem.
_________________
Materia jest plastyczna w obliczu Umysłu.
Zapraszam na mojego bloga
http://bezdepozytu.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prawda a zatajanie informacji
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile