W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

Filmy które polecamy  
Podobne tematy
fight club 13
Iron Sky25
Black Mirror - Czarne lustro- serial58
Kino z Rosji i o Rosji17
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
38 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 136693
Strona:  «   1, 2, 3 ... 28, 29, 30 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kierownik

Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 23 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze odnośnie ocen na filmwebie, "ucieczka z Alcatraz" 1979, ocena 7.6 mówie dość wysoko oceniony, fajnie, mam dobry film na wieczór, Oglądam a tu taka szmira , chyba nawet do końca nie wytrzymałem , góra 6 mu sie należała. Skąd u nich takie rozbierzności w ocenach. przez takie babole a jest ich pewnie dużo więcej już nie biore na poważnie ich ocen.

A na dzisiaj polecam "Krwawy sport" z Żan Klod VAN dam i Tong Po , pamiętam że na mnie i moich kolegów zrobił ogromne wrażenie do tego stopnia że już tydzień po seansie zaqpierdalaliśmy w kimono na kurs tek won do . Maryla jeżeli szukasz motywacji do schudnięcia to polecam , widowiskowe sceny walk, ,wykwintne intrygi, wartka akcja, trzyma w napięciu, sceny walk i różnorodność postaci i prezentowanych styli ukazuje szerokie spectrum róznych kóltór z wszystkich cześci świata, i oczywiście doskonala gra aktorska, dramaturgia. Nie ma co dużo mówić , ten film po prostu trzeba obejrzeć. takie miałem zdanie gdy go oglądałem 30 lat temu, czy dzisiaj inaczej bym go postrzegal ? nie wiem i nie zamierzam sprawdzać, chce by w mej pamięci pozostał teki jak zapamiętałem. Czyli zajebisty Smile
Choronzon

Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:29, 24 Lis '22   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Choronzon napisał:
Kierownik napisał:
Na Zachodzie bez zmian

Widziałem 2 dni temu, dobry.

nie bardzo... Confused

Pokazuje to, co najważniejsze:
- bezsens i okrucieństwo wojny
- jak gówniarstwo sprane propagandą samo pcha się w ten bajzel i co z tego dla nich wynika.

Na Zachodzie nie znają "Do prostego człowieka" Tuwima, więc mogą sobie obejrzeć film i wyciągnąć wnioski. Netflix bawi i uczy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Strona 30 z 30

Skocz do: