W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Obama oznajmia że Bin Laden nie żyje  
Podobne tematy
Osama bin Laden zastrzelony5
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
34 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 33173
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy wierzysz, że 1-go maja 2011 Amerykanie zabili Bin Ladena?
Tak
6%
 6%  [ 6 ]
Nie
93%
 93%  [ 89 ]
Wszystkich Głosów : 95

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 05 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
Cytat:
Ale zapewniam cię że żadna z tych organizacji nie stawia sobie Bin Ladena za swojego guru, ani nie współpracuje z Al Kaidą.

Zapewniasz bo jak rozumiem doskonale znasz te organizacje i kontaktujesz się z ich członkami? Nie rób z siebie głupszego niż jesteś wyskakując z takimi tekstami. Zapewniać możesz mnie co najwyżej o tym, że wysrałeś się dziś rano lub o tym, że zjadłeś obiad. Nie zapewniaj mnie o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia a jedynie Ci się wydaje bo masz takie "widzimisię". Ciekawe jest również, że nagle stałeś się specem od psychologii muzułmanów. No gratuluję multispecjalizacji. Ale przyjmij czasem do świadomości, że Twoje "ja tak chcę" niekoniecznie odpowiada rzeczywistości.

Słuchaj misiek, nie chcesz słuchać mądrzejszych, którzy dla odmiany nie robią cię w chuja - to nie słuchaj, coś ci w coś.
To nie jest mój problem, że wolisz wierzyć tym co ci piorą mózg, niż tym co cię próbują sprowadzić na ziemię - w takim razie nie będę nawet dalej próbować, niewdzięczniku.
Wiedz jednak że jeśli kupujesz te absurdalne bajki to dla mnie jesteś debilem jakich mało i zwyczajnie powinieneś się wstydzić tego jak bardzo dałeś sobie sprać mózg takim dennym gównem.
Natomiast tego, że jestem lepszym psychologiem od ciebie to akurat jestem tak pewien, jak tego że nie wysrałem się dziś rano, lecz dopiero po południu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Paranoik




Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 109
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 05 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.reuters.com/subjects/bin-laden-compound
Zdjęcia uzyskane przez Reuters, w godzinę po ataku USA na Osama bin Ladena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:56, 05 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi, teksty o debilach, głupkach czy innych idiotach to sobie daruj bo nie mam zamiaru dać się wciągnąć w tego typu dyskusję trollu. Masz jakieś argumenty poza "ja tak chcę i tak ma być" czy nie? Bo jeśli nie to dziękuję za rozmowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 05 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dyskusje? ty chcesz ze mną prowadzić dyskusję? Smile
a jakiego rodzaju dyskusję ja miałbym prowadzić z kimś kto prezentuje tak dramatyczny poziom przeprania mózgu przez propagandę dla amerykańskiego debila?
to już wolę se podyskutować z jakimś trzylatkiem - jego poglądy będą o wiele bardziej prawdziwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ostrożny




Dołączył: 10 Lis 2007
Posty: 779
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 05 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paranoik napisał:
http://www.reuters.com/subjects/bin-laden-compound
Zdjęcia uzyskane przez Reuters, w godzinę po ataku USA na Osama bin Ladena


Zobaczcie to:




Uploaded with ImageShack.us

Czy znacie taki sprzęt?
Czy to jest bezzałogowa maszyna?

.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 05 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no trudno żeby się miał tam ktoś zmieścić.
chyba że wsadzili tam psa obamy po tym jak już mu się znudził Smile
no i fajne oko mu namalowali. mogli tylko jeszcze zęby dorysować - wyglądał by bardziej amerykańsko.

gówno to jest jakieś a nie helikopter - nie dziwota że sie rozjebał.
wygląda raczej jak lądownik księżycowy apollo 2012 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na prawdę było tak Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:28, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shanyo napisał:
Jak rano zobaczyłem tego czarnego jełopa, mówiącego "o tysiącach zabitych dzieci, kobiet ........" to podniosło się mi ciśnienie bez kawy. Latają po całym świecie szmaciarze z giwerami i kogo zabiją to terrorysta. Pocieszające jest, to że teraz koledzy z CIA odstrzelą małpkę znów zwalając na terrorystów. Cool


Ale malpka wierzy w to ,ze wszystkich tylko nie jego:)




A gdzie reszta tego"helikoptera"? Smile

Gdyby ktos mial wiecej czasu to moze poszukac:

Pelna listych wszystkich helikopterow jaki lataly lub lataja:

http://www.aviastar.org/helicopters_eng/full_list.html

Wsrod nich ciekawy polski model z 1962

PZL Swidnik SM-4 Latka
1962


..........

Re: Osama nie zyje:)
by Jerzy Ulicki-Rek » 05 May 2011 09:20 am

Zaczna byc coraz lepiej:)
Trzech senatorow ,ktorzy stwierdzili poprzednio wszem i wobec ,ze widzeli zdjecia zabitego Osamy twierdzi teraz ,ze to co widzieli to byly FALSZYWKI!!!!

Mozecie zobaczyc ich pierwsze wypowiedzi tutaj:

http://www.economicpolicyjournal.com/20 ... mment-form

Pelna palma.
Teraz sie dowiemy ,ze przebiegli terrorysci zastapili cialo Osamy cialem jakiego odstrzelonego w tym celu niewinnego oczywiscie osobnika
Nieczego nie podejrzewajacy dzienniakarze byli swiecie przekonani ze fotografuja cialo Ober Terrorysty.
Jedynie precyzyjna akcja CIA byla w stanie zdemaskowac oszustwo!!!
Natychmiast po otrzymaniu raportu CIA rzad zadzialal blyskawicznie:ogloszono ,ze zdjecia ,ktore byly publikowane poprzednio to nie zdjecia Osamy!!
To zdjecia jego kolejnej ofiary!!!

Po raz kolejny terrorysci pokazali nam swoja przerazajaca przebieglosc .
Jedynie dzieki CIA wiemy bez zadnych watpliwosci kto stoi za tymi zamaskowanymi mordercami,za tymi Ali-Babami,ktorzy nie marza o niczym innym jak o tym aby sie dorwac do naszych blond-sezamow :IRAN i ROSJA!!!

W swoim kryminalnym pospiechu falszerze popelnili karygodny blad!!
Pozostawili cialo ,ktore podrzucili z odzieza jaka ofiara miala na sobie w chwili smierci.
W kieszeni zamordowanego specjalnie oddelegowani oficerowie CIA znalezli kawalek papieru przypominajacy list .

Wieksza czesc wiadomosci byla zjedzona ale na zachowanym skrawku widac wyraznie slowa:"Wsiewo charoszewo.Ahmedinejad" !!!



Jerzy Ulicki-Rek


Proponuje aby wtedy gdy liczba oficjanych wersji bedzie sie zblizala do 6-ciu milionow puscic to wszystko razem pod tytulem:"OSAMACAUST"
Sukces murowany!!
Durnie beda myslec ,ze to Hitler go zabil:)

Jerzy
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:36, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wywiady z Steve'm Pieczenikiem na kanale alexa Jonesa w ostatnich 3 dnich to chyba najlepsze info od dekady !!!



TRZEBA to przetłumaczyć dla tych ze słabszym angielskim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:12, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem





Jerzy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JimmyB




Dołączył: 09 Lis 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:06, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kocykiem go okryli Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:12, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szef CIA oswiadcza:"Nie bylo zadnej bezposredniej transmisjii z ataku na kryjowke Bin ladena"

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=31&t=11470&p=28523#p28523

A szkoda bo ta milo bylo potrzac na tych ogladajcych te transmisje na zywo:)Clinton wygalda tak jakby ogladalo Monike robiaca loda jej mezowi ale niech tam:)



Wyglada na to ,ze jedyna relacja jaka jest to ta dole:) SmileSmileSmile


LEAKED HELMET CAM FOOTAGE OF OSAMA BIN LADEN BEING SHOT IN THE HEAD *GRAPHIC*




Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:08, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hillary Clinton:
"Ja nie bylam w szoku..Moze zakaszlalam bo mama wisenne alergie..:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=31&t=11471&p=28527#p28527

Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Madison




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 238
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:46, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytaliście zapewne na Wiki o tym, że niby w Europie jest bomba nuklearna na wypadek gdyby Ladenowi się coś stało?

Przeczytałem ostatnio na Onecie ciekawy, ale krótki komentarz: PAMIĘTAJCIE JEŻELI Z KRAJU ZACZNĄ WYJEŻDŻAĆ OBYWATELE IZRAELA
NALEŻY BYĆ CZUJNYM
jogurt33

Czy coś może w tym być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:40, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madison napisał:
Czytaliście zapewne na Wiki o tym, że niby w Europie jest bomba nuklearna na wypadek gdyby Ladenowi się coś stało?

Przeczytałem ostatnio na Onecie ciekawy, ale krótki komentarz: PAMIĘTAJCIE JEŻELI Z KRAJU ZACZNĄ WYJEŻDŻAĆ OBYWATELE IZRAELA
NALEŻY BYĆ CZUJNYM
jogurt33

Czy coś może w tym być?


Swieta racja.Szczury beda uprzedzone i beda wiac zanim samoloty nie uderza w budynki.
Co ja plote?Zanim bomba nie wybuchnie:)
Wedlug ciA taka informacja pochodzi od jednego z trzymanych w Gauantanamo liderow AlQuiady.
Napisalem juz dawno:"Ciekaw jestem ktory kraj w Europie Mossad ma zamair potraktowac atomowka i zwalic wine na Arabow"

Miejcie oczy otwarte bo ci oblakancy spod zoltej gwiazdy sa zdolni do wszystkiego.Zgodnie z ich filozofia mamy tylko dwa wyjscia:albo ich kochac albo umrzec.
Jerzy Ulicki-Rek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Ciekaw jestem ktory kraj w Europie Mossad ma zamair potraktowac atomowka i zwalic wine na Arabow"

odpowiedź jest prosta -> Francja, dlaczego? bo jakieś 90% żydów we Francji to Sefardyjczycy a według syjonistów tylko Aszkenazyjczycy są "super rasą" , poniekąd maja racje bo różnica w ilorazie inteligencji między tymi dwiema grupami jest ogromna, jako czysta formalność dodam że wszystkie rodziny "bankierów" to oczywiści Aszkenazyjczycy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shepherd




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 439
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:19, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Ciekaw jestem ktory kraj w Europie Mossad ma zamair potraktowac atomowka i zwalic wine na Arabow"

odpowiedź jest prosta -> Francja, dlaczego? bo jakieś 90% żydów we Francji to Sefardyjczycy a według syjonistów tylko Aszkenazyjczycy są "super rasą" , poniekąd maja racje bo różnica w ilorazie inteligencji między tymi dwiema grupami jest ogromna, jako czysta formalność dodam że wszystkie rodziny "bankierów" to oczywiści Aszkenazyjczycy


A ja bym strzelil ze polska ;p a to dlatego, ze nasz rzad (moim zdaniem oczywiscie moge sie mylic jak kazdy) to najwieksze kurwy oraz fagasy pejsatych, jestesmy najmniej dla nich warci i chyba najwiecej sie do nas dopierdalaja o kase.

A to z tym, zeby patrzec na to kto bedzie skad wiac to tez dobre juz dawno temu o tym myslalem i w mojej okolicy jest pare waznych postaci i one na bank beda wiedziec o czyms wiekszym, zapewne bedzie to ich wypad na wakacje w ten czas takze bede czujny, malo tego te osoby mowia, ze zydzi rzadza swiatem Smile takze kumaja o co chodzi chyba jeszcze lepiej niz my, jak mowilem wazne to sa postacie. Cos bede wiedziec to dam znac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:38, 06 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wysoki rangą urzędnik rządu USA: Bin Laden zmarł w 2001 r., 11 IX fałszywa flaga (potwierdzone)

Top US Government Insider: Bin Laden Died In 2001, 9/11 A False Flag (confirmed!)
http://www.veteranstoday.com/2011/05/04/.....alse-flag/
Paul Joseph Watson – 4.05,2011, przekład Ola Gordon

Były zastępca asystenta sekretarza stanu w 3 administracjach, Steve R. Pieczenik mówi, że jest gotów ujawnić sądowi nazwisko ważnego generała, który powiedział mu, że 11 IX był atakiem fałszywej flagi

„Bin Laden był już „martwy od kilku miesięcy”, a rząd czekał na najbardziej politycznie korzystny czas wyciągnięcia jego zwłok. Pieczenik był w stanie dowiedzieć się tego: osobiście spotykał bin Ladena i pracował z nim w czasie wojny przeciwko Sowietom w Afganistanie na początku lat 1980″.

Wysoki rangą urzędnik rządu USA, dr Steve R. Pieczenik, człowiek, który zajmował wiele różnych wpływowych stanowisk w czasach trzech różnych prezydentów i nadal współpracuje z Departamentem Obrony, szokująco powiedział na Alex Jones Show wczoraj, że Osama Bin Laden zmarł w 2001 r. i że jest gotów złożyć zeznania przed wielką ławą przysięgłych o tym, jak ważny generał powiedział mu wprost, że 11 IX był wewnętrznie zorganizowanym atakiem fałszywej flagi.

Pieczenika nie można uznać za „teoretyka spiskowego”. Pracował jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech administracjach: Nixona, Forda i Cartera, jak również Reagana i Busha [ojca], i do tej pory pracuje jako konsultant w Departamencie Obrony. Były kapitan marynarki, Pieczenik zdobył dwie szacowne nagrody Harry C Solomon w Harvard Medical School, gdy równocześnie robił doktorat w MIT.

Zatrudniony przez Lawrence’a Eagleburgera jako zastępca asystenta sekretarza stanu ds. zarządzania, Pieczenik zajmował się „podstawowymi zasadami wojny psychologicznej, zwalczaniem terroryzmu, strategią i taktyką ponad-kulturowych negocjacji w Departamencie Stanu USA, wojskowymi i wywiadowczymi społecznościami i innymi agencjami amerykańskiego rządu”, a także tworzeniem podstaw ratowania zakładników, które później stosowano na całym świecie.

Pieczenik pracował również jako planista polityczny dla sekretarzy: Henry Kissingera, Cyrusa Vance’a, George’a Schulza I Jamesa Bakera, oraz w kampanii George’a W Busha przeciwko Al Gore. Jego historię podkreśla fakt, że od ponad 30 lat jest jednym z mających najlepsze powiązania w kręgach wywiadowczych.

Postać Jacka Ryana, pokazana w wielu powieściach Toma Clancy, grana przez Harrisona Forda w znanym filmie z 1992 roku – ‘Patriot Games’ [Gry patriotyczne], opiera się również na życiu Steve’a Pieczenika.

W kwietniu 2002 roku, ponad 9 lat temu, Pieczenik powiedział na Alex Jones Show, że Bin Laden był już „martwy od kilku miesięcy”, a rząd czekał na najbardziej politycznie korzystny czas wyciągnięcia jego zwłok. Pieczenik był w stanie dowiedzieć się, osobiście spotykał bin Ladena i pracował z nim w czasie wojny przeciwko Sowietom w Afganistanie na początku lat 1980″.

Pieczenik powiedział, że OBL zmarł w 2001 roku, „nie z powodu śmierci zadanej przez siły specjalne. Ponieważ byłem lekarzem, wiedziałem, że lekarze CIA leczyli go i wiedział o tym wywiad, że cierpiał na zespół Marfana” dodając, że amerykański rząd wiedział o śmierci OBL przed inwazją na Afganistan.

Zespół Marfana – zwyrodnieniowa choroba genetyczna, której nie można wyleczyć całkowicie. Choroba znacznie skraca życie pacjenta.

„Zmarł z powodu zespołu Marfana, G H Bush wiedział o tym, wiedziała również społeczność wywiadowcza,” powiedział Pieczenik, opowiedział o tym jak lekarze z CIA odwiedzili OBL w lipcu 2001 roku w Amerykańskim Szpitalu w Dubaju.

„Był już bardzo chory, umierający, i nikt nie musiał go zabijać,” dodał, mówiąc, że zmarł wkrótce po 11 IX w Tora Bora.

„Czy wywiad lub CIA doprowadziły do tej sytuacji? Odpowiedź jest tak, kategorycznie tak,” powiedział Pieczenik, odnosząc się do niedzielnego oświadczenia, że OBL został zabity w swojej posiadłości w Pakistanie, dodając: „Cały scenariusz, gdzie widzisz grupę ludzi, którzy siedzą i patrzą na ekran i wyglądają, jakby byli pod wrażeniem, to jest nonsens”, nawiązując do zdjęć opublikowanych przez Biały Dom, a które pokazują, że Biden, Obama i Hillary Clinton oglądają akcję zabicia OBL na żywo na ekranie TV.

„Jest to całkowita podróbka, fantazja, jesteśmy w amerykańskim teatrze absurdu… dlaczego znowu to robimy… 9 lat temu ten człowiek już był martwy.. dlaczego rząd wciąż musi okłamywać amerykański naród”, zapytał Pieczenik.

„OBL był absolutnie martwy, więc w żaden sposób nie mogli zaatakować czy skonfrontować czy zabić Bin Ladena” powiedział Pieczenik, żartując, że jedynym sposobem w jaki można by to zrobić, to gdyby siły specjalne zaatakowały kostnicę.

Pieczenik powiedział, że podjęto decyzję wyjścia z tym oszustwem, ponieważ Obama sięgnął dna w sondażu poparcia i sprawa metryki wybuchała mu prosto w twarz.

„Musiał udowodnić, że był bardziej niż Amerykaninem… musiał być agresywny” powiedział Pieczenik, dodając, że ta farsa była również sposobem na odizolowanie Pakistanu w odwecie za silny sprzeciw wobec programu dronów Predator, które zabiły kilkuset Pakistańczyków.

„To jest zaaranżowane, tzn. kiedy widzisz ludzi siedzących i oglądających program komediowy, czyli centrum operacyjne Białego Domu, i widzisz prezydenta wychodzącego prawie jak zombie, kiedy mówi że właśnie zabili OBL, który był już martwy 9 lat temu,” powiedział Pieczenik, nazywając tę scenę „największą fałszywką jaką kiedykolwiek słyszałem, mówię, to był absurd.”

Odrzucając rządową historię zabójstwa bin Ladena jako „chory żart” na narodzie amerykańskim, Pieczenik powiedział: „Oni są tak zdesperowani żeby przedstawić Obamę pozytywnie, żeby zanegować fakt, że może on nie urodził się tutaj, wszelkie pytania na temat jego pochodzenia, wszelkie nieprawidłowości o jego przeszłości, żeby uczynić go bardziej stanowczym …. żeby ten prezydent wygrał reelekcję, żeby amerykańską opinię publiczną można było nabrać jeszcze raz.”

Zapewnienia Pieczenika o tym, że OBL zmarł prawie 10 lat temu potwierdzają liczni profesjonaliści wywiadu, jak również głowy państw na całym świecie.

OBL „wykorzystano w ten sam sposób jak wykorzystano 11 IX by zmobilizować emocje i uczucia Amerykanów w celu wejścia w wojnę, która musiała być uzasadniona poprzez narrację stworzoną przez G W Busha i Cheneya o światowym terroryzmie,” powiedział Pieczenik.

Podczas wywiadu z Alenem Jonesem wczoraj, Pieczenik zapewnił również, że pewien prominentny generał powiedział mu, że 11 IX był zaplanowaną operacją fałszywej flagi, oraz że jest gotów stawić się przed wielkim jury i ujawnić nazwisko generała.

„Oni organizują te ataki” powiedział, mówiąc o Dicku Cheneyu, Paulu Wolfowitzu, Stephenie Hanleyu, Elliottcie Abramskie i Condoleezie Rice, oprócz innych bezpośrednio w nie zaangażowanych.

:Nazywano to ‘wycofką’, operacją fałszywej flagi, mającą na celu mobilizację amerykańskiej opinii publicznej pod fałszywym pretekstem… powiedział mi to generał z zespołu Wolfowitza – stanę przed komisją federalną i pod przysięgą powiem to nazwisko, żeby w końcu wszystko ujawnić” powiedział Pieczenik, dodając, że był „wściekły” i „wiedział, że to się wydarzyło”.

„Uczyłem o ‘wycofce’ i fałszywej fladze w państwowym college’u wojny, uczyłem ze wszystkimi agentami, więc wiedziałem dokładnie, jak postępują wobec Amerykanów” dodał.

Pieczenik powtórzył, że był całkowicie gotów ujawnić nazwisko generała, który powiedział mu, że 11 IX był wewnętrzną robotą, w sądzie federalnym, ”abyśmy mogli rozwikłać tę sprawę pod względem prawnym, a nie w tej głupiej komisji 11 IX, która była absurdem.”

Pieczenik wyjaśnił, że nie był członkiem liberalnej, konserwatywnej czy herbacianej partii, a tylko Amerykaninem głęboko zaniepokojonym kierunkiem w jakim zmierza jego kraj.


A spektakl trwa , i tylko widz nie wie jakie będzie zakończenie Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AndyPSV




Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 341
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:53, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego oni jak juz cos mowia to nigdy nie pokaza dowodow?
_________________
pl,Technologia.Niewolnictwa-opis.pdf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:55, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotrus




Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 161
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:24, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlak napisał:
Jerzy Ulicki-Rek napisał:
"Ciekaw jestem ktory kraj w Europie Mossad ma zamair potraktowac atomowka i zwalic wine na Arabow"

odpowiedź jest prosta -> Francja, dlaczego? bo jakieś 90% żydów we Francji to Sefardyjczycy a według syjonistów tylko Aszkenazyjczycy są "super rasą" , poniekąd maja racje bo różnica w ilorazie inteligencji między tymi dwiema grupami jest ogromna, jako czysta formalność dodam że wszystkie rodziny "bankierów" to oczywiści Aszkenazyjczycy

Chyba trochę kiepski przykład, można założyć że jedni są uczciwi, a drudzy są złodziejami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Photos from the Bin Laden Compound

http://sabbah.biz/mt/archives/2011/05/06.....+Report%29

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AndyPSV napisał:
dlaczego oni jak juz cos mowia to nigdy nie pokaza dowodow?


Dlatego , że ludzie ( znaczna ich część ) wierzy im na słowo .
takie same zaufanie ma jeszcze kilka instytucji np kościół , niezależni ekonomiści , telewizja itp .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aiedail




Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 361
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:18, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ujawniono nieznane nagrania Osamy bin Ladena

Pentagon ujawnił nowe, dotychczas nieznane nagrania Osamy bin Ladena. Pięć filmów było nagranych na jeden z dysków, które amerykańscy komandosi zdobyli w rezydencji terrorysty. Nie są to nagrania z akcji Amerykanów, ale wykonane wcześniej przez towarzyszy terrorysty.
Jedno z nagrań zawiera niewyemitowane nigdy przesłanie do USA. Zostało one zrobione najprawdopdobniej pod koniec 2010 roku. Na nagraniu bin Laden ma brodę ufarbowaną na czarno.


http://www.tvn24.pl/0,1702176,0,1,ujawni.....omosc.html






Kupujecie to? Ciekawe czemu miałby sobie farbować brodę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 07 Maj '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak to po co? Po to żeby wyrywać fajne dupcie w Las Vegas na swoją kruczoczarną brodę. Przeciętny Amerykanin wytłumaczy sobie to w ten sposób. A te nagrania mają uwiarygodnić wcześniejsze taśmy, które wszyscy myślący uważają za fake właśnie z powodu czarnej brody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   » 
Strona 5 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Obama oznajmia że Bin Laden nie żyje
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile