W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gejom i lesbijkom będzie łatwiej o ślub  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 2261
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 27 Kwi '11   Temat postu: Gejom i lesbijkom będzie łatwiej o ślub Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gejom-i-l.....omosc.html

"Gazeta Wyborcza": Wkrótce koniec kłopotów osób, które chcą zawrzeć jednopłciowe małżeństwo lub partnerski związek za granicą. Urzędnicy USC nie będą już mogli odmawiać wydania im potrzebnego zaświadczenia.

Szef MSWiA wyda nowy wzór zaświadczenia, które jest konieczne do zawarcia związku za granicą. Nie będzie już w nim rubryki, w której trzeba wpisać dane przyszłego małżonka. Jeśli wnioskodawca wpisywał tam dane osoby tej samej płci, zdarzało się, że urzędnicy stanu cywilnego odmawiali wydania zaświadczenia o zdolności do zawarcia małżeństwa.

Takie zaświadczenie jest konieczne, jeśli chce się zawrzeć związek za granicą - zaznacza "GW". - Prace już się toczą, będzie nowy wzór zaświadczenia bez rubryki dotyczącej przyszłego małżonka – poinformowała redakcję rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak. Swoim zadowoleniem z tego faktu podzielił się z gazetą Tomasz Szypuła, przewodniczący Kampanii przeciw Homofobii, któremu USC w Warszawie odmówił wcześniej wydania zaświadczenia.


ludzie, jadłam śniadanie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtuspan




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:27, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko patrzeć jak zaczną się rozmnażać. Shocked
_________________
najgorsze są niemoc i niewiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lestar




Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 557
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:01, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zagraniczne małżeństwa, nic nam do tego i w polsce one nie obowiązują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 27 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za chwilę będą i u nas.
No ale cicho sza, trzeba być tolerancyjnym, bo jeszcze ktoś pomyśli, że nie należę do inteligentów...


spodobała mi się odzywka mojego 8 letniego bratanka i w tym temacie idealnie pasuje...żal.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 09 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sejm: Nie można zabronić gejom bycia rodzicami zastępczymi
Sejm odrzucił w głosowaniu poprawkę Senatu do ustawy o wspieraniu rodziny i pieczy zastępczej, która zakazywała homoseksualistom pełnienia funkcji rodziców zastępczych i prowadzenia rodzinnych domów dziecka.
http://fakty.interia.pl/polska/news/sejm.....mi,1651891
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 09 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojoj. Nie zabronili gejom prowadzić domów dziecka i adoptować swoich krewnych po tym jak ich stracą rodziców... No skandal, faktycznie Exclamation

W ogóle to myślę, że w najbliższej kampanii wyborczej PiS powinien wykorzystać tego typu kminy do nabicia sobie procentów - to zajebista strategia, bo nacjonalistycznych kretynów próbujących się dowartościować odmiennością innych jest w Polsce pod dostatkiem; elektorat jak znalazł, który praktycznie leży na ulicy - wystarczy go podnieść Smile

Wiec powinni pójść o wiele dalej niż tylko proponując odbierać prawa homoseksualistom.
Powinni zacząć odbierać prawa innym mniejszościom.
Coś na zasadzie:
- jesteś gejem: nie możesz mieć dzieci (bo na pewno będą nieszczęśliwe, a do tego zboczone)
- jesteś niemcem: nie dostaniesz pozwolenia na broń (wszyscy pamiętamy okupację)
- jesteś murzynem: nie możesz korzystać z solarium (bez sensu tylko podnoszą ceny)
- jesteś żydem: nie wolno ci golić brody (niech się nie kamuflują)
- .. jakieś inne propozycje? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 09 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
- .. jakieś inne propozycje? Smile


tak, mam propozycję, żebyś się nie powtarzał, wszyscy już wiedzą, że jesteś gejem...albo należysz do tej samej bandy, która próbuje nam wmówić, że to nie choroba

spadaj na drzewo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 09 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toś się nagadał. jeśli wszyscy wiedzą że jestem gejem to wszyscy się mylą - dla mnie żadna różnica, ale ktoś sprytny mógłby to wykorzystać w kampanii wyborcze.
myślę, że za taki błyskotliwy plan wygrania wyborów jak zaproponowałem należy mi się co najmniej uznanie. a może nawet 'dziękuję'. Smile

zresztą sam pomyśl, @aza - jeśli odpowiednio dużo takich faszystowskich ustaw przyjmiemy to może nawet wyjebią nas z unii - dwie pieczenie na jednym ogniu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aza




Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 144
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:41, 09 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
toś się nagadał. jeśli wszyscy wiedzą że jestem gejem to wszyscy się mylą - dla mnie żadna różnica, ale ktoś sprytny mógłby to wykorzystać w kampanii wyborcze.
myślę, że za taki błyskotliwy plan wygrania wyborów jak zaproponowałem należy mi się co najmniej uznanie. a może nawet 'dziękuję'. Smile

zresztą sam pomyśl, @aza - jeśli odpowiednio dużo takich faszystowskich ustaw przyjmiemy to może nawet wyjebią nas z unii - dwie pieczenie na jednym ogniu Very Happy


Nie spodziewałam się, że jesteś aż tak niedowartościowany Smile wciąż potrzebujesz uznania...oj bimi.


mnie to rybka czy jesteś gejem czy nie...tylko nie adoptuj dzieci, bo mi serce pęka jak pomyślę, jaka to będzie dla nich krzywda mieć dwóch ojców albo dwie matki

i nie rżnij głupa, udając, że tego nie rozumiesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:42, 09 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale nie chcesz żebym ja adoptował dzieci ze względu na mój charakter, czy z powodu tego że myślisz iż jestem gejem?
abstrahując od tego czy ja chcę adoptować dzieci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 10 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialem w liceum w klasie 2 kolegow biseksualnych z poczatku mnie to razilo ale byli kujonami i powiedzialem im ze maja mi odrabiac lekcje do konca roku bo nie lubie geji i moge wziasc kolegow i ich pobic no i sie zgodzili wiec moj stosunek do pedalow jest jak na dzis neutralny choc jak widze 2 calujacych sie facetow to dostaje sraczki ale nie o tym mowa , rozumiem 2 kobiety adaptujace dzieci bo przeciez kazda kobieta jest biseksualna jedna to odkrywa druga nie a tak w ogole homoseksualizm w postaci meskiej to choroba psychiczna na rowni z rewelacjami channelingow reptilianami czy mikolajem rozbickim jako agencie polskiego wywiadu takze zygac sie chce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gejom i lesbijkom będzie łatwiej o ślub
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile