W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Filmy które polecamy  
Podobne tematy
Black Mirror - Czarne lustro- serial73
fight club 13
Iron Sky25
Kino z Rosji i o Rosji17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
38 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 145479
Strona:  «   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:48, 10 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Cytat:
Było wszystko , pedofilia ( tekst policjanta do księdza ; stuknąłeś go w jelito ) , pijaństwo , kasa , władza .Była zabawa , była zbrodnia , rozterki by Smarzowski , była kara , ośmieszenie i upokorzenie ten moment jak ksiądz kwiczy do Biskupa , a Biskup zmieszany i przerażony że ktoś poznał jego najskrytszą tajemnicę , ale jakby wciąż za mało .
Podobno były też elementy masońskie, jakaś piramida pojawia się na koniec. I to wszystko? Bo ciągle nie wiem, czy warto oglądać. Wyłapywanie podprogowych triggerów kultu ssszatana-saturna w masońskich produkcjach mendialno-rozrywkowych to już dla mnie rodzaj sportu. No to faktycznie mało. Niby film o KLERZE kościoła katolickiego, a brak wyraźnych odniesień do Egiptu i Babilonu?? Shocked ...to chociaż mocniej zaakcentowana historia roli kościoła w dziejach przynajmniej Polski ??? (por.https://prawda2.info/viewpost.php?p=287110). Bo historyjek o pedofilach i degenerackich Confused pijakach to jakoś mało mnie ochota bierze wysłuchiwać i oglądać. To jakby nakręcić film o, dajmy na to, rodzince świnek morskich, i nazwać go ...EWOLUCJA. Confused ...to jakby kręcić film z ambicjami opowieści o przedchrześcijańskich królach Polski - a skupić się na ...Mieszku.
FU Smarzowski!

Ordel napisał:
Historii KK , nawet tej najnowszej nie da się zmieścić w jednym filmie .
Pardon, ale czy ty przypadkiem nie zasugerowałeś właśnie, że film opowiada historię (a przynajmniej tę najnowszą) kościoła katolickiego?? A czy nie pomylę się jeśli stwierdzę, że Chyba w ogóle tam nie ma NIC z historii ?? ...nawet tej najnowszej. Popraw mnie Ordel, jeśli się mylę. Exclamation

Czyli co? Smarzowski totalnie OLAŁ temat. W ogóle się nie zabrał za temat!! To jakaś Blaga, Kpina!! Powinien teraz zwrócić za bilety, oszust Rolling Eyes


Podobno to w Kanadzie gruszki na wierzbie rosną . Słuchaj jak obejrzysz to pogadamy . Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy komentują film po obejrzeniu trailera , ludzie co jest z wami .
Więc stwierdzasz że tam nie ma nic z historii kościoła , ale filmu nie widziałeś Laughing .






Wracając do tematu jest już trzeci sezon The Man in The High Castle ( alternatywna rzeczywistość w której III Rzesza i Cesarska Japonia wygrywają II wojnę światową ) .
https://zalukaj.com/kategoria-serialu/45.....e_sezon_3/
Jeszcze nie widziałem więc nie będę tego teraz komentował Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 00:07, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Księża też kurwa ludzie muszą mieć sposób by ich popedu znalazł ujscie a że kk zakazuje oficjalnie ślubów związków itd to z czasem popedu znajdzie ujście... W dzieciach.
Niemniej sam ton tytułu oraz zakończenie wg mnie sugeruje mi bardziej że ten film nie miał na celu oczyszczenia moralnego kk poprzez pokazanie problemu a jedynie Najzwyczajniejsza dyskredytacje tej instytucji do 0.
Jak Księża pośrednicy między Bogiem a nami tak mają w Boga wyjebane to ja się pytam to kto ma respektować tzw dekalog itd...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:12, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podobno to w Kanadzie gruszki na wierzbie rosną . Słuchaj jak obejrzysz to pogadamy .

Ehhh, ordel ordel.. CZepiasz się szczegółów. Ale wiesz, że czepiasz się szczegółów? Mógłbym ci wymienić 10 powodów dla których nie muszę oglądać tego filmu a mimo to wiem, że to obraz o zboczeńcach i degeneratach z psychopatologii, obraz z zerowymi aspiracjami do naukowego dokumentalizmu. Bez kitu, jest tam jakaś historia kościoła przedstawiona? Tjaaa. pewnie Jan Paweł wiecznie drugi został wspomniany Laughing ? Confused No kogo ty oszukujesz? Siebie oszukujesz...
Nie muszę wychodzić na ulicę, czuć wody na skórze, żeby wiedzieć że deszcz pada kiedy widzę za oknem skaczących po błocie ludzi z parasolami. O tym filmie mówi się wszędzie, i każdy. Historię II Wojny też znam z relacji, Hitlera na oczy nie widziałem, mimo to -wierz lub nie- to Niemcy ją wywołały z jego poruczenia Surprised
Cytat:
Kompletnie nie rozumiem ludzi którzy komentują film po obejrzeniu trailera , ludzie co jest z wami .

A ja nie rozumiem ludzi , którzy nie potrafią się wysrać bez przymusu zadekretowanego ustawą przekazywaną w tradycji ustnej z dziada pradziada, obowiązkowego posiadania w domu co najmniej jednej pełnej srajtaśmy. Ordel co jest z tobą nie tak?
I nie oglądałem trejlera Confused
A poza tym, pytałem cię przecież uczciwie, prosiłem uczciwie o sprostowanie w razie czego... Czepiasz się podwójnie. Bez kitu - jest tam jakaś "najnowsza" historia kościoła? Bo -że(!), Smarzowski fuszer z pewnością o Babilonie, nie tym "Wielkim" - lecz starożytnym, nie odważył się beknąć (a piękna by to była parabola! taki niuans artystycznej myśli zaprzepaszczony!) to ja mam pełne prawo wierzyć,(jeżeli tysiąc kaczek gęga wyłącznie o wielkich jajach na bazarku, nie będę się zastanawiał czy na tym targowisku sprzedają się jakieś pedały! [do rowerów]. No niby można liczyć na cud, ale jest sens?), i niech kto pierwszy rzuci we mnie kamieniem a spróbuje nie trafić! ... Po trzykroć się czepiasz , Ordello.
Cytat:
Więc stwierdzasz że tam nie ma nic z historii kościoła , ale filmu nie widziałeś
Jako rzekłeś, nie widziałem, i tak twierdzę. I jestem w stanie się z każdym baranem o to założyć.
Chcesz się założyć? Stawiam 5 napiwków przeciw twoim dwom!! No... załóż się! Do you hear me? I'm coming for you!! Do you hear me? Załóż się!!! Stawiam 5-do-2-óch skoroś taki hojrak!!


<ps. skoro już tu jestem, to w tej zajawce pawn sacrifice o tych dwóch martwych muchach [nie wiem, czy to akurat nie autentyczna anegdota], teraz zauważyłem Spassky mówi coś takiego, wysoka częstotliwość wpływa na świadomość.. Ciekawe, że nie użył tam innego zwrotu, np. "I can't maintain my focus", skupienie , uwaga, coś bardziej adekwatnego , tylko właśnie "it's affecting my consciousness". Prawda że ciekawe? Typowe "puszczanie oka" do widza.
I co mnie obchodzą jakieś pedały w sukienkach. Mam się nimi podniecać? FU Smarzowski - zero szacunku do telewidza. I to ma być KLER ?? A gdzie o kanibalizmie? Gdzie kurrrwafa klątwy ciskane przez papieży na Polskich Królów? O tym jak chlebem i solą krzewiono wiarę, gdzie o tym jak skrybowie papiescy chętnie i z zapałem przepisywali stare zwoje słowian aby zachować je dla historii i potomności jako żywe świadectwo świetności Lechitów, jako dziedzictwo i wspaniałe eksponaty muzealne dla przyszłych pokoleń Polaków? To ma być film o klerze? A dałoby się zrobić, artystycznie wszystko się da, np. jakiś ksiądz z wykrzywioną gębą wyznaje , w transie hipnotycznym , na egzorcyzmach, z widoczną erekcją, jak w poprzednich wcieleniach łupił wioski , z kielichem krwi niemowląt w dłoni (i odpowiednia retrospekcja, w tle łuny pożarów). Wszystko się ładnie dało złożyć panie smarzowski, pan fuszer jest do potęgi!! No czym ja mam się podniecać, parą pedałów?! To po co ja mam iść na ten film? Co to ja pedał jestem? Oo!,faktycznie ekscytujące w chuj, podglądać jakiegoś pedofila ze sztabu wyborczego zoofila... A fe! Pan masz w ogóle jakąś inwencję twórczą? ...eh, obawiam się, że wątpię. Pan masz godność i inwencję ale Tfu(!)-rcy!
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:40, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@chemiś

A co powiesz o Spotlight (2015), filmie który - co do czego nie ma żadnych wątpliwości, bo swego czasu była to bardzo głośna sprawa - mimo wszystko oparty jest na faktach. Ok, filmowi "Kler" można zarzucić wyolbrzymianie itd. ale Spotlight odzwierciedla prawdziwą historię, i jest to historia co najmniej przerażająca jak wielki jest proceder tuszowania skandali pedofilskich.

Jak to jest że można jechać po wszystkim i wszystkich, po buddystach, ateistach, agnostykach, racjonalistach, marksistach itd. i wielkie hurr durr, że "Lefaki folnosć słofa ogranoiczajo... poprawność polityczna! Kaganiec na język! Zabraniajo mi mówic co mi się podoba!..." A kiedy ktos powie nazbyt bolesną prawdę o Kosciele Katolickim to od razu was wszystkich "wolnościowców z koziej dupy" zaczyna pizda swędzieć i zaczynacie szlochać i drzeć szaty, że tak nie wolno! Że atak na kościół! Zakazać filmu! Nie wolno tak mówić! Hipokryci zasrani.


@ Ordel

O by więcej takich filmów jak "Kler". Takie filmy to najlepszy papierek lakmusowy na prawdziwa "wolność słowa", bo przy takich filmach zawsze się uaktywniają autorytarne zjeby, zakamuflowane wcześniej pod płaszczykami "wolności" Wink
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:28, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Az, nie wiem, chyba nie oglądałem spotlight,a przecież nie będę się wypowiadał o czymś, o czym nie mam zielonego pojęcia. Nie interesuję się, i chyba nigdy się zbytnio nie fascynowałem, "prawdziwymi historiami" jakichś pojedynczych przypadków na fucktach, choćby te były najpiękniej opowiedzianymi, wzruszającymi wyciskaczami łez. Więc po twojej "recenzji" nie sądzę bym teraz kiedykolwiek poświęcił temu filmowi swój czas. Raczej wolę oglądać monumentalne, panoramiczne obrazy przedstawiające szeroką perspektywę, niż zaglądać w czyjeś prywatne życie, nawet gdyby to były dziwne przypadki aspołecznych turbopopaprańców. Jakoś nigdy mnie nie interesowało co się komu we łbie przelewa.

Cytat:
Jak to jest że można jechać po wszystkim i wszystkich, po buddystach, ateistach, agnostykach, racjonalistach, marksistach itd. i wielkie hurr durr, że "Lefaki folnosć słofa ogranoiczajo... poprawność polityczna! Kaganiec na język! Zabraniajo mi mówic co mi się podoba!..." A kiedy ktos powie nazbyt bolesną prawdę o Kosciele Katolickim to od razu was wszystkich "wolnościowców z koziej dupy" zaczyna pizda swędzieć i zaczynacie szlochać i drzeć szaty, że tak nie wolno! Że atak na kościół! Zakazać filmu! Nie wolno tak mówić! Hipokryci zasrani.
Nie zapowietrz się.

Cytat:
Takie filmy to najlepszy papierek lakmusowy na prawdziwa "wolność słowa"
Ten film jest nie tylko papierkiem lakmusowym na wolność słowa, ale i na conajmniej kilka jeszcze innych cech. Nie będę się kusił na szukanie ich wszystkich... może na ten przykład.. ...jest wskaźnikiem na społeczny popyt na brukowe, menelskie "rewelacje", na "nośność" tematu skrajnych wynaturzeń na forach, coś jak parady LGBT -też są papierkiem lakmusowym akceptacji oraz "tolerancji", right? Temat, o którym ludzie lubio se pomilczeć przy obiedzie w niedziele, bo nie sądzę by ktoś normalny był w stanie rozprawiać o tym z zacięciem, mieląc kalafiora. NA Popyt na burzę w szklance wody.

Cytat:
O by więcej takich filmów jak "Kler".
A niech se kręco. Niech kręco, jak lubio. Tylko niech potem jakiś kinoman nie bredzi, że to film historyczny Surprised
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.070 mBTC

PostWysłany: 15:12, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Księża też kurwa ludzie muszą mieć sposób by ich popedu znalazł ujscie a że kk zakazuje oficjalnie ślubów związków itd to z czasem popedu znajdzie ujście... W dzieciach.

Musisz wiedzieć że do końca XIII wieku księża katoliccy mogli posiadać rodziny . Następnie przyjechał legat papieski i ogłosił że rodzin mieć nie będą , z tego powodu na Morawach wybuchł bunt księży . W Polsce też nie pasowało . Rodzin mieć nie mogli ( co nie znaczy że im ruchać zakazano Smile ) , by majątek kościoła się nie rozchodził . Oni tam mają celibat i śluby czystości ( po tych ślubach nie możesz już ruchać Wink ( chyba )) .





@chemik , gdzie ja piszę że jest to film historyczny , z głową coś masz , w imadle ci za długo ojciec trzymał . Wiesz w filmie jest opowiedziana jakaś historia , która nie znajduje miejsca w ramach historycznych . Owa historia składa się na historię kościoła i ma na nią wpływ . Najnowsza historia KK , to obecnie cała akcja wokół pedofilii w owej instytucji . W końcu jak klechy się spotykają na swoim zlocie ( w sprawie pedofilii w KK ) to jest to wydarzenie które zapisuje się w historii KK .


Ty chemik i o co chodzi tobie z tym zakładaniem się co ty jesteś katecheta , emerytowany ministrant bo na Księdza jesteś za głupi .
Wiesz ja hazardu nie lubię i nie uprawiam odkąd przegrałem kolekcję Thorgali w kości ( czy to było w pokera ) , ale to było jeszcze w zeszłym wieku .
A ty się tu tak napinasz i taki pewien jesteś , choć nie widziałeś , i nawet jesteś w stanie podać w chuj powodów dla których nie musisz tego oglądać by wiedzieć o czym jest historia . Ty masz po prostu wiarę , normalnie startujesz na świętego .
Szczerze powiedziawszy to tak naprawdę chuj obchodzi cię ten film . Nie lubisz Smarzowskiego , nie obejrzysz filmu , ale swoje pięć groszy musisz wrzucić . I ty wiesz , choć nie widziałeś nawet trailera , to jest wiara , gdzie w realnym świecie jakbyś pierdolił te kocopoły to normalnie by cię towarzystwo wyśmiało .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 16:14, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
O by więcej takich filmów jak "Kler".


Dajcie mi email na smarzowskiego lub vegi toż można nagrać kolejną super pro produkcje pt Politykersi lub (Nie)rząd
Czekam na inne lepsze nazwy
Wg mnie materiał idealny!!!
W końcu w polityce też muszą występować patologie no i z wolą Smarzowskiego odnośnie kleru trzeba je pokazać by oczyścić moralnie poprzez pokazanie problemu w tamtejszych środowiskach politycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piioottrr




Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 990

PostWysłany: 18:24, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to musisz sobie taki film u pana rezysera zamowic. W jakims wywiadzie mowil, ze na "Kler" dostal zlecenie. Ciekawe od kogo?
_________________
https://www.biblest.com.pl/dziennik.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chomicki




Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:52, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natknąłem się na takie coś:

Cytat:
"Przy okazji obecnego skandalu seksualnego w Kościele, w USA postanowiono przypomnieć nieco zapomnianą dziś postać Belli Dodd, sięgając zwłaszcza po jej zeznania złożone w 1953 roku w amerykańskim Senacie przed Komisją Śledczą ds. Działalności Antyamerykańskiej #HUAC.

Kim była #BellaDodd? W rzeczywistości nazywała się Maria Assunta Isabella Visono i była włoską imigrantką zamieszkałą w Stanach Zjednoczonych. Inteligentna, błyskotliwa, dobrze wykształcona. Studiowała filozofię, skończyła prawo, pracowała jako nauczyciel, udzielała się społecznie. Została szefem związku nauczycielskiego w stanie Nowy Jork. Ale co najważniejsze w latach 1927-1949 była jedną z najbardziej wpływowych osób w Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych #CPUSA. Po II wojnie światowej przeżyła przełom duchowy. W 1950 roku dzięki arcybiskupowi Fultonowi Sheenowi powróciła do Kościoła katolickiego. W swej książce „Szkoła ciemności” (School of Darkness) opisała m.in. mechanizmy infiltracji amerykańskiego społeczeństwa przez komunistyczną agenturę. Zeznając pod przysięgą przed wspomnianą komisją śledczą Bella Dodd powiedziała:

„W latach trzydziestych wprowadziliśmy tysiąc stu mężczyzn do kapłaństwa, aby zniszczyć Kościół od wewnątrz. Chodziło o to, aby ci ludzie zostali wyświęceni, a następnie wspięli się po drabinie wpływów i władzy jako prałaci i biskupi.”

Byli to ludzie niewierzący w Boga, najczęściej ateiści, komuniści, a wśród nich także homoseksualiści, którzy zyskali w ten sposób łatwy dostęp do dużej liczby młodych chłopców. Zadanie nie było ciężkie: mieli za darmo mieszkanie i wyżywienie, cieszyli się szacunkiem i prestiżem społecznym, a jednocześnie ożywiało ich poczucie tajnej misji wymierzonej w znienawidzoną instytucję. Ryzyko zdemaskowania było żadne, bo nie musieli kontaktować się z centralą i wykonywać konkretnych zadań. Wystarczyło, że prowadzą podwójne życie. Bella Dodd opowiadała, że był to pomysł Stalina, który sam w młodości był prawosławnym seminarzystą i zdawał sobie sprawę, jaką rolę odgrywa Kościół w życiu publicznym. To on nakazał sięgać po ludzi bez wiary i moralności, by zgodnie z zasadami sztuki wojny Sun Tsy – rozkładać społeczeństwo wroga od środka.

Popularny amerykański dziennikarz i bloger katolicki Michael Voris na portalu Church Militant zauważa, że jeśli ci ludzie zostali wyświęceni na księży i zrobili później kariery jako rektorzy seminariów, kierownicy ds. powołań kapłańskich, biskupi czy nawet kardynałowie, to właśnie oni odpowiadaliby za rekrutowanie następnego pokolenia mężczyzn do seminariów, a szczyt ich wpływów przypadłby na lata sześćdziesiąte, gdy rozpoczął się kryzys w Kościele. To oni otworzyliby drzwi Kościoła dla rewolucji seksualnej i penetracji przez homoseksualizm.

Źródło: https://wpolityce.pl/…/410174-fatima-komunistyczna-agentura…

Czytaj również tutaj
1) Po jej odejściu z partii komunistycznej w 1949 r. Zeznała, że ​​jednym z jej zadań, jako komunistycznego agenta, było zachęcanie młodych radykałów do wstąpienia do rzymsko-katolickich seminariów.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Bella_Dodd

2) Bella Dodd nazywała komunizm „dziwnym tajnym kultem”, którego celem jest zniszczenie zachodniej chrześcijańskiej cywilizacji.
https://wolna-polska.pl/wia…/bella-dodd-nwo-komunizm-2017-07

3) Komunistyczna agentura od lat niszczy Kościół od wewnątrz. https://www.m.pch24.pl/grzegorz-gorny--komunistyczna-agentu…

4) Komuniści potajemnie przeniknęli do seminarium Kościoła katolickiego!
http://www.traditionalcatholicmass.com/home-m135.html…"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:

@chemik , gdzie ja piszę że jest to film historyczny , z głową coś masz , w imadle ci za długo ojciec trzymał .

Wydawało mi się, że zasugerowałeś to tym zdaniem: "Historii KK , nawet tej najnowszej nie da się zmieścić w jednym filmie ."
Nie wiem tylko jaką "historię" miałeś na myśli Confused . Może Hi-sterię?

Cytat:
Wiesz w filmie jest opowiedziana jakaś historia , która nie znajduje miejsca w ramach historycznych .
Confused
Cytat:
Owa historia składa się na historię kościoła i ma na nią wpływ . Najnowsza historia KK , to obecnie cała akcja wokół pedofilii w owej instytucji .
No tak też można.
Tylko że wiesz co? Ja już to właśnie wiedziałem, zanim (nie)obejrzałem film. Confused A wiesz skąd, i wiesz dlaczego nie musiałem oglądać? BO wszyscy o tym trąbią!!

W takim ujęciu można powiedzieć, że każdy niemal film, o czymkolwiek by nie był, zahacza o wątki historyczne!
Choćby był o ...perypetiach jakiegoś Polaka na emigracji w Londynie i jego ciężkiej harówie na zmywaku i mobbingu pracowników w angielskiej firmie -i na kwestii tegoż mobbingu by się skupiał. ...bo przecież "najnowsza historia Polski , to obecnie cała akcja wokół emigracji zarobkowej na zachodzie". A potem ktoś by skomentował : "Historii Polski, nawet tej najnowszej nie da się zmieścić w jednym filmie ." .Hmmm. No tak też można. (no powiedzmy, choć ciężko mi uwierzyć, że w tym wypadku ok. 10%(?? -tu faktycznie, przyznaję , filmu nie widziałem, więc trudno mi ocenić tę liczbę, proponuję taką, bo to mniej więcej liczba młodych osób z populacji jaka wyemigrowała na zachód) księży, biskupów, to aspołeczni degeneraci i przestępcy. No faktycznie, jestem w szoku.


No dobrze, niech już będzie że film opowiada o najnowszej historii kościoła katolickiego. (choć oczywiście wszystkiego nie udało się zmieścić).

Cytat:
W końcu jak klechy się spotykają na swoim zlocie ( w sprawie pedofilii w KK ) to jest to wydarzenie które zapisuje się w historii KK .
True....


Cytat:
Ty chemik i o co chodzi tobie z tym zakładaniem się co ty jesteś katecheta
Chyba raczej hazardzista...Confused ? Po prostu tak se pomyślałem że fajnie jak dwa napiwki wpadną, jest okazja.. Widzę, że przegrałem Sad
Cytat:
Wiesz ja hazardu nie lubię i nie uprawiam odkąd przegrałem kolekcję Thorgali w kości ( czy to było w pokera ) , ale to było jeszcze w zeszłym wieku .
Tym razem szczęście się do ciebie uśmiechnęłło. Trzymaj.

Cytat:
A ty się tu tak napinasz i taki pewien jesteś , choć nie widziałeś , i nawet jesteś w stanie podać w chuj powodów dla których nie musisz tego oglądać by wiedzieć o czym jest historia .
Nie "o czym" jest histeria, tylko czy film w ogóle przedstawia historię!

Cytat:
Szczerze powiedziawszy to tak naprawdę chuj obchodzi cię ten film .
True....
Cytat:
Nie lubisz Smarzowskiego ,
To nie jest kwestia lubienia/czy nie lubienia -tylko "cenienia" jako reżysera.
Cytat:
nie obejrzysz filmu , ale swoje pięć groszy musisz wrzucić .
Czemu nie...? Jako taki ogląd wszak mam. (poskładałem sobie jako-taki obraz "jaką" część historii KK udało się reżyserowi opowiedzieć -czerpałem tę wiedzę z opinii, recenzji, wywiadów przeprowadzonych z różnymi ludźmi i pod różnym kątem). A teraz, dzięki Tobie, mój ogląd jeszcze wzrósł! No przecież Smarzowskiemu nie udało się zamieścić sporej części historii KK, a tylko jej drobny wycinek, tej najnowszej! Naprostowałeś mnie, gdyż z opinii, recenzji, wywiadów -odniosłem mylne jak się okazuje przekonanie, że film nie opowiada (o) historii KK. Ale to nie była wina tych wywiadów; miałem -jak się okazało- mylne pojęcie historii! salut . Teraz już ogarniam, że przecież (jakaś/czyjaś/czegoś) historia jest w większości filmów.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 767

PostWysłany: 21:51, 11 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W jakims wywiadzie mowil, ze na "Kler" dostal zlecenie. Ciekawe od kogo?


moje pytanie brzmi zatem kto mógłby chcieć zamawiać (rozpierdolenie KK jako instytucji bo wydaje mi się że taki jest rezultat i cel emisji tego filmu) na terenie polski ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:40, 13 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chemicloo napisał:
Ordel napisał:

@chemik , gdzie ja piszę że jest to film historyczny , z głową coś masz , w imadle ci za długo ojciec trzymał .

Wydawało mi się, że zasugerowałeś to tym zdaniem: "Historii KK , nawet tej najnowszej nie da się zmieścić w jednym filmie ."
Nie wiem tylko jaką "historię" miałeś na myśli Confused . Może Hi-sterię?

Cytat:
Wiesz w filmie jest opowiedziana jakaś historia , która nie znajduje miejsca w ramach historycznych .
Confused
Cytat:
Owa historia składa się na historię kościoła i ma na nią wpływ . Najnowsza historia KK , to obecnie cała akcja wokół pedofilii w owej instytucji .
No tak też można.
Tylko że wiesz co? Ja już to właśnie wiedziałem, zanim (nie)obejrzałem film. Confused A wiesz skąd, i wiesz dlaczego nie musiałem oglądać? BO wszyscy o tym trąbią!!



Laughing , no nie pogadamy .
Zacznijmy od tego że lepiej dla ciebie będzie jak nie będzie ci się "wydawało" .
Druga sprawa ; wiedziałeś , nie oglądałeś , bo wszyscy o tym trąbią , więc i ty trąbisz , czyli że trąba jesteś Laughing
Przypierdoliłeś się do słowa "historia" , nie rozumiejąc kontekstu mojej wypowiedzi . Jesteś "trąba" .


trąba napisał:
Teraz już ogarniam, że przecież (jakaś/czyjaś/czegoś) historia jest w większości filmów.

Widzisz , jednak można , tak trzymaj . Pytaj się, a może dostąpisz oświecenia Laughing .





Co do filmu "Kler"

Cytat:
Przedsiębiorca chciał wymusić odwołanie pokazów „Kleru”. „W filmie jest aktor przebrany za pedofila”


W kolejnym mieście, po Ostrołęce, Gostyninie, Pułtusku i Ełku, wyświetlanie filmu „Kler” wywołało lokalny skandal. Znany miejscowy przedsiębiorca poczuł się urażony faktem, że ufundowany przez niego sprzęt miałby posłużyć do pokazywania mrocznej strony Kościoła.

„Gazeta Pomorska” opublikowała treść e-maila, którego otrzymał Urząd Miasta i Gminy w Solcu Kujawskim od prezesa firmy SOLBET, największego w Polsce producenta betonu komórkowego. Prezes spółki z siedzibą w miasteczku w województwie kujawsko-pomorskim żądał, by w Soleckim Centrum Kultury nie wyświetlać najnowszego obrazu Wojciecha Smarzowskiego. Marka Małeckiego oburzył fakt, że na sprzęcie do sali kinowej, który niegdyś ufundowała firma, będzie pokazywany film poruszający problem pedofilii w Kościele.

Treść wiadomości zasługuje, by przytoczyć ją w całości. „W związku z zamówionym filmem „Kler”, który ma być wyświetlany na sprzęcie SOLBET-u, protestujemy przeciwko wyświetlaniu. Jeżeli Pani Dyrektor (Soleckiego Centrum Kultury – przyp. MKF) wyświetli na sprzęcie Solbetowskim ten film nigdy nie otrzyma żądnego sponsoringu, i nigdy nie będzie Pani brana pod uwagę jako poważna osoba przez Dyrekcję i Zarząd SOLBET-u. Nie po to zakupiliśmy sprzęt do wyświetlania filmów i wyposażyliśmy salę kinową, żeby Pani rozpowszechniała pedofilię, która jest nieprawdziwa. W filmie jest jeden aktor przebrany za pedofila i gra księdza. Czy w tak małym miasteczku jak Solec Kujawski obniża Pani Dyrektor wartość religii i szerzy nieprawdziwy obraz kościoła. Zboczeńcy zdarzają się w kościołach, szkołach, domach kultury, teatrach i urzędach”.

Rzecznik prasowy urzędu w rozmowie z „Gazetą Pomorską” stwierdził, że burmistrz, przewodniczący rady miejskiej oraz dyrektorka centrum kultury nie mają zamiaru cenzurować filmów prezentowanych w mieście i pozostawiają mieszkańcom swobodę w zakresie wyboru tego, co chcą obejrzeć.

I tak jest faktycznie – „Kler” jest w repertuarze soleckiego kina. Jak donosi facebookowy profil Halo Solec, w pierwszy weekend cieszył się ogromnym wzięciem.

https://strajk.eu/przedsiebiorca-chcial-.....-pedofila/


I to jest poziom "Trąby" ( choć w sumie nie wiemy czy ta Trąba filmu nie widziała ) .
"W filmie jest jeden aktor przebrany za pedofila i gra księdza" Laughing to ja się pytam jak wygląda aktor ( człowiek ) przebrany za pedofila . Może jak ksiądz Smile



Mimo , całej masy negatywnych opinii które bardziej zachęcają niż zniechęcają , film obejrzało już 3,1 miliona ludzi . https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kl.....uz-3-1-mln
Może Smarzowski pójdzie za ciosem i rozwinie historię KK w Polsce od czasów najdawniejszych . Gdzieś tam kiedyś czytałem że Smarzowski miał plany kręcenia filmu o czasach pogańskich . Świetnie można w to wkomponować chrystianizację za pomocą stali i ognia Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:54, 13 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Ty nie wiesz?



Polecam inne jego filmiki, dobre są. Beeing Gay, Rapist Glases, itd.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:51, 13 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ordel napisał:
Cytat:
, no nie pogadamy .
Zacznijmy od tego że lepiej dla ciebie będzie jak nie będzie ci się "wydawało" .
No już dobrze , dobrze, nie "wydawało mi się". Użyłem tego sformułowania ironicznie, bo oczywiście -widać to jak na dłoni- sugerowałeś co powyższe bez dwóch zdań! Ale skoro uwielbiasz czepiać się słówek i sądzisz naiwnie że tym sposobem coś wskórasz, to śmiało! -Próbuj! Laughing Sam się przekonaj w jaki ciemny las cię to prowadzi. A zacznijmy to od tego że czytasz to co do ciebie piszę, lecz ni w ząb nie łapiesz, racja, bo ciągle ci się wydaje co chciałem powiedzieć przez to co napisałem, albowiem wróżką nie jesteś. Wiem to, bo gdybyś nią był -przynajmniej wyczytałbyś sarkazm w moim tonie, i nie robił z siebie "Trąby", przynajmniej na tym polu. Surprised
Bo jak ktoś nie ma już nic do powiedzenia, musi czepiać się jak rzep psiego ogona tego, czego nie rozumie. O tyle to dobre, że może przypadkiem w końcu choć naturę psiego ogona delikwent ogarnie... Confused


-Aha, i pamiętaj Ordel, zawsze kiedy musisz się wysrać, aby mieć w zapasie w domu przynajmniej jedną pełną rolkę srajtaśmy. Bez tego nawet nie startuj


Cytat:
Może Smarzowski pójdzie za ciosem i rozwinie historię KK w Polsce od czasów najdawniejszych .
Noooo. Może nawet do prehistorii sięgnie ... o Popiełuszce opowie...
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:34, 14 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarkazm w twoim tonie Laughing , @chemik ty nawet się o sarkazm nie otarłeś . Ale co ja tam wiem , może niech osądzą trzecie osoby .
To jak ludzie , był sarkazm , czy nieudolna próba wyśmiania ?


I jeszcze jedno @chemik , jeśli w toku rozmowy musisz "upominać" swojego rozmówcę że użyłeś - napiszmy - przeciwko niemu sarkazmu to może znaczyć że :
1. rozmówca nie łapie twoich żartów gdyż żartowniś urwał się z innej bajki .
2. żartowniś jest ignorantem któremu się coś wydaje .
3. żartowniś nie widział , ale słyszał .
4. żartowniś na podstawie pohukiwań innych małp wyrobił sobie opinię którą to będzie bronił choćby oślepł . Co wcale nie będzie mu
przeszkadzało , w końcu po co mu wzrok starczą uszy Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:16, 14 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehe, chyba ci jakaś nieświeża ryba zaszkodziła :>

Noooo, zgrabna lista, tylko szkoda że nie pełna , długo nad nią myślałeś? pominąłeś co najmniej kilka innych, "ważkich" punktów, np. że odbiorca stuknął dyńką o krawężnik i dlatego nic nie łapie, ale co ja tam wiem.

Oh, a skoro już wołasz "ludzi", to nie wątpię, że ludź (w liczbie Azyren jeden) zaraz usłużnie przybiegnie dorzucić swoje trzy grosze, i pomerdać ogonem, gdyż takiej okazji do poszczekania żaden kundel nie może przecież przepuścić Surprised . he he, śmieszne że bidny ordello musi się o WSPARCiE tłumu dopominać, czyżby sam nie był absolutnie pewien, a może dopiero wielka liczba "głosów", "znafcuf", ma mi dobitnie pokazać jaki ze mnie prostak, że aż mi -jeśli tylko szczęście dopisze- w pięty pójdzie... Surprised

Tylko świnie siedzą w kinie. Rozumiesz w ogóle na czym polega 'filozofia bojkotu'? Nie napychania kabzy zaprzańcom?? Jak rozumiem, ty ordel nie byłbyś w stanie w czasie okupacji bojkotować niemieckich kronik! Shocked .."nooo, bo przecież nie można sobie wyrobić o czymś zdania, zanim się tego samemu nie obejrzy, najlepiej od początku do końca. Czyli co - wszyscy, którzy bojkotowali wtedy niemiecką propagandę to były "Trąby" "nie widzieli, nie oglądali... ale zdanie mięli jakimś trafem wyrobione, choć nie oglądali nawet trejlera !, to była wiara , gdzie w realnym świecie za te kocopoły to normalnie by ich towarzystwo wyśmiało" swoje trzy ("świńskie") grosze na murach kina wypisywali! Laughing .

Czy idąc za tokiem rozumowania ordela jakikolwiek bojkot czegokolwiek byłby/jest możliwy (-w sensie: racjonalny)? No nie! bo przecież najpierw trzeba obejrzeć- a dopiero potem ...zbojkotować.. Laughing

Lech Jęczmyk o upadku kultury:
Jakże to, bojkotować(?!), panie Jęczmyk. Nie widziałeś Pan filmu!!
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:15, 15 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trąba napisał:


Tylko świnie siedzą w kinie. Rozumiesz w ogóle na czym polega 'filozofia bojkotu'? Nie napychania kabzy zaprzańcom?? Jak rozumiem, ty ordel nie byłbyś w stanie w czasie okupacji bojkotować niemieckich kronik!


Laughing , o tym jeszcze nie wspominałeś . Ale to ciekawe jak twoja myśl ewoluuje .
No i ten skok do przeszłości Laughing .
To jest bardzo zabawne co ludzie piszą co by robili w takich i takich czasach . A najzabawniejsze jest gadanie kiedy mówią co inni by robili w historii Laughing .

A więc bojkot , zrobiłeś sobie już koszulkę :" nie obejrzę filmu Kler " ( front ) , " nie cenię Smarzowskiego " ( plecy ) . A może tylko ograniczasz swój bojkot do pierdolenia w internecie kocopołów dla dzieci .


Wiesz możemy się umówić że w twojej intencji pójdę jeszcze raz na ten film . A ty w mojej się pomodlisz i rzucisz na tacę Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:05, 17 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Captain



Dramat wojenny na faktach . Jest to historia Willi Herolda , kaprala Luftwaffe który zdezerterował znalazł mundur kapitana Luftwaffe i zaczął grać nową rolę . Z ofiary stał się katem . Świetna historia 10/10



Początek filmu :


https://zalukaj.com/zalukaj-film/33002/k.....-2017.html




Black '47




Cytat:
Irlandia, 1847 roku, czasy Wielkiego Głodu: Aby powrócić do rodziny, irlandzki strażnik Feeney (James Frecheville) opuszcza swoje stanowisko w armii brytyjskiej. Pomimo szokujących doświadczeń w czasie wojny, wydaje się przerażony, gdy staje w obliczu zniszczenia głodu i brutalizacji innych ludzi. Po powrocie do domu uświadamia sobie, że nie może zrobić nic więcej dla swojej rodziny, że jego matka głoduje, a jego brat został stracony przez Anglików. Feeney postanawia zemścić się i podejmuje walkę z angielskimi okupantami.


Ten Feeney to taki Irlandzki XIX wieczny Rambo . Po za tym jest tu kawałek historii Wink
9/10




https://zalukaj.com/zalukaj-film/36007/black-47-2018.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 14:38, 23 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hostiles



Świetny dramat , osadzony w realiach końca ery Dzikiego Zachodu . Indianie prawie dorżnięci . Christian Bale , genialnie zagrał . Ta jego nienawiść do Indian , aż nią kipi . Rola Oskarowa Wink .
Dobrze pokazane jest jak mordowanie Indian odbija się na psychice oprawców .

Cytat:
Rok 1892. Legendarny kapitan armii amerykańskiej podejmuje się misji eskortowania wodza Czejenów przez niebezpiecznie terytoria.




10/10
https://zalukaj.com/zalukaj-film/29077/hostiles-2017.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 23 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
I Am Not an Easy Man


Francuska komedia całkiem udana . Świat w którym kobiety wcielają się w rolę mężczyzn i zachowują się jak mężczyźni . Świat w którym para Dam w pokerze znaczy więcej co para Króli Smile . Dobre 8/10



hehe, obejrzałem sobie. Ten film jest tak głupi ...że aż śmieszny. Poza tym typowa francusko-pedalska gender propaganda. W pełni zasłużone 7/10.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 31 Paź '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afera Mięsna (2007)
Fabularyzowany obraz pokazowego procesu z lat 60-tych, w którym bolszewia zamordowała późniejszemu znanemu aktorowi, Pawłowi Wawrzeckiemu


jego ojca. Powstał też dokument na ten temat.

Cytat:
Afera związana z nieprawidłowościami w handlu mięsem, "wybuchła" (właściwie to ją spreparowano) w okresie okupacji przez bolszewicką hordę. Nieprawidłowości, które odkryła specjalna komisja PZPR, polegały m.in. na kradzieży mięsa, zamianie towaru lepszego na gorszy, fałszowaniu faktur, wręczaniu łapówek osobom zajmującym się dostawą mięsa, którzy w zamian zapewniali większe dostawy.
Proces który rozpoczął się 20 listopada 1964 przed Sądem Wojewódzkim w Warszawie odbywał się nie w trybie przewidzianym przez Kodeks postępowania karnego z 1928, lecz w trybie doraźnym, przewidzianym dekretem PKWN z 1945, co było rażącym naruszeniem prawa, w tym prawa do obrony, i stanowiło jedną z przyczyn uchylenia wyroku w 2004. Uniemożliwiało to poddanie wyroku procedurze odwoławczej, a także poszerzało katalog możliwych do orzeczenia kar do kary śmierci włącznie. Obrońcy oskarżonych wnosili o zmianę trybu postępowania, lecz wniosek nie został uwzględniony przez prezesa Sądu Wojewódzkiego w Warszawie.


Do obejrzenia właściwie tylko w serwisie zaq2.pl https://zaq2.pl/video/kydzt



Duża Ryba - Big Fish (2003)
Baśniowa opowieść o życiu gawędziarza, fantasty i mitomana, w reżyserii Tima Burtona.
Stary farmazoniarz jest bardzo ciężko chory, wkrótce zapewne umrze, więc jego żona ściąga do jego łoża śmierci dawno niewidzianego, skłóconego z nim syna.
Jako sztywno stąpający po ziemi dziennikarz nienawidzi głodnych kawałków bujającego w obłokach "starego"; a te wprowadzają widza w baśniowy świat i przypominają czasy dzieciństwa, kiedy wszystko zdawało się być kolorowe i nierzeczywiste.
https://www.filmweb.pl/Duza.Ryba
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:01, 10 Lis '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skandalistka Lady W.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:00, 27 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okręt serial (2018 )



Jest tam taka scena jak syn amerykańskiego bankiera wyjaśnia marynarzom o co chodzi w tej wojnie . Mówi ; Mój ojciec za każdego pożyczonego Hitlerowi dolara odbiera 50 $ .
Szaleńcy potrzebni są w kapitalistycznej gospodarce .
9/10
https://zalukaj.com/kategoria-serialu/109004,1/okret_das_boot_sezon_1/
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:17, 27 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dokument na temat Ukrainy.
"Ukraina w ogniu"
Warto obejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8560
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:31, 31 Gru '18   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom, który zbudował Jack




Film Larsa Von Triera o psychopatycznym mordercy cierpiącym na nerwicę natręctw ( czy coś w tym stylu ) . Dobry ciężar Very Happy .
W roli głównej jeden z lepszych aktorów Matt Dillon . Gość jest genialny w swej roli .
9,5/10

Lars wymiata Smile

https://zalukaj.com/zalukaj-film/46739/d.....-2018.html
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 30, 31, 32   » 
Strona 23 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Filmy które polecamy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile