W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Poliszynel zamkniety  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3090
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
acidek303




Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 103
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 11 Paź '10   Temat postu: Poliszynel zamkniety Odpowiedz z cytatem

Cenzura internetu tuż tuz. Info od poliszynela:

Kochani! Blog "Poliszynel" został zablokowany! Po wejściu na kokpit pojawia się napis: This blog has been deactivated because we believe it does not comply with the WordPress.com Terms of Service or advertising policy. If your blog is designed to promote affiliate links, get rich quick programs, banner ads, consists solely or mostly of duplicate or automatically generated material, or is part of a search engine marketing campaign, WordPress.com is not the place for you. Please use the Export feature to move your content to a more appropriate hosting service. Occasionally we make mistakes. If you believe we have misclassified your blog, please click here to contact us as soon as possible so we can fix the problem. Wygląda na to, że żydostwo okupujące Polskę postanowiło zniszczyć ten blog za zdecydowane demaskowanie żydostwa okupującego Polskę, Unię, USA i prawie cały świat. Jest to też zapewne zemsta za odzyskanie przez Poliszynela tekstów zniszczonej przez żydostwo Judeopolonii! Jeśli nie uda się go odblokować, to otworzę nowego bloga. Zakneblować się żydostwu nie dam!·

Blog do ściagnięcia spod linka:


http://www.megaupload.com/?d=4SPC1YKV
_________________
http://palestyna.wordpress.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:02, 11 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The file you are trying to access is temporarily unavailable. Sad
_________________
Limit postów na żądanie - 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:27, 11 Paź '10   Temat postu: Re: Poliszynel zamkniety Odpowiedz z cytatem

acidek303 napisał:
This blog has been deactivated because we believe it does not comply with the WordPress.com Terms of Service or advertising policy.


Ha, Wordpress.com słyszałem o nich.
Swego czasu wyszukiwarka, którą robię - zaindeksowała wszystkie strony z domeny home.pl I udostępniła do sieci m.in. loginy i hasła do portali internetowych klientów tej firmy.
M.in. właśnie wordpressa. Okazało się, że goście udostępniają światu przez ftp'a wszystkie swoje pliki konfiguracyjne php. Kto mniej więcej znał zasadę działania portali internetowych, mógł sobie pobrać hasło i login admina do ich serwisu - i zarządzać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:41, 11 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro ,jakiś ty mądry ???
A jak dawno o nich slyszałeś? ????

A może geniuszu od zaszłyszania pojmiesz ,że jest możliwość zapomnienia hasła ,przez prowadzącego bloga ???? lub świadome USUNIĘCIE BLOGA????????????/

ale ty już wiesz ,tak jak bimi ,i tv ,wie . że ......


Po co te zarazki ? / ?

Na jakim serwerze masz stronę i o czym AQuatro ,bo mnie się nawet tam zajżeć nie chce .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:03, 11 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzeć, lepiej jest pisać "rz" lepiej się prezentuje. Smile
Widzę, że nie bardzo wiesz o czym w ogóle mówię.

czekan napisał:
A może geniuszu od zaszłyszania pojmiesz ,że jest możliwość zapomnienia hasła ,przez prowadzącego bloga ????

Teoretycznie tak... jest to możliwe.
Ale tylko jak się ma bardzo krótką pamięć. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 12 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prędzej czy później wężowi ludzie, przypierdolą się i do tej strony.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8599
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:24, 02 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z serii jak się zastrasza ludzi :

Cytat:
Zamierzałem na bliżej nieokreślony czas zawiesić działalność publicystyczną, nie likwidując „Vademecum”. Wydarzenia potoczyły się inaczej.

W dniu 11 kwietnia, podczas mojej nieobecności w mieszkaniu zadzwonił do nas na telefon domowy nieznany osobnik. Mówił po polsku. Numer jego telefonu był utajniony i nie wyświetlił się na diesplayu. Telefon odebrała żona. Po upewnieniu się z kim rozmawia bandzior ten nawiązał do mojej publicystyki, po czym ostrzegł żonę, aby przypomniała mi, że mamy „fajne dzieci”, i że jeśli nie zaprzestanę pisania, to może coś złego im się przydarzyć. Zwłaszcza naszej – jak bandzior to podkreślił, „sympatycznej córce”. Bandzior ostrzegł też żonę, aby o tej rozmowie nigdy nikomu poza mną nie wspominała. W tym momencie moja żona pod wpływem szoku wyłączyła telefon. Czegoś takiego się nie spodziewała. Nadal będąc w szoku wykasowała wszystko, co było na „Vademecum Poliszynela”. Zaznaczam, że z prowadzeniem mojego blogu czy z moją publicystyką moja żona nie miała nic wspólnego. Znała jedynie „na wszelki wypadek” kod wejściowy.

Nie mam do niej o skasowanie bloga pretensji.

Zastanawiałem się, co zrobić. Powiadomiłem o zaistniałym fakcie admina grypy666, Piotra Beina. A on nalegał, abym zgłosił pogróżki na policję. Doradzał mi także nagłośnienie w internecie sprawy bandyckich pogróżek pod adresem członków mojej rodziny.

Z powiadomienia policji zrezygnowałem. Zastanawiałem się jedynie, czy sprawę bandyckich pogróżek ujawnić w internecie.

Zdecydowałem się na ten krok, gdyż wczoraj, 20 kwietnia miała miejsce, jak podejrzewam, kolejna pogróżka.

Otrzymaliśmy wysłany na nazwisko żony list z Polski, w którym umieszczona była składana kartka z życzeniami urodzinowymi (żona moja ma za parę dni urodziny). Jak na zamieszczonych skanach poniżej widać (adres nadawcy i nasz adres domowy zakryłem) koperta wraz z kartką urodzinową została gdzieś „po drodze” w bezceremonialny sposób celowo i świadomie przedarta na dwie część. Następnie sprawca rozerwane części z jednej strony koperty skleił niedbale bezbarwnym przylepcem i puścił list dalej. Poczta niemiecka umieściła uszkodzoną przesyłkę w widocznym na skanie woreczku foliowym i w takim stanie list dotarł do nas.
http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/


Bandziory , rozegrali to idealnie . Wybrali słaby punkt , a skutki ,pewnie przerosły ich oczekiwani ( skasowanie blogu ).
Nie zadzwonili do gościa , zadzwonili do jego żony . Zaatakowali rodzinę - czyli słaby punkt .
Trzeba sobie zdawać sprawę z tego , że pisząc o niewygodnych rzeczach - niepoprawnych - częściej trafia sie na bandziorów i trzeba być na to przygotowanym.
1-0 dla bandziorów, a szkoda .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Poliszynel zamkniety
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile