W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
NWO i globalizacja  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4179
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 23 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczęło sie tematem o globalizacji, przez flagę UE, a skończylo się na dyskusji o tym co w Biblii oznacza "niewiasta". Proponuję wrócic do tematu

Co do zarabiania takich samych pieniędzy - Właśnie nie byłem do końca pewien, czy to napisać Confused
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:07, 23 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iar0

nie będę się cytował, sprawdź kilka postów wyżej. Licząc od tego, to będzie czwarty;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 23 Sty '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijak napisał:
Zaczęło sie tematem o globalizacji, przez flagę UE, a skończylo się na dyskusji o tym co w Biblii oznacza "niewiasta". Proponuję wrócic do tematu...


przynajmniej (ja i Ty) próbowaliśmy ... Wink



Cool
_________________
"...Nie nasyci się oko patrzeniem
ani ucho napełni słuchaniem..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stanley




Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 292
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:41, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boruta napisał:
Mijak napisał:
Zaczęło sie tematem o globalizacji, przez flagę UE, a skończylo się na dyskusji o tym co w Biblii oznacza "niewiasta". Proponuję wrócic do tematu...


przynajmniej (ja i Ty) próbowaliśmy ... Wink



Cool


I ja też wolałbym powrócić do wątku.... - linkiem:

http://www.youtube.com/watch?v=7BAALOizWY8&feature=related

Pozdrawiam LDW i OS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten sam język, ta sama waluta, te same kubki w szafie, te same ciuchy, takie same bloki, takie same parki rozrywki, codziennie ta sama praca, taka sama wypłata, takie samo jedzenie - innymi słowy SSDD.
Idea globalizacji jest straszna i nie ma czegoś takiego jak globalizacja bez NWO. Globalizacja to jest NWO! Evil or Very Mad
Nikt kto jest ciekawy świata, poznawania nowych rzeczy nie ma w planach czegoś takiego jak unifikacja możliwie jak największej ilości aspektów naszego życia w skali globalnej. Każdy język na świecie jest wyjątkowy i zawiera aspekt nie tylko historycznej ewolucji danego społeczeństwa, ale czasami nawet ukryte metafizyczne znaczenia (chociaż tu, to już głównie te martwe - co jest zresztą logiczną konsekwencją realizowanych przez Illuminati ideii).

Jestem przeciw usuwaniu wszystkich subtelnych różnic między ludźmi i miedzy społecznościami.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JA




Dołączył: 12 Cze 2008
Posty: 1549
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:29, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też Aqualinespirit

To jest coś w rodzaju filmu Equilibrium z tym, że tutaj zahacza jeszcze o wynaturzenie ludzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacper




Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 808
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:04, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzacie z tymi przykładami? Taka moda, ludzie sami dążą do jednolicenia aspektów życia, w ten sposób czyniąc go oryginalnym (wg nich). Nawet koszulki z napisem "jestem oryginalna bo nikt nie ma takiej koszulki jak ja" nosi przynajmniej z 1.500 osób w moim mieście. Mam nadzieję, że te czasy miną, jak każda inna moda. Były w latach 50 modne ciuchy w kropeczki, paski kreski, ogólnie nieskomplikowane symetryczne wzorki, potem to wyszło z mody, a teraz wróciło, gdzie sie nie spojrzysz widzisz kogoś ubranego w croppie, który bazuje na banalnych wzorach. Naszła mnie taka myśl, czy czasem filmy typu Equilibrum nie były tworzone po to by naszkicować odbiorcy obraz świata, którego ma się bać, który ma dawać znaki wyglądem (białe ściany, proste kształty, zero finezji, wyobraźni etc.), żeby człowiek miał wrażenie, że system mieniący się jednym kolorem, jednym kształtem, jedną marką, jednym kluczem do wszystkiego jest właśnie sygnałem, że nadeszły złe czasy jednolicenia się począwszy od bzdurnych rzeczy (tzw sztuki), aż do rzeczy istotnych (polityka), czy też jest wprowadzeniem albo poszerzeniem mody "jednego koloru", tyle, że przedstawiony w postaci filmu. Nie będzie jednych kubków, jednego żarcia, jednego piwa, jednej marki, jednych samochodów, jednego rodzaju muzyki itd. Panowie od władzy nie mogą zawiązywać młocącemu wołowi pyska, moda się zmienia, swoboda gustu musi pozostać. Powiem krótko - moim zdaniem Equilibrum źle trafił, i źle trafiają Ci, którzy spodziewają się bezbarwnego świata, tzw NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rivera




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 801
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:48, 27 Sie '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqualinespirit napisał:
Ten sam język, ta sama waluta, te same kubki w szafie, te same ciuchy, takie same bloki, takie same parki rozrywki, codziennie ta sama praca, taka sama wypłata, takie samo jedzenie - innymi słowy SSDD.
Idea globalizacji jest straszna i nie ma czegoś takiego jak globalizacja bez NWO. Globalizacja to jest NWO! Evil or Very Mad
Nikt kto jest ciekawy świata, poznawania nowych rzeczy nie ma w planach czegoś takiego jak unifikacja możliwie jak największej ilości aspektów naszego życia w skali globalnej. Każdy język na świecie jest wyjątkowy i zawiera aspekt nie tylko historycznej ewolucji danego społeczeństwa, ale czasami nawet ukryte metafizyczne znaczenia (chociaż tu, to już głównie te martwe - co jest zresztą logiczną konsekwencją realizowanych przez Illuminati ideii).

Jestem przeciw usuwaniu wszystkich subtelnych różnic między ludźmi i miedzy społecznościami.


Za tego posta masz u mnie 10/10. Dokladnie.
_________________
THE THREE FORCES
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:01, 08 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cykle zmian porządku światowego :


Cytat:
Cykl zmiany porządku świata według Raya Dalio.

Nowy porządek Świata.
Pokój, dobrobyt, wzrost zadłużenia.
Bańka zadłużenia i luka majątkowa
Umorzenie zadłużenia i spowolnienie gospodarcze
Drukowanie pieniędzy i kredytów
Rewolucje i wojny
Dług i restrukturyzacja polityczna
Nowy porządek świata

Zgadnij, gdzie jesteśmy teraz?
https://colonelcassad.livejournal.com/7274083.html

To straszenie wojną Rosji z Ukrainą ma sens to już jest taka lokalna "zimna wojna" od lat. USA wkurwiają Rosję przy pomocy Ukrainy, ale USA nie pomoże Ukrainie jak wejdą Ruskie. Europa też nie kiwnie palcem bo Europa to Niemcy które są z ruskimi dogadane. Cisna ten NS2 i oleją Ukrainę .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:43, 08 Gru '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kontekście tego straszenia wojną między Rosją a Ukrainą tak naprawdę może chodzić o wprowadzenie stanu wojennego w takich państwach jak Polska które graniczą z państwami domniemanego konfliktu. A jak mamy stan wojenny to konstytucja chowana jest do szafy i hulaj dusza, Piekła nie ma Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 278
Post zebrał 0.002 mBTC

PostWysłany: 01:59, 22 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaką przyszłość szykują nam globaliści? (Jan Białek)


Wiele nowego nie usłyszymy, ale dość dobre kompendium dla młodszych użytkowników, niezaznajomionych z prawdziwymi celami komunistycznego "zrównoważonego rozwoju".

(od 13 minuty jak w mordę strzelił ad vocem viewtopic.php?p=488997#488997 )
_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


NWO i globalizacja
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile